Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
De Showboat is een flink schip wat prachtig tussen de Zaanse molens te water ligt. De club is voor stellen, dames en heren. De gemiddelde wekelijkse prijs is 45 euro, de topavond van de week is de zaterdagavond, met zijn 60 euro per stel. Het zeer lekkere en healthy buffet is een aanrader. Tijdens de rest van de nacht worden er regelmatig hapjes neergezet want ‘op is op’ bij het buffet.
De fantasie gaat met me op de loop als we de overdekte loopplank oplopen, de deur zwaait open wanneer de portier ons opmerkt. Een boomlange nette Surinamer heet ons welkom. Het was zaterdagavond, de eigenaar achter de balie heet ons welkom. Al gezellig babbelend met deze twee heren rekenen we 60 euro all inclusive af. Op naar het vooronder, daar zijn de kleedruimtes en alle speel- en natte ruimten.
De kleedruimten zijn klein, maar het is te doen. De lockers zijn groot genoeg om twee jassen en een weekendtas erin te krijgen. Dat is fijn…toch krijg ik weer mijn militaire dienst shivers bij het zien van die metalen kleedkastjes…associaties…ik ga hulp zoeken, haha.
We liepen gelijk even een rondje langs de natte ruimten. Er is een Turks stoombad, sauna, rond bubbelbadje van max. 5 personen en een grote doucheruimte.
Hierna zijn er 4 afsluitbare sexruimtes, uitgebreide ruime SM ruimte welke af te sluiten is, een dungeon met traliehek, een sling en aardig wat open sexplekken. Er verblijft in het erogebied een medewerker, die continue in de gaten houdt of de single mannen zich ‘normaal’ gedragen. Hier zouden meer clubs aan moeten doen! Douze points.
De trap naar boven aan de andere kant van het schip komt uit bij een tweede rookruimte en gezellige doorlopende banken. Hier vandaan heb je goed uitzicht op de grote dansvloer met twee danspaalpodia. Loop je verder dan kom je bij de enorme ovalen bar uit, alle drank is ruim voorradig en de cappuccino komt uit een echte Italiaanse machine. Heerlijk!☕
Het publiek is gemêleerd, oudere swingers, jonge dansende chickies, strakke donkere jongens, leuke single dames die zaten lekker te keuvelen aan de bar en voor de liefhebbers zijn er voldoende single mannen om een keus uit te maken. Als je divers publiek van alle nationaliteiten wilt meemaken moet je echt gaan. Ik vond het leuk in ieder geval!
De DJ draaide fantastisch lekkere trance en dance, afgewisseld met een danceable top40 nummer. Leuk om zo de verschillende interessegroepen afzonderlijk of met elkaar op de dansvloer te zijn. De dansvloer wordt zeer goed gebruikt en stond regelmatig vol tot half vol. Het geluid klinkt superlekker!!
Kortom: de dansafdeling is goedgekeurd! 🎵🎶🎵
Het buffet gaat om 23:30 open en bestaat uit zelf klaargemaakt eten door de scheepskok. Ongeveer 20 rechauds met oa. Saté ajam en ketjap, shoarma, wokgroenten, rijst, patat, brood, koekjes, fruit, sla, aardappelsalade, ijs, knakworst, broodjes en noem het maar op. Dit is natuurlijk niet echt een super healthy menu maar het eten is zelf gemaakt, dus niet uit pakjes of opgewarmd supermarktvoer. Dit hebben we elders wel anders gezien…
Je gevulde bord kun je meebrengen naar de bar, hier gaat het barpersoneel dan iedereen af om een drankje aan te bieden, dat is zoooo klantviendelijk vind ik😀😀😀. Ze spreken je rustig en open aan om te checken of alles oké is. Ze menen dat hier ook echt, dat voel ik.
Gelijkwaardig en ondersteunend. Te gek.
De bar en eigenlijk al het personeel is netjes en vooral….klantvriendelijk!😎 De bezoekers die er zijn gaan respectvol met elkaar om en dat geeft een erg ontspannen totaalbeeld voor mij. Geen ruis.
We troffen een geweldige avond, iedereen was in opperbeste stemming en het was lekker druk. We hebben veel leuke mensen gesproken en heerlijk gegeten en gedanst. We zijn een goede ervaring rijker.
Wij gaan zeker nog eens terug, maar dan een keertje de bi-avond. Gaat ome Ray dat eens uitchecken!🌼
Conclusie:
De Showboat is een aantrekkelijke club met veel mogelijkheden, eigenlijk kan er meer dan je denkt. Als je het maar waardig doet…
De prijs is laag en de kwaliteit van het product is zeer goed. Er komt oud én jong, dik en dun, kinky en ingetogen.
Het verblijf op de boot gaat zeker met je fantasie op de loop, verken je comfortzone grenzen en misschien komen we elkaar nog eens tegen!!
Surpol
uit Almere schreef op 15 februari 2023 om 22:13
We zijn een koppel M42 en V29, wij gaan morgen voor de 1st naar Azzurra. Zijn er meer koppels die morgen gaan? Misschien kunnen wij samen chillen, en wie weet wat meer. Wij gaan echt voor de 1st x, dus weten niet wat te verwachten.
Stephan
uit Waalwijk schreef op 15 februari 2023 om 18:54
@speels stel
Ik was er afgelopen maandag en het was er gezellig druk.
Ik weet niet wat jullie zoeken natuurlijk maar er valt genoeg leuks te beleven.
Ben ook erg benieuwd naar jullie.
X stephan
Speels stel
uit Waalwijk schreef op 15 februari 2023 om 15:32
Hi, wij leuk gezellig speels aantrekkelijk bi-stel beiden begin vijftig gaan carnavalsmaandag 20 februari naar azzurra. Geen idee of de maandag een fijne dag is wat betreft ander gezelschap maar we gaan het hopelijk zien ( en ervaren 🤩)
S&k
uit Almere schreef op 15 februari 2023 om 15:08
Morgen (couple day) gaan wij 35 en 30 jarige jong stel lekker chillen in Azzura….
Zin in een ontspannen gezellige maybe geile dag..
Zwarte krullen en blond haar .. who knows
Otto&Sophie
uit Rotterdam schreef op 15 februari 2023 om 09:56
Hoi, we lezen veel over Azzurra. Maar gaan er ook weleens stellen naar Steamwork op woensdag? Zoja, hoe is het daar? Wij willen daar volgende week namelijk naartoe.
Floor en mathijs
uit Oss schreef op 15 februari 2023 om 07:02
Hoi hoi wij gaan morgenavond naar couple day in azzurra. Wij zijn sportief stel, slank, 32 en 35 hebben zin om bekeken te worden en misschien meer? Komen er meer van onze leeftijd? Zinin! XOXO floor
S&P
uit Tilburg schreef op 13 februari 2023 om 21:53
Wij willen 23 februari Azzurra ook eens gaan ontdekken op de stellendag. We zijn erg benieuwd. Is het meestal rustig op een stellendag of juist wat voller? In een sauna draag je meestal niks met een badjas erover. Daar ook? Of toch een sexy setje met hoge hakken of zoiets? Dat zijn we wel gewend van clubs, maar nog nooit in een erotische sauna geweest.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je mag dragen wat je wilt, het is van oorsprong een sauna. Dus je zult veel mensen met handdoekjes tegenkomen. Realiseer je wel dat het dus geen parenclub is. Dat hele marketing concept van poppenhuis kookhoekjes en geforceerde gangbangs is afwezig. Hier wordt het klassieke swingen bedreven mensen! Heeeeerlijk!
Leukstel
uit Zaltbommel schreef op 13 februari 2023 om 11:01
Hallo J&J,
Wij een leuk uitziend stel van rond de 50 waarvan zij 100% bi is zijn op zoek naar een gelijkgestemde contact. Wellicht kunnen we een keer afspreken? 23 febr. gaat ons niet lukken.
Rooney
uit Enkhuizen schreef op 10 februari 2023 om 00:23
a.s zaterdag 11 februari is er couple day in sauna javali welke leuke dame heeft gaat er gezellig mee...Deze leuke man verzorgd sportief respect vol heb ik je nieuwsgierig gemaakt wie weet tot zaterdag....
FenM
uit Arnhem schreef op 9 februari 2023 om 10:58
@A&S uit Leiden. Wij komen ook geregeld op de vrijdag in Steamworks. Maar de bezoekersaantallen is zeker niet te vergelijken. Steamworks is een stuk rustiger. Komt ook omdat het daar een stuk groter is. De verhoudingen dat is heel verschillend... maar dat is natuurlijk overal. Ik zou zeggen: gewoon eens ervaren.
A & S
uit Leiden schreef op 9 februari 2023 om 06:11
Na meerdere bezoekjes aan Azzurra op de zaterdag willen wij een keertje op de vrijdag bij steamworks gaan kijken. Is dit ongeveer hetzelfde qua bezoekersaantallen en de verhouding stel/man/vrouw als in Azzurra? Iemand ervaring. Wij zijn benieuwd. Gr, A & S
M&Y
uit Den Bosch schreef op 8 februari 2023 om 19:59
Hoi @F&M en @2020uit Dongen,
Wij komen morgen (donderdag) voor t eerst naar Azzurra. We hebben enige ervaring met andere clubs en sauna's.
Leuk om elkaar te ontmoeten.
Tot morgen.
2020
uit Dongen schreef op 8 februari 2023 om 11:28
@FenM, wij dus(zie eerder in de reacties)🤗 Vrijwel nieuw in de wondere wereld van swingen. Wat zou het leuk zijn om jullie morgen te ontmoeten. We zijn er zo vanaf 17.00 - 18.00u.
Leukstel
uit Zaltbommel schreef op 7 februari 2023 om 21:06
Hallo,
Wij een leuk stel van eind 40 en aanvang 50 gaan aankomende zaterdag avond naar de sauna boot in Mill.
Zijn er nog meer stellen die in zijn voor een spannende ontmoeting?
2020
uit Dongen schreef op 7 februari 2023 om 17:28
Wij (leuk en slank stel) van 49 en 53 gaan aanstaande donderdag voor het eerst naar Azurro. Heel spannend allemaal. We houden van sauna en van seks dus lijkt het ons een hele leuke combinatie om hierin te experimenteren. We hopen op een fijne avond uit en daarbij in contact te komen met andere gezellige stellen🤗
Kratos
uit Eindhoven schreef op 7 februari 2023 om 15:11
Hallo allemaal,
Ik heb een misschien vreemde vraag.
Wat voor schoeisel draag je als man als je bijvoorbeeld naar een club als eroxxx of amai gaat?
Badslippers lijkt me niet echt sexy namelijk.
D
uit Rotterdam schreef op 6 februari 2023 om 23:54
Afgelopen zaterdag avond ook voor het eerst geweest.
Wat eerst omwennig en kat uit de boom kijk werk was
daarna toch nog het 1 en ander geprobeerd. Op een gegeven moment meegedaan in 1 vd bubbelbaden vlak voor de doucheruimtes met een stel dat lekker met elkaar bezig was waar nog iemand bij zat.
M’n gouden handjes hun werk laten doen bij de vrouw in kwestie die het wel beviel aan de geluiden die maakte.. hoopte dat ik ook nog iets van haar terug kreeg, maar helaas.
Verder ook nog toegekeken in t labyrint waar in de grote ruimte 2 dames heerlijk genomen werden, alleen was het erom heen erg druk en werdt er niet of iig heel lang pas afgewisseld.
Naast het bekende stel uit Almelo ook nog een ander stel tegen gekomen in een bubbelbad ruimte waar de dame ook blond was en er echt heerlijk uitzag.. hopelijk dat ik ze/haar bij m’n volgende bezoek weer tegenkom en misschien wat playtime met haar krijg.
Wat mij positief verraste is dat er ook best veel jonge stellen aanwezig waren.
Aangezien ik toch wel op jonge meiden/vrouwen val.. zelfs met 1 ervan af en toe oogcontact gehad, maar helaas verder elkaar misgelopen.
Ik wil iig weer over een paar weken weer terug komen..
Zijn er nog bepaalde dagen/tijdstippen waar er wat meer single vrouwen aanwezig zijn?
Koppel30
uit Doetinchem schreef op 6 februari 2023 om 06:56
Wij stel begin 30 zijn afgelopen zaterdag voor het eerst geweest! We hebben ons prima met zn 2e vermaakt!! Lekkere drankjes gedronken aan de bar en heerlijk met zn 2e overal gespeeld! Lekker in de stoomcabine wezen spelen en in de bubbelbaden!! We hebben wel enorm gelachen om de kudde mannen die achter ons aan liepen 😄! Wij gaan de volgende x op een donderdag eens kijken ! Wij waren nog wel benieuwd of het blonde stel van een jaar of midden 40 toevallig hier ook mee leest! De dame was blond met een rood jurkje en de man had bruine haren! Wij zijn wel benieuwd naar jullie! Wij zaten tegenover jullie aan de bar;)
Rene
uit Brecht schreef op 5 februari 2023 om 00:42
Vandaag de eerste ervaring @ sauna Azurra gehad. Was helemaal top! Had een super leuke vibe met een stel uit Almelo. Hoop jullie nog ns te zien 😉Lekker ongedwongen, geil, helemaal leuk! Topsauna! Jullie zien me terug 🙂
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 4 februari 2023 om 10:37
Goede.morgen tijdje niet geweest naar azzurra zou graag nog eens gaan .liefst met een dame die ook alleen gaat, voor wat aanspraak ..en drankje tussendoor..ennnatuurlijk.het bubbelbad in samen, voel voor mij toch fijner als er mannen bij komen haha😋 wil het liefst door de weeks wie weet tot gauw ......
Tim
uit Rotterdam schreef op 3 februari 2023 om 17:53
You never know; vandaag thermen Schiedam geweest waarvan de dame van een stel een enorme flirt was wat haar man niet door had. Alleen de blik in haar ogen deed mij steigeren waar zij weer van zat te genieten. Helaas niet tot een praatje gekomen, maar zou haar graag nog eens in de ogen kijken in de infrarood sauna.
Ik ben een man van 61 en denk er aan morgen
begin van de midda naar Azzurra te komen.
Zijn er dames die het leuk vinden om samen lekker te
ontspannen (sauna's,bubbelbad en wat er meer te
beleven is) Wat er verder gebeurt laten we aan het
moment over.
Rik6
uit Heerhugowaard schreef op 3 februari 2023 om 10:03
Hoi allemaal, hebben er nog meer mensen zin om zometeen naar de gemengde dag in sauna Javali te gaan? Er hangt daar een relaxte sfeer al zou ik er graag wat meer vrouwen willen zien.
Als een dame of stel interesse heeft in het leren kennen van een slanke jongen van 32 dan hoor ik het graag. Ik ben er rond 13 uur.
René
uit Brecht schreef op 2 februari 2023 om 21:36
Hoi, ik kom zaterdag in de avond de eerste keer lekker welnessen in de sauna… ben super benieuwd. De reviews die ik gelezen heb zijn allemaal super positief 😊 kijk er naar uit de dames en heren te ontmoeten!
Tommie
uit Antwerpen schreef op 2 februari 2023 om 09:30
Komen er naast Jeroen en wij ook nog meer koppels naar de sauna in Mill komende zondag, wij zijn er van 11 tot 6 ongeveer, veel spannende plekjes en wellicht kunnen we in het bubbelbad afspreken.
Raymond
uit Betuwe schreef op 30 januari 2023 om 23:57
@Lisa uit Ede.
Lisa goed om te horen dat je een heerlijke dag hebt mogen beleven in Azzura. Zou je onder het genot van een drankje beter leren kennen en wie weet heb je weer een geweldige dag b.v a.s zaterdag de 4de.
Zou leuk zijn als je een reactie achter laat op het gastenboek.
Leukstel
uit Zaltbommel schreef op 30 januari 2023 om 15:49
Hallo,
Wij een leuk stel van eind 40 en begin 50 gaan a.s. vrijdag naar fun4two. Wat wij zoeken is een leuk stel of een vrouw voor een bi-contact vr/vr. Het zou leuk zijn als we een gelijk gestemd contact kunnen vinden. Wij horen het graag.
Ton en maria
uit Helmond schreef op 30 januari 2023 om 14:40
Wij zijn altijd op zaterdag naar azzura geweest altijd goed bevallen. Door carnaval kunnen we deze tijd alleen door de week. Is er op maandag of woensdag middag of vroege avond al wat spannends te beleven
Stel30&33
uit Rotterdam schreef op 30 januari 2023 om 12:29
Goedemiddag, wij zijn een stel van 30/33 en willen op woensdag naar de stellendag in steamwork gaan. Wij vroegen ons alleen af wat een beetje de gemiddelde leeftijd is dat daar komt. We zijn van plan om daar in de voorjaarsvakantie naartoe te gaan. Gr.
Tommie
uit Antwerpen schreef op 30 januari 2023 om 12:18
Zijn er stellen die komende zondag naar mill Sauna gaan? Graag komen wij on contact met stellen tussen 20 en 50 jaar oud. We gaan de gehele dag ttm 1800 uur 🙂
Tim
uit Rotterdam schreef op 29 januari 2023 om 20:13
Komende woensdag ga ik weer eens naar Azzurra. Ben zelf begin veertig en het lijkt me heerlijk om er met een dame of stel een spetterende middag van te maken 💦
Kan mij niet nat genoeg zijn
MeCup stel
uit Tiel schreef op 28 januari 2023 om 16:57
Hoihoi, wij zijn nog onbekend met erotische sauna's en vroegen ons af wat de dresscode is voor Azzura (en wat jullie zelf aandoen) en wat de beste tijden zijn voor een bezoek. Wie weet trekken wij de stoute schoenen nog aan... 😉
jeroen
uit Arnhem schreef op 27 januari 2023 om 12:39
Hoi Tommie uit Antwerpen
Ik ben daar ook de zondag de 5 de (weet genoeg leuke plekjes😉)
Ben 41 ned slanke man met .....
Zal een rood wit blauw laken meenemen val ik beter op 😉jullie verder nog herkenbaar tattoos of ?
Tommie
uit Antwerpen schreef op 27 januari 2023 om 07:58
Wij (stel m32 v26) slank gebouwd komen volgende week zondag 5 februari naar de wellness boot In Mil. Geen ervaring maar veel interesse in partner ruil dwz aanraken en wellicht meer in bubbelbad en zwembad. Wij verzorgen onszelf goed te herkennen aan de felle kleur handdoeken wie komen er nog meer? Wij zijn de gehele dag daar. Aub laat ons iets weten
Jack72
uit P&M schreef op 26 januari 2023 om 22:34
Ik (man, 50 jaar) denk er al een tijdje aan om voor het eerst naar een sexsauna te gaan. Ik wil dan naar Azzurra gaan. Is er een vrouw die mij bij die stap wil helpen?
PenN
uit Apeldoorn schreef op 26 januari 2023 om 13:17
Hier ene stel waarvan hij bi en zij hetero. We zijn al een keer naar Steamworks geweest op een gemengde dag maar helaas niet gevonden wat we zoeken. We zoeken een man (top) voor hem. Zij zal wel meedoen maar alleen pijpen. We vragen ons af of een stellendag in Azzurra of Steamworks geschikt voor ons is. Wij willen dus niet dat een vrouw van een stel meedoet.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Biseksuele mannen zijn overal, het is alleen de kunst ze te vinden. Ik denk dat als je aan de bartender vraagt tot wie je je kunt richten, je meer beeld zult krijgen. Veel succes en houd je visie breed, versmallen kun je pas na wat ervaring.
Ps ze hebben ook gloryholes, wellicht ook even proeven? Kijk wel uit voor je oog🤡 niet in kijken dus😁
Stel 33 jaar
uit Den Bosch schreef op 26 januari 2023 om 00:19
Hallo allemaal,
Wij als stel van 33 jaar willen 04/02 naar club Eroxx in België. Heeft iemand daar ervaring mee en wat kun je daar verwachten? Is dat echt swingers club? Of kunnen we dan beter naar Fata Morgana in Muiden? Hoor graag jullie ervaring
Bedankt!
Fenm
uit Arnhem schreef op 25 januari 2023 om 20:53
Oja... enne Wij2 uit Haps. Wij hebben nog steeds de portie bitterballen in de vriezer liggen. We zijn na maanden nog steeds nieuwsgierig wie jullie zijn 😊.
Stiefpat
uit Arnhem schreef op 24 januari 2023 om 21:26
Donderdag 26-1-2023 weer eens lekker genieten bij Azzurra, het is alweer veel te lang geleden. Lekker genieten van en in de warme sauna, bubbelbaden en matrasjes of misschien wel de sling? Welke stellen komen er ook en treffen wij? xxx StiefPat
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Hallo allemaal,
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Ram_amsterdam@yahoo.com voor een afspraak onderweg…:)
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
Leuk verslag Ray,
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.