Na jaren een week in Cap d’Agde ons erotisch plezier te hebben beleefd gaan we dit jaar eens kijken naar een andere bestemming. Zoals Agde is er niks anders, daar kunnen we kort over zijn. Ook weten we van camping “Le Ran du Chabrier” in de Ardèche, maar de verhalen daarover hebben ons niet overtuigd om daar een week door te brengen hoe spannend deze camping ook mag zijn.
Bij toeval lazen wij vorig jaar een verhaal over een nieuwe camping die zich steeds meer profileert als een “camping libertin”. Het verhaal en de recensies hebben ons doen besluiten om dit jaar een week naar “Camping libertin Roseraie” toe te gaan. Deze camping ligt vlak onder Vhicy wat qua weersomstandigheden niet zo zeker is als het meer zuidelijker gelegen Agde.
De recensies gaven ons een redelijk beeld van wat we daar konden verwachten, maar uiteindelijk moet je het zelf ervaren. Deze camping is nog niet zo lang actief voor de swingers want volgens mij wordt dit het derde jaar (2016). Afgelopen jaar heeft men van diverse bezoekers “opbouwende” kritiek gekregen waarmee men zeker iets heeft gedaan.
Bij aankomst doen de vele vlaggen van landen je vermoeden dat ze je taal spreken. Nou ze spreken slechts één taal en dat is Frans en daar wijken ze niet van af. Alles is in het Frans en men doet niet eens een poging om bijvoorbeeld Engels te spreken. Alle informatie die er hangt en/of krijgt is in het Frans. Natuurlijk wel een goede manier om je Frans te verbeteren.
De camping zelf is niet zo groot maar oogt netjes en verzorgd. Het sanitairblok ziet er netjes uit en wordt een aantal keren per dag gecontroleerd en gereinigd. Over het hele terrein zijn er ruime kampeerplekken aanwezig en staan er her en der ook mobile homes. Sommige plekken hebben schaduw door de bomen maar wat achter op het terrein zijn ook open plekken. Hier staan meestal de mobiele mobile homes. Wijzelf hebben voor deze week een mobile home gehuurd. Er staan nieuwe, maar ook een paar wat oudere maar zeker niet slecht. Onze was voorzien van alle benodigde zaken met een veranda met daarop een picknick tafel welke uitermate geschikt is voor spannende doeleinden.
Een redelijk minpuntje vinden wij wel de drukke weg die langs de camping loopt. Er gaat redelijk wat verkeer overheen dat je, zeker als je in een tent ligt en deze ook nog dicht bij deze weg ligt kan dat best storend zijn. Onze mobile home stond ook redelijk dicht op deze weg en het geluid was duidelijk hoorbaar. Meer naar achteren op de camping heb je daar veel minder last van.
De dame achter de receptie is blijkbaar de eigenaresse en is heel resoluut in veel zaken. Zoals gezegd men spreekt alleen maar Frans. Bij het inchecken krijgt ieder persoon een polsbandje met een chip daarin. Deze dient men te allen tijde te dragen en als je hem niet om hebt word je daar meteen op aangesproken.
Met dat polsbandje betaal je ook alle consumpties en brood. Het rare is dat je bij aankomst meteen het polsbandje moet opwaarderen dit in tegenstelling bij bijvoorbeeld een sauna dat je afrekent bij vertrek. Bij elke transactie moet je het bandje afdoen omdat men deze ergens langs moet halen. Dat is wel wat onhandig.
Het terrein kom je niet zomaar op en af. Bij het uitrijden moet je een slinger geven aan een bel bij de poort. Bij het inrijden moet je net geluk hebben dat er iemand bij de receptie zit en na het zwaaien met je polsbandje gaat het hek open.
Zoals wij begrepen hebben is het zo dat iedereen die een bandje draagt openstaat voor contact. Ook enkele personeelsleden dragen een bandje en hebben dan ook seksueel contact met de gasten!
Op het terrein is een lekker zwembad. Niet groot maar voldoende om lekker in te zwemmen. Rond dit zwembad zijn een aantal plekken ingericht waar je op een groot matras sex kunt hebben. Ook op de ligbedden rondom het zwembad gebeurt het nodige. Behalve in het zwembad en restaurant is sex volgens mij overal toegestaan.
Aangrenzend aan de camping is een stuk bos waar ook op diverse plekken ook ligbedden, een sling en andere spannende attributen zijn gemaakt. Het is niet een groot stuk bos maar er is voldoende ruimte om op diverse plekken sex te hebben. Het jammere is dat er in de avond en nacht geen verlichting is dus is het verstandig om zelf een klein zaklampje of je telefoon mee te nemen die je overigens nergens op het terrein mag gebruiken, ook niet als daar muziek op zou staan.
In de week dat wij er waren was het niet helemaal vol. Rond de nationale Franse feestdag zou dat wel het geval zijn. Een Nederlands stel dat wij spraken die het jaar daarvoor rond de nationale feestdag er was vertelde dat het toen vol was en in de avond overal op de camping spannende geluiden te horen waren van seksende stellen tot groepsseks toe.
Natuurlijk bepalen de aanwezige mensen hoe de sfeer is. In onze week waren er een aantal Nederlandse stellen maar de meesten waren Frans met een verdwaalde Belg en Duitser. Nu zijn wij ook niet de jongste maar het overgrote deel van de mensen in deze periode (begin juli) waren ook niet de aller jongsten op een paar uitzonderingen na.
Wij hebben het gevoel dat men nog steeds bezig is om deze swingers camping in te richten naar de wens van de gast. Zo heeft men op voordracht van suggesties verbetering aangebracht voor het vertier in de avond en nachtelijke uren. Elke avond heeft men wel een thema t.a.v. de kleding.
Rond het zwembad staan nu twee grote tenten die dienst doen als disco, club en eetgelegenheid. Er zijn gezellige zitjes geplaatst en achter de dansvloer is ook een ruimte waar je lekker los kunt gaan met je eigen partner of met meerderen. Verder staan er op het terrein een aantal tenten waar je ook spannende dingen kunt uithalen.
Het is geen camping waar je voor je rust komt integendeel. De muziek van de club gaat zeker tot na middennacht door en als je de pech, of geluk hebt, dat er naast je een stel een feestje geeft dan kom je ook niet tot slapen toe.
Achter de receptie is een klein winkeltje met de meest voor de hand liggende artikelen. Boodschappen kun je het beste doen nabij Vichy. Vlak voor het binnenrijden van Vichy is een grote E.Leclerc supermarkt waar je van alles kunt krijgen. Daar vlakbij is ook een Lidl. Beiden zijn wel op zondag dicht.
Kijk zelf op voorhand welke interessante plaatsen in de nabijheid van deze camping zijn om te bezoeken. Vhicy is er zo eentje en ook een bezoek aan de hoogste berg in de omgeving de Puy de Dôme die vanaf de camping zichtbaar is.
Plus:
Als alternatief voor een periode in Agde of als tussenstop van en naar Agde toe is deze camping zeker een aanrader.
Ruime campingplekken en goede accommodaties.
Sex is bijna overal toegestaan.
Min:
Men spreekt alleen maar Frans.
Drukke weg langs de camping.
Het weer kan een rol spelen omdat het noordelijker in Frankrijk ligt.
Ray en Anita uit
Lekkerland 23 oktober 2026 om
17:16
Vanaf heden is het mogelijk om in de evenementenagenda aan te geven dat je ook naar dat evenement gaat, met stukje persoonlijke tekst. Ik hoop dat het veel fijne dates voor iedereen oplevert.
Mark en Leonie
uit
Heemskerk 23 oktober 2026 om
17:01
Wij een leuk sportief stel 41 en 44 jaar, gaan zaterdag avond naar de Canteral, Wii zijn te herkennen Mark heeft zijn bandje om zijn rechter enkel. We laten ons graag verassen wie o wie gaan ook…
@rr....Wij zijn er pas vanaf uurtje of 19 denk ik. Ik 180 lang slank en kort koppie, vrouw ook 180, halflang haar en slank. hoe gaan we jullie herkennen ? en jullie staan open voor meer dan alleen jullie twee begrijp ik ?
Hoi iedereen ik ben Jason surinaams hetro gespierd
Goeduitziend ik ga nu gezellig naar de Erotiese Bioscoop in hulst zijn er nog leuk dame of stellen die vandaag ook aanwezig zijn groetjes jason
Gisteravond voor eerst azzura geweest was mega druk dus @ e en j en @zegmaar2 jullie waren er niet uit te vissen zoveel mensen.... maar gezellige avond gehad met ze 2e en komen zeker terug....groeten
Wij leuk stel gaan 24 oktober weer naar de Veluwse Bron hopelijk zien we die leuke man weer die we ontmoet hebben vorige jaar in de zoutsauna en in het bubbelbad was het toen ook erg gezellig en dat zelfs zonder de bubbels .
Leuk jong stel 33
uit
Apeldoorn 22 oktober 2026 om
22:46
Hoi iedereen, Een vraag vanuit ons. Welk ander leuk jong stel van in de 30 gaat: 13 november ook naar de zwaluwhoeve?? Wij houden wel van kijken en bekeken worden. En een misschien Wellicht een verdwaalde hand te voelen.. Laat het weten en we maken er een leuke avond van Wij zitten veel in de bubbelbaden. Waar zitten jullie? Liefs, ons xxx
Hoi hoi,
Graag zou ik een vrouw of leuk stel willen ontmoeten in een sauna om daar heerlijk te ontspannen en te genieten van de sauna, whirlpools.
Een verdwaalde hand of toch stiekem iets verder lijkt mij heerlijk.
Zaterdag 24 oktober rond 14:00u ergens afspreken in een wellness centrum of weten jullie een leuke plek?
Laat het mij weten ik ben te herkennen door een gouden ketting met een klein kruisje om mijn nek.
Wie o wie.
Gr Maikel
Wij (stel 30 en 31) gaan vanavond waarschijnlijk naar Mill. Veel goede verhalen over gehoord. Nick, hoe oud zijn jullie en hoe kunnen we jullie herkennen?
@Harm, Helmond is wel leuk! Zullen we daar eens afspreken? Donderdag 5 november ben ik daar in de avond. Ik ben een vrouw van begin 40, bandje gedraaid.
Morgen na Spa Sense in Geldrop. Ben 39, spontaan, sportief en hou van een goed gesprek. Ben er vanaf het middaguur te vinden. Spreek mij gerust aan, heb mijn ‘horloge’ om mijn linker pols.
@Patrick 😮oeps je berricht was niet meer optijd bij ons aangekomen .We waren helaas ook erg laat met plaatsen was n onverwachte ingeving om te gaan😜 wellicht vlg x beter proberen we t ook eerder aan te geven haha.Hoop dat je ondanks ook leuke middavond gehad hebt gr x
Wij zijn een gelegenheidsstel en willen de 29e eens naar Azzurra gaan voor het eerst. Dame wil graag meerdere mannen voelen, en de man kijkt graag toen hij ze geniet. En natuurlijk is de man ook niet vies van oraal of meer....
Wie komen wij tegen voor spanning en lusten ?
@NBStel leuk te horen. Wij zijn er vanaf de avond!
Wij zullen het bandje gedraaid dragen, jullie ook? Zodat we weten wie jullie zijn 😉
Wij zitten ook graag aan elkaar in het bubbelbad en kruidenbad! Mocht je dat zien, spreek ons gerust even aan!
En mochten we elkaar treffen, dan is 1 van de rustruimtes leuk om samen heen te gaan om elkaar te bekijken 😇
Hai a en a.
Geen idee hoe we elkaar gaan herkennen. Maar wij gaan morgen ook naar azzurra.
Wie weet kunnen we een leuk gesprek voeren. 😉
Ik ben blond. 1.72. Mijn man ook 1.72 en donker haar. We zullen vast aan de bar zitten. ( tegen over de deur)
@Stoutstel, Nee wij hebben niet eerder actie gehad met een ander stel. Wij zijn nieuw op dit vlak, maar gezien we vaak zelf wel bezig zijn lijkt het ons geil om andere stellen op dezelfde manier bezig te zien en bekeken te worden als we zelf bezig zijn. Misschien is vinden jullie dat saai als jullie zelf meer ervaring hebben 😉🤣
Wij zijn voornamelijk te vinden in het bubbelbad / kruidenbad.
@Thuisstel probeer eens eroworld in Nijmegen of erotic cinema in Arnhem en Amersfoort.
Bij erotic cinema hebben wij goede ervaringen maar dan wel op de maandag en donderdag (naaktdag). Op andere dagen niet raar opkijken als er mannen om je heen staan volledig gekleed en de jas nog aan met de slurf(je) uit de broek.
Sfeer op de naakt dagen zijn erg leuk en op hun website kun je op het forum kijken wie zich hebben aangemeld of dat er een bepaald thema is.
Bij meer vragen laat maar weten.
Hi Stel55/50
Ik was van plan om zo die kant op te gaan. Geen idee of jullie dit nog lezen haha
Ik M/42/188/77 met beige slippers 🙂
Als jullie zeggen hoe te herkennen dat zien we elkaar misschien zo
Hi, hier ietwat verlegen jongeman eind 30. Wil op donderdag 5 november naar sauna gaan. Ik denk aan Geldrop heb daar al eerder mooie ontmoetingen gehad. Vanaf rond de middag tot einde avond. Gebeurd hier nog wel eens wat, lees er weinig over laatste tijd. Wie heeft er zin in een lekkere opgieting? Xx Harm zwarte handdoek en bandje in wikkel.
Samantha en Mark
uit
Rotterdam 21 oktober 2026 om
10:59
Wij kunnen de Erotheek Schiedam, sexbios, aanraden. Gemoedelijk, netjes en schoon. Veel zalen, privé hokjes en gloryhole. Wij komen vaak daar, vandaag zijn wij hier ook van 12 tot 16.30. Gr Samantha en Mark
Mark en Leonie
uit
Heemskerk 20 oktober 2026 om
22:48
Hoi wij stel uit Alkmaar wij zijn 41 en 44 jaar ook uit Alkmaar! Wij gaan weleens naar de sauna Carteller in noord scharwoude.. Er zijn weinig hoekjes in de sauna waar het spannend kan worden misschien in de stoom cabine… Hoe zijn jullie te herkennen ? Eventueel willen wij morgen avond naar de sauna gaan.. Laat maar weten liefs ons
@a en A owkay, wij houden het wel een beetje in de gaten . Hij is 184 wat ouder en zij 175 blond , bril en vrolijke vrouw.
Hopelijk treffen we ons even. Tot donderdag. Als jullie een tijd weten zet het even in het gastenboek dan zijn we aan de bar.
@Thuisstel wij zijn er 1x geweest en wij vonden het niks.
Eigenaar van de shop plaatste online een bericht dat er een stel binnen was gekomen net nadat wij binnen waren en binnen 15 minuten stonden er 5 singel mannen om ons heen die hadden gehoord dat wij er waren.
Er is 1 groot langwerpig bed omtrokken met rood nep pvc leer (inclusief scheuren etc), 1 hele kleine sauna waar je met 2 personen in kunt zitten en een douche.
Niet meer en niet minder.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik zie dit bij de Maze seksbioscoop ook, ze schrijven dan op hun gastenboek: "er is zojuist een leuk stel binnengekomen". Maar nooit, "er is net een knappe gay binnengekomen". Dus zo een seksbios hoort toestemming te vragen aan het betreffende stel, dus zeker een opbouwende tip die Stiefpat daar geeft. Top!
Wijstel uit Alkmaar
A.s woensdag sauna catandraal in Heerhugowaard.
Wij stel gaan hier a.s woensdag heen met zijn tweeen of m/v alleen.
Durven jullie af te spreken of is komt er wat tussen.
Laat maar weten hoe jullie te herkennen zijn,
Een uurtje of 12 willen we er zijn.
@eric &janine wij weten nog niet hoelaat we er kunnen zijn, ligt aan hoe werk loopt donderdag maar word zoizo eind van de middag. Hij 1,88 en donkerblond zij 1.65 en blonde krullen met een bril groeten
Eric & Janine
uit
Nijmegen 19 oktober 2026 om
16:47
@a en a Leuk dat jullie donderdag voor het eerst gaan. Wij zijn ook geen regelmatige gasten dus misschien kunnen we jullie een beetje rondleiden en een drankje aan de bar doen. Hoe herkennen wij jullie ? Wij zijn er rond 13.00 uur en blijven
meestal tot 19.00 uur Dan komt de "avondploeg" die zijn aktiever en wordt het drukker. Groetjes E &J wij zitten even aan de bar rechts als je binnen komt.
Wij nog wat onervaren bi stel 50+
Hebben morgen dinsdag middag/avond tijd
Zouden graag gelijkgestemden willen ontmoeten en met hen een leuke geile tijd willen hebben.
Komen uit Rotterdam en willen naar de sexbioscoop om van elkaar te genieten terwijl anderen gluren.
Zou leuk zijn als er een stel aan komt sluiten.
Heel ontspannen en kijken wat er gebeurt .
Komen jullie meedoen??
Sexbioscoop in R.dam of hebben jullie andere ideeën??
Hoi allemaal
Wij een onervaren stel normaal uiterlijk
Zoeken een ander stel.
Wij gaan regelmatig naar één wellness sauna.
Misschien is er een leuk stel dat wil afspreken?
@NBStel, hebben jullie al wel eens actie gehad met een ander stel? Lijkt ons heerlijk om jullie eens te ontmoeten a.s. donderdag in Helmond!
Hoe kunnen we jullie herkennen?
Nijmegendelight.
uit
Wijchen 18 oktober 2026 om
15:56
Hoi, wij ontdekkend stel(zij 36 hij 46) gaan 19/10 een avondje de sauna in (Thermen Berendonk)
Zijn er nog weer onderkende stellen waar we eens een praatje mee kunnen maken?
Een vrouw alleen mag tussen ons in komen zitten en misschien wel mee naar huis. Mijn vrouw wil wel eens gebeft worden door een vrouw. Man herkenbaar aan tattoo met veer op rechter arm. Vrouw herkenbaar aan enkelbandje.
Gelderlandstel
uit
Nijmegen 18 oktober 2026 om
08:47
Onderweg naar veleuwse bron leuk gezellig ondeugend stel herkenbaar aan de donkere badjas met veronica inside V logo en zij licht blauwe Adidas slippers...zijn er nog leuke ondeugende mannen vrouwen of stellen? Zijn er vanaf 10u tot 22u gr van ons xxx
Goedemorgen allemaal
Ik ga as vrijdagavond naar kasteel Waterloo welke dame wil mee heb al afgesproken met een stel maar met z’n vieren is geilerdeze avond is nudisten party je komt binnen je kleed je uit en dan is iedereen naakt super geil en goede sfeer!
Welke vrouw durft …..
Laat op tijd iets weten ivm reserveren anders kom je niet binnen
Plannen helaas gewijzigd, maandag en donderdag zit het vol in Mill, wordt nu aanstaande donderdag toch weer lekker genieten in het kruidenbad in Helmond😂
@stefan
Drempelvrees hoef je echt niet te hebben.
Je gaat naar binnen, betaald, kleed je om. Dan kun je rustig aan de bar gaan zitten en zul je jezelf al snel op je gemak voelen. Dan loop je eens een rondje om te kijken wat er allemaal gebeurt. Je hoeft niets te doen en niemand valt je lastig. Daarna heb je het helemaal zelf in de hand wat er gaat gebeuren.
Ik fantaseer al lange tijd over een bezoek aan azzurra, maar enorme drempelvrees.
Niet vanwege uiterlijk , ikzelf,185, verzorgd,
Maar vooral, wat als je bekende tegen komt
Hoe ervaren jullie dit met bekenden?
Groet
Zin om morgen, zondag, naar Elysium te gaan. Waarschijnlijk man alleen. Open minded. Dames, plaag me maar in de sauna/ bubbelbad door het geven van een mooi spannend uitzicht/ aanraking.
@ f&a uit tilburg: niet met de camper maar volgens mij hebben wij leuke momenten samen gehad in de hottub achterin en een van de privé kamertjes. Krap maar zeer gezellig 😉
Achterhoekstel
uit
Doetinchem 17 oktober 2026 om
08:34
Hoihoi, straks onderweg naar Mill. Midden 40 stel, graag uitdagend in de sauna of whirlpool. Beide sportief tot normaal. Donkere badjassen. Gana er nog meer vandaag? Lijkt ons gezellig. Liefs ons
@eric van E&M,
Volgenscmij hebben wij elkaar getroffen in de jaccuzzi bij azzurra. Had de vr tepelpiercing en tattoo op de billen.
Wij waren de blonde vrouw met ronde borsten en grote man. We hadden ff van partner geruild, was erg lekker! Laat ff weten of jullie dat waren?
Gr P&I
Vanavond sauna en zwembad bij de stobbe in Ruinen.. welke dame of stel kom ik tegen… hapje drankje en wie weet waar we eindigen… m43 en n hou van spontane acties tot straks?
Aanstaande maandag (19 okt) gaan wij (Stel begin 40) een bezoek brengen aan Bluewellness Mill. Wie gaan wij daar zien om de temperatuur nog verder op te laten lopen?
M 40 jr.
Maandag 26 oktober tijd voor iets leuks. Kan zijn sauna, club oid. Zijn er nog meer mensen met leuke plannen op die dag?
@zoekend stel. Ik ook nieuw hier. Als ik het had geweten had ik ook gegaan. Laat gerust weten als jullie weer gaan.
Wendy en Daan
uit
Lelystad 16 oktober 2026 om
13:57
Zaterdag 17 oktober zijn wij actief stel in Azzura, voor weer een hele dag genieten van de baden en sauna's. Welke geile stellen rond onze leeftijd (50) gaan ook? Zij volle heerlijke volle dame, wil ook graag verwend worden door liefst meerdere grootgeschapen mannen in de bios. Het vele zaad mag over haar lijf en gezicht en misschien wel in haar mondje. Vraag maar.
Zondag 18 oktober zijn wij te vinden in Saunadrome Putten en hopen daar ook op weg verdwaalde hand of meer 😀🍆
Vrijdag 23-10 vanaf einde van de ochtend tot begin van de avond naar de sauna. Helmond, Goirle of Son. Wie kom ik waar tegen?
Ben een sportieve en sociale man van 39.
Stel 60+ Jammer dat we er gisteren niet waren. Wij zijn toevallig wel van dezelfde leeftijd …… én actief . Leuk om jullie eens bij Azzurra te ontmoeten. Wanneer gaan jullie weer.
Donderdag 22ste staat op de planning om naar Azzurra te gaan. Wie gaan we zien daar? Lekker bubbelen en massage op een matras. Zij klein maar zeer ondeugend en gulzig, houdt van een stijve extra. Beiden herkenbaar aan groene handdoek. We zullen er overdag zijn. Wie treffen we daar?
Hoi, wij kwamen regelmatig in de Veluwse bron en zochten dan in de stoomgrot wat spanning op. We lezen nu dat de grot dicht is. Waar kunnen we dan wat spanning vinden? Is er een andere locatie?
Of zijn er andere sauna’s waar hetzelfde gebeurt?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Meestal is de Hammam bij Azzurra (warme stenen plaat waar je met twee/drie/vier op kun liggen) een goede plek!
Volgende week de 22ste weer naar de parendag in Azzurra. We hebben eerder leuke contacten gehad , oa met een super lief stelletje uit Tilburg. Wie treffen we volgende week , liefs van ons X
Volgende week ben ik van plan naar Azzura te gaan. Zijn er nog mensen die volgende week. Ik wil of de maandag of de woensdag gaan. Zou voor mij de eerste keer worden bij Azzura.
Stelletje7582
uit
Amersfoort 15 oktober 2026 om
10:30
Vandaag Azzurra!
Je kan ons overal tegenkomen, maar meestal niet in de jaccuzi's bij de douches. Zij, kastanjebruin haar 160 cm en grote volle borsten. Hij 175 en kort donkerblond en een hele kleine piemel. Zij wil graag door vrouwen gelikt en door mannen in doggy worden genomen. Niet bare.
Wij 3 gespierde goed uitziende mannen van 32, 34 , 34
Komen aanstaande zaterdag vanuit Amsterdam voor de eerste keer naar sauna boot mill.
Wij hopen wat leuke vrouwen te ontmoeten die zin hebben in wat spanning 😉
Wie zien wij daar en hoe herkennen wij jullie ?
Ps . Mannen doe geen moeite wij zijn allen hetero.
Goedeavond
Wij zijn benieuwd hoe de zaterdagen bij azzurra zijn.
Komen er ook veel stellen of is het alleen maar alleenstaande mannen.
Zien graag een reactie.
Zijn van plan een keer op een zaterdag te gaan en dan achterin de middag.
Of gewoon overdag
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Er komen veel stellen maar ook veel singles. Je moet daar mee om kunnen gaan als je dat niet zoekt. Er is ruimte genoeg voor iedereen, dus elkaar opzoeken of ontlopen, kan beide.
Wij(stel 40 jaar) gaan aankomende zaterdag 17 oktober naar de veluwse bron. Gaan er nog meer stelletjes/vrouwen/mannen die ook zin hebben om bekeken te worden/kijken of zin hebben in een extraatje.? Wij houden vooral van de bubbelbaden en andere baden.
Gr T & M
@ Stel Eindhoven. Neem idd de tijd. Wij zijn in 2017 begonnen met een parenclub te bezoeken. Ver weg van Limburg, dus gezocht en gevonden. Parenclub Monique in Wieringerwerf. Waar we hartelijk werden ontvangen door Monique die bij de ingang staat. Mooie club, grote bar, dansvloer en veel speelruimte op de 1e verdieping. Toen kwam de corona en was het een tijd niet mogelijk om er een te bezoeken. In de tijd hoorden we van Azzurra. Dus na de “heropening” na de corona bezocht. Met knikkende benen naar binnen gegaan. Toch vreemd als je in de sauna sex mag hebben😉❗️. Wat dus ook gebeurde; maar alleen met onszelf. Ondertussen gaan we vrijer om met de handjes die ons betasten in de jacuzzi. En waar wij graag antwoord op geven… Dus neem je tijd. Op een gegeven moment wordt het allemaal wat normaal😊❗️
Wij, koppel M53-V52, gaan zondag 18okt naar sauna in Valkenburg. Wij dagen elkaar en andere geïnteresseerden graag uit met een verdwaalde hand en indien mogelijk wat meer. Welk koppel zien we daar ook meedoen? Dat zou spannend zijn. Heerlijk om er over te fantaseren wat er kan gebeuren. Wij hebben een normaal postuur en zijn goed verzorgd. Je kunt ons verder herkennen aan onze volledig zongebruinde lichamen. Maak eens een praatje met ons. xxx, Thea en Dirk
@stelletje7582 Wij zijn er vanaf 12 uur hoe herkennen wij jullie? behalve aan die mooie billen die we niet zien als je al in een jacuzzi zit 😉 En P&I zien we dan ook graag. Wij zijn een gezellig stel, kleinere vrouw, een maatje meer en kort haar ondeugende ogen. Hij normaal postuur, kalend boven en onder. We zoeken we even. Welke van de 6 jacuzzis bedoelen jullie? Bij de sauna of bij de douches? Groet E&M
M&A uit Leiden Goed om te horen dat jullie een fijne dag hebben gehad afgelopen zaterdag in Azzura.
Smaakt dit na meer dan wil ik julie a.s. zaterdag graag weer zien bij de bubbels of hokjes. Zou graag aansluitenbij jullie en laten genieten en voelen van alle aandacht.. Hoor graag van jullie en laten we allereerst er iets op drinken.
Hi, wij (zij 26 en hij 28) gaan vrijdag voor het eerst naar Bussloo. We zijn opzoek naar andere leuke stellen, maar een goed uitziende man alleen is ook welkom 😉.
Wie kan ons de leuke plekjes in bussloo vertellen en wie gaat er nog meer aanstaande vrijdag? Wie weet tot dan 😊
Vorige maand een ontzettend leuke (geile) dag gehad in Schiedam. In de jacuzzi buiten raakte ik aan de praat met een leuk stel. Gedurende het gesprek kwam naar voren dat ze open minded waren en dat ik haar best mocht aanraken. Later zijn wij drieën naar de film sauna gegaan. Gezien de oude documentaire die ze draaien en relatief koude sauna trekt dat niet veel mensen. Al redelijk snel begon zij haar man te pijpen en ik werd niet vergeten. Daarna haar heerlijk mogen likken. Als afsluiting neukte hij haar van achteren en werd ik klaar gezogen.
Dit was echt een super ervaring en waarschijnlijk overkomt dit mij ook nooit meer.
Maar zoals de beheerders eerder aangaven, begin met een praatje en zien wat er uit voort vloeit.
29 okt. ga ik er weer heen, ga uiteraard voor de sauna en gezelligheid. Alles wat erbij komt is extra.
Hallo,
We zijn nieuw hier. Komende vrijdag ochtend gaan we naar Mill. Zijn nog aan het ontdekken. Wie zien we vrijdag? M 44 v 40 herkenbaar aan de leeuw
@stelletje7582, wij stel 54 56, gaan ook donderdag 15 okt. Wij zijn er vanaf 11 tot 16, starten in jaccuzzi. Kom er gezellig bij zitten, voelen en proeven. Zin in! Wie nog meer?
Afgelopen zaterdag weer top gehad bij Azzura. Zij heeft zowel in bubbelbaden als in de hokjes met diverse mannen genoten terwijl hij toekeek en soms mee deed. Veel single mannen maar alles ging respectvol. Op naar de volgende keer!!!
@kaalstel, wij zijn er ook. Herkenbaar bij hem aan zijn zwarte armband en Apple Watch en Tatto linker arm zij aan tattoo rug.. hoe laat zijn jullie daar ? Wij gaan in de middag. Vanaf een uur of 12. Zijn er nog meer die de Veluwse bron opzoeken vandaag ?
sexyjongenfr
uit
Drachten 13 oktober 2026 om
09:13
Wie gaat er met mij mee naar de Kamasutra Beurs in Utrecht op 29 oktober 2026 ?
Ik heb 2 kaarten gewonnen voor de Kamasutra Beurs in Utrecht, inclusief overnachting. Het lijkt me leuk om deze bijzondere ervaring met iemand te delen. Omdat ik single ben, heb ik dus een kaartje over en zoek ik een spontane, gezellige vrouw die zin heeft in een dag enof avond vol plezier, gezelligheid en misschien een beetje spanning.
Ik ben niet op zoek naar een relatie of verplichtingen, maar gewoon naar een leuke klik, samen lachen, genieten en nieuwe dingen ontdekken. Flirten en elkaar uitdagen mag natuurlijk, en als het van beide kanten goed voelt, sta ik ook open voor intiem of seksueel contact. Alles op basis van wederzijdse interesse, respect en zonder verwachtingen.
Daarnaast lijkt het me ook leuk om tijdens de beurs af te spreken met een gezellig stel om samen de sfeer te proeven, een drankje te doen en eventueel te kijken of er een leuke klik is.
Lijkt het jou leuk om samen op avontuur te gaan? Of zijn jullie een stel dat openstaat voor een gezellige ontmoeting? Stuur me gerust een berichtje. Wie weet maken we er samen een bijzondere en onvergetelijke dag of avond van!,
SDC: SEXYFRYSLAN
Stelletje7582
uit
Amersfoort 13 oktober 2026 om
07:34
Donderdag 15 oktober gaan wij (man51 & vrouw44) naar Azzurra. Beide bi. Beide gewillig. We zoeken een leuk en gezellig bistel dat samen met ons wil ontdekken en genieten van de sauna en vooral van elkaar. Neem even contact met ons op. SDC hebben we ook. Ervaring leert dat daar zomaar afspreken lastig is omdat sowieso iedereen in zijn en haar blote kont loopt. Wij ook. En zij heeft prachtige billen en bijbehorende borsten. Kom voelen!
Wij 2 vrienden gàan morgen naar veluwse bron en wij kijken graag naar stellen of willen ook wel meer...
Waar kunnen we jullie vinden ik heb lang zwart haar en ben getint en vriend heeft blauwe ogen en donker blond haar. ..
We vinden het erg opwindend om even te voelen en gevoeld te worden of evem een verdwaalde hand....
We zijn er hele dag ik heb een blauwe badjas en hij een rode badjas....
Wie weet tot morgen dan.......
Groetjes van J & J ......
Stelmiddelburg
uit
Middelburg 12 oktober 2026 om
17:45
@stoutstel, afgelopen zaterdag is het ons helaas niet meer gelukt. Komende zaterdag doen we een nieuwe poging, we willen Mill voor een eerste keer bezoeken in de middag/avond. Hebben jullie zin om te komen? @achterhoekstel, we zien dat jullie ook gaan, gezellig! Hoe oud zijn jullie en where happens the magic? 😉 Zijn er nog liefhebbers voor aankomende zaterdag?
A.s. Donderdag ga ik naar Elysium.
Ben er vanaf 10.00 de hele dag en hoop ondeugende vrouwen/stellen tegen te komen om iets verder te gaan dan alleen zitten en kijken.
Ben vaak in zoutwaterbad of een van de whirlpools buiten te vinden.
Herkenbaar aan bandje omgedraaid om linkerenkel,
Tattoo aan binnenkant linkerbovenarm en zwart/wit badlaken (als ik niet in water ben 😉)
Wij stel 29 en 32 gaan donderdag naar de stellenavond in Azzurra. Zijn erg benieuwd en hebben wel zin in meer dan alleen van de sauna’s genieten. Herkenbaar aan rode en zwarte slippers, beiden blond .
Hoi allemaal, wij gaan aanstaande zaterdag 17 Oktober naar Thermen Bussloo, voor het eerst daar eens kijken en ja het is een gewone sauna masr wiexweet zijn er nog wat ooenminded stellen die er dan ook zijn beetje flirten en wie weet we zijn er vanaf een uur of 10.30 je kunt ons altijd op SDC schrijven en zien SANSTEPH is ons profiel we zijn een vlot stel beginnend in deze wereld maar zeer open zij 55 hij 59 mannen alleen gelieve niet te reageren groetjes en wellicht tot ziens.
Zaterdag 10 oktober bij Veluwse Bron geweest. We hebben een heerlijk dag gehad. Het was een beetje te druk, maar genoeg lekkere koppeltjes gezien. Een lekkere jonge met zwart haar en een baard en zijn blonde vriendin waren heerlijk om naar te kijken. Jammer genoeg keken ze niet terug. Als jullie dit maybe lezen jullie waren super geil 😳
Stel van in de dertig zijn dinsdag in de veluwse bron. Zoutbad is favoriet. Wie komen we daar tegen? Wij houden ervan om te kijken en misschien daarna meer?
Goeiedag,
Wij warenner deze zomer.
Een hele beleving en gezien we wel Frans praten was het voor ons makkelijl om contactennte leggen met andere mensen. Een paar leuke geile dagen en nachten gehad! Wij gaan zeker terug!!!! Wel een bromfiets meenemen om inkopen te doen. De dichtsbijzijnde winkel is een hele afdaling heen en een ferme klim terug…
Hoi, met Fred.
Bedankt voor je verslag over caming Roseraie, een paar vraagjes aan gezien mijn Frans niet geweldig is. Kan je als man alleen met camper terecht? En zo ja wat is de prijs voor een overnachting.
M & M.Hoe was het op de KIbbelkoele.Ik kon helaas niet.Wanneer weer?Gaitjan
Goeiedag,
Wij warenner deze zomer.
Een hele beleving en gezien we wel Frans praten was het voor ons makkelijl om contactennte leggen met andere mensen. Een paar leuke geile dagen en nachten gehad! Wij gaan zeker terug!!!! Wel een bromfiets meenemen om inkopen te doen. De dichtsbijzijnde winkel is een hele afdaling heen en een ferme klim terug…
Hoi, met Fred.
Bedankt voor je verslag over caming Roseraie, een paar vraagjes aan gezien mijn Frans niet geweldig is. Kan je als man alleen met camper terecht? En zo ja wat is de prijs voor een overnachting.
Met vriendelijke groet Fred