Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Omdat het zulk lekker weer is kun je vanaf heden bij Parenclub Partyplayers in Lelystad in hun gloedjenieuwe buitengedeelte terecht!
We hebben het zelf uitgeprobeerd en kunnen niet anders dan een dikke voldoende geven. Er is voor elk wat wils, je kunt zitten op heerlijke banken, relaxen op een van de vele matrasjes of spartelen in de pool. Voor een lekker muziekje is ook gezorgd, je hoort de DJ nu ook buiten draaien. Superlekker dus!
Ik sprak de eigenaar en hij vertelde:
“Ik ben hier heel lang mee bezig geweest, het was een enorme klus en ik heb alles zelf gedaan. Hier stond een enorm chalet wat ik met een graafmachine heb moeten afbreken. Er stond enorm veel verouderd spul wat eigenlijk eens weg moest. Het is nog niet af, want ik ben ook nog bezig met die hoek daar, daar staat een bar waar je binnenkort zelf je eigen drankje kunt gaan tappen en die andere hoek daar, komt nog een mooie buitendouche. We hebben ook alle airco’s in het gebouw zelf vernieuwd, dus we zijn klaar voor die hete zomer!” lachte hij.
Nou, in praktijk hebben we afgelopen woensdag heerlijk buiten gelegen in de zon. De bedjes nodigen contacten bij de mensen onderling uit. Je kletst net even wat makkelijker met je buren omdat je in feite op een groepsmatras zit. Dat is erg prettig, binnen leg je deze vorm van contact niet zo snel. Erg prettig! Je knuffelt zo wat af op een middag.
Het zwembad is in feite een Kingsize zwemjacuzzi. Gelukkig lekker verwarmd en genoeg plek voor heel veel mensen. In de jacuzzi heb je goed overzicht naar de bedjes. Ik had Anita even te pakken genomen op een matrasje en een ander stelletje heeft vanaf de jacuzzirand alles goed kunnen zien. Dat was wel geil…
Nou, ik zou zeggen probeer het eens uit. Partyplayers is doordeweeks overdag open om 11:00 dus voor een klein bedragje kun je groots genieten.
Hoi stel xxxx, als jullie het over azzurra hebben, er zijn genoeg stellen en alleengaanden in jullie leeftijdscategorie (tussen 40 en 60) normaal gesproken. Maar ook ouder en jonger zijn er aanwezig.
hey allemaal wij stel 53-54willen as. zaterdag gaan zijn er dan meer stellen van onze leeftijd die ook gaan we hebben wel zin in leuke contacten wij zijn beide bi
Dirk en Sabien, wij m42v40 gaan vrijdagavond naar de gemengde avond. Steamworks doet vanaf begin sept ook de vrijdagen gemengd..... check de site...
Kik: Eelink42
Dirk en Sabien
uit
Arnhem 14 september 2019 om
23:28
hoi allen. Wij willen aankomende maandag naar de steamworks gaan voor de gemengde dag. zijn er toevallig stellen die ook die kant op willen gaan? Wij zijn een aantrekkelijk stel, 42 beide en lang. Zin om leuke contacten op te doen.... groetjes van ons samen
HenkenEls
uit
Amsterdam 14 september 2019 om
17:14
We zijn nu een paar keer naar Club Amai geweest net over de grens van Belgie. Mooie nette en heel actieve club. Als je van een parenclub houdt waar actieve stellen en single mannen zijn moet je daar echt eens naar toe. De single mannen zijn niet opdringerig. Ze hebben een streng deur beleid waardoor de soms erg opdringerige buitenlandse mannen van Noord-Afrkaanse afkomt er niet meer inkomen. Dit zorgt voor een hele ontspannen sfeer. Ze duiken niet meteen met zn allen op je vrouw, maar gaat heel ontspannen. Toch gaat het er heel geil aan toe. Wij houden wel van lekker sexen met ook meerdere mannen tegelijk en komen in Club Amai goed ons trekken. Leuke ruimtes ook om in te spelen. Zo vinden wij hrt donkere steegje achter de gangbang tafeltjes super geil. Dus als je van actief houdt zeker een keer naar Club Amai gaan.
Dekhengst97
uit
Alkmaar 14 september 2019 om
12:28
Wij jongstel van begin 20 gaan vanavond naar azzura om wat plezier te beleven. Vinden het spannend om naar anderen te kijken en wellicht meer. Zeker komen wij een showtje geven.
Goeiemiddag beste mensen van Samenswingen. Ik wil met een gelegenheidsvriendin door de week overdag naar een parenclub. De reden laat zich wel raden. Welke raden jullie ons aan ?. Heb alleen ervaringen met clubs die in weekend of 's avonds open zijn. kik 1974eric1974
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hoi Eric, partyplayers is door de week open en zeer geschikt. Ook is Mystique ddw open, maar minder vaak. Je kunt ook sauna Azzurra proberen maar daar moet je van houden. Try and play man, and enjoy.
Azurra 7 september blonde vrouw was bezig in de bioscoopruimte met 2 mannen.en na afloop werden we bedankt door een limburgs of belgisch dialect sprekende man die genoot van het uitzicht van dit gebeuren. Kunt u contact opnemen via KIK. Stel5953.
Freddie 51
uit
Maasbracht 11 september 2019 om
11:51
Afgelopen zaterdag in azzurra geweest .super genoten in mooie schone club.
Het was heerlijk genieten op eerste bed achter warme plaat met een Limburgse vrouw. We hebben haar .heerlijk met 3 mannen verwent.as zaterdag zien ze mij daar weer .hoop op meerdere stellen of vrouwen.
En dikke kus voor die heerlijke dame.helaas vergeten je naam te vragen xx
Twee weken geleden naar Azzurra geweest. Geweldig gewoon. Aankomende zaterdag 14 september, gaan we weer. Hopen daar weer heerlijke stellen en lekkere mannen tegen te komen.
Ik ben een stevig dikke licht getinte man, niet moedersmooiste maar wel eerlijk en serieus. Ik ben opzoek naar een stel waarbij ik mag toekijken of voelen evt meer. ik kan makkelijk verplaatsen, dus ook ver van Flevoland is geen probleem
mijn email is: musmiles@Live.nl
Hoi... hier lange man van 197, kop met krullen, normaal postuur, natuurlijk fris en glad op de goede plekken gaat morgen naar Azzurra.... wie o wie heeft zin om daar af te spreken... ben bi en heb een voorkeur voor de wat oudere mannen en vrouwen (oja, ben zelf begin 40 ;-))....
Graag zou ik binnenkort naar Azzura willen, maar wat is de beste dag om te gaan donderdag of zaterdag ? Eventueel 12 of 15 sept.
Zal mijn eerst keer worden.
Grt Nick
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik denk dat het ook een beetje geluk hebben is!
Elke laatste donderdag van de maand is van 12.00 uur s-middags tot 00.00 uur s-nachts de club alleen toegankelijk voor man/vrouw stellen. Op deze dagen is het lekker druk en het gros van de stellen doet aktief aan partnerruil.
De zaterdagen ( van 12.00 tot 02.00 uur) zijn ook druk met stellen maar dan zijn er ook veel alleengaande mannen.
Ideaal voor de liefhebbers/doeners.
hallo
wij willen vrijdagmiddag naar de gemengde dag gaan in steamworks arnhem wie komen er ook
we zijn onervaren en maken graag kennis met een ander stel
m52 vr 52
zij houd van een iets hardere aanpak en geschoren
welk stel komt ook op vrijdag kennis maken en dan zien we wel wat er van komt
kik lampen1
Afgelopen donderdag 29 augustus voor de 5e keer op de stellendag geweest. Leuke, gezellige sfeer. Veel actieve stellen. In het stoombad werd mijn vriendin heerlijk verwend, maar niet door mij.....Voor herhaling vatbaar vond zij. Maar wie was hij? Volgende maand weer......
24 augustus voor de derde keer geweest in Azzura. Leuke en nieuwe mensen ontmoet en heel wat afgelachen. Muur glijden ontdekt. Lekker terras, personeel top en goede sfeer. Wij gaan zeker voor een vervolg.
Wij stel 52/5 zoeken voor a.s. dinsdagmiddag 3 september vanaf 14.00 uur regio Heerenveen een leuk actief stel vanaf 40 jaar om samen te genieten in huiselijke sfeer.
kik: vrijheid21
Wij gaan 1 november naar de probeer-avond in club Mystique. Het wordt onze eerste keer en lezen met interesse alle berichtjes hier op deze leuke en actuele site. Zijn er nog lezers die vrijdag 1 november toevallig ook gaan? Beetje voorpret? Kik: Lear76xxx
Beste lezers, ik ben redelijk nieuw in de sauna/club wereld en hiervoor weleens bezoek gebracht aan een sauna op hetero avonden in Heerhugowaard en recent aan partyclub players maar verder geen ervaring. Nu lijkt het me leuk morgenavond 29 augustus naar amourette in Maarssen te gaan aangezien het redelijk dichtbij is. Heeft iemand hier ervaring bij deze club en kan die er wat over vertellen? Ben benieuwd! Voor andere tips in een straal van zo’n 50km in en rond Amsterdam houd ik mezelf zeer aanbevolen. Ben een 27 jarige sportieve jongeman
hallo
ik ben een man van 52 jaar jong
ik wil graag een sauna of parenclub bezoeken
maar dan wel als koppel
met een dame vrouw meisje
alleen gaan lijkt me niks en ik denk dat er ook wel dames zijn die liever als koppel gaan dan alleen
lijkt het je wat om met mijn mee te gaan als koppel
zo kunnen we toch samen swingen en met andere en ben je er niet alleen
ik kan je ophalen en kennis maken thuisbrengen
de kosten van toegang neem ik voor rekening
ik kan overdag of s,avonds
voor verdere reactie,s
kik lampen1
Hey Hallo, ik (single) ga dit weekend naar het naaktstrand in Bussloo. Misschien wil ik ook een parenclub bezoeken. Het zou mijn eerste keer zijn. Ik vindt het spannend maar ook eng. Wie heeft ervaring als single? Of wie is single en komt met mij mee? Groetjes Rens
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Regel nou gewoon iemand in Bussloo, dan ga je samen naar een club later.
Hoi, ik vroeg van de week naar de poolparty bij Fata.... maar weet iemand hoe de zondagmiddag bij de Fun is? Er het wordt erg zonnig dus..... of andere tips?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het buitenzwembad is helaas niets meer dan een vijverachtig, klein, ondiep ding. We vonden het geen aanrader.
wij stel komen vrijdag 23 augustus weer naar de Wilpenhof. Nog meer stellen die gaan ? Tevens paar extra handjes voor haar gezocht, dus heren ook welkom. Zullen er omstreeks 16:00 zijn.
@Roos, de zondag middag bij mooi weer in de Fata is echt heerlijk. Wees wel op tijd want bij mooi weer is het in de tuin gezellig druk.
De buitenbar is open waar je jezelf kunt bedienen met een hapje en een drankje. Daarnaast rond 16:00 uur zijn er verschillende warme hapjes te verkrijgen.
Op een warme middag is zo goed als iedereen buiten en bijna niemand binnen in de club. Heerlijke ruime bedden en ook nog eens op diverse plateau's. Is het te warm dan zijn er ook parasols.
Kijk even naar de foto's op de site van de club 😉
Hoi S & S, Wij zijn wel eens op een maandag in Mystique geweest maar is dan toch echt rustig en daardoor weinig 'actie'.
Onze voorkeur ligt nog steeds bij de vrijdagavond omdat er dan een thema is en dat geeft altijd wel een speciale draai aan de avond.
Uiteraard is dit voor iedereen verschillend maar wij denken dat er het afgelopen jaar niet zo veel is veranderd. Veel plezier!
Hoi leukerds,
Morgen hopen wij, na een tussenpauze van ruim een jaar, weer naar Mystique te gaan. We vinden het spannend om te lezen welke mensen nog meer van plan zijn om morgen te gaan. Is er nog iets veranderd bij Mystique? Moeten we nog ergens rekening mee houden?
Liefs San & Stefan
Gisteren voor de eerste keer naar Azzurra geweest. Ik vond het heel spannend maar heb genoten. Fijne sfeer met leuke mensen. Ik was als single met een stel mee maar heb me heerlijk laten verwennen door verschillende mannen. Ga zeker nog wel eens terug komen. Groetjes
Hoi, dit stel (dame van in de 40 met volle borsten en sportieve slanke man) gaat morgen naar Spa zuiver. Zijn er stellen, dames of mannen die samen willen ontspannen en ook wat teasen bij klik? Reactie kan op kik: thee100. Groetjes
wij roos 21 mich 44 gaan vandaag naar azurra roos volledig nu actief als we nog meer stellen gaan spreek ons gerust aan dame heeft blond haar en blauwe ogen roken ook wel eens een sigaretje
Beste B&P zou graag contact met jullie willen opnemen, heb helaas geen KIK, zouden jullie contact met me willen opnemen via m’n mail?
rickjanssen605@gmail.com
Groet xxxxxxxxxx
Hoi Rick Janssen,
Zoals we al hebben geschreven gaan we zeker een 3e keer naar Azzura.
Je mag best contact met ons opnemen via KIK.
Onze KIK naam is bkpklk.
he hallo allemaal,
we zijn al paar x bij azzurra geweest en was ons goed bevallen.
we zijn nu op zoek naar een leuk spontaan Bi/stel (30 tot 50jaar ) of leuke spontane dame om eens mee te daten.
je kunt ons bereiken op kik wijsamens1976
we horen graag van jou / jullie xxx
Buckcake stel
uit
Helmond 16 augustus 2019 om
16:48
Hallo allemaal, wij, (man/vrouw) stel van 52 komen zaterdag 17/08 ook weer, Hij kaal en gespierd, zij normaal postuur donker haar.
Wij zouden het leuk vinden als zij in de swing of in de hokjes met de glory holes door zoveel mogelijk mannen ondergespoten gaat worden.
Er zijn wel wat kikgroepen, ik weet niet precies welke. Deze vermeld ik niet omdat er veel fakers inzitten of mensen de leiding hebben die niet met macht om kunnen gaan en daarmee anderen uitsluiten.
Ga een keer naar een club of sexsauna, zo bouw je échte relaties op.
Succes!
Ray
Er zijn wel wat kikgroepen, ik weet niet precies welke. Deze vermeld ik niet omdat er veel fakers inzitten of mensen de leiding hebben die niet met macht om kunnen gaan en daarmee anderen uitsluiten.
Ga een keer naar een club of sexsauna, zo bouw je échte relaties op.
Succes!
Ray
Kan iemand helpen wat het beste is voor een jongen van 19 fit en gezond die opzoek is naar meer avontuur? Of zijn er groepsapps etc?