Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
De Showboat is een flink schip wat prachtig tussen de Zaanse molens te water ligt. De club is voor stellen, dames en heren. De gemiddelde wekelijkse prijs is 45 euro, de topavond van de week is de zaterdagavond, met zijn 60 euro per stel. Het zeer lekkere en healthy buffet is een aanrader. Tijdens de rest van de nacht worden er regelmatig hapjes neergezet want ‘op is op’ bij het buffet.
De fantasie gaat met me op de loop als we de overdekte loopplank oplopen, de deur zwaait open wanneer de portier ons opmerkt. Een boomlange nette Surinamer heet ons welkom. Het was zaterdagavond, de eigenaar achter de balie heet ons welkom. Al gezellig babbelend met deze twee heren rekenen we 60 euro all inclusive af. Op naar het vooronder, daar zijn de kleedruimtes en alle speel- en natte ruimten.
De kleedruimten zijn klein, maar het is te doen. De lockers zijn groot genoeg om twee jassen en een weekendtas erin te krijgen. Dat is fijn…toch krijg ik weer mijn militaire dienst shivers bij het zien van die metalen kleedkastjes…associaties…ik ga hulp zoeken, haha.
We liepen gelijk even een rondje langs de natte ruimten. Er is een Turks stoombad, sauna, rond bubbelbadje van max. 5 personen en een grote doucheruimte.
Hierna zijn er 4 afsluitbare sexruimtes, uitgebreide ruime SM ruimte welke af te sluiten is, een dungeon met traliehek, een sling en aardig wat open sexplekken. Er verblijft in het erogebied een medewerker, die continue in de gaten houdt of de single mannen zich ‘normaal’ gedragen. Hier zouden meer clubs aan moeten doen! Douze points.
De trap naar boven aan de andere kant van het schip komt uit bij een tweede rookruimte en gezellige doorlopende banken. Hier vandaan heb je goed uitzicht op de grote dansvloer met twee danspaalpodia. Loop je verder dan kom je bij de enorme ovalen bar uit, alle drank is ruim voorradig en de cappuccino komt uit een echte Italiaanse machine. Heerlijk!☕
Het publiek is gemêleerd, oudere swingers, jonge dansende chickies, strakke donkere jongens, leuke single dames die zaten lekker te keuvelen aan de bar en voor de liefhebbers zijn er voldoende single mannen om een keus uit te maken. Als je divers publiek van alle nationaliteiten wilt meemaken moet je echt gaan. Ik vond het leuk in ieder geval!
De DJ draaide fantastisch lekkere trance en dance, afgewisseld met een danceable top40 nummer. Leuk om zo de verschillende interessegroepen afzonderlijk of met elkaar op de dansvloer te zijn. De dansvloer wordt zeer goed gebruikt en stond regelmatig vol tot half vol. Het geluid klinkt superlekker!!
Kortom: de dansafdeling is goedgekeurd! 🎵🎶🎵
Het buffet gaat om 23:30 open en bestaat uit zelf klaargemaakt eten door de scheepskok. Ongeveer 20 rechauds met oa. Saté ajam en ketjap, shoarma, wokgroenten, rijst, patat, brood, koekjes, fruit, sla, aardappelsalade, ijs, knakworst, broodjes en noem het maar op. Dit is natuurlijk niet echt een super healthy menu maar het eten is zelf gemaakt, dus niet uit pakjes of opgewarmd supermarktvoer. Dit hebben we elders wel anders gezien…
Je gevulde bord kun je meebrengen naar de bar, hier gaat het barpersoneel dan iedereen af om een drankje aan te bieden, dat is zoooo klantviendelijk vind ik😀😀😀. Ze spreken je rustig en open aan om te checken of alles oké is. Ze menen dat hier ook echt, dat voel ik.
Gelijkwaardig en ondersteunend. Te gek.
De bar en eigenlijk al het personeel is netjes en vooral….klantvriendelijk!😎 De bezoekers die er zijn gaan respectvol met elkaar om en dat geeft een erg ontspannen totaalbeeld voor mij. Geen ruis.
We troffen een geweldige avond, iedereen was in opperbeste stemming en het was lekker druk. We hebben veel leuke mensen gesproken en heerlijk gegeten en gedanst. We zijn een goede ervaring rijker.
Wij gaan zeker nog eens terug, maar dan een keertje de bi-avond. Gaat ome Ray dat eens uitchecken!🌼
Conclusie:
De Showboat is een aantrekkelijke club met veel mogelijkheden, eigenlijk kan er meer dan je denkt. Als je het maar waardig doet…
De prijs is laag en de kwaliteit van het product is zeer goed. Er komt oud én jong, dik en dun, kinky en ingetogen.
Het verblijf op de boot gaat zeker met je fantasie op de loop, verken je comfortzone grenzen en misschien komen we elkaar nog eens tegen!!
SvenInge1990
uit Helden schreef op 11 april 2023 om 19:52
Hoi L &R wij gaan vaak naar de boot in Mill hier zijn veel spannende plekjes vooral s avonds wanneer het rustig is bv het bubbelbad om een beetje te teasen. Wij stel 30/33 jaar komen hier geregeld en kunnen ook de mei vakantie, hoe kunnen wij jullie herkennen wanneer kunnen we afspreken?
E&R uit Arnhem
Wij vinden Fata-Morgana in Muiden zeer de moeite waard. Mooie club, heerlijke speelkamers, goede sfeer en muziek. Gaan vrijdagavond, dan is het iets rustiger als op de zaterdag maar nog druk genoeg.
Vrijdag zijn wij (54&53) er weer. Wie nog meer?
Stelletje 33
uit Arnhem schreef op 11 april 2023 om 14:15
Hallo,
Aankomende zaterdag 15/04 nog ergens iets te doen? Gewone Sauna of erotische sauna of swingersclub etc? Azzurra komen wij niet op zaterdags. Wij stel van 33/34 zoeken nog iets leuks voor zaterdag.
Stel020
uit Amsterdam schreef op 11 april 2023 om 12:27
Daar wij op donderdag nooit kunnen, hebben we zin om morgen naar de stellendag bij DreamWorks te gaan. Zijn er nog meer leuke stellen die gaan? Meestal niet te druk, wat wij als erg lekker hebben ervaren de afgelopen twee keer. Wij eind 30, al speelt dat voor ons verder geen rol. Voor jullie ook niet? wellicht tot morgen (zitten in de jacuzzi of op zolder 🙂 xx
Hoi hoi, wij (30&32 jaar), willen in de meivakantie naar een normale sauna, waar toch regelmatig wat gebeurt.. We zijn niet helemaal van het swingen, maar wel opzoek naar spanning en aanrakingen. In welke sauna gebeurt dit het meest? Afstand maakt niet uit. En het liefst ook met stellen/mannen van onze leeftijd. 🙂
Henk
uit Braband schreef op 10 april 2023 om 09:01
Hoi Marloes uit Helenaveen.
Zo meisje ik heb wel zin om met jou naar Azurra te gaan. Ben begin 60 maar kan nog veel lol en plezier aan jou geven.
Dus al je interesse hebt om samen naar paren dag te gaan let my now.
Gr. Henk
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 8 april 2023 om 09:12
Hoi marloes ik ga ook aankomende donderdag en ook voor het eerst met date ..wie weet zie ik jou jullie daar voor gezellige dag wij hebben ook zin in leuke koppels als de klik er is dan worden het geile uurtjes 😊
Hallo, a.s maandag bi dag in azzura. Heb zin om me lekker te laten gaan. Het zal wel druk zijn. Nog meer mensen die van plan zijn om te gaan. Ik ben te herkennen aan een blauwe cockring
Boy005
uit Utrecht schreef op 7 april 2023 om 16:18
Beste marloes, ik zou graag met jouw een keer naar de stellendag op donderdag willen bij azzurra. Ik ben een 18 jarige nederlandse jongenman, ik ben 180cm 70kg en slank, mocht je het leuk vinden dan zie ik wel een bericht voor bij komen.
Groetjes!
Maxfun
uit Oosterhout schreef op 7 april 2023 om 13:32
Hi Marloen uit Helenaveen,
Misschien heb je zin om samen met mij te gaan?
Waarom met mij zou jij je afvragen. Als eerste heb ik respect voor vrouwen. Daarom vind ik het nooit zo tof om op andere dagen te gaan, omdat er dan toch een hoop mannen rond lopen die het niet snappen. Verder ben ik verzorgd en zie ik er leuk uit en ben gemakkelijk in de omgang. En mij is altijd geleerd om een vrouw te helpen als die " hulp" nodig , dus help ik je graag met je kriebels 😉.
Fijne paasdagen, gr Max
Jim1985
uit Arnhem schreef op 7 april 2023 om 11:10
Ben komende woensdag bij Spa veluwe in lunteren, zijn er stellen of vrouwen die ook gaan en lekker willen kijken naar elkaar of lekker willen bubbelen? Het is een klein saunacomplex maar savonds vaak vrij rustig dus wie weet....
Peru
uit Apeldoorn schreef op 6 april 2023 om 12:18
Hoi,..as zondag gaan wij (stel 50/510 naar de Veluwse bron) Wij zijn benieuwd naar het antw. op de vraag die ook al is gesteld door LG uit Rotterdam. Wie is er zondag aanwezig en waar kun je het beste stiekem een beetje flirten met elkaar? gr,..
Marloes
uit Helenaveen schreef op 6 april 2023 om 11:12
Hoi hoi na lange moeilijke tijd begint het weer te kriebelen en hoop ik op lekkere Hollandse mannen en stellen om samen heerlijk te genieten .
Liefst zou ik een man treffen voor op de donderdag .deze single lady wil rustig aan doen en nee is nee.
Xxx Marloes
G en M
uit Nijmegen schreef op 5 april 2023 om 10:58
Hoi Jack en Ans, wij zijn zeker in voor jullie wensen. Wij zijn er ook morgen vanaf 2 uur. Wij zitten gezellig aan de bar en je weet ons vast wel te vinden voor een leuke geile middag. Wij hebben er zin in.
Tot morgen G en M
Vrijdag voor het eerst naar de Veluwse bron. Kan iemand ons vertellen in welke gedeelten van het sauna complex "gespeeld" kan worden? Wij (Nederlandse man & mooi sexy Aziatisch vrouwtje) zijn heel benieuwd.
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 4 april 2023 om 22:35
Hoi hoi ik ga donderdag 13 april eens op stellendag met me date ..we zijn er om ong 11uur tot uur of 4 ..zijn allebei bi en 55 plus ..en heerlijk zin om los tegaan tot volgende week donderdag! 😋
Peter & Ines
uit Eindhoven schreef op 4 april 2023 om 18:13
Hoi, wij geil bi-stel 50/52, gaan 20 april voor de 2e keer naar de stellendag. Wij zijn er van 11 tot 15 uur. Welke lekkere stellen gaan we er ook zien?
Gr Peter en Ines
Jack&Ans
uit Nijmegen schreef op 4 april 2023 om 17:27
Hallo, wij slank geil stel m/v 55 gaan 6 april voor het eerst naar Azzurra. Willen eerst vooral genieten van elkaar en de geile sfeer en staan open voor meer. Beiden genieten we ook erg van andere pikken pijpen en zijn we ook niet vies van een lekker nat kutje likken. Is er een ander stel die die behoefte deelt? Zijn er waarschijnlijk vanaf uur of 5. We hebben vooral onze geile belevenissen tot nu toe bij naaktstrand Bussloo uitgeleefd en zijn benieuwd hoe dat bij Azzurra bevalt. Tot donderdag!🤪
StSal
uit Eindhoven schreef op 4 april 2023 om 14:42
Hey, leuke, lange (1.93) en sportieve man van 47 is van plan om ma 24 april Azzurra te bezoeken. Is voor mij de eerste keer. Zoek een leuke dame voor een gezellige en spannende middag…
Erosauna Stel
uit hhw schreef op 4 april 2023 om 13:33
Zaterdag stellendag Erosauna Javali Heerhugowaard, zij blond en sexy lang zwart jurkje en hij zwarte stoere boxer, brede schouders en heerlijke massage handen. Welk stel gaan we tegenkomen? Het wordt vast weer heet!
Saunastel, laten we elkaar hier beetje op de hoogte houden wanneer we plannen hebben. Wij gaan ook niet geregeld hoor.aar als we gaan idd op donderdag.
Of lekker een keer naar gewone sauna. Steamworks staat ook nog op het lijstje. 💋
L en W
uit Zundert schreef op 3 april 2023 om 11:57
Iemand ervaring met swingersclub in Grand Canaria. Wij logeren in PDI. Zijn zelf nog onervaren en willen wel eens een club bezoeken daar.
Naar t schijnt veel parenclubs daar, maar op hun website vind je maar weinig info terug.
Welke zijn momenteel populair. Zelf zijn wij nog relatief jong.
Lees ook dat er veel in de duinen gebeurd daar. Ook die info is welkom. Waar precies? Moeten we oppassen voor boetes? Controles?
Dank bij voorbaat
Zondag, eerste paasdag, gaan we naar de Fata. Daar wil ik mijn knappe vriendin (34) laten verwennen door een (knap) stel waarbij ik in eerste instantie alleen toekijk. Wie gaan er zondag ook en hoe zijn jullie te herkennen?
SaunaStel 52/53
uit Arnhem schreef op 3 april 2023 om 08:14
@E&R wij zijn onlangs voor het eerst naar Azzurra geweest. Op een donderdag. Heerlijk genoten. We gaan zeker weer. Ivm ons werk zal dit slecht 1x per 2 maanden op donderdag kunnen. Planning is om begin mei weer te gaan.
De saunaboot is leuk om stiekem in het bubbelbad te rommelen. Bij Azzurra heerlijk ongeremd met elkaar en/of anderen genieten.
Volgende plan is naar naar Kasteel Waterloo.
Have fun en geniet💋
Leukstel40
uit Tilburg schreef op 3 april 2023 om 00:03
Hallo leuke stellen,
Wie zijn er zaterdag bij sauna Javali? Lijkt ons leuk gelijkgestemde bi stellen te ontmoeten. Wij leuk en spontaan stel met goed lichaam hebben zin in leuke avond. Kan iemand ons ook vertellen of het druk en leuk is bij deze sauna?
RVB
uit Apeldoorn schreef op 2 april 2023 om 23:14
Al meerdere keren geprobeerd iets in het gastenboek te zetten maar word steeds niet geplaatst dus probeer het bij deze nog een keer op nieuw.
Morgen wil ik voor de eerste keer naar Azzura toe en vraag me af wie ik daar aan ga treffen. Ik zelf ben een hetero jongeman van 28 jaar, 1.78 cm 68kg,donkerblond haar en grijs/blauwe ogen. Vind het aardig spannend voor de eerste keer dus hoop wat mensen van hier tegen te komen
Gisteren weer een heerlijke avond gehad in Mystique. Toch willen we eens kijken bij een vergelijkbare club. Wij zijn 53 en 55.
Wie heeft er goede suggesties?
Saunastel, wij denken er ook over om een keer naar de saunaboot te gaan.
Speelsstel
uit Waalwijk schreef op 2 april 2023 om 14:30
toch even laten weten hoe geweldig fijn het afgelopen donderdag bij Azzurra was.
Samen eerst als koppel wat gedronken en de verschillende ruimtes gebruikt en na de witte wijn aan de bar troffen we een spontaan en aantrekkelijk koppel in de matras ruimte met wat kijkgaten. Direct een fijne klik en lagen we met z’n vieren door elkaar heen elkaar te verwennen. Zalig ! Toeschouwers aan t voeteneind en een mooie jeugdige dame ( droeg een fijne kraalketting over haar lijfje) vraagt of z’n mee mag doen. Uiteraard en haar bi-zijde is direct zichtbaar als ze sensueel m’n liefje oraal verwend. Haar partner laat zich ook niet onbetuigd en neemt eveneens deel aan t erotische spel. Wie doet wat en bij wie dat blijft hemels voelen en zeker met zessen.
Wat is en blijft t toch geweldig als je gelijkgestemden treft waarmee t direct klikt zoals deze donderdagmiddag 30 maart.
Voor de twijfelaars …gewoon lekker ( je laten) gaan !!
Stoer
uit Duinven schreef op 1 april 2023 om 17:02
Hallo,
Leuke, stoere, licht getinte 31 jaar ondernemende grote gozer van 187cm en 98kg volslank, is opzoek na een bi ervaring. Zijn er nog vrouwen, stellen of bi mannen die maandag 24 april na azzura gaan?
Wil graag een geile en spannende dag hebben.
Xxx
Bryan
uit Eindhoven schreef op 30 maart 2023 om 13:44
Man zoekt koppel voor gezellige zaterdag die gaan
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je kunt beter iets over jezelf vertellen, hoe zie je er uit, wat kun je goed, hoe/waar sta je in het leven, wat vraag je etc etc
Je bent dus dan even de marketing afdeling van jezelf. Er zijn mannen genoeg, stand out!
Rooney
uit Enkhuizen schreef op 29 maart 2023 om 23:36
Hoi Koen de vrijdagavond bij Javali is altijd gezellig als jullie gaan welke tijd zijn jullie aanwezig...Mochten jullie interesse hebben in een leuke man die het ook heerlijk vind om een ondeugende massage te geven..Ik ben vrijdagavond in Javali...
Open koppel
uit Rotterdam schreef op 29 maart 2023 om 22:04
Vandaag naar Azzurra geweest Was weer erg gezellig Vrouw meerdere keren verwend in bubbelbad en afsluitbare kamer Daar door twee man verwend en geneukt na pauze weer in bubbelbad verwend Voor herhaling vatbaar
Koppel30
uit Doetinchem schreef op 29 maart 2023 om 19:16
Heey heey wij jong stel van 30 gaan zaterdag weer eens naar azurra! Word onze 2e x !! Lekker spannend!! Welke leuke stellen gaan er zaterdag nog meer? Xx ons
Stiefpat
uit Arnhem schreef op 29 maart 2023 om 17:42
Donderdag 30 maart weer lekker genieten op de stellendag bij Azzurra in Beuningen. Sauna, bubbelbad, hammam plaat?
Wie gaan er ook en treffen wij?
Spreek ons gerust aan 💋
Bikerstel
uit Den Bosch schreef op 29 maart 2023 om 11:17
Vanmiddag naar azzura.
Zitten graag in gloryhole hokje.
Vrouw vind leuk om met schone frisse pikken te spelen.
Ze geniet ervan als er wordt gekreund en dat ze spuiten.
Als er een condoom om zit heb je kans dat ze eraan gaat zuigen.....
Peter en Anja
uit Den Bosch schreef op 28 maart 2023 om 22:26
Hallo speelsstel
Wij zijn er donderdag rond 16.15 uur. Na een kop koffie zakken wij lekker in een bubbelbad en vinden leuk gezelschap altijd spannend. Slanke moe dame met donkerblond halflang haar, en man, normaal postuur en kort donkerblond (iets grijnzend) haar. Wie weet .....
Hendrik
uit Doetinchem schreef op 28 maart 2023 om 07:53
Hallo,
Ik ben een 33 jarige jongen die voor de eerste keer een dergelijke sauma (Azzurra) wil bezoeken.
De bedoeling is dat ik woensdag 29 maart, vanaf 13u ga. Zijn er meer stellen/ dames die de 29e gaan?
Speelsstel
uit Waalwijk schreef op 27 maart 2023 om 23:24
Hi, komende donderdag zijn wij , slank stel begin 50, van 14.00 uur tot 17.30 uur aanwezig Azzurra. Donderdag is leuker en fijnere atmosfeer dan woensdag is onze ervaring. We hopen dat er in de middag al gezellig en speels gezelschap aanwezig is. Mocht t zo zijn laat hier vooral weten op welke wijze we jullie eventueel mogen benaderen🥹…oh ja , en we staan open voor veel bij een fijne klik 😚
Sebas
uit Hengelo schreef op 27 maart 2023 om 15:03
Iemand die eind april begin mei in weekend wil afspreken bij de boot in Mill lekker samen bubbelen en beetje teasen wij kunnen zowel zaterdag als zondag
Firsttimer
uit Apeldoorn schreef op 27 maart 2023 om 05:48
Aankomende woensdag wil ik voor de eerste keer naar azzura. Ben nog nooit in zo soort iets geweest maar ga toch de stoute schoenen aandoen;) ben een jonge man van 28 jr donkerblond haar grijs/blauwe ogen, 178cm lang en 70kg. Wie ontmoet ik daar?
Wijsamen
uit Zwolle schreef op 26 maart 2023 om 08:40
Wie weet Marjon uit Zwolle, als het zo uitkomt dan zwerven wij daar mogelijk ook op de donderdag rond. Heerlijk genieten van de sauna, bubbels en de gezelligheid om ons heen.
Marjon
uit Zwolle schreef op 25 maart 2023 om 18:31
Hoi,
wij goed uitziend slank stel 50 plus gaan as donderdagavond naar Azzurra,
Wie gaan wij daar ontmoeten voor wat gezelligheid en misschien wat meer.
Groetjes Ramon&Marjon
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hoi Marjon, dat is nogal een reis zeg! Maar super leuk dat jullie lekker gaan ontdekken. We zijn er zelf niet, maar we hadden jullie graag gesproken aldaar. Veel plezierrrrrr!
BEJO
uit Kaag en Braasem schreef op 24 maart 2023 om 22:48
hoi wij gaan morgen naar sauna Javali.
ik heb een cursrus ontspannigsmassage gevolgd en ga daar morgen mijn vrouw masseren.
wie gaan erg nog meer en wil ook graag gemasseerd worden. .
groetjes BeJo
@ Rijpje,
Hi ik zou je graag leren kennen Ben een relaxte, zeer verzorgde (ook daar beneden ;-)) ondernemer / zakenman. passionele man met humor en respect ben 185/78kg goed lijf ben jou leeftijd, zongebruind want ben nu zelfs nog in Spanje, maar kom zondag weer terug naar het regenachtige Nederland Dus perfect om maandag heerlijk ( elkaar ) op te warmen bij Azzuro. groetjes john
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 24 maart 2023 om 17:13
Hoi hoi ik ga 3april weer naar azzurra laatste x super gezellig ..relaxen in bubbelbad en een drankje en wie weet wat er nog komen gaat 😁 zoek leuke vent normaal postuur 40 + goed geschapen en geschoren beneden graag, ik ben 55 blond kort haar en slank , tot dan ....😊
Stel198#1986
uit Zwinderen schreef op 24 maart 2023 om 15:41
Hoi!
Wij stel gaan morgen voor het eerst naar Eroroma... Toch de stap genomen om dit samen te proberen.
De gezonde spanning stijgt wel maar we kijken er wel naar uit.
Tot morgen?
dit leuk en spontaan stel zoekt ander stel om lekker te genieten bij Azzurra op 5 april in de middag. Helaas kunnen we nooit op donderdag anders waren we er zeker al geweest 🙂 wie gaan we ontmoeten ?
Zaterdagavond gaan we samen met onze vriendin naar Azzurra. Voor haar wordt het nu de 2de keer. We zoeken stellen / mannen waarmee we bij een leuke klik een fijn samenspel kunnen vormen. We kijken uit naar de reacties en wellicht de ontmoetingen daar.
BEJO
uit Kaag en Braasem schreef op 23 maart 2023 om 09:47
beste Swingers,
wie heeft er een adresje waar je als stel met meerdere stellen een tantra massage cursus kan volgen.
Ik heb er een paar gevonden op internet maar daar krijg ik geen reactie.
na mijn cursus ontspanningsmassage wil ik wat meer weten van tantra massage
groetjes BeJo
Suripol
uit Almere schreef op 22 maart 2023 om 14:55
Hallo, wij zijn een koppel van 42(m) en 29 (v), wij gaan zaterdag 25 maart naar steamwork. Zijn een koppels die ook gaan? Wij zijn er vanaf ongeveer 1600 uur . Man is donker getint en vrouw is blank
John & Anita
uit Den Helder schreef op 22 maart 2023 om 11:08
Hallo, wij zijn een geil stel van in de 50, we zien er beide goed uit. Wij hebben zin om een avontuur op een parkeerplaats te beleven, maar hebben nog geen ervaring. Alles is mogelijk wat ons betreft. Is de parkeerplaats bij wognum, afslag 10 een goede plek?
Speels stel
uit Waalwijk schreef op 20 maart 2023 om 21:15
Hi H&E en Sven , ook wij , slank bi-stel begin 50 zijn de 30e maart aanwezig bij Azzurra .
We zijn er de gehele middag. Beiden herkenbaar bij de bar door de twee witte wijntjes. Spreek ons gerust aan! Spelen graag met elkaar maar zeker ook met anderen als t lekker en goed aanvoelt.
Wesley 27 bi man
uit Amsterdam schreef op 20 maart 2023 om 16:45
@ Ronald&Miranda Hey daar! Hier een sportieve bi man opzoek naar leuke en spannende avonturen met MV stel. Ben opzoek naar liefst iets vast! Laat even weten als jullie geïnteresseerd zijn:) 27-178-80-19x6
SvenInge1988
uit Arnhem schreef op 20 maart 2023 om 08:05
Leuk om af te spreken stel uit Horst, wellicht 30 april of 7 of 14 mei afhankelijk van het weer. Wij houden van sauna maar ook bubbelbad beetje teasen. Wij zijn beide rond de 30 jaar.
Peter & Ines
uit Brabant schreef op 19 maart 2023 om 15:24
Hoi Har.& Cor,
Leuk dat jullie ons nog kennen en nu weten we ook welk stel jullie weten van die 3 stellen😘. Wij zijn van plan om 20 april weer te komen , dezelfde tijd!
Gr peterr_41 & Ines
SvenInge1988
uit Arnhem schreef op 19 maart 2023 om 13:06
Wie willen er in april of mei afspreken op de boot in Mill wij jong en fris stel netjes onderhouden willen gaan bubbelen en kijken wat er nog meer te doen valt. Voorkeur zaterdag of zondag
Har
uit Noord-Brabant schreef op 18 maart 2023 om 21:18
Hoi Ines, wat tof dat ik je hier tref! Wij kwamen inderdaad als eerste bij jullie in de whirlpool zitten. Later zaten we daar ook met z'n achten.... ;-))) en hebben we elkaar ook nog elders in de sauna getroffen. Wij heten Har en Cor. Kom je nog een keer naar Azzurra?
Peter & Ines
uit Brabant schreef op 17 maart 2023 om 16:13
Hoi Har,
Wij zijn er idd de 19 Jan geweest. Welk stel waren jullie?
Het stel dat gelijk om 11 uur mee in bubbelbad stapte, bij ons.
Wat zijn jullie namen?
Kun je iets meer vertellen over de 19 Jan.
Gr Peter en Ines
Ha H&E. Wij, (slank) stel, hij uit Zwolle en zij uit Brabant gaan de 30e waarschijnlijk (hopelijk) ook weer die kant op. Van welke leeftijd zijn jullie?
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Hallo allemaal,
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
Leuk verslag Ray,
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.