Na jaren een week in Cap d’Agde ons erotisch plezier te hebben beleefd gaan we dit jaar eens kijken naar een andere bestemming. Zoals Agde is er niks anders, daar kunnen we kort over zijn. Ook weten we van camping “Le Ran du Chabrier” in de Ardèche, maar de verhalen daarover hebben ons niet overtuigd om daar een week door te brengen hoe spannend deze camping ook mag zijn.
Bij toeval lazen wij vorig jaar een verhaal over een nieuwe camping die zich steeds meer profileert als een “camping libertin”. Het verhaal en de recensies hebben ons doen besluiten om dit jaar een week naar “Camping libertin Roseraie” toe te gaan. Deze camping ligt vlak onder Vhicy wat qua weersomstandigheden niet zo zeker is als het meer zuidelijker gelegen Agde.
De recensies gaven ons een redelijk beeld van wat we daar konden verwachten, maar uiteindelijk moet je het zelf ervaren. Deze camping is nog niet zo lang actief voor de swingers want volgens mij wordt dit het derde jaar (2016). Afgelopen jaar heeft men van diverse bezoekers “opbouwende” kritiek gekregen waarmee men zeker iets heeft gedaan.
Bij aankomst doen de vele vlaggen van landen je vermoeden dat ze je taal spreken. Nou ze spreken slechts één taal en dat is Frans en daar wijken ze niet van af. Alles is in het Frans en men doet niet eens een poging om bijvoorbeeld Engels te spreken. Alle informatie die er hangt en/of krijgt is in het Frans. Natuurlijk wel een goede manier om je Frans te verbeteren.
De camping zelf is niet zo groot maar oogt netjes en verzorgd. Het sanitairblok ziet er netjes uit en wordt een aantal keren per dag gecontroleerd en gereinigd. Over het hele terrein zijn er ruime kampeerplekken aanwezig en staan er her en der ook mobile homes. Sommige plekken hebben schaduw door de bomen maar wat achter op het terrein zijn ook open plekken. Hier staan meestal de mobiele mobile homes. Wijzelf hebben voor deze week een mobile home gehuurd. Er staan nieuwe, maar ook een paar wat oudere maar zeker niet slecht. Onze was voorzien van alle benodigde zaken met een veranda met daarop een picknick tafel welke uitermate geschikt is voor spannende doeleinden.
Een redelijk minpuntje vinden wij wel de drukke weg die langs de camping loopt. Er gaat redelijk wat verkeer overheen dat je, zeker als je in een tent ligt en deze ook nog dicht bij deze weg ligt kan dat best storend zijn. Onze mobile home stond ook redelijk dicht op deze weg en het geluid was duidelijk hoorbaar. Meer naar achteren op de camping heb je daar veel minder last van.
De dame achter de receptie is blijkbaar de eigenaresse en is heel resoluut in veel zaken. Zoals gezegd men spreekt alleen maar Frans. Bij het inchecken krijgt ieder persoon een polsbandje met een chip daarin. Deze dient men te allen tijde te dragen en als je hem niet om hebt word je daar meteen op aangesproken.
Met dat polsbandje betaal je ook alle consumpties en brood. Het rare is dat je bij aankomst meteen het polsbandje moet opwaarderen dit in tegenstelling bij bijvoorbeeld een sauna dat je afrekent bij vertrek. Bij elke transactie moet je het bandje afdoen omdat men deze ergens langs moet halen. Dat is wel wat onhandig.
Het terrein kom je niet zomaar op en af. Bij het uitrijden moet je een slinger geven aan een bel bij de poort. Bij het inrijden moet je net geluk hebben dat er iemand bij de receptie zit en na het zwaaien met je polsbandje gaat het hek open.
Zoals wij begrepen hebben is het zo dat iedereen die een bandje draagt openstaat voor contact. Ook enkele personeelsleden dragen een bandje en hebben dan ook seksueel contact met de gasten!
Op het terrein is een lekker zwembad. Niet groot maar voldoende om lekker in te zwemmen. Rond dit zwembad zijn een aantal plekken ingericht waar je op een groot matras sex kunt hebben. Ook op de ligbedden rondom het zwembad gebeurt het nodige. Behalve in het zwembad en restaurant is sex volgens mij overal toegestaan.
Aangrenzend aan de camping is een stuk bos waar ook op diverse plekken ook ligbedden, een sling en andere spannende attributen zijn gemaakt. Het is niet een groot stuk bos maar er is voldoende ruimte om op diverse plekken sex te hebben. Het jammere is dat er in de avond en nacht geen verlichting is dus is het verstandig om zelf een klein zaklampje of je telefoon mee te nemen die je overigens nergens op het terrein mag gebruiken, ook niet als daar muziek op zou staan.
In de week dat wij er waren was het niet helemaal vol. Rond de nationale Franse feestdag zou dat wel het geval zijn. Een Nederlands stel dat wij spraken die het jaar daarvoor rond de nationale feestdag er was vertelde dat het toen vol was en in de avond overal op de camping spannende geluiden te horen waren van seksende stellen tot groepsseks toe.
Natuurlijk bepalen de aanwezige mensen hoe de sfeer is. In onze week waren er een aantal Nederlandse stellen maar de meesten waren Frans met een verdwaalde Belg en Duitser. Nu zijn wij ook niet de jongste maar het overgrote deel van de mensen in deze periode (begin juli) waren ook niet de aller jongsten op een paar uitzonderingen na.
Wij hebben het gevoel dat men nog steeds bezig is om deze swingers camping in te richten naar de wens van de gast. Zo heeft men op voordracht van suggesties verbetering aangebracht voor het vertier in de avond en nachtelijke uren. Elke avond heeft men wel een thema t.a.v. de kleding.
Rond het zwembad staan nu twee grote tenten die dienst doen als disco, club en eetgelegenheid. Er zijn gezellige zitjes geplaatst en achter de dansvloer is ook een ruimte waar je lekker los kunt gaan met je eigen partner of met meerderen. Verder staan er op het terrein een aantal tenten waar je ook spannende dingen kunt uithalen.
Het is geen camping waar je voor je rust komt integendeel. De muziek van de club gaat zeker tot na middennacht door en als je de pech, of geluk hebt, dat er naast je een stel een feestje geeft dan kom je ook niet tot slapen toe.
Achter de receptie is een klein winkeltje met de meest voor de hand liggende artikelen. Boodschappen kun je het beste doen nabij Vichy. Vlak voor het binnenrijden van Vichy is een grote E.Leclerc supermarkt waar je van alles kunt krijgen. Daar vlakbij is ook een Lidl. Beiden zijn wel op zondag dicht.
Kijk zelf op voorhand welke interessante plaatsen in de nabijheid van deze camping zijn om te bezoeken. Vhicy is er zo eentje en ook een bezoek aan de hoogste berg in de omgeving de Puy de Dôme die vanaf de camping zichtbaar is.
Plus:
Als alternatief voor een periode in Agde of als tussenstop van en naar Agde toe is deze camping zeker een aanrader.
Ruime campingplekken en goede accommodaties.
Sex is bijna overal toegestaan.
Min:
Men spreekt alleen maar Frans.
Drukke weg langs de camping.
Het weer kan een rol spelen omdat het noordelijker in Frankrijk ligt.
Stelsauna
uit Bergen op Zoom schreef op 13 februari 2026 om 21:16
Zaterdag avond 14 feb wie ook naar Elysium lekker ondeugend in de sauna,s wij beiden grijze badjassen
Para
uit Dortrecht schreef op 13 februari 2026 om 20:42
Hallo allemaal, wie gaat er morgen naar de Azzura sauna? Wij zijn een getrouwd stel van 37 jaar en we willen graag naar de sauna.
Ray (die andere)
uit Elst schreef op 13 februari 2026 om 20:25
Naturistenkoppel uit Rotterdam leuk te horen dat jullie weer naar Azzurra gaan op een woensdag. Ik ga de 18 februari en ben er rond 14:00. Zou leuk zijn dat ik naakt naast je vrouw mag zitten en dat jullie Er ook zijn. Zal haar voorstel doen voor jacuzzi en een massage in een van de afgesloten ruimte zodat we ook fijn verder kunnen praten. Zie jullie graag daar!
Enjoy
uit Wiechen schreef op 13 februari 2026 om 20:19
Maandag 16-02 in Berendonck, stel v34 en m37! Benieuwd wie er nog meer zijn 🤗
Naturistenkoppel
uit Rotterdam schreef op 13 februari 2026 om 17:08
RAY@ (een ander)Ja we gaan binnenkort weer naar Azzurra Altijd op een woensdag meestal zijn we er om 15.00 en beginnen dan naakt aan de bar met een drankje🥂. Mocht je er ook zijn, begin een praatje met mijn vrouw en vraag haar mee te gaan naar bubbelbad. Als je haar wil masseren ze, 💘is ze daar wel voor in. Ze heeft een gladde kale kut en een handje vol borsten. Over vakantie kunnen we ook praten
Q&H
uit Heesch schreef op 13 februari 2026 om 16:50
Aanstaande maandag en dinsdag lekker naar berendonck welke koppels gaan we tegen komen ,en hoe te herkennen?
Staan voor veel open 😜.
Stel 37-35
uit Amsterdam schreef op 13 februari 2026 om 15:23
Wij nieuwsgierig goed verzorgd stel. Zijn op zoek naar meer spanning in onze relatie. Lijkt ons leuk om stel te ontmoeten in sauna? Of een leuke nacht in privé sauna met ze 4e. En zien wel hoe de avond verloopt. M179 normaal postuur. V165 licht curvy grote borsten
E en H
uit Limburg schreef op 13 februari 2026 om 12:51
Hoi D En M
Kan gezellig worden morgen wij 185 man en vrouw is 173
Waar heeft je vrouw piercing ?
Wij zitten veel in bubbelbad boven en kleine sauna en stoomsauna. Zij heeft haar tot op schouder en roodbruin hij heeft grijs haar en 2dagenbaardje..
TwiCe
uit Bergeijk schreef op 13 februari 2026 om 11:32
Een tijdje terug was ik samen met mijn vrouw in een sauna in het zuiden van het land. Bij het inchecken had ik een leuke dame gespot, die bij de receptie informeerde naar de opgietingen en rituelen van die dag. Na een tijdje, toen mijn vrouw en ik samen in het bubbelbad zaten, kwam diezelfde leuke dame ook het bubbelbad ingelopen. Ze had een prachtig lichaam, mooie krullen en een bijzonder soort fonkeling in haar ogen. Ze ging links naast me zitten.
Terwijl ik nietsvermoedend genoot van de bubbels die aanstonden voelde ik plotseling een hand, zachtjes maar doelbewust op mijn linkerbovenbeen. Aan de positie te voelen kon het niet de hand van mijn vrouw zijn. Ik keek naar de leuke dame links van me. Ze glimlachte een keer naar me en haar hand schoof verder richting mijn kruis. Wat een fantastische aanraking! Met een hartslag van 200 genoot ik van al haar handelingen, wat lekker en wat spannend! Helaas waren de bubbels al gauw weer afgelopen en trok ze haar hand terug omdat alles wat er zich onder water afspeelde weer zichtbaar was.
Ik zei, hardop tegen mijn vrouw, dat ik even alleen een rondje door het complex wilde lopen. De leuke dame hoorde het, en kwam na enige tijd achter me aan. Ik zocht een kleine sauna op en ging zitten. Het duurde niet lang of de leuke dame kwam ook binnen. Wat er toen gebeurde was nog vele malen fijner dan in het bubbelbad. Wow, wat liet zij me genieten! En aan haar gekreun te horen genoot ze ook van mij. Bijna dagelijks denk ik terug aan die dag en ik hoop heel erg haar nog eens te treffen in de sauna. Wat een heerlijk avontuur!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Wauw, geluksvogel!! Heerlijk verhaal
Masa
uit Brabant schreef op 13 februari 2026 om 10:04
@Ronald & Sandra, leuk en spannend voor jullie de eerste keer naar Azzurra. Voor ons een tweede bezoek, hopelijk bevalt het jullie daar net als het ons beviel de eerste keer☺️. Wellicht treffen we elkaar, hoe zijn jullie herkenbaar? Wij 50+, hij lang, kort grijs haar, zij volle borsten en bob kapsel, met saunadoek
Jim97
uit Roosendaal schreef op 13 februari 2026 om 10:01
Zaterdag ga ik naar Elysium. Vind elke spannende interactie leuk met man, vrouw of stel. Wie kom ik tegen? Zit vaak in de stoomgrot
D+M
uit Venray schreef op 13 februari 2026 om 07:48
Wij, stel, gaan zaterdag naar dr sainaboot in Mill. Hij 185 cm, zij 174 cm. Beide blad geschoten. Zij priercing. Houden van strelen, betastrn. Spreek ons gerust aan. Polsbandje links omgekeerd. Kus D+M P.S. E+H lijkt ons leuk jullie te ontmoeten.
T
uit Beuningen schreef op 13 februari 2026 om 07:33
Zijn er nog meer saunas zoals Azurra waar er stellen dagen zijn?
Wij komen zelf uit Beuningen en worden liever niet herkent als we naar de ingang lopen.🤣
SofieJim
uit Wijchen schreef op 12 februari 2026 om 21:10
Hoi e en h uit Limburg waarom komen jullie niet ook zondag naar de boot in Mill? 👍🏽☺️
Net als ik en mijn vriend en R&N uit Eindhoven.
Stelsauna
uit Bergen op Zoom schreef op 12 februari 2026 om 19:45
Wij gaan zaterdag avond lekker genieten in Elysium zijn koppel vr bi 45 m 47 wie komen we er tegen.
E en H
uit Limburg schreef op 12 februari 2026 om 16:39
Hoi wij gaan zaterdag naar de saunaboot in Mill van morgen tot 18 uur.
Alletwee intiem geschoren op de juiste plaatsen.
Wij houden van stoomsaunas en bubbelbaden en kleine sauna’s buiten. We zijn half zestig maar slank.
We vinden het het leuk om een verdwaald handje of wat meer te voelen en meer sluiten we ook niet uit.
Dus luitjes laat maar eens kijken wie zich bij ons wil voegen om stoute dingen te doen. Man heeft polsbandje links en omgedraaid en blauwe badjas vrouw beige badjas.
Dus tot as zaterdag om wat geils te doen. Kus van ons
Ronald & Sandra
uit Rosmalen schreef op 12 februari 2026 om 16:17
Lieve mensen, wij zijn een wat ouder koppel en gaan morgen naar de Wellnessboot in Mill.
We hebben het samen altijd erg leuk, maar staan ook open voor interactie met anderen.
19 februari plannen we een bezoek aan Azzurra; onze eerste keer! Vinden we best spannend….
Spontaanstel
uit Gouda schreef op 12 februari 2026 om 10:26
@RenA40+ Dat zou nog eens leuk zijn! Veel plezier alvast en wie weet, wellicht treffen we elkaar, met of zonder boeien 😁 We hebben er zin in en blijven ook lekker slapen.
O&O
uit Overijssel schreef op 12 februari 2026 om 08:54
He s&f leuk om te lezen, dan hebben wij precies dezelfde interesses. Niks met een ander maar gewoon lekker met elkaar bezig zijn. Wat later op de avond is t vaak in de minder hete saunas erg rustig - de geyser of zoutkristal bijvoorbeeld.
Indomilf
uit Groningen schreef op 12 februari 2026 om 08:45
Ook ga ik op de Hamam plaat zitten en laat mn grote dikke zware hangtieten cup h er door iedereen helemaal er onder spuiten
Limburg
uit Limburg schreef op 11 februari 2026 om 23:50
20e in op de saunaboot. Wie steekt haar hand onderwater uit? Zit tijdens opgieting klankschaal etc half uurtje alleen in bubbelbad zonder vrouw later met. Ben benieuwd of iemand durft. Of welk stel laat wat zien in de kleine saunas buiten?? Ben echt razend benieuwd of alle verhalen die we hier lezen ook waar zijn..
Ray (een andere)
uit Elst schreef op 11 februari 2026 om 22:17
@ Naturistenkoppel uit Rotterdam in de zomermaanden ben ik ook regelmatig te vinden op naturisten stranden, lekker vrij en genieten van de natuur en vrijheid. Zou jullie graag een keer willen ontmoeten in Azzurra, en het gesprek aan willen gaan. Ben zelf begin 50 en natuurlijk ingesteld en zoek een leuk stel bij juiste klik om bant op te bouwen en kijken naar gezamenlijke interesses en belevenissen. Hoor graag wanneer jullie een keer op een maandag of woensdag naar Beuningen komen.
Saunastel
uit Enschede schreef op 11 februari 2026 om 21:00
@ leuk stel Twente en stel Oldenzaal,
Morgen ga ik naar sauna Epe / Gronau of naar Sare in Oldenzaal. Wij zijn op zoek naar leuke stellen die ook iets meer spanning willen in de gewone sauna. Wij zijn beginnende swingers en vinden het spannend om te kijken en bij wederzijdse click elkaar nog meer warmte te geven. Welke stellen hebben ook deze fantasie en welke sauna complex in Twente kunnen wij elkaar ontmoeten?
SofieJim
uit Wijchen schreef op 11 februari 2026 om 19:00
Hoi R&N, ik dacht dat jullie echt op jezelf gericht waren maar jij houd dus van (vrouwelijke) aanrakingen. Dat is voor ons geheel nieuw al is mijn vriend ook puur hetero zonder bi gevoelens! 👍🏽 wij zijn te herkennen aan normaal postuur, netjes verzorgd, beetje schaamhaar, te vinden in sauna’s niet te heet, zwembad zo nu en dan, en jacuzzi!!! Hopelijk zien we elkaar in een van de sauna’s of het bubbelbad ‘s middags beneden of boven?
S&F
uit Amersfoort schreef op 11 februari 2026 om 16:55
Hi O&O. Mijn vriend en ik zijn ook de 23e avonds in Bussloo. Wij zijn ook beide rond de 30 m/v. Wij vinden het leuk om de spanning op te zoeken met elkaar. Wij hopen dan ook vaak met een anders stel in een sauna te komen waarbij we kunnen teasen en ieder met eigen partner te spelen. Maar is ons nog niet eerder gebeurd. Terwijl we er wel veel over lezen. Het wind ons op om andere stellen met elkaar bezig te zien. Wij zijn niet van een gesprek voeren of kennismaken maar juist van de spanning in het geheim en onbekende. Mochten jullie dit ook spannend vinden. Hopen we jullie tegen te komen in een sauna.
R&N
uit Eindhoven schreef op 11 februari 2026 om 15:45
Hoi SofieJim
Uiteraard netjes verzorgd gestreken en geschoren dit is voor ons normaal maar ook zeker belangrijk. Ik heb geen tattoo’s mijn man heeft wel een tattoo een sleeve. Frunniken is zeker leuk. En hebben jullie zelf een voorkeur? Ik vind het soms ook wel fijn en spannend om zachtjes te strelen en wat te frunniken met een andere vrouw. Mijn man is totaal niet Bi zeg maar 🤣Hoe gaan we jullie herkennen? los van dat jullie beide Blond zijn. 😊
Luuk
uit Veldhoven schreef op 11 februari 2026 om 13:17
Hallo,
Wie gaat er Zaterdag 14-2 naar sauna Geldrop?
Indomilf
uit Groningen schreef op 11 februari 2026 om 12:06
Wij cuckhold stel zaterdag 14 februari aanwezig in sauna azurra Beuningen vanaf openingstijd tot sluitingstijd ik ben een 46 jarige volle indomilf mega grote dikke zware tieten cup h Kale strakke natte kut die achter elkaar klaar blijft komen en squrten heb tatoeages lang donker blond haar ben opzoek naar gangbangs jonge jongens en Blacks die mij helemaal willen volspuiten mn man moet toekijken
Bart45
uit Eindhoven schreef op 11 februari 2026 om 11:15
Gaan er vanavond leuke dames of stellen naar spasense om de temp te verhogen in een van de kleine sauna’s
O&O
uit Overijssel schreef op 11 februari 2026 om 09:16
Maandag de 23e gaan wij weer heerlijk een avondje naar bussloo - nog meer jonge stellen die die avond komen ontspannen? Wij zijn een stel 30ers en vaak in de baden en minder hete saunas te vinden.
L&K
uit Genk schreef op 11 februari 2026 om 08:54
Vanavond leuke dame of koppel thermen maastricht? Wij zijn herkenbaar aan onze blauwe badjes en bandje rond de enkel😜
SofieJim
uit Wijchen schreef op 10 februari 2026 om 21:41
Hoi R&N, wij zijn blond en netjes verzorgd qua beharing, zonder tattoos of piercings. Geldt dat ook voor jullie?
Wellicht zien we elkaar komende zondag wel in de sauna, we zullen niet teveel kletsen 😜👍🏽
Wij vinden het trouwens leuk om aan elkaar te frunniken wellicht dat jullie dat leuk vinden in bv het zwembad, bubbelbad of de sauna. X Sofie.
Pascal
uit Valkenswaard schreef op 10 februari 2026 om 17:35
Bi man, 52j met 18cm geschoren. Ga morgen naar blue wellness in Helmond, P en S, hopelijk kom ik jullie tegen. Ik zoek ook gezelligheid en wat meer. Ik ben er rond 15.30u a 16u. Ik heb een kaal koppie en een blauwe handdoek. Hoe herken ik jullie?
Jaap
uit Middelburg schreef op 10 februari 2026 om 17:21
Vrijdag ga ik naar spaSense of spaPuur. Waar is de meeste spanning te beleven? Ik ben man, bischierig, 40+, behoorlijk geschapen in opgewonden toestand en retegeil 😉. Ga graag een praatje aan en geniet van al het moois om me heen. Wie zie ik vrijdag?
P&S
uit Eindhoven schreef op 10 februari 2026 om 16:15
Stel 60+
Wie gaater morgen naar blue wellness in helmond?
Wij zoeken lekkere spanning, wij zijn beide bi
RC
uit Veldhoven schreef op 10 februari 2026 om 14:04
Beste lezers, wij zijn een leuk aantrekkelijk stel, zij prachtige grote borsten, heerlijke billen, slank figuurtje.. en na een tijdje hier toch van alles te hebben gelezen en zelf ook graag de spanning meer op te willen zoeken (we fantaseren ook al een tijdje). Wilde we eigenlijk afgelopen donderdag naar de sauna in Beuningen. Helaas al een keer eerder afgezegd, en nu door tijdsgebrek weer. Toen maar besloten te gaan naar de sauna in Geldrop... zonder enige gedachte meer te doen dan een beetje stiekem bij elkaar. De avond naderde en we gingen eigenlijk de laatste sauna in voordat we naar huis gingen. Ik zat en mij vrouw lag heerlijk rustig. Een jongeman komt binnenlopen en gaat zitten, ik zag al dat hij mijn vrouw wat aan het bekijken was en ondertussen stiekem een beetje friemelde aan zijn pik. Toen ging ik ervoor.. ik schoof naar mijn vrouw en begon haar intens te zoenen, toen haar borsten en tepels te likken, en duw haar zachtjes achterover en begin heerlijk te beffen.. ondertussen zat de man tegenover te genieten met een grote stijve pik, zichzelf af te trekken.. mijn vrouw zag dit en werd nog geiler, ze komt overeind en begint mij af te trekken en ik vinger haar met haar benen wijd naar hem toe, hij komt naar ons en gaat recht tegenover haar open benen zitten en begint te strelen en haar borsten in zijn mond te nemen, hij zit naast haar en zij heeft 2 harde pikken vast, ze begint mij te pijpen en ik kom lekker klaar in haar mond, waarop ik haar doorvinger op haar clitje en hij zijn vingers erin stopt terwijl hij zichzelf aftrekt voor haar, en zij weer heerlijk klaarkomt.. hij gaat zitten en mijn vrouw begint hem heerlijk te pijpen en ik vinger haar weer verder.. hij wordt nog afgetrokken.. wat een avond.. spontaan en geil! Dit smaakt naar meer.
R&N
uit Eindhoven schreef op 10 februari 2026 om 11:33
Hoi SofieJim
Wij dragen beide een grijze badjas en gebruiken allebei een zachtgeel badlaken. Ik heb groene Adidas badslippers mijn man zwarte Adidas badslippers. Beide donker blond. Ik ben net iets kleiner dan mijn man. En jullie?
Jim87
uit Roosendaal schreef op 10 februari 2026 om 09:54
Sportieve man van 38 jaar wil komende zaterdag naar Elysium of Mill (nog niet eerder geweest) heeft iemand een aanrader? Vind het leuk om de spanning op te bouwen, elkaar aanraken en wellicht wat meer.
Pierot
uit Antwerpen schreef op 10 februari 2026 om 02:42
Ik ga vrijdag naar de erotica beurs in Antwerpen,bij welke vrouwtjes mag ik eens voelen onder het rokje?? Vrijdag is het Pantyless Friday
Jaap
uit Middelburg schreef op 9 februari 2026 om 22:55
@pink lady. Vrijdag 13 februari ga ik in de avond naar spaPuur. Zie ik je daar voor een spannende avond?
SofieJim
uit Wijchen schreef op 9 februari 2026 om 22:15
Hoi R&N dat vinden wij inderdaad een mooie gedachte en zijn we het volledig mee eens.
Wij vinden het overigens wel leuk om te kletsen met willekeurige mensen. In welke sauna’s zitten jullie vaak? En hoe herkennen we jullie met een subtiele hint? Wij zijn beide 30ers. En zitten zo nu en dan in de bubbelbaden , de kleine sauna’s buiten of het warme bad beneden / de sauna die beneden links is. Ik vind het leuk om lekker tegen m’n vriend aan te zitten en hij betast mij zo nu en dan.
PL
uit Apeldoorn schreef op 9 februari 2026 om 20:25
Woensdag ga ik, man bi, naar Azzura. Heerlijk genieten in de bubbelbaden en het stoombad. Welke gezellige vrouw of stel zie of voel ik daar ook vanaf 13:00. Herkenbaar aan tattoo op linker schouder.
H en E
uit Braband schreef op 9 februari 2026 om 19:32
Goede avond
Wij gaan 60ers as zaterdag valentijnsdag naar sauna Mill .
Wij zijn er van 11 uur tot 18 uur ongeveer.
We vinden het leuk om verdwaalde handjes aan onze lichamen te voelen en misschien iets meer.
Wij zijn slank van postuur en man een paar dagen baardje.
Man met blauwe badjas en paarse cross vrouw beige badjas en handdoek met haar gezicht erop.
Man zal bandje aan linkerpols dragen en omgekeerd of als wokkel.
Dus mensen wie treffen we daar we zitten vaak in de bubbelbaden boven en in stoomcabine enkruidenbaden.
Tot zaterdag H en E
Geer
uit Deurne schreef op 9 februari 2026 om 19:17
Zijn er nog geile stellen die zaterdag naar ero expo swingersclub in Antwerpen gaan.
R&N
uit Eindhoven schreef op 9 februari 2026 om 19:11
Hoi Sofie.Jim
Leuk! Wij hebben die zelfde grens. Spannend aftasten en vooral gericht op elkaar, en vooral zonder woorden te gebruiken naar het andere stel (dit is wat wij erg belangrijk vinden). We praten niet over contacten of afspraakjes die we hebben of hebben gemaakt. Niet vooraf, niet tijdens, en niet daarna. We kennen elkaar niet en dat is wat voor ons voornaam is. Ook achteraf niet. De spanning is juist het onbekende en het verloop niet te weten , en niet het afgesproken werk.
Dit is wat voor ons de spanning brengt niet wetende met wie je in de sauna of jacuzzi’s zit. En dan op een subtiele manier de spanning op te zoeken door jezelf te laten zien telkens op een andere kleine manier. Dit is wat we spannend vinden in een openbare sauna. Als we opzoek zouden zijn naar sex of zoiets dergelijks gingen we wel naar een andere sauna vorm
Mochten we besluiten om zondag te gaan, gaan we elkaar misschien wel zien. En wie weet valt het ons wel op dat je net wat meer laat zien van jezelf, of vallen wij bij jullie op. Spannend!
Pink Lady
uit Eindhoven schreef op 9 februari 2026 om 14:41
@Rens
Ik ben de 27e ook in Son! In het stoombad, infrarood of kruidentempel is het heerlijk
Naturistenkoppel
uit Rotterdam schreef op 9 februari 2026 om 14:35
Wij Naturistenkoppel willen dit jaar in juli of augustus naar naturistencamping Flevonatuur. Welk koppel of man , is daar dan ook? Met caravan of huisje daar? Vrouw is geïnteresseerd in massage en intiem . 💋 mocht een man alleen willen komen, mag hij naast naakte vrouw slapen. 💕Horen graag en overleggen wanneer het beste uitkomt. We willen voor ontmoeting in AZZURA verder afspreken een keer.
VM40
uit Bergen op zoom schreef op 9 februari 2026 om 11:11
Zijn er nog meer mensen die ervaringen hebben met sauna Binnenmaas? Wij(stel eind 30 begin 40, vlot, wat voller postuur, zei donkere krullen) gaan woensdga 18feb daarheen. Wie treffen we daar voor wat extra spannende momentjes? En hoe herkennen we jullie? Hij zal polsbandje andersom dragen aan linkerpols.
Rens
uit Eindhoven schreef op 9 februari 2026 om 10:51
@pink lady,
Ik kom binnenkort op vrijdag overdag naar sauna Son. Heb je daar leuke plekjes om elkaar beter te leren kennen? Vrijdag 27/2 ben ik van de partij.
Tot dan?
Masa
uit Brabant schreef op 9 februari 2026 om 10:36
Donderdag 19 februari staat op de planning om nog eens Azzurra te gaan bezoeken. Na een eerste keer voornamelijk samen te hebben gespeeld, zouden we nu een stapje verder willen gaan en kijken wat er gaat gebeuren. De jacuzzi is heerlijk om wat te kletsen en te betasten, en het matras is erg leuk om door te gaan met een massage of meer. Ik mocht in de jacuzzi een hand voelen die mij trok toen ik mijn vriendin likte, en een hand om mijn ballen toen mijn vriendin me pijpte. We vonden dat wel geil.maar durfden niet meer te doen. Wie gaan er nog meer? Zij lekker grote borsten en klein tatoo boven de bil, hij lang, kort grijnzend haar en beiden intiem geschoren.
Kossy
uit Utrecht schreef op 9 februari 2026 om 09:20
Hallo. Ik ben een zelfverzekerde man van 41 jaar en ik zou graag Azzurra willen bezoeken.
Ik waardeer ontspanning, rust en professionele aanraking, en ik vroeg me af of er bij jullie een mogelijkheid bestaat voor een massage waarbij meerdere masseurs betrokken zijn.
Saunavoyeur
uit Hoofddorp schreef op 9 februari 2026 om 08:32
Zijn er mensen uit dit gastenboek die fijne ervaringen hebben met Spa Weesp? Ga morgen daar een dagje ontspannen en ben benieuwd of daar wat fijne hoekjes zijn om te spieken of uit te dagen. Tips en adviezen zijn welkom. Wie zie ik morgen in Weesp?
V45
uit Brabant schreef op 9 februari 2026 om 07:26
Sorry Rick, ik kan donderdag helaas niet, wel volgende week donderdag (19-2)
Misschien tot dan? Let me now!
Man1987
uit Brabant schreef op 9 februari 2026 om 06:18
Morgen rond 18:15 naar spasense geldrop. Welke leuke dame of stel tref ik daar in de buiten sauna s voor extra spanning. Ben slanke 38 jarige man gele badjas.
Pink lady
uit Eindhoven schreef op 9 februari 2026 om 00:27
Hi guys!
Ik ( getrouwde ) vrouw houdt ervan om lekker gevingerd en het liefst ook heerlijk gen**kt te worden in de sauna.
Sauna Son of Geldrop, dat maakt me niet uit.
Ik kan alleen op vrijdagen naar de sauna!
Wie tref ik daar? Mag een man alleen zien of een stelletje die mij wil verwennen ☺️
A&M50
uit Dordrecht schreef op 8 februari 2026 om 23:56
@ME, wat een heerlijk verslag van jullie azzurra ervaring! Zoals het beschreven wordt, de fijne en opwindende sfeer.. we kunnen het zeker bevestigen. Donderdag de 12e gaan we opnieuw een kijkje nemen in azzurra. We zijn er vanaf 11, lekker ontspannen, genieten van de sauna, relaxen en wie weet samen bubbelen in het bad met leuke stellen, wie gaan we treffen?
RenA40+
uit Brabant schreef op 8 februari 2026 om 21:19
@spontaanstel Bedankt voor de tip! Wij gaan sowieso op vrijdag naar Eindhoven lekker carnavallen inclusief een hotelovernachting. Wie weet zijn we er zaterdag ook weer te vinden. We houden er wel van om boefjes in de boeien te slaan 😉
Pim
uit Schiedam schreef op 8 februari 2026 om 20:16
Zijn er nog ruimdenkende mensen om as vrijdag naar Erotheek Schiedam te gaan.
Lekker sex hebben in de bios.
Jaap
uit Middelburg schreef op 8 februari 2026 om 19:01
Was vandaag heerlijk in spaSense. Helaas weinig spannends gezien op één dame na die het haarzelf wel heel gezellig maakte in een kleine buitensauna. Helaas ging ze snel weg.
Vrijdag 13 februari wil ik in de avond nog een saunabezoekje doen. Wie doet er een voorstel voor welke sauna spannend en leuk is om naartoe te gaan. En wie is daar uiteraard zelf ook. Ik zal mijn polsbandje omdraaien. Ik ben een man 40+, met een iets te hoog libido. Verder ben ik kaal, en slank gebouwd. Hoe herken ik jou/jullie?
Geile groetjes van Jaap.
Jaap
uit Middelburg schreef op 8 februari 2026 om 19:01
Was vandaag heerlijk in spaSense. Helaas weinig spannends gezien op één dame na die het haarzelf wel heel gezellig maakte in een kleine buitensauna. Helaas ging ze snel weg.
Vrijdag 13 februari wil ik in de avond nog een saunabezoekje doen. Wie doet er een voorstel voor welke sauna spannend en leuk is om naartoe te gaan. En wie is daar uiteraard zelf ook. Ik zal mijn polsbandje omdraaien. Ik ben een man 40+, met een iets te hoog libido😉. Verder ben ik kaal, en slank gebouwd. Hoe herken ik jou/jullie?
Geile groetjes van Jaap.
Rick
uit Limburg schreef op 8 februari 2026 om 18:00
Sauna Helmond heb ik nog geen ervaring mee, maar het klinkt gezellig.
Ik kan alleen donderdag helaas….
Tot donderdag?
Mam 40+ Lemmer
uit Lemmer schreef op 8 februari 2026 om 12:44
Hoi as donderdag overdag naar sauna Joure…
even lekker ontspannen / relaxen overdag ..
gespierd, geschoren en 19 cm … heerlijk uitgedaagd te worden … maar praatje 🍷 ook gezellig👍😉
W en O
uit Friesland schreef op 8 februari 2026 om 12:42
Hallo, wij gaan vanmiddag naar sauna bergum. Welk stel heeft zin in wat spanning. Rond 16.00 in ondergrondse sauna. Gr w en o
Bart
uit Eindhoven schreef op 8 februari 2026 om 12:11
Ga zometeen na spasense m45 welke leuke dame of stel tref ik daar om het net iets warmer te maken ☺️
D
uit Arnhem schreef op 8 februari 2026 om 06:38
Goed uitziende man, 37, kort blond haar, donkerblauwe badjas, vandaag in Veluwse Bron. M&E, hoe herken ik jullie? Zin in! Ik ben er rond 13.00.
SofieJim
uit Wijchen schreef op 8 februari 2026 om 00:37
Hoi R & N uit Eindhoven, klinkt gezellig wij zijn beide blond en uiteraard met verzorgd uiterlijk. Wij houden van bubbelbaden en de zachte sauna’s die minder warm zijn, bijv die aan het zwembad (de hutjes).
Wij gaan normaal niet zo ver de grens over maar vinden het wel spannend beetje af te tasten en vooral met elkaar wat bezig te zijn. Mijn vriend vind het leuk als ik net wat meer laat zien van mezelf in de sauna of bubbelbad. Wij zijn er om 10 en gaan om 18.00 naar huis ongeveer. En jullie?
Sanlian
uit Zwolle schreef op 7 februari 2026 om 21:20
@ME, leuk en geile ervaring. Zo was onze eerste keer ook, en dat smaakte zeker naar meer! We hebben intussen al wat ervaringen opgedaan en gaan samen een keer in de maand , en elke keer is het weer spannend en geil. Misschien treffen we elkaar daar een keer, ik denk begin maart dat we weer op een donderdag er zijn.
John
uit Overijsel schreef op 7 februari 2026 om 21:17
Goedendag,
Morgen voor het eerst met mijn vriendin naar sauna Swoll. Iemand daar ervaring of tips?
R&N
uit Eindhoven schreef op 7 februari 2026 om 21:11
Hoi Sofie en Jim…
Wij gaan misschien volgende week zondag 15 feb wel naar Mill
Zullen we elkaar daar treffen?, of spontaan in de jacuzzi’s en maar zien wat er gebeurd zonder wat af te spreken.
Hoe herkennen we elkaar? Wij zijn een verzorgd stel van 43-44. Bandje draaien?
Een verdwaald handje vinden we leuk
Groetjes
V45
uit Brabant schreef op 7 februari 2026 om 16:28
Hey Rick, heb je zin om a.s. woensdag middag/avond naar Blue Wellness Helmond te komen?
Gezellig een babbel, een kus... en wie weet wat meer?
Ik heb je al eens ergens in een andere sauna getroffen.. het was toen erg gezellig samen! 😘
Rick
uit Limburg schreef op 7 februari 2026 om 14:33
Deze fitte sportief gebouwde kerel van 38 gaat donderdag 12 februari weer eens lekker naar de sauna. Naar de saunaboot in Mill of Berendock.
Welke leuke dame of stel gaat ook?
Al is het alleen voor een gezellige babbel.
P&S
uit Eindhoven schreef op 7 februari 2026 om 13:45
Wij slel 50+ gaan regelmatig naar blue wellness in Helmond. Heerlijke sauna. Wie komen we binnenkort tegen in de stoombaden voor iets meer spanning
ME
uit Utrecht schreef op 7 februari 2026 om 12:47
Afgelopen donderdag was het dan zover ik en mijn partner voor de eerste keer naar Beuningen, in mijn beleving een erotische sauna maar uiteindelijk bleek het wel wat meer te zijn.
Aangekomen in Beuningen ons nog even afgevraagd of we het zouden doen, tja we waren niet voor niets gereden dus gaan!
Binnen kregen wij onze handdoek en uitleg waar we wat konden vinden. Dus op naar de kleedruimtes en omkleden maar. Mijn partner stond al snel in z’n naakie, ik was niet zo rap hahaha…
Nog even naar het toilet en toe de schaarsverlichte gang door. De erotiek stroomde tegemoet, we liepen langs een deur waar een vrouw van zich liet horen. Blijkbaar werd ze vreselijk lekker genomen en stak ze het niet onder stoelen of banken.
Eerst maar een even douchen en een beetje wennen in de (sauna). Mijn partner en ik stonden alleen onder de douche waardoor we even konden acclimatiseren met een lekker zeepje en warme stralen. Ik had al gelezen van een gangbang onder de douche maar gelukkig was het nog niet zover.
Wij eerst maar een lekker even bubbelen en relaxen. Mijn mannetje was al wat gewend en begon mijn grote borsten te betasten, wat heerlijk dit begon goed en tussen mijn benen begon ik dat ook te merken… Onder tussen kwamen er meer mensen de douche en sommigen begonnen intens te zoenen waar door de man van het stel zichtbaar reageerde. Zijn lans kwam duidelijk naar voren en dat spoorde de vrouw aan om hem eens stevig vast te pakken. Wat een opwarmer vanuit het bad, dit brengt je wel op stoom zeg!
Even later zijn wij door de gang naar achteren gelopen om weer twee bubbelbaden tegen te komen waar twee stellen heerlijk zaten te zoenen op naar meer actie zo leek het. De rechtse sauna kozen we om naar binnen te gaan. We gingen op onze handdoek zitten en zagen dat er al een stel binnen was. Ik had direct uitzicht op een harde lul en zij werd volop gevingerd. Mijn man zat naast me en kon duidelijk niet meer wachten. Hij pakte mijn grote borsten en begon ze te likken en te zuigen. Nu kon ik niet anders meer dan zijn gezwollen pik betasten en was hij ontzetten geil geworden van de actie die we zagen.
Nu ging het snel, hij duwde mij wat achterover op mijn rug. Mijn benen gingen als vanzelf uit elkaar en werd van onderen gelikt en gevingerd wat een geile ervaring.
Het andere stel zag hoe ik genomen werd waarop de andere man ook zijn vrouw begon te likken. Goed voorbeeld doet volgen blijkbaar.
Niet snel veel later kom ik schokkend klaar en zie ik dat mijn man ook zijn lading kwijt is. Een laatste beetje zaad komt nog uit z’n eikel. Ik lik het schoon waarop we maar even wat gaan drinken. Wat een overweldigende ervaring is dit, mijn gedachten schieten van links naar rechts maar dit is veel meer dan erotiek, het is geile seks met anderen wat een verrassing!
De dagen er na hebben we het er nog steeds over hoe zou het zijn met een ander gaan we dat doen of toch nog niet. We gaan zeker nog een keer en hopelijk is het dan net zo’n geile setting. Voor de eerste keer heel bijzonder en wat een heerlijk geile mensen zijn er!!
Groetjes ME💋
V45
uit Brabant schreef op 7 februari 2026 om 12:22
Hey LisaRenzo, wij komen regelmatig in Spa One, vraag me toch wel af waar jullie je ergens kunnen vermaken? Er zijn daar weinig hoekjes/baden waar je een beetje van elkaar kunt genieten. Lees graag tips 😉
Verder iemand bekend met Thermen Son of Blue Wellness in Helmond?
Lees veel over Spa Sense maar niet over andere sauna's daar in die regio.
Stel
uit Friesland schreef op 6 februari 2026 om 19:49
Wij zijn een sportief stel van eind dertig/begin veertig en volgen de berichten rond de sauna’s in Joure en Burgum met meer dan gewone interesse. Laat het gerust weten wanneer jullie (doordeweeks) weer plannen hebben en openstaan voor dat heerlijke beetje extra.
Jaap
uit Middelburg schreef op 6 februari 2026 om 18:49
Zondag 8 februari ga ik, man 40+(bi-schierig), naar SpaSense. Ben benieuwd of het genieten wordt met een dubbele lading. Wie komt er ook en hoe kan ik je herkennen? Bi-Man, vrouw, koppel?
Kees
uit Nijmegen schreef op 6 februari 2026 om 14:54
Ben erg benieuwd hoe het afgelopen was afgelopen donderdag met de spermadouche in Azzurra en met name hoe de '' resten" die op de vloer zijn gekomen worden opgeruimd. Lijkt me nl nogal een gladde bedoeling in een doucheruimte
Bart
uit Eindhoven schreef op 6 februari 2026 om 14:39
Aankomende zondag weer een heerlijk dagje sauna. Welke dame of stel tref ik om de hitte wat op te voeren. M 44
Geile geert
uit Heeze schreef op 6 februari 2026 om 14:35
Gisteren was het spermagangbang in azzurra! Het was helaas niet zo druk dus ook niet veel gebeurd bij de douches. Wel leuke vrijpartij in de gloryholes met mn vriendin. Ik stak mn dikke pik door het gat, aan de andere kant lag een stel op het matras, ze trokken heerlijk terwijl ik mn vriendin tongde en vingerde in het hokje, zo spannend want je weet niet wie die anderen zijn.... Heerlijk! Daarna nog bij een stelletje in de spiegelkamer. Toen we naar huis ging kwam een knappe gespierde donkere jongen binnen met een bloedmooie blonde dame. Wat hadden we graag met hun gespeeld, maar helaas was tijd om te gaan.
Iemand anders ervaringen om te delen?
J&C
uit Den oever schreef op 6 februari 2026 om 13:24
@ Heleen, sauna Burgum is ook een goede met genoeg opties in de kleine sauna huisjes of beneden in de ondergrondse saunas en het zoutwaterbad. Mooie afgelegen plekjes. Laat vooral weten wanneer je weer naar joure gaat. Lijkt mij leuk je te treffen.
L&K
uit Genk schreef op 6 februari 2026 om 13:00
Welke leuke dame gaat vandaag naar thermen maastricht? Wij verzorgd koppel m veertiger en v dertiger.
M&E
uit Nijmegen schreef op 6 februari 2026 om 12:15
Hallo allemaal, wij, leuk goed uitziend stel begin 40, gaan komende zondag de 8ste weer een dagje naar de Veluwse bron. Welke leuke jonge man vind het ook spannend om te kijken of om bekeken te worden of om ergens een verdwaald of bewust handje voelen Leuk om iets alvast te horen..
Milee
uit Utrecht schreef op 6 februari 2026 om 08:23
Ik ben vanavond in Thermen Maarssen, zijn er nog gezellige mensen die ook gaan? Ik (M) ben te herkennen aan mijn groene slippers en groene handdoek
Jim
uit Woerden schreef op 6 februari 2026 om 06:32
@D&K, ik ga zaterdagavond ook naar Berendonck.
Lijkt mij leuk om jullie tegen te komen.
Ikzelf ben 46,1.88 cm, geschoren hoofd met stoppelbaardje. Hoe herken ik jullie?
stel35-40
uit Nijmegen schreef op 5 februari 2026 om 23:33
Zijn er nog koppels die in de week van 15 februari in het hotel de zeeuwse stromen zijn? Ze hebben daar ook een kleine sauna, wirlpool en zwembad. Het zou ons leuk lijken spannende dingen daar te doen en te worden bekeken. Een verdwaalde hand.
SofieJim
uit Wijchen schreef op 5 februari 2026 om 21:16
Gaan er volgende week zondag met carnaval nog leuke koppels tussen de 20-50 naar sauna boot Mill. Wij, m en v 35 en 33 gaan die dag wel van 10 tot een uur of 6-7. Wij houden van de bubbelbaden en ook de kleine sauna’s buiten of het warme bad beneden. Wij knuffelen graag en vinden het fijn om wellicht met een koppel net als ons, verzorgd en stijlvol, voorzichtig wat te proberen. We horen het graag.
Beide blond, netjes geschoren, ik intiem en mijn vriend netjes bijgehouden, en vrolijke en verzorgde types. Geen mannen alleen a.u.b.
D&K
uit Arnhem schreef op 5 februari 2026 om 21:08
Wij zijn een stel en gaan zaterdag avond naar sauna berendonck. Ik vrouw(38) zou het leuk vinden om een leuke man lekker te verwennen in het bubbelbad of buitenbad. Wie zien we daar? X
Stijlvolstel
uit Lemmer schreef op 5 februari 2026 om 16:36
@helen zeker paar leuke ervaringen opgedaan samen met mijn vrouw in sauna Joure en ook alleen .. zowel met n stel, een keer met. Man erbij samen met mijn vrouw als ook alleen n x met n stel … ik / wij gaan volgende week of de week erop weer .. wel gaan wij meestal door de weeks dan is t wat rustiger …
x gewoon gaan, uitdagen, relaxen en genieten
KeesJan
uit Utrecht schreef op 5 februari 2026 om 11:50
@Heleen: kom graag een keer naar Joure om wat stiekem te laten zien of voorzichtig iets meer.
Spontaanstel
uit Gouda schreef op 5 februari 2026 om 08:38
@RenA40+ leuk bericht en goeie vraag, wij (stel 50+) zijn daar ook best nieuwsgierig naar en herkennen de reden waarvoor jullie richting Eindhoven gaan. Wij gaan in ieder geval, net als vorig jaar, op zaterdag 14 februari die kant op. Vorig jaar hebben we het als Boefjes in ieder geval erg leuk gehad op het Wilhelminaplein bij Proeflokaal De Gaper. Weet niet of daar gelijkgestemden komen , maar hebben ons daar en later in het hotel prima vermaakt 😉 Groetjes
LisaRenzo
uit Bergen op Zoom schreef op 5 februari 2026 om 07:57
Vrijdag gaan wij (stel 35 )weer naar spaone samen met een andere stel. Lekker flirten en wie zin heeft de after party 🫦
Heleen
uit Groningen schreef op 4 februari 2026 om 22:13
Hallo! Heeft iemand hier wel eens leuke ervaringen gehad in Joure of Peize? Peize heeft helaas geen "spannende hoekjes".
Ik (vrouw alleen) vind een beetje flirten en stiekem doen heel opwindend in de sauna. Joure Anyone?
stel4055
uit zwolle schreef op 4 februari 2026 om 20:48
wie gaan we morgen tegen komen in azzurra. Lekker samen bubbelen
RenA40+
uit Brabant schreef op 4 februari 2026 om 20:30
Hey, we lezen hier veel over afspreken in de sauna. Maar zijn er ook leuke kroegen of feestjes voor gelijkgestemden in Eindhoven met de carnaval?
Wij zijn een leuk, sexy en sportief MV stel van net 40+ en hebben zin om met carnaval te dansen, sjansen en misschien bij een leuke klik nog iets meer…
M30+
uit Veghel schreef op 4 februari 2026 om 17:36
Wie is er ook 7 feb welnessboot Mill.
Man 30+ zin in wat spanning. Ben er vanaf 11.00 .
Bandje als wokkel rechte pols. Blauwe badjas en handdoek.
Mark
uit Amersfoort schreef op 4 februari 2026 om 14:57
Hey allemaal! Wie zijn er in voor net een beetje meer spanning bij SpaSense morgen avond? Sportief lichaam, 34, en een zwartwitte handdoek. Ik ben er vanaf 17:00, welke vrouwen/koppels kom ik daar tegen?
Indomilf
uit Groningen schreef op 4 februari 2026 om 07:53
Wij stel zijn zaterdag 14 februari in sauna azurra Beuningen ik ben een volle onderdanige indomilf 46 mega grote dikke zware hangtieten cup h Kale strakke natte kut die achter elkaar klaar blijft komen en squrten ik zoek jonge jongens en Blacks wil helemaal volgespoten worden en er onder gespoten worden gangbang ben ik liefhebber van
Dan
uit Roermond schreef op 3 februari 2026 om 22:02
Bi schierige man50 woensdag namiddag /avond
Naar azzura om lekker te relaxen
Wie nog meer ?
Stel
uit Brabantse land schreef op 3 februari 2026 om 16:10
Hoi hoi, wij stel beide 39 jaar zijn 12 februari weer bij de wellnessboot in Mill.
Die gangbang in azzura gebeuren dat soort dingen vaker? Zijn er nog nooit geweest maar willen het graag binnenkort ontdekken.
Stel38
uit Houten schreef op 3 februari 2026 om 14:44
@G&M uit Breda. Waren jullie er donderdag 29 januari ook? Wij zaten aan het begin van de avond met een stel uit Breda in een bad. Wij waren helemaal nieuw. Leuk als jullie dat waren.
Goeiedag,
Wij warenner deze zomer.
Een hele beleving en gezien we wel Frans praten was het voor ons makkelijl om contactennte leggen met andere mensen. Een paar leuke geile dagen en nachten gehad! Wij gaan zeker terug!!!! Wel een bromfiets meenemen om inkopen te doen. De dichtsbijzijnde winkel is een hele afdaling heen en een ferme klim terug…
Hoi, met Fred.
Bedankt voor je verslag over caming Roseraie, een paar vraagjes aan gezien mijn Frans niet geweldig is. Kan je als man alleen met camper terecht? En zo ja wat is de prijs voor een overnachting.
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
M & M.Hoe was het op de KIbbelkoele.Ik kon helaas niet.Wanneer weer?Gaitjan
Goeiedag,
Wij warenner deze zomer.
Een hele beleving en gezien we wel Frans praten was het voor ons makkelijl om contactennte leggen met andere mensen. Een paar leuke geile dagen en nachten gehad! Wij gaan zeker terug!!!! Wel een bromfiets meenemen om inkopen te doen. De dichtsbijzijnde winkel is een hele afdaling heen en een ferme klim terug…
Hoi, met Fred.
Bedankt voor je verslag over caming Roseraie, een paar vraagjes aan gezien mijn Frans niet geweldig is. Kan je als man alleen met camper terecht? En zo ja wat is de prijs voor een overnachting.
Met vriendelijke groet Fred