Na jaren een week in Cap d’Agde ons erotisch plezier te hebben beleefd gaan we dit jaar eens kijken naar een andere bestemming. Zoals Agde is er niks anders, daar kunnen we kort over zijn. Ook weten we van camping “Le Ran du Chabrier” in de Ardèche, maar de verhalen daarover hebben ons niet overtuigd om daar een week door te brengen hoe spannend deze camping ook mag zijn.
Bij toeval lazen wij vorig jaar een verhaal over een nieuwe camping die zich steeds meer profileert als een “camping libertin”. Het verhaal en de recensies hebben ons doen besluiten om dit jaar een week naar “Camping libertin Roseraie” toe te gaan. Deze camping ligt vlak onder Vhicy wat qua weersomstandigheden niet zo zeker is als het meer zuidelijker gelegen Agde.
De recensies gaven ons een redelijk beeld van wat we daar konden verwachten, maar uiteindelijk moet je het zelf ervaren. Deze camping is nog niet zo lang actief voor de swingers want volgens mij wordt dit het derde jaar (2016). Afgelopen jaar heeft men van diverse bezoekers “opbouwende” kritiek gekregen waarmee men zeker iets heeft gedaan.
Bij aankomst doen de vele vlaggen van landen je vermoeden dat ze je taal spreken. Nou ze spreken slechts één taal en dat is Frans en daar wijken ze niet van af. Alles is in het Frans en men doet niet eens een poging om bijvoorbeeld Engels te spreken. Alle informatie die er hangt en/of krijgt is in het Frans. Natuurlijk wel een goede manier om je Frans te verbeteren.
De camping zelf is niet zo groot maar oogt netjes en verzorgd. Het sanitairblok ziet er netjes uit en wordt een aantal keren per dag gecontroleerd en gereinigd. Over het hele terrein zijn er ruime kampeerplekken aanwezig en staan er her en der ook mobile homes. Sommige plekken hebben schaduw door de bomen maar wat achter op het terrein zijn ook open plekken. Hier staan meestal de mobiele mobile homes. Wijzelf hebben voor deze week een mobile home gehuurd. Er staan nieuwe, maar ook een paar wat oudere maar zeker niet slecht. Onze was voorzien van alle benodigde zaken met een veranda met daarop een picknick tafel welke uitermate geschikt is voor spannende doeleinden.
Een redelijk minpuntje vinden wij wel de drukke weg die langs de camping loopt. Er gaat redelijk wat verkeer overheen dat je, zeker als je in een tent ligt en deze ook nog dicht bij deze weg ligt kan dat best storend zijn. Onze mobile home stond ook redelijk dicht op deze weg en het geluid was duidelijk hoorbaar. Meer naar achteren op de camping heb je daar veel minder last van.
De dame achter de receptie is blijkbaar de eigenaresse en is heel resoluut in veel zaken. Zoals gezegd men spreekt alleen maar Frans. Bij het inchecken krijgt ieder persoon een polsbandje met een chip daarin. Deze dient men te allen tijde te dragen en als je hem niet om hebt word je daar meteen op aangesproken.
Met dat polsbandje betaal je ook alle consumpties en brood. Het rare is dat je bij aankomst meteen het polsbandje moet opwaarderen dit in tegenstelling bij bijvoorbeeld een sauna dat je afrekent bij vertrek. Bij elke transactie moet je het bandje afdoen omdat men deze ergens langs moet halen. Dat is wel wat onhandig.
Het terrein kom je niet zomaar op en af. Bij het uitrijden moet je een slinger geven aan een bel bij de poort. Bij het inrijden moet je net geluk hebben dat er iemand bij de receptie zit en na het zwaaien met je polsbandje gaat het hek open.
Zoals wij begrepen hebben is het zo dat iedereen die een bandje draagt openstaat voor contact. Ook enkele personeelsleden dragen een bandje en hebben dan ook seksueel contact met de gasten!
Op het terrein is een lekker zwembad. Niet groot maar voldoende om lekker in te zwemmen. Rond dit zwembad zijn een aantal plekken ingericht waar je op een groot matras sex kunt hebben. Ook op de ligbedden rondom het zwembad gebeurt het nodige. Behalve in het zwembad en restaurant is sex volgens mij overal toegestaan.
Aangrenzend aan de camping is een stuk bos waar ook op diverse plekken ook ligbedden, een sling en andere spannende attributen zijn gemaakt. Het is niet een groot stuk bos maar er is voldoende ruimte om op diverse plekken sex te hebben. Het jammere is dat er in de avond en nacht geen verlichting is dus is het verstandig om zelf een klein zaklampje of je telefoon mee te nemen die je overigens nergens op het terrein mag gebruiken, ook niet als daar muziek op zou staan.
In de week dat wij er waren was het niet helemaal vol. Rond de nationale Franse feestdag zou dat wel het geval zijn. Een Nederlands stel dat wij spraken die het jaar daarvoor rond de nationale feestdag er was vertelde dat het toen vol was en in de avond overal op de camping spannende geluiden te horen waren van seksende stellen tot groepsseks toe.
Natuurlijk bepalen de aanwezige mensen hoe de sfeer is. In onze week waren er een aantal Nederlandse stellen maar de meesten waren Frans met een verdwaalde Belg en Duitser. Nu zijn wij ook niet de jongste maar het overgrote deel van de mensen in deze periode (begin juli) waren ook niet de aller jongsten op een paar uitzonderingen na.
Wij hebben het gevoel dat men nog steeds bezig is om deze swingers camping in te richten naar de wens van de gast. Zo heeft men op voordracht van suggesties verbetering aangebracht voor het vertier in de avond en nachtelijke uren. Elke avond heeft men wel een thema t.a.v. de kleding.
Rond het zwembad staan nu twee grote tenten die dienst doen als disco, club en eetgelegenheid. Er zijn gezellige zitjes geplaatst en achter de dansvloer is ook een ruimte waar je lekker los kunt gaan met je eigen partner of met meerderen. Verder staan er op het terrein een aantal tenten waar je ook spannende dingen kunt uithalen.
Het is geen camping waar je voor je rust komt integendeel. De muziek van de club gaat zeker tot na middennacht door en als je de pech, of geluk hebt, dat er naast je een stel een feestje geeft dan kom je ook niet tot slapen toe.
Achter de receptie is een klein winkeltje met de meest voor de hand liggende artikelen. Boodschappen kun je het beste doen nabij Vichy. Vlak voor het binnenrijden van Vichy is een grote E.Leclerc supermarkt waar je van alles kunt krijgen. Daar vlakbij is ook een Lidl. Beiden zijn wel op zondag dicht.
Kijk zelf op voorhand welke interessante plaatsen in de nabijheid van deze camping zijn om te bezoeken. Vhicy is er zo eentje en ook een bezoek aan de hoogste berg in de omgeving de Puy de Dôme die vanaf de camping zichtbaar is.
Plus:
Als alternatief voor een periode in Agde of als tussenstop van en naar Agde toe is deze camping zeker een aanrader.
Ruime campingplekken en goede accommodaties.
Sex is bijna overal toegestaan.
Min:
Men spreekt alleen maar Frans.
Drukke weg langs de camping.
Het weer kan een rol spelen omdat het noordelijker in Frankrijk ligt.
Navigatie door de gastenboek-lijst←1...2930313233...63→
6220 berichten.
D&G
uit Utrecht schreef op 5 oktober 2023 om 23:34
Waarschijnlijk maandag 9 oktober begin avond naar Azzurra voor de eerste keer. We zijn getint stel suri/indo mix van 29 en 32 jaar en zoeken rond onze eigen leeftijd wat spanning. Beide bi en open om te ontdekken.
Stel
uit Zuid-Holland schreef op 5 oktober 2023 om 23:06
Wij gaan as. zondag naar Thermen Barendrecht.
Wie weet zien we daar een ander stel MV voor een beetje meer?
Tom en Marloes
uit Zwolle schreef op 5 oktober 2023 om 12:58
Wij, Tom en Marloes jong ondeugend stel uit Zwolle gaan vanmiddag naar Thermen Bussloo. Lekker stout kijken en bekeken worden. Wie nog meer?
Alec
uit Amsterdam schreef op 5 oktober 2023 om 12:46
Hi mijn naam is Alec, 36 en woon in Amsterdam. Sinds afgelopen zomer heb ik het naakt recreëren ontdekt en ben helemaal om, geen zwembroek meer voor mij!. Zo lekker vrij en veel like minded mensen ontmoet. Jammer genoeg zijn er niet heel veel plekken rond Amsterdam te vinden. Ik ga wel eens naar de gaasterplas, Spaarnwoude of Amsterdamse bos. Nu komen er nog wat mooie dagen aan, de laatste van het jaar ben ik bang.. 🙁 Zijn er nog leuke koppels die de komende dagen nog wat laatste zonnen stralen willen mee pakken? En het spannend lijkt om mij daar te ontmoeten? Ik ben 1,77 en heb een atletisch lichaam. Ben benieuwd wie zijn heeft in wat buiten teasen.. Fijne dag iedereen! Gr. Alec
Stel4547
uit Elst schreef op 4 oktober 2023 om 23:16
Wij nieuwsgierig stel van V 45 en M 47 gaan donderdag 5 Okt naar sauna De Veluwse Bron. Zijn er nog leuke vrouwen of stellen waar we samen gezellig in een bubbelbad een erotisch getint gesprek mee kunnen voeren om meer achter elkaars interesses te weten kunnen komen. En als de klik er is misschien van daaruit eens met elkaar af te spreken om heerlijk van elkaar te kunnen genieten. 😘
Lenv
uit Naarden schreef op 4 oktober 2023 om 13:42
Wie zien we morgen, begin vd middag in Azzurra? Komen jullie naast ons in jacuzzi? Als hij dan op de rand, kunnen wij toch wel helpen met …..? Spannend idee, spreek ons aan. Codevraag: zijn jullie Lenv?
Newbies Limburg
uit Venlo schreef op 3 oktober 2023 om 21:57
Binnenkort willen wij, stel van m 49 V 43 voor het eerst naar sauna Bussloo gaan. Wat kunnen we verwachten? Is voor ons nieuw. Is beetje flirten/ teasen normaal daar?
Daniël
uit Zwolle schreef op 3 oktober 2023 om 20:48
Man 34 jaar morgen naar azzurra. Zijn er van hier nog vrouwen of van stellen aanwezig die verwend willen worden? Ik hoop jullie morgen te zien. Ik ben vanaf rond openingstijd aanwezig.
Koppeltilburg
uit Tilburg schreef op 3 oktober 2023 om 12:08
Hoi wij zijn. Mooie stel van 28/32 brunette kaal 75 c en 170 lang en 23 cm allebei tattoo op benen en armen en borst wij willen mooie koppel ontmoeten spreek ons gerust aan wij komen donderdag rond 18:00
Newbies
uit Kampen schreef op 1 oktober 2023 om 21:54
Morgenvroeg zijn wij in Sauna Bussloo, wij zijn begin 50 en ontdekkende. Wellicht een beetje uitdagen in een bubbelbad of stoomsauna? Voorkeur naar stel of dame. Beide 1 tattoo. Gaan we iemand treffen?
Yummiecouple
uit Eindhoven schreef op 1 oktober 2023 om 13:44
Wij stel begin 50 zoeken een fijne plek voor buitensex met andere stellen.
Onze voorkeur gaat uit naar Brabant of Limburg
Stel midden 30
uit Gennep schreef op 29 september 2023 om 20:08
Hoi Herman uit Genk, wij gaan morgen naar sauna berendonck. Hoe zien jullie er uit? Voor ons eerste keer. Hoe gaat dat teasen in sauna?
Ed
uit Eindhoven schreef op 29 september 2023 om 20:00
Hoi L uit Eindhoven misschien eens zin om elkaar te ontmoeten en naar een parenclub te gaan?
M&V
uit Eindhoven schreef op 29 september 2023 om 07:19
Nog koppels of vrouwen die naar de sauna boot in mill gaan zaterdag 30-9-23 . En in zijn voor wat geflirt teasen
Stel3940
uit Den Bosch schreef op 28 september 2023 om 09:16
Wij gaan vanavond naar Azzurra en zijn een stel van 40 en 38 vinden t leuk om nieuwe mensen te ontmoeten
Wie gaan er nog meer?
M&Y
uit Noord-Brabant schreef op 28 september 2023 om 08:05
@A&E leuk dat jullie vandaag ook naar Azzurra komen. De eerste keer altijd ff spannend. Maar het is daar altijd heerlijk relaxed. Loop na het omkleden lekker rond, bekijk alle ruimtes en ga eerst lekker relaxen in een whirlpool of saunacabine. Spreek andere stellen of ons gerust aan. Bij de juiste klik beleven jullie een heerlijke tijd. Wellicht zien we elkaar vandaag. Wij komen tussen 12 en 1 binnen wandelen.
M&V
uit Eindhoven schreef op 28 september 2023 om 06:26
@Rick Lisa nee spasense is 3 keer niks. Kan je beter naar mill gaan naar de sauna boot
A &E
uit Best schreef op 27 september 2023 om 12:30
Wij willen morgen voor de eerste keer een bezoek brengen aan Azzurra. Iemand nog tips of advies?
Herman
uit Genk schreef op 26 september 2023 om 20:29
Hey allemaal, stel van 40 gaan komende zaterdag 30 september naar sauna Berendonck, gaan er nog stellen waar we mee kunnen teasen?
M&Y
uit Noord-Brabant schreef op 26 september 2023 om 13:04
Hoi allemaal,
Wij, spontaan stel 50ers, gaan donderdag 28 september weer heerlijk naar Azzurra in Beuningen.
We hopen weer leuke stellen te ontmoeten en er een te gekke middag/avond van maken. Zij is 100% bi, lang, slank, knalrode nagels en super sexy. hij bi-schierig, normaal postuur en erg potent. We zijn voor veel in. We hebben er weer super veel zin in. We gaan we zien en voelen? 🙂
Jet&Ko
uit Noord-Brabant schreef op 26 september 2023 om 12:29
Hoi @Peur, wij waren vorige week in Azzurra omdat Steamworks was gesloten. Kunnen dus helaas geen Steamworks ervaringen met jullie delen. Wie weet een volgende keer. Groetjes!
Leuk stel
uit Amsterdam schreef op 26 september 2023 om 08:18
Welk ander leuk stel is komende week in Alanya voor een spannend avontuur?
GeenHerman
uit Nijmegen schreef op 25 september 2023 om 21:00
Goedendag allemaal,
Ik ben GeenHerman, een man van 33. Een flinke tijd terug ben ik bij Azzurra geweest, en het kriebelt weer om te gaan. Welke (mix) dagen/tijden zijn volgens jullie het fijnst? (Als in: niet teveel jagende mannen, dat vind ik zo'n sfeerdemper).
Groetjes!
Groetjes!
Rob
uit Eindhoven schreef op 25 september 2023 om 13:27
Aanstaande woensdag na een lange tijd weer naar Azzurra. Welke dame of stel kom ik er tegen.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Stel jezelf eens voor, voordat je iets aan een ander vraagt. Dat zou je kans op een antwoord mogelijk kunnen maken.
Volslankstel55+
uit Nijmegen schreef op 25 september 2023 om 00:12
Maandagmiddag 25-9 lekker naar Bussloo.
Wie weet ontmoeten we een ander leuk stel daar.
Chrissie
uit Apeldoorn schreef op 24 september 2023 om 15:49
Hi gaan er nog vrouwen naar steamwoks aankomende maandag? Ik ben 20 maak graag contact en ben te herkennen aan mn athletische lichaam.
Jochie
uit Zaanstad schreef op 24 september 2023 om 09:31
Morgen mooi weer dus nog heerlijk naar het naaktstrand met een vriendin,vlietlanden of Spaarnwoude
Waar is het meeste te beleven?
Kijken en bekeken worden
Raymond
uit Elst schreef op 23 september 2023 om 23:43
@Hilda uit Gouda bedankt voor je reactie, dan wordt het niet Azzurra a.s dinsdag maar waarschijnlijk sauna Berendonck jij bent natuurlijk meer dan welkom, gaan we samen wat drinken?
Biman196x
uit Arnhem schreef op 23 september 2023 om 20:07
Welke man wil ons helpen bij trio?mmf zij kijkt toe
Rick lisa
uit Arnhem schreef op 23 september 2023 om 13:47
Is dat iets dan spa sense in geldrop?
Ronnie28
uit Tilburg schreef op 23 september 2023 om 10:58
Hoi ik ben 28 kom uit Tilburg ik wil vanavond lang komen naar azzurra ik ben 170 en ben grootgeschapen 23 cm ik ben tattoo op me borst en armen ik zoek leuke mooie koppel jong of dame alleen spreek me gerust aan ik zal er rond 6/7 uur zijn
M&V
uit Eindhoven schreef op 22 september 2023 om 05:27
M30jr & V30jr nog stellen of vrouwen die 24-09-23 naar spa sense geldrop gaan om gezellig wat te flirten
hilda
uit Gouda schreef op 22 september 2023 om 00:56
Raymond, zie je uitnodiging voor dame om op dinsdag mee te gaan naar azzurra. Dinsdags is gaydag. Donderdags alleen stellen, man/vrouw. De maandag, woe en zaterdag mixdagen. Veel plezier
Gerard &Julia
uit Apeldoorn schreef op 21 september 2023 om 12:07
Hoi hoi allemaal,
Wij willen ook graag als stel een bezoek brengen aan Azzurra,
op de Donderdag (stellendag) voor ons de eerste keer.
Heeft iemand Tips, en zijn er stellen die hier in Oktober heen gaan.
Grt Gerard en Julia
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Een tip: Neem een eigen kleur handdoek mee en kondig enkele dagen tevoren aan wanneer je werkelijk gaat. Succes!
Rick lisa
uit Arnhem schreef op 20 september 2023 om 23:21
Hoi hoi gaan wr nog mannen of stellen de 24e naar Veluwse bron?
Peur
uit Apeldoorn schreef op 20 september 2023 om 07:58
@ VWBstel, wij waren er rond 19u en het was toen gezellig druk. Wij hadden eigen handdoeken mee, wat voor de herkenning van je eigen handdoek wel makkelijk is. Verder zijn wij positief verrast door de gastvrijheid, de diversiteit aan verschillende bezoekers en de netheid van de accomodatie. Veel plezier, en benieuwd hoe jullie eerste ervaring is geweest.
Peur
uit Apeldoorn schreef op 20 september 2023 om 07:54
@Jet&Ko, vandaag aansluiten is iets te kort dag voor ons😅. Maar veel plezier vandaag, en we horennhet graag.
FWBstel
uit Arnhem schreef op 19 september 2023 om 10:48
@Peur
Wij gaan aankomende donderdag voor het eerst naar Azzurra. Welk tijdstip waren jullie er? Was het druk? Nog dingen die we vooraf moeten weten? Alvast bedankt
Jet&Ko
uit Noord-Brabant schreef op 19 september 2023 om 07:43
@Peur Apeldoorn, dank voor jullie reactie. Wij ook al aantal x in Azzurra geweest, steeds goed bevallen. We zullen jullie updaten over onze ervaringen in Steamworks...óf jullie komen woe 20 sep. zelf kijken....dan delen we onze eerste ervaring daar ;))
Stef
uit Den Bosch schreef op 18 september 2023 om 14:46
Dinsdag vanaf 17h00 ben ik ben bij goed weer op het naaktstrand Engelenmeer. Welke dames en/of koppels zijn er ook.
Donnderdagavond in sauna Mill benieuwd...
Bea en Alex
uit Dronten schreef op 18 september 2023 om 10:46
La Roseraie in een mobil home.
Terug van La roseraie. Nou, gastvrijheid kennen ze daar niet. Bij aankomst A4 met regelementen moeten doorlezen en ondertekenen en daarna ook nog eens via de telefoon moeten aanhoren. Om 0.15 van de disco naar de feestbus gelopen bij receptie, werd meneer Gerard toch kwaad. Omdat we lachten! Terwijl de muziek wel speelde.
Vraag ik op een dag bij terugkomst op de camping netjes of Francoise de poort wil openen, krijg ik het regelement in mijn handen gedrukt en werd erop gewezen dat ik voor de receptie moet stoppen en mijn arm met polsbandje omhoog moet houden. Alsof ik een klein kind was.
Dan in de disco, wat heet disco. DJ zegt geen bal en speelt gewoon bandje af met oubollige muziek. Franse mannen in slordige korte broek met hemd, 50% van de vrouwen in een soepjurk.
BBQs bij het mobilhome compleet verroest, dak van veranda zo lek als een zeef. Houten tuinbank en twee plastic stoeltjes voor 4 personen. Houten reet krijg je daarvan en door de gleuven in de tafel valt je bestek. Geen bierglazen, 3 verschillende soorten bestek. Mobil home stond niet waterpas waardoor je van je bed rolde!
Nee, nooit weer.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik was op een Duitse camping met alleen maar ´VERBOTEN´ bordjes... Het is overal wel wat. Geniet van het weer en de mensen om je heen denk ik dan maar.
Biker123
uit Eindhoven schreef op 18 september 2023 om 10:21
Ik wil graag een keer met mijn partner naar de Sauna boot in Mill. Wordt de eerste keer en kijk uit naar gelijkgestemden die ook iets spannends zoeken. Zijn daar aparte ruimtes waar we iets meer privacy hebben en het met anderen gezellig kunnen maken?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik heb gehoord dat het een gewonemensensauna is, dus hou het respectvol voor anderen die er voor ontspanning komen.
Peur
uit Apeldoorn schreef op 18 september 2023 om 08:02
@ Jet&Ko: wij stel van ook begin 50 zijn benieuwd naar jullie ervaring deze week bij Steamworks. Wij afgelopen donderdag voor het eerst naar Azzurra geweest, super leuke ervaring en voor herhaling vatbaar. Volgende keer wellicht Steamworks, dus vandaar benieuwd naar jullie ervaring. Gr
Raymond
uit Elst schreef op 18 september 2023 om 01:18
Dinsdag 26 september wil ik mijn verjaardag vieren in sauna Berendonck of azzurra welke spontane (jonge) vrouw 35-55 jr wil mij vergezellen. Ben een man van middelbare leeftijd sportief gebouwd en leuk gezelschap. Samen een hapje drankje en alles op mijn kosten. Stellen die nieuwsgierig zijn mogen ook reageren. Wil je een lekkere massage dan kan ik die je ook geven. Zie graag spontane reacties tegemoet.
Jongeman26
uit Buchten schreef op 17 september 2023 om 23:05
Lekkerstel040, hoelaat zijn jullie er ik ben te herkennen aan een donker groene zwembroek vanzelfsprekend een goed verzorgde jongeman 😜 waaraan herken ik jullie…
Kaar en Ben
uit Hengelo schreef op 17 september 2023 om 09:23
Hoi, wij gaan woensdag naar sauna Bussloo. Lekker elkaar uitdagen. Welk stel komen we er tegen die mee pleasen en wie weet wat er van komt.
Stel2725
uit Leiden schreef op 16 september 2023 om 13:28
Goedemiddag allen,
Za 23 Sept zijn wij als stel in Veluwse bron.
We zouden daar graag gelijkgestemde koppels vinden die leuk naar elkaar willen kijken, terwijl je je eigen partner teased.
Heeft er iemand zin om ook tr gaan?
Wij hebben allebei tattoos, zij op rug en arm en hij op armen. Blond. Brillen.
We horen het graag. En misschien tot dan!
Gert
uit Limburg schreef op 16 september 2023 om 09:05
Vandaag zaterdag 16 september vanaf namiddag in Thermen Carolus, wie nog?
M&V
uit Eindhoven schreef op 15 september 2023 om 19:14
Wie morgen 16sep in mill te vinden wij zijn er ook 30 en 30
Eindhoven
uit Eindhoven schreef op 15 september 2023 om 19:06
Wij zijn misschien van plan om zaterdag 16 september naar Ultimate Dreams te gaan. Zijn er meer stellen of dames die daarheen gaan? Het wordt voor ons (dertigers, vrouw bi) de eerste keer dat we erheen gaan. Zijn tevens benieuwd naar ervaringen omtrent Ultimate Dreams.
lekkerstel040
uit Eindoven schreef op 15 september 2023 om 13:36
Wij maandag 18e naar sauna Mill.
Kijken en bekeken worden door stel en wie weet
Spannend en zin in
Peter
uit Harderwijk schreef op 15 september 2023 om 11:23
Hallo,
Ik: 25/191/80/20x5 bi top / versa
Ik zat te denken om vandaag naar een sauna te gaan, heeft iemand een aanrader voor waar ik het beste terecht kan ?
(Het liefst doe ik mee met een leuk bi stelletje)
X peter
Jet&Ko
uit Noord-Brabant schreef op 15 september 2023 om 10:06
Jet&Ko
Hoiii, wij zijn slank en goed verzorgd stel 50-ers. Woe 21 sep. voor de 1e x in SteamWorks in namiddag en avond. Wie wil ervaringen met ons delen over stellendag hier?
Wij zijn graag in bubbelbad en houden van flirten 😉 Bij een klik gaan we graag stapje verder. Wie gaan we tegenkomen...?
Jen&Ben
uit Den Haag schreef op 14 september 2023 om 19:55
Wie zien wij as zaterdag in Elysium? M45, V41.
Stiefpat
uit Arnhem schreef op 14 september 2023 om 10:41
Vandaag weer eens lekker genieten bij Azzurra op de stellendag. Lekker genieten van en in de warme sauna, stoomcabine, bubbelbaden en matrasjes of misschien wel de sling? Welke stellen komen er ook en treffen wij? xxx StiefPat
JenW
uit Arnhem schreef op 13 september 2023 om 12:19
Hoi hoi allen, wij een FWbstel (40 en 44j) gaan donderdagmiddag 21 september voor het eerst naar Azzurra. Wij zullen en tussen 13.00 en 16.00 zijn, nog koppels die ook aanwezig zijn of waar we misschien vooraf al mee kunnen chatten?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je kunt best met elkaar kletsen hier, maar voor dating verwijs ik jullie door naar SDC
TomRenee
uit Arnhem schreef op 13 september 2023 om 09:56
Wij (Tom, 44 en Renee 43) gaan woensdag 13 september naar Thermen Bussloo. Lijkt ons erg gaaf en geil om bekeken te worden en zelf te kijken naar ondeugende stellen. Wie komen we daar tegen?
Jim
uit Nijmegen schreef op 12 september 2023 om 19:17
Wij gaan komende vrijdag naar de Zwaluwhoeve van 12 tot ongeveer 21.00 uur. M 33 v 29 verzorgd en sportief uiterlijk, beginnend op swingersgebied maar wel in voor wat te teasen. We willen in eerste instantie wat kijken en bekeken worden in bv het bad of jacuzzi. Wie treffen we wellicht daar en hoe herkennen we degene die hiervoor openstaan. Vrijdag 15 september.
Koppel Amsterdam
uit Amsterdam schreef op 12 september 2023 om 12:50
Aankomende vrijdag (15 sept) toevallig tips om overdag in/rond Amsterdam heen te gaan voor 35 jarig stel ?
Sven
uit Helmond schreef op 12 september 2023 om 09:04
Wij gaan toch donderdag naar de boot sauna in Mill. Van 10 tot 1900 ongeveer. Wie zien wij daar. Beetje spelen, kijken naar anderen en hopelijk wat bekeken worden in de baden.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Kijken mag, zei mn moeder altijd...
Eddie
uit Limburg schreef op 11 september 2023 om 21:19
Hoi,
Ik wil woensdag 13-9 ‘s middags naar Azzurra gaan. Welk leuk koppel en dame kom ik daar tegen?
koppeltje
uit maastricht schreef op 11 september 2023 om 11:33
Wij zijn dinsdag ook in de mill
H en L
uit Limburg schreef op 10 september 2023 om 23:28
Hoi Sven, keer zin om elkaar te treffen in Beuningen bij Azzurra??
jeroen
uit nijmegen schreef op 10 september 2023 om 11:13
hoi
jeroen, 60. ik ben dol op mooie vrouwenvoetjes. wil ze masseren en likken en op spuiten. lijkt het je iets??
Sven
uit Helmond schreef op 9 september 2023 om 22:50
Wij gaan di of wo naar Mill maar zoeken wel een stel m v tussen 30-50 jaar. Wij zijn 33 m en 29v en willen gewoon wat verkennen. Wie zien we daar in het bubbelbad of zwembad
Twan
uit Veldhoven schreef op 8 september 2023 om 22:06
Hey!
Ik ga toch dinsdag 12 sept naar Mill. Ben benieuwd of ik daar een leuke dame of stellen tegenkom.
Groetjes!
L
uit Eindhoven schreef op 7 september 2023 om 22:34
Hoi mannen/stel
Wie is er morgen in Mill saunaboot ?
Ik vrouw van 40 vind het leuk je daar te zien
Jeroen
uit Wijchen schreef op 7 september 2023 om 10:42
Maandag 11 september naar Mill overdag, iemand zin in een leuke gezellige tijd? Ben een jongenman van 27 en hou van flirten!
Raymond
uit Betuwe schreef op 7 september 2023 om 01:33
Ik man van middelbare leeftijd zoek een dame/stel om een aantal uurtjes in de sauna door te brengen.
Lekker stiekem naar elkaar te kijken en spanning te voelen. Wie duikt er samen met mij a.s vrijdag lekker het zwembad/jacuzzi in en kijken of de temperatuur gaat oplopen. @Belle lijkt het jullie wat om samen deze stap te maken. Dames/stellen hoor graag jullie voorstellen dat
Belle
uit St Truiiden schreef op 6 september 2023 om 08:22
ik zoek een swingers sauna voor vandaag?
Iemand een idee, mijn man en ik willen graag relaxen op alle manieren
Joost
uit Den haag schreef op 5 september 2023 om 23:41
Zijn er nog stellen (of dames) die vrijdag 15 of zaterdag 16 naar Elysium of Veluwse Bron gaan om te kijken, bekeken worden en teasen? Eventueel meer bij klik.
John
uit Rutten schreef op 5 september 2023 om 11:53
Hoi wij volslank ondeugend stel hebben voor morgen 5-9 kunnen boeken in sauna Helmond. Zijn er nog leuke stellen die ook gaan? Wij zijn nog nieuw en zijn wat onzeker. Maar wie weet..,,
Twan
uit Veldhoven schreef op 4 september 2023 om 22:57
Hallo allemaal,
Volgende week maandag 11-09 vanaf 12:30 naar Mill. Ben onervaren maar wel heel nieuwschierig in flirten en misschien meer in de sauna. Ben zelf een man van 33 en sportief gebouwd. Hopelijk ga ik een leuke middag beleven.
Groetjes!
Hubert
uit Biddinghuizen schreef op 4 september 2023 om 22:41
Hoi, wij zijn nieuw in swingersland. Wie gaat ons pleasen of verleiden woensdag in Mill? We zijn er waarschijnlijk de hele dag wel. Zeker overdag en misschien in de avond ook nog wel even. We zijn een leuk stel volslank midden 40. Ps mijn vrouw weet er niet van maar is wel ondeugend. Misschien zie je wel dat ze onder water speels is
Sanderenjessie
uit Tilburg schreef op 2 september 2023 om 10:34
Vandaag, 2 sept, gaan mijn vrouw en ik naar sauna Helmond. Slanke 38 jarige dame met rood haar en een volslanke 38 jarige man. Wie gaat haar verrassen en proberen te verleiden? Ik heb haar dezelfde opdracht gegeven voor vandaag namelijk.
E&R
uit Arnhem schreef op 2 september 2023 om 09:57
Hoi hoi,
Vanaf 16.00 zijn wij in de sauna in Mill. Lekker ontspannen en genieten. Welk stel komt bij ons bubbelen? Wij zijn midden 50.
Tot straks.
RichardK
uit Eindhoven schreef op 2 september 2023 om 08:15
Wij gaan dinsdag naar berendonck. Wie zien we daar? Zijn er de gehele dag. M36v29 beginnend en niet ervaren willen gewoon wat kijken en ook bekeken worden.
Eva
uit Arnhem schreef op 1 september 2023 om 15:49
Donderdag 14 september zijn wij de hele dag in de Veluwse Bron. Iemand tips wat de beste plekjes daar zijn? Wellicht ook de kans elkaar te ontmoeten daar? Wij zijn een stel van 33 en 37.
X Eva
Koalas
uit Groningen schreef op 1 september 2023 om 09:33
Maandag 18 September is mijn mooie vrouwtje jarig.
Dan gaan wij naar Azzurra en wil haar dan graag verwennen en laten verwennen door (veel) mooie jonge mannen.
Zij is blond, slank en een mooie cup D.
Zijn dan o.a. in een afgesloten ruimte (doen we niet op slot) om haar lekker in te zepen en op de open matrassen.
Zijn er vanaf openingstijd.
Wie weet tot dan.
Daniel
uit Alkmaar schreef op 31 augustus 2023 om 16:27
Opzoek naar een vrouw tussen 23-30 die eens samen naar Sauna Javali in Heerhugowaard wilt op swingers day. Lijkt me leuk om dit eens te ervaren. Ben zelf 25 jaar, blank, slank/normaal postuur.
Richard
uit Eindhoven schreef op 31 augustus 2023 om 15:25
Wij gaan komende ma, di of wo wanneer het zonnig is naar thermen berendonck of de boot in Mill.
Zijn er toevallig meer koppels m v tussen de 25 en 40 die daar heen gaan. M36 v29 sportief postuur en verzorgd. In voor wat spannende momenten met ander koppel, maar alles alleen enkel met een goed gevoel.
Joris
uit Leiden schreef op 31 augustus 2023 om 14:54
Niemand morgen 1-9 naar Blue in Leiden? Zou leuk zijn daar discrete mensen tegen het lijf te lopen.
Ton en maria
uit Helmond schreef op 31 augustus 2023 om 09:29
Vakantie weer voorbij. Tijd voor een middag relaxen en genieten in de sauna azzurra. Zaterdag vroeg in de middag . Leuke heer altijd geilzellig als aanvulling.
Maria houdt wel van een lekkere massage.spreek ons gerust aan. Maria lekkere volle vrouw .
Inma
uit Zwolle schreef op 30 augustus 2023 om 23:00
Wij zouden graag deze donderdag 31 augustus leuke stellen van middelbare leeftijd ontmoeten. Bi stellen hebben de voorkeur. Gewoon plezier voor 4 zonder dat je na hoeft te denken. Wij zouden jullie graag ontmoeten in azzura. Spreek ons aan wij spreken graag met leuke mensen. Vrouw kort haar ter herkenning
BigButt
uit Ermelo schreef op 30 augustus 2023 om 05:05
Wij gaan volgende week naar de Veluwse Bron, komen daar veel lifestylers? Wat zijn de tips voor die locatie? We zijn op zoek naar gezellig contact en wie weet meer.
Twan
uit Veldhoven schreef op 29 augustus 2023 om 22:17
Zijn er toevallig stellen of dames die donderdag naar Mill gaan? Ik M33 en slank zoek een leuke ervaring😉
Chris
uit Epe schreef op 29 augustus 2023 om 20:59
Morgen mensen nog naar de Veluwse bron. Ik ben heel snel te herkennen. Aan mijn gespierde bouw. Spreek me aan met Chris. Misschien dat iemand dit nog leest voor morgen
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Schrijf met ballpoint Chris op jouw hand rug
VH
uit Uden schreef op 28 augustus 2023 om 21:29
Goedenavond,
Ik m30 wil graag een keer deze Sauna beleven op een gemengde avond. Echter vind ik alleen gaan niet echt leuk en vrij spannend. Zijn er vrouwen of stellen die het leuk vinden samen te gaan (zonder verwachtingen). Ik kan zelf maandag 4-9 vanaf 1500
Dutchozz
uit Venray schreef op 28 augustus 2023 om 10:56
Ik hoorde afgelopen week op het naaktstrand van een stel uit de buurt van Tilburg, dat de eigenaren Ibiza 2.0 wil gaan beginnen / opstarten. Ze schijnen een locatie op het oog te hebben, alleen de gemeente werkt niet mee, ze willen geen (seks)vergunning verlenen.
Weet iemand meer hoe de huidige stand van zaken is?
Klopt de bewering?
Joris
uit Leiden schreef op 28 augustus 2023 om 10:23
Zijn er toevallig dames of stellen die vrijdag 1-9 overdag (10-13 uur) naar Blue Wellness in Leiden gaan?
Richardk
uit Eindhoven schreef op 26 augustus 2023 om 19:14
Hoi Steef Patricia wij gaan wel naar België volgens mij Elaysa, zijn er as dinsdag vanaf 10 tot zeker s avonds 20.00 uur. M36 v 29 beide nog nieuw op dit gebied, wij willen gewoon wat kijken en bekeken worden, met misschien meer… wij zijn ook nog nooit in deze sauna geweest dus moeten eens zien wat er evt kan gebeuren.
Ludmilla nico
uit Zeeland schreef op 25 augustus 2023 om 23:34
Wij gaan aanstaande donderdag naar Azzurra
We zijn er rond 12 uur lange slanke vrouw heb ik ze wil experimenteren laat me weten hoe we elkaar herkennen
JasperRoos
uit Brabant schreef op 25 augustus 2023 om 23:15
Wij gaan zondag 27-08 naar SpaSense Geldrop. M31V28. Nog meer nieuwsgierige koppels aanwezig? We zijn er rond 11:00. Beide normaal postuur beide blonde haren.
Bas
uit Lelystad schreef op 25 augustus 2023 om 19:00
Hallo,
Ik lees veel over Mill, zijn de andere blue sauna’s zoals leiden en Helmond ook aanraders op gebied van spannende dingen of is Mill wel de aanrader?
Steef en Patricia
uit Rotterdam schreef op 25 augustus 2023 om 09:10
@richardk wij gaan dinsdag jullie ook ?
Vr Lang bruin haar man kort haar normaal
Postuur bril
Vincent en Lisa
uit Heerenveen schreef op 24 augustus 2023 om 12:07
Hé hallo, wij gaan maandag 28 augustus naar Azzurra. Nog andere leuke stellen? Wij zijn er rond 11:00.. ze zoekt veel lekkere pikken, maar niet te opdringerige mannen… nee moet wel nee zijn. Maar bij de goede vibe gaat ze gewillig liggen en laat ze zich achter elkaar nemen.
Richardk
uit Eindhoven schreef op 24 augustus 2023 om 09:16
Hoi Steef en Patricia wanneer gaan jullie
Wij wilden naar België gaan elaisa hoe zijn jullie te herkennen en welke leeftijd. Wij willen gewoon wat oriënteren. En mss meer! M36v29
Mapo
uit Hoogeveeb schreef op 23 augustus 2023 om 16:22
Gaan er ondanks de voorspellingen morgen nog leuke stellen naar het naaktstrand bij bussloo. Wij stel midden 40 zouden het leuk vinden wat spannende momenten met een stel te hebben
Steef en Patricia
uit Utrecht schreef op 23 augustus 2023 om 13:49
Hoi hoi wij gaan dinsdag de 30e gezellig een dagje naar Sauna Berendonck wie gaan we daar tegenkomen voor een gezellige ontmoeting ! 😉
YR
uit Brabant schreef op 22 augustus 2023 om 21:28
Zijn er morgen jonge mannen aanwezig bij Azzurra? 28-35 jaar?
Jonge, blonde meid op zoek naar wat ontspanning.. graag 1 tegelijk..
Navigatie door de gastenboek-lijst←1...2930313233...63→
Goeiedag,
Wij warenner deze zomer.
Een hele beleving en gezien we wel Frans praten was het voor ons makkelijl om contactennte leggen met andere mensen. Een paar leuke geile dagen en nachten gehad! Wij gaan zeker terug!!!! Wel een bromfiets meenemen om inkopen te doen. De dichtsbijzijnde winkel is een hele afdaling heen en een ferme klim terug…
Hoi, met Fred.
Bedankt voor je verslag over caming Roseraie, een paar vraagjes aan gezien mijn Frans niet geweldig is. Kan je als man alleen met camper terecht? En zo ja wat is de prijs voor een overnachting.
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
M & M.Hoe was het op de KIbbelkoele.Ik kon helaas niet.Wanneer weer?Gaitjan
Goeiedag,
Wij warenner deze zomer.
Een hele beleving en gezien we wel Frans praten was het voor ons makkelijl om contactennte leggen met andere mensen. Een paar leuke geile dagen en nachten gehad! Wij gaan zeker terug!!!! Wel een bromfiets meenemen om inkopen te doen. De dichtsbijzijnde winkel is een hele afdaling heen en een ferme klim terug…
Hoi, met Fred.
Bedankt voor je verslag over caming Roseraie, een paar vraagjes aan gezien mijn Frans niet geweldig is. Kan je als man alleen met camper terecht? En zo ja wat is de prijs voor een overnachting.
Met vriendelijke groet Fred