Erotic Sauna Azzurra **verslag**

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

img_0360

 

Er is een nieuwere review over de stellendag, je kunt deze hier lezen.

Wat een belevenis! Als je van markante, extravagante, rustige, dunne, volle, jonge of oudere mensen houdt moet je bij Azzurra zijn. Werkelijk alle soorten en maten lopen door elkaar. De sfeer is zeer ontspannen te noemen.

De entree komt direct uit op een soort middenplein en deze bestaat uit een bamboe ‘strandhuisje’ in Macedonië. Achter de bar hollen drie mannen heen en weer om de drankjes, het eten en de handdoeken uit te reiken. Het is druk, dat kan ook niet anders want je merkt dat de service goed is hier en als je goede service levert moet je je best doen als ondernemer…

Rond de strandkiosk staan gezellige barkrukken waar verscheidene stellen alvast elkaar een beetje staan te bekijken op een versierende manier.
Om de kiosk heen staan dan weer tafels waar even rustig wat gegeten kan worden. Het eten wordt geserveerd in klassiek bruine stenen stoofpotjes. Pero, de eigenaar zelf dus afkomstig uit Macedonië maakt het eten zelf klaar en kan dus lekker koken. Ik kijk namelijk bij een restaurant of de borden leeg zijn bij het afruimen, en dat is hier dus het geval. Nuff said.
Pero heeft er bovendien voor gekozen geen vette patat te serveren wat als bijkomend voordeel heeft dat je niet in de frituurlucht rondwandelt. Een verademing!

De kleedruimte was een beetje rommelig maar dat komt doordat ze in een verbouwing zitten. Het pand naast Azzurra is nu ook gehuurd en daar komt de kleedruimte straks in. Kun je nagaan hoe druk een zaterdagavond daar is!

Het gebouw bestaat uit verschillende bubbelbaden (wel 7 stuks!) Enkele sauna’s van heet naar zeer heet, stoomcabine, warme steen van 3×2 waar je met 3 stellen op kunt liggen en een ‘doolhof’.

Het doolhof is een zwak verlicht gangenstelsel gemaakt van horizontale planken met gluur en ligplekjes. ik moet een beetje denken aan een schutting waarvan de planken dubbel zo ruim zijn geschroefd. Het is open maar toch dicht. Je moet zelf even gaan kijken. Dan zul je het begrijpen, hoop ik…

Het was erg druk en er liepen veel mensen rond met een witte badhanddoek omgeslagen, deze zouden wel in 2 maten mogen komen in de toekomst. De dames dragen de handdoek natuurlijk een kwart slag gedraaid ten opzichte van de mannen dus die hebben dan automatisch ‘de korte kant’ die net niet toereikend kan zijn. Een andere oplossing is natuurlijk zelf een fijne handdoek of omslagdoek mee te nemen. Kleuradvies: Wit… hahaha

We hebben met onze vrienden Stief en Pat een aantal keren heerlijk in de bubbelbaden gezeten. We verbaasden onszelf over de single mannen die heen en weer schoten om te kijken of er ergens actie plaatsvond met als doel er snel bij te gaan zitten. De een kijkt op een afstandje toe en de ander kwam bij Stief echt bijna op schoot zitten inmiddels heb ik via Stief vernomen dat hem de toegang misschien wordt ontzegd, een goede zaak dus. Maar op dat moment een hele vreemde gebeurtenis kan ik je vertellen.

Toen we met zijn tweeën later lekker op de warme plaat gingen liggen vertelde een ander stel ons dat de mannen op deze avond juist rustig waren en classificeerden deze avond als een ‘lekkere en rustige’ avond. “Normaal jagen die mannen dan meer” vertelde de man van het stel naast ons. Oh jee, dachten we…helemaal niks voor ons.
Toen begon hij uit te leggen wat ze nou in Azzurra deden, “mijn vrouw houdt van aandacht van mannen, dus het is haar avond. Mijn avond is volgende week, in Mystique, dan kan ik daar zelf weer lekker mijn gang gaan, dat is dan mijn avond”
Ze laten elkaar duidelijk vrij in hun belevenissen gezekerd door een duidelijke afspraak.

De vraag die we geregeld krijgen van onze bezoekers is: Wat kunnen wij verwachten in Azzurra? Laat ik beginnen met uit te leggen dat een Gaysauna heel iets anders is dan een Parenclub. In de gaysauna is het meer om de actie te doen dan om de love, dance and romance zoals in de meeste clubs het geval is. Dus hou je van actie en ben je wat minder geïnteresseerd in persoonlijk contact dan is een gaysauna misschien iets voor jullie. Wanneer jullie het swingen meer met gevoel en passie doen dan is een club juist weer wat beter geschikt. In de Gaysauna komen ook veel single mannen die toch echt voor de dames komen, kun je daar niet mee omgaan, ga dan vooral niet en hou het bij een club. Een andere vraag is: Wanneer kan ik het beste gaan? Wanneer je single man of stel bent wat vooral geïnteresseerd is in extra mannen dan kun je beter overdag gaan, ben je meer geïnteresseerd in stel-stel dan kun je beter in de avond gaan. Dit is een richtlijn die je ongeveer aan kunt houden.

img_0383Uiteindelijk zijn we ook even in de rookkamer geweest, als je huiskamer had gezegd had ik het ook geloofd. Aan de rookkamer grenst de achtertuin, daar kun je in de zomer lekker buiten zitten. Volgens Stief zit men daar tot diep in de nacht super gezellig te kletsen.

Toen we weggingen vroeg Pero aan ons hoe we de avond hadden beleefd. Ik bedacht me achteraf dat hij dat vast aan iedereen vraagt, hij wil weten wat er in de zaak speelt als hij keihard aan het werk is. Zijn betrokkenheid verraste me eigenlijk zo dat ik mijn onverdroten mening gaf. Waarop hij antwoordde dat hij volgend jaar, na de verbouwing af en toe ook paren-only avonden wil organiseren. Dat klonk me als muziek in de oren, dan gaan ze ons namelijk vaker zien daar! Top!

Conclusie, Erotic Sauna Azzurra is een buitengewone uitgaansgelegenheid waar je je geheel naar eigen wijze kunt ontspannen in een relaxte sfeer. Het is er schoon, ruim opgezet en niks is er te gek.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/links niet geplaatst.
6220 berichten.
M&N uit Bergen schreef op 9 april 2024 om 23:00
@stel lies, excuses, ik zat een week mis. Het zou voor ons niet om volgende week donderdag gaan maar donderdag over twee weken. Hoor graag van jullie!
N&M uit Bergen schreef op 9 april 2024 om 21:35
@stel lies ; wat zijn wij blij (stiekeme meegluurders op deze pagina) met de vragen die jullie stellen 😊 en de antwoorden die jullie krijgen. Wij (begin en half 30) zijn ook helemaal nieuw in deze wereld, en al weken aan t twijfelen of we durven te gaan. Als we durven willen we volgende week dan eindelijk toch echt gaan. Hoe zouden jullie het vinden om samen naar binnen te gaan zodat het misschien net wat minder spannend is. Of gaan jullie pas een week later? (Dan kunnen wij niet.. en misschien willen jullie ook liever gewoon met zijn tweeën gaan) Liefs M&N
Theo uit Roermond schreef op 9 april 2024 om 20:02
Beste Marc & lies Ik ben 46 en 173 groot . Ik hen wel intressen om zondag overdag lekker jullie te ontmoeten als het jullie wat lijkt hoor ik het wel weet alleen even niet hoe we contact leggen hier
Stelletje 5053 uit Arnhem schreef op 9 april 2024 om 19:19
Zaterdag zijn wij bij de sauna in Putten benieuwd of daar nog spannende dingen gebeuren. Wij stel begin 50 houden van kijken en bekeken worden. Wie gaan we daar zien misschien?
L & J uit Utrecht schreef op 9 april 2024 om 19:10
Wij zijn van plan donderdag 2 mei naar Azzurra te gaan. Stel van begin 30, normaal postuur. Dit zal onze eerste keer zijn in een erotische sauna. En überhaupt onze eerste ervaring met zo iets dergelijks. Iemand tips? Hoe laat bijvoorbeeld aan te komen? Zijn er andere (jonge) stellen?
Stef uit Beuningen Gld schreef op 9 april 2024 om 19:06
Hoi Sander, misschien een idee om morgen, woensdag 10 april met je vriendin te komen. Kunnen we lekker met z'n drieën genieten. Laat maar weten😉
R & N uit Nijmegen schreef op 9 april 2024 om 17:58
Valt er op zaterdag wat spanning te vinden in sauna drome in putten? Of zijn er andere suggesties
Stel Lies uit Zundert schreef op 9 april 2024 om 17:49
Kan je bij Azzura goed eten? Of beter op voorhand een restaurantje boeken 😀. Zit er iets incl. de inkomprijs?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je betaalt apart voor eten en drinken. Het menu is eenvoudig, geen frituur. Wil je full options dan kun je een restaurant opzoeken, azzurra is een beetje bistro kwaliteit. Als je dan begrijpt wat ik bedoel, en eet netjes je sla op! Haha veel plezier!
M uit Beek en Donk schreef op 9 april 2024 om 15:09
Jonge man 24 wie heeft er zin om samen wat leuks te doen? Mill of azzurra of misschien wel n hotel date ik val op oudere dames 😉
Marc & Lies uit Nijmegen schreef op 9 april 2024 om 13:52
Wij zijn een leuk slank stel van 60, Hij 188, Zij 165, mooie volle D-cup, we zoeken volgende week een leuke potente man voor een geile hotel date... Gr. M&L
Marc uit Nijmegen schreef op 8 april 2024 om 22:13
Bi man uit Dussen, wij hebben misschien wel zin in een spannende date en horen graag iets meer... Gr. M&L
Theo uit Roermond schreef op 8 april 2024 om 19:16
Hé hallo even vraag wel stel zou er zo willen afspreken in de buurt van roermond om te kijk of er een klik is en dan samen naar de sauna te gaan Ik ben 46 jaar woon in roermond . Ik hoop op reactie
Sander uit Apeldoorn schreef op 8 april 2024 om 17:31
Wie gaan er morgen(dinsdag 9 april) ook naar azzurra? Is mijn 1e keer. Bi man 47 bttm Kan ook met vriendin komen!
Rik33 uit Den Bosch schreef op 8 april 2024 om 17:30
Wie O wie ? Ik heb zin om eens naar Mill te gaan gewoon een dagje lekker relax in de sauna.. Zijn er leuke stellen die zin in vermaak hebben en een gezellige babbel ik ben 33 1,78 76kg en de rest zul je daar zien .. Groetjes
Jim&Sofie90 uit Wijchen schreef op 8 april 2024 om 15:45
Wij gaan op 5 mei (Bevrijdingsdag) naar de sauna in Wijchen, berendonck. Zijn beginnend en willen graag wat spannends samen doen in eerste instantie, en wat kijken en bekeken worden.. M34v30 beide slank en verzorgd uiterlijk. Houden van sauna’s maar zijn ook veel in jacuzzi te vinden.
Peter uit Breda schreef op 8 april 2024 om 15:12
Iemand een suggestie voor een ontspannen avondje met leuke dame ( s )in de buurt van Heerhugowaard/ IJmuiden gr Peter 38
Cuckhold stel indomilf uit Groningen schreef op 8 april 2024 om 10:54
Aanstaande zaterdag 13 april zijn wij cuckhold stel aanwezig in sauna azurra Beuningen zij een onderdanige volslanke indomilf 44 Mega grote dikke zware hangtieten cup h Kale strakke kut die achter elkaar blijft klaar komen en squrten zij zal in het bubbelbad bij de grote douche zitten om volledig uitgewoond te worden in een bare gangbang
Bi man uit Dussen schreef op 7 april 2024 om 17:23
19 April verblijf ik bij van de Valk Best. Welk stel zou graag verwend willen worden? Ben je alleen en op zoek naar wat spanning, je bent welkom. Ik heb zin in een spannende erotische date
StelGR uit Groningen schreef op 7 april 2024 om 15:13
Zaterdag a.s. 13 april willen wij naar Azzura. Wij zijn een leuk, gezellig stel v50/m54 en op zoek naar andere leuke stellen voor een heerlijke middag/avond. Wie treffen we daar zaterdag?
Knap stel uit Rotterdam schreef op 7 april 2024 om 13:03
Wij gaan nu naar buiten lekker op zoek naar buitensex locaties hebben jullie nog tips ? En als er een ander stel wilt aansluiten leuk!..
Bi man uit Dussen schreef op 7 april 2024 om 12:48
Bi man op zoek naar spannend moment op 19 April bij van de Valk Best. Iemand interesse om hier samen lekker van elkaar te gaan genieten? Zou graag een stel lekker verwennen maar een persoon alleen is ook opwindend
Stel uit Gld schreef op 6 april 2024 om 21:21
Sexy jongen, nog beschikbaar?
Ton en maria uit Helmond schreef op 6 april 2024 om 20:30
Stel lies . Hoe komen jullie erbij dat steamworks de eerste 14 dagen dicht is .Ik zie daar niets van in hun agenda
Henk uit Zundert schreef op 6 april 2024 om 13:06
Hoi stel lies. Bij Azurra is normaal naakt maar men krijgt twee handdoeken die men om kan slaan. Het is verstandig om slippers en evt een grote handdoek of sauna doek mee te nemen. Een badjas ziet men bijna nooit. Meeste komen rond twaalf en twee en dan is de aflossing waar nieuwe mensen komen zo rond zes uur. Gr Henk
Es uit Zwolle schreef op 6 april 2024 om 12:31
@stel lies Het is heel wisselend hoe laat mensen aankomen. Sommigen komen bv echt alleen in de middag en anderen heel de dag of alleen in de avond. De meeste mensen dragen de handdoek die je bij Azzurra krijgt als je binnenkomt en af en toe dragen mensen ook eigen badjas of bv kanten kimono. Bijna iedereen loopt op normale slippers. Wij zijn half de 40 en zijn van plan om donderdag over een week of de week erna weer te gaan, afhankelijk van of het werk het toelaat. Mocht het heel toevallig dezelfde dag zijn als jullie willen we jullie als we gaan wel (zonder enige bijbedoeling!) kort wegwijs maken. Laat maar weten.
BDBB uit Amsterdam schreef op 5 april 2024 om 22:19
Gaan er nog mensen naar naaktstrand Bussloo morgen (zaterdag)? Of is het net ietsjes te koud daarvoor?
M&S uit Uden schreef op 5 april 2024 om 21:53
Hoi hoi, wij gaan morgenavond na sauna in Helmond. Stel van 35/36, vinden het leuk om bekeken te worden en beetje te teasen. Meer mensen zin in ?
stel lies uit Zundert schreef op 5 april 2024 om 20:56
@Es, Wij net 40. Vanaf hoe laat komen de meeste aan bij Azzura? Steamworks is niet open binnen 14 dagen zien we net,...dan logeren we daar in de buurt. Dus wordt Azzura 😬 of niets. Is er een dresscode zoals in een club, lingerie, of lopen de meeste naakt? of sexy kleeding, of neem je een badjas mee zoals in een publieke sauna ?? Sorry veel vragen,
Sexyjongen uit Drachten schreef op 5 april 2024 om 18:23
Spontane bi jongen van 43 jaar. Ik ben woensdag 10 april 2024 voor werk in Nijmegen. 's avonds heb ik een kamer geboekt in hotel Van der Valk Nijmegen (Lent). Wie heeft er zin in een geile avond op mijn hotelkamer ?
Stel010 uit Rotterdam schreef op 5 april 2024 om 14:53
@Wijsamen uit Zwolle, dankjewel wat lief dat jullie er aan gedacht hebben, tot een volgende keer 😘
Es uit Zwolle schreef op 5 april 2024 om 10:49
@stel lies aanvulling; Azzurra trekt ouder publiek dan steamworks (onze ervaring) Veel 50+. Wat is jullie leeftijd?
Es uit Zwolle schreef op 5 april 2024 om 10:48
@stel lies, steamworks is een stuk groter dan Azzurra echter ook een stuk rustiger is onze ervaring. Steamworks biedt qua ruimtes meer mogelijkheden en Azzurra biedt meer drukte en actie. Als jullie het spannend vinden om te gaan dan is Steamworks wat minder heftig voor een eerste keer omdat je de actie meer op moet zoeken terwijl je hier in Azzurra zeker niet aan ontkomt. Voor een eerste keer misschien fijn om je te laten begeleiden door ervaren bezoekers. Er reageert hier bijna altijd wel iemand op een oproep. Zag dat jullie al reactie hadden van iemand uit jullie eigen woonplaats die jullie dat aanbood voor Azzurra dus misschien is dat fijn voor jullie.
Jeroen uit Wijchen schreef op 5 april 2024 om 00:14
Lieve mensen, ik zie heel wat interessante berichten voorbij komen! Ik wil woensdag 10 april voor het eerst Azzura bezoeken maar vind het kei spannend! Ik ben een jongenman, 28 jaar oud , hetero en sportief! Iemand die mij weg wil wijzen in Azzura?
Wijsamen uit Zwolle schreef op 4 april 2024 om 23:03
Hallo Stel010, elkaar vanavond niet gezien in Azzurra maar morgen 5 April een hele leuke en gezellige dag toegewenst als 50-jarige😘. Een volgende keer zien we elkaar als Sarah😉.
Ceni uit T gooi schreef op 4 april 2024 om 20:04
Zaterdag 6 april na de fata, wij zijn 37 en 38 jaar. Wie treffen we daar😊
Piet en Johanna uit Workum schreef op 4 april 2024 om 18:05
@Love2Sail Ook wij zeilen op het IJsselmeer rond, een sdc vlaggetje in het wand zie je ons zeilen spreek ons gerust aan. Ons profiel op een bekende site is leukstel40
Stel lies uit Zundert schreef op 4 april 2024 om 11:41
Is er een verschil tussen Sauna Azzura en Sauna Steamworks. Verschil in grootte, gemiddelde leeftijd, aantal bezoekers om koppeldagen … Dank voor de info bij voorbaat,😘
Love2Sail uit Dronten schreef op 4 april 2024 om 08:54
Wij gaan deze zomer weer twee weekjes met onze zeilboot eropuit. Ons zeilgebied is voornamelijk IJsselmeer, Markermeer en Ketelmeer, maar we denken eraan om (mits het weer het toelaat) het wad op te gaan. Zijn er misschien zeilers op deze site die tips voor ons hebben qua ankerplaatsen/haventjes waar we lekker bloot en ongedwongen kunnen zijn?
Stel 60+ zo drenthe uit Emmen schreef op 4 april 2024 om 06:46
Wij 60+stel uit zo drenthe gaan vandaag naar azzurra en zijn er rond 12.00 uur welk stel of stellen mogen we ontmoeten.
Es uit Zwolle schreef op 3 april 2024 om 18:28
@Stel lies uit Zundert Azzurra zien wij niet als echte welness. Bij een welness gaat het er heel anders aan toe. Het enige welnessachtige wat er is, zijn een paar kleine simpele sauna’s en enkele bubbelbaden. Hierin wordt echter volop gesekst om het zo maar te zeggen 🙂 Verder zijn er veel open seksruimtes en enkele gesloten.
BerendAstrid uit Tiel schreef op 3 april 2024 om 17:51
Leuk 50+ stel op donderdag 4-4 in sauna Drome Putten van 14u tot sluitingstijd houden van kijken en bekeken worden, ook vaak apart te vinden in de verschillende sauna's of stoomcabine of hete plaat, zij gekleurde handdoek en zwarte slippers hij blauwe slippers en polsbandje omgedraaid om de pols, hoe kunnen we jullie herkennen? Reageer of kom maar mannen vrouwen stellen
Stel 40 plus uit Grave schreef op 3 april 2024 om 14:50
Sauna strand stel Nijmegen, kennen jullie het strandje op de laatste plas aan de krayenbergse plassen tussen beers en gassel bij cuijk. Daar kun je relaxed en legaal bloot zonnen en genieten komen van allerlei mensen en leeftijden. Mvg h%g
Henk uit Zundert schreef op 3 april 2024 om 13:03
Hoi stel lies uit zundert. In Azurra zijn gemiddeld tussen 20 en 40 koppels als wij daar waren. Gaat heel gemoedelijk daar en er is een erotica sauna waar kijken en bekeken worden met een vleug sex erbij. En is altijd nee is nee. De leeftijden variëren tussen 20 en 70 plus. Voor ons is het altijd goed bevallen daar en wij komen een keer in de twee maanden daar. Als jullie zin hebben kunnen we een keer gezamenlijk gaan als er interesse is van jullie kant. Laat maar bericht achter zodat we kunnen contacten
Piet uit Middelstum schreef op 3 april 2024 om 11:42
Hé Erik uit Groningen Jullie een x zin om met een stelletje uit de provincie Groningen af te spreken in een sauna of ergens anders. Laat het ons maar weten. Dikke 💋💋van ons
Stel lies uit Zundert schreef op 3 april 2024 om 11:41
Hoeveel koppels zijn er ongeveer op een donderdag bij Azzura. Een tiental of een honderdtal? Wat is de gemiddelde leeftijd? Zou voor ons de eerste keer zijn. Is dit eerder een erotische wellness, of heeft het sex gebeuren de overhand.
Lucas uit Den Haag schreef op 3 april 2024 om 08:30
Hallo iedereen:)! Ik ben een 33 jarige man die zin heeft in ondeugende dingen 😜.. Ik ben nog nooit in Azzurra geweest en ben van plan om daar maandag 8 april heen te gaan. Komen er dan ook vrouwen alleen of stellen? Het is een gemengde dag. Of zijn er over het algemeen toch alleen maar mannen? Ik zie vaak sauna Mill voorbij komen. Hebben jullie het dan over de Blue wellness boot in Mill? Of bedoelen jullie een andere sauna:)?
Emmenaar85 uit Emmen schreef op 2 april 2024 om 22:47
Donderdag gaan wij naar Peize, komen we wellicht nog iemand tegen?
Strand sauna stel uit Nijmegen schreef op 2 april 2024 om 21:34
Zaterdag 6 april wordt het mooi weer. Wie weet er een leuk strandje omgeving Nijmegen waar ook andere geile stellen komen? Wij, M52, V48, fit.
BNB59 uit Rotterdam schreef op 2 april 2024 om 19:53
@W&A. Wij zijn ook een stel van 60+ en hebben in Azzurra meestal wel contact, soms ook niet. Kijk eens naar ons profiel op SDC (BNB59). Misschien kunnen we eens afspreken
Erik uit Groningen schreef op 2 april 2024 om 19:40
Afgelopen vrijdag hebben wij (stel midden 40) een super leuke sauna avond gehad met een hetero man. We ontmoetten hem al vroeg in de avond en zijn de hele avond met hem opgetrokken. Mijn vrouw blijft het opwindend vinden…
Rik33 uit Den bosch schreef op 2 april 2024 om 19:31
Goede avond aanstaande maandag ga ik weer lekker een avondje naar devarana in Den Bosch.!! Zijn er meerdere mensen vanhier aanwezig .. Doe me badje om me enkel;)
Man 34 uit Amersfoort schreef op 2 april 2024 om 19:24
Gaan er mensen binnenkort naar sauna soesterberg?
Koen uit Antwerpen schreef op 2 april 2024 om 19:11
Hoi, Wij (stel, M46 V47) gaan nu zaterdag nog eens naar een club, waarschijnlijk de Fun4two. We zijn er nu enkele malen geweest, maar zijn nog vrij beginnend. We merken dat we eigenlijk niet zo goed weten hoe we best contact leggen met andere stellen. Hebben jullie tips hoe we dat kunnen aanpakken? ps: het is niet onze intentie om direct volledig te swingen, we willen verkennen tot hoever we willen gaan. Tips zijn welkom!
Schuinmarcheerder uit Nijmegen schreef op 2 april 2024 om 14:41
Hoi Peter en André, Ik doe altijd het polsbandje binnenstebuiten, en succes gegarandeerd! Vooral bij de sauna in Mill, maar ook in de stoomcabine in sauna berendonk.
E&R uit Arnhem schreef op 1 april 2024 om 21:37
Aanstaande zaterdag 6 april heerlijk naar de sauna in Mill. Het schijnt ook nog eens lekker weer te worden. Lekker genieten en relaxen. Wie gaan ook?
Strand sauna stel uit Nijmegen schreef op 1 april 2024 om 21:31
Vrijdagavond 5 april zijn we (M52, V48) bij de saunaboot in Mill. Welk stel zien we daar? Kijken en bekeken worden in het bubbelbad of stoombad.
Hugo uit Zwolle schreef op 1 april 2024 om 17:03
Wie is er woensdagavond 3/4 ook in de Zwaluwhoeve en in voor wat spanning? Ik (man 47, lang) ben er in ieder geval, waarschijnlijk samen met m’n vrouw (44) afhankelijk nog van haar rooster. Hoop jullie te treffen!
Timo krista uit Nijmegen schreef op 31 maart 2024 om 18:04
Hoi leuk stel 37/40 wij zijn dit weekend met andere dingen bezig, maar leuk om elkaar toch te ontmoeten 🙂 wij zijn voornemens om eens contact te maken..m maar hoe ??
Cuckhold stel indomilf uit Groningen schreef op 31 maart 2024 om 15:01
Wat was het zaterdag de hele dag weer heerlijk in sauna azurra Beuningen ben 22 keer volgespoten over de hele dag heb twee keer een gangbang gehad 1 x in de sling en een keer en de bubbelbad bij de grote douche het zaad liep mij nog uit mn kut toen we weg gingen om 24.00 uur heerlijk was het ben de milf met hele grote dikke zware hangtieten cup h
Avonturiers uit Putten schreef op 31 maart 2024 om 12:42
Hoi geilstel 50+, Wie weet treffen wij elkaar, wij hebben ook het avondarrangement op 31-03 😜😊😘
Leuk stel 37/40 uit Twente schreef op 31 maart 2024 om 09:14
Hoi Timo en Krista, Voor ons ook alles nieuw. Waar ontmoeten we jullie vandaag? 🙂 Xx
Timo Krista uit Nijmegen schreef op 30 maart 2024 om 19:41
Wij zijn voornemend om gezellig te genieten met een ander stel, en eens proberen of onze gedachtes ook echt zo fijn zijn in de realiteit 😉 leuk stel van 38 en 40. Maar in een sauna is sex niet toegestaan en alleen wat handwerk is niet alles haha hoe ontmoeten wij een leuk stel van 30+ tot 50.
Leukstelbegin40 uit Epe schreef op 30 maart 2024 om 19:36
Hoi Wij zijn starters en gaan 02-04 naar de veluwsebron. We zouden het leuk vinden om een stel te ontmoeten. En elkaar te bekijken. En misschien iets meer.
P&J uit Geldermalsen schreef op 30 maart 2024 om 18:03
@ StelSittard jullie hoeven echt niet bang te zijn dat Azzurra te heftig is voor een eerste keer. Kom alleen wel op donderdag (stellendag) Die dag is super relaxed en bijna iedereen gaat zo ook met elkaar om. Je hoeft niet bang te zijn om belaagd te worden oid en zal je er waarschijnlijk al snel thuis voelen verwacht ik.
Johan uit Ergens schreef op 30 maart 2024 om 17:58
@ W&A wij zitten zo nu en dan op de zondagmiddag in Mystique en vinden daar best vaak stellen van 55+. Misschien dat eens proberen en anders een groepje zoeken middels een oproep op bv SDC om wat af te spreken. Even zoeken de swingers van onze leeftijd zijn er nog steeds wel.
Mike uit Kampen schreef op 30 maart 2024 om 12:25
Hallo goedemiddag zijn er misschien dames of dame die zin heeft om naar de sauna te gaan vandaag maar niet net zoals ik alleen wilt gaan. Zou je zin hebben om samen te gaan.....genieten van de warmte en lekker zwemmen...... . Ik ben man 49 jaar, getint........ Hoor graag van jou.....
Geilstel 50+ uit Hoogland schreef op 30 maart 2024 om 08:57
Hallo allemaal wij zijn morgen vanaf 16uur in sauna Putten wie zien we daar om lekker in de grot of bubbelbad te spelen Geile groetjes R&M
Twentestel uit Enschede schreef op 29 maart 2024 om 21:25
1e paasdag gaan wij in de middag naar Sauna Huize Holterhof in Enschede, welk stel of jonge man/dame komt ons een beetje opwarmen met een ondeugend praatje in het bubbelbad 😁 bij een klik misschien wel stapje verder..
Douwe uit Drachten schreef op 29 maart 2024 om 20:21
Even een vraagje nog: wat mij opvalt is dat er veel stellen aangeven dat de vrouw bi is, maar ik zoek juist een stel waarvan de man bi is. Zijn die hier te vinden of zit ik op de verkeerde site ?
Douwe uit Drachten schreef op 29 maart 2024 om 13:15
Zijn er hier nog leuke, gezellige stellen uit Fryslan die op zoek zijn naar een extra man ? Mijn stats: 43 175 70 17x4 Oh ja, ik ben bi maar kan me ook netjes als hetero man gedragen. Mijn kernwaarden zijn: eerlijk, respectvol en gelijkwaardig. Ik heb een hekel aan: zelfingenomenheid en arrogantie. Verder ben ik best aardig hoor !
Piet uit Middelstum schreef op 29 maart 2024 om 11:16
Hé hallo Wij zijn een leuk bi schierig stelletje,dat opzoek is naar een leuk stel die komende maandag mee willen naar een sauna. Lekker elkaar daar een beetje opgeilen. Liefst een sauna in de provincie Groningen Wie gaat ee met ons mee??
Cuckhold stel indomilf uit Groningen schreef op 29 maart 2024 om 09:47
Aanstaande zaterdag komen wij cuckhold stel naar azurra Beuningen vanaf 11.00 tot sluitingstijd zij een onderdanige volslanke indomilf mega grote dikke zware hangtieten cup h Kale strakke kut die achter elkaar klaar blijft komen en squrten zij zal op de rand van de bubbelbad zitten bij de grote douche om goed bare gegangbangd te worden en ze wil helemaal volgespoten worden door jonge jongens en bbc Blacks
Wij uit Eindhoven schreef op 29 maart 2024 om 09:29
Wij zijn vooral opzoek naar de spanning van kijken en bekeken worden, beide geen interesse in seks met andere. Is Azzurra dan de juiste plek voor ons? We begrijpen dat we vrij zijn om nee te zeggen, maar vragen ons af of er al vanuit gegaan wordt dat er seks met andere plaats zal vinden.
Piet uit Middelstum schreef op 28 maart 2024 om 20:36
Wij leuk stel gaan paasmaandag naar de sauna in Midwolda. Welk leuk stel ontmoeten we daar voor een spannend afspraakje .
Peter uit Assen schreef op 28 maart 2024 om 06:46
Wat werkt nu echt om elkaar in een reguliere sauna te herkennen? Polsbandje binnenste buiten, of polsbandje om een van de enkels? En werkt dat? Is er geen eenduidig signaal? Is het mogelijk bij ontbreken daarvan wat af te spreken? Zou het voor iedereen eenvoudiger maken.
Peet uit Muiden schreef op 28 maart 2024 om 06:45
Wie zijn er zaterdag 30 maart in Elysium Bleiswijk?
Maureen en Jos uit Zwolle schreef op 27 maart 2024 om 22:00
Zaterdag 6 april gaan wij overdag naar Azzurra. Welk leuk stel komen we daar tegen? Laat het weten en we gaan genieten in een jacuzzi en hopelijk nog veel meer lekkere geile acties. Mijn schatje geniet ook graag in de sling. 😋 sdc : leukstel2022
40 plus stel uit Grave schreef op 27 maart 2024 om 20:59
60 plus stel leeftijd zegt niks. Ik h man van dit stel heb pas een massage gegeven bij een stel thuis dat was 64,/68 jr jong en t was erg (geil) zellig.
StelNBr5859 uit Omgeving Breda schreef op 27 maart 2024 om 16:37
Hallo, We hebben een nachtje geboekt van 2de paasmaandag op dinsdag bij Fletcher Blue Wellnes Kamperland. Welk stel houd ook van sauna + wat spannends in de jacuzzi. En eventueel later wat na borrelen op de kamer, mits we een klik hebben samen. Gr stel
W&A uit Utrecht schreef op 27 maart 2024 om 16:17
Hoi wij zijn ruimdenkend 60+stel en zijn nu in een aantal clubs geweest maar vonden maar weinig respons met onze leeftijd,iemand suggest.ie wat wel wat voor ons is of thuisdate
Ans & Danio uit Deventer schreef op 27 maart 2024 om 12:16
Komende maandag 2e paasdag gaan wij stel 43 naar Azzura. Zij is een heerlijke volle stoute dame, hij een stoere vriendelijke man. Wie gaan er nog meer de paaseitjes zoeken? Tot maandag! Ans & Danio
Erik uit Coevorden schreef op 27 maart 2024 om 10:57
@gert (of iemand anders met ervaring). Wij gaan binnenkort naar de zwaluwhoeve maar waar zijn de spannende plekjes?
Mixedcouple uit Emmen schreef op 26 maart 2024 om 20:04
Vrijdagavond naar Spabron in Oosterhesselen, welke spannende mensen komen we tegen?
Tima uit Heerenveen schreef op 26 maart 2024 om 11:56
T en T uit Sleen wij koppel vrouw 51 volslank en man 48 normaal gebouwd gaan waarschijnlijk donderdag ook naar azzura. Zou leuk als er samen wat plezier gemaakt kan worden.
T en T uit Sleen schreef op 25 maart 2024 om 23:45
Stel 50 + gaan donderdag naar azzurra welk stel mogen we daar ontmoeten en misschien meer.
Gert uit Deventer schreef op 25 maart 2024 om 23:24
Het was vanavond heerlijk in de Zwaluwhoeve. Leuke stelletjes en geile mannen. Heb heerlijk genoten.
Robert uit Geffen schreef op 25 maart 2024 om 20:33
Dinsdag 26 maart sauna boot in Mill en hopelijk kom ik daar leuke stellen vrouwen of mannen tegen die ook het spannend vinden om te kijken en bekeken te worden zoals in de stoomcabine beneden of infraroodcabine achter in het hoekje, spontane man rond de 50 met polsbandje omgedraaid en witte handdoek En zwarte Fila slippers
Johan uit Ergens schreef op 25 maart 2024 om 19:47
@PenL, in de loop der jaren leer je natuurlijk veel mensen kennen en met het ene stel heb je een klik en met een ander niet. Als her goed zit wissel je email of 06 uit om ergens af te spreken. Voor ons is swingen niet alleen maar platte sex maar ook een drankje en een hapje maar vooral gezelligheid met gelijk gestemden. Via bijvoorbeeld vakantie veilingen zoeken wij een huisje of iemand anders van onze groep voor 6 tot 8 personen. Dus 3 tot 4 stellen en op de zaterdag nodigen wij dan ook nog stellen uit want hoe meer zielen hoe meer vreugd. Een ieder neemt zijn eigen drank mee en wat lekkers. Dus nee wij hebben geen vaste plek en hebben een vaste groep stellen. Eigenlijk kan iedereen dit organiseren. De kosten van het huisje delen wij met degene die ook blijven slapen en de stellen op de zaterdag doen een vrijwillige bijdrage, uiteindelijk nemen zij ook al hun eigen drank mee.
P&C uit Rotterdam schreef op 25 maart 2024 om 17:34
P&C nudistenstel gaan volgende maand weer naar Azzurra. @ Ruud zie dat je ook een keer graag daar heen wil. We gaan op een woensdag middag volgende maand weer naar Azzurra, in de middag dan en zitten rond 15.00 uur naakt aan de bar op handdoeken. Mocht je er ook zijn, wellicht wil mijn vrouw je wel terwille zijn. Wij zijn net als jij nog fit.
Sportieve bi man uit Drachten schreef op 25 maart 2024 om 16:09
Ik ga woensdag as naar Azzurra. Voor de eerste keer. Wie geeft me een rondleiding? Stats: 43 175 70 17x4
R&F uit Nijmegen schreef op 25 maart 2024 om 14:10
P&p gaan jullie ook we eens naar Mill? Wij heel soms en eigenlijk wel benieuwd naar iets meer spanning. Man 50 noraal postuur. Vrouw 45 vol en ook grote borsten...
Marc uit Goes schreef op 25 maart 2024 om 13:05
Wij (man 56, vrouw 45)gaan donderdag naar Azzurra. Erg benieuwd. Willen eerst kijken en zelf bezig zijn. En wie weet, later op de avond ergens met een stel zitten. Man kalend. Vrouw Surinaams met aardige borsten.
Mark uit HELMOND schreef op 25 maart 2024 om 13:05
@m en m zoeken jullie alleen stel? Ik ben woensdag namelijk ook in helmond. 😜
T en T uit Sleen schreef op 25 maart 2024 om 12:54
Stel 50+ drenthe we gaan a.s donderdag naar azzurra zouden leuk vinden om met ander stel in contact te komen en als de klik er is misschien meer.
Dennis uit Boxmeer schreef op 25 maart 2024 om 12:30
Hoi lieve saunagangers, Welk stel of vrouw lijkt het leuk wat af te spreken in de sauna in Mill. Ben 45 gewoon een leuke gezellige goed uitziende man op zoek naar een ontdeugende avond. dennisveekens@gmail.com Groetjes Dennis
M&M uit Zuiden schreef op 24 maart 2024 om 22:42
Welk leuk stel komen we woensdag tegen bij blue wellness Helmond?
Nick uit Veenendaal schreef op 24 maart 2024 om 22:13
Iemand misschien aankomende dinsdag in de sauna heuvelrug ?
PenL uit wijchen schreef op 24 maart 2024 om 21:12
@saunastrandstel, hebben jullie resultaat gehad met binnenste buiten draaien van je polsbandje in sauna Mill om daarmee aan te geven dat je open staat voor erotisch contact? Wij gaan binnenkort ook weer. We zijn benieuwd…
Ruud uit Hoofddorp schreef op 24 maart 2024 om 11:35
Vitale man van 58(in werkelijkheid natuurlijk een stuk jonger ogend😉) zou graag in contact komen met een leuke vrouw om mij te vergezellen naar een (erotische) sauna. Uiteraard op mijn kosten en alleen als we het allebei zien zitten.
Emma&Tom uit Deventer schreef op 24 maart 2024 om 08:51
Wij gaan as donderdag weer naar azzurra. 2 wkn geleden kwamen we een stel (hij had een nieuw horloge) tegen wat heel leuk klikte. Helaas moesten we weg. (Wij hebben gekleurde handdoeken bij ons.) we zouden jullie daar graag weer ontmoeten.

Dit vind je misschien ook leuk...

223 reacties

  1. B&E schreef:

    Wij gaan zaterdag 30 december naar Soesterberg. Wij hebben nog geen ervaring, maar soms er even over. Zou leuk zijn als een ander stel wat vertelt over hun ervaring en wat dit betekende voor hun relatie. Wellicht raakt mijn vrouw wat meer overtuigd. Slank stel van 40 (man krullen en klein litteken op de neus).

  2. Ray en Anita schreef:

    Wij gaan op de stellendag Steef, ik kan nog veel meer niet-buitenlandse mannen aanwijzen waar ik geen zin in heb. Bovendien is in die omgeving het gemiddelde hoger met buitenlandse mensen dan hier in het Wilde Westen. Waardoor er automatisch meer van rondlopen in jullie omgeving. Wij gaan niet eens meer naar een parenclub waar mannen alleen worden toegelaten. Want dan zijn wij de handelswaar en de manager de pooier. Forget it, lekker lid worden van sdc via onze linkjes en je eigen gratis dates regelen!

  3. Steef schreef:

    Onlangs op een woensdagmiddag weer eens als MV koppel op gemengde dag bij Azzurra geweest. Een aantal (onervaren) nieuwe gezichten bij het personeel en wederom veel (steeds meer) allochtone vaak zeer opdringerige mannelijke bezoekers. Zo jammer van dit type mannelijk publiek omdat ’t zo vreselijk sfeerverstorend is. De mensen die wij daar spreken delen dezelfde mening maar niemand durft zich uit te spreken maar vertrekken snel of voortijdig. Jammer van in de basis een enorm leuk concept.

  4. Vincent en Lisa schreef:

    Hé hallo, wij gaan maandag 28 augustus naar Azzurra. Nog andere leuke stellen? Wij zijn er rond 11:00.. ze zoekt veel lekkere pikken, maar niet te opdringerige mannen… nee moet wel nee zijn. Maar bij de goede vibe gaat ze gewillig liggen en laat ze zich achter elkaar nemen.

  5. Ray en Anita schreef:

    Daar is SDC voor. Je mag je sdc naam noemen maar geen mail snap kik

  6. A&F schreef:

    De reacties op dit verslag ontwikkelen zich als een contactmarkt, alleen kun je hier helaas niet direct naar iemand reageren. Weet iemand een goede gratis site waar we wel mensen zoals hier kunnen vinden en er direct mee in contact treden?

  7. Tim schreef:

    Hi welke stellen zoeken een jongere kerel 24 jaar goed geschapen deze zaterdag middag ?

  8. Mark schreef:

    goed verzorgde jonge uitziende surinaamse open-minded man uit amsterdam wil een keer naar sauna azzura wordt mijn eerste keer best wel spannend welke dagen voor stellen voor een onmoeten let wel is mijn eerste keer dus ik zal waarschijnlijk eerste de kat uit de.boom kijken is trouwens een hrote wens van mijn een sex sauna te bezoeken wie? ik heb trouwens ook een profiel op sdc

  9. Delano schreef:

    Hallo wij man en vrouw wij zoeken man en vrouw samen leuks te doen rond malaga

  10. Bijtje schreef:

    Iemand ervaring om als 24 jarige jonge vrouw alleen naar Azurra te gaan? Ik ben al lang nieuwsgierig hoe het is, maar vraag mij af of ik niet te jong ben. Daarnaast ook of het veilig is om als alleenstaande vrouw te gaan

  11. N&R schreef:

    Lieve mensen,
    Wij leuk stel ‘m 37 en v 34 willen al zo lang naar Beuningen. Helaas weer een lockdown. Hopelijk na 19 januari eindelijk een keer naar een stellendag. Samen hebben we het heerlijk, maar dat extra mag ook wel weer eens keer. Wij lezen graag nog meer spannende ervaringen van de stellendagen Liefs N & R

  12. EDENJO schreef:

    Wij gaan donderdag 10 sept a.s. naar Azzurre. Gewoon in de middag. Dus stellen sluit je bij ons aan.

  13. RMTC schreef:

    Ray en Joost, complimenten voor jullie openheid. Wij hebben de hoop om bij Azzurra ooit een gemengde dag te bezoeken inmiddels opgegeven. De commentaren op deze site (en andere sites) spreken boekdelen. Met Antillianen, Surinamers, Vietnamezen, Chinezen en Koerden in onze vrienden- en kennissenkring moeten we constateren dat bij bepaalde andere bevolkingsgroepen de (culturele) integratie na 2 á 3 generaties nog niet echt gevorderd is. Net als Ray hebben we hoop maar we zien de zelfverpreutsing van de Nederlandse cultuur met lede ogen aan. Alles voor “het deugen”, zo lijkt het.

    Terug naar Azzurra. De stellenavonden zijn een doorslaand succes. De gemengde avonden zullen zonder consequent deurbeleid Azzurra doen vervallen in een afwerkplek. Sommigen van de huidige bezoekers zijn al zover en menen dat ze recht hebben op seks omdat ze betaald hebben voor de toegang. De spelregel ‘de vrouw is de baas’ is aan dovemansoren gericht. Het handhaven van de spelregels lijkt bij deze club niet te lukken. Kan ook onwil zijn, als die groepen mannen veel omzet genereren is handhaven natuurlijk niet je prioriteit. Boerenslimheid, lijkt ons.
    Wij wensen de eigenaar en zijn portiers veel succes met het vaststellen van een nieuw succesvol deurbeleid. We lezen het later wel.

  14. Ray en Anita schreef:

    Ik vind het prima dat je je mening geeft, die ik grotendeels deel. Maar mensen kneuzig noemen enzo is op de man spelen en geen taal voor opperhoofden.

  15. Joost schreef:

    Stop, tot hier en niet verder. Ophouden met die zalvende woorden van “dat mensen zich tegenwoordig verbaal verzetten”…???… Houd op mensen met die onzin. Kom in actie. Nu, ahora . Die ”haatbaarden” , zoals ik ze noem. Daar moeten we tegen in opstand komen. ‘Mij is geleerd door ‘n eigenaresse van ‘n club in Susteren, ‘dat in ‘n club zijn de vrouwen de baas. In Azzurra ook, verdorie !! En ‘t is niet “nee is nee.” Zoals die ‘kneuzinge’ Teun beweert.
    De vrouwen zijn de baas. En dat moet zeer duidelijk zijn. In ‘n gezonde relatie is de vrouw de baas en de man ‘t opperhoofd. Dat betekent: dat de vrouw initiatieven bedenkt en overlegt met haar man. Als hij ermee instemt dan gaat ‘t door. Er is dus altijd samenspraak. Samen 1, is zeer belangrijk . En zo moet ‘t ook in Azzurra zijn. Vrouwen zijn de baas. En wij mannen moeten ze daarbij helpen. Oftewel: we spreken ( bij voorbeeld) middels whatsapp af wanneer we met ‘n grote groep gaan koppels/singel mannen , prima. Maar met ‘n nadrukkelijke zorg voor elkaar. En de vrouwen hebben ‘n bindende taak, zeker ook naar de alleen gaande mannen. Die mannen moeten zich ook welkom bij de groep voelen. Zodat zij als man zich ook beschermend/ wakend gedragen naar de groep. Belangrijk voor de vrouwen, heb geen oordeel over de deelnemende mannen, maar juist ‘n bindende houding . En mannen ervaar je dreiging, handel, samen bijvoorbeeld. Die haatbaarden komen nooit alleen, want dan staan ze te zwak. Maar wat als wij ons georganiseerd hebben? Dan hebben zij ‘n enorm probleem. Mannen bescherm uw vrouwen opdat we een fijne tijd hebben bij Azzurra . Joost 0615688307

  16. Ray en Anita schreef:

    Ach, Steef. Je roept al jaren dat je nooit meer gaat. Ik vind het wel erg goed dat jullie je inmiddels verbaal verzetten. Ik laat het echter bij dit ene bericht, want ik wil geen polarisatie/discriminatie maar verbinding. Ik respecteer je mening hierover maar laat dergelijke berichten niet meer door.

  17. Steef schreef:

    Vanmiddag zijn we naar Azzurra geweest. Gezellig tot een uur of 4 toen er meerdere groepen bebaarde mannen binnenkwamen, die door Teun de barman al werden verwelkomd met een NEE is NEE waarschuwing. Blijkbaar dus lui die al eerder voor problemen hebben gezorgd want anders ontvang je zo je gasten niet. Je hoeft vanaf dat tijdstip niet meer met vakantie want je waant je in Beuningen al in Marokko, Turkije en Albanie. Wij MV zitten in een badje en dan komen er dus gewoon 5 van die hanige mannetjes a la NVT (zie hierboven) binnen met de instelling van: “we zullen die blanke slet wel eens gaan uitwonen”. Maar na wat resoluut optreden middels stemverheffing onzerzijds en van hun kant gespeeld onbeholpen doen dropen ze af waarschijnlijk naar een minder mondige bezoekster.
    Nee, dit is geen goede ontwikkeling. Wij hebben in ieder geval besloten zaterdag niet meer naar Azzurra te gaan. Helaas.

  18. Steef schreef:

    Uiteraard…en dat is een goede zaak. Maar wel op een respectvolle en beschaafde manier en indachtig onze Westerse normen en waarden.

  19. Ray en Anita schreef:

    Ik plaats dit ter leering ende vermaeck. Naïviteit heb ik volop, dat geef ik toe. Ik noem het echter hoop op beter. Er wordt van veel kanten heftig misbruik gemaakt van mensen die vrije erotiek als een waardevol gedachtegoed zien. Dit zie je in clubs, thuisparties waar drugs de boventoon voeren, en bij mensen die een sterk lager IQ hebben+Sub zijn. Zij kunnen minder voor zichzelf opkomen.

    Zo gaat het leven…toch houd ik hoop, hier wil ik MJ aanroepen en zet ik zijn werk op mijn manier voort. Heal the world, make this world a better place (en daar zijn andere culturen welkom bij)

  20. Steef schreef:

    Ray, omdat jij in je naieviteit altijd uitgaat van het goede in de mens snap ik niet dat jij zo’n onrespectvolle reactie plaatst. Erg denigrerend naar vrouwen toe namelijk die reactie van NVT. Maar dat is wel hoe deze mannen over Nederlandse vrouwen denken. Wij zeggen altijd ga je eigen vrouw maar neuken tegen dit soort types of neem je eigen vrouw maar eens mee…..

  21. Ray en Anita schreef:

    Je hebt een zeer aparte voorstelling van de werkelijkheid. Het komt allemaal erg onrespectvol over naar de dames toe. Schaam je

  22. NVT schreef:

    Ben op deze hete dagen naar azzurra geweest. Veel mannen weinig vrouwen. Die paar vrouwen hebben de mannen afgeijpt en voor de rest niet veel te doen. Het komt er op neer dat de dames allemaal sletten zijn die zogenaamd klaarkom en als je ze neukt. Het is allemaal fake. Maar voor een paar uur plezier is het best vertoeven.

  23. Joost schreef:

    Aan “een jeugdig overkomende 52 -jarige vrouw” die een leuke verzorgde en slanke vent zoekt.
    ‘Op ‘n donderdag meegaan naar Azzurra weet ik niet of dat lukt? Wellicht wel op ‘n zaterdag. Maar ik houd mij aanbevolen. Ik ben ‘n jeugdig overkomende 42-jarige man.

  24. Alias schreef:

    Ik ben een jeugdig overkomende 52-jarige vrouw die een leuke verzorgde en slanke vent zoekt om donderdagavond met me mee te gaan naar Azzurra. Niet om perse aan elkaar verplicht vast te houden, maar als het super klikt, dan natuurlijk wel!

  25. geert schreef:

    ik ben een 59 jarige biman die eindelijk een wil ervaren hoe het is om te genieten in azzurra. zoek daarom een leuke dame, leeftijdgenoot die met mij mee wil gaan die middag .

  26. NiceCouple30 schreef:

    Hoi StiefPat

    Dat leest heerlijk weg en in zo’n soort avond hebben wij wel interesse . We gaan eens kijken wanneer het precies is enne wie weet treffen jullie ons binnenkort wel. Bedankt voor jullie spontane reactie

  27. Stiefpat schreef:

    Hoi Nicecouple30 probeer deze url eens https://samenswingen.nl/stellendag-azzurra-beuningen-door-stiefpat/ of de site van Azzurra zelf.
    Elke laatste donderdag van de maand is er een couples only dag.

  28. NiceCouple30 schreef:

    Wij, leuk stel van 41-46 zouden het wel geil vinden om een x een bezoek te brengen aan Azzura. Is er ook een avond voor alleen stellen? Ik lees uit alle reacties dat bij een gemengde avond het wemelt van de allochtone mannelijke bezoekers die zich enorm onbeschoft gedragen. Daar zitten wij dus echt niet op te wachten en mochten wij dat mee gaan maken dan stappen wij ook gelijk op en vertrekken. Dus is er hier een avond voor alleen stellen???

  29. Hugo40 schreef:

    Goedemorgen, ik ben een gebonden man van 40 uit Brabant: donkerblond blauee ogen slank/sportief. Ik zou graag eens met een leuke dame (rond 30-40) naar de sauna willen. Wel prettig om eerst keer drankje te doen. Gezellig? Stuur me een bericht op Kik (Hugobrabant78). Ik heb er zin in. Tot snel? X

  30. rene schreef:

    wij gaan de 31 ste even een kijkje nemen. zijn er nog meer stellen die naar de stellen avond gaan. voor ons de eerste keer en hebben er zin in. Toevallig nog iemand tips

    Kikadressen niet toegestaan.mvg Ray.

  31. Eindhoven999 schreef:

    @singlelady, wij zijn 27 (v) en 35 (m) dus de mensen zijn zeker niet allemaal 40 tot 50. Jonger komt daar ook zeker over de vloer.
    Waarschijnlijk gaan wij 28 februari. We gaan dan voor het eerst de stellenavond proberen en eens kijken of mijn vriendin eindelijk weer een vv ervaring op kan doen.
    De laatste paar keer gemengde dagen beviel ons niet zo goed. Teveel mannen waarvan sommige iets te opdringerig waren.

  32. Stiefpat schreef:

    @Singlelady de gemiddelde leeftijd ligt inderdaad tussen de 40 en 50 jaar maar er zijn redelijk wat uitzonderingen.
    Steeds meer “jonge” stellen tussen de 25 en 40 weten de weg inmiddels te vinden en ook redelijk wat jonge mannen alleen zie je er.

    Het is maar net wat je zoekt 🙂

  33. Singlelady schreef:

    Hallo,
    Ik ben een single dame van 31 jaar. Nu lijkt het me het heerlijk spannend om alleen te gaan, maar hoe zit het met de leeftijd hier. Lees met name eind 40/50..

  34. Dick schreef:

    Antaki gen moet natuurlijk aanrakingen zijn.
    Autocorrect maakt soms hele rare woorden

  35. Dick schreef:

    Wij zijn voornemens om een keer in Beek Limburg op een gemengde dag te gaan kijken. Zijn er mensen die ervaring hebben met gaysauna Maastricht.
    We willen graag contact met andere saunagangers vinden we gezellig en als daar wat antaki gen enz bij zit is dat prima. Maar het moet geen stampvolle sauna zijn waar je absoluut niet normaal kan genieten.
    Ooit in steamworks geweest en dat was gezellig maar eind van de dag erg veel zwaan kleefaan tavrelen. Wellicht iemand nog een goede tip voor een gezellige sauna. We komen uit Rotterdam

  36. Piet schreef:

    Hoi vanavond nog leuk mensen bij azzurra club ik als eerste keer daar vroeg me dat of Gr Piet

  37. M & C schreef:

    Leuk nieuws op hun site. Vanaf november elke laatste donderdag van de maand alleen stellen.

  38. rik schreef:

    @nieuwsgierig Aagje, Ben ook regelmatig in Azzurra. Helaas nog nooit het genoegen gehad om je te ontmoeten. Maar zoals jij het zegt werkt het dus blijkbaar wel. Goed om te horen naast alle negatieve verhalen die hier ook geplaatst worden over Azzurra.

  39. nieuwsgierig Aagje schreef:

    Ik ben een single alleengaande vrouw, en ik ben recentelijk een aantal keren in Azzurra geweest, op alle drie de dagen. Er waren heel veel alleengaande mannen, en dat kan een beetje overweldigend zijn. Ik hou het daarom simpel, en voor mij werkt het. Ik selecteer eerst op gedrag. Mij ongevraagd aanraken: Acute afwijzing. Mij zwijgend achtervolgen: Acute afwijzing. Mij aanspreken: ik geef altijd en vriendelijk antwoord. En als we dan aan de praat raken schuif ik vanzelf wel een beetje dichterbij…Andersom werkt het ook: als ik vraag of ik bij ze mag komen zitten, dan heb ik interesse. En ik vind het helemaal niet stom als ik gevraagd word of ik wel eens vaker kom, waar ik vandaan kom, of hoe het komt dat ik alleen ben. Ik snap ook wel dat sommige mannen niet goed weten wat ze moeten zeggen. Voor mijn part beginnen ze over het weer…maar spreek me eerst even aan! Mijn advies voor dames alleen: gewoon gaan. Ik ben voornamelijk hele aardige, leuke, en hoffelijke mannen tegen gekomen. Wordt het je even te veel, ga dan aan de bar zitten, daar word je met rust gelaten. En er is ook nog sprake van een zekere zelfregulering, de heren aldaar zeggen er echt wel wat van als er een vervelende kerel rondloopt. Want als de vrouwen worden weggejaagd, is er voor niemand meer iets aan….

  40. cin4177 schreef:

    Tot morgen.

  41. Ray en Anita schreef:

    Ik ben gek op vrouwen met lef. Go girl. X Ray

  42. cin4177 schreef:

    Ik ga het ook gewoon doen morgen. Klein beetje last van drempelvrees.

  43. Ray en Anita schreef:

    Je zult veel aandacht krijgen😀 Badjas is toegestaan.

  44. cin4177 schreef:

    Ik wil morgen overdag alleen gaan. Is dit wat voor een vrouw alleen. En zijn kleine badjassen toegestaan?

  45. Piet schreef:

    Hallo gaan er vanavond nog mensen van uit regio Doetinchem naar sauna azzurra meschien samen gaan Gr Piet

  46. Eric schreef:

    kik ericcc09

  47. Eric schreef:

    Welk leuk stel wil samen met mij een parenclub bezoeken. Ik ben een man van 38 jaar d.blond haar en bl.ogen.

  48. Ron schreef:

    Wij gaan zaterdagavond! Hebben er heel veel zin maar vinden het ook wel heel spannend….We zien er allebei goed uit en hebben zin in een leuk avontuur. Ik ben 46 en mijn vriendin 43. Wel mensen nodig om ons op ons gemak te stellen..

    Gr. Ron en José

  49. Ronald schreef:

    Hallo allemaal,
    Heb een vraag aan iedereen die wat meer ervaren is. Mijn vriendin en ik hebben ook wil zin om een keer naar jullie toe te gaan. Lijkt ons ook doodeng maar ook wel heel geil. Weet eigenlijk niet hoe ik ga reageren als er iemand aa mijn vriendin zit. Kan zich iemand hier in herkennen?

  50. Ed en Miranda schreef:

    Zo is dat. Wij waren er zaterdagmiddag en natuurlijk proberen de heren lichamelijk contact te maken. Wij maken ons er niet te druk om en moeten idd af en toe voor de tweede keer nee zeggen. Maar over het algemeen altijd een geslaagde dag. Ook afgelopen zaterdag dus.

  51. Anoniem schreef:

    Anoniem 15 maart 2018 om 10:21
    Hi, weet heeft de afgelopen maanden die kleine hete en bloedmooie Aziatische vrouw gezien in de sauna? Zou graag met haar in contact komen.

    Hi, volgende week zaterdag gaan we weer. Wie wil haar verwennen?

  52. rene schreef:

    Wie gaat er aanstaande donderdagmiddag 20-09 naar Azzurra?
    Wij gaan als stel voor de eerste keer onze grenzen verleggen. zijn benieuwd of dit bevalt.

  53. robenmarjan schreef:

    Afgelopen woensdag middag waren we ons alweer aan het aankleden toen er een leuk stel (dame blauw jurk- man kleding onbekend) binnenkwam…Wij konden jammer genoeg niet langer blijven, maar hopen jullie zeker een keer op de woensdag of donderdag tegen te komen. robenmarjan

  54. Sun schreef:

    Hoi
    Welke dame wil op woensdag middag/avond met mij naar azzura? Ben een sportieve 47 jarige goed verzorgde Limburgse man. Geen baar, geen snor, verder alles zeer netjes.
    Ben jij die leuke dame?
    Meer weten? Kik sunshineclubbin

  55. fotograaf1964 schreef:

    hallo ik ben Henk beter bekend hier als fotograaf1964 en het lijkt mij wel leuk en lekker om je mooie vrouw te verwennen . respect zeker belangrijk
    ik hoor graag of er interesse is

  56. Anoniem schreef:

    Wie wil mijn kleine, sexy en mooie Aziatische vrouw morgen eens lekker verwennen? Graag wel met respect.

  57. fotograaf1964 schreef:

    Gisteravond ( woensdag) weer heerlijk met een vriendin naar Azzurra geweest en we hebben daar bij binnenkomst eerst heerlijk in het bubbelbad gezeten . na dat we een beetje zijn bij gekomen begon het eerste genot al en hebben daar heerlijk genoten. sauna gepakt en toen gegeten. de mannen achter de bar maken van de salade altijd weer een feestje . daarna de hele avond nog genoten in deze heerlijke locatie.het is dus wel een aanrader

  58. Jowi schreef:

    Met bovenstaand stuk ben ik het niet helemaal eens, Als de vrouw al met 2 mannen bezig is dan laat ze even verder gaan in het spel.
    Vraag of je mee mag doen. Ze moet ook zelf plezier blijven hebben in het spel.
    Niet dat ze alleen gebruikt moet worden als een spermakut.
    Het is een samenspel, niet alleen een genot voor de man om zijn kwak te lozen.
    Zeker weten als de vrouw geniet dat het voor de man ook fijner is.

    En ja, wij genieten ook als we bij Azurra zijn.

  59. Stel 24/28 schreef:

    Wij lezen hier voornamelijk slechte recensies maar we geloven best dat er zat mensen zijn die het wel gezellig daar hebben.
    Volgende week zaterdag gaan we het zelf voor het eerst meemaken. Zelf gaan we vaak genoeg naar kinky feesten zoals wasteland en bitch. Wij zijn het wel \’\’gewend\’\’ dat er soms ongevraagd aan je wordt gezeten maar consequent nee zeggen is vaak al genoeg ongeacht ras/religie etc. Je weet dat het risico van ongewenst aanraken kan voorkomen als je naar dit soort plekken gaat wat natuurlijk zeer vervelend is. Als je 100% er zeker van wilt zijn dat dit niet gebeurt dan adviseer ik je gewoon om naar een normale sauna te gaan.

    Zij 163 blond cup c hij 170 bruin haar allebei atletisch hopen een stel/man te vinden die blank of halfbloed is. Max leeftijd die we preferen is 48 uitzondering hiervan kan altijd gemaakt worden.

  60. Anoniem schreef:

    Correctie op bovenstaande reactie: lees allochtone i.p.v. autochtone. Mijn excuses.

  61. Anoniem schreef:

    De eigenaar moet een veel stricter en consequenter beleid voeren in deze discussie. Vervelende mannetjes eruit gooien en dan weken daarna weer toelaten helpt zeker niet. Discriminatie of niet feit is dat het vnl. steeds de autochtone mannen zijn die overlast bezorgen. Zie de vele reacties hierboven. Dit heeft niks met moslim-bashen te maken, dit zijn gewoon de feiten. Overigens als je op de site van de club kijkt staat er onder de huisregels niets vermeld van het principe nee is nee. Dat moet je zoeken onder het kopje Een eerste bezoek. Slecht en onduidelijk. Ook hier weer een taak van de eigenaar. Zal hem bij een volgend bezoek hierover een rustig aanspreken. Wellicht helpt dat.

  62. Ray en Anita schreef:

    @anoniem
    Discriminatie komt bij kleurlingen net zo goed als bij blanken voor. Het is een menselijk trekje om anderen uit te sluiten. Het wordt dus gebruikt om een paadje schoon te vegen. Mijn mening blijft dat je zelf melding moet doen bij Azzurro of je moet je voegen in de situatie. Moslim-bashen mag je van mij op geenstijl doen, want morgen hebben ze je auto mss ook wel gejat en dan staat het hier ook. Kortom het is een eindeloze discussie die wij echt niet voor je kunnen oplossen.

  63. Anoniem schreef:

    Wie discrimineert wie zou je je moeten afvragen. Bovendien heb ik daar nog nooit een swingend moslim stel gezien.

  64. rik schreef:

    Hogere entree voor single mannen zou zeker een deel van het probleem oplossen denk ik

  65. Anoniem schreef:

    Het thema respectloos behandelen van vrouwen door allochtone mannen loopt toch als een rode draad door de vele reacties. Gisteren weer zo’n mannetje duidelijk moeten maken van mijn vrouw af te blijven nadat mijn vrouw 3 keer had aangegeven niet betast te willen worden. En dan ook nog een grote bek opzetten! Nota bene hebben we deze man al een eerdere keer aangegeven ons met rust te laten. Kort van geheugen blijkbaar. Er zit toch iets in die cultuur van die gasten dat vrouwen minderwaardig en ondergeschikt zijn aan de man en als een stuk vlees behandeld mogen worden. Wat hier aan te doen? In principe zijn er duidelijke huisregels. Nee is nee. Maar wie handhaaft dit? Als iedereen steeds zelf naar de bar moet gaan om dit soort incidenten te melden, ben je alleen maar de hele avond voor politie-agent aan het spelen. Minder single mannen toelaten? Hogere entree voor single mannen? Beperkt aantal allochtone mannen toelaten (riekt naar discriminatie maar gebeurt wel al in sommige clubs). Gesprek met de eigenaar? Iemand anders nog suggesties? Vorige week zaterdag geweest toen het niet druk was, geen enkele allochtone man, 3 respectvolle autochtone mannen mijn vrouwtje lekker genomen, prima avond gehad. Het kan blijkbaar dus wel!

  66. Jowi schreef:

    Afgelopen donderdag zijn we weer bij Azurra geweest.
    We hebben altijd duidelijkheid naar elkaar. Jo geeft aan mij aan als het genoeg mannen zijn.
    Mijn vrouw is met 2 andere mannen aan het spelen. Komt er een 3e man bij en zit meteen aan mijn vrouw.
    Ik zeg hem niet doen, laat ze met zijn drieën spelen.
    Enkele minuten later zit hij weer aan haar.
    Ik geef nogmaals aan, NEE IS NEE. Hij druipt af, maar loopt ons wel de halve avond achterna.

    Ondanks dat ik helemaal geen bi-gevoelens heb, heb ik mijn idee voor de volgende keer klaar.
    Mocht er iemand ongevraagd aan mijn vrouw zitten dan pak ik die man bij zijn pik.
    Kijken of hij het leuk vind als er iemand zomaar tussen zijn benen grijpt.
    Volgens mij denk ik dat ik dit bij de meeste mannen niet mag doen.
    Dan weten ze meteen wat ongewenste intimiteiten zijn.

  67. StiefPat schreef:

    @RayenSam onze ervaring is dat het de woensdag een stuk rustiger is qua stellen en dat is ook wat we horen van anderen.
    Wij gaan meestal op de zaterdag omdat er dan veel meer stellen zijn en het is er gezelliger omdat het drukker is.
    Ja ook dan dan zijn er singel mannen maar Nee is Nee en niet willen luisteren is even melden bij de bar dan is het met een paar minuten opgelost en heb je verder een hele fijne avond 🙂

  68. Ray en Anita schreef:

    Eis je plek op in de wereld, moslim, katholiek of Jood. Dus geloof doet er echt niet toe, het is gewoon een menselijk trekje, opportunisme. Heeft met overleven te maken.

  69. Anoniem schreef:

    Het is erg politiek correct en tevens naief om te stellen dat geloof er niet toe doet. Het tegendeel is echter waar. De meeste allochtone moslim mannen hanteren totaal andere normen en waarden bijvoorbeeld ten aanzien van vrouwen. Dat merk je ook soms bij Azzurra op de momenten dat er veel moslims aanwezig zijn. De sfeer is dan ook totaal anders. Duidelijk, resoluut en zonodig hard optreden is de remedie. Ook ik ga met mijn 1.92 lengte en stevige lichaamsbouw voor vrijwel geen enkele moslim opzij maar ik ben en blijf wel continue waakzaam. Ik zou zeggen geniet maar blijf immer alert.

  70. Anoniem schreef:

    Ik en mijn kleine hete en bloedmooie Aziatische vrouw gaan morgen weer naar de club. Wie gaat er mee?

  71. RayenSam schreef:

    Thanks voor de tip! Gaan we ons zeker eens in verdiepen dan!

  72. Ray en Anita schreef:

    Superbedankt!!!
    Mochten jullie een club zoeken met single mannen dan is Showboat een aanrader want daar loopt een soort bewaker bij de erotische ruimtes.

  73. RayenSam schreef:

    Ja ben zeker benieuwd naar reacties van andere Azzurra gangers. Bedankt voor je snelle reacties in ieder geval en onze complimenten voor de mooie website.

  74. Ray en Anita schreef:

    Daar heb je 100% gelijk in maar 1 afwijzen is de hele groep afwijzen, monkey see monkey do heet dat in de psychologie. (No pun intended dus)
    In deze thread zitten meer Azzurrogangers die vast zullen reageren!

    Mochten jullie een club zoeken met single mannen dan is Showboat een aanrader want daar loopt een soort bewaker bij de erotische ruimtes.

    Vast veel plezier wherever xxx

  75. RayenSam schreef:

    Bedankt voor je reactie. Nee geloof doet er zeker niet toe maar die hebben wel vaak andere normen en waarden. Vinden het echt niet erg om nee te zeggen maar niet de hele middag/avond. Willen daar naar toe voor een relaxte en ontspannen dag en geen zin in opdringerige mannen de hele tijd moeten afwijzen. We zoeken ze liever zelf uit dan ze constant te moeten afwijzen.

  76. Ray en Anita schreef:

    Hoi Ray&Sam, er zijn daar naast Nederlandse, ook buitenlandse mannen zoals overal in NL. Welk geloof doet er niet toe naar mijn mening. Wees duidelijk, want nee=nee. Gaan ze toch door, zeg dan dat je anders een klacht gaat indienen bij de eigenaar. Ze bedenken zich dan wel. Het ligt dus aan je eigen opstelling. Wees resoluut en maak gebruik van Ray zn bijna 2 meter lengte…of vraag of ie bi is…dan gaan ze rennen!

  77. RayenSam schreef:

    En klopt het wat men schrijft over de vele allochtone gasten met een moslim achtergrond?

  78. RayenSam schreef:

    Wij stel van zij 34 1m67 lang donker haar mooie vrouwelijke rondingen en goed figuur en hij 1m95 normaal postuur willen volgende week woensdag 15 aug voor het eerst naar Azzurra gaan. Wat kunnen wij verwachten? Is het rustiger ivm de vakantieperiode?

  79. Piet schreef:

    Hallo ik had een vraagje of morgen ook nog stellen gaan naar sauna club Gr piet

  80. Tim Voorthuizen schreef:

    Ik ben een goed uitziende en verzorgde man, hbo niveau, 1,82 m, donkerblond kort haar, groene ogen, 46 jr, normaal postuur en lekker geschapen die houd van: buitensex, spannende date, een lekkere massage geven of gewoon lekker geil genieten van elkaar. k i k TimVoorthuizen

    Wat ik zoek is een leuke en opwindende vrouw of stel voor een heerlijke langdurige vrouwgerichte massage met trio waarbij wederzijds respect en hygiene voorop staan. Indien het wederzijds klikt voor vaker.

  81. Ray en Anita schreef:

    Opgepast! Er is een hele vervelende drugsdealer op onze site actief. Koop NIETS het is een oplichter!

  82. Avezaath schreef:

    Hoi mensen.
    Ben een man alleen midden 50-tig goed voorkomen ruimdenkend en tolerant. Wil morgenmiddag voor eerste keer naar Beuningen gaan. Zowel interesse in stel of vrouw alleen voor leuke contact respectvol en met humor.
    Zijn er nog leuke mensen die ook gaan ??

    Jullie kunnen mij ook bereiken via KIK avezaath59

  83. Kaan schreef:

    Welke dame of stel gaat woensdag toevallig ook naar azzura. Mijn kik is kaaan1977

  84. Oostplas schreef:

    Voor wie nog rustige plaats zoekt om naakt te recreëren in de buurt van Tilburg en goirle is de oostplas aan te raden, lekker in de natuur, mooie plas water veel privacy, regelmatig ook stellen aanwezig.
    Beste te bereiken via lage wal, daar bij het bruggetje linksaf naar overkant van de oostplas

  85. Ano schreef:

    Zou wellicht een oplossing zijn om op de woensdag, donderdag en zaterdag een hogere entree mannen alleen te vragen

  86. Anoniem schreef:

    Gisteren toch maar weer een keer de stoute schoenen aangetrokken en naar de club gegaan. Prima avond gehad, niet al te druk, bijna geen allochtone gasten, maar 1 mannetje 3 keer moeten uitleggen ons met rust te laten en verder werd mijn lekker Aziatisch vrouwtje 3 keer heerlijk genomen in een vd whirlpools. Het kan dus wel degelijk gezellig zijn, mits…..

  87. Steeff schreef:

    Als ik eigenaar zie bespreek ik t gewoon. Dit soort dingen kun je beter bespreken dan schrijven.

  88. Anoniem schreef:

    Site ligt eruit, geen email bekend dus een beetje lastig om de eigenaar een brief te schrijven.

  89. Steeff schreef:

    Uiteraard. Maar een recensie kan ook kritiek inhouden die je wil delen met meelezers.

  90. Ray en Anita schreef:

    Ik begrijp jullie probleem. Maar het heeft weinig zin je hier te beklagen omdat de eigenaar hier niet meeleest. Ik adviseer jullie naar hem te gaan of hem een brief te schrijven. Groetjes Ray

  91. Anoniem schreef:

    Steeff, dit is precies ook onze ervaring in deze club. We hebben besloten om voorlopig niet meer te komen zolang dit soort gasten menen zich alles te kunnen permitteren. Sowieso is de verhouding man-vrouw helemaal zoek maar ook de verhouding allochtone-autochtone mannen. Zie hierboven onder het kopje Anoniem van 17 juni onze ervaringen van de laatste maanden. In principe is dit een hele gezellige en spannende club, maar de sfeer wordt helaas grondig verpest door die respectloze en gefrustreerde allochtone mannetjes.

  92. Steeff schreef:

    Vandaag als stel MV sauna Azzurra weer bezocht. Op zich prima tijd gehad. Maar je moet continue blijven opletten. Wij lagen in de videoruimte beetje te doezelen, mijn V was zelfs even met een grote handdoek om in slaap gevallen. Ik zie een grote behaarde man plaatsnemen op de punt van de bank naast mijn V terwijl hele ruimte verder leeg is. Enfin, ik doezel verder maar op gegeven moment zie ik tussen mijn wimpers door deze moslim-allochtoon steeds dichter naar mijn V schuiven. Net op het moment dat hij haar wilde aanraken werd ik alert en moest ik verbaal stevig ingrijpen. Sputterend en mopperend verliet hij de ruimte, nadat hij mij met ogen vol haat had aangekeken. Niet fijn dus, niet ontspannend. Vorige week woensdag kreeg je helemaal een ultiem vakantiegevoel daar…. je waande je in een sauna in Rabat of Ankara. Vrijwel alle mannen waren Marokkaans of Turks, ongelofelijk en dat in Beuningen…soms is de verhouding helemaal zoek helaas.

  93. Jornhotbody schreef:

    Goed verzorgde afgetrainde jong wil vanmiddag voor eerste x gaan nog dames of stelken die gaan ?

  94. Tom schreef:

    Gisteren dus naar Azzurra geweest voor de eerste keer. Ik was er rond 1/2 8. Ik vond het, als sauna liefhebber, zeker de moeite waard. Daarnaast kun je je hier ook nog verlekkeren aan het vrouwelijk schoon. Wel met respect uiteraard.
    Vond het erg gemoedelijk en ga zeker nog eens.

  95. Tom schreef:

    Goedemorgen, ik wil graag vanmiddag (woensdag) naar de sauna. Is het een drukke dag? Voor mij de eerste keer.

  96. Steeff schreef:

    Gisterenmiddag prima middag gehad in Azzurra. Donderdagmiddag 5 juli zijn wij er weer, leuk mv stel, eind 40. Aantrekkelijke blonde vrouw wil graag een aantal aantrekkelijke fors geschapen jonge blanke mannen verwennen dus we zijn benieuwd….. KIK: Steeff48

  97. Anoniem schreef:

    A.Noniem, bedankt voor de reactie echter onze ervaringen van de afgelopen maanden zijn toch echt anders in die zin dat wij duidelijk verschil zien in de manier van benadering tussen alleenstaande mannen, die netjes vragen of ze bij ons mogen komen zitten in bijvoorbeeld de whirlpool, en mannen die zich in een al overvolle whirlpool ongevraagd en op een lompe manier er tussen proppen. Over het algemeen behoren de mannen van buitenlandse afkomst tot de laatste categorie. Overigens wanneer mijn vrouw gewoon rustig op haar buik ligt te relaxen en dan van achter wordt aangeraakt door een man heeft dit weinig te maken met nee uitstralen lijkt mij. In ieder geval wij zijn het zat om elke avond meerdere keren (soms wel 10 keer) nagejaagd en lastig gevallen te worden en met name door mannen van buitenlandse afkomst, onbeschoft (zal hier niet herhalen wat er soms gezegd wordt) aangesproken te worden. Respect is helaas ver te zoeken bij deze gasten.

  98. edie schreef:

    Is er een leuk stel wat zaterdag middag/avond naar azurrra wiik gaan en met mij een leuke avondwllen hebben. 123easyadress@gmail.com ik ben 54 jaar voor veel in geschoren en een doener liefhebber van veel oraal geven aan de vrouw

  99. A. Noniem schreef:

    Als reactie op Anoniem 17-06 moet ik toch wel kwijt dat ik deze mening niet in zijn geheel deel. Er is toch wel een overgrote meerderheid van met name blanke mannen van middelbare leeftijd die soms in een lange stoet een vrouw of een stelletje volgen, ongevraagd je aanraken, maar ik hoef maar eenmaal nee te zeggen. Heeft niets met cultuur, ramadan of afkomst te maken. Er zijn een aantal vaste bezoekers die hun roots elders hebben en die weten zich prima te gedragen. Het is ook hoe je jezelf opstel, duidelijk nee uitstralen en je wordt de hele avond niet lastig gevallen is mijn ervaring. En ik herken ook meerdere stellen die regelmatig komen en zo hun eigen regels hebben die lijken daar weinig moeite mee te hebben om die op iedereen over te brengen. Wees duidelijk en anders vraag je het eens aan een ander stel “hoe doen jullie dat nou eigenlijk?” want die negativiteit over die paar mensen van buitenlandse afkomst is mijns inziens onterecht.

  100. LimburgsStel schreef:

    Mijn vrouw en ik zijn van plan zaterdag de 23e naar Azzurra te gaan. Wat is de mooiste/lekkerste tijd om daar te zijn als mijn vrouw van mannen wil genieten en ook af en toe van een vrouw. Ik geniet wel als ik haar smile zie die dag.

  101. Anoniem schreef:

    Ik wil graag woensdag ook graag voor de eerste keer gaan zustertje.
    Man 51
    Misschien tot woensdag

  102. Ray en Anita schreef:

    Ik denk dat jullie je vertier beter ergens anders kunnen zoeken.

  103. Anoniem schreef:

    Gisteren weer een bezoekje gebracht en dit is voorlopig de laatste keer helaas. De sfeer wordt wat ons betreft steeds opnieuw verpest door zwaar gefrustreerde mannetjes die niets anders schijnen te kunnen dan onbeschoft te jagen op vrouwen. Sommige presteren het om zelfs na een paar keer afgewezen te zijn ons te blijven achtervolgen van de ene whirlpool naar de andere. Totdat wij dit soort gastjes heel duidelijk moeten maken hiermee op te houden. En dan nog…Vooral de categorie medelanders toonde gisteren weer eens weinig tot geen respect richting mijn vrouw. Hebben zich natuurlijk een maand moeten inhouden vanwege de Ramadan en dat was te merken. Het agressieve en respectloze gedrag en de vunzige opmerkingen van dit soort gasten is ronduit schandalig. Hier zou het management toch eens over moeten nadenken, want wij vinden de club op zich heel gezellig maar als je op 1 avond 5 keer een man moet duidelijk maken ons met rust te laten en mijn vrouw uit een groepje van een paar man moet halen die om haar heen staan en allerlei schunnige opmerkingen naar haar maken dan wordt er wat ons betreft een grens overschreden. Overigens het ongevraagd betasten van mijn vrouw zonder dat ze dit zelf kan zien/wil is in de normale wereld en dus ook in een erotische sauna juridisch gezien gewoon een vorm van aanranding en dus strafbaar. Het wordt misschien een keer tijd om duidelijkere huisregels op te stellen en deze op de website kenbaar te maken. Gezien de gebrekkige Nederlandse taalbeheersing en het in de cultuur ingebouwde respectloze gedrag van een groot deel van onze medelanders t.o.v. vrouwen zal er vrees ik helaas niet veel veranderen. Daarom zien ze ons niet meer terug hier.

  104. edie schreef:

    Hallo ik wil zaterdag naar de sauna azurra in Bueningen en zoek nog leuke personen die ook gaan om kennis te maken en daarna zien we wel of er iets meer kan dan aleen een praatje er moet tenslote wel een klik zijn om het lekker te maken.

    Ik ben 54 jaar bi in voor heel veel en ja mag me altijd een mailtje sturen met vragen of wat dan ook. dus stellen dames maar ook heren mogen reageren. 123easyadress@gmail.com

    hopelijk tot as zaterdag middag/avond

  105. edie schreef:

    Hoi Ik ben een bi man 54 jaar die graag de sauna eens will bezoeken in het weekend van 15 /16 juni Ik ben geen verlegen typetje en doe graag een trio of MM waarbij ik ook hel graag beiden lekker wil verwennen met tong en paal Ik ben goed geschapen 18cm geschoren en een APKtje erop

    wel stel of bi/gay man nodigd mij uit om mij op mijn eerste bezoek te ontvangen en wie weet voor veel lekkere sex.

    123easyadress@gmail.com hoop op een serieuze reactie van een leuk bi stel of man leeftijd onbelangrijk als het maar gezlig is

  106. Nick schreef:

    Jongeman van 30 jaar, licht gespierd doet alles wat een stel maar wilt, ik ben er voor jullie mijn kik is Nick291987

  107. Mario Bos schreef:

    hoi, ik ben dus Mario en ik ben gek op seks, mannen of vrouwen, seks is altijd lekker, je mag ook bij me thuis komen hoor, iedereen in Azzurra kent mij onderhand wel , ik hoop echt iets te horen ..

  108. stan schreef:

    Dank je voor je reactie. Nee, ik ben nog nooit in de club geweest. Ik zie er een beetje op tegen om alleen te gaan. Daarom lijkt het me ook zo leuk en gezellig om met jou te gaan. Ik ben een 42 jarige nederlandse man, 1.78, sportief uiterlijk, en al zeg ik het zelf een aardig persoon. Ik hoop van je te horen, XXX Stan

  109. Anoniem schreef:

    Hoi Stan, bedankt voor je reactie. Heb je mij al eens eerder gezien in de club?

  110. stan schreef:

    Hoi Aziatische vrouw, ik zal wel je met je willen afspreken a.s. zaterdag. Als je wilt kom je ophalen met mijn auto.
    Groet,
    Stan

  111. voor de gelegenheid schreef:

    Hoi Roos, wil je wel een keer meenemen naar Azzurra. Heb je kik?

  112. Steeff schreef:

    Voor de volledigheid onze KIK: Steeff48
    Wij komen dus graag in contact met leuk stel voor morgenmiddag in Azzurra….

  113. Anoniem schreef:

    Hi, volgende week zaterdag gaan we weer naar Azzurra. Ik, kleine Aziatische vrouw, zoek een gezellige en sexy man om samen mee te relaxen en meer…Wie heeft er interesse.

  114. Steeff schreef:

    Afgelopen weken op de woensdagmiddag naar Azzurra geweest als stel MV. Heerlijke tijd gehad met andere stellen en voor mijn V met andere mannen. Aanstaande woensdagmiddag 6 juni zijn wij er weer….

  115. Roos schreef:

    Hoi Ik ben een getrouwde vrouw die erg nieuwsgierig is om hier heen te gaan. Zijn er meer vrouwen alleen

  116. willy schreef:

    Hoi Adac, vandaag is een mooie dag om te gaan. Wellicht ontmoet ik jullie daar.

  117. Anoniem schreef:

    Hoi,
    Welk leuk stel gaan wij morgenavond zien m45/v43. Hij hetro zij bi.
    Zin een leuke en spannende avond bij klik veel mogelijk.

  118. Bboy schreef:

    Oke, thanks voor je reactie..
    We gaan binnenkort voor een oriënterend bezoekje..
    Eerst even de poes uit de boom kijken😂

  119. Ray en Anita schreef:

    Hoi Bboy,
    Leuke spannende ideetjes hebben jullie!
    Het is van oorsprong een GaySauna. Er lopen daardoor dus veel mannen rond, vele geïnteresseerd in de dame van het stel. Hier moet je mee om kunnen gaan. Het kan een fetisj zijn voor iemand maar de ander heeft er weer totaal niets mee. Kortom: gewoon gaan en hier op de site schrijven wat je er eerlijk van vond en vooral onderbouwd waarom. Daar helpen we mensen mee. Succes en xxx van Anita

  120. Bboy schreef:

    Hoi. Wij (mv) 39 hetero. Willen binnenkort een kijkje gaan nemen bij Azzurra.
    Onze nieuwsgierigheid is gekomen doordat we toch next level willen wat betreft erotiek in een sauna. We gaan vaak naar een sauna, en het is toch jammer dat je niet aan elkaar mag en kan zitten.
    Zijn wij op onze plek bij Azzurra?
    Is het een uit de hand gelopen sauna? Of echt een parenclub waar echt gejaagd wordt?
    En komen er veel stellen op een zaterdag?
    Alvast bedankt voor je reactie

  121. Anoniem schreef:

    Hi gasten van Azzurra. Vanaf vanmiddag zal die kleine, hete en bloedmooie Aziatische vrouw weer te bewonderen zijn. Komen jullie ook om haar eens goed te verwennen? Tot straks.

  122. Ray en Anita schreef:

    Roerend met de aanrandingstheorie eens! Bij mijn eigen privédates met dames vraag ik ook alles, en dan hadden we elkaar al uitgekozen…niet meer dan klasse vind ik. Succes jullie! 💋

  123. Anoniem schreef:

    Ray en Rita bedankt voor jullie tip. We gaan het proberen. Ons punt is gewoon dat we gemerkt hebben dat het ook heel anders kan. Soms zitten we in de whirlpool en dan komt er een man die netjes vraagt of hij erbij mag komen zitten en vervolgens vraagt of hij mee mag doen. Zo kan het dus blijkbaar ook. Dit zou in feite de algemene regel moeten zijn. Iemand zomaar ongevraagd tegen zijn/haar wil betasten staat juridisch bijna gelijk aan aanranding wat ons betreft ook in een sexsauna.

  124. Ray en Anita schreef:

    Heel veel sterkte, kijk eens bij Gaysauna Steamworks, mss is dat meer iets voor jullie? Maar single mannen die niets willen snappen en opportunistisch te werk gaan heb je overal. Jouw houding naar hen bepaalt hoe ver ze durven gaan. Bij mij kijken ze naar mijn meisje, kijken vervolgens naar mij, en lopen vervolgens zelf weg. Hou ze kort, maar laat ze in hun waarde. Bij mij werkt dat.

  125. Anoniem schreef:

    Jazeker, dit is informatie die ik uit directe hand van de bar heb ontvangen. Ik noem geen namen. Gasten die er eerst uit gezet zijn en daarna toch weer worden toegelaten dat kan maar vanwege 1 reden. Mijn klacht is zeker niet zinloos want ook al met andere gasten besproken en daarna met het management. Verandert er niets aan dit beleid dan zien ze ons niet meer terug. We accepteren het gewoon niet steeds opnieuw lastig gevallen te worden door die vervelende, gefrustreerde allochtone mannetjes.

  126. Ray en Anita schreef:

    Beste anoniem, je aanname financieel gewin, kun je dat onderbouwen? Je haalt er een groep klagers bij, als die bestaat, ga met hen naar het management en haal je gelijk. Om bij een review je klacht te deponeren is dus zinloos.

  127. Stiefpat schreef:

    Beste anoniem dit kun je het beste aangeven bij de bar mocht je dit niet gedaan hebben.
    Deze info site word helaas niet gelezen door de eigenaar en medewerkers.
    Als wij wat opmerken en we geven dit door word er altijd direct iets aan gedaan.

  128. Anoniem schreef:

    Gisteren weer een keer een avondje Azzurra gedaan. Op zich weer prima naar onze zin gehad. Blijft echter schandalig om te zien hoe die gefrustreerde mannetjes en dan met name die allochtone gastjes respectloos met vrouwen omgaan. Blijkbaar zit dit op de een of andere manier in hun cultuur en begrijpen ze niet wat de huisregels zijn of interesseert het hun gewoon niet. Probeer je van ze af te komen dan word je de hele tijd achterna gezeten. Het enige wat dan nog helpt is die gasten duidelijk maken te stoppen met achtervolgen. Gisteren komt er een vent in de whirlpool zitten, we geven duidelijk aan op een afstand te blijven, en toch probeert dat mannetje mijn vrouw aan te raken. Hem erop aangesproken. Staart hij me met een verbaasd gezicht aan en zegt maar ik heb haar nog niet aangeraakt!? Verstand van een varken. Ander voorbeeld. Mijn vrouw ligt lekker relaxed in de sauna, komt er weer zo’n allochtoon zowat bovenop haar zitten!? Mijn vrouw geeft aan hier niet van gediend te zijn en desondanks toch weer aandringen. Ondanks dat er wel eens vervelende bezoekers de tent worden uitgegooid komt het regelmatig voor dat ze enkele weken daarna gewoon weer worden toegelaten. Slap beleid van het management, waarbij het financiele gewin blijkbaar belangrijker is dan de gezellige sfeer. Jammer. Samen met vele andere bezoekers, die we de afgelopen tijd gesproken hebben zijn we een groot voorstander van minder single mannen toelaten en zeker minder allochtone single mannen, want die verpesten grondig de sfeer. Hoop dat het management zich hier wat van aantrekt….

  129. Mario schreef:

    Hoi allemaal, ik ben dus Mario, ik ben een supergeile bisexuele jongen met ’n heerlijk lijf, ik ben op zoek naar lekkere mannen on af te spreken , zalige sex te hebben, in Azzurra of thuisfeestjes, ik ben echt overal voor in – ik ben gek op sperma en ik vind het zalig om warme, sappige anussen uit te likken.Ik hoop echt op reacties.

    Liefs,

    Mario xx

  130. Mich schreef:

    Wat een heerlijke zaterdag ….

    De zon hoog aan de hemel bij het opstaan en een mooie dag voor de boeg. Vol enthousiasme rij ik eerst naar het Westen van het land voor een 4x4event, als ik daar rond 13.30uur uitgekeken ben vertrek ik rustig aan richting Amersfoort voor een kort maar heftig bezoek aan de EroticCinema. Daar bereik ik mijn eerste orgasme van de dag, wow E wat kan jij toch lekker pijpen!

    Na het bliksem bezoek naar huis om even lekker bij te komen en mezelf voor te bereiden op mijn eerste bezoek aan Azzurra. Ik heb er al veel over gelezen, maar ben er tot op heden niet aantoe gekomen een bezoek te brengen. Vandaag is de dag dat het er maar van moet komen, haha.
    Eenmaal ter plaatse parkeer ik mijn auto en aan de hoeveelheid auto’s op de parkeerplaats te zien is het er al een lekker drukke bedoeling, gelukkig ik ben er tenslotte pas tegen 21 uur. Binnen wordt ik vriendelijk begroet en krijg ik vrij vlot 2 handdoeken en de sleutel voor de kluis in mijn hand gedrukt. Een beetje onwennig kijk ik rond en vraag de dame achter de bar waar ik me kan omkleden. Die reageert direct en wijst me in de juiste richting. Een beetje apart vind ik het wel binnenkomen in de bar waar je direct tussen het schaars geklede publiek staat.

    Ik kleed mezelf rustig uit en sla een handdoek om mijn middel, tijd voor een verkenningsrondje. Ik loop de kleedkamer uit door de bar de hal door. In de hal trekken de gordijnen rechts van me de aandacht, voorzichtig kijk ik even en ontdek een donkere hal langs allemaal kleine en minder kleine ruimtes. Spannend het heeft iets van de EC weg en dat bevalt me goed. Ik loop rustig door het “doolhof” want ik wil graag eerst even douchen. Eenmaal uit het “doolhof” spot ik een eindje verderop rechts van me een grote douche ruimte. Snel besluit ik dus die kant op te lopen. Langs aan de ene hand een soort van bed (ik kom er later achter dat dit een verwarmde steen is waar je heerlijk op kan relaxen) en aan de andere hand een redelijk ruime stoomcabine nader ik de hal richting de douches. Net voor de douche ruimte 2 aparte ruimtes met hierin een bubbelbad en ook een sauna ruimte loop ik de douche ruimte in. Het is hier een gezellige drukte er staan een aantal mensen te douchen en in de bubbelbaden in deze ruimte zitten lekker vol met diverse heren en dames. Vlug ontdoe ik mezelf van mijn handdoek en ga onder de douche. In de tussentijd komt er een plekje vrij in een van de bubbelbaden en na gedouchet te hebben vraag ik de inzittenden of ik het plekje in mag nemen. Geen punt! Kom erbij. Gezellig het ijs is gebroken de eerste contacten worden gelegd, maar verder gebeurt er weinig (voor zover ik boven de bubbels kan waarnemen dan, haha).

    Na een kwartiertje besluit ik nog even verder te gaan kijken en ga eerst even terug naar het “doolhof” hier had ik een aantal ruimtes met bedden en een sling gezien en ik ben zeer nieuwsgierig of hier inmiddels gebruik van word gemaakt? Sommige ruimtes zijn afgesloten en aan de geluiden die achter de deuren vandaan komen is duidelijk dat er mensen zijn die er dankbaak gebruik van maken … Als ik eenmaal in de ruimte met de sling kom zie ik op het bed in deze ruimte een stelletje dat heerlijk van elkaar en een aantal andere mannen geniet. Van een afstand aanschouw ik het spektakel en langzamerhand weet ik mezelf op het bed te werken en is het eerste lijfelijke contact een feit. De dame laat zich graag betasten en ik richt me op haar heerlijke borsten terwijl haar partner haar likt. Ze geniet overduidelijk. Als haar partner uitgelikt is veranderen ze even van positie, ik probeer even of ik haar natte grotje mag voelen (dom niet gevraagd maar inmiddels vanuit gegaan dat ook dat goed zou zijn) dit is blijkbaar niet de bedoeling en daarvan wordt ik duidelijk maar op een zeer correcte manier op de hoogte gebracht. Dan nog maar even met haar borsten spelen en door haar haren kriebelen. Het stel blijkt al even hier bezig te zijn geweest en gaat even pauzeren in de bar. Zelf besluit ik ook even verder te kijken, ik ben zeker nog niet overal geweest tenslotte. Via de bar loop ik langs een ruimte met wat banken en een scherm waarop een xxx filmpje draait. Er zitten 2 heren. Ik zie aan de andere kant een rokersruimte dus besluit even terug te lopen naar de kluisjes en ook even een rokertje te gaan doen. In de rokersruimte is het ook gezellig druk en er wordt ronduit gekletst. Erg leuk om als alleengaande man zo toch een gezellige avond te kunnen hebben, ik ben aangenaam verrast.

    Lang genoeg gerookt nu verder op onderzoek. Ik besluit even in de stoomruimte te gaan kijken. Hier trekt een dame die rustig een man zit te pijpen direct mijn aandacht. Er staan wat mannen omheen de vrouw wordt betast door één van de omstanders terwijl ze er lustig op door pijpt maar verder gaat het er redelijk kalm aantoe. Ik kom er rustig bijstaan en vraag de dame of ik haar mag aanraken (vlot geleerd, haha)? Geen punt. Hmm heerlijk, het is een slanke jongemeid met bruin haar, prachtige borsten ik verwacht cupje b misschien net c en een heerlijk kaal kutje. Haar partner blijkt voyeuristisch ingesteld te zijn. Hij vond het heerlijk haar te zien pijpen en liet dat ook duidelijk blijken. Inmiddels heb ik een mooie plek aan de zijde van deze schoonheid gevonden en laat ik mijn handen op ontdekkingsreis gaan. Ik betast uitgebreid haar heerlijke borsten en vind het heerlijk om door de haren van dames heen te woelen. Als ik kans zie betast ik haar kale grotje, hmmm wat is ze lekker vochtig. Nu kan ik (al zeg ik het zelf) redelijk vlot de gevoeligste plekjes vinden bij dames en al vlot voel ik het eerste orgasme van deze schoonheid. Ze geniet er zichtbaar van en ik krijg een bedankende blik. Ze aait me zacht over mijn armen en trekt voorzichtig aan mijn inmiddels fier opstaande pik. Helaas is de stand waarin we bij elkaar staan niet heel handig voor haar om mij te kunnen pijpen. Nogmaals laat ik haar squirten en dan besluit het stel even een korte pauze in te gelasten. De blikken bij het verlaten van de stoomruimte vragen wat mij betreft zeker om meer. Ik laat het stel rustig hun ding doen en ga zelf ook even een rokertje doen. Als ik terugkom zit het stel nog in de barruimte. Ik begeef me naar het doolhof en kijk her en der of er iets “lekkers” gaande is. Even meegenieten van een stelletje dat heerlijk in elkaar opgaat en dan zie ik het stel van zojuist de ruimte inkomen. Direct probeer ik weer contact te leggen, dat gaat gelukkig heel makkelijk. We gaan gedrieén op een bed liggen en ik vraag de dame of ik haar mag likken? Prima! Fijn dat laat ik me geen twee keer zeggen en snel begeef ik met tussen haar benen. Langzaam begin ik haar te likken en al vlot voel ik haar vochtiger worden en proef ik de heerlijke nektar van deze schoonheid. Ik neem uitgebreid de tijd voor haar en lig zo ruim een kwartier te likken met af en toe een vinger die helpt. Ze komt diverse keren (ik ben de tel kwijtgeraakt) klaar en ik laat haar nog een paar keer squirten. Ze geeft enigzins verbaasd aan dat het haar niet eerder gelukt was om twee keer zo vlot achterelkaar klaar te komen …….. Hmm dat is een mooie uitdaging en ik laat haar nog een paar keer komen ……… Ondertussen vermaakt de dame zich ook met links en rechts wat mannen die haar hun pikken aanbieden. Ik kan daar ook van genieten (kijken) en laat haar rustig haar gang gaan. Dan is er iemand die haar wel even wil neuken dus maak ik netjes ruimte en kom naast haar op bed liggen. Ze wordt heerlijk geneukt en laat zich over haar liggen onderspuiten, ondertussen pijpt ze me heerlijk en moet ik enorm mijn best doen niet al klaar te komen. Nu geeft ze aan dat ze graag heeft dat ik in haar mondje kom, ik zeg haar het te komen halen en ondanks dat ze hiervoor enorm haar best doet lukt het mij nog niet mijn kruid te verschieten (ik zit niet heel gemakkelijk waardoor de verkeerde spieren zich aantrekken en een orgasme blijft helaas uit).

    Het stel besluit wederom even te pauzeren, waarop ik besluit even lekker te douchen nog even te bubbelen en dan hoop ik ze terug te zien in één van de ruimtes om het nog even af te maken ….. Even later loopt het stelletje weer door de gangen, we praten nog wat maar dan besluit hij dat het tijd is om naar huis te gaan “jammer” zeg ik nog maar helaas hij is niet meer over te halen te blijven waarbij ik denk op te merken dat de dame dit ook wel erg jammer vind. Helaas wie weet een volgende keer. Ik weet inmiddels dat jullie uit de omgeving van Beuningen komen en met enige regelmaat in de Azzurra zijn, helaas wilden jullie geen gegevens uitwisselen, mocht je mij willen benaderen kan dat via KIK kabloemba is mijn chatnaam daar.

    Inmiddels is het ruim na twaalven en de sauna sluit om 2 uur. Het is merkbaar rustiger aan het worden. Ik loop nog wat heen en weer en kom bij een af te sluiten ruimte. De deur gaat open en er zitten 2 heren en een leuke dame in het bubbelbad. Ik vraag vriendelijk of ik erbij mag komen zitten. Dit is goed. Er ontstaat een leuk gesprek en op enig moment stapt de partner van de dame uit het bubbelbad om even later terug te komen met een flesje olie. Hmm. Direct wordt er voorgesteld een bed op te zoeken waarop de dame haar kunsten kan vertonen. De partner vind het geil om te zien hoe zijn vrouw andere mannen de zevende hemel in helpt door ze een pik massage te geven. De dame begint met de andere man. Hij geniet hoor- en zichtbaar. Dan is het mijn beurt. Het loopt al tegen twee uur maar jonge jonge wat kan die vrouw masseren. De lampen gaan inmiddels aan wat nog een klein beetje afbreuk doet aan de ervaring maar dan weet ze me toch naar een heerlijk hoogtepunt te brengen.

    De personen hierboven genoemd, bedankt! Mochten jullie nog eens de Azzurra bezoeken zou ik het prettig vinden dit te vernemen via KIK kabloemba. Dames of stellen die een leuke spontane normale jongeman bij hun bezoek op prijs stellen mogen dit uiteraard ook kenbaar maken ……..

    De Azzurra heeft er een bezoeker bij wat mij betreft! XXX

  131. P schreef:

    Stiefpat, bedankt voor je reactie. Maar ik heb gewoon raar gevoel nu om te komen. Omdat ik weet dat ik zo’n meneer even paar minuten onder water hou….want buiten vechten slaat nergens op. En 1 reactie kan nog wel, 2 ook, maar ik zie er meerdere. Daarbij zie ze “zulke” mannen toch binnen komen? Die hebben daar niets te zoeken!
    Dus kom op voor jezelf en je club, en laat je niet op internet afbranden door een paar van die enge mannen binnen te laten. Zonde!

  132. Ray en Anita schreef:

    Ideeenbus: Een ‘beveiliger’ die continue rondgaat en rare jongens er uit pikt werkt prima.(net zoals bij de Showboat)

  133. Stiefpat schreef:

    @P dat is ook moeilijk omdat je veelal op het internet negatieve reacties leest itt positieve.

    Er komen op een zaterdag tussen de 100 en 150 mensen en niet iedereen zal tevreden zijn. Er is nog nooit een kok gevonden die kan koken naar alle monden.
    Maar als je dan 1 of misschien 2 negatieve reacties leest van 1 dag blijven er nog heel veel over die je niet hoort om maar aan te geven dat er ook veel positieve reacties zijn maar welke je niet altijd terug leest op het internet.

    Gr
    Stiefpat

  134. P schreef:

    Wij willen graag een keer komen kijken. Maar als ik dit zo lees denk ik…. laat maar. Mis ook een reactie vanuit de sauna zelf. Want dit soort reacties wil je toch niet?

  135. Anoniem schreef:

    Reactie op anoniem: 15 maart 2018
    Hi, weet heeft de afgelopen maanden die kleine hete en bloedmooie Aziatische vrouw gezien in de sauna? Zou graag met haar in contact komen.
    Hoe zag die Aziatische vrouw eruit?

  136. Bixxie schreef:

    Zaterdag ga ik voor de eerste keer, ik zal wel zien hoe het bevalt. Ik ga in de middag en bij teveel alpha mannetjes uit het rif gebergte ben ik zo weer weg. Zijn er meer mensen die zaterdag voor het eerst gaan?

  137. Stag schreef:

    Als stel mv zijn wij ietwat verbaasd dat een aantal allochtone mede-saunabezoekers wel zelfstandig de weg naar de sauna in Beuningen weet te vinden en blijkbaar tevens in staat is de entree en bijkomende consumpties te betalen. Maar als wij in een jacuzzi zitten en de vrouw aangeeft niet gediend te zijn van ongewenste aanrakingen wordt er niet-begrijpend lacherig gedaan met als verklaring: “iek hierrr voorrr eerrst”. Na een eerste vriendelijke uitleg dat het hier niet zo is dat je zomaar ongevraagd aan iemand kunt zitten blijkt na enige tijd dezelfde ‘Nederlander met migratie achtergrond’ een hernieuwde poging te wagen tot (voor ons ongewenst) lichamelijk contact. Het woord “nee” is blijkbaar lastig te begrijpen voor deze personen. Daarna volgen wederom nieuwe pogingen. Vanwege dit respectloze gedrag richting de vrouw moet ik als man met enigermate van stemverheffing duidelijk maken maken hoe de huisregels zijn in de sauna en/of hoe het werkt in onze cultuur. De consequentie van dit alles is dat ik als man veel te waakzaam moet blijven terwijl ik daar kom voor mijn ontspanning. Een lastig te managen probleem dunkt ons, maar als de stelletjes op een gegeven moment wegblijven om genoemde redenen hebben de alleengaande mannen daar ook weinig te zoeken vermoeden wij.

  138. Vixen schreef:

    Azzurra is een heerlijke sauna om samen, als stel te genieten mits de aanwezige single mannen die komen eens wat meer respect zouden tonen. Ik heb de huisregels er eens op na gelezen en het staat er toch echt duidelijk vermeld dat ongewenste intimiteiten niet gewenst zijn. Het grootste probleem zal zijn dat de mannen die een nee kennelijk niet snappen geen Nederlands begrijpen of kunnen lezen? De meesten beschouwen de aanwezige vrouwen als lustobject en lopen in grote getallen er constant achteraan. Het is echt een zeer storende factor voor ons wat eigenlijk een heerlijk erotisch middagje zou moeten zijn.

  139. Donny schreef:

    Hoi, ik zou graag met oudere mensen willen rommelen in de sauna, liefst 65 plus en graag aan de mollige kant. Dikke oma’s en dikke opa’s dus. Welke dag (en tijd) heb ik dan een grote kans om die doelgroep te ontmoeten? Of is er iemand die weet heeft van een andere plek om senioren te ontmoeten?
    Ik 39jaar, 70kg. 1.70m

  140. Paul schreef:

    Hou moni ik paul
    Heb wel zin in nette sex en ook in azzurra Sauna
    Wie weet vind je het leuk
    Contact paul204@live.nl

  141. Moni schreef:

    Hoi lieve mensen,
    Zou zo graag eens een keer alleen naar azurra willen gaan genieten.
    Is dit mogelijk.? En Is er nog een nette man, die gewoon, net als mij heerlijk wil genieten? Dok op nette sex.Ik nette mollige vroyw 49 jr.

  142. marc schreef:

    Beetje jammer afgelopen zaterdag naar Azurra geweest, op zich was het best gezellig maar de sfeer werd grondig verpest door een aantal buitenlandse en nederlandse mannen die als een stelletje gefrustreerde kippen in de rondte liep. Het woord respect kennen zij absoluut niet. Tot twee keer toe zaten ze tot op ons rug en als je er wat van zegt krijg je een grote bek. Nu heb ik daar niet zo een probleem mee en de haantjes, stokstaartjes had ik rap het bad uit. Maar de sfeer is verpest door dit soort mongolen, die denken dat alles kan en mag.
    Toppunt waren een viertal heren die dachten dat ze jezus waren en lekker met onderbroek onder hun handdoek liepen deze vier buitenlanders liepen eerder op de avond reeds met een telefoon de sauna in iets wat door Marco de barkeeper meteen werd aangepakt.
    Voorlopig houden we het hier even voor gezien, bedankt eikeltjes dat jullie voor de paren de sfeer zo grondig kunnen verpesten met jullie gedrag. Ik hoop dat Perro en zijn team hier hard tegen op gaan treden dat zou de club ten goede komen. groetjes M&B

  143. Eric jan schreef:

    Hallo David
    Ik vond dit ook al opvallend. Ik was er ook. Die snorde als een gefrustreerd loops geval overal achteraan. Mij ging de zin over en ben naar huis gegaan, ik was graag bij jullie komen zitten hoor. Mischien is het beter om savonds te gaan. Zitten de meeste bij het vrouwtje op de bank.

  144. David schreef:

    Goed concept, fantastische eigenaar en medewerkers en een steeds fraaier wordende inrichting. Maar wij als stel willen wel opmerken dat er op bijvoorbeeld een woensdagmiddag na een uur of 4 relatief teveel allochtonen rondlopen. Deze mannen zijn vaak opdringerig en vertonen onwenselijk gedrag. Vandaag hadden we er 1 die ons dacht te komen vergezellen en stiekum de deur van de ruimte op slot draaide. Of we zitten met twee stellen in een kleinere jacuzzi wat al vrij krap is en plonst er een zeer zwaar behaarde zeer dikke allochtoon het water in, die kort daarvoor in de doucheruimte nog zwaar gorgelende en keelschrapende geluiden aan het produceren was. Voor ons is dat bepaald niet lustopwekkend. Wij snappen dat het voor de eigenaar of leiding lastig is hoe je dit moet managen maar wij ervaren het als een serieus probleem. Het doet helaas afbreuk aan wat een leuke dag moet zijn.

  145. Eric jan schreef:

    Morgen 28 mrt ben ik vanaf ca 13 uur in azzura. Ik Zoek nog een leuke dame die met me mee wil gaan. Ikzelf ben een 48 jarige sportieve goed verzorgde hetero man. Heb ik je Interesse gewekt? Mail me dan en wie weet maken we er dan een hete middag van. Mail maar naar azzura1970@gmail.com

  146. jenj6067 schreef:

    Ben een man van in de vijftig en wil donderdag 29 maart eens gaan kijken in Azzurra. Ben nog nooit in een gelegenheid als deze geweest, maar wil graag eens kijken of ik mijn vrouw hier mee naar toe kan nemen, meer de sfeer proeven zeg maar, niet om meteen van alles te gaan doen… Is de donderdagmiddag hier een geschikte middag voor? Is het druk genoeg om inderdaad sfeer te kunnen proeven? Is er iemand die hier iets over kan zeggen?
    jenj6067

  147. marc schreef:

    wij zijn nu een paar keer geweest in Azurra en altijd naar ons zin , voor elk wat wils. Teun is een wereldgozer achter de bar. wij gaan as donderdag 29 maart en op zaterdag 31 maart. En hebben er weer echt zin in.
    Misschien een leuk bi-stel wat ook komt wij beidde eind veertig en bi.
    couple libertin

  148. hscholte schreef:

    zaterdag avond voor het eerst geweest met vrouwtje ,allebij genoten en vrouwtje heerlijk verwend door aardige rasta man ,voor herhaling vatbaar, leuk stel

  149. Henk schreef:

    He
    Bixxie
    Ik wil ook zaterdag 7-4 voor het eerst gaan
    Lijkt mij spannend zeker
    Wat zal de beste tijd zijn om te Gaan ??
    Heb jij ervaring met zulke sauna s ??
    Gr henk

  150. GennepCuckold schreef:

    Wij zoeken een professionele masseur voor haar: 27, slank en aziatisch. Graag reacties naar: gennepcuckold@gmail.com

  151. Bixxie schreef:

    Zaterdag 7 april ga ik voor de eerste keer, ik ben absoluut geen “jager” zijn er nog do’s en don’t’s voor deze nieuweling?

  152. Twan schreef:

    ben biman helemaal geschoren en ik wil woensdag 21.03 gaan.
    zijn er koppels of geschoren bimannen die heelijke sex met me willen?
    mail: flid1965@outlook.com

  153. Johan schreef:

    Gaan er nog leuke damens vanavond?

  154. Sunshineclubbin schreef:

    Heerlijke avond gehad in azzura. Alleen jammer dat er meer mannen als vrouwen zijn. Maar ondanks dat toch een top avond gehad met twee leuke dames. Eentje met gips oeps.

  155. Anoniem schreef:

    Hi, weet heeft de afgelopen maanden die kleine hete en bloedmooie Aziatische vrouw gezien in de sauna? Zou graag met haar in contact komen.

  156. Sunshine schreef:

    Hoi. Helaas heeft er nog niemand op mijn oproepje gereageerd. Dus maar weer een poging. Is er misschien een leuke dame die met mij morgen 15 mrt mee wil? Ik komt uit Blerick en indien je langs de route woont mag je ook met mij mee rijden. Voeg me maar toe op kik messenger. Sunshineclubbin of mail me maar op squirter1970@gmail.com

  157. Anoniem schreef:

    Ik wil graag voor de eerste keer op 15 maart naar de sauna gaan.
    Ben een man van 52. Is er meschien een dame die me wegwijs kan maken?

  158. PenC schreef:

    Erg geslaagd dagje gistermiddag. Prima sfeer, druk genoeg om gezellig te zijn, maar niet te druk. Het enige wat een beetje tegen viel was dat we niet gepland hadden wat langer te blijven. De volgende keer toch maar daar een hapje eten (zag er goed uit) en blijven hangen dus.
    Erg leuk ook dat we even gesproken hebben met StiefPat die we al tijden hier en op het swingstart forum zien posten. Zo zie je ook eens de gezichten die er bij horen.
    Ook nog gezellig met een ander stel staan praten toen we af stonden te koelen buiten na de sauna. Nog even samen een drankje gedaan aan de bar. Maar natuurlijk weer vergeten te vragen of jullie hier of op swingstart ook zaten. Wie weet zien we jullie nog in Cap waar jullie ongeveer op dezelfde tijd zouden zitten met een camper dit jaar.
    Alles bij elkaar een zeer geslaagde middag en over het algemeen gedroegen de heren zich uitstekend gedurende de tijd dat wij er waren, dat mag ook wel eens gezegd worden.

  159. Saunaatje schreef:

    Jowi, lijkt me leuk! Hoe laat gaan jullie??

  160. PenC schreef:

    Wij misschien ook. Het is voor ons echt een tijd geleden. Wel eerst nog even wakker worden hoor voor we dat zeker weten. We bedenken ons nog wel eens als we er te lui voor zijn op zo’n zaterdag 😉
    Als we gaan zal dat in de loop van de middag worden en niet in de avond.

  161. Jerry schreef:

    Hey wij stel grote lichtgetinte man en kleine lolita blonde dame zijn er vanavond voor het eerst. Welke dame doet met ons mee?

  162. Anoniem schreef:

    Hoi wij als stel gaan vandaag voor het eerst hiernaar toe. Wat is de beste tijd om te gaan? In de middag of in de avond of maakt dat niet uit? En komen er op zaterdag veel stellen of zijn er alleen maar vervelende opdringerige mannen?

  163. Snarf schreef:

    Ik ook morgen naar Azzura. Jonge man van 37! Wie lijkt het leuk om met mij gezellig te kletsen en misschien meer daar??

  164. StiefPat schreef:

    Wij gaan morgen ook weer eens richting Beuningen.
    We zijn al even niet geweest maar we zijn benieuwd wie er nog meer gaan komen 🙂

  165. Ray en Anita schreef:

    Leuk dit te lezen, veel dateplezier jullie! Xx Ray&Anita

  166. jowi schreef:

    Hoi Anoniem. We verwachten er rond 2 uur-half 3 te zijn. Zou leuk zijn om elkaar daar te treffen.

  167. Sunshine schreef:

    Hoi ik ben op zoek naar een leuke dame die met mij naar azzura wil. Ik ga donderdag 15 mrt, ik ben er vanaf ca 17uur tot tegen 22 uur. Ben er al een paar keer geweest maar dan als man alleen en nu wil ik eens met een dame er naartoe en een paar stoute hete momenten beleven. Iemand intresse? Voeg me maar toe op kik sunshineclubbin

  168. Anoniem schreef:

    10 3 gaan wij stel 43 45 ook naar sauna wie weet zien we jullie daar jowi

  169. Toonz schreef:

    14 maart ga ik voor het eerst hier naar toe, zijn er nog mannen of stellen die mij wegwijs willen maken in alles?

  170. Toonz schreef:

    Woensdag 14 maart ga ik voor het eerst als biman naar de sauna, zijn er nog leuke mannen of een bistel die ook gaan en mij wegwijs willen maken in alles?

  171. jowi schreef:

    Op zaterdag 10-3 gaan wij, stel van 50-53 naar deze sauna.
    Mochten er leuke stellen of heren ook gaan dan horen we het graag.

  172. Jean schreef:

    Gaan er vanavond 21-02-2018 nog stellen naar Azzurra?

  173. Roel schreef:

    Zijn er ook avonden, alleen voor stellen?

  174. Richjo schreef:

    Wij gaan 10 feb. Mijn rijpe vrouw wil met een donkere fors geschapen man wat beleven. Meerdere is ook een wens. Komen er nog donkere mooie mannen

  175. Chris en Marc schreef:

    Kortgeleden voor het eerst samen met mijn man op een zaterdagavond naar Azzurra geweest. Wij zijn zeker niet onbekend in het wereldje, bezoeken geregeld sexsauna’s, parenclubs en in de zomer swingercampings maar in Azzurra waren we nog nooit geweest……
    Nu moet ik zeggen dat wij beiden niet vies zijn van veel aandacht en eerlijk is eerlijk, die kregen we ook. Er waren veel paren (altijd leuk) maar zeker ook heel veel lekkere mannen. Zelf ben ik niet vies van (veel) mannen en mijn eigen biseks man ook niet dus wij zijn behoorlijk aan ons trekken gekomen. Heerlijk gevreeën met koppels, vrouwen en veel mannen. Heel veel sperma over ons lijf gekregen, mmmmm. Echt een enorm geile avond. De warme steen is heerlijk om een gangbang op te houden en je helemaal vol te laten spuiten zodat je heerlijk plakkend van het gouden goedje kunt rondlopen. Daarna even naar de donkere ruimte waar mijn man en ik samen op ons knieën veel mannen naar een hoogtepunt gezogen hebben. Heerlijke avond gehad. We komen snel weer……………..liefs bikoppel

  176. nick schreef:

    ik 27 z.u vanavond langs azzurra willen gaan, het is voor mij de eerste keer.
    iemand nog tips voor me? of mensen die vanavond ook gaan en mij een rondleiding zou willen geven?

  177. Paul schreef:

    Ben biman van 57 en wil voor de eerste keer komen,wie zou mij willen rondleiden.zijn er ook leuke dames voor exotische contact

  178. ron schreef:

    Hallo,

    Ik ben een slanke single (49) Hetero man en van plan om zaterdag 20 januari naar Beuningen te komen.

    Tenminste als er een leuk stel is dat prijst stelt op een helpende massagehand 🙂

    Kan ik iemand een plezier doen?

  179. Jantje schreef:

    Welke leuke vrouwen gaan er as woensdag ???

  180. David schreef:

    Wij zijn een leuk en representatief stel MV van rond de 50, vrouw is bi, slank, kort blond haar en mooie borsten cup c en heeft een zeer hoge sexdrive, man is 1.90 en fors geschapen. Wij komen graag in contact met leuke stellen om af te spreken in Azzurra. Aanstaande woensdagmiddag 10 januari zijn wij er weer! davidfirth@live.nl

  181. Rob schreef:

    Gisteren weer in Azurra geweest, was gezellig druk maar niet te, wat het ook wel eens kan zijn begrepen we. Mijn vrouw weer heerlijk verwend met wat andere mannen!
    Jolanda is best selectief, en nee is ook nee, en daar nog nooit problemen mee gehad.
    Gaan zeker weer binnenkort.
    Kik: robjolanda

  182. Jan schreef:

    Gaan er morgen nog vrouwen of stellen naar Azzurra
    Ben man 53 jaar en voor mij eerste keer om tegaan

  183. Ad schreef:

    zijn er op de gay dagen ook stellen (M/V) aanwezig?
    ik wil 12 januari komen!

  184. Anon schreef:

    Zaterdag voor het eerst geweest, was een geweldige ervaring. Gemoedelijk, respectvol en gezellig, een enkele man die teveel verwachtte en een schreeuw om.aandacht waagde, maar ‘nee’ respecteerde. Wel merk je heel erg een kliek, veel mensen kennen elkaar, maar zijn wel heel open. We gaan zeker nog eens!

  185. Johan schreef:

    Allereerst wil ik iedereen het beste toewensen voor 2018 !
    Mijn eerste goede voornemen is om op woensdagavond 3 januari naar Azzurra te gaan. Ik ben nog nooit in een sexsauna geweest en het lijkt me best spannend.
    Zijn er nog leuke stellen of dames die ook van plan zijn om te gaan ? Ik ben een slanke jongeman van 46 jaar. Mail: johanhoudtvansex@hotmail.com.

  186. Anoniem schreef:

    We zijn vaker geweest op zaterdag en hebben goeie ervaringen. Nee is nee en we zijn altijd respectvol behandeld. Ook als ik alleen in ruimtes was en mijn man aan de bar. Wees duidelijk en je hebt een leuke avond.

  187. mgpm schreef:

    Geen idee hoe het er zal zijn wij gaan zaterdag 30-12-2017 ook voor het eerst. Zijn niet uit op mannen alleen gezien mijn vrouw erg benieuwd is naar de vrouwen liefde.
    Hopen op een leuke middag en avond, gaan het meemaken.

  188. Theo schreef:

    Ben zeer benieuwd en zou graag vanmiddag eens willen meemaken om sex met andere te hebben . Komen er vanmiddag 28-12 ook vrouwen?

  189. ijsselstein stel schreef:

    wij willen komende zaterdag 30-12 naar Beuningen gaan , bericht van ronald doppenburg van 18-8-2017 precies waar wij naar op zoek zijn maar lees hier ook andere berichten , hoe zit het nu echt in deze sauna ? wij zijn als stel op zoek naar zoveel mogelijk sex voor haar op een avond maar ik heb geen zin de hele avond politieagentje te gaan spelen , ik kan haar dus niet alleen laten gaan terwijl ik aan de bar zit ofzo ?

  190. Geilstel schreef:

    Hoi
    Wij stel V 29 en M 32 willen keer sexs met een andere koppel tussen de 25 en 40
    Is dit daar mogelijk is voor ons allemaal de eerste keer maar willen geen sexs met alleen mannen wil kan ons de weg wijzen voeg ons toe op kik Geilstelvrouw

  191. Piet schreef:

    Zondag, 26 nov kom ik voor het eerst naar Beuningen, ben er rond 13.00.
    Wie wil mij opvangen en wegwijs maken,en ……..
    Heb rode lendedoek om en links multicolor armband

  192. Ray en Anita schreef:

    Als er geen evenement is dan is er voldoende ruimte zonder te hoeven reserveren.

  193. Piet schreef:

    Is reserveren nodig? Voor 25 november?

  194. B schreef:

    Wij willen voor de eerste keer komen. Eind 40. Zijn er meer 40ers morgenavond . Staan open voor experimenteren

  195. B schreef:

    Hoi. Wij, man en vrouw eind 40, willen voor de eerste keer maar deze sauna. Willen graag beiden experimenteren. Wat kunnen we verwachten

  196. Jantje schreef:

    Welke leuke vrouwen dames Meiden gaan er morgen

  197. F en M schreef:

    Hoi R. … Een berichtje van M ( tattoowoman) en F . We hebben afgelopen zaterdag 3x seks gehad met een fantastisch hoogtepunt de laatste keer. We willen heel graag “op herhaling” een keer… Enig idee hoe we in contact kunnen komen? xxx F en M .

  198. Anita schreef:

    Heerlijke middag en avond gehad. Verwend door twee “toyboys”. Oma heeft genoten, zeker door toedoen van de “kabeltrekker” van een jonge dekhengst. ????. Gaat zeker nog een volgende keer volgen. Hmmmm.

  199. marc schreef:

    goedendag, zij er nog mensen die morgenavond de 15e november naar Azzurra gaan?

  200. antwan schreef:

    ik man 34 jaar sportief uitziend .
    ik zou morgenavond ook graag willen gaan is er een vrouw of stel die me rond zou kunnen leiden mijn kik is antwan2501

  201. B&B schreef:

    Hoi, wij, v46 m47 zijn nu 2 keer geweest. Eerste keer viel wat tegen omdat er wel erg veel single mannen waren. Afgelopen zaterdagavond 29 okt zijn we geweest en was helemaal top, gezellige stellen en met de buitenzit onder de parasol heerlijk gezeten. De Jacuzzi s stonden wat ons betreft behoorlijk warm. Heerlijke opgieting gehad in de mooie sauna en ons vermaakt in het doolhof 🙂 we komen snel weer een keer terug. Bart en Babette

  202. Tom schreef:

    Hallo,

    ik wil morgen overdag (woensdag) naar de sauna. Is er dan wel iets te beleven?

    Groet
    Tom,

  203. Marcel schreef:

    Wij (stel 45 en 45 jaar) gaan donderdag as naar Azzura en het is de eerste keer voor ons. Zijn de donderdagen een beetje druk bezocht door stellen dan wel te verstaan.

  204. Otto schreef:

    @anoniem: vrouw van 46 jaar ik man van 50 wil wel met jou naar sauna azzurra in beuningen

  205. R&E schreef:

    Hoi zijn een stel waarvan (ik) lekker dik/gezet ben en verslaaft aan echte seks met zoveel mogelijk mannen terwijl mijn man toekijkt, Maar hebben niets met opdringerige mannen (Grrrr), nu willen wij a.s zaterdag langskomen voor een geil sauna bezoek, Is dit iets voor ons of kunnen wij beter naar onze vertrouwde club gaan ?

  206. Tonie schreef:

    Ik wil 4 oktober naar Azurra. Is er een vrouw die een tantrische massage van mij wilt. Deze massage duurt minimaal 1 uur.

    Veel warmte

  207. Ronald Doppenberg schreef:

    Hoi Kees je hebt ook bubbelbaden en een infrarood sauna in de afgesloten ruimtes..en ik moet zeggen dat het heel lekker is om daar eens lekkere sex in te hebben

  208. Schatjes36 schreef:

    Hoi hoi,

    Wij willen vanavond 30 september voor het eerst gaan. Zijn er nog meer stellen die gepland hebben om hier heen te gaan?
    We horen het graag!
    Schatjes36

  209. Anoniem schreef:

    Ik wil wel eens zo.n spannende middag beleven. Zijn er smiddags/savonds ook vrouwen alleen. Of is dat niks om als vrouw alleen hier te zijn. Ben een vrouw van 46 jaar

  210. Irma en Aad schreef:

    Geile mannen gezocht sauna/jacuzzi

    Nederlands stel zij 42 slank normale borsten lange zwarte krullen geschoren meisjeskutje gewillig kontgaatje
    woensdag en donderdag avond 27/28 sept zijn wij vanaf 20.00u tot 2.00u in Sauna Azzurra Beuningen voor vrouwgerichte seks, zij is in voor neuken ook anaal pijpen aftrekken tongzoenen trio of met een groep tegelijk, pijpen en slikken neuken met condoom verder alle standjes en spelletjes die je kunt verzinnen als het maar lang en veel is, naar mate de avond vordert en de bacootjes er in gaan krijgt ze steeds meer zin en lef dus mannen kom op pakken wat je pakken kunt je verwent haar ermee, wij kunnen ivm werk helaas maar 2 avonden per maand,
    Tot gauw
    Irma en Aad

  211. Anoniem schreef:

    Is het op de zaterdag ook voor bi contacten

  212. Wijtwee schreef:

    Hoi, wij gaan as zaterdag ook eens kijken, wij 44 en 38, hopen op een geile avond met een leuk stel waar man bi van is of een leuke bi man en geen opdringerige types….tot zaterdag B&B?

  213. kees schreef:

    zijn er ook bubbelbaden in een ruimte die je kunt afsluiten of is het op zondagmiddag daarte druk voor?

  214. B&B schreef:

    Hoi Wij stel van 47 en 48 willen aanstaande zaterdag ook gaan, hopen niet op de ervaring van Petra en Dean. we zijn benieuwd

  215. Angel&hugo schreef:

    Hoi
    Wij stel van 51 jaar willen zaterdag 16 sep naar azzuro gaan . Is er een stel dat ook intresse heeft.
    Kik; hugopeters

  216. Petra en Dean schreef:

    Helaas op alle zeven (7) zaterdagavond dat wj daar als stel zijn geweest extreem veel brutale opdringerige vervelend jagende allochtone mannen en met allochtoon bedoelen wij, Noord-Afrikaans en Arabisch jammer!!!!!!!!!!!! bloednerveus wordt je van dat volgen betasten en zeuren.

  217. Bistel achterhoek schreef:

    Komen er vanavond 19 augustus nog leuke bi stellen in azurra?

  218. Nick schreef:

    Hoi Ronald ik was de gelukkige die je meisje mocht verwennen, misschien voor herhaling vatbaar? Voeg me toe op kik nick291987

  219. Ronald Doppenberg schreef:

    Afgelopen zaterdag met mijn vrouw geweest..was onze eerste keer en meteen een geweldig avontuur..als stel word je echt overal gevolgd door mannen..en in het doolhof kwam je in een kamer met een groot bed ..mijn vrouw en ik begonnen een beetje met elkaar te rommelen en meteen kwamen er allemaal mannen om ons heen liggen en vroegen of ze haar aan mochten raken..dat mocht van ons en ik vond het geweldig hoe ze haar streelden en beften en vingerden..en na goed keuring van ons beiden mochten ze haar ook (met condoom natuurlijk) neuken..later in het bubbelbad gebeurde precies het zelfde weer met meerdere mannen tegelijk en werd ze heerlijk op de rand van het bad genomen..later zijn we nog even met een man die zij leuk vond nog een privé kamer met infrarood sauna en bubbelbad ingegaan en hééft die man haar eerst in de sauna en toen in het bubbelbad lekker genomen terwijl ik toe keek..ook is ze in de grote sauna door meerdere genomen..een mooie dag en kunnen niet wachten tot de volgende keer

  220. j en m schreef:

    Hey,wij stel (44 en 46) zijn gisteren naar Azzurra geweest en het was SUPER!
    WE hebben heerlijk genoten van de sauna en bubbelbad,maar ook van een bistel en daarna nog even
    lekker geneukt met een hetero man.
    Enig nadeel het was (maar dat is onze mening) vrij klein plus er hadden wel wat meer grote afsluitbare speelruimtes mogen zijn.
    Wij gaan zeker weer dit was echt puur geil genieten.

    Gr J en M

  221. Wij2 schreef:

    Hoi,Stel 40+ wij (stel 45+)willen binnenkort ook eens gaan kijken daar,hoe was jullie ervaring?

  222. Anoniem schreef:

    Hoi, wij een stel 40 + willen zaterdag 10 juni gaan naar azzurra. Zijn er meerdere stellen die dan gaan. Zij is bi hij bischierig.

  223. sumsteef schreef:

    Ik zoek een sauna date
    Een vrouw we gaan samen naar de sauna en we zien wel
    Hoe hetdaarverloopt ik ben normale man
    Zeker vind ik het interessant.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *