Spuiten en squirten

Leipe shit, ouwe! Dat is wat ik dacht toen ik voor het eerst met het begrip squirten in aanraking kwam. Het was op een van onze eerste swingers thuisfeestjes. We waren met een stel of vijf uitgenodigd via onze favo datingsite SDC. Er werden werkelijk emmers vol geproduceerd. No shit!

Maar wat is squirten nu eigenlijk? Is het een vorm van ejaculatie van de vrouw, net zoals mannen kunnen spuiten? Maakt het vlekken? Ruikt het? Welke kleur is het? Is het echt zoooo lekker?

Geen idee eigenlijk, haha geintjuhhhh….maar ik zal het proberen uit te leggen zoals ik het beleef met Anita, heb je even?

Squirten is iets op zichzelf. Het is geen klaarkomen maar een reactie, een reflex, van de vrouw op een bepaalde prikkeling in de vagina. Deze stimulans kun je als man opwekken door een ‘kom hier’ beweging te maken met enkele vingers binnen haar. Je veegt als het ware met je vingertoppen variërend tegen de boven-binnen-zijde van haar kutje waarna er (veel) blanco vocht uit haar komt terwijl ze schokt met haar lichaam. Het lijkt op geextaseerd klaarkomen.
Het vocht is niets meer dan urine, dus gebruik vooral veel handdoeken!

Van het squirten gaat een magisch effect uit, veel vrouwen hebben er wel van gehoord en willen het heel graag beheersen. En als ze het niet beheersen willen ze wel heel graag dat het hen overkomt. De een is er ‘beter’ in dan de ander. Maar toch, de een vindt het leuk en de ander vindt er totaal niets aan. Het is dus zeer afhankelijk per persoonlijkheid en kan een love or hate situatie opleveren, dus pas op.

Degenen die het kennen en dus niet leuk vinden zijn de dames die eigenlijk ooit door mannen mishandeld zijn met het squirten. Kan dat, mishandelen? Jazeker! Het squirten kan van geilheid gebeuren maar ook geforceerd plaatsvinden door het hard en snel uit te voeren op het juiste plekje. De spuitsessie treedt dan simpelweg op, en de man voelt zich koning terwijl hij eigenlijk de vrouw domweg op haar reflex te pakken nam. (dominante) Vrouwen kunnen daarna moordneigingen krijgen, dus pas op met circusactiviteiten, mister.

Zoals je leest kun je dus geforceerd en uit geilheid squirten. Als het bovenop klaarkomen wordt gedaan kan het werkelijk de hemel betekenen voor je partner. Dus ik concentreer me daar even op.

Het is de bedoeling dat je partner er klaar voor is. Je zult haar dus heerlijk het hof moeten maken en haar net zo geil proberen te krijgen als jij bent. Begin met haar lekker te likken en streel haar, zo laat je haar weten dat je haar bemint en het fijn vindt om samen intiem te zijn. Op een gegeven moment kun je aan haar vragen of ze wil spuiten. Dit moment is heel belangrijk omdat zij er klaar voor moet zijn. Zo kan zij naar dat geweldige hoogtepunt toewerken als zij ‘ja’ heeft gezegd.

Je vingert haar zoals je dat misschien normaal doet. Je andere hand leg je vlak op haar onderbuik en voer een klein beetje druk uit. Je gaat daarna met een extra vinger naar binnen (je zit nu op wijs en middelvinger) en begint langzaam en zachtjes die eerder beschreven komhier beweging te maken. Versnel niet naar turbo en blijf variëren.  Ga totaal niet aansturen op spuiten. Laat haar genieten. Versnel en ga weer langzamer, versnel en laat haar wat pauze nemen door naar een minder gevoelig plekje te gaan. Als je voelt dat ze weer wat meer kan hebben ga je misschien iets verder. Als je het goed uitvoert moet ze uit zichzelf beginnen met spuiten. De tekst “spuit maar lekker lieverd/schatje” kan enorm helpen.
Je handdoek wordt natter en ze gaat naar een hoogtepunt, als je haar kent en weet wat ze wil mag je er een schepje bovenop doen en haar een tandje verder naar een nieuw hoogtepunt toe leiden. Pas echter op dat je NIET in de mixerstand gaat. Daar knapt ze op af, verkloot het dus niet.

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Een tip voor de dames die het maar niet lukt om te squirten: Ga rechtop staan, billen iets achteruit en de benen iets uit elkaar. De man achter je en laat hem je helpen. Als je op een feestje bent en je ziet een leuke man die het goed kan, op een prettige manier, vraag aan hem en zijn vrouw of hij het even bij je voordoet. Je man hoeft hier niet persé bij te zijn dan onstaat misschien een genante situatie. Het gaat om het gevoel wat je moet krijgen om later zelf het knopje om te zetten voor die stimulans. Daarna ken je het gevoel en kun je samen met je partner verder oefenen. Geloof me, dat lukt.

Ik hoop dat ik hiermee een goede weergave heb kunnen geven van goed en fout squirten. Anita heeft in het verleden ook een stukje geschreven vanuit de vrouwelijke visie. Dit artikel kun je hier vinden.

Veel natte zomeravonden toegewenst iedereen!

xxx
Ray

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik//telegram/06 niet geplaatst.
8173 berichten.
BeginnendStel uit Woerden schreef op 11 oktober 2025 om 17:45
@stelomgevingAlkmaar Zijn jullie de 18e ook in Alkmaar? Misschien leuk om elkaar "toevallig" tegen te komen in de buurt van ons hotel?
Simon uit Assen schreef op 11 oktober 2025 om 17:34
@Heleen, spannend hoor, die gel. Welke dag ga je? Vindt je niet erg om een erectie te zien in bubbelbad of sauna? Tipje van de sluier: besneden.
Chris uit Brielle schreef op 11 oktober 2025 om 16:42
Hoi, Ik ben het wereldje aan het ontdekken. Ik ben 47 jaar. Leuk om hier vanalles te lezen en spannend is het ook.
SamJudith uit Ysselsteijn schreef op 11 oktober 2025 om 16:08
Hoi firsttime dat zou leuk zijn. Maar dan moeten we elkaar morgen wel kunnen treffen. Wij zijn ook beginnende en vinden het vooral leuk om gewoon gezellig aan de praat te raken en eventueel bij een klik samen de sauna of het bubbelbad in te duiken. Jullie leeftijd spreekt ons ook gerust aan. Wij zijn morgen de gehele dag daar tot een uur of 6. Wij zijn slank en beide blond met een verzorgd uiterlijk. Hoe herkennen we jullie en hoelaat zitten jullie aan het barretje?
Smeis uit Limburg schreef op 11 oktober 2025 om 16:02
Wij lezen hier steeds vaker over spannende belevenissen in sauna Mill. Kan dat daar allemaal? Is er geen controle? De sauna weet uiteraard ook alles van ‘omgedraaide’ bandjes. En weggestuurd worden is het aatste wat je wilt. We zijn heeeel erg nieuwsgierig geworden. Iemand met (do’s of dont’s) tips voor ons?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
NO SEX IN THE POOL
Path uit Land van cuijk schreef op 11 oktober 2025 om 14:20
Donderdagavond 16 oktober zijn wij samen in de Berendonck Wijchen vanaf een uur of 18:00. Zijn er dan nog meer gezellige mensen? SDC account: path
FirstTime uit Someren schreef op 11 oktober 2025 om 13:08
@SamJudith Wij zijn beetje zoekende in spanning en twijfelen nog om naar Berendonck te gaan zondag 12 oktober. Wij zijn een stelletje van midden 40, zien er jonger uit 😉 Een drankje en een babbeltje is een mooi uitgangs punt eventueel.
Stel omgeving Alkmaar uit Alkmaar schreef op 11 oktober 2025 om 12:15
17 okt gaan we naar thermen leeuwerikhoeve. We houden er van om te kijken en bekeken te worden. Zijn twee fitte, net 50'ers, zijn er dan nog meer gelijkgestemden? We maken er een lange dag van.😄
Henk uit Braband schreef op 11 oktober 2025 om 10:39
Hoi ik had vorige week gevraagd hoe het staat met de verbouwing van Azurra of is dat al op het nieuwe gedeelte. Wij zijn voornemens om donderdag de 16 de te komen. Gr Henk
Heleen uit Groningen schreef op 11 oktober 2025 om 10:05
Ik ga deze week naar Peize. Aangezien ik alleen ben laat ik liever nog niet weten hoe je me herkent. Ik heb stimulerende gel gekocht die tussendoor op mn poesje smeer, zodat ik daar stiekem de hele dag met een opgewonden tinteling rondloop. Kan bijna niet wachten
D&T uit Eindhoven schreef op 11 oktober 2025 om 07:21
@Stel30ers dat klinkt allemaal heel erg leuk en spannend. Wij zijn hier zeker voor in. We lezen Mill hier ook vaak en daar komen wij ook. Toch denk ik dat Spa sense veel fijn is en waar meer plekjes en kleine buiten sauna’s zijn om dit doen. We sluiten graag een keer aan als jullie gaan. Zoek even op D&T en T&D in het gastenboek voor wat leuke verhalen van ons. Fijn weekend allemaal!
H. uit Uden schreef op 10 oktober 2025 om 23:34
Hallo Naughty Couple, Heb wel zin om woensdag ook naar azurra te gaan. Staan jullie wel open voor een man alleen? 50 jr, normaal postuur, sportief Groetjes, H
Sanlian uit Zwolle schreef op 10 oktober 2025 om 22:41
We treffen elkaar vast daar @Kartie en Stef. 😊 En @dbs ook nieuw stel. Wordt nog gezellig druk 😉 waar herkennen we jullie aan?
Katie uit Dedemsvaart schreef op 10 oktober 2025 om 22:39
@Samlian, klopt hoor. Stef en ik horen bijelkaar 😊
Naughty Couple uit Eindhoven schreef op 10 oktober 2025 om 19:41
Hoi, woensdag 15 oct. Zijn wij stel om 11.00 uur in azzurra om te genieten. Graag willen wij ook genieten samen met een ander stel . Donderdagen lukt ons helaas niet wellicht zijn er andere stelletjes die dit ook zoeken op de woensdag. Lekker teasen en wie weet meer voor een geile middag samen. Wie zien we laat een berichtje achter.
Sanlian uit Zwolle schreef op 10 oktober 2025 om 18:40
Ik vermoed dat @Stef en @Katie bij elkaar horen? Gezellig dus. Enne...@Stel30ers, als je dat graag wil, bezoek eens een erotische sauna, daar kan alles en is net zo spannend 😊
Katie uit Dedemsvaart schreef op 10 oktober 2025 om 17:33
@Samlian, bedankt voor je berichtje, wat leuk. Stef heeft zich in zijn vorige bericht richting jou al aardig goed omschreven, mij kun je herkennen aan mijn meloen handdoek (roze met zwarte pitjes, overlopend naar groen) verder heb ik halflang blond haar in een staartje. We zoeken elkaar wel op donderdag, lijkt ons erg leuk.
SamJudith uit Ysselsteijn schreef op 10 oktober 2025 om 17:24
Zijn er nog leuke stellen die zondag ook naar thermen berendonck gaan zie onze eerdere posts, wij horen het graag met wie ik en mijn vriend wellicht een drankje kunnen doen aan de bar en erna een sauna in te duiken of een van de jacuzzi’s om een beetje uit te dagen. X Judith.
dbs uit Ede schreef op 10 oktober 2025 om 17:10
Wij (V/M 49 en 54) gaan donderdag 16 oktober voor de eerste keer naar Azzurra. In de normale sauna kunnen we ons altijd moeilijk beheersen, dus heel benieuwd of dit ons gaat bevallen en wie we gaan tegenkomen.
Stel rond 30 uit Heiloo schreef op 10 oktober 2025 om 16:26
morgen 11 oktober gaan wij naar Veluwse bron. Wij houden van kijken en bekeken worden en bij de juiste klik misschien wel meer. Welke stellen zijn hier nog meer te vinden. En waar aan zijn jullie te herkennen? Wij zullen er de hele dag zijn. Beide goed uit zient en lang.
BeginnendSteluit... uit Woerden schreef op 10 oktober 2025 om 15:17
@ruimdenkendstel Hoi! We zaten volgens mij gistermiddag naar jullie in de achterste jaccuzi in Azzurra. Jullie vrouw met haarklem en inderdaad, heerlijke borsten! Jullie kwamen een bevriend stel tegen. Deze dame vroeg aan mij of ze mijn meisje mocht aanraken. Dat mocht gelukkig! Helaas durfden we op dat moment nog niet echt verder te gaan... We hadden graag verder gegaan. Uiteindelijk werden alledrie de dames op het randje van de jaccuzi tegelijkertijd gelikt. Daarin deden we wel mee. We zouden graag nog eens afspreken. Wat ons betreft 6 november!
M&M uit Limburg schreef op 10 oktober 2025 om 11:06
Komende woensdag 15 oktober willen wij (M/V begin 40) een sauna bezoeken en denken aan SpaSense of Mill. Welk leuk stel gaat ook naar de sauna en zouden we kunnen tegenkomen?
Stel30ers uit Tilburg schreef op 10 oktober 2025 om 08:35
@AlexDenise @D&T ja dat is een goede houding en mn vriendin voelt ook de behoefte om haar kutje goed te laten zien. Genieten om te merken wat er gebeurt als ze met haar benen open zit. Ze durft haar benen al steeds wijder te leggen dus dat is heerlijk om mee te maken. Volgende stap zou zijn om haar kutje te vingeren en daar wat mensen van te laten genieten. En haar kutje gevuld laten zien na het neuken lijkt ons ook heel spannend. Ook bij het rondlopen merken we veel blikken op haar en als ze een bubbelbad in gaat dan zien de mensen mooi haar borsten en kutje van onderaf. We genieten er ook allebei van als we bij een andere vrouw goed tussen haar benen kunnen kijken. We hopen ook dan mee te maken dat ze wordt gevingerd door haar man. We zijn tot nu toe in Spa One geweest, Spa Puur, Bussloo en Soesterberg. Maar sauna Mill is denk ik ook goed als ik de verhalen zo lees dus die willen we ook wel bezoeken. We willen binnenkort wel weer naar de sauna, dan zal ik hier vooraf wel laten weten. Groetjes van ons
Sanlian uit Zwolle schreef op 10 oktober 2025 om 08:29
@Katie, gezellig. Wij zullen er ook rond die tijd zijn. We zijn vaker geweest en kunnen jullie wel laten zien hoe het daar gaat. Wij zelfde leeftijd, hij lang en normaal.postuur en kort haar, zij klein en kort kapsel, bischierig, hij herkenbaar aan groene handdoek. Spreek ons gerust aan, wij beginnen altijd met koffie in de bar en na de douches maken we een rondje. Wisselen altijd sauna af met jacuzzi, en rondje doolhof, met een drankje buiten tussendoor. Hoe zijn jullie te herkennen?
Katie uit Dedemsvaart schreef op 10 oktober 2025 om 06:48
Wij Stef uit Nijmegen en Katie uit Overijssel. Beide begin 50 gezellig stel, gaan donderdag 16 oktober voor de 1e keer naar Azzurra. Het is voor ons sowieso de 1e ervaring op dit vlak, wij zijn erg benieuwd hoe het allemaal werkt en wat we gaan tegenkomen, misschien mijn (Katie)1e ervaring met een vrouw? Welk leuk stel gaan we er treffen? Wij zijn er rond 16.00 😉
San en vince uit Boxmeer schreef op 9 oktober 2025 om 21:04
Hoi Hallo alex en Denise Inderdaad even geleden Hoe was jullie ervaring bij de sauna in busloo ? Wij hebben ons vermaakt maar geen contacten opgedaan. Wij zij n nu (althans vinc is zeker) om een keer naar azzure te gaan.. Het voordeel is dat het gelijk gestemde zijn en de overige sauna gangers in een normale sauna niet tot last zijn Wel een grote stap dus ben nog in twijfel. Wat vindt jij ervan denise , zou Allex dit ook leuk vinden ? Het is raar maar ik voel een bepaalde connectie. Hoor graag xxx
Tim uit Rotterdam schreef op 9 oktober 2025 om 20:32
Welke leuke vrouw of stel kom ik vrijdag 17 oktober tegen in thermen Schiedam? Ik, sportieve man half veertig, vind het heerlijk om uit te dagen waar anderen bij zijn. Wie daagt mij uit?
D&T uit Eindhoven schreef op 9 oktober 2025 om 19:17
@Stel30ers uit Tilburg. Wij zijn benieuwd naar welke sauna’s jullie gaan. Wij hebben samen leuke ervaringen bij Spa Sense in Geldrop en in Mill op de Wellness boot. Leuk en spannend wat jullie doen maar het hangt ook veel al af in welk type sauna je zit. Wij vinden het leuk om wat te leasen in de stoomcabines maar dan is het meer een samenspel waarbij wij aan elkaar zitten als er iemand kijkt. Daar had laatst een man ons in de gaten die later bij ons in een klein sauna hokje is gedoken waarop ik in zijn bijzijn mijn vriendin voor heb heb mogen vingeren. Pas geleden werden we betrapt in een buitensauna door een man terwijl mijn vriendin me aan het pijpen was die aangaf het allemaal wel leuk te vinden waarop wij door gingen. We merken dat we het heel opwindend vinden als er zo iemand kijkt maar hoe en wat hangt zo af van de dynamiek vinden wij, Het maken van contact is de eerste stap om daarna wat te laten zien. Mochten jullie een keer willen gaan en afspreken dan laat het hier maar weten. Groetjes D&T
Stef uit Nijmegen schreef op 9 oktober 2025 om 17:26
@sanlian....bedankt voor je reactie. Denkt dat wij net een wijntje en een biertje beginnen hahaha. Spreek ons dus gerust aan ....vooral als je ziet dat we het onwennig vinden. Tot volgende week😉
G uit Brabant schreef op 9 oktober 2025 om 15:26
@gelderlandstel, tot zaterdag. Ben er ook de hele dag.
Erik uit Helmond schreef op 9 oktober 2025 om 15:07
Morgen weer eens genieten van een dagje sauna. Wie is er morgen (vrijdag 10/10) ook aanwezig in Mill? Ik, begin 40 met normaal postuur, zal na 17u komen ontspannen. Te herkennen aan grijze handdoek en slippers.
John uit Arnhem schreef op 9 oktober 2025 om 10:41
Vandaag 9okt naar Blue Helmond van 15uur tot sluiting . Zijn er nog leuke dames of stellen die houden van kijken en bekeken worden? Man 40 jaar normaal/sportief postuur, zwarte handdoek en donkerblauwe slippers. Wie weet tot dan…
MooieMilf uit Woerden schreef op 9 oktober 2025 om 10:30
Helaas! Er komt iets urgents op onze dagplanning. We moeten helaas Azzurra laten schieten vandaag. Voor iedereen die wél gaat, have fun!
Stiefpat uit Arnhem schreef op 9 oktober 2025 om 09:44
Vandaag weer eens oudhollands de bloemetjes buiten zetten bij Azzurra. Wegens een verse tattoo konden we even 1,5 maand nergens heen en vandaag kunnen we weer. Wie komen wij tegen en hebben wij een gezellige tijd mee? Spreek ons gerust aan. XXX Stiefpat
SebasenSam uit Rotterdam schreef op 9 oktober 2025 om 09:08
Welk koppel is er vanavond ook te vinden in Thermen Holiday Schiedam? Wij zijn een jong stel eind 20 en zullen elkaar teasen vanavond. Welk jong stel kijkt er mee??
Meandmy86 uit Nijmegen schreef op 9 oktober 2025 om 05:11
Wij leuk (vinden we zelf) stel van 35-40 gaan maandag 27 okt vanaf 13.00 naar Mill. Lekker genieten … de spannende oogcontacten, teasen, verleiden…. Erg benieuwd of er ook een leuk stel (vinden jullie zelf) ook daar is om te teasen. Hij sportief lichaam zij maatje meer. We draaien bandje om. Spreek ons gerust aan. We zijn newby maar staan open voor spannende dingen… We zijn benieuwd! Let us know
Rikkiebrabant uit Tilburg schreef op 9 oktober 2025 om 00:17
Hoi! Ik ben Rik en ga zaterdagavond de 11e naar Spa One met een vriendin. Ik ben daar nog niet geweest. Valt er daar wat te beleven en waar moet ik op letten? En wie zie ik wellicht daar? Ik fitte gast van 27, zij normale meid van 25. Misschien tot daar!
Sanlian uit Zwolle schreef op 8 oktober 2025 om 23:45
@Stef, wij zullen er ook rond die tijd zijn, starten altijd in de bar met koffie, wellicht zien we jullie bij binnenkomst. Natuurlijk kunnen we jullie wegwijs maken, en dan zien we waar dat toe leidt, en of zij dan overal 'voor in is' zoals 'ze denkt' 😉. Het is leuker om wegwijs gemaakt te worden door bezoekers en ervaringen uitwisselen is altijd leuk. En er zijn ongetwijfeld meer koppels die ook ervaring hebben, hoe meer ervaringen je hoort, hoe meer je er zelf wil opdoen😊 en wellicht beleven
Bezigbijtje uit Amersfoort schreef op 8 oktober 2025 om 23:34
Hi is er morgen nog een leuke single vrouw , die mee wil naar de sauna ? X john
Jonge BI uit Eindhoven schreef op 8 oktober 2025 om 23:15
Ik ben single bi jongen 23. Ik ga aanstaande zaterdag 11 oktober voor het eerst naar azzura. Leuke mannen/stellen die ik daar kan ontmoeten?
Erik uit Pesse schreef op 8 oktober 2025 om 23:02
Vorige week geweest maar er liep beveiliging die elk kwartier elk verblijf bij langs ging en naar binnen keek. Wij komen er al jaren en hebben dit niet eerder meegemaakt wellicht is er iets voorgevallen.
Doeners uit Leende schreef op 8 oktober 2025 om 18:05
Morgen gaan wij (stel begin / midden 40) naar Azzurra. Beetje zoekende naar wat we leuk vinden , alle bubbelbaden vinden we fijn , stoombad is lekker. Wie o wie zien we morgen ?
SamJudith uit Ysselsteijn schreef op 8 oktober 2025 om 17:42
Wat jammer dat jullie zondag niet naar thermen berendonck in Wijchen kunnen gaan saunagangers, toch veel plezier gewenst wanneer jullie de avond sessie hebben. Wij zullen zoals gezegd zondag tussen 9-10 uur er zijn en wij houden van bubbelen, zwembaden en zo nu en dan een sauna in duiken, niet de warmste sauna want mijn vriend krijgt het al warm genoeg van mij! Wij zijn netjes en verzorgd en zullen zo nu en dan ook een drankje drinken. Hopelijk komen we een ander koppel net als ons tussen de 30-40 of wellicht 50 tegen waar we gezellig wat mee kunnen drinken. Ik zal het gesprek wel aanhouden en mijn vriend erin meenemen. We horen het graag en een subtiele hint hoe te herkennen. Wij hebben beide geen piercings of tattoos. Ik laat hem zo nu en dan gek worden onder water hem te plagen of door in de sauna wat open te gaan liggen.
Simon uit Assen schreef op 8 oktober 2025 om 17:39
@Heleen uit Groningen, hier Simon (m, 42 uit Assen). Ik kom af en toe in Peize. Vroeger met m'n ex, nu alleen. In de bubbelbaden buiten kan het best spannend zijn... Je kan me herkennen aan een kleine tattoo van een herdershond op mijn rechterarm. Hoe herken ik jou?
Mooie Milf uit Linschoten schreef op 8 oktober 2025 om 17:27
@ruimdenkenstel Tot morgen? Hoogstwaarschijnlijk zijn wij er rond 13.00 uur. Leuk om elkaar zonder enige vorm van herkenning of gesprekken over SDC morgen te ontdekken?! Wij hebben er zin in.
Marc uit Tilburg schreef op 8 oktober 2025 om 16:38
Iemand morgen overdag aanwezig in de sauna in Geldrop? Overdag zal ik er zijn. De eerste keer daar dus ben benieuwd. Ga normaal naar Mill en daar is het altijd erg leuk! Ik ben te herkennen aan een grote opvallende kleur handdoek.
E&R uit Schagen schreef op 8 oktober 2025 om 10:27
Vrijdag 28 november 2025, gaan wij, verzorgd en goed uitziend bikoppel van 56 jaar jong weer naar club Monique naar de hetero/bi avond. Welke verzorgde bikerels vanaf 40 jaar lopen wij daar ook tegen het lijf? Wij zijn dol op dik geschapen en intiem echt geheel kaal. xx
Saunagangers uit Nijmegen schreef op 8 oktober 2025 om 10:14
@samjudith. Wij kunnen zondag niet, dus in plaats daarvan gaan we morgenavond. Misschien een andere keer dan. Veel plezier samen 😘
Gelderlandstel uit Nijmegen schreef op 8 oktober 2025 om 09:08
@J&J uit Drunen, wij zijn er ook bij de Veluwse Bron kijk maar even bij onze vorige berichtjes over zaterdag 11 oktober. Gr van ons x
AlexDenise uit Eindhoven schreef op 8 oktober 2025 om 07:51
Regelmatig zien wij hier reacties die ongeveer dezelfde behoefte weergeven als die wij hebben. Maar dat het qua data of tijden niet altijd uitkomt dat de mensen met dezelfde behoefte elkaar kunnen treffen. Daarom geef ik nu alvast aan dat wij vrijdag 28 november naar Bussloo gaan. Wij (Koppel M&V) zijn eind veertig en kijken graag en worden graag bekeken. Als de juiste klik er is, mag het iets spannender worden. Zijn er mensen die dezelfde behoefte hebben en mogelijk ook die dag nog zo kunnen plannen? Wij hebben een sportief/slank uiterlijk en zoeken dat ook. @San en Vinc, al lang niets meer van jullie gehoord, lukt het jullie 28 november evt.? @Stel30ers 2 benen opgetrokken is mijn advies, maar dan wel de voetjes een beetje uit elkaar uiteraard. 😊 Mochten jullie 28 november kunnen, dan wil M met liefde van dichtbij kijken, tegelijkertijd kun jij dat bij V doen 👌
Stef uit Nijmegen schreef op 7 oktober 2025 om 23:53
@sanlian.....wij, stel van begin 50, gaan 16 oktober naar azzura. Vanaf een uurtje of 16.00. Voor ons eerste keer....misschien kunnen jullie ons wegwijs maken. Hij, Bourgondiër, met tatoeage op rechterarm. Zij, slank, 1.80m en denk voor alles in. Laat maar weten of jullie ons wegwijs willen maken😉
Sanlian uit Zwolle schreef op 7 oktober 2025 om 23:37
Volgende week donderdag 16 oktober zijn we vanaf een uur of 15 tot in de avond weer in Azzurra. Wie zien we daar in het bubbelbad of lekker bezig, en kijken of we kunnen aansluiten,.of andersom. Drankje buiten of aan de bar en dan kijken wat voor geilzelligs daar uit voorkomt... Massage, olie, matrasje, Jacuzzi, vraag gerust of jullie mee mogen doen
Elkaargunnen uit Elst schreef op 7 oktober 2025 om 23:10
Woensdag 8 oktober gaan we naar de boot in Mill. Wij stel begin 50 vinden het lekker om te kijken en bekeken worden. Graag alleen andere stellen en geen mannen alleen. We zijn er vanaf einde middag. Wie durft?
Stelfriesland uit Drachten schreef op 7 oktober 2025 om 22:41
@heleen Wij zoeken ook vaak in het noorden. Het lijkt anders dan in Brabant. Maar ik ga volgende week vrijdag naar Peize.
Stel30ers uit Tilburg schreef op 7 oktober 2025 om 20:07
Hoi, wij (man en vrouw), beide eind 30, gaan al vaker naar saunas en naaktstranden. We voelen de behoefte om haar wat beter te laten zien en dat doen we graag in een gewone sauna. We willen graag goed zicht geven op haar kutje, ze is kaal geschoren met erboven een streepje. Nu zoeken we wat suggesties hoe we haar het beste kunnen laten zien? We dachten al dat ze dan in de sauna kan zitten met 1 been opgetrokken en de ander op de grond of misschien wel 2 voeten op het bankje opgetrokken. Hoe kunnen we haar goed laten zien en veel aandacht trekken naar haar kutje? Nog andere houdingen misschien of ervaringen hoe jullie gaan zitten/liggen om veel blikken te trekken? Of wat voor saunas kan ze het beste in? Saunas met bankjes boven elkaar lijkt me. We kijken ernaar uit om deze herfst/winter veel te gaan uitproberen en de reacties te merken. Groetjes,
J&J uit Drunen schreef op 7 oktober 2025 om 19:51
Wij gaan zaterdag de 11de Oktober uiteraard naar de Veluwse bron, in een eerder bericht verkeerde datum vermeld!
Saunagangers uit Nijmegen schreef op 7 oktober 2025 om 16:11
@SamJudith, we proberen zondag te komen alleen we hebben een avondkaart en zijner dan meestal op z’n vroegst 17:00. Het klinkt ontzettend spannend en wij willen natuurlijk graag deel uitmaken van dit spannende avontuur. Hopelijk komt er voor ons niets tussen en gaan we elkaar ontmoeten.😘
Heleen uit Groningen schreef op 7 oktober 2025 om 12:38
Hallo allemaal. Ik (v 40) ga regelmatig in mn eentje naar de sauna, Joure/Peize. Gebeurt er wel eens iets spannends? En waar dan? Ik kijk graag en word graag bekeken.
J&J uit Drunen schreef op 7 oktober 2025 om 09:56
Hallo wij leuk, spontaan, fris en geschoren stel van begin 40 jaar gaan aanstaande zaterdag 7 okt naar sauna de Veluwse Bron, wij zullen daar blijven tot sluitingstijd, de vrouw wil graag uitgedaagd worden in de sauna enz enz, dus wie gaan we zien, en bij een hete klik, voelen, stel/man/vrouw, allen welkom, aub geen Bi-mannen en bossen schaamhaar/okselhaar, respect voor alles en iedereen uiteraard, maar niet ons ding, dus wie gaan we zien aankomende zaterdag?
Henk uit Brabant schreef op 7 oktober 2025 om 08:22
Goedemorgen Even een vraagje over Azurra is het al bekend wanneer het nieuwe gedeelte open gaat. Wij. Zijn heel benieuwd en komen dan ook op donderdag de 16 de okt even een middagje heerlijk spelen met anderen . Wij zijn al beetje ouder maar nog best een slank figuur. Gr dan tot de 16 de.. wie komen ook?
Gelderlandstel uit Nijmegen schreef op 7 oktober 2025 om 07:59
@G uit Brabant, wij leuk 50+ stel zijn er ook a.s. zaterdag 11 oktober bij de veleuwse bron. We zullen er van 10u tot sluitingstijd zijn ongeveer. Wij houden van kijken en bekeken worden en zijn te herkennen aan zij zwarte slippers met oranje/blauw verbleekte handdoek en hij grote grijze handdoek en blauwe slippers met witte strepen en woordje sport er op. Overdag vaak apart rondlopen en savonds rond acht uur lekker samen ondeugend zijn en vooral te vinden in de stoomgrot en de hamam wachtruimte waar we lekker aan elkaar kunnen zitten op de grote hamam tafel. Wie gaat er a.s. zaterdag 11 oktober nog meer naar de veluwse bron dan laat maar weten leuke stellen en of mannen en vrouwen. Gr van ons x
T&R uit Mill schreef op 7 oktober 2025 om 07:32
Na een eerdere leuke ervaring, gaan wij aanstaande vrijdag (10/10) weer een dagje naar de Wellnessboot in Mill. Wie komen wij daar ook tegen? Wij zijn een stel van begin 40 en vaak te vinden in de kruidentempel, stoomsauna's of bubbelbad en houden van teasen/net iets te veel laten zien. Herkenbaar aan omgedraaid polsbandje.
Sanlian uit Zwolle schreef op 7 oktober 2025 om 00:52
Hopelijk kunnen we donderdag as naar Azzurra en wordt het gezellig, anders een weekje later, vanaf een uur of 3 tot ... Wie gaan we treffen? Zij kort haar, klein postuur, heerlijke borstjes en bi, maar een man erbij is ook geen bezwaar...hij 1.90 lang, kort grijnzend haar en normaal postuur. Lekker bubbelen of op het matras, massage olie, wie komt er meedoen?
Menno55 uit Bolsward schreef op 6 oktober 2025 om 15:30
Gaat er nog iemand naar sauna De Valkenberg (geen swingerssauna, wel hele rustige hutjes waar je soms met z'n 2en of 4ren bent 🙂 )vrijdag 10 oktober? Wij zijn er in elk geval.
G uit Brabant schreef op 6 oktober 2025 om 10:16
Ben zaterdag 11 oktober in sauna Veluws bron. Welk stel is daar ook? En geniet er van bekeken te worden , of samen in het bubbelbad te zitten. Heb een donkere handdoek
Ramon uit S'Hertogenbosch schreef op 6 oktober 2025 om 09:58
Goedemorgen allemaal, Dinsdag 7 okt ga ik leuke, spontane, gezellige, hygienische geschoren nederlandse man, van begin 40 jaar die zich zelf niet zo serieus neemt heerlijk ontspannen in Mill bij de boot, welke leuke spontane vrouw of leuke stellen zijn er dan ook, en zijn wel in voor wat spannends, ik hoor het graag, wie er allemaal gaan of zijn, polsbandje omgedraaid, en een donker groene handdoek bij, en wie weet zijn/voelen wij elkaar hihi
Lief stel 33 uit Apeldoorn schreef op 6 oktober 2025 om 06:16
Hoi allemaal, Welk leuk jong stel gaat 7 november s'avonds ook naar de veluwse bron? Lekker bubbelen in het jacuzzi? Laat het weten😊 We vinden het wel leuk om te kijken en bekeken te worden. En wellicht een verdwaalde hand😏😏 Lekker spannend doen Groetjessss Hopelijk zien we jullie
Ruimdenkendstel uit Den Bosch schreef op 5 oktober 2025 om 22:29
@Mooiemilf, Hij kort haar, zij haar haar opgestoken met een klem en heerlijke borsten (zegt hij😉) Wij plonsen ook in het achterste bad en wie weet.....
MooieMilf uit Woerden schreef op 5 oktober 2025 om 19:35
@Ruimdenkendstel Wij zullen voornamelijk in de grotere jaccuzi's te vinden zijn. Waarschijnlijk de achterste bij de sauna's. Ik heb behoorlijke grote borsten.... En jullie?
Ruimdenkendstel uit Den Bosch schreef op 5 oktober 2025 om 14:22
Hallo MooieMilf, Dat klinkt spannend en uitdagend! Wij, stel van dezelfde leeftijd gaan donderdag ook naar Azzura, en houden van het spel. De dame van ons twee vindt het ook heel leuk en spannend om met een andere dame op onderzoek uit te gaan. Relaxed, niets moet, maar veel mag bij de juiste klik. Wij zijn er rond 15.00 uur. Hoe zouden wij jullie kunnen herkennen?
Sauna043 uit Maastricht schreef op 5 oktober 2025 om 02:09
@Lasvegas, Blue in Sittard is inderdaad erg klein en ook veel toezicht. Alleen in de jacuzzi en stoomcabine kan iets. In Thermea 2000 kan meer. Zijn er mensen die daar ook geen gaan voor meer dan alleen een sauna?
D&T uit Eindhoven schreef op 4 oktober 2025 om 23:13
@StrandSaunaStel en @L&F Wij stel van M46 en V51 zijn zondag 5 oktober vanaf 16u in Mill te vinden. Wij spontaan leuk stel te herkennen aan een licht roze en licht groene hamamdoek en grijze en witte badjas. Wij vinden het leuk om elkaar wat op te hitsen, de stoomsauna is hiervoor natuurlijk een leuke plek, ook in de kleine buiten sauna's hebben we leuke ervaringen. Een beetje kijken of bekeken worden of een verdwaalde hand bij een juiste klik is leuk. We zijn benieuwd naar wat de dag gaat brengen 🙂 Hopelijk zijn jullie er ook tot wat later… Zoek even in het gastenboek op D&T of T&D voor wat leuke verslagen van ons.
Ed en An uit Groningen schreef op 4 oktober 2025 om 20:08
Stel 40+ Hij lang , normaal postuur en goed geschapen. Zij gemiddelde lengte en postuur krullen en fris geschoren. Allebei nog wat onzeker maar in voor wat teasen . Morgen in de zwaluwehoeve tot in de avond Treffen we elkaar daar?
BenL uit Drachten schreef op 4 oktober 2025 om 18:08
Hallo iedereen Wij houden van sauna-teasing en soft-swinging. Wij wonen ook nog niet lang in NL en kennen daarom de clubs nog niet. Waar mijn vrouw van houdt, is een kamer met gespiegeld glas, waar van buiten naar binnen kan toe gekeken worden zonder dat wij zien dat iemand dat doet. Dat is het soort exhibitionisme wat wij zoeken. Kan ons iemand vertellen waar wij dat vinden? Bedankt voor jullie antwoord, BenL
MooieMilf uit Woerden schreef op 4 oktober 2025 om 17:03
Hoi! Beginnend swingerskoppel van 50 (m) en 43(v) gaan donderdag 9 oktober naar Azzurra. Ik(v) ben nog wat verlegen. Graag zouden we in één van de grotere jaccuzi's of het grote matras "per ongeluk" worden aangeraakt terwijl we met elkaar bezig zijn. Een hand op mijn billen, een streling van mijn benen of rug, een voorzichtige hand op mijn benen. Een hand in mijn nek, voorzichtige lippen in mijn nek. Een hunkerend verlangen een vrouw écht te kussen. Mijn tepels die hard worden van jullie aanrakingen. Mijn man zit naast me. Hij wordt hard. Ik speel met hem. Jullie met mij?
StrandSaunaStel uit Nijmegen schreef op 4 oktober 2025 om 10:10
L&F wij voldoen ongeveer aan hetzelfde signalement als jullie en zijn er ook morgen. Hoop dat we elkaar ergens treffen zonder ander publiek.
SamJudith uit Ysselsteijn schreef op 4 oktober 2025 om 07:51
Saunagangers laten jullie nog even horen of jullie volgende week zondag 12 okt ook naar thermen berendonck kunnen komen in de middag? Wij zijn er om 10 uur in de ochtend en blijven zeker tot 18.00 uur. Ik en ook mijn vriend normaal licht voller van postuur maar wel verzorgd en netjes onderhouden. Beide dertigers zonder tattoo of piercings. Wij zullen in de sauna zitten die over het meer kijkt en ook in de bubbelbaden en het zwembad aan de bar een drankje doen. Wij hopen dat we een ander stel daar kunnen treffen en wat spannends kunnen ondernemen. Ik zal mijn vriend gek maken en een beetje verwennen. Laat maar weten met wie we daar tussen die tijd af kunnen spreken? Voorkeur een stel tussen 30-50 max.
Marlou &Dave uit Tiel schreef op 4 oktober 2025 om 06:42
Vanavond zijn wij te vinden in Azzurra. Wij zijn opzoek naar een leuk stel waarmee wij lekker kunnen spelen in de jacuzzi en in het doolhof. Wie treffen wij daar? Misschien tot vanavond?
J&J uit Drunen schreef op 3 oktober 2025 om 08:27
Hallo allemaal, welk leuk stel/vrouw/man gaan er ook aanstaande zaterdag net als wij naar de Veluwse bron voor een heerlijk heet [ont] spannend dagje sauna tot sluitingstijd?
Marlou & Dave uit Tiel schreef op 3 oktober 2025 om 08:03
Wij zijn aanstaande zaterdag 4 oktober te vinden in Azzurra. Dit zal meer in de avond zijn dan overdag. Wie gaan wij daar tegenkomen? Wij zijn veel te vinden in de jacuzzi 😉
Leuk stel uit Hoorn schreef op 3 oktober 2025 om 00:29
@stel 30+. Wij, leuk, gezellig stel gaan 18 oktober naar bi avond in Parenclub Monique. Zoeken ook een vrouw voor bi sexueel contact. Misschien zien wij jullie daar
Fitteman uit Schiedam schreef op 2 oktober 2025 om 20:58
Fit atletisch goedgeschapen man van 34 gaat morgen dagje Thermen Holiday Schiedam. Houdt van spanning door kijken en teasen met vrouwen of andere heterokoppels😎 of een aanraking onder water. Bij wederzijdse chemie eventueel meer. 😏
L&F uit Eindhoven schreef op 2 oktober 2025 om 19:24
Hey sauna liefhebbers! Wij zijn een slank en goed uitziend stel van 50 die zondagmiddag 5 oktober naar de sauna in Mill gaan. We teasen elkaar graag in het water of stoomcabine en vinden het leuk en spannend als een ander koppel dat dan ook doet. We zijn te herkennen aan onze pastelkleurige hammandoeken en blauw/wit gestreepte slippers. Bandjes gedraaid. Wie weet tot zondag!
Twentestel uit Enschede schreef op 2 oktober 2025 om 17:35
Wij overwegen om morgen 3 okt naar de sauna in Epe (Deutsland) te gaan. Welke leuke stellen gaan hier morgen ook naar toe voor een spannende welness avontuur. Wij vinden het leuk om te kijken en bij een wederzijdse klick onze droom in te lossen.
Voyeur uit Cuijk schreef op 2 oktober 2025 om 12:55
Zondag 5 okt ga ik verzorgde 50 plus man naar de boot in mill , wie mag ik bekijken kijkt naar mij of staat open voor iets meer ondeugendheid en spanning in de natte gedeelten beneden of een verborgen hoekie 😀 tot zondag xhx
Martijn uit Alkmaar schreef op 1 oktober 2025 om 20:28
Vandaag een heerlijke dag gehad bij Azzurra. Het was gezellig druk met de nodige stellen. Wel wat meer mannen maar niet té veel. Erg gezellig gehad met een stel uit Rotterdam. Jammer dat ze bij tijds naar huis moesten. Daarna ook erg leuk gesproken (en eerder al wat meer) met een ander stel uit Rotterdam. Mooie stellen, leuke gesprekken, fijne interactie. Top dag dus!
J&J uit Drunen schreef op 1 oktober 2025 om 16:00
Hallo allemaal, wij een leuk, schoon, fris geschoren stel van begin 40 jaar gaan aanstaande zaterdag 4 okt de gehele dag naar de Veluwse bron, wie gaan er ook heerlijk genieten tot sluitingstijd van de sauna, en wie weet meer?
Saunavoyeur uit Hoofddorp schreef op 30 september 2025 om 20:46
Hi, morgen zijn wij m43 v39 de hele dag tot 17 uur in Mill. Na alle verhalen hier benieuwd of we wat ondeugende dingen gaan zien of om wat te teasen. We hebben 0 ervaring en zijn wat terughoudend en afwachtend. Geven onze ogen graag de kost. Wellicht komen we @one2 tegen in een van de bubbelbaden of stoomsauna's... Beiden verzorgd en intiem geschoren, dragen beiden adidas slippers en donkere badjassen. Tot morgen!
Michael uit Brabant schreef op 30 september 2025 om 20:31
Hoi hoi, donderdag 2 okt ben ik m, 38 jaar in sauna Mill vanaf eind middag. Zou leuk zijn als er een stel of vrouw zou zijn die voor wat meer in is. Te herkennen aan een roze handdoek en zwarte slippers met rode tekst. Bandje omgedraaid. Let me know…
VerlegenStel uit Almere schreef op 30 september 2025 om 20:20
Donderdag gaan wij (38 en 40) ook lekker de hele middag/avond ontspannen in de boot/mill. Benieuwd of we leuke stellen tegen gaan komen, maar lazen al dat er nog 3 stellen van dit forum ook gaan die dag, dus dat bied perspectief haha. We willen wel teasen/kijken/bekeken worden, maar hebben 0 ervaring op dit gebied. Wie weet belanden we ergens in of betrappen we jullie, maar zijn op voorhand te verlegen om seintjes te geven. Dat het een relaxte dag wordt staat vast, wellicht wel meer. Spannend. Tot donderdag?!
SamJudith uit Ysselsteijn schreef op 30 september 2025 om 18:58
Hallo saunagangers dat klinkt goed alleen weten we nog niet tot hoe laat wij blijven. Omdat het een zondag is en wij maandag weer vroeg aan het werk moeten :-). Wij zijn er iig zeker van 9 tot 18.00 uur. Wij zullen in de panorama sauna aan het meer zitten, en in de zwem en bubbelbaden. In het zwembad zijn we ook n beetje stout maar ook gewoon lekker wat drinken vinden we erg leuk. Wellicht kunnen we jullie laat op de middag tegenkomen…?
Saunagangers uit Nijmegen schreef op 30 september 2025 om 14:32
@ SamJudith wij willen proberen 12 oktober ook te gaan in de avond. Het lijkt ons leuk om na de opgieting in het theater sauna elkaar spontaan te ontmoeten aan de bar en gezellig te kletsen terwijl jij je vriend een beetje gek maakt. Wie weet wat voor leuks de avond nog brengt. Xx
John uit Arnhem schreef op 29 september 2025 om 23:45
Donderdag 2okt naar Mill van 15uur tot sluiting . Zijn er nog leuke dames of stellen die houden van kijken en bekeken worden? Man 40 jaar normaal/sportief postuur, zwarte handdoek en donkerblauwe slippers. Wie weet tot dan…
Martijn uit Alkmaar schreef op 29 september 2025 om 22:30
Goedenavond, komende woensdag 1 oktober wil ik, M49, lekker naar de sauna. Kan reguliere sauna zijn, of een sauna voor net wat meer. Zijn er stellen of vrouwen die het leuk vinden om woensdag met een man af te spreken? Elkaar teasen in een gewone sauna. Wellicht stiekem wat meer. Of naar bijvoorbeeld Azzura voor een spetterende middag!
Stel30+ uit Wieringerwerf schreef op 29 september 2025 om 21:55
Goed uitziend stel van m37 en v35 gaan as vrijdag naar Parenclub Monique. Wij hebben wel weer zin om samen op zoek te gaan naar de spanning en erotiek. Zijn er nog meer stellen of vrouwen die daar vrijdag heen gaan? Wij zijn geïnteresseerd in wat vrouwelijk contact met een vrouw of stel waarvan de vrouw bi-sexueel is...
Gelderlandstel uit Nijmegen schreef op 29 september 2025 om 17:59
wij spontaan stel 50+ zijn a.s. woensdag 1 oktober aanwezig bij de Veluwse bron vanaf 10.30u tot sluitingstijd. Wij houden van kijken en bekeken worden en wie weet meer. Wij allebei polsbandjes om de enkel en zij oranje/blauw verbleekte handdoek en zwarte slippers en hij grote grijze handdoek en blauwe witte slippers met woordje sport er op. Zijn er nog andere leuke stellen mannen en of vrouwen die van wat spanning houden? Gr van ons x
Peter uit Zwolle schreef op 29 september 2025 om 16:47
Hoi zaterdag 4 okt gaan wij heerlijk naar de sauna in Joure ... Regenachtig dagje dus lekker in de warmte in de middag / avond. Wij zijn een slank & aantrekkelijk stel die het heerlijk vinden te teasen, kijken en bekeken worden; stel / man ... x
Twentestel uit Enschede schreef op 29 september 2025 om 09:33
Vrijdag as 3 oktober gaan wij naar Sauna Sare in Oldenzaal. Wij vinden het spannend gelijkgestemden te ontmoeten in de stoomcabine en of bubbelbad. Welk leuk stel gaat ook vrijdag naar sauna Sare? Wij houden kijken en bekeken worden en bij een klick iets meer.
Dennis uit Beugen schreef op 29 september 2025 om 07:35
Gooodmorning, Aanstaande woensdag 1 oktober vanaf een uurtje of 17.00 naar de saunaboot in Mill. Lekker een avondje ontspanning en wellicht spanning. Leuk om wat mensen(voornamelijk vrouwen) te leren kennen. Ik man 46 herkenbaar aan een tatoeage op mijn bovenbeen en een kaal koppie. Wie gaan er en waar een eventuele gezellige ontmoeting😃. X D
Hollandsgeilstel uit Hoofddorp schreef op 29 september 2025 om 00:17
@Stel uit... uit Woerden, wij gaan bekijken of 9 oktober in onze agenda past. Lijkt ons ook leuk om handje vast te houden

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *