Spuiten en squirten

Leipe shit, ouwe! Dat is wat ik dacht toen ik voor het eerst met het begrip squirten in aanraking kwam. Het was op een van onze eerste swingers thuisfeestjes. We waren met een stel of vijf uitgenodigd via onze favo datingsite SDC. Er werden werkelijk emmers vol geproduceerd. No shit!

Maar wat is squirten nu eigenlijk? Is het een vorm van ejaculatie van de vrouw, net zoals mannen kunnen spuiten? Maakt het vlekken? Ruikt het? Welke kleur is het? Is het echt zoooo lekker?

Geen idee eigenlijk, haha geintjuhhhh….maar ik zal het proberen uit te leggen zoals ik het beleef met Anita, heb je even?

Squirten is iets op zichzelf. Het is geen klaarkomen maar een reactie, een reflex, van de vrouw op een bepaalde prikkeling in de vagina. Deze stimulans kun je als man opwekken door een ‘kom hier’ beweging te maken met enkele vingers binnen haar. Je veegt als het ware met je vingertoppen variërend tegen de boven-binnen-zijde van haar kutje waarna er (veel) blanco vocht uit haar komt terwijl ze schokt met haar lichaam. Het lijkt op geextaseerd klaarkomen.
Het vocht is niets meer dan urine, dus gebruik vooral veel handdoeken!

Van het squirten gaat een magisch effect uit, veel vrouwen hebben er wel van gehoord en willen het heel graag beheersen. En als ze het niet beheersen willen ze wel heel graag dat het hen overkomt. De een is er ‘beter’ in dan de ander. Maar toch, de een vindt het leuk en de ander vindt er totaal niets aan. Het is dus zeer afhankelijk per persoonlijkheid en kan een love or hate situatie opleveren, dus pas op.

Degenen die het kennen en dus niet leuk vinden zijn de dames die eigenlijk ooit door mannen mishandeld zijn met het squirten. Kan dat, mishandelen? Jazeker! Het squirten kan van geilheid gebeuren maar ook geforceerd plaatsvinden door het hard en snel uit te voeren op het juiste plekje. De spuitsessie treedt dan simpelweg op, en de man voelt zich koning terwijl hij eigenlijk de vrouw domweg op haar reflex te pakken nam. (dominante) Vrouwen kunnen daarna moordneigingen krijgen, dus pas op met circusactiviteiten, mister.

Zoals je leest kun je dus geforceerd en uit geilheid squirten. Als het bovenop klaarkomen wordt gedaan kan het werkelijk de hemel betekenen voor je partner. Dus ik concentreer me daar even op.

Het is de bedoeling dat je partner er klaar voor is. Je zult haar dus heerlijk het hof moeten maken en haar net zo geil proberen te krijgen als jij bent. Begin met haar lekker te likken en streel haar, zo laat je haar weten dat je haar bemint en het fijn vindt om samen intiem te zijn. Op een gegeven moment kun je aan haar vragen of ze wil spuiten. Dit moment is heel belangrijk omdat zij er klaar voor moet zijn. Zo kan zij naar dat geweldige hoogtepunt toewerken als zij ‘ja’ heeft gezegd.

Je vingert haar zoals je dat misschien normaal doet. Je andere hand leg je vlak op haar onderbuik en voer een klein beetje druk uit. Je gaat daarna met een extra vinger naar binnen (je zit nu op wijs en middelvinger) en begint langzaam en zachtjes die eerder beschreven komhier beweging te maken. Versnel niet naar turbo en blijf variëren.  Ga totaal niet aansturen op spuiten. Laat haar genieten. Versnel en ga weer langzamer, versnel en laat haar wat pauze nemen door naar een minder gevoelig plekje te gaan. Als je voelt dat ze weer wat meer kan hebben ga je misschien iets verder. Als je het goed uitvoert moet ze uit zichzelf beginnen met spuiten. De tekst “spuit maar lekker lieverd/schatje” kan enorm helpen.
Je handdoek wordt natter en ze gaat naar een hoogtepunt, als je haar kent en weet wat ze wil mag je er een schepje bovenop doen en haar een tandje verder naar een nieuw hoogtepunt toe leiden. Pas echter op dat je NIET in de mixerstand gaat. Daar knapt ze op af, verkloot het dus niet.

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Een tip voor de dames die het maar niet lukt om te squirten: Ga rechtop staan, billen iets achteruit en de benen iets uit elkaar. De man achter je en laat hem je helpen. Als je op een feestje bent en je ziet een leuke man die het goed kan, op een prettige manier, vraag aan hem en zijn vrouw of hij het even bij je voordoet. Je man hoeft hier niet persé bij te zijn dan onstaat misschien een genante situatie. Het gaat om het gevoel wat je moet krijgen om later zelf het knopje om te zetten voor die stimulans. Daarna ken je het gevoel en kun je samen met je partner verder oefenen. Geloof me, dat lukt.

Ik hoop dat ik hiermee een goede weergave heb kunnen geven van goed en fout squirten. Anita heeft in het verleden ook een stukje geschreven vanuit de vrouwelijke visie. Dit artikel kun je hier vinden.

Veel natte zomeravonden toegewenst iedereen!

xxx
Ray

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
9577 berichten.
Peter uit Sint Oedenrode schreef op 30 april 2026 om 09:37
Vrijdag 1 mei gaan wij, stel 55, 176, kort vergrijzendblond en bruin haar met lok, naar de probeer-avond van Mystique in Rucphen. We zijn al eens bij Steamboat en Azzurra geweest. Mijn vrouw vond die 2 clubs op het randje. Mystique is iets sjieker, denk ik. Wie gaat er misschien ook? Wie heeft er ervaring? Ik hoor graag.
Ramon uit Den Bosch schreef op 30 april 2026 om 09:32
Vanmiddag naar Engelermeer de bokkenweide, ik ben een spontane, Nederlandse man van begin 40 en zou het leuk vinden als er ook een stel zou gaan vanmiddag, [gisteren was er wel een leuk stel, maar heel even gezien omdat ik erg laat aankwam] heerlijk genieten van het mooie weer en wie weet meer!
Dirk uit Roermond schreef op 30 april 2026 om 08:29
@ Wij2: op het naaktstrand isabellagriend in Roermond gebeuren regelmatig leuke dingen. Heb daar al vanalles meegemaakt.. stelletjes die zich graag lieten bekijken tot hele gangbangs.. Wat zoeken jullie zelf?
Pastapesto uit Zevenaar schreef op 29 april 2026 om 23:55
Vrijdagmiddag met top weer vrij van werk en zin om heerlijk middagje op een strandje te kijken en bekeken te worden en misschien meer! Nog leuke V of stellen die hier wel oor naar hebben? Lekkere massage wellicht? Gr Roel 41
E&B uit Eindhoven schreef op 29 april 2026 om 23:34
Zondag 3 mei gaan we (stel 50+) de hele dag naar sauna Valkenberg. Wie gaat er ook en zijn er spannende hoekjes?
Geilstel86 uit Wijchen schreef op 29 april 2026 om 23:05
Wij (stel rond de 40) gaan morgen naar de sauna in Mill. Even ontspannen, maar toch zou ik daar mijn vrouw stiekem bezig zien met een andere man (Stoom cabine, bubbelbad, kruidenbad etc. Wie gaan er nog meer?
J&g uit Friesland schreef op 29 april 2026 om 21:18
Hey hallo Hier een stel m36v30, wij gaan morgen (30 April) naar sauna Bussloo, zouden het leuk vinden om hier een leuk stel tegen te komen. Wij staan voor veel dingen open. Groetjes xx
Man37 uit Bleiswijk schreef op 29 april 2026 om 20:46
Lieve Ray en Anita, Ik heb net een berichtje geplaatst, maar kwam erachter dat ik de verkeerde datum erin heb gezet. Zouden jullie hem kunnen aanpassen naar woensdag 6 mei? Alvast bedankt!!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je moeder
Jaap uit Middelburg schreef op 29 april 2026 om 20:03
@KoppelM32V22 en G & S, ik ben van plan om zondag 3 mei naar Elysium te gaan. Wellicht kunnen jullie dan ook? Ik, man van eind 40, normaal postuur en spontaan, hou van een praatje en een spannende blik. Wie weet is er een klik om die blik om te zetten in wat meer. Zie ik jullie of iemand anders komende zondag? Groetjes Jaap
Man37 uit Bleiswijk schreef op 29 april 2026 om 19:57
As woensdag 7 mei ga ik naar Elysium. Ik kom daar met regelmaat en zie daar vaak geile dingen ontstaan waar ik soms ook zelf bij betrokken ben. Welke vrouw of stel is daar ook in geïnteresseerd en gaat deze dag naar Elysium? Ik daag je graag uit om het net wat spannender te maken... Ik ben te herkennen aan mijn donkerblauwe badjas en zal het bandje om mijn enkel dragen. Ik zal veel in de jacuzzi of bij de waterval binnen te vinden zijn.
Sportieve man 45+ uit Lemmer schreef op 29 april 2026 om 17:04
Hoi volgende week woensdag (6-5) wil ik blonde sportieve man (1.92) naar de Veluwse bron …. Even genieten en sta open voor een gezellige en/of spannende spontane kennismaking met een stel of dame 🙂 X
Ramon uit Den Bosch schreef op 29 april 2026 om 09:44
Vanmiddag naar Engelermeer de bokkenweide, ik ben een spontane, Nederlandse man van begin 40 en zou het leuk vinden als er ook een stel zou gaan vanmiddag, heerlijk genieten van het mooie weer en wie weet meer!
KoppelM32V22 uit Roosendaal schreef op 29 april 2026 om 08:34
Vrijdag 5 mei gaan wij lekker ochtend en middag naar Elysium. Vinden het geil om uitgedaagd te worden. Voor haar de eerste keer. Wie treffen we daar in stoomgrot? Mijn bandje zal om de enkel zitten
G & S uit Den Haag schreef op 29 april 2026 om 07:26
Is er iemand die toevallig vrijdag (1 mei) of zaterdag (de 2e dus..) in de avond naar Elysium of een andere leuke sauna daar in de buurt gaat? Ik zie graag iemand die flirt met mijn vrouw (G.) en als jij of jullie dat goed doen, dan.. 🙂
Nieuw uit Zuid holland schreef op 29 april 2026 om 01:15
Beste gastenboek-bezoekers... Ik lees nu al een tijdje mee... Ik zou graag een keer een uitgebreide sauna bezoeken. Ik lees veel verzoeken en bezoeken. Ik wil graag een dagje ontspannen, maar vind het erg spannend in m'n eentje. Ik sta zeker open voor contact om het iets laagdrempeliger en wie weet iets uitdagender te maken. Geen contact ook goed. Ik ben volledig onbekend. Vorig jaar voor het eerst naar het naaktstrand geweest (alleen) en dat was bevrijdend. Mijn vraag; als alleenstaande man; waar kan ik gewoon een lekker dagje genieten! Ik ben zelf een slanke man van midden 40, vriendelijk, leuk koppie (zeggen ze) en zeer sociaal. Nogmaals mijn vraag; welke sauna moet ik zijn?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Er is niemand die je kan vertellen hoe een koe een haas vangt. Je zult er echt zelf in moeten duiken en leren door vallen en opstaan. Mannen die aan het handje mee worden genomen zien er ook niet heel krachtig en seksueel aantrekkelijk uit. Dus hup je stoute slippers aan en schrijf een uitdagend berichtje.
stel4041 uit Uden schreef op 29 april 2026 om 00:20
Heey @T&T, dan ben ik bang dat we elkaar gaan missen, maar wie weet besluiten we net lang genoeg te blijven jullie te treffen.
H&H uit Zeist schreef op 28 april 2026 om 23:07
Heerlijk weer de komende dagen, dus Laakse naaktstrand in Zeewolde bezoeken allemaal, lekker ongestoord geilen, kijken en bekeken worden, of een vriendelijk praatje maken. Laat je eens verrassen in een ongedwongen sfeer.
Spontaanstel uit Gouda schreef op 28 april 2026 om 22:48
Hallo Belgisch stel, gezellig dat jullie ook op 13 mei naar de sauna in Mill komen. Kijken en bekeken worden is natuurlijk altijd leuk, maar doe vooral waar je zelf zin in hebt en volg gewoon, net als wij, je gevoel dan komt het vast wel goed. Wij hebben het altijd naar ons zin in het kruidenbad en de twee kleine sauna’s bij het zwembad. Wie weet tot de 13e 😁
Stel N & D uit Zwolle schreef op 28 april 2026 om 21:49
Hallo allen Vraagje is Azurra maandag open? We dachten misschein dicht ivm 4 mei
Jaybee uit Rotterdam schreef op 28 april 2026 om 18:42
Hey v&;s vanaf hoelaat tot hoelaat hadden jullie aankomende maandag precies in gedachten? Groetjes Jochem,
Nudisten stel uit Enschede schreef op 28 april 2026 om 15:23
Wij gaan morgen (woensdag middag) naar de pannenkoeken plas te Oldenzaal. Welk leuk stel vindt het ook leuk om bekeken te worden en wellicht bij wederzijdse klick iets meer.
Wij2 uit Brabant schreef op 28 april 2026 om 15:15
Hi, vrijdag wordt het super lekker weer ☀️☀️ en nu zijn we opzoek naar spannende plekken in Limburg waar ook wel eens acties is. Naakstrand of zo is prima. Alvast bedankt voor jullie hulp. Gr, Wij2
Leukstelbegin40 uit Epe schreef op 28 april 2026 om 15:12
Hoi wij zijn 15mei een dagje en nacht in Amsterdam Zijn hier mensen die ervaring hebben met de verschillende clubs daar. Tips zijn welkom.
Jaybee uit Rotterdam schreef op 28 april 2026 om 15:06
Hey v&s vanaf hoelaat tot hoelaat hadden jullie aankomende maandag precies in gedachten? Groetjes Jochem,
Jarno uit Enschede schreef op 28 april 2026 om 13:43
Donderdag eind van de middag eens kijken in sauna Bussloo. Voor mij eerste keer dat ik deze bezoek. Mochten er meer gaan dan hou ik me aanbevolen.
Stel40+ uit Twente schreef op 28 april 2026 om 13:28
Vrijdag wordt het ruim 20 graden. Zijn er dan mensen die naar strand Bussloo gaan? Bij ons iig wel in de planning. Stel eind veertig. Zij bi. Groetjes🌞🏖👋
Ton uit Nijmegen uit Nijmegen schreef op 28 april 2026 om 12:32
Hey Rob uit Boxmeer, spreek jij oo af op carpoolplaatsen in de buurt van Nijmegen?
V&s uit Rotterdam schreef op 28 april 2026 om 10:43
Hi wij jong Hindoestaan stel 25 en 28. Gaan maandag naar de Elysium om te kijken en zelf bekeken te worden. Hopelijk zijn er ook andere stellen die er zijn , of een ander leuke idee hebben . Groet
Dutchd uit Someren schreef op 28 april 2026 om 09:33
Hey mensen, ik lees al een paar keer een plek in Helmond om naar toe te gaan. Waar is dat precies? Ben nu nieuwsgierig geworden.
Peter88 uit Eindhoven schreef op 28 april 2026 om 09:16
Hoi 'Wij43', ik ga vanmiddag ook naar Mill toevallig. Eerste keer 🙂 Zelf hou ik van kijken en bekeken worden. Ik ga alleen, dus als dat niet jullie 'cup of tea' is dan begrijp ik dat uiteraard! Ik ben eind dertig, en draag een lichtgrijze badjas. Ik ga rond vier uur, tot einde dag. Wellicht tot dan?
Wij43 uit Mill schreef op 27 april 2026 om 15:41
Morgen onverwacht genieten in Mill.
Belgisch stel uit Leuven schreef op 27 april 2026 om 14:52
Hallo spontaan stel , wij zullen er ook zijn op 13 mei . We zullen er voor het eerst zijn op de boot in Mill,het zal dus allemaal nieuw zijn voor ons. We verwachten er van een uur of 11 te zijn en hebben ook het hotel geboekt voor 's avonds. Jullie hebben alvast het plan om er een spannende dag van te maken,samen met D&C.wij hopen ook dat het een spannende dag en avond mag worden, één van ons zal ook het bandje omgekeerd rond de arm hebben. Wij willen zeker ook kijken en bekeken worden.😊
Speelsstel uit Waalwijk schreef op 27 april 2026 om 14:34
Hey leuk stel 53 jaar uit Zwolle , ook wij vijftigers zijn komende donderdag 30 april vak 13.00 uur aanwezig bij Azzurra. Wie weet klikt t en maken we elkaar wegwijs 😎 ☀️ we lezen nu al overeenkomsten dus laten we daar op inzetten als t klikt. Wij zijn beiden lang, slank verzorgd , speels en…nieuwsgierig. Vooral allereerst als stelletje op onszelf gericht maar sluiten niets uit als t echt leuk is en klopt. 😘
ROMEjoy uit Sittard schreef op 27 april 2026 om 09:42
Beste allemaal. We willen graag met een ander koppel een hotelkamer boeken. Maar we weten niet goed welk hotel hiervoor geschikt is. Zijn er mensen die hier ervaring mee hebben opgedaan? Heeft iemand goede tips? We horen het graag.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Fletcher swingers hotels, met wellness erbij. Eerst heerlijk stout bubbelen, en daarna met zn vieren op de hotelkamer aan de bubbels.
Giel uit Doetinchem schreef op 27 april 2026 om 09:19
Hoi! Wie vandaag (Koningsdag) ook naar sauna Bussloo? Koninklijk genieten 😉
Hans uit Veghel schreef op 26 april 2026 om 19:16
Wie is er vanavond in de sauna In helmond?of hetvrt dijk om te komen
D&T uit Eindhoven schreef op 26 april 2026 om 14:27
@SofieJim dat kennen wij niet, ben wel benieuwd naar de locatie. Zelf komen wij wel eens aan het naaktstrand van Berkendonk in Helmond. Ook willen we weer eens naar het Engelermeer naar de bokkenweide als het mooi weer is. Zou zo leuk zijn als ook daar meer stellen naar toe zullen gaan.
Stel53 uit Zwolle schreef op 26 april 2026 om 12:04
Wij zijn een verzorgd stel van 53 - ervaring met thuisdates maar willen de stoute schoenen aantrekken (of slippers?) en donderdag naar de stellen dag in Azzurra. Zijn er nog leuke stellen die ons op sleeptouw willen nemen en wegwijs willen maken? blonde dame hier actief bi . Liefs van ons X
Mark uit Limburg schreef op 25 april 2026 om 21:56
Hoi Welke gezellig mensen gaan aankomende woensdag naar helmond. Ik ben er om 17 uur tot sluiting. Zou gezellig zijn om wat ongezien te ondernemen. Ik heb wat spannende ideeën, wellicht herkent dit iemand. Tot woensdag
Twimbo uit Den Haag schreef op 25 april 2026 om 20:42
Zijn er mensen toevallig zaterdag in Elysium? Ben daar dan van 11 tot 16 met mijn vriendin, beide 28 iets gezet. Ik wil dan stiekem kijken naar mensen waar mijn vriendin niets van af weet...
SofieJim uit Wijchen schreef op 25 april 2026 om 12:54
Zijn er mensen bekend met het openbare meer in aarle rixtel / Bakel hier gaan wij morgen en overmorgen naar toe om lekker te zonnen wij zoeken een stel tussen de 30-40 die net als ons van spanning houden. Ik ga lekker mijn vriend verwennen hopelijk treffen we een leuk stel langs de water kant.
Spontaanstel uit Gouda schreef op 25 april 2026 om 11:06
Hallo B&C uit Gelderland, wat leuk dat jullie op onze oproep reageren en ook 13 mei naar de sauna in Mill gaan. Dan zijn er in ieder geval al twee stellen die er een spannende dag van willen maken. Ha ha, dan gaan we jullie vast wel herkennen want zeer herkenbaar 😊 Wij verwachten er rond 15.00 uur te zijn en in ieder geval een van ons heeft het bandje omgedraaid om de arm. Zeer benieuwd welke ondeugende stellen er nog meer gaan komen die dag. Wie o wie? Groetjes
Man 31 uit Gelderland schreef op 24 april 2026 om 18:47
Vanavond (vrijdag 24 april) relaxen bij thermen Berendonck Nijmegen. Wie kan ik aanspreken voor een gezellig gesprek of eventueel meer 🫢?
T&T uit Noord-Limburg schreef op 24 april 2026 om 16:52
@stel4041 uit Uden Wij stel m52 en v49 zijn ook van plan (kleine slag om de arm) om 29 april naar Mill te gaan. Wij nemen dan een avondentree en verwachten er tussen 17.00-17.30 uur wel te zijn. We zullen de opgieting van 18.30 uur (als die er is) meepikken en daarna gaan dineren. We dragen beiden Superdry slippers. @Spontaanstel uit Gouda wij gaan 13 mei vanaf 16.00 uur tot sluitingstijd ook naar Mill en hebben voor die avond al een overnachting geboekt.
Knappegast36 uit Veghel schreef op 24 april 2026 om 16:34
@R &F ik ben op koningsdag ook in Mill, ik hoop dat een verdwaalde hand van een single man ook geen probleem is? Ik ben er tot ongeveer 1600h. Witte handdoek en bruine slippers
Jongstel uit Groningen schreef op 24 april 2026 om 14:43
Zijn er morgen, zaterdag ook stellen bij Veluwse Bron? Wij zijn daar de hele dag. We zijn eind 20, beide blond en even lang.
Don uit Mill schreef op 24 april 2026 om 13:58
N.a.v. bericht van: B@C uit Gelderland schreef op 13 april 2026 om 15:06 Ja dat waren wij. Stalker was er idd. Verder erg spannende sfeer.
Ricky uit Medemblik schreef op 24 april 2026 om 10:56
Heyy allemaal Ik wil vanavond voor het eerst naar een parenclub gaan er is een leuke avond voor iedereen maar alleen heen gaan vind ik toch wel een dingetje ik dacht misschien is er iemand die mee wil die uit de buurt van medemblik komt of uit west-Friesland gr
B&C uit Gelderland schreef op 23 april 2026 om 22:49
Hoi Spontaanstel uit Gouda wij gaan de 13e Mei ook naar Mill. Leuk jullie uitnodiging om er een spannende dag/avond van te maken. Mijn vrouw draagt het bandje om haar enkel maar we stralen vast ook wel wat uit.
Stel43 uit Lisse schreef op 23 april 2026 om 22:31
Wij stel beide 43 zijn morgenavond in sauna warmond. Welk spannend stel ontmoeten we daar?
Wij2V44M44 uit Genk schreef op 23 april 2026 om 21:57
Zijn er stellen die morgen een PV sauna met ons willen doen? Of naar naaktstrand Isabellagriend?
Beginner uit Limburg schreef op 23 april 2026 om 18:06
Hello, Ik zou graag met een aantal ervaren Swingers in aanraking willen komen. Het is voor mij iets nieuws en ik wil het gaan ontdekken. Ook wil ik graag naar feesten als Crazyland gaan met een dame die daar voor open staat. Misschien dat er mensen zijn die mij een beetje wegwijs willen maken?
Maarten uit Barendrecht schreef op 23 april 2026 om 16:54
Maandag (koningsdag) ga ik naar schiedam. Bandje om enkel, gekleurde handdoek. Gaan er nog leuke vrouwen en stellen die ik handje kan helpen? Hoe wil je aangesproken worden?
D&T uit Eindhoven schreef op 23 april 2026 om 14:16
@AlexDenise Jammer inderdaad dat die plekken zo weinig te vinden zijn voor stellen. Als het straks mooier weer is gaan we weer eens richting Engelermeer naar de bokkenweide. Dat is wel een ervaring, ook daar zou het leuk zijn als er meer stellen zouden komen trouwens 🙂
M37F31 uit Eindhoven schreef op 23 april 2026 om 13:16
Wij zijn een getrouwd stel en gaan morgen, vrijdag, naar de sauna bij SpaSense in Geldrop. Mijn vrouw zou het leuk vinden om in een buitensauna of jacuzzi aangesproken te worden door een willekeurige hand, van een man of een vrouw. Is er iemand geïnteresseerd?
JayBee uit Rotterdam schreef op 23 april 2026 om 12:13
@flirtgirl dat is goed, ik hoor van je 🙂
Fitboy uit Brabant schreef op 23 april 2026 om 12:05
Gisteren een heerlijke dag gehad in blue welness Helmond met @flirtgirl en @v30+ Wat hebben we genoten van elkaar. Wie weet tot een volgende keer dan zullen mijn “gouden vingers” zoals je het zelf omschreef weer aan het werk gaan. 😜
R &F uit nijmegen schreef op 23 april 2026 om 11:35
hoi wij stel gaan koningsdag na saunaboot mill en lijk ons spannend on daar een ander stel te ontmoeten en wie weet mmmm man heeft tatoo op borst
AlexDenise uit Eindhoven schreef op 23 april 2026 om 10:48
@D&T, zeker is dat spannend, ik heb helaas Denise daar alleen nog maar 1 keer toe weten te verleiden. Kan dan ook geen standaard plekken of zo aanbevelen, maar deel wel de spanning cq opwinding 🙂
Sanlian uit Zwolle schreef op 23 april 2026 om 01:23
@Eric en Vera, helaas moeten we onze plannen wijzigen 🫤. We laten weten wanneer dat gaat worden. We lezen graag jullie ervaringen
Peter uit Twente schreef op 22 april 2026 om 23:55
Goedendag. Ik ben van plan om volgende week naar de veluwse vron te gaan. Zijn er nog vrouwen die er volgende week ook zijn, dan kan ik mijn planning hierop aanpassen.
Flirtgirl uit Brabant schreef op 22 april 2026 om 23:20
Hey Mark, leuk dat je aan mij denkt (in je fantasie)... 😉 Maar ik kan dan helaas niet. Ik laat het hier wel weten wanneer ik weer naar de sauna ga! Xxx 😘
Mark uit Limburg schreef op 22 april 2026 om 20:09
Hoi Afgelopen week een leuke ervaring rijker. Maandag, koniningsdag zou weer een mooie dag zijn voor een ontmoeting. Geregeld ben ik in een sauna te vinden, nu heb ik de mogelijkheid om elders af te spreken. In mijn fantasie komt flirtgirl voorbij. ( ook de enigste weet op welk park ik verblijf) In ieder geval , ik zou het leuk vinden om maandag iets te ondernemen. Kus mark
Klim uit Limburg schreef op 22 april 2026 om 18:36
Morgen namiddag en/of avond iemand in Thermen Maastricht? Ik (M,33) heb wel zin in wat (ont)spanning.
J&C uit Den oever schreef op 22 april 2026 om 15:02
Vrijdag 15 mei een leuke, spannende en hopelijk nog hetere sauna ervaring in de woudfennen. Welk stel of vrouw treffen we daar
Rob uit Noord-Limburg schreef op 22 april 2026 om 13:02
Hoi Robbie uit Boxmeer. Ja wat is verstandiger?? Alleen of met iemand anders gaan?!?! Deze Bi-gast is de eerste keer ook alleen gegaan en moet je zeggen dat het niet tegenviel. Wel spannend maar ook heel geil. Wel wat lekkers mogen proeven!! En je kunt natuurlijk doen wat je wil,en met wie je wil. Vaak denken mensen als je met iemand gaat dat je dan verplichtingen hebt wat zeker niet zo hoeft te zijn. Maar ik snap jou twijfel. Nou ik wil dinsdag (28/4) gaan. Mocht je niet alleen willen dan zou ik je wel wegwijs willen maken en wie weet bij de juiste klik………!! 😋😋 Ik lees het graag van je. Op naar een ge(il)zellig dagje Azzurra. Tot dinsdag. Nog meer liefhebbers??
stel4041 uit Uden schreef op 22 april 2026 om 12:02
Heey allemaal, we hebben eerder gepost, volgende week woensdag de29e gaan we samen naar de boot in Mill. Zijn er nog andere stellen die ook komen? Hij heeft een tattoo achter op z'n schouder. We hopen niet dat we het enige geile stel zijn die die dag komt. We zijn er in ieder geval tot dinner, daarna weten we nog niet.
J en M uit Leiden schreef op 22 april 2026 om 09:47
Hoi wij gelegenheids stel van 59 en 57 gaan 1 mei naar elysium. Ik man lang 193 en grijs kort haar en de vrouw 170 kort bruin haar. Wij zijn er om 10.00 meteen tot een uur of 16.00
Erik uit eindhoven schreef op 22 april 2026 om 07:29
A.s. donderdag vanaf 16:00 in berendonk. M38 V36 allebei bi sportief en slank. gelijk gestemden die ook gaan?
John uit Arnhem schreef op 21 april 2026 om 23:35
Morgen 22/04 genieten in Mill zijn er nog leuke dames die ook gaan? Ben er rond 14uur bubbelbad..donkere handdoek. @flirtgirl volgende keer pak ik Helmond weer ik zal het wel melden hier..Have fun!
Angel uit Breda schreef op 21 april 2026 om 23:08
Wij willen graag zaterdag aanschuiven bij een thuisfeestje We zijn spontaan, gezellig en respectvol. Man, 49 jaar, 185 en 82 kg, groot geschapen Vrouw 48 jaar, 168 en 62 kg, cup D
Flirtgirl uit Brabant schreef op 21 april 2026 om 18:27
Hey Fitboy, ik ben er al eerder, 14 uur ongeveer. V30+ sluit later aan. 14.30 bubbelbad? Kijken of er een klik is.. dan volgt de rest vanzelf...🤭 Tot morgen 😘 JayBee, soms op zondagmiddag en avond. Maar de komende weken niet helaas..ik laat het hier wel weten als ik ga 😉
wij2 uit Overijssel schreef op 21 april 2026 om 13:59
Het lijkt er op dat we aanstaande vrijdag naar de sauna in Epe (D) gaan. Heeft iemand hier ervaring met deze sauna (En is er aanstaande vrijdag ook?)?
D&T uit Eindhoven schreef op 21 april 2026 om 13:40
Zijn er mensen die ook wel eens spannende dingen doen op buiten plekken? Wij vinden het tijdens een wandeling wel eens spannend om samen lekker wat te doen. Zijn er mensen die dit delen in de omgeving Eindhoven of weten jullie plekken daar waar stellen en of hetero's komen om geile dingen te doen?
JayBee uit Rotterdam schreef op 21 april 2026 om 11:24
hey flirtgirl klinkt goed, ik kan meestal alleen in het weekend ik woon wat verder heb je al in de planning staan ergens in het weekend te gaan? Groetjes Jochem,
Stel38 uit Zwolle schreef op 21 april 2026 om 10:47
Goedemorgen! Wij willen donderdag graag naar Azzurra maar zijn meer van MMV. Heeft iemand de ervaring dat er ook voldoende mannen van stellen /gelegenheidsstellen zijn die zich bij een stel willen voegen of is het vooral gebaseerd op swingen en MVMV?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het is zeker mogelijk, als iemand dat zelf ook fijn vindt. Kom je echt alleen maar voor mannen dan kun je beter op een woensdag of zaterdag gaan. Je zult er dus flexibel mee om moeten gaan en dat betekent dat je met je neus in de boter kunt vallen, maar ook dat er geen animo is op dat moment. Anita zou het geen probleem vinden als ik even met een ander stel bezig zou zijn, maar dat ligt dan weer aan haar plan op dat moment. Het is dus nemen én geven, dat swingen
Fitboy uit Brabant schreef op 21 april 2026 om 10:37
Hey goedemorgen flirtgirl, had nog een voucher openstaan en heb die zojuist ingeleverd voor morgen. Willen jullie eventueel op een specifieke plek in de sauna afspreken bijvoorbeeld op een bepaalde tijd buiten in de hottub? Laat maar weten dan maken we er een gezellige middag/avond van (ook het weer is morgen prachtig). 😋
Jos uit Groningen schreef op 21 april 2026 om 09:47
Hallo allemaal, Wie gaan er donderdag 23 april naar sauna Peize of Zevenhuizen? Ik m31 ben van plan om te gaan.
Robbie uit Boxmeer schreef op 21 april 2026 om 05:52
Hoi, ik 40jr bi en nog nooit naar een gay sauna geweest en zou dit graag willen. Alleen twijfel ik erg of ik dit wel alleen moet doen lees verschillende berichten online dat je dit beter met iemand samen kunt doen. Wat is jullie mening ? Ik zou deze week eind van de week graag willem gaan. Of wil iemand samen met mij gaan hier om mij kennis te laten maken ?
John uit Wateringen schreef op 20 april 2026 om 22:08
Morgen ook een dagje naar thermen binnenmaas, misschien zie ik v en m uit Rotterdam wel, ik ben halverwege de 50, 2 meter lang, te herkennen aan een grijze handdoek en grijze badjas, spreek mij gerust aan
Flirtgirl uit Brabant schreef op 20 april 2026 om 21:54
Hey lieverds, ik en V30+ gaan a.s. woensdagmiddag en avond weer heerlijk naar Blue wellness in Helmond 😊 Wij zijn wel in voor een heerlijke geile middag en avond.. lekker bubbelen, handje erbij, beetje voelen en wie weet wordt het een heerlijke hete, spannende, natte avond☺️ Wij hebben er enorm veel zin in, wie ook? Je herkent ons wel als je ons aankijkt...wij zijn beide ondeugend.. spreek ons gerust aan. Xxx Flirtgirl en V30+😘
Eric en Vera uit uden schreef op 20 april 2026 om 16:23
@sanlian misschien wel prettig een eigen handdoek 🙂 wel heel onoverzichtelijk allemaal witte. Hebben geen specifieke kenmerken maar blond en grijs 🙂 zeg maar peper en zoutstelletje
Eric en Vera uit uden schreef op 20 april 2026 om 16:21
@ton en maria kunnen het julle vrijdag vertellen 🙂 maar benieuwd wat er dan veranderd is
Stel35/38 Achterhoek uit Lochem schreef op 20 april 2026 om 14:01
Goedemorgen wij lazen hier vorige week iets over de sauna’s in de Achterhoek. Bahia Bocholt of Palestra stroombroek Doetinchem . Wij willen morgenochtend gaan, welke is de beste en heeft de meeste mogelijkheden en zijn er nog meer stellen van hier die komen? 💋
Henk uit Breda schreef op 20 april 2026 om 09:40
Hoi V en M uit Rotterdam Ik ben morge ook aanwezig in Sauna Binnenmaas omstreeks 11 uur. Heb wel zin in avontuurtje met jullie ben licht bi. Herkenbaar aan bonte badjas en bandje aan linkerborst omgedraaid. Ben man alleen met tweedagenbaardje redelijk slank 185 lang begin 60 er. Misschien tot morgen in bubbelbad of stoomsauna waar ik veel te vinden ben. Gr H
Flirtgirl uit Brabant schreef op 19 april 2026 om 21:54
Knappegast36/knappeman35, dan had je vandaag in Helmond moeten zijn.. ik kan helaas niet elke dag.. 😉 Vandaag was weer een lekkere dag... geil, spannend en heet, thanks Mark ☺️
Mark uit Limburg schreef op 19 april 2026 om 21:50
Hoi allemaal Wat een mooie dag vandaag. Ik ben nieuw in dit wereldje maar kan je nu al vertellen dat dit goed voelt. Vandaag mijn eerste ervaring opgedaan, veel gevoelens zijn voorbij gekomen deze dag. Het begon met het te laat komen, mijn schuld. Na aankomst een tijdje aftasten want " de dame waarmee ik had afgesproken blijft ook niet wachten uiteraard " Uiteindelijk hadden we elkaar vrij snel in het vizier, maar ja wat dan. Lekker algemeen gepraat en van het een kwam het ander. Een heerlijke dag, super gezellig dame, lekker kletsen, en iets meer ... Bedankt flirtgirl 😋
Wij43 uit Deurne schreef op 19 april 2026 om 21:17
Nieuwe wending dan naar een sauna gaan. Morgen een nachtje in Fletcher Deurne. welke bi man heeft interesse?
Maarten uit Barendrecht schreef op 19 april 2026 om 20:48
Hoi V&m, ik ben er ook waarschijnlijk. Ben ws veel in zoutwaterbad of hamam/stilteruimte... hoe willen jullie benaderd worden? Ik ook bandje om linkerenkel
Knappeman35 uit Veghel schreef op 19 april 2026 om 20:15
Welk leuk stel of vrouw is er morgen in de sauna in Helmond of son? Rond 12h? Helmond word mijn eerste keer..
Knappegast36 uit Veghel schreef op 19 april 2026 om 18:22
Morgen 1200h @flirtgirl sauna Helmond? Bubbelbad
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je moet nog wel ff aan je tekst werken hoor...
Ton en maria uit Helmond schreef op 19 april 2026 om 17:44
Ik hoorde dat het nieuwe gedeelte van azzurra open is. Iemand die er sindsdien geweest is? Wat is er bijgekomen? Ik denk dat we zaterdag gaan kijken
Dutchflashing uit Harderwijk schreef op 19 april 2026 om 17:34
Hoi hoi, Aankomende zaterdag (25e) wil ik graag voor het eerst naar azzurra, ik ben namelijk erg benieuwd hoe het daar is 🙂 ik ben een single man van 28, lang slank en met een mooie en leuke pik. Zijn er nog meer die daar dan zijn of lijkt het iemand leuk om samen te gaan? Ikzelf sta voor veel open en ik zou graag willen experimenteren. Ik zie graag een berichtje tegemoet:)
V&M uit Rotterdam schreef op 19 april 2026 om 15:26
We, stel begin 50, zijn dinsdag vanaf 11 tot uur of 18 in Thermen Binnenmaas en vinden het leuk om jullie daar te ontmoeten, te kijken en bekeken te worden. Zij bandje om linkerenkel. Wie O Wie?
Ohoh-couple uit Amersfoort schreef op 19 april 2026 om 15:10
Zijn er de 21e ook koppels rond 40/45 die naar berendonck gaan, zien en gezien worden 😉
Peter slanke sportieve man uit Lemmer schreef op 19 april 2026 om 15:00
Hoi zijn er as donderdag stel(len) of dame(s) die naar sauna Joure gaan … ik 45+, 1.92 sportief lijf, wil overdag gaan tot ca 19.00. Even lekker relaxen & genieten van warmte + 😉 en wie weet n gezellig gesprek of borrel en/of spannende ontmoeting Xx
Mac en Ci uit Rotterdam schreef op 19 april 2026 om 14:05
Hey wij gaan als vrienden dinsdag om 10u naar Sweet Lake, eerste keer. Allebei 45. Zij is geblondeerd met grote borsten. Zien we elkaar daar?
Stel30ers uit Overijssel schreef op 19 april 2026 om 12:52
S&f wij gaan wel geregeld naar bussloo maar deze week helaas niet. Wat zoeken jullie?
S&F uit Amersfoort schreef op 19 april 2026 om 09:39
Zijn er vandaag nog Stellen in Thermen Bussloo. Wij m34/v30 houden wel van kijken en bekeken worden.
Stelsauna uit Bergen op Zoom schreef op 19 april 2026 om 01:36
Bigast Dordrecht niet gezien in sauna spa puur Was leuk maar jammer genoeg niets meegemaakt daar

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *