Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
De Showboat is een flink schip wat prachtig tussen de Zaanse molens te water ligt. De club is voor stellen, dames en heren. De gemiddelde wekelijkse prijs is 45 euro, de topavond van de week is de zaterdagavond, met zijn 60 euro per stel. Het zeer lekkere en healthy buffet is een aanrader. Tijdens de rest van de nacht worden er regelmatig hapjes neergezet want ‘op is op’ bij het buffet.
De fantasie gaat met me op de loop als we de overdekte loopplank oplopen, de deur zwaait open wanneer de portier ons opmerkt. Een boomlange nette Surinamer heet ons welkom. Het was zaterdagavond, de eigenaar achter de balie heet ons welkom. Al gezellig babbelend met deze twee heren rekenen we 60 euro all inclusive af. Op naar het vooronder, daar zijn de kleedruimtes en alle speel- en natte ruimten.
De kleedruimten zijn klein, maar het is te doen. De lockers zijn groot genoeg om twee jassen en een weekendtas erin te krijgen. Dat is fijn…toch krijg ik weer mijn militaire dienst shivers bij het zien van die metalen kleedkastjes…associaties…ik ga hulp zoeken, haha.
We liepen gelijk even een rondje langs de natte ruimten. Er is een Turks stoombad, sauna, rond bubbelbadje van max. 5 personen en een grote doucheruimte.
Hierna zijn er 4 afsluitbare sexruimtes, uitgebreide ruime SM ruimte welke af te sluiten is, een dungeon met traliehek, een sling en aardig wat open sexplekken. Er verblijft in het erogebied een medewerker, die continue in de gaten houdt of de single mannen zich ‘normaal’ gedragen. Hier zouden meer clubs aan moeten doen! Douze points.
De trap naar boven aan de andere kant van het schip komt uit bij een tweede rookruimte en gezellige doorlopende banken. Hier vandaan heb je goed uitzicht op de grote dansvloer met twee danspaalpodia. Loop je verder dan kom je bij de enorme ovalen bar uit, alle drank is ruim voorradig en de cappuccino komt uit een echte Italiaanse machine. Heerlijk!☕
Het publiek is gemêleerd, oudere swingers, jonge dansende chickies, strakke donkere jongens, leuke single dames die zaten lekker te keuvelen aan de bar en voor de liefhebbers zijn er voldoende single mannen om een keus uit te maken. Als je divers publiek van alle nationaliteiten wilt meemaken moet je echt gaan. Ik vond het leuk in ieder geval!
De DJ draaide fantastisch lekkere trance en dance, afgewisseld met een danceable top40 nummer. Leuk om zo de verschillende interessegroepen afzonderlijk of met elkaar op de dansvloer te zijn. De dansvloer wordt zeer goed gebruikt en stond regelmatig vol tot half vol. Het geluid klinkt superlekker!!
Kortom: de dansafdeling is goedgekeurd! 🎵🎶🎵
Het buffet gaat om 23:30 open en bestaat uit zelf klaargemaakt eten door de scheepskok. Ongeveer 20 rechauds met oa. Saté ajam en ketjap, shoarma, wokgroenten, rijst, patat, brood, koekjes, fruit, sla, aardappelsalade, ijs, knakworst, broodjes en noem het maar op. Dit is natuurlijk niet echt een super healthy menu maar het eten is zelf gemaakt, dus niet uit pakjes of opgewarmd supermarktvoer. Dit hebben we elders wel anders gezien…
Je gevulde bord kun je meebrengen naar de bar, hier gaat het barpersoneel dan iedereen af om een drankje aan te bieden, dat is zoooo klantviendelijk vind ik😀😀😀. Ze spreken je rustig en open aan om te checken of alles oké is. Ze menen dat hier ook echt, dat voel ik.
Gelijkwaardig en ondersteunend. Te gek.
De bar en eigenlijk al het personeel is netjes en vooral….klantvriendelijk!😎 De bezoekers die er zijn gaan respectvol met elkaar om en dat geeft een erg ontspannen totaalbeeld voor mij. Geen ruis.
We troffen een geweldige avond, iedereen was in opperbeste stemming en het was lekker druk. We hebben veel leuke mensen gesproken en heerlijk gegeten en gedanst. We zijn een goede ervaring rijker.
Wij gaan zeker nog eens terug, maar dan een keertje de bi-avond. Gaat ome Ray dat eens uitchecken!🌼
Conclusie:
De Showboat is een aantrekkelijke club met veel mogelijkheden, eigenlijk kan er meer dan je denkt. Als je het maar waardig doet…
De prijs is laag en de kwaliteit van het product is zeer goed. Er komt oud én jong, dik en dun, kinky en ingetogen.
Het verblijf op de boot gaat zeker met je fantasie op de loop, verken je comfortzone grenzen en misschien komen we elkaar nog eens tegen!!
Komende woensdag ga ik weer naar Azzurra. Komen er nog leuke stellen of dames die met een gezonde holllandse vent erbij (42) een leuke middag willen hebben.
Hoi hoi.wij zijn 2 jaar geleden naar parenclub fatamorgana geweest puur voor spanning.Nu was er ook een darkroom maar daar zijn wij niet ingeweest.Weet iemand of zo'n darkroom echt helemaal donker is of dat je nog wel iets kan zien?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het is zelfs zo donker dat ik de uitgang niet kan vinden. Ik verdwaal echt...heerlijk!
Hi, maandag 1 mei a.s. wil ik weer alleen naar Azzurra gaan. De vorige keren waren heerlijk. Dus leuke, lekkere mannen, ik zie jullie daar. Ik ben er vanaf opening, te herkennen aan mijn bruine krullen.
Hoi S & L,
Ik wil graag naar jullie kijken.
Ik ga naar Berendonck deze avond, 28 april. Stellen of vrouwen geïnteresseerd in een date met een fit 35 man? Ik ga SDC armbandje dragen.
Wij lazen net het bericht van Eric over de Veluwse Bron en geile mannen in de stoomgrot. Wij als stel zijn op zoek naar mannen voor hem. Zij doet wel actief mee met pijpen maar meer niet. Wij zijn al 2 x naar SteamWorks geweest maar helaas niet gevonden wat we zochten. Is de Veluwse Bron een optie?
Stel M33 V30 zoeken eigenlijk 2 dingen.
1: een vrouw erbij voor een trio die gericht is op de vrouw
2: een mannelijke slaaf die het leuk vind om vernederd te worden tot het extreme aan toe
We houden het gastenboek in de gaten!
Fit stel M34 V29 zoeken mannen om ons te bekijken tijdens de seks. We willen bekeken worden door meerdere mannen die zichzelf helpen. Het liefste wil ik ook nog het zaad van mijn vriend over 1 van de mannen uitspugen. Extreem maar wel een fetisj. Wie?
Hi speels bi-stel, 9 maart zijn wij niet geweest. Wel waren wij er donderdag 30 maart gedurende de middag. Hele aangename opwindende middag toen met op een gegeven moment zes gelijkgestemden stellen op het matras. GEWELDIG! We kijken met ( geile) spanning naar komende donderdag uit 🤩😋🥂
Goedendag, wij gaan Donderdag 4 Mei na lange tijd weer eens naar Azzurra toe.
We zijn beide 50 met een maatje meer en zij heeft een roze/witte handdoek.
Het lijkt ons leuk om te weten wie er nog meer komen om vast wat spanning op te bouwen.
Zien we jullie daar?
Hoi speelsstel vraagje 9 maart zijn wij ook bij azzurra geweest en hadden daar een hele fijne ervaring met een bi stel achterin de jaccuzzi. wij moesten toen helaas weg ivm werk. Waren jullie dat misschien?😊
Hoi speelsstel, leuk zeg wij komen ook rond 14 uur aan de bar en zullen voor de herkenbaarheid ook witte wijntjes bestellen😊spannend en leuk, zien jullie de 4e😉
Hi speels bi-stel, wij zijn er 4 mei om 13.30 uur en herkenbaar aan de witte wijntjes waar we beiden om 14.00 uur aan de bar van genieten. Jullie herkenbaarheid ?
Wie weet treffen we elkaar daar😊leuk!
Hoi speelsstel, wij zijn ook aanwezig op 4 mei bij azzurra en zijn 52 allebei bi, het lijkt ons leuk jullie daar te ontmoeten.
kunnen jullie misschien aangeven hoe we jullie kunnen herkennen? groetjes
Hoi speels stel wij gaan waarschijnlijk ook redelijk slank stel begin 60 willen wel samen spelen denk ik zo. Hoe herkennen wij jullie en wij zullen rond 3.30 en 4.30 daar zijn. Gr H en E
Wij gaan zondag 7 mei weer naar de wellnessboot in Mill wie vind het ook leuk om te kijken en of bekeken te worden. Niets meer en niets minder. Wij gaan de hele dag van 10 tot aan 9. Te vinden in het bubbelbad en zwembad maar willen ook gerust afspreken. Beginnend swing stel van 30 jaar m v en wij willen kijken naar een koppel mv
Hoi vraag zij er stel/dame die interesse heeft in tantra massage of Yoni ik ben van plan om 1505 te komen laat wat horen. Bij stel kan de partner actief mee doen. 2 dames is ook ok.
Gr. Ruud
Zijn er nog stellen of dames die aanstaande woensdagmiddag naar Azzurra gaan?
Ik zou graag voor hde eerste keer willen gaan (vanaf 14u).
Oftewel. Wie gaan er aanstaande woensdag en zijn er stellen/ dames die bij de ingang willen afspreken?
Ik: een 33 jarige, Nederlandse jongen.
Lekker lang weekend! Koningsdag gaan we in de middag naar Azzurra. De andere dagen staan nog open. Gaan we met jullie naar een club of worden we uitgenodigd voor een thuisfeestje? We horen het graag.
Donderdag 4 mei , gehele middag zijn wij speels stel ,sportief , niet rokend , beiden bi , en leeftijd begin 50 aanwezig bij Azzurra .
Hele fijne ervaringen met anderen gelijkgestemden een maand geleden. We hopen dat we minimaal dezelfde opwinding weer mogen ervaren met anderen en elkaar. Azzurra is echt de moeite van t bezoeken waard !! hopen op een gezellig middag en wie weet
met sommige lezers van dit bericht 🤩xxx
Jong goeduitziend stel M 32 V 30 zoekt een lesbisch stel of een vrouw voor een trio.
De man is alleen bezig met zijn vrouw maar de 2 of 3 vrouwen mogen alles bij elkaar doen.
We houden het gastenboek in de gaten!
Mag door heel Nederland.
Liefs B & S
LekkerStelArnhem
uit
Arnhem 21 april 2023 om
22:22
Tsja, hoe zouden we heten op SDC? 😉
Woensdag kwamen we in Azzurra een fijne tedere man tegen, die heerlijk gericht was op haar genot. We zouden nog even nummers uitwisselen. Alsnog?
Berichten met kik snapchat mail er in verwerkt worden niet geplaatst. Als u wilt daten verwijs ik u naar sdc met de kortingscode die u op onze website kunt vinden in de banners. Dit is echt een topdatingsite met drukke chatroom, speeddating, foto en video enz
Hoi Frank,
Peter 52, 196 donker haar donkere ogen
Ines 50, 165 blond blauwe ogen
We zullen er om 11 uur zijn en zitten hoogwaarschijnlijk in bubbelbad .
En jullie?
Hoe herkennen we jullie?
Gr Peter en Ines
Hai, ik ga vanmiddag weer een bezoekje brengen aan Azzurra. Wordt m’n 2e keer. Hoop een leuke dame tussen 40-50 te ontmoeten. Ben zelf 45, normaal postuur en overal goed verzorgd 😉. Wie zie ik vanmiddag?
He hoi,
Zou zaterdag voor het eerst een keer naar azurra willen. Kan me nog niet echt een voorstelling maken van hoe en wat... denk dat ik het maar eens moer ervaren!!
gr Rene
T&J bedankt voor jullie bericht. Gaan we zeker eens proberen in Fata.
Misschien wel volgende week vrijdag of anders donderdag naar Azzurra.
Wel weer zin in wat lekkers. 💋😘
Hoi ik ben Ronnie 27 jaar gespierd en getint ik zoek heerlijke koppel vrouw gericht of dame alleen tussen 20-35 jaar ik ben groot geschapen ongeveer 23 cm zit vaak in de bubbelbad kom gerust bij of speel me aan heb tattoo op me hand en op me borst
Hallo Lientje deze leuke man sportief normaal postuur gaat zaterdag ook weer naar Azzurra... .Het lijkt mijn spannend om elkaar te ontmoeten en lekker te genieten hou van massage geven...Ben te herkennen aan mijn getatoeëerde benen dus wie weet tot zaterdag....
Hallo Peter & Ines,
Wij zijn er donderdag as ook voor de 2e keer. 1e keer goed bevallen en smaakte naar meer😉. Wij ( 45/37) beide bi en voor veel in. Hopelijk treffen wij elkaar! Wij zijn er rond 12:00
Hallo Peter en Ines,
Wij zijn er donderdag as ook voor de 2e keer en 1e keer is ons goed bevallen😜. Wij beide ook bi en staan voor veel open! Wij zijn er rond 12:00. F&A
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Hoi hoi, wij zijn een knap en geil stel (zij 28 jaar, bi met een latina figuur) hij easygoing en respectvol. Wij zijn benieuwd of er een leuk koppel of vrouw alleen op maandag 13 september naar de showboat gaat. Om ongeveer 13:00 uur binnen, we horen het graag, liefs Xx Rik en Kim
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.
Hoi hoi, wij zijn een knap en geil stel (zij 28 jaar, bi met een latina figuur) hij easygoing en respectvol. Wij zijn benieuwd of er een leuk koppel of vrouw alleen op maandag 13 september naar de showboat gaat. Om ongeveer 13:00 uur binnen, we horen het graag, liefs Xx Rik en Kim
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Hallo allemaal,
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
Leuk verslag Ray,
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.