Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
De Showboat is een flink schip wat prachtig tussen de Zaanse molens te water ligt. De club is voor stellen, dames en heren. De gemiddelde wekelijkse prijs is 45 euro, de topavond van de week is de zaterdagavond, met zijn 60 euro per stel. Het zeer lekkere en healthy buffet is een aanrader. Tijdens de rest van de nacht worden er regelmatig hapjes neergezet want ‘op is op’ bij het buffet.
De fantasie gaat met me op de loop als we de overdekte loopplank oplopen, de deur zwaait open wanneer de portier ons opmerkt. Een boomlange nette Surinamer heet ons welkom. Het was zaterdagavond, de eigenaar achter de balie heet ons welkom. Al gezellig babbelend met deze twee heren rekenen we 60 euro all inclusive af. Op naar het vooronder, daar zijn de kleedruimtes en alle speel- en natte ruimten.
De kleedruimten zijn klein, maar het is te doen. De lockers zijn groot genoeg om twee jassen en een weekendtas erin te krijgen. Dat is fijn…toch krijg ik weer mijn militaire dienst shivers bij het zien van die metalen kleedkastjes…associaties…ik ga hulp zoeken, haha.
We liepen gelijk even een rondje langs de natte ruimten. Er is een Turks stoombad, sauna, rond bubbelbadje van max. 5 personen en een grote doucheruimte.
Hierna zijn er 4 afsluitbare sexruimtes, uitgebreide ruime SM ruimte welke af te sluiten is, een dungeon met traliehek, een sling en aardig wat open sexplekken. Er verblijft in het erogebied een medewerker, die continue in de gaten houdt of de single mannen zich ‘normaal’ gedragen. Hier zouden meer clubs aan moeten doen! Douze points.
De trap naar boven aan de andere kant van het schip komt uit bij een tweede rookruimte en gezellige doorlopende banken. Hier vandaan heb je goed uitzicht op de grote dansvloer met twee danspaalpodia. Loop je verder dan kom je bij de enorme ovalen bar uit, alle drank is ruim voorradig en de cappuccino komt uit een echte Italiaanse machine. Heerlijk!☕
Het publiek is gemêleerd, oudere swingers, jonge dansende chickies, strakke donkere jongens, leuke single dames die zaten lekker te keuvelen aan de bar en voor de liefhebbers zijn er voldoende single mannen om een keus uit te maken. Als je divers publiek van alle nationaliteiten wilt meemaken moet je echt gaan. Ik vond het leuk in ieder geval!
De DJ draaide fantastisch lekkere trance en dance, afgewisseld met een danceable top40 nummer. Leuk om zo de verschillende interessegroepen afzonderlijk of met elkaar op de dansvloer te zijn. De dansvloer wordt zeer goed gebruikt en stond regelmatig vol tot half vol. Het geluid klinkt superlekker!!
Kortom: de dansafdeling is goedgekeurd! 🎵🎶🎵
Het buffet gaat om 23:30 open en bestaat uit zelf klaargemaakt eten door de scheepskok. Ongeveer 20 rechauds met oa. Saté ajam en ketjap, shoarma, wokgroenten, rijst, patat, brood, koekjes, fruit, sla, aardappelsalade, ijs, knakworst, broodjes en noem het maar op. Dit is natuurlijk niet echt een super healthy menu maar het eten is zelf gemaakt, dus niet uit pakjes of opgewarmd supermarktvoer. Dit hebben we elders wel anders gezien…
Je gevulde bord kun je meebrengen naar de bar, hier gaat het barpersoneel dan iedereen af om een drankje aan te bieden, dat is zoooo klantviendelijk vind ik😀😀😀. Ze spreken je rustig en open aan om te checken of alles oké is. Ze menen dat hier ook echt, dat voel ik.
Gelijkwaardig en ondersteunend. Te gek.
De bar en eigenlijk al het personeel is netjes en vooral….klantvriendelijk!😎 De bezoekers die er zijn gaan respectvol met elkaar om en dat geeft een erg ontspannen totaalbeeld voor mij. Geen ruis.
We troffen een geweldige avond, iedereen was in opperbeste stemming en het was lekker druk. We hebben veel leuke mensen gesproken en heerlijk gegeten en gedanst. We zijn een goede ervaring rijker.
Wij gaan zeker nog eens terug, maar dan een keertje de bi-avond. Gaat ome Ray dat eens uitchecken!🌼
Conclusie:
De Showboat is een aantrekkelijke club met veel mogelijkheden, eigenlijk kan er meer dan je denkt. Als je het maar waardig doet…
De prijs is laag en de kwaliteit van het product is zeer goed. Er komt oud én jong, dik en dun, kinky en ingetogen.
Het verblijf op de boot gaat zeker met je fantasie op de loop, verken je comfortzone grenzen en misschien komen we elkaar nog eens tegen!!
Zaterdag stellendag Erosauna Javali Heerhugowaard, zij blond en sexy lang zwart jurkje en hij zwarte stoere boxer, brede schouders en heerlijke massage handen. Welk stel gaan we tegenkomen? Het wordt vast weer heet!
Saunastel, laten we elkaar hier beetje op de hoogte houden wanneer we plannen hebben. Wij gaan ook niet geregeld hoor.aar als we gaan idd op donderdag.
Of lekker een keer naar gewone sauna. Steamworks staat ook nog op het lijstje. 💋
Iemand ervaring met swingersclub in Grand Canaria. Wij logeren in PDI. Zijn zelf nog onervaren en willen wel eens een club bezoeken daar.
Naar t schijnt veel parenclubs daar, maar op hun website vind je maar weinig info terug.
Welke zijn momenteel populair. Zelf zijn wij nog relatief jong.
Lees ook dat er veel in de duinen gebeurd daar. Ook die info is welkom. Waar precies? Moeten we oppassen voor boetes? Controles?
Dank bij voorbaat
Zondag, eerste paasdag, gaan we naar de Fata. Daar wil ik mijn knappe vriendin (34) laten verwennen door een (knap) stel waarbij ik in eerste instantie alleen toekijk. Wie gaan er zondag ook en hoe zijn jullie te herkennen?
@E&R wij zijn onlangs voor het eerst naar Azzurra geweest. Op een donderdag. Heerlijk genoten. We gaan zeker weer. Ivm ons werk zal dit slecht 1x per 2 maanden op donderdag kunnen. Planning is om begin mei weer te gaan.
De saunaboot is leuk om stiekem in het bubbelbad te rommelen. Bij Azzurra heerlijk ongeremd met elkaar en/of anderen genieten.
Volgende plan is naar naar Kasteel Waterloo.
Have fun en geniet💋
Hallo leuke stellen,
Wie zijn er zaterdag bij sauna Javali? Lijkt ons leuk gelijkgestemde bi stellen te ontmoeten. Wij leuk en spontaan stel met goed lichaam hebben zin in leuke avond. Kan iemand ons ook vertellen of het druk en leuk is bij deze sauna?
Al meerdere keren geprobeerd iets in het gastenboek te zetten maar word steeds niet geplaatst dus probeer het bij deze nog een keer op nieuw.
Morgen wil ik voor de eerste keer naar Azzura toe en vraag me af wie ik daar aan ga treffen. Ik zelf ben een hetero jongeman van 28 jaar, 1.78 cm 68kg,donkerblond haar en grijs/blauwe ogen. Vind het aardig spannend voor de eerste keer dus hoop wat mensen van hier tegen te komen
Gisteren weer een heerlijke avond gehad in Mystique. Toch willen we eens kijken bij een vergelijkbare club. Wij zijn 53 en 55.
Wie heeft er goede suggesties?
Saunastel, wij denken er ook over om een keer naar de saunaboot te gaan.
toch even laten weten hoe geweldig fijn het afgelopen donderdag bij Azzurra was.
Samen eerst als koppel wat gedronken en de verschillende ruimtes gebruikt en na de witte wijn aan de bar troffen we een spontaan en aantrekkelijk koppel in de matras ruimte met wat kijkgaten. Direct een fijne klik en lagen we met z’n vieren door elkaar heen elkaar te verwennen. Zalig ! Toeschouwers aan t voeteneind en een mooie jeugdige dame ( droeg een fijne kraalketting over haar lijfje) vraagt of z’n mee mag doen. Uiteraard en haar bi-zijde is direct zichtbaar als ze sensueel m’n liefje oraal verwend. Haar partner laat zich ook niet onbetuigd en neemt eveneens deel aan t erotische spel. Wie doet wat en bij wie dat blijft hemels voelen en zeker met zessen.
Wat is en blijft t toch geweldig als je gelijkgestemden treft waarmee t direct klikt zoals deze donderdagmiddag 30 maart.
Voor de twijfelaars …gewoon lekker ( je laten) gaan !!
Hallo,
Leuke, stoere, licht getinte 31 jaar ondernemende grote gozer van 187cm en 98kg volslank, is opzoek na een bi ervaring. Zijn er nog vrouwen, stellen of bi mannen die maandag 24 april na azzura gaan?
Wil graag een geile en spannende dag hebben.
Xxx
Je kunt beter iets over jezelf vertellen, hoe zie je er uit, wat kun je goed, hoe/waar sta je in het leven, wat vraag je etc etc
Je bent dus dan even de marketing afdeling van jezelf. Er zijn mannen genoeg, stand out!
Hoi Koen de vrijdagavond bij Javali is altijd gezellig als jullie gaan welke tijd zijn jullie aanwezig...Mochten jullie interesse hebben in een leuke man die het ook heerlijk vind om een ondeugende massage te geven..Ik ben vrijdagavond in Javali...
Vandaag naar Azzurra geweest Was weer erg gezellig Vrouw meerdere keren verwend in bubbelbad en afsluitbare kamer Daar door twee man verwend en geneukt na pauze weer in bubbelbad verwend Voor herhaling vatbaar
Heey heey wij jong stel van 30 gaan zaterdag weer eens naar azurra! Word onze 2e x !! Lekker spannend!! Welke leuke stellen gaan er zaterdag nog meer? Xx ons
Donderdag 30 maart weer lekker genieten op de stellendag bij Azzurra in Beuningen. Sauna, bubbelbad, hammam plaat?
Wie gaan er ook en treffen wij?
Spreek ons gerust aan 💋
Vanmiddag naar azzura.
Zitten graag in gloryhole hokje.
Vrouw vind leuk om met schone frisse pikken te spelen.
Ze geniet ervan als er wordt gekreund en dat ze spuiten.
Als er een condoom om zit heb je kans dat ze eraan gaat zuigen.....
Peter en Anja
uit
Den Bosch 28 maart 2023 om
22:26
Hallo speelsstel
Wij zijn er donderdag rond 16.15 uur. Na een kop koffie zakken wij lekker in een bubbelbad en vinden leuk gezelschap altijd spannend. Slanke moe dame met donkerblond halflang haar, en man, normaal postuur en kort donkerblond (iets grijnzend) haar. Wie weet .....
Hallo,
Ik ben een 33 jarige jongen die voor de eerste keer een dergelijke sauma (Azzurra) wil bezoeken.
De bedoeling is dat ik woensdag 29 maart, vanaf 13u ga. Zijn er meer stellen/ dames die de 29e gaan?
Hi, komende donderdag zijn wij , slank stel begin 50, van 14.00 uur tot 17.30 uur aanwezig Azzurra. Donderdag is leuker en fijnere atmosfeer dan woensdag is onze ervaring. We hopen dat er in de middag al gezellig en speels gezelschap aanwezig is. Mocht t zo zijn laat hier vooral weten op welke wijze we jullie eventueel mogen benaderen🥹…oh ja , en we staan open voor veel bij een fijne klik 😚
Iemand die eind april begin mei in weekend wil afspreken bij de boot in Mill lekker samen bubbelen en beetje teasen wij kunnen zowel zaterdag als zondag
Aankomende woensdag wil ik voor de eerste keer naar azzura. Ben nog nooit in zo soort iets geweest maar ga toch de stoute schoenen aandoen;) ben een jonge man van 28 jr donkerblond haar grijs/blauwe ogen, 178cm lang en 70kg. Wie ontmoet ik daar?
Wie weet Marjon uit Zwolle, als het zo uitkomt dan zwerven wij daar mogelijk ook op de donderdag rond. Heerlijk genieten van de sauna, bubbels en de gezelligheid om ons heen.
Hoi,
wij goed uitziend slank stel 50 plus gaan as donderdagavond naar Azzurra,
Wie gaan wij daar ontmoeten voor wat gezelligheid en misschien wat meer.
Groetjes Ramon&Marjon
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hoi Marjon, dat is nogal een reis zeg! Maar super leuk dat jullie lekker gaan ontdekken. We zijn er zelf niet, maar we hadden jullie graag gesproken aldaar. Veel plezierrrrrr!
hoi wij gaan morgen naar sauna Javali.
ik heb een cursrus ontspannigsmassage gevolgd en ga daar morgen mijn vrouw masseren.
wie gaan erg nog meer en wil ook graag gemasseerd worden. .
groetjes BeJo
@ Rijpje,
Hi ik zou je graag leren kennen Ben een relaxte, zeer verzorgde (ook daar beneden ;-)) ondernemer / zakenman. passionele man met humor en respect ben 185/78kg goed lijf ben jou leeftijd, zongebruind want ben nu zelfs nog in Spanje, maar kom zondag weer terug naar het regenachtige Nederland Dus perfect om maandag heerlijk ( elkaar ) op te warmen bij Azzuro. groetjes john
Hoi hoi ik ga 3april weer naar azzurra laatste x super gezellig ..relaxen in bubbelbad en een drankje en wie weet wat er nog komen gaat 😁 zoek leuke vent normaal postuur 40 + goed geschapen en geschoren beneden graag, ik ben 55 blond kort haar en slank , tot dan ....😊
Hoi!
Wij stel gaan morgen voor het eerst naar Eroroma... Toch de stap genomen om dit samen te proberen.
De gezonde spanning stijgt wel maar we kijken er wel naar uit.
Tot morgen?
dit leuk en spontaan stel zoekt ander stel om lekker te genieten bij Azzurra op 5 april in de middag. Helaas kunnen we nooit op donderdag anders waren we er zeker al geweest 🙂 wie gaan we ontmoeten ?
Zaterdagavond gaan we samen met onze vriendin naar Azzurra. Voor haar wordt het nu de 2de keer. We zoeken stellen / mannen waarmee we bij een leuke klik een fijn samenspel kunnen vormen. We kijken uit naar de reacties en wellicht de ontmoetingen daar.
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Hoi hoi, wij zijn een knap en geil stel (zij 28 jaar, bi met een latina figuur) hij easygoing en respectvol. Wij zijn benieuwd of er een leuk koppel of vrouw alleen op maandag 13 september naar de showboat gaat. Om ongeveer 13:00 uur binnen, we horen het graag, liefs Xx Rik en Kim
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.
Hoi hoi, wij zijn een knap en geil stel (zij 28 jaar, bi met een latina figuur) hij easygoing en respectvol. Wij zijn benieuwd of er een leuk koppel of vrouw alleen op maandag 13 september naar de showboat gaat. Om ongeveer 13:00 uur binnen, we horen het graag, liefs Xx Rik en Kim
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Hallo allemaal,
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
Leuk verslag Ray,
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.