Leipe shit, ouwe! Dat is wat ik dacht toen ik voor het eerst met het begrip squirten in aanraking kwam. Het was op een van onze eerste swingers thuisfeestjes. We waren met een stel of vijf uitgenodigd via onze favo datingsite SDC. Er werden werkelijk emmers vol geproduceerd. No shit!
Maar wat is squirten nu eigenlijk? Is het een vorm van ejaculatie van de vrouw, net zoals mannen kunnen spuiten? Maakt het vlekken? Ruikt het? Welke kleur is het? Is het echt zoooo lekker?
Geen idee eigenlijk, haha geintjuhhhh….maar ik zal het proberen uit te leggen zoals ik het beleef met Anita, heb je even?
Squirten is iets op zichzelf. Het is geen klaarkomen maar een reactie, een reflex, van de vrouw op een bepaalde prikkeling in de vagina. Deze stimulans kun je als man opwekken door een ‘kom hier’ beweging te maken met enkele vingers binnen haar. Je veegt als het ware met je vingertoppen variërend tegen de boven-binnen-zijde van haar kutje waarna er (veel) blanco vocht uit haar komt terwijl ze schokt met haar lichaam. Het lijkt op geextaseerd klaarkomen.
Het vocht is niets meer dan urine, dus gebruik vooral veel handdoeken!
Van het squirten gaat een magisch effect uit, veel vrouwen hebben er wel van gehoord en willen het heel graag beheersen. En als ze het niet beheersen willen ze wel heel graag dat het hen overkomt. De een is er ‘beter’ in dan de ander. Maar toch, de een vindt het leuk en de ander vindt er totaal niets aan. Het is dus zeer afhankelijk per persoonlijkheid en kan een love or hate situatie opleveren, dus pas op.
Degenen die het kennen en dus niet leuk vinden zijn de dames die eigenlijk ooit door mannen mishandeld zijn met het squirten. Kan dat, mishandelen? Jazeker! Het squirten kan van geilheid gebeuren maar ook geforceerd plaatsvinden door het hard en snel uit te voeren op het juiste plekje. De spuitsessie treedt dan simpelweg op, en de man voelt zich koning terwijl hij eigenlijk de vrouw domweg op haar reflex te pakken nam. (dominante) Vrouwen kunnen daarna moordneigingen krijgen, dus pas op met circusactiviteiten, mister.
Zoals je leest kun je dus geforceerd en uit geilheid squirten. Als het bovenop klaarkomen wordt gedaan kan het werkelijk de hemel betekenen voor je partner. Dus ik concentreer me daar even op.
Het is de bedoeling dat je partner er klaar voor is. Je zult haar dus heerlijk het hof moeten maken en haar net zo geil proberen te krijgen als jij bent. Begin met haar lekker te likken en streel haar, zo laat je haar weten dat je haar bemint en het fijn vindt om samen intiem te zijn. Op een gegeven moment kun je aan haar vragen of ze wil spuiten. Dit moment is heel belangrijk omdat zij er klaar voor moet zijn. Zo kan zij naar dat geweldige hoogtepunt toewerken als zij ‘ja’ heeft gezegd.
Je vingert haar zoals je dat misschien normaal doet. Je andere hand leg je vlak op haar onderbuik en voer een klein beetje druk uit. Je gaat daarna met een extra vinger naar binnen (je zit nu op wijs en middelvinger) en begint langzaam en zachtjes die eerder beschreven komhier beweging te maken. Versnel niet naar turbo en blijf variëren. Ga totaal niet aansturen op spuiten. Laat haar genieten. Versnel en ga weer langzamer, versnel en laat haar wat pauze nemen door naar een minder gevoelig plekje te gaan. Als je voelt dat ze weer wat meer kan hebben ga je misschien iets verder. Als je het goed uitvoert moet ze uit zichzelf beginnen met spuiten. De tekst “spuit maar lekker lieverd/schatje” kan enorm helpen.
Je handdoek wordt natter en ze gaat naar een hoogtepunt, als je haar kent en weet wat ze wil mag je er een schepje bovenop doen en haar een tandje verder naar een nieuw hoogtepunt toe leiden. Pas echter op dat je NIET in de mixerstand gaat. Daar knapt ze op af, verkloot het dus niet.
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Een tip voor de dames die het maar niet lukt om te squirten: Ga rechtop staan, billen iets achteruit en de benen iets uit elkaar. De man achter je en laat hem je helpen. Als je op een feestje bent en je ziet een leuke man die het goed kan, op een prettige manier, vraag aan hem en zijn vrouw of hij het even bij je voordoet. Je man hoeft hier niet persé bij te zijn dan onstaat misschien een genante situatie. Het gaat om het gevoel wat je moet krijgen om later zelf het knopje om te zetten voor die stimulans. Daarna ken je het gevoel en kun je samen met je partner verder oefenen. Geloof me, dat lukt.
Ik hoop dat ik hiermee een goede weergave heb kunnen geven van goed en fout squirten. Anita heeft in het verleden ook een stukje geschreven vanuit de vrouwelijke visie. Dit artikel kun je hier vinden.
Veel natte zomeravonden toegewenst iedereen!
xxx
Ray
Navigatie door de gastenboek-lijst←1...678910...79→
7872 berichten.
SamJudith
uit Ysselsteijn schreef op 29 juni 2025 om 21:40
Welk leuk stel zien wij op zaterdag 19 juli in de thermen berendonck en zijn net als ons een beetje ondeugend. Mijn vriend vind het leuk als ik in het zwembad of sauna mezelf laat zien en een beetje plaag. Wij zoeken een stel tussen 20-40 die net als ons slank en verzorgd zijn, om een drankje aan de zwembad bar te doen en daarna een sauna in te gaan. Wij zijn beide slank figuur en blond. Netjes en verzorgd.
ontspanning
uit Deventer schreef op 29 juni 2025 om 20:59
@naturistenkoppel uit Rotterdam.
Ik ben volgende maand in Frankrijk met de camper. Welke camping gaan jullie en welke periode ?
Groetjes,
A
Henk
uit Zundert schreef op 29 juni 2025 om 20:21
Hoi Lynn
Ik kom morgen ook naar spa puur in Tilburg bandje om enkel ebadhandoek met capuchon en witte ff handoek. Ben begin 60er. Hoe oud ben jij? Geen tatoeage heb ik
Naturistenkoppel
uit Rotterdam schreef op 29 juni 2025 om 17:19
Volgende maand gaan we weer met onze ruime caravan, naar naaktcamping in midden Frankrijk. Is er een man die naar ons wil komen een weekje? Je mag dan naast de vrouw slapen. Ze wil graag geneukt en gemasseerd worden regelmatig. Zou leuk om je daar te ontmoeten en je te zien en de vrouw te regelmatig zien verwennen.
Fred
uit Vlissingen schreef op 29 juni 2025 om 17:14
Was vandaag een lekker stel bezig op Neeltje Jans. Mooie blonde dame was het 🙂
Kijkers
uit Noordholland schreef op 29 juni 2025 om 16:54
J en c.
A.s woensdag grote kans dat wij heen gaan.
Moeten nog even weersverwachting afwachten.
Wij willen wel proberen om voor de grote inham een beetje onze vast plek te houden.
Mochten we er niet zijn dan andere keer mmm
Josh
uit Utrecht schreef op 29 juni 2025 om 15:50
Goedemiddag; vandaag helaas werken met dit heerlijke weer, maar vanavond ben ik bij het Engelenmeer. Is er misschien een leuk stel dat zin heeft om samen te relaxen? Ben 34 jaar, goed gebouwd en geschapen, goodlooking met ervaring X
Man45
uit Haarlem schreef op 29 juni 2025 om 14:32
Leuke sportieve man ligt nu op naaktstrand voor Parnassia en zoekt leuk stelletje om te kijken of mss wat meer. Ik, sportief figuur, 1,78 m, kort donkerblond haar 😎
Bottie
uit Cadzand schreef op 29 juni 2025 om 13:18
@fotokoppel. Zijn vroeger nog naar Oranjezon geweest. Was heel spannend daar. Wat is er nu eigenlijk veranderd ?
Mooi alternatief is het naaktstrand in Groede. Als je het strand opkomt, naar rechts gaan over de strandtent Van Houtten. Daar zijn nog mooie duintjes waar het lekker vertoeven is. Niet zo groot maar er wordt ook naakt gerecreerd in een zone die eigenlijk niet meer tot het naaktstrand behoort. Maar iedereen is er bloot. Veel paartjes en ook gays. Best wel veel actie vooral in de namiddag. Aan de linkerkant van het strandhuis zijn ook duinen; daar gebeurt ook wel eens wat maar niet zoveel.
Laat maar eens weten wanneer jullie nog eens gaan. Ik kan een mooie foto nemen😀
G&A couple
uit Stekene schreef op 29 juni 2025 om 11:22
We zijn een stel van 45. We komen vandaag ook naar Neeltje Jans. We houden van wat teasing en wie weet. Rond 13u zijn we daar. Enkel interesse in stellen.
Fotokoppel
uit Antwerpen schreef op 29 juni 2025 om 10:11
Wij gaan woensdag 02 juli 2025 weer eens een fotoshoot maken in Zeeland. Zij houdt er wel van wat bekeken te worden. Welk naaktstrand heeft nog wat duintjes en voyeurs. Vroeger was Oranjezon nog wel zo'n plek maar blijkbaar is het één en ander verandert
Dennis
uit Eindhoven schreef op 29 juni 2025 om 09:33
Dag H & A, wij stel zij 51 blond en slang en 47 normaal postuur gaan vandaag naar het naaktstrand op Berkendonk. Dat ligt aan de andere kant van de plas vanaf de parkeerplaats gezien, wie weet treffen we elkaar.
Stout
uit Noordholland schreef op 29 juni 2025 om 08:46
De strook.
Morgen ga ik naar de strook.
Ik wil lekker naakt zonnen en beetje kijken of er nog wat gebeurt.
Het is er niet zo groot,wie kan ik daar morgen tegen komen.
Reageer maar of spreek mij morgen maar aan.
Stout.
H & A
uit Veghel schreef op 29 juni 2025 om 07:47
Wij willen binnenkort een keer naar Engelenmeer of Berkendonk. Kan iemand ons vertellen waar wij precies moeten zijn? Na een clubbezoek Is dit voor ons de eerste keer op naaktstrand. Wij zijn beide 48 verzorgd en slank.
Groetjes,
H & A
couple Donnie VR
uit Gent schreef op 29 juni 2025 om 00:37
We zijn een stel. ik gaan ons morgen 29 juni lekker amuseren op het naaktstrand van Neeltje Jans in de duinen rond 12u. Hopelijk komen jullie ons begluren en hopelijk is er wat mogelijk. Liefst stellen maar ook single mannen zijn welkom.
J&P
uit Zoetermeer schreef op 28 juni 2025 om 21:26
Mensen bekend met het naakstrand Scheveningen? Hoe is het daar? Kun je lekker een beetje beschut liggen en wellicht bekeken worden? Wij willen morgen gaan. Zijn er nog meer mensen die morgen gaan misschien?
Dennis
uit Eindhoven schreef op 28 juni 2025 om 16:17
Wij, leuk stel van 51 en 46 gaan morgen lekker zonnen op het naaktstrand Berkendonk in Helmond. Zijn er nog meer leuke koppels die daar morgen komen en er van houden wat te teasen?
Voyeur
uit Cuijk schreef op 28 juni 2025 om 14:46
Jeroen en lady uit Deventer, er zijn legio locaties waar je je kan laten bekijken zoals in t bos of op een parking. Ligt ook aan jullie spanningsboog hoever je wil gaan en welke risico's je durft te accepteren.
Bij een stel of persoon thuis heb je iig privacy en geen last van de wetgevers 😀 mocht je om een locatie verlegen zitten dan heb ik wel raad voor jullie in een grote beschutte tuin. Greetz x
Kaya
uit Tilburg schreef op 28 juni 2025 om 14:32
@Lynn vanaf hoelaat ben je er? Ik ga smiddags ook, tattoeages, bandje links. Nu al zin in!
Jeroen
uit Deventer schreef op 28 juni 2025 om 11:52
Hallo allemaal,
Wij mooi aantrekkelijk stel.
Willen graag een keertje bekeken worden tijdens de buitensex.
Wie weet een leuke locatie hiervoor ?
Mag ook bij leuk stel in tuin ofzo.
Ik ben benieuwd naar de tips groeten van ons
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Probeer de tuin van de Fata morgana eens, Mystique heeft ook een tuin met zwembad, Partyplayers heeft een grote buitenspeelplaats. Dus hup, op naar de club!
Voueur
uit Cuijk schreef op 28 juni 2025 om 10:46
@lynn, maandag wordt ook mooi buitenspeel weer voor krayenbergse plassen of engelenmeer den Bosch ik twijfel nog 😀
Donnie vr
uit Gent schreef op 28 juni 2025 om 10:21
Correctie. We komen op 29 juni naar het naaktstrand van Neeltje Jans.
Stel Donnie vr
uit Gent schreef op 28 juni 2025 om 10:15
We gaan op 27 juni naar het naaktstrand in Neeltje Jans. We zijn een stel van 48. We gaan in de duinen wat doen. Wie komt ons betrappen?
Hi
uit Santa Susanna schreef op 28 juni 2025 om 00:13
Welk bi sexueel koppel (man is bi) evt alleen man is er vanaf 6 juli in Spanje, en zo ja waar?
willem anna
uit vught schreef op 27 juni 2025 om 22:39
@StelNBr Wij liggen in de duinen met een rode parasol . man grijs haar dame blond haar. leeftijd van ons is 61 en 60 jaar
B&n
uit Wijchen schreef op 27 juni 2025 om 11:10
Vanavond avondje mill Wellness , wie zien we daar?
Lynn
uit E’hvn schreef op 27 juni 2025 om 09:46
@voyeur
Het is Spa puur tilburg
Ga je ook?
Ik ook bandje links en witte/grijze badjas en 2 spa handdoeken
Ontspanning
uit Deventer schreef op 26 juni 2025 om 23:47
K&L uit Apeldoorn
Ik (leuke man, slank en gezellig) kom ook vrijdagavond.
Bubbelbad boven is bij mij favoriet, voorzichtig aanraken met de benen en bij een positieve reactie wat meer aanraken.
Spannend, hopelijk tot morgen !
Brak en Geil
uit Amersfoort schreef op 26 juni 2025 om 22:31
Wij jong geil stel gaan zaterdag middagavond naar de Veluwsebron. Vorige keer veel met elkaar kunnen spelen in avond. Erg veel ruimte in sommige sauna’s en in de jacuzzi. Zijn op zoek naar een jonger stel. Vrouw is 26, man 28. Wie zijn daar ook?
J&C
uit T zand schreef op 26 juni 2025 om 20:44
@kijkers, laten we contact houden via hier en wie weet! ..zeker spannend
Voyeur
uit Cuijk schreef op 26 juni 2025 om 18:40
Goeie avond lyn, waar ben je aan te herkennen in sauna spa sense in Tilburg. Wie weet matchen we ik draag bandje links omgedraaid blauwe badjas en twee spa handdoeken. Greetz x
StelNBr
uit Omgeving schreef op 26 juni 2025 om 18:27
@willen&Anna,
Hoe oud zijn jullie, en jullie status,en hoe kunnen we jullie makelijk herkennen daar?
Laatste keer was het bere druk daar.
We horen het graag.
Gr StelNBr
jan
uit drunen schreef op 26 juni 2025 om 15:30
ik 64 mijn vriendin 83 willen een keertje op de donderdag komen , maar we hebben beide totaal geen ervaring hier mee , maar het lijkt ons leuk om de sauna te doen het bubbelbad en elkaar een beetje op te geilen om daarna te vrijen , hoe gaan we dat doen ? volgens mij is het handig om in de middag te komen omdat het dan nog niet zo druk is voor deze twee groentjes ,, ?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Vanaf 1600 begint het lekker vol te lopen, dus je kunt goed meegroeien met de drukte.
Kijkers
uit Noordholland schreef op 26 juni 2025 om 14:21
J en c.
Kijk, lees bericht van 18 juni.
We zijn slank,smooth geen tatoes of piercing.
Vrouw leest boek op het strand,meestal.
Op zuidkant gaan wij het strand op.
Lopen tot de grote inham van de duinen.
Spannend…
Stefan
uit Maastricht schreef op 26 juni 2025 om 14:00
Hi, ik jongeman 58 Jr. ga a.s zondag 29 juni naar groede naaktstrand, welke dame of stel mag ik daar begroeten, lekker gluren enz.
Lynn
uit Eindhoven schreef op 26 juni 2025 om 13:48
Aanstaande maandag vanaf 11u in Spa Puur Tilburg
Tot avond
Heerlijk genieten van het mooie weer , zwemmen en bubbelen
Wie komt er ook ?
Frank
uit Rotterdam schreef op 26 juni 2025 om 11:24
Het lijkt maandag heerlijke stranddag te worden. Zijn er die middag nog dames/koppels te vinden op het Hoekse naaktstrand te vinden die het leuk/spannend vinden om contact te leggen met slanke Ned man 46j. Kijken en bekeken worden en wellicht wat meer bij klik. Ik donkerblauw strandlaken en zwarte rugtas. Spreek me gerust aan.
J&C
uit T zand schreef op 26 juni 2025 om 11:14
James en Carina, hoe oud zijn jullie en hoe te herkennen? Komen graag tegen over/naast jullie liggen om te tease en elkaar beetje te plagen! We contact hier wanneer het weer het toelaat. We poste regelmatig berichten
Kijkers
uit Noordholland schreef op 26 juni 2025 om 09:27
J en c.
Staat voor…
De grootste kans op woensdag en weekend.
Lees ook nog ,MG nog een kijker spannend.
Alleen de vraag over insmeren no go.
Vrouwen zijn hier niet van gediend ,praatje wel en net zo netjes ,doe hier je voordeel mee.
H&H
uit Zeist schreef op 26 juni 2025 om 09:24
Hoi Allemaal,
Het was weer heel geilzellig afgelopen warme dagen op het laakse strand in Zeewolde dichtbij Amersfoort.
Mooie vrije plaats voor ruim denkende stellen.
Mooi langgerekt strand voor ieder wat wils.
Vr, gr van Leuk stel.
Boy
uit Almelo schreef op 26 juni 2025 om 08:59
Hallo,
Heeft iemand ervaring met Saunaswoll. Gebeurt daar wel eens wat?
SamJudith
uit Ysselsteijn schreef op 26 juni 2025 om 07:39
Na enkele keren verzetten is het nu zaterdag de 19e geworden dat wij de sauna in berendonck weer gaan bezoeken. Wij zijn dertigers en zoeken leeftijdsgenoten m en v, met een verzorgd uiterlijk graag, -geen mannen alleen -die samen met ons een beetje de spanning willen op zoeken.
Wie treffen we zaterdag 19 juli en wellicht is het mooi weer en kunnen we een lekker drankje doen aan de bar en erna met vieren een rustige plek opzoeken.
We horen het graag.
Michael
uit Brabant schreef op 26 juni 2025 om 00:09
Ai vandaag donderdag regen..komt er een stel of vrouw naar sauna Mill om elkaar wat op te warmen in de bubbelbaden? Let me know, ben er in de avond! (M, 37j)
MG
uit Noord-Holland schreef op 25 juni 2025 om 23:55
Vandaag op het strand van Groote Keeten lekker de voyeur uitgehangen...
Lag lekker in de duinen vlak naast een mooie damen (heuveltje er tussen). Af en toe even gluren naa haar mooie lichaam.
Na een paar uurtjes heb ik haar nog gedag gezegd, maar een praatje maken was te spannend (wist niet of ze er van gediend was)... Een andere man deed dat wel, dus had achteraf denk ik wel gekund.
Ik was op het strand van Groote Keeten vanaf strandopgang Ooghduyne (iets rustiger dan vanaf de andere kant)... Welke leuke dame mag ik daar eens ontmoeten om haar rug in te smeren?
K&L
uit Apeldoorn schreef op 25 juni 2025 om 21:00
HI,
komende vrijdagavond gaan wij weer een avondje naar Thermen Bussloo. Wij houden vooral van de bubbelbaden buiten bij het zwembad of op de verhoging. Hij is 35 en groot geschapen, zij 33 met mooie borsten, goede kant en kleine tattoo. Wie zien wij nog meer voor kijken en wellicht een verdwaalde hand in het bubbelbad.
J&C
uit T schreef op 25 juni 2025 om 20:44
@ kijkers, lijkt ons leuk! Laat vooral weten wanneer jullie weer gaan. Wij gaan ook regelmatig. Doordeweeks vaak rond half 6 tot een uur of 8 savonds. En de weekenden overdag
Huisparty
uit Zuid Holland schreef op 25 juni 2025 om 20:40
Beste allemaal, ik lees hier nu regelmatig het gastenboek. Heel leuk, ik geniet er van! Maar...
Ik zou graag een thuis feestje willen meemaken! Met alles er op en er aan! Hapjes, drankjes, sex!!! Wij zoeken stellen, dames en mannen tussen 24 en 52 jaar. Wel kwiek en gezond!! Gezellig en geil! Ik zou graag willen weten waar wij welkom zijn. Wij willen het best zelf organiseren... 15 mensen max
@rayenanita hebben jullie nog tips??
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je kunt niet via onze site een thuisfeestje organiseren/deelnemen. Wat het best werkt is via SDC een thuisfeestje organiseren of zoeken. Je plaatst dan een privéparty in de grote partyagenda van SDC. De mensen die juist een priveparty zoeken, krijgen alle feestjes op basis van reisafstand, dat is wel handig. Als je de aanmeldingen voor jouw feestje op "slechts goedkeuring" zet, kun je op leeftijd, foto's en evt validaties selecteren, omdat je het datingprofiel kunt zien, en dus kiezen wie je er wel, en niet bij wilt hebben. Houd rekening met afzeggers en overboek met 25%. Dan zit je wel goed. Via deze link kun je een proefabonnement afsluiten en kijken of je het wat vindt.
ontspanning
uit deventer schreef op 25 juni 2025 om 19:31
@K&L ik ga ws ook maar ben wel man alleen. Zit graag in de bubbelbaden boven of de stoomcabine. In de bubbelbaden voorzichtig met de benen/voeten beginnen met aanraken. Terug aanraken is een teken 🙂
J&m
uit Kunrade schreef op 25 juni 2025 om 16:59
Morgen lekker naar Thermen Maastricht
Zijn er meer mensen die er morgen zijn?
Groet J en M
Peter
uit Olland schreef op 25 juni 2025 om 15:27
@PenL, dat lijkt me ook leuk. Zondag ga ik. Wel man alleen, maar ik lees dat dat ook mogelijkheden biedt. Waar is het swinger-gedeelte?
willem en anna
uit Vught schreef op 25 juni 2025 om 13:20
Wij het weekend weer naar naaktstrand neeltje jans . Wij zouden graag stellen/dames tegen willen komen . Lekker bloot liggen en rond lopen langs de waterlijn. Gewoon een leuke gezellige dag van maken . Bij klik kan er meer. Mannen alleen mogen aan ons voorbij gaan . Anna heeft daar niks mee.
Jason
uit Rotterdam schreef op 25 juni 2025 om 11:40
Hoi ik ben Jason Surinaams goeduitziend goedverzorgd ik ga vrijdag gezellig naar de sauna in Schiedam let's meet groetjes jason
PenL
uit Gelderland schreef op 25 juni 2025 om 08:43
Afgelopen zondag lekker samen naar het swingersstrandje bij het Engelermeer geweest.
Meerdere stellen die daar helemaal achteraan lekker sex bedreven met ook regelmatig een beschikbare man er bij. Heerlijk ongedwongen en totaal geen handhaving oid. Leuke sfeer daar bij het Engelermeer..
Michael
uit Brabant schreef op 25 juni 2025 om 08:32
Hallo allemaal, morgen nog mensen naar sauna Mill? Ik ben er vanaf 18u..spannend contact maken?!
Stel8486
uit Rotterdam schreef op 25 juni 2025 om 03:26
Het wordt maandag weer heerlijk weer.
Ik (v) denk eraan om dan naar het naaktstrand te gaan. Hoek van Holland of Maasvlakte.
Nog meer stellen/vrouwen die gaan?
J
uit Zuidholland schreef op 24 juni 2025 om 19:57
@mayn, ik ben afgelopen donderdag nog geweest en daar vertelde ze dat het zo wie zo na de zomer geopend wordt.
J
Mayn
uit Noord-Brabant schreef op 24 juni 2025 om 14:58
Heeft iemand een update mbt de verbouwing van Azzurra in Beuningen?
SimonenAnne
uit Schijndel schreef op 24 juni 2025 om 13:09
@Dirk, beide data is stellendag, dus jij gaat niet alleen, neem ik aan. Leuk. Hoe ben je te herkennen?
Jef
uit Emmen schreef op 24 juni 2025 om 11:57
Gebeurd erin Saunaswoll nog wel eens wat?
Gr Jef
Dirk
uit Veenendaal schreef op 24 juni 2025 om 11:07
@simonenanne, ik ga 3-7 waarschijnlijk ook. Ik ben 47
Dirk
uit Veenendaal schreef op 24 juni 2025 om 10:58
Hoi allemaal, lees hier best wat berichten over de boot in Mill. Is daar iets meer toegestaan dan in een "normale" sauna?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Nee, geen seks. Alleen naakt recreatie. Als je betrapt wordt vlieg je er uit, als je pech hebt doen ze aangifte.
SimonenAnne
uit Schijndel schreef op 24 juni 2025 om 09:23
Wij 50, gaan samen naar Steamworks 2-7 of Azzurra 3-7. 😘 Wij ook? Onze eerste keer. Spannend. Mogelijk niet de beste keuze vanwege het lekkere weer? Wie gaar er nog meer? Zouden graag optrekken met een ander stel.
tijdelijk
uit Maashorst schreef op 24 juni 2025 om 07:39
@Lynn uit Eindhoven Ik (m41) ben aanstaande vrijdag waarschijnlijk weer in Mill. Lijkt me leuk om samen naar toe te gaan
Groot geheim!
uit Waarikmaarnodigben schreef op 23 juni 2025 om 21:33
Lieve dames...
Ik ben een ondeugend boefje..
En ik zal vast niet de enige zijn...
Als mijn meisje thuiskomt staat er een heerlijke maaltijd voor haar klaar...
Schoon huisje... Opgeruimd!
Maarrrr.. Ik in ieder geval... Denk dat zei dit ook wil.. Beetje extra spanning... Ze is een heerlijke dame, kan er geen genoeg van krijgen! En toch willen we meer voor mijn gevoel! Hoe vertel ik haar dit op een respectvolle mannier?
Ik zou graag reacties krijgen van de dames op dit forum...
Tim
uit Rosmalen schreef op 23 juni 2025 om 20:25
Wij samen morgen in Blue Wellness Helmond. 60+, zoals ongeveer 75% daar. Zij erg ondeugend…
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Een kamer huren is zo geregeld toch! Er zit een hotel bij haha, ideaal!
Kaan
uit Vuren schreef op 23 juni 2025 om 18:12
Hier single man, welke stel of dame alleen gaat wel is naar ,aaktstrand Vuren? Ben benieuwd! En laat ook wanneer je/jullie gaat om bekeken te willen worden en wie weet meer... groetjes Kaan!
Kijkers
uit Noordholland schreef op 23 juni 2025 om 16:15
J en c uit het zand.
Groote keeten,je kunt er vanaf zuid of noordkant parkeren.
Via de zuidkant zijn wij erop .
Afspreken spannend je mag alleen of met zijn tweeën wel eens kom kijken.
Wil het wel laten weten via deze site.
MarkD
uit Utrecht schreef op 23 juni 2025 om 15:36
Donderdag 23Jun zijn we overdag/'s avonds weer in Thermen Soesterberg 40/45. Weet niet of hier wel eens activiteit is, heb het idee dat heel strict is (maar wel heel erg mooi 🙂 Mark. Zal bandje flippen. Als er ervaringen zijn horen we graag ;-). Mill staat nog op de bucket list.
Stelvld
uit Vlaardingen schreef op 23 juni 2025 om 14:43
Zijn er meer stellen die aanstaande vrijdag naar thermen Schiedam gaan? Wij stel van allebei rond de veertig die graag kijken en bekeken willen worden.
Kijkers
uit Noordholland schreef op 23 juni 2025 om 13:04
Harold en Cindy.
Wij willen wel met jullie ideeen meegaan.
Misschien kun je reageren lijkt mij super.
Wij komen uit nh.
Voueur
uit Cuijk schreef op 23 juni 2025 om 12:33
Stel Bemmel welke leeftijden hebben jullie en waaraan te herkennen in sauna mill woensdag?
Ik draag lockerbandje links en binnenste buiten groetjes xxx
J&C
uit T zand schreef op 23 juni 2025 om 11:32
@kijkers.. wij zijn er ook regelmatig te vinden. Welke opgang bedoel jij met de zuidkant? Lijkt ons leuk jullie een x te ontmoeten daar. Groetjes
Michael
uit Brabant schreef op 23 juni 2025 om 07:26
Hoi allemaal, donderdagavond ben ik weer bij de saunaboot in Mill. 37 jaar en in voor spannende actie. Zijn er meer stellen of vrouwen die komen en interesse in kijken en wat meer?
Sterkspul
uit Hellendoorn schreef op 22 juni 2025 om 16:42
Wij gaan as woensdag naar Veluwse bron. Hopen op stellen, die graag kijken en bekeken willen worden. Misschien naderhand nog ergens opwarmen aan elkaar..
Cuckold
uit Bemmel schreef op 22 juni 2025 om 16:20
Hi allemaal,
Aanstaande woensdagavond 25 juni gaan mijn vriendin en ik naar de boot in Mill. We vinden het lekker als er een stel (man) naar haar kijk(t)en en als er de juiste man is, mag hij haar vingeren en misschien meer. Wel lekker als ik ook naar de andere dame mag kijken en… gr Elkaar gunnen
Stel
uit Purmerend schreef op 22 juni 2025 om 15:44
@Cici. Hoi Cici. Wij zijn een stel en willen ook graag een keer naar Het Twiske. Er is zeker een naaktgedeelte. Als je het leuk vind kunnen we daar misschien eens afspreken? Misschien een stomme vraag, maar ben je een man of een vrouw?
Stel Sterkspul
uit Hellendoorn schreef op 22 juni 2025 om 15:19
A.S. woensdag gaan we naar Veluwse bron, waar we hopen op leuke contacten. Na afloop zouden we elders verder kunnen gaan. Voorstellen van stellen voor een hete avond zijn welkom
E&R
uit Arnhem schreef op 22 juni 2025 om 13:29
Hallo
Zijn er hier ook stellen die met mooi weer naar naaktstrand Berkendonk gaan en open staan voor meer. En hoe te herkennen.?
Groetjes E&R
Ruud
uit Heemskerk schreef op 22 juni 2025 om 13:24
Cici.
In het Twiske gebeurt wel het een en ander.
je moet helemaal door lopen naar het achterste gedeelte.
De meeste zijn vaste gasten en veel oudere dus als je een man zoekt….
Alleen er is wel regelmatig handhavers ,sex in openbaar mag niet en ze willen het daar ook niet hebben haha .
Ik ga er zelf ook weleens heen ,voor de zon.
JvB4
uit Rotterdam schreef op 22 juni 2025 om 12:23
Woonachtig in omgeving Rotterdam ben ik op zoek naar een dogging ervaring - man, 34 jaar, sportief gebouwd, groot geschapen. Wie o wie kan me dat laten beleven of heeft tips voor me?
Nude
uit Heemskerk schreef op 22 juni 2025 om 11:39
Stel32.
Wij ouder stel gaan ook graag naar IJmuiderslag.
Zou weleens willen afspreken ,vertel maar wat jullie plan is…en wie weet.
B&n
uit Wijchen schreef op 22 juni 2025 om 11:39
Maandag 23 juni vanaf 14.00 welnessboot mill,
Nog meer mensen die gaan? Vrouw heeft bandje om enkel
Kijkers
uit Noordholland schreef op 22 juni 2025 om 11:01
Groote Keeten.
Gisteren zijn wij hier geweest.
Op de zuidkant zijn wij het strand op gelopen en lagen voor de grote duin inham.
Wij willen hier zeker nog een keer heen.
Dus kijkers m/v of stel laat maar eens horen op dit forum,dan wil ik nog weleens een bericht plaatsen als we weer gaan.
Jeroen
uit Stadskanaal schreef op 22 juni 2025 om 10:47
Aankomende zaterdag is deze leuke gozer (34) jaar weer te vinden in sauna azzurra vanaf openingstijd tot uurtje of 17:00 uur in de middag. Welke leuke koppels komen ook voor een extra man??
Groetjes jeroen 😎
Voyeur
uit Cuijk schreef op 22 juni 2025 om 09:37
Goed opgelet beheerderspaar kattenvoer zou kattenhotel moeten zijn dat in beers aan de krayenbergse plassen ligt iets voor de locatie die ik deelde voor mede spanningzoekers en natuur liefhebbers, zijn er nog dames of stellen die graag bekeken worden of meer in de buitenlucht of elders in t land van cuijk 😀 greetz xxx
Java4ever
uit Nieuw-vennep schreef op 22 juni 2025 om 09:21
Wij zitten er aan te denken om voor t eerst naar een naaktstrand te gaan. Maar dan ook wel eentje waarbij er ook wel iets zou mogen gebeuren. Welk strand zouden jullie ons aanbevelen? Wij zijn 48 en 43 jaar. Zou leuk zijn als het een strandje is die ook wel beetje druk bezocht wordt. @stel of vrouw(en) gaan jullie of jij naar een strandje en lijkt het je/jullie leuk om wat af te spreken....laat het dan even weten. Vind het ook wel weer echt spannend.
H.
uit Uden schreef op 22 juni 2025 om 08:41
Hoi Rob en Karin,
Hoor graag welke middag jullie in gedachte hebben om te komen, probeer er dan ook te zijn.
Groetjes H.
Stel32
uit Haarlem schreef op 22 juni 2025 om 06:52
Wij gaan vandaag naar strand IJmuiden-;) nog meer stellen?
Cici
uit Purmerend schreef op 22 juni 2025 om 05:38
Hoi!
Weet iemand of er iets te doen is in Het Twiske? Ik woon in de buurt en wil er graag een keer heen. 🙂
Gluurder
uit Vlaardingen schreef op 21 juni 2025 om 23:01
Man, 34 jaaf sportief en brede bouw, houdt van gluren naar stellen en vrouwen. Morgen richting Maasvlakte naaktstrand. Wie o wie ga ik daar aantreffen om te begluren?
J
uit Amsterdam schreef op 21 juni 2025 om 17:00
He @Sandra! Totaal niet de bedoeling om kortaf te zijn, lijkt me oprecht heel leuk! Door de drukte van Feest op de Ring heb ik Zandvoort helaas niet kunnen redden en lig ik nu bij Castricum..het lijkt me oprecht heel leuk en spannend om dit eens te doen dus wellicht een andere keer? Ook op andere plek(ken)? Laat maar weten als je wil en geniet van het weer vandaag 🙂
Raymond
uit Betuwe schreef op 21 juni 2025 om 16:31
@Miiranda uit Onna, leuk dat je contact zoek met een man op leeftijd, ben zelf de 50 gepasseerd echter zie er jonger en sportief uit. Zoek een maatje met dezelfde interesses en wie weet vullen bij bij de juiste klik elkaar aan. Niets moet maar kan spontaan ontstaan. Zou leuk zijn als je tijd hiervoor vrij kan maken a.s maandagmiddag Azzurra. Hoop je te ontmoeten dan kan ik je een rondleiding geven en hebben we een leuke dag. Hou van masseren dus kan je laten ontspannen als dit jouw ook past.
Marco
uit Epe schreef op 21 juni 2025 om 15:47
Zijn er nog stellen die vanmiddag of vanavond naar bussloo gaan? Hier een knappe bi voyeur die wil gaan.
EstherIm
uit Venray schreef op 21 juni 2025 om 13:52
Wij gaan morgen liggen bij het geulpark in Valkenburg we zien jullie wellicht daar wel 😊 wij zijn beide netjes en verzorgd en hebben zwemkleding aan en liggen aan het water
EstherIm
uit Venray schreef op 21 juni 2025 om 11:44
Zijn er nog leuke stellen die morgen in de buurt van Valkenburg liggen en ergens gaan zonnen in ik v 29 en m 35 zoeken wat spanning. Komen niet uit de buurt dus horen graag welke locatie aan te bevelen is.
JongStel
uit Den Bosch schreef op 21 juni 2025 om 11:06
Ook wij (V29M32) zullen vandaag in Mill aanwezig zijn! Waar kunnen we jullie aan herkennen?
Voyeur
uit Cuijk schreef op 21 juni 2025 om 10:21
Gelderlandstel en andere liefhebbers van warmte en zon, met dit weer is naast sauna buitenspelen ook een spannende optie. Gister per toeval gestopt bij de krayenbergse plassen ter hoogte van de camperplek naast kattenvoer daar is een vogelspot huisje aan het water en daar was een wat ouder stel zich kostelijk aan het vermaken en liet mij meegenieten en ...... wie heeft ook zin om elkaar ergens te treffen en van elkaar te genieten blijft mooi weer komende week:)
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
kattenvoer? Okee, we maken er een prijsvraag van, wie gooit 6 ogen?
Kijker
uit Noordholland schreef op 21 juni 2025 om 09:21
Groote keeten..
Vanmiddag gaan wij ook naar dit strand.
We hebben geen reactie gehad,helaas
Zie bericht hier onder 18 juni.
Wij willen lekker zonnen en misschien meer.
Kijken of er nog wat meer gebeurt dan alleen zonnen.
John
uit Eindhoven schreef op 21 juni 2025 om 09:18
@Naturistenkoppel als ik in de gelegenheid was geweest zou ik best naar die camping willen komen maar dat lukt me niet. Maar jullie vast wel iemand op de camping daar.
Fijne vakantie daar.
Sandra
uit Zandvoort schreef op 21 juni 2025 om 01:33
Nou J, als je zo kortaf bent gaat het hem niet worden hoor. Dan weet ik wel wat voor vlees ik in de kuip heb.
Navigatie door de gastenboek-lijst←1...678910...79→
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Recente reacties