Heerlijk buitengedeelte PartyPlayers

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Omdat het zulk lekker weer is kun je vanaf heden bij Parenclub Partyplayers in Lelystad in hun gloedjenieuwe buitengedeelte terecht!

We hebben het zelf uitgeprobeerd en kunnen niet anders dan een dikke voldoende geven. Er is voor elk wat wils, je kunt zitten op heerlijke banken, relaxen op een van de vele matrasjes of spartelen in de pool. Voor een lekker muziekje is ook gezorgd, je hoort de DJ nu ook buiten draaien. Superlekker dus!

Ik sprak de eigenaar en hij vertelde:

“Ik ben hier heel lang mee bezig geweest, het was een enorme klus en ik heb alles zelf gedaan. Hier stond een enorm chalet wat ik met een graafmachine heb moeten afbreken. Er stond enorm veel verouderd spul wat eigenlijk eens weg moest. Het is nog niet af, want ik ben ook nog bezig met die hoek daar,  daar staat een bar waar je binnenkort zelf je eigen drankje kunt gaan tappen en die andere hoek daar, komt nog een mooie buitendouche. We hebben ook alle airco’s in het gebouw zelf vernieuwd, dus we zijn klaar voor die hete zomer!” lachte hij.

Nou, in praktijk hebben we afgelopen woensdag heerlijk buiten gelegen in de zon. De bedjes nodigen contacten bij de mensen onderling uit. Je kletst net even wat makkelijker met je buren omdat je in feite op een groepsmatras zit. Dat is erg prettig, binnen leg je deze vorm van contact niet zo snel. Erg prettig! Je knuffelt zo wat af op een middag.

Het zwembad is in feite een Kingsize zwemjacuzzi. Gelukkig lekker verwarmd en genoeg plek voor heel veel mensen. In de jacuzzi heb je goed overzicht naar de bedjes. Ik had Anita even te pakken genomen op een matrasje en een ander stelletje heeft vanaf de jacuzzirand alles goed kunnen zien. Dat was wel geil…

Nou, ik zou zeggen probeer het eens uit. Partyplayers is doordeweeks overdag open om 11:00 dus voor een klein bedragje kun je groots genieten.

Veel plezier en geniet van elkaar!

Ray

Schrijf ook iets in ons gastenboek🌞

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
WJ567 uit Eindhoven
31 mei 2019 om 10:55
Dit gastenboek heb ik op mijn mobiel zitten en kijk elke dag er op om de leuke verhalen over Azzurra te lezen, dat doet mij goed het is mijn favoriete sauna is. Las het verhaal van Roos en Mich over hun bezoek aan club Amai, dat zie je ook bij Azzurra gebeuren dat de man van het stel vaak bepaald wat de vrouw toe komt. Dat is mij voor het eerst ook afgelopen woensdag overkomen. In de positieve zin te verstaan. Het was geweldige ervaren om als tweede persoon toegevoegd te worden, wetende dat je niet de meest uitnodigende persoon bent, qua uiterlijk lijk ik op Obelix van de strip Asterix en Obelix en kan alleen een vrouw oraal en handmatig tot een hoogte punt brengen. Dat is me op die woensdag weer gelukt. Bij het afscheid nemen kreeg de opmerking mee dat ik een lieve man ben. Leuk om te horen. A.s. zaterdag wordt het mooi weer, dan ben ik er weer. Lekker bruinen op het terras en afkoelen in een van de 8 bubbelbaden die Azzurra rijk is. Misschien kan ik dan Anna ontmoeten als ik haar schrijven lees lijkt het mij een leuke vrouw. Groet, Wouter.
Even geduld...
Reacties (0)
Reageer

2 reacties

  1. Ray en Anita schreef:

    Er zijn wel wat kikgroepen, ik weet niet precies welke. Deze vermeld ik niet omdat er veel fakers inzitten of mensen de leiding hebben die niet met macht om kunnen gaan en daarmee anderen uitsluiten.
    Ga een keer naar een club of sexsauna, zo bouw je échte relaties op.
    Succes!
    Ray

  2. Huis19 schreef:

    Kan iemand helpen wat het beste is voor een jongen van 19 fit en gezond die opzoek is naar meer avontuur? Of zijn er groepsapps etc?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Dit vind je misschien ook leuk...