Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Omdat het zulk lekker weer is kun je vanaf heden bij Parenclub Partyplayers in Lelystad in hun gloedjenieuwe buitengedeelte terecht!
We hebben het zelf uitgeprobeerd en kunnen niet anders dan een dikke voldoende geven. Er is voor elk wat wils, je kunt zitten op heerlijke banken, relaxen op een van de vele matrasjes of spartelen in de pool. Voor een lekker muziekje is ook gezorgd, je hoort de DJ nu ook buiten draaien. Superlekker dus!
Ik sprak de eigenaar en hij vertelde:
“Ik ben hier heel lang mee bezig geweest, het was een enorme klus en ik heb alles zelf gedaan. Hier stond een enorm chalet wat ik met een graafmachine heb moeten afbreken. Er stond enorm veel verouderd spul wat eigenlijk eens weg moest. Het is nog niet af, want ik ben ook nog bezig met die hoek daar, daar staat een bar waar je binnenkort zelf je eigen drankje kunt gaan tappen en die andere hoek daar, komt nog een mooie buitendouche. We hebben ook alle airco’s in het gebouw zelf vernieuwd, dus we zijn klaar voor die hete zomer!” lachte hij.
Nou, in praktijk hebben we afgelopen woensdag heerlijk buiten gelegen in de zon. De bedjes nodigen contacten bij de mensen onderling uit. Je kletst net even wat makkelijker met je buren omdat je in feite op een groepsmatras zit. Dat is erg prettig, binnen leg je deze vorm van contact niet zo snel. Erg prettig! Je knuffelt zo wat af op een middag.
Het zwembad is in feite een Kingsize zwemjacuzzi. Gelukkig lekker verwarmd en genoeg plek voor heel veel mensen. In de jacuzzi heb je goed overzicht naar de bedjes. Ik had Anita even te pakken genomen op een matrasje en een ander stelletje heeft vanaf de jacuzzirand alles goed kunnen zien. Dat was wel geil…
Nou, ik zou zeggen probeer het eens uit. Partyplayers is doordeweeks overdag open om 11:00 dus voor een klein bedragje kun je groots genieten.
RenN MV
uit Alkmaar schreef op 14 november 2025 om 02:03
We zijn een stel van m49m v45 en niet helemaal onbekend in dit wereldje (maar ook niet 'doorgewinterd'😉):
Volgende week vrijdag en zaterdag avond, 21 en 22 november, (en eventueel zondag ochtend nog) verblijven we in een hotel in Nunspeet waar ook een zwembad en kleine sauna schijnen te zijn.
Welk ander stel komen we daar tegen om naar elkaar te gluren en wie weet meer?
Het voordeel van een hotel is dat een kamer nooit ver weg is 😀
Masa
uit Brabant schreef op 14 november 2025 om 01:33
Zondag gaan we naar Fort Beemster. We lezen wel ervaringen maar niet heel veel. Misschien iemand tips of misschien zijn jullie er ook wel...
Wij 50ers, intiem geschoren, slank, zij heerlijke kleine borsten maar erg gevoelige tepels die altijd vooruit staan, kijkt knuffelt en plaagt graag.
O&O
uit Overijssel schreef op 13 november 2025 om 21:59
Hoi hoi wij (stel 30ers) gaan vrijdagavond lekker relaxen in bussloo - nog mee van plan te gaan ?
chickzoektvrijheid
uit Deventer schreef op 13 november 2025 om 21:48
Hoi allemaal!
Ik (30’er) ben morgen eind middag en avond (vrijdag de 14e) in Sauna Swoll en het lijkt me leuk om wat leeftijdsgenoten te ontmoeten. Ik zou eigenlijk met mijn FWB vriendin gaan, maar dat gaat (waarschijnlijk) niet door. Dus: wie heeft zin om mijn avond daar wat gezelliger te maken?
Ik ben makkelijk in de omgang en sta open voor van alles, zeker als je me een beetje weet uit te dagen. Met deze weersvoorspelling kan ik wel wat extra warmte gebruiken 😉 Samen lekker kletsen in het warme binnenbad om elkaar beter te leren kennen, en daarna zoeken we wel een rustig plekje op.
Mr
uit Twente schreef op 13 november 2025 om 20:31
Levensgenieters0499
Wij zijn morgen ook bij Berendonck. Met sauna zijn we bekend, met 'elkaar spotten enz.' zijn we onbekend, maar willen wel ontdekken.
Wij begin/midden 40. Als het zo moet zijn, komen we wellicht nog in gesprek.
Remon
uit Den Bosch schreef op 13 november 2025 om 11:15
Hallo allemaal, ik ben een goedlachse man van in de 40 en ga morgen naar de veluwse bron, welke leuke vrouw of stellen gaan er ook om heerlijk te geilen?
Frank
uit Utrecht schreef op 13 november 2025 om 09:49
Wij actief stel zijn don 20 nov van 13:30-16:30 weer eens in Azzura. S(38) slank ziet er heerlijk uit en is bij de juiste klik onverzadigbaar. S is bi ontdekkend. F(46) normaal postuur met mooi groot stukje gereedschap en kijkt nergens meer van op. Wie komt er actief met ons spelen? Wij zijn vaak te vinden in de speelruimtes en bubbelbaden. Tot don 20
stel4055
uit zwolle schreef op 12 november 2025 om 22:06
hoi hoi
wij morgen ook in azzurra beststell
wie weet komen we elkaar tegen
Weavel
uit Helmond schreef op 12 november 2025 om 18:34
Vandaag (middag)SpaSense geldrop geweest.
Weinig actie gezien op 2 oudere mannen die elkaar een handje hielpen.
Eind van de middag nog leuk in de kleine sauna gezeten met een jonge (20-25) blonde dame.
Ze genoot er zichbaar van dat ik naar haar keek.
Toen ze zag dat ik een stijve kreeg glimlachte ze en was ze er weer vandoor.
Laat maar weten mocht iemand Spasense gaan.
Ik M 34 atletisch en goed gebouwd 😉
RenJ
uit Dordrecht schreef op 12 november 2025 om 11:53
@BestStel en K&S, wij zullen morgen ook in Azzurra zijn. Wie weet komen we (m55 donker haar, v46 blonde krullen) elkaar daar tegen.
DiDi en Karel
uit roermond schreef op 12 november 2025 om 03:21
J&R gaan jullie ook wel eens naar de sexbios is helmond of the maze den haag en blinddate bios in rotterdam zag wat berichten van jullie voorbij komen namelijk
Gr Diedel 😉💋
M&R
uit Amsterdam schreef op 11 november 2025 om 21:45
Wij verblijven van zondag 16 tot maandag 17 november bij thermen Berendonck. Hebben jullie ook meer zin in spanning? Vinden het spannend om te kijken of bekeken te worden. R draagt een donker blauwe badjas en M en beige. Beide bruin haar.
CindyHarm
uit Ysselsteijn schreef op 11 november 2025 om 18:13
M&M we zullen zeker naar jullie uitkijken zondag de 23e. Ik vind het leuk om mijn vriend aan te raken en hem een beetje op te hitsen. Het is natuurlijk niet toegestaan om “te ver “ te gaan in een openbare sauna. In de sauna lig ik precies zo dat iedereen in elk geval kan kijken. Wij zitten ook graag in de bubbelbaden. Zowel die beneden als boven, net waar plek vrij is… het zou leuk zijn mekaar te ontmoeten. Wij zijn beide 30ers blond en verzorgd van uiterlijk. Mijn vriend zonder bril en snor.
L&F
uit Eindhoven schreef op 11 november 2025 om 14:08
Hey sauna liefhebbers! Ook zin in extra rode oortjes? Wij zijn een slank en goed uitziend stel van 50 die woensdagmiddag en -avond 12 november naar de blue wellness sauna in Helmond gaan. We teasen elkaar graag in het water of stoomcabine en vinden het leuk en spannend als een ander koppel dat dan ook doet. We zijn te herkennen aan onze pastelkleurige hammandoeken en blauw/wit gestreepte slippers. Bandjes gedraaid. Wie weet tot morgen!
Best stel
uit Leende schreef op 10 november 2025 om 23:04
Donderdag 13 november weer naar azzura meer stellen hier die samen willen bubbelen ? Of lekker samen filmpje mee gaan kijken?
K&S
uit Nijmegen schreef op 10 november 2025 om 21:42
@gast...wij gaan donderdag 13 ook naar azzurra. Rond 16.00 zijn wij er.....vrouw kort blond haar, 1.80. Man donker haar 1.80. Beide 55 jaar. Zullen eerst aan de bar een biertje en wijntje drinken....misschien zien we elkaar aan de bar. Hoe zien jullie eruit en waar herkennen we jullie aan
M&M
uit Limburg schreef op 10 november 2025 om 18:37
@CindyHarm, We houden inderdaad van dezelfde sauna's. Wij hebben een normaal postuur en hebben geen bril, baard of snor. Hebben jullie nog andere herkenningspunten? We zijn erg benieuwd hoe je je vriend gaat gek maken? De whirlpool buiten vinden we een fijne plek.
stelsauna
uit bergen op zoom schreef op 10 november 2025 om 17:31
donderdag 4 december met overnachting naar sauna boot mill benieuwd wie er ook gaan.
Es
uit Noord Holland schreef op 10 november 2025 om 10:25
@gast. Ik es ben er met mijn partner. Ik te herkennen aan tattoos zwart haar. Zie je mij dan weet je ook wie mijn partner is
gast
uit zwolle schreef op 9 november 2025 om 14:16
Hoi Hoi
Wie gaan we 13 november tegen komen in azzurra.
Zijn benieuwd wie er ook gaan.
Lekker bubbelen en wie weet meer
Baldy
uit Schiedam schreef op 9 november 2025 om 12:01
Komende week ben ik in een sauna in omgeving rotterdam te vinden. Zoek met name de spanning op in de sauna door oogcontact te maken en af te tasten of er meer in zit. Ben bekend met Elysium, Thermen schiedam, Thermen Barendrecht. Zoek een dame of stel die ook van de spanning en wellicht meer houden dan kijken alleen. Zelf kale en fitte gast en draag bandje om mn linkerenkel. Zou gezellig zijn als er meer gelijkgestemde zijn die dag!
MK
uit Helmond schreef op 9 november 2025 om 10:02
Hey, ik zou vandaag wel lekker naar spa sense willen in Geldrop. Niet helemaal zin om alleen te gaan dus zoek een fijn en gezellig iemand. Ik ben een vrouw, 31 jaar.
Levensgenieters0499
uit Best schreef op 8 november 2025 om 23:19
Aanstaande vrijdag 14 november zijn we (eind veertigers) de hele dag in Thermen Berendonck. Welke ondeugendr stellen zien we daar?
Stel43
uit Mill schreef op 8 november 2025 om 18:26
21 november in Mill met overnachting. Vorig jaar een lekkere spanning gehad met een stel. Afgelopen keer niets bijzonders. Maar dat is het leuke ervan. Zien hoe het loopt. Man is bi en dat vind vrouw heerlijk!! Wie is er ook?
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 8 november 2025 om 14:31
@Erik, kom vanavond naar Spa Sense. Wie weet wat er gaat gebeuren.
O&O
uit Overijssel schreef op 8 november 2025 om 13:10
Hoi hoi nog iemand volgend week vrijdag in de avond naar bussloo? zijn van plan n avondje lekker te ontspannen en n beetje te gluren...
Erik
uit amersfoort schreef op 8 november 2025 om 12:40
Hier wel zin in spannend avondje. Zijn er single dames die zin hebben om avondje suana te gaan? of stellen die het leuk vinden een extra handje of te teasen en bekeken te worden,.... geen plannen vandaag dus wie komt er met leuk voorstel?
RobIen
uit Gelderland schreef op 8 november 2025 om 00:13
Iemand ervaring bij SaunaSwoll? Wij gaan vrijdag avond 21 november even genieten. Iemand hier met suggesties ?
Soulmates151
uit Heerhugowaard schreef op 7 november 2025 om 17:51
Zijn er hier mensen die ook overdag daten, of door de week overdag? Bij ons komt het wel voor, en zelf totaal geen moeite mee. Integendeel, heerlijk de hele dag een date. Zijn benieuwd naar reacties en ervaringen 😘 Soulmates151
K&A
uit Tilburg schreef op 7 november 2025 om 14:17
Vanavond iemand naar spa one of elysium?
K&A
uit Tilburg schreef op 7 november 2025 om 14:09
Wij willen vanavond ook sauna of morgen maar weten nog niet waar ..🤐😚dacht een beetje pleasen 🤐
CindyHarm
uit Ysselsteijn schreef op 7 november 2025 om 14:02
M&M dat zou heel leuk zijn, dan houden jullie feitelijk van dezelfde dingen als wij. Wij vinden het ook leuk om daar af te spreken. Wellicht zien we jullie wel binnen komen en herkennen we jullie aan de slippers. Het mooiste zou zijn als we gezamenlijk in een badje aan de praat kunnen raken en dat ik mijn vriend onder water een beetje gek maak. In de sauna zullen jullie ook veel bekijks van ons hebben. Wij blond en dertigers. Wellicht tot dan we kijken uit naar de slippers die jullie dragen 🙂
Thmy
uit Belgie schreef op 7 november 2025 om 13:35
Maandag 10-11 dagje thermen maastricht
Wie zin daar om wat ontdeugend te zijn ?
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 7 november 2025 om 11:18
A.s. zaterdag (morgenavond) naar Spa Sense. Wie gaan er nog meer? Wie weet wordt het wel gezellig bij de juiste klik!
Leukstel begin 40
uit Epe schreef op 7 november 2025 om 07:04
Hoi stel uit uit Nijmegen
Leuk dat jullie vandaag ook bij de Veluwsebron zijn.
Wij zijn hier beginnend in en ons lijkt het spannend om te kijken en bekeken te worden.
Zij blond en ik kalend en een tattoo op been.
Leukste begin 40
uit Epe schreef op 7 november 2025 om 06:30
Hoi
Wij leuk stel begin 40
Vandaag overdag in Veluwesebron.
Wie zien we daar.
2Bi4pleasure
uit Arnhem schreef op 7 november 2025 om 04:45
@Gelderlandstel @J&J @Stel 33
Hier man van begin 40 komt vandaag (vrijdag) ook vanaf 10u ook lekker genieten in de Veluwesebron en m'n ogen de kost geven, vind het heerlijk om te flirten en bekeken te worden. Mij kan je herkennen aan gekleurde tatoeages en mischien wel meer....😋🤪
Spreek me gerust aan voor een ondeugende babbel...
Erik
uit Pesse schreef op 7 november 2025 om 04:16
Stel midden 40 wil vrijdag 7 november voor het eerst eens gaan kijken in Putten. Ik zie de laatste tijd niet veel meer voorbij komen over deze sauna. Iemand ervaring? Worden graag bekeken door een man.
Lon
uit Breda schreef op 7 november 2025 om 01:58
Zijn er nog mensen die net als mij dol zijn op rollenspellen en seksfantasieen spelen en laten uitkomen?
M&M
uit Limburg schreef op 6 november 2025 om 19:28
@CindyHarm, Wij zullen er omstreeks 13 uur zijn denken we en blijven de gehele middag/ avond. We hebben d-blond haar, normaal postuur. Zonder tattoos en piercings. We houden ook van de bubbelbaden en gaan graag naar een niet al te warme sauna. We kunnen best wat afspreken al is dat natuurlijk afhankelijk van de drukte en bijvoorbeeld de opgietingen deze vinden we ook fijn.
Stelsauna
uit Bergen op Zoom schreef op 6 november 2025 om 15:04
Wij koppel veertigers vr bi gaan op donderdag 4 dec met overnachting naar wellness boot mill wie deze dag ook daar en ook in voor wat spanning
RenJ
uit Dordrecht schreef op 6 november 2025 om 13:45
13 november gaan wij (m55, v46) weer naar Azzurra om te genieten van alle wellness, in de breedste zin van het woord. Hopelijk komen we veel gezellige stellen tegen.
Gelderlandstel
uit Nijmegen schreef op 6 november 2025 om 11:55
wij leuk 50+ stel zijn er ook a.s. vrijdag 7 november bij de veleuwse bron. We zullen er van 10u tot sluitingstijd zijn ongeveer. Wij houden van kijken en bekeken worden en zijn te herkennen aan zij zwarte slippers met oranje/blauw verbleekte handdoek en hij grote grijze handdoek en blauwe slippers met witte strepen en woordje sport er op. Wij lopen samen rond regelmatig en ook soms apart en savonds rond acht uur sowieso lekker samen ondeugend zijn en rondlopen en vooral te vinden in de stoomgrot en zoutsteensauna en de hamam wachtruimte waar we lekker aan elkaar kunnen zitten op de grote hamam tafel. Wie gaat er a.s. vrijdag 7 november nog meer naar de veluwse bron dan laat maar weten leuke stellen en of mannen en vrouwen. Gr van ons x
Stel 55
uit Boxmeer schreef op 6 november 2025 om 10:17
Dag. Wij zijn een beginnend stel en zouden graag op 20 nov. Voor het eerst naar azzura gaan. We vragen ons af hoeveel stellen we zouden kunnen verwachten. Wie komen er nog meer?
Hero
uit Amersfoort schreef op 6 november 2025 om 10:10
Goeiemorgen allemaal,
Ik ben zoekende in de wereld van het swingen, maar vind het voorlopig voldoende om af en toe eens even te kletsen me meer ervaren mensen. Daar hoeft van mij niet meteen actie op te volgen. Een swingerslocatie mijden we daarom nog even. Wel mengen we ons graag onder andere naakte mensen, en het rondkijken vinden we allebei al opwindend.
Vrijdag 14 november ga ik hierom met mijn vriendin een saunadagje doen in een vanillesauna. Zo hebben we genoeg te kijken, bekeken te worden en te fantaseren, maar zitten we niet midden in allerlei actie waar we nog niet aan toe zijn. Wel vinden we (in ieder geval ik) het prettig om in contact te komen met swingers, om een beetje de sfeer te proeven, en elkaar te bekijken. Dat zou een mooie volgend stapje zijn.
Wie o wie is er -toevallig- vrijdag de 14e in het elysium? Dan willen we graag me jullie in gesprek en trakteren we graag op een drankje.
Thuisstel
uit Den Bosch schreef op 6 november 2025 om 09:55
Hoi hoi , zijn er nog stellen naar de kamasutrabeurs geweest afgelopen weekend. Wij konden helaas deze keer niet , maar benieuwd naar de verhalen
Stel gelderland
uit Nijmegen schreef op 6 november 2025 om 09:40
Wij stel van 51 en 42 gaan zaterdag naar de sauna in Beerendonck. Zij bisexueel, hij ontdekkend/nieuwsgierig. Zijn gekleed in paarse en blauwe badjas. Zij lang krullend haar, hij kort koppie. We hopen een ander leuk stel tegen te komen om na die tijd een leuke "afterparty" te beleven!
J&J
uit Drunen schreef op 5 november 2025 om 22:45
Hallo @Stel 33, wij zullen aanstaande vrijdag ook in de Veluwse bron zijn tot sluitingstijd, we zijn een leuk, fris en fruitig stel, alleen zijn we wel begin 40 jaar, dus helaas wel wat ouder dan jullie, maar wie weet gaan we jullie zien, en de vrouw hier wordt graag uitgedaagd!
stel4055
uit zwolle schreef op 5 november 2025 om 22:26
hoi hoi
stel em50
wij zijn te herkennen aan de tatoo van de vrouw die heeft een levens boom op haar onderarm.
En zitten ook in de jacuzi aan de kant van de sauna dus vanaf de bar komen dan naar rechts en dan de sauna links achterin.
Zijn er vanaf een uurtje of 11
groeten stel 4055
Masa
uit Brabant schreef op 5 november 2025 om 21:13
Dank jullie allen voor de fout hahah. Het wordt 11 december, helaas gaat 13-11 niet lukken, al lijkt het ons wel erg spannend!
BeginnendStel
uit Amersfoort schreef op 5 november 2025 om 17:34
Morgenmiddag naar Azzurra! We zullen voornamelijk in de achterste jaccuzi's zijn. Hopend op verdwaalde handen, vingers, tongen en...etc.....
Wie komen we tegen?
M 50
V 43
Marcia en Rob
uit 't Gooi schreef op 5 november 2025 om 17:22
Wij gaan morgen de 6e ook naar Azzurra. Rond 11.30 zullen we er zijn en hebben zin in actie met andere stellen. Meestal beginnen we in de Sauna achterin links en daarna in het kamertje met de sling. Hij heeft halflang haar en een bril, zij is blond. Doe gerust met ons mee!
Fitte gast
uit Nijmegen schreef op 5 november 2025 om 14:19
Maandagavond heerlijk genoten bij Thermen Berendonck. Ik merkte dat een aantal mannen me wel zag zitten, met name in de stoomcabines kreeg ik regelmatig een blik mijn kant op met een stijve lul😂. Tussen de stelletjes heb ik helaas geen actie gezien op wat knuffelen en zoenen in het grote bad na. Het lijkt me spannend om eens stiekem iets te doen met een dame van een stel!
Stel 44
uit Rotterdam schreef op 5 november 2025 om 10:31
Goedemorgen,wij gaan vandaag naar centre du lac.
We zijn vaak te vinden in het Turks stoombad waar mijn vrouw altijd uitdagend erbij zit.
Jim
uit Woerden schreef op 5 november 2025 om 07:12
Wij leuk stel van v42 en m50 gaan as maandag naar sauna de heuvelrug.
Zijn er nog stellen die ook gaan en open staan voor wat spanning?
In het stoombad en bubbelbad zijn wij te vinden.
Zijn er vanaf opening tot 18:00
Wie zien wij daar?
stel4055
uit zwolle schreef op 4 november 2025 om 22:12
Hoi Hoi
Masa ik denk dat jullie de datum verkeerd hebben. Stellendag bij azurra is op de donderdag en dan is het 13 november. Wij zijn dan ook van de partij
Martijn
uit Alkmaar schreef op 4 november 2025 om 20:59
Morgen weer eens naar Azzurra in Beuningen. Ben benieuwd of het net zo’n leuke dag wordt als vorige maand.
E&M50
uit Utrecht schreef op 4 november 2025 om 20:27
@masa; wat leuk dat jullie azzurra gaan proberen! De stellendag is alleen op donderdag, de 13e bedoel je denk ik!? Wij komen ook weer eens een kijkje nemen donderdag de 13e. Zij herkenbaar aan een tattoo op haar arm, beiden rond 1.75m, we schrikken niet van een verdwaalde hand in de jacuzzi. In de achterste sauna en jacuzzi hebben we al eens spannende dingen meegemaakt, daar zijn we zeker weer te vinden.
@stel4055; hoe kunnen we jullie herkennen? Groetjes
Stel 33
uit Apeldoorn schreef op 4 november 2025 om 17:17
Welk ander leuk stel van rond de 33 is a.s vrijdag in de veluwse bron te vinden?
J G
uit Friesland schreef op 4 november 2025 om 13:45
Hey hallo,
Wij m35 v30 gaan morgenavond 5november naar sauna Burgum, mischien kunnen we afspreken Stelletje uit Friesland
Groetjes
Masa
uit Brabant schreef op 4 november 2025 om 13:43
Goedendag, wij(gelegenheidsstel)willen graag eens kijken hoe Azzurra zal zijn voor ons. We hebben hier al veel gelezen en zijn benieuwd wat er allemaal gebeurt. Stellendag op 11 november zullen we er zijn, en we hopen leuke en lekkere dingen te gaan beleven. Wij zijn fitte frisse 50-ers , zij met prachtige volle borsten en houdt van een mannetje meer maar staat ook open voor een dame, hij doet graag mee, maar houdt het bij de dames. Wie gaan we tegenkomen?
Frank
uit Utrecht schreef op 4 november 2025 om 10:32
Hoi hoi ik ga de 15e november naar de sauna bij mill en zou het leuk vinden om daar een gewillige dame of stel te ontmoeten hoor het graag.
O&O
uit Overijssel schreef op 4 november 2025 om 08:59
Hoi wij stel leeftijd 30 gaan volgende week vrijdag avondje bussloo - wie zien we daar ?
Beles
uit Zuid-Holland schreef op 4 november 2025 om 08:49
Johan, wij stel uit de regio Rotterdam zijn ook vrijdag 7 november vanaf 15:00 in Elysium. Wie weet tot ziens!
Lovelust
uit Utrecht schreef op 3 november 2025 om 19:22
Wij zijn donderdag de 6e van 11.00 tot 14.00 in Azzura. Beide bischierig, de dame houdt emorm van vrouw-vrouw contact. Zij is blonde met een mooi lijf. Hij halflang haar en fors geschapen. Spreek
Stelletje
uit Friesland schreef op 3 november 2025 om 19:07
Wij lezen dat er in de reguliere sauna's regelmatig spannende dingen plaatsvinden, vooral in het midden en zuiden van het land. Wij zijn benieuwd of er in het noorden (Joure, Burgum, Zevenhuizen) ook sprake is van enige actie?
johan
uit leiden schreef op 3 november 2025 om 18:15
wij ( heel leuk stel) gaan 7 November in de namiddag en avond naar Elysium. Hopen daar andere leuke stellen tegen te komen.en wie weet is er een Click .
R&K
uit Apeldoorn schreef op 3 november 2025 om 15:59
Hoi Allemaal,
Komende zaterdag zijn de vriendin en ik (beide eind 20) weer een dagje in thermen Bussloo. Zullen veel in de bubbelbaden zitten. Wie komen wij hier wellicht tegen?
Groetjes
Joris
uit Veluwe schreef op 3 november 2025 om 10:23
Hallo Hier lange 55+ man, Ik ga 4 nov naar Veluwse Bron, gehele dag.
Regelmatig in bubbel bad en stoomcabine bij zwembad of turks stoombad😜. Om te kijken en te genieten en bekeken te worden, Vreemde hand geen probleem,
Wie ga ik zien
Gr van.mij😘
D&T
uit Eindhoven schreef op 3 november 2025 om 09:51
Gisteren (zondag 3 nov.) waren wij in Blue Wellness in Helmond en troffen daar een stel. Eerst was wat oogcontact in de stoomsauna laten raakte we met de dame in de panorama sauna aan de praat over waar ze vandaag kwam en welke sauna's ze vaker bezoeken. Wij hadden het idee dat ze wel naar iets meer op zoek waren. Helaas is er dat gisteren niet van gekomen. Mochten jullie dit lezen dan lijkt het ons leuk om nog eens in contact te komen.
Rik
uit Tilburg schreef op 3 november 2025 om 00:08
Hoi!
Mijn vriendin en ik gaan vrijdagavond 7 november naar Spa One bij Oosterhout. Ik 30 en zij is eind twintig. Beide zijn we zeer fit en sporten graagen zoeken we naar wat spanning in Spa One. Iemand een idee of dat daar gaat lukken? Mensen van ongeveer onze eigen leeftijd is wel het leukst. We horen het graag als mensen er ook zijn!
CindyHarm
uit Ysselsteijn schreef op 2 november 2025 om 20:48
Hoi m&m dat klinkt super gezellig en leuk. Wij gaan er ‘s ochtends al lekker naar toe en blijven tot een uur of 5-6 denk ik. Beide blond en dertigers, met een normaal postuur. Zonder tattoos en piercings. Wij houden van sauna’s die niet te warm zijn en bubbelbaden. Wellicht kunnen we wat afspreken om eventueel met elkaar aan de praat te raken? Als ik en mijn vriend door hebben dat jullie het zijn kunnen we zeker ook een stapje verder gaan. Hebben jullie nog uiterlijke kenmerken? Tattoo of piercings?
L&M
uit Roermond schreef op 2 november 2025 om 19:03
Wij sportief stel begin 40 vinden het leuk om te kijken en bekeken te worden. We gaan zaterdag 8 november voor de 1ste keer naar thermen Maastricht. Wie gaat er ook en wie heeft nog tips?
BeginnendStel
uit Amersfoort schreef op 2 november 2025 om 18:23
Donderdag 6 november in Azzurra[b][/b] Wie komen we tegen? Interesse in een vrouw/vrouw ervaring uitmondend in een fullswap...
Voor ons de eerste keer een full swap. Wie neemt ons mee ?
stel4055
uit zwolle schreef op 2 november 2025 om 17:31
hoi hoi
wij stel gaan 13 november weer eens een kijkje nemen bij azurra.
Wie gaan we daar tegen komen .
Horen het graag.
Groetjes ons
M&M
uit Limburg schreef op 2 november 2025 om 11:41
@CindyHarm, Wij hebben ook gereserveerd zondag 23 november bij de sauna Boot in Mill. We zijn begin 40 en vinden het ook spannend wanneer de gelegenheid er is om met elkaar te spelen. Hoe kunnen we jullie eventueel herkennen? Wij hebben teenslippers (havanna) en donkere handdoeken. Wie weet treffen we ons 😉.
Elkaargunnen
uit Bemmel schreef op 2 november 2025 om 09:00
Donderdagavond 6 november gaan we naar de saunaboot in Mill en zijn benieuwd of er meer leuke stellen gaan die graag bekeken willen worden? Graag geen achtervolgende alleenstaande mannen. Stel begin 50, dame mooi figuur met heerlijke borsten. Man prima lijf en steeds voor 60-70% paraat 😅. Zien we jullie?
Jason
uit Nijmegen schreef op 1 november 2025 om 21:51
Een single man van 24, helaas nog nooit iets beleeft van de mooie verhalen die ik hier lees. Vind het heerlijk om te kijken, maar voorkeur als het kan ben ik voor een handeling een voorstander haha. Wie zijn er morgen 2 november te vinden in Saunaboot Mill of in Bussloo. Moet nog een keuze welke ik kies. Ik heb een oranje handoek. En hoe kan ik jullie herkennen?
CindyHarm
uit Ysselsteijn schreef op 1 november 2025 om 18:02
Wie komen wij over 3 weken in de Wellnessboot tegen op zondag. 23 november?
Wij zouden het erg leuk vinden om een gelijkgestemd stel te vinden die ook met ons de sauna in willen duiken. Ik ga mijn vriend gek maken met een klein beetje ondeugende handelingen, om het vervolgens thuis af te maken. Wellicht horen wij het via deze weg of er nog een stel is die dit leuk vinden op zondag 23 november op de sauna boot in Mill .
Vinc
uit Boxmeer schreef op 1 november 2025 om 16:01
Hoi
Ik zie hier nooit iets voorbij komen over het thermaalbad in arcen.
Ik heb daar eerder al spannende dingen gezien.
Morgen ga ik het thermaalbad en zeker de sauna bezoeken.
Ik zou het leuk vinden om dit met een oudere dame te doen, zelf ben ik 50.
Alles kan, niets moet.
Bij intresse spreken we op de parkeerplaats af.
Ik ben er om 12 uur, zwarte rave 4 en knipper met de lichten.
Nu al zin in een verrassing.
Hopelijk respons. Xx
StrandSaunaStel
uit Nijmegen schreef op 1 november 2025 om 13:28
Wij zijn zondag ook in Mill, later op de dag, L&F. Stel begin 50, ondeugend als het even kan.
J&J
uit Drunen schreef op 1 november 2025 om 13:12
Hoi, Wij gaan morgen 2 november zeker naar de veluwse bron tot sluitingstijd, zie onze eerdere berichten, wie gaan we zien?
Stel 30ish
uit Enschede schreef op 1 november 2025 om 07:55
Hoi, wij gaan vandaag naar Bussloo
Zij eind 20, hij begin 30. Zij met een donkerblauwe badjes met bloemen, licht blauwe hammandoek, hij wit zwart gestreept, rode handdoek. We gaan lekker ontspannen, maar misschien komen we ook nog andere tegen voor een leuk avontuurtje. Helaas geen hotelkamer deze keer.
Manvanstel40-35
uit A'dam schreef op 31 oktober 2025 om 23:58
@Jim: denk dat het bericht met enige vertraging is verschenen hier want we waren er vanavond al (vrijdag).
Was spannend geweest om daar tegelijk te zijn. Een volgende keer wellicht 🙂 Veel plezier in ieder geval!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Dit is een gastenboek, niet een afspreekboek. Dan doet timing er niet zo toe.
StelNLü
uit Kamperland schreef op 31 oktober 2025 om 19:11
@koppel55.
Jullie ook aansluitend overnachting in hotel aldaar?
Lekker dan kun je na de sauna, bij klik ze lekker mee op je hotel kamer uitnodigen 😘.
Wij geven bij mogelijke klik ons kamernummer door, en geven een tijd door, dan zetten we de deur op een kier, en mogen ze(stel )zij, of hij, zich bij klik zich bij ons voegen.
Wij liggen dan al lekker op bed te spelen met elkaar als ze binnen komen.
Loopt bijna altijd uit op een lekker geil samen zijn.
De rest laten we aan jullie verbeelding over 😉
Hmmmm.
Jim
uit Amsterdam schreef op 31 oktober 2025 om 18:52
Hoi Manvanstel40-35, ik ben morgen ook in Spazuiver en ook nog geen ervaring in dit wereldje. 🙂 het lijkt me leuk/spannend om naar jullie te gluren van een afstand indien gewenst 🙂
Hier een spontane man van 34 jaar, Nederlandse afkomst met gespierde bouw.
L&F
uit Eindhoven schreef op 31 oktober 2025 om 18:43
Hey, wij zijn een stel van 50jaar. Aanstaande zondag gaan we weer naar de saunaboot in Mill. We dagen elkaar graag uit met handelingen die gedurende de dag steeds geiler worden. Het is extra spannend als een ander koppel dat merkt en ook daarmee begint.
Wij, pastelkleurige handdoeken en beide bandjes gedraaid. Welk koppel is er zondag ook en doet er mee?
Lief stel 33
uit Apeldoorn schreef op 31 oktober 2025 om 15:39
Hoi,
Welke andere leuke stelletjes zo tussen de 30 a 38 goed verzorgd gaan a.s vrijdag 7 november ook naar de veluwse bron?
Laat het weten, wellicht zien we elkaar en hebben we een leuke avond met hete blikken en wellicht een verdwaalde hand en nog meer....😉
Tot volgende week xx
J&J
uit Drunen schreef op 31 oktober 2025 om 11:33
Hallo wij leuk, spontaan, fris, glad geschoren en ondeugend stel van begin 40 jaar zijn van plan aanstaande zondag naar sauna de Veluwse Bron te gaan, wij zullen daar blijven tot sluitingstijd, de vrouw wil graag uitgedaagd worden in de sauna, stoomgrot enz enz, dus wie gaan we zien, en bij een hete klik, voelen, en wie weet wat nog meer, stel/man/vrouw, allen welkom, aub geen Bi-mannen en bossen schaamhaar/okselhaar, respect voor alles en iedereen uiteraard, maar niet ons ding, dus wie gaan we eventueel zien aankomende zondag?
M&M
uit Limburg schreef op 31 oktober 2025 om 10:22
@ Stel Limburg, Sittard Wij gaan ook regelmatig naar Thermen Maastricht. Wij vinden het een mooi sauna al zijn de intieme plekjes beperkt 😉. Zelf zijn we een Stel van begin 40.
Lola
uit Schiedam schreef op 31 oktober 2025 om 08:30
Hey, jonge dame (24). Een leuke man die vandaag naar een leuke sauna gaat? Thermen Schiedam of Barendregt? Of misschien Elysium? Let me know…
Manvanstel40-35
uit A'dam schreef op 31 oktober 2025 om 00:45
Morgenavond gaan we weer eens naar Spa Zuiver. Anderen hier toevallig ook? We hebben nog geen ervaring in dit wereldje maar hebben wel gefantaseerd over het een en ander. Zeker n.a.v. bezoekjes aan de sauna 🙂
Tryit
uit Venray schreef op 30 oktober 2025 om 23:03
Hallo, We gaan binnenkort naar het Holterhof in Enschede. Iemand daar al wat spannende ervaringen gehad? Xxx ons
Toni
uit Den Bosch schreef op 30 oktober 2025 om 17:12
Klinkt als een hele leuke avond flirtgirl
Kalegast
uit Roosendaal schreef op 30 oktober 2025 om 14:36
Hoi hoi , iemand vanavond in thermen Roosendaal ?
D&T
uit Eindhoven schreef op 29 oktober 2025 om 17:24
@Flirtgirl leuke dat je er vaker te vinden bent, zoek even op D&T en T&D in het gastenboek, dan weet je waar aan je ons kan herkennen. Wij zullen hier posten als we weer gaan, als jij dat ook doet en laat weten waaraan we jou kunnen herkennen dan proberen we een keer aan te haken, leuk! En uiteraard letten we op, we weten natuurlijk dat het niet mag maar goed dat maakt het des te opwindender. 🙂
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 29 oktober 2025 om 11:14
@D &T uit Eindhoven, dat was ik niet, dit was vrij recent in de avond.
Ik ben daar met enige regelmaat. Laat maar weten als jullie er naar toe gaan en hoe ik jullie kan herkennen. Wie weet wat er allemaal kan gebeuren. En uiteraard voorzichtig, het blijft een openbare sauna waar dit niet toegestaan is. Maar dat maakt het juist enorm geil en spannend ☺️
CindyHarm
uit Ysselsteijn schreef op 29 oktober 2025 om 10:43
Hallo wij stel dertigers m v gaan zondag 23 november naar sauna boot Mill wie zien wij daar voor een spannende middag? ☺️ zou leuk zijn…
Beide netjes geschoren en verzorgd uiterlijk met een leuke lach en spontaan! Te vinden in jacuzzi beneden en boven indien plek, en de sauna’s die wat minder heet zijn.
D&T
uit Eindhoven schreef op 28 oktober 2025 om 20:42
@Flirtgirl dat klinkt als een heerlijke middag, wij waren er zaterdag 27 september en toen was er een geil stelletje bezig in het warme donkere bad binnen. Wie weet waren jullie het wel. Wij raakten daar ook opgewonden van en hebben samen nog wat geils gedaan in de buiten sauna waarbij er "toevallig" een man binnen kwam die daarna mee mocht genieten. Enorm geil allemaal dus laat vooral weten als je weer eens gaat. Lijkt ons ook gezellig! 😉
J&J
uit Drunen schreef op 28 oktober 2025 om 20:31
Hallo wij leuk, spontaan, fris en ondeugend stel van begin 40 jaar zijn van plan aanstaande zondag naar sauna de Veluwse Bron te gaan, wij zullen daar blijven tot sluitingstijd, de vrouw wil graag uitgedaagd worden in de sauna enz enz, dus wie gaan we zien, en bij een hete klik, voelen, stel/man/vrouw, allen welkom, aub geen Bi-mannen en bossen schaamhaar/okselhaar, respect voor alles en iedereen uiteraard, maar niet ons ding, dus wie gaan we eventueel zien aankomende zondag?
Er zijn wel wat kikgroepen, ik weet niet precies welke. Deze vermeld ik niet omdat er veel fakers inzitten of mensen de leiding hebben die niet met macht om kunnen gaan en daarmee anderen uitsluiten.
Ga een keer naar een club of sexsauna, zo bouw je échte relaties op.
Succes!
Ray
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Er zijn wel wat kikgroepen, ik weet niet precies welke. Deze vermeld ik niet omdat er veel fakers inzitten of mensen de leiding hebben die niet met macht om kunnen gaan en daarmee anderen uitsluiten.
Ga een keer naar een club of sexsauna, zo bouw je échte relaties op.
Succes!
Ray
Kan iemand helpen wat het beste is voor een jongen van 19 fit en gezond die opzoek is naar meer avontuur? Of zijn er groepsapps etc?