Waarom swingen jullie eigenlijk?

Ik spreek graag andere swingers wanneer ze in de club komen. Wanneer  je mij op zo’n avond ziet rondsletten in Parenclub Mystique, en ik heb al 10 mensen gesproken in een uur tijd, dan weet je dat ik weer op zoek ben naar hèt antwoord op een van mijn vragen.

Deze vraag wordt overigens onderling nooit gesteld wanneer twee leuke stellen elkaar ontmoeten, misschien is de vraag te confronterend? Een turn-off?

De vraag is: Waarom swingen jullie eigenlijk?

Swingen is spannend en swingen is geil. Swingen is voor mij de uitlaatklep om de dagelijkse sleur te doorbreken, heerlijk even een ander te kunnen zijn dan iedereen van je verlangt. Niemand kent me hier uit het verticale leven, dus wat kan me gebeuren?

Op de een of andere manier is er ook minder onderlinge discriminatie wanneer iedereen half in z’n blootje in de club staat. Je bent ‘uniform ongekleed’, ook een leuke afwisseling. Ontwapenend…haha

Durf je nog?

Latex Vac Rack vacuum bondage bed

Aan de bar stond een knappe slanke dame met kort blond, sportief bobkapsel tegen een andere dame te praten, de muziek stond hard dus ze sprak zo hard dat ik het gesprek meekreeg, of ik het nu wilde of wel.
Deze blonde dame was in een zeer vrolijke stemming want ze was naar een club geweest in België. “En daar hebben ze een geweldige spreider op de sm afdeling, daar moet je echt naartoe!” vertelde ze vol vuur.
“Zo eentje die je ècht helemaal oprekt.” Ze stak haar armen weidgespreid in de lucht en met haar hoofd deed ze een ‘jezusje’ (hoofd opzij hangend). Ze werd alsmaar blijer van haar nieuwste ervaringen daar, je zag haar het erotisch momentum herbeleven. De smile ging van oor tot oor.
Door de hoofdbeweging die ze maakte, zag ze dat ik mee stond te genieten. Ze schrok hier een beetje van en maakte een snelle inschatting van wat ik gehoord kon hebben. Ik reageerde direct met een brede lach en zei dat ik het geweldig interessant vond, en begon haar wat meer vragen te stellen. Ik wilde wel wat meer weten eigenlijk.
Ik vroeg haar of ze wel eens in zo’n suction suit had gezeten met alleen een gat om door te ademen, voor mij het allerengste wat ik ooit heb gezien op een foto.
Opeens begon ze over de dont’s te praten, “niets over mijn hoofd en niks in mijn mond” zei ze. Verder was haar niks te gek eigenlijk. Terwijl haar ogen weer begonnen te stralen en ze verder begon te praten realiseerde ik me dat ze intens gelukkig is geworden dankzij deze uitlaatklep. Ik feliciteerde haar oprecht en zag een intens gelukkige, sterke vrouw. Het ultieme voorbeeld van transcedentie.

Daarna trok Anita me weer mee naar dat leuke stel dat we al een paar keer eerder ontmoet hebben. (Die van bij de stoeltjes buiten). Lekker ons eigen dingetje doen, gelukkig en genoegzaam met onze eigen sexuele voorkeur maar dan zonder spreidkruis.

En die vraag? Die stel ik ze niet, ik hoef het niet te weten, het is goed zoals het is…

Wauw, tis cool om swinger te zijn zonder te (hoeven) veroordelen. Een verrijking.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Stel Ede uit Ede schreef op 23 juli 2026 om 16:06
Goedemiddag wij stel, nog vrij jong eind 30. Hebben vakantie, en willen as zaterdag middag naar de Bisonbaaij. Waar is het swingerstrandje en wie stuurt ons de locatie wij lezen hier over een grote boom tussen Waal en baaij? Wij zijn hier niet bekend maar zoeken vooral andere stellen om te kijken en wellicht meer? Wie helpt ons de plek te vindenxx
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
De indeling van het gebied is globaal: Dicht bij de ingang en de dijk: vooral textielrecreatie. Langs de lange noordzijde van de plas: het bekende naturistengedeelte. Achter de Bisonbaai, richting de Waal: meerdere kleine Waalstrandjes die via wandelpaadjes bereikbaar zijn. Op deze strandjes wordt ook naakt gerecreëerd. DE meeste actie vindt plaats op de afgelegen Waalstrandjes aan de achterzijde van de Bisonbaai, niet op het centrale naturistenstrand zelf. Als je de Waalstrandjes wilt vinden: parkeer bij de Erlecomsedam (bij Hotel Oortjeshekken); loop via het toegangshek naar de Bisonbaai; volg het pad helemaal langs de plas tot achteraan, richting de Waal. Daar liggen de kleine strandjes.
Even geduld...

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *