Leipe shit, ouwe! Dat is wat ik dacht toen ik voor het eerst met het begrip squirten in aanraking kwam. Het was op een van onze eerste swingers thuisfeestjes. We waren met een stel of vijf uitgenodigd via onze favo datingsite SDC. Er werden werkelijk emmers vol geproduceerd. No shit!
Maar wat is squirten nu eigenlijk? Is het een vorm van ejaculatie van de vrouw, net zoals mannen kunnen spuiten? Maakt het vlekken? Ruikt het? Welke kleur is het? Is het echt zoooo lekker?
Geen idee eigenlijk, haha geintjuhhhh….maar ik zal het proberen uit te leggen zoals ik het beleef met Anita, heb je even?
Squirten is iets op zichzelf. Het is geen klaarkomen maar een reactie, een reflex, van de vrouw op een bepaalde prikkeling in de vagina. Deze stimulans kun je als man opwekken door een ‘kom hier’ beweging te maken met enkele vingers binnen haar. Je veegt als het ware met je vingertoppen variërend tegen de boven-binnen-zijde van haar kutje waarna er (veel) blanco vocht uit haar komt terwijl ze schokt met haar lichaam. Het lijkt op geextaseerd klaarkomen.
Het vocht is niets meer dan urine, dus gebruik vooral veel handdoeken!
Van het squirten gaat een magisch effect uit, veel vrouwen hebben er wel van gehoord en willen het heel graag beheersen. En als ze het niet beheersen willen ze wel heel graag dat het hen overkomt. De een is er ‘beter’ in dan de ander. Maar toch, de een vindt het leuk en de ander vindt er totaal niets aan. Het is dus zeer afhankelijk per persoonlijkheid en kan een love or hate situatie opleveren, dus pas op.
Degenen die het kennen en dus niet leuk vinden zijn de dames die eigenlijk ooit door mannen mishandeld zijn met het squirten. Kan dat, mishandelen? Jazeker! Het squirten kan van geilheid gebeuren maar ook geforceerd plaatsvinden door het hard en snel uit te voeren op het juiste plekje. De spuitsessie treedt dan simpelweg op, en de man voelt zich koning terwijl hij eigenlijk de vrouw domweg op haar reflex te pakken nam. (dominante) Vrouwen kunnen daarna moordneigingen krijgen, dus pas op met circusactiviteiten, mister.
Zoals je leest kun je dus geforceerd en uit geilheid squirten. Als het bovenop klaarkomen wordt gedaan kan het werkelijk de hemel betekenen voor je partner. Dus ik concentreer me daar even op.
Het is de bedoeling dat je partner er klaar voor is. Je zult haar dus heerlijk het hof moeten maken en haar net zo geil proberen te krijgen als jij bent. Begin met haar lekker te likken en streel haar, zo laat je haar weten dat je haar bemint en het fijn vindt om samen intiem te zijn. Op een gegeven moment kun je aan haar vragen of ze wil spuiten. Dit moment is heel belangrijk omdat zij er klaar voor moet zijn. Zo kan zij naar dat geweldige hoogtepunt toewerken als zij ‘ja’ heeft gezegd.
Je vingert haar zoals je dat misschien normaal doet. Je andere hand leg je vlak op haar onderbuik en voer een klein beetje druk uit. Je gaat daarna met een extra vinger naar binnen (je zit nu op wijs en middelvinger) en begint langzaam en zachtjes die eerder beschreven komhier beweging te maken. Versnel niet naar turbo en blijf variëren. Ga totaal niet aansturen op spuiten. Laat haar genieten. Versnel en ga weer langzamer, versnel en laat haar wat pauze nemen door naar een minder gevoelig plekje te gaan. Als je voelt dat ze weer wat meer kan hebben ga je misschien iets verder. Als je het goed uitvoert moet ze uit zichzelf beginnen met spuiten. De tekst “spuit maar lekker lieverd/schatje” kan enorm helpen.
Je handdoek wordt natter en ze gaat naar een hoogtepunt, als je haar kent en weet wat ze wil mag je er een schepje bovenop doen en haar een tandje verder naar een nieuw hoogtepunt toe leiden. Pas echter op dat je NIET in de mixerstand gaat. Daar knapt ze op af, verkloot het dus niet.
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Een tip voor de dames die het maar niet lukt om te squirten: Ga rechtop staan, billen iets achteruit en de benen iets uit elkaar. De man achter je en laat hem je helpen. Als je op een feestje bent en je ziet een leuke man die het goed kan, op een prettige manier, vraag aan hem en zijn vrouw of hij het even bij je voordoet. Je man hoeft hier niet persé bij te zijn dan onstaat misschien een genante situatie. Het gaat om het gevoel wat je moet krijgen om later zelf het knopje om te zetten voor die stimulans. Daarna ken je het gevoel en kun je samen met je partner verder oefenen. Geloof me, dat lukt.
Ik hoop dat ik hiermee een goede weergave heb kunnen geven van goed en fout squirten. Anita heeft in het verleden ook een stukje geschreven vanuit de vrouwelijke visie. Dit artikel kun je hier vinden.
Veel natte zomeravonden toegewenst iedereen!
xxx
Ray
Navigatie door de gastenboek-lijst←1...5152535455...79→
7876 berichten.
SaunaStel 52/53
uit Arnhem schreef op 2 april 2023 om 10:48
Vanmiddag naar de boot in Mill.
Wie komen we tegen in het bubbelbad?
Stoer
uit Duinven schreef op 1 april 2023 om 17:02
Hallo,
Leuke, stoere, licht getinte 31 jaar ondernemende grote gozer van 187cm en 98kg volslank, is opzoek na een bi ervaring. Zijn er nog vrouwen, stellen of bi mannen die maandag 24 april na azzura gaan?
Wil graag een geile en spannende dag hebben.
Xxx
M&M
uit Eindhoven schreef op 1 april 2023 om 08:34
Hee Heee leukstel40/koppel 30 wy komen ook rond de 30 jaar hoe herkennen we jullie 😁
Ben
uit Veghel schreef op 31 maart 2023 om 18:04
Hoi m uit Breda , was weer heerlijk
Koppel30
uit Doetinchem schreef op 31 maart 2023 om 06:51
Heey leukkoppel wij gaan zaterdag voor de 3e x...wij zullen er rond 7 uur zijn!! Hoe zijn jullie te herkennen?😁 xx ons
Leukstel40
uit Tilburg schreef op 30 maart 2023 om 23:42
Hoihoi, wij zaterdag voor 2e keer naar sauna Azzura en zin in spannende avond….wie gaan ook? Xx
Koen
uit Alkmaar schreef op 30 maart 2023 om 22:41
wij gaan denk ik na het avond eten heen ! Zijn er meer stellen die gaan morgen avond ?
Bryan
uit Eindhoven schreef op 30 maart 2023 om 13:44
Man zoekt koppel voor gezellige zaterdag die gaan
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je kunt beter iets over jezelf vertellen, hoe zie je er uit, wat kun je goed, hoe/waar sta je in het leven, wat vraag je etc etc
Je bent dus dan even de marketing afdeling van jezelf. Er zijn mannen genoeg, stand out!
Rooney
uit Enkhuizen schreef op 29 maart 2023 om 23:36
Hoi Koen de vrijdagavond bij Javali is altijd gezellig als jullie gaan welke tijd zijn jullie aanwezig...Mochten jullie interesse hebben in een leuke man die het ook heerlijk vind om een ondeugende massage te geven..Ik ben vrijdagavond in Javali...
Open koppel
uit Rotterdam schreef op 29 maart 2023 om 22:04
Vandaag naar Azzurra geweest Was weer erg gezellig Vrouw meerdere keren verwend in bubbelbad en afsluitbare kamer Daar door twee man verwend en geneukt na pauze weer in bubbelbad verwend Voor herhaling vatbaar
Koppel30
uit Doetinchem schreef op 29 maart 2023 om 19:16
Heey heey wij jong stel van 30 gaan zaterdag weer eens naar azurra! Word onze 2e x !! Lekker spannend!! Welke leuke stellen gaan er zaterdag nog meer? Xx ons
Speelsstel
uit Waalwijk schreef op 29 maart 2023 om 17:57
Hi, Peter en Anja ! Leuk wellicht even dan want wij moeten echt om 17.30 uur weer weg zijn. Wie weet toch even.
Stiefpat
uit Arnhem schreef op 29 maart 2023 om 17:42
Donderdag 30 maart weer lekker genieten op de stellendag bij Azzurra in Beuningen. Sauna, bubbelbad, hammam plaat?
Wie gaan er ook en treffen wij?
Spreek ons gerust aan 💋
Stef
uit Antwerpen schreef op 29 maart 2023 om 15:31
Hoi Is op maandag een goede dag om eerste keer naar azz te komen. Zijn er mensen die je een beetje wegwijs maken
Jean
uit Den Helder schreef op 29 maart 2023 om 14:04
Iemand zin in geile parkeerplaats sex bij wognum of Amsterdam? ( andere plekken kan ook)8
Bikerstel
uit Den Bosch schreef op 29 maart 2023 om 11:17
Vanmiddag naar azzura.
Zitten graag in gloryhole hokje.
Vrouw vind leuk om met schone frisse pikken te spelen.
Ze geniet ervan als er wordt gekreund en dat ze spuiten.
Als er een condoom om zit heb je kans dat ze eraan gaat zuigen.....
Peter en Anja
uit Den Bosch schreef op 28 maart 2023 om 22:26
Hallo speelsstel
Wij zijn er donderdag rond 16.15 uur. Na een kop koffie zakken wij lekker in een bubbelbad en vinden leuk gezelschap altijd spannend. Slanke moe dame met donkerblond halflang haar, en man, normaal postuur en kort donkerblond (iets grijnzend) haar. Wie weet .....
Davy
uit Rotterdam schreef op 28 maart 2023 om 19:52
Hey Chantal!
Ik ben er morgen gezellig bij overdag. Ik ben 27 jaar oud, donkerkleurig en in voor een gezellige tijd
Jean
uit Den Helder schreef op 28 maart 2023 om 19:21
Hallo, donderdag 30 maart wil ik op de parkeerplaats bij wognum mezelf lekker aftrekken… zijn er mensen die willen kijken? Of meedoen … helpen ?
Papillon
uit Zwervend bestaan schreef op 28 maart 2023 om 18:48
NS stel, massagesalon Apeldoorn is daar erg geschikt voor weet ik uit ervaring. Niet goedkoop, wel top.
Succes!
H en E
uit Noord braband schreef op 28 maart 2023 om 16:51
Hoi speels stel we kunnen elkaar treffen aan de bar wij drinken meestal witte wijntjes
Gr h en E
Hendrik
uit Doetinchem schreef op 28 maart 2023 om 07:53
Hallo,
Ik ben een 33 jarige jongen die voor de eerste keer een dergelijke sauma (Azzurra) wil bezoeken.
De bedoeling is dat ik woensdag 29 maart, vanaf 13u ga. Zijn er meer stellen/ dames die de 29e gaan?
Speelsstel
uit Waalwijk schreef op 27 maart 2023 om 23:24
Hi, komende donderdag zijn wij , slank stel begin 50, van 14.00 uur tot 17.30 uur aanwezig Azzurra. Donderdag is leuker en fijnere atmosfeer dan woensdag is onze ervaring. We hopen dat er in de middag al gezellig en speels gezelschap aanwezig is. Mocht t zo zijn laat hier vooral weten op welke wijze we jullie eventueel mogen benaderen🥹…oh ja , en we staan open voor veel bij een fijne klik 😚
Chantal
uit Utrecht schreef op 27 maart 2023 om 20:47
Woensdag 29 maart overdag ben ik er weer. Blond 35 jaar rood jurkje. Welke jonge mannen komen gezellig in bad zitten?
Koen
uit Alkmaar schreef op 27 maart 2023 om 19:09
Wij als stel willen a.s vrijdag avond naar Javali in HHW wij Zijn 41 en 48 jaar. Gaan er nog meer leuke stellen heen ?
Sebas
uit Hengelo schreef op 27 maart 2023 om 15:03
Iemand die eind april begin mei in weekend wil afspreken bij de boot in Mill lekker samen bubbelen en beetje teasen wij kunnen zowel zaterdag als zondag
Firsttimer
uit Apeldoorn schreef op 27 maart 2023 om 05:48
Aankomende woensdag wil ik voor de eerste keer naar azzura. Ben nog nooit in zo soort iets geweest maar ga toch de stoute schoenen aandoen;) ben een jonge man van 28 jr donkerblond haar grijs/blauwe ogen, 178cm lang en 70kg. Wie ontmoet ik daar?
Wijsamen
uit Zwolle schreef op 26 maart 2023 om 08:40
Wie weet Marjon uit Zwolle, als het zo uitkomt dan zwerven wij daar mogelijk ook op de donderdag rond. Heerlijk genieten van de sauna, bubbels en de gezelligheid om ons heen.
H en E
uit Noord braband schreef op 26 maart 2023 om 00:34
Hoi marjon.
Wij donderdag ook daar later in de middag misschien treffen we jullie wel. Wij zijn 60 plussen en slank.
Gr H en E
Marjon
uit Zwolle schreef op 25 maart 2023 om 18:31
Hoi,
wij goed uitziend slank stel 50 plus gaan as donderdagavond naar Azzurra,
Wie gaan wij daar ontmoeten voor wat gezelligheid en misschien wat meer.
Groetjes Ramon&Marjon
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hoi Marjon, dat is nogal een reis zeg! Maar super leuk dat jullie lekker gaan ontdekken. We zijn er zelf niet, maar we hadden jullie graag gesproken aldaar. Veel plezierrrrrr!
Ray en Anita uit Heerhugowaard schreef op 25 maart 2023 om 17:10
VANAVOND STELLENDAG JAVALI 40€
Ron
uit Arnhem schreef op 25 maart 2023 om 10:17
Hoi FenM uit Arnhem.
Ik ben Ron 56 en zou graag met jullie mee willen zaterdag 25 maart 😉
BEJO
uit Kaag en Braasem schreef op 24 maart 2023 om 22:48
hoi wij gaan morgen naar sauna Javali.
ik heb een cursrus ontspannigsmassage gevolgd en ga daar morgen mijn vrouw masseren.
wie gaan erg nog meer en wil ook graag gemasseerd worden. .
groetjes BeJo
john
uit malden schreef op 24 maart 2023 om 19:50
@ Rijpje,
Hi ik zou je graag leren kennen Ben een relaxte, zeer verzorgde (ook daar beneden ;-)) ondernemer / zakenman. passionele man met humor en respect ben 185/78kg goed lijf ben jou leeftijd, zongebruind want ben nu zelfs nog in Spanje, maar kom zondag weer terug naar het regenachtige Nederland Dus perfect om maandag heerlijk ( elkaar ) op te warmen bij Azzuro. groetjes john
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 24 maart 2023 om 17:13
Hoi hoi ik ga 3april weer naar azzurra laatste x super gezellig ..relaxen in bubbelbad en een drankje en wie weet wat er nog komen gaat 😁 zoek leuke vent normaal postuur 40 + goed geschapen en geschoren beneden graag, ik ben 55 blond kort haar en slank , tot dan ....😊
Stel198#1986
uit Zwinderen schreef op 24 maart 2023 om 15:41
Hoi!
Wij stel gaan morgen voor het eerst naar Eroroma... Toch de stap genomen om dit samen te proberen.
De gezonde spanning stijgt wel maar we kijken er wel naar uit.
Tot morgen?
forza
uit budel schreef op 24 maart 2023 om 13:18
dit leuk en spontaan stel zoekt ander stel om lekker te genieten bij Azzurra op 5 april in de middag. Helaas kunnen we nooit op donderdag anders waren we er zeker al geweest 🙂 wie gaan we ontmoeten ?
FenM
uit Arnhem schreef op 23 maart 2023 om 15:10
Zaterdagavond gaan we samen met onze vriendin naar Azzurra. Voor haar wordt het nu de 2de keer. We zoeken stellen / mannen waarmee we bij een leuke klik een fijn samenspel kunnen vormen. We kijken uit naar de reacties en wellicht de ontmoetingen daar.
Ray en Mo
uit Utrecht schreef op 23 maart 2023 om 13:37
Hoi, wij zijn een leuk stel van 50 jaar meer veel jonger van geest😜 welke leuke dame is van plan om zaterdag 1 april naar Erorama te gaan? X
BEJO
uit Kaag en Braasem schreef op 23 maart 2023 om 09:47
beste Swingers,
wie heeft er een adresje waar je als stel met meerdere stellen een tantra massage cursus kan volgen.
Ik heb er een paar gevonden op internet maar daar krijg ik geen reactie.
na mijn cursus ontspanningsmassage wil ik wat meer weten van tantra massage
groetjes BeJo
BEJO
uit Kaag en Braasem schreef op 23 maart 2023 om 09:43
wij gaan misschien ook naar Javali, vorige keer was het ook gezellig.
lekker genieten in de stoom sauna en mijn vrouw masseren op de massage tafel.
Alex
uit Muiden schreef op 22 maart 2023 om 23:00
Hi John en Anita waneer zouden jully bij de parkeerplaats een avontuur willen beleven?
Ronald&Miranda
uit Apeldoorn schreef op 22 maart 2023 om 15:23
Heey Wesley 27 biman, zeker hebben wij interesse om jou te ontmoeten.
Suripol
uit Almere schreef op 22 maart 2023 om 14:55
Hallo, wij zijn een koppel van 42(m) en 29 (v), wij gaan zaterdag 25 maart naar steamwork. Zijn een koppels die ook gaan? Wij zijn er vanaf ongeveer 1600 uur . Man is donker getint en vrouw is blank
John & Anita
uit Den Helder schreef op 22 maart 2023 om 11:09
Hallo Marcel, wij zitten er aan te denken om te gaan…!
John & Anita
uit Den Helder schreef op 22 maart 2023 om 11:08
Hallo, wij zijn een geil stel van in de 50, we zien er beide goed uit. Wij hebben zin om een avontuur op een parkeerplaats te beleven, maar hebben nog geen ervaring. Alles is mogelijk wat ons betreft. Is de parkeerplaats bij wognum, afslag 10 een goede plek?
Speels stel
uit Waalwijk schreef op 20 maart 2023 om 21:15
Hi H&E en Sven , ook wij , slank bi-stel begin 50 zijn de 30e maart aanwezig bij Azzurra .
We zijn er de gehele middag. Beiden herkenbaar bij de bar door de twee witte wijntjes. Spreek ons gerust aan! Spelen graag met elkaar maar zeker ook met anderen als t lekker en goed aanvoelt.
Wesley 27 bi man
uit Amsterdam schreef op 20 maart 2023 om 16:45
@ Ronald&Miranda Hey daar! Hier een sportieve bi man opzoek naar leuke en spannende avonturen met MV stel. Ben opzoek naar liefst iets vast! Laat even weten als jullie geïnteresseerd zijn:) 27-178-80-19x6
SvenInge1988
uit Arnhem schreef op 20 maart 2023 om 08:05
Leuk om af te spreken stel uit Horst, wellicht 30 april of 7 of 14 mei afhankelijk van het weer. Wij houden van sauna maar ook bubbelbad beetje teasen. Wij zijn beide rond de 30 jaar.
HM
uit Rotterdam schreef op 20 maart 2023 om 00:31
Wij zijn donderdagmiddag van plan om naar azzurra te gaan. Is het smiddags druk? En wat voor publiek? Dik, dun, oud en jong?
Stell077
uit Horst schreef op 19 maart 2023 om 20:34
SvenInge1988 we hebben wel interesse..
Marcel
uit Alkmaar schreef op 19 maart 2023 om 18:49
Zijn er nog andere koppels die zaterdag de 25ste sauna javali gaan bezoeken, Wij zelf willen nu voor de 1ste keer gaan
Peter & Ines
uit Brabant schreef op 19 maart 2023 om 15:24
Hoi Har.& Cor,
Leuk dat jullie ons nog kennen en nu weten we ook welk stel jullie weten van die 3 stellen😘. Wij zijn van plan om 20 april weer te komen , dezelfde tijd!
Gr peterr_41 & Ines
Sven
uit Zwolle schreef op 19 maart 2023 om 13:32
H&E. Wij zijn eind 30 en half 40. Als het lukt die dag zijn we er rond drie en anders wordt het waarschijnlijk twee weken later.
SvenInge1988
uit Arnhem schreef op 19 maart 2023 om 13:06
Wie willen er in april of mei afspreken op de boot in Mill wij jong en fris stel netjes onderhouden willen gaan bubbelen en kijken wat er nog meer te doen valt. Voorkeur zaterdag of zondag
Firstimers
uit Alkmaar schreef op 19 maart 2023 om 01:14
Wie gaan er volgende week ook naar sauna javali,na het mooie review willen win dat ook wel eens bezoeken
Har
uit Noord-Brabant schreef op 18 maart 2023 om 21:18
Hoi Ines, wat tof dat ik je hier tref! Wij kwamen inderdaad als eerste bij jullie in de whirlpool zitten. Later zaten we daar ook met z'n achten.... ;-))) en hebben we elkaar ook nog elders in de sauna getroffen. Wij heten Har en Cor. Kom je nog een keer naar Azzurra?
Daan
uit Eindhoven schreef op 18 maart 2023 om 12:32
Hoiii , welk jonge mensen gaan er vandaag de 18e van maart in de middag? Ik en mijn vriendin zijn er wij zijn 20 jaar.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Klinkt gezellig Daan☀️
Lucas
uit Delft schreef op 18 maart 2023 om 09:12
Nog een oudere dame die in donkere man in denhaag zoek met een gereedschaap van 20cm.die weet hoe je te verwennen in kan ontvangen in denhaag
H en E
uit Zundert schreef op 17 maart 2023 om 20:59
Hi Sven van welke leeftijd zijn jullie?
Wij zijn zo rond vijf uur.
Gr H en E
Peter & Ines
uit Brabant schreef op 17 maart 2023 om 16:13
Hoi Har,
Wij zijn er idd de 19 Jan geweest. Welk stel waren jullie?
Het stel dat gelijk om 11 uur mee in bubbelbad stapte, bij ons.
Wat zijn jullie namen?
Kun je iets meer vertellen over de 19 Jan.
Gr Peter en Ines
H en E
uit Zundert schreef op 17 maart 2023 om 11:40
Hoi sven wij zijn vitale jongere 60 ers. Maar leeftijd zegt niks hoor. Wij kunnen heerlijk genieten. Gr H en E
Sven
uit Zwolle schreef op 17 maart 2023 om 00:11
Ha H&E. Wij, (slank) stel, hij uit Zwolle en zij uit Brabant gaan de 30e waarschijnlijk (hopelijk) ook weer die kant op. Van welke leeftijd zijn jullie?
Har
uit Noord-Brabant schreef op 16 maart 2023 om 22:45
Ben op donderdag 19 januari jl. in Azzurra geweest met mijn partner. Hebben daar Inez ontmoet. Zou graag opnieuw met haar in contact komen, was heel fijn!!
Als je dit leest Inez, wij zijn hoogstwaarschijnlijk donderdag 23 mrt weer in Azzurra. Hoop van je te horen of je daar te zien 😉 xxx
H enE
uit Zundert schreef op 16 maart 2023 om 16:26
H en E
Wij zijn voornemens om 30 maart naar Azurra te gaan.
We zijn slank stel en willen graag met andere slanke stellen samenspelen.
Dus wie zien we daar?
Gr H en E
Ed
uit Arnhem schreef op 15 maart 2023 om 21:36
Hey lekkerstel
Lijkt mij leuk jullie een keertje te ontmoeten
Ik laat het zsm even weten wanneer ik ga
Zal denk ik na de pasen worden
Grts
Joost
uit Nijmegen schreef op 15 maart 2023 om 12:09
@Rijpje uit Amersfoort, ben je er komende maandag ook? Misschien zien we elkaar dan … Gr Joost
LekkerStelArnhem
uit Arnhem schreef op 15 maart 2023 om 09:22
Zaterdag willen we graag weer fijn gezelschap van een leuke vent 40-50 jaar met eveneens normale contactuele eigenschappen. Dat geeft ons een kick. Vermoedelijk zijn we vanaf 16:00 uur in Azzurra. Wie stapt bij ons in het bubbelbad? Wel eerst even vragen hoor 😉
Joost
uit Nijmegen schreef op 15 maart 2023 om 09:10
Goedemorgen, komende maandag ga ik voor het eerst naar Azzurra. Ben 45j, sportief gebouwd en verzorgd. Ben benieuwd of ik leuke (Bi) stellen/vrouwen tref op 20 mrt. Ben er rond 14:00u. Hopelijk tot dan. Gr Joost
Sven&Es
uit Zwolle schreef op 14 maart 2023 om 15:49
Na de vele bezoeken aan jullie site en al jullie berichten zijn wij erg nieuwsgierig naar jullie geworden 😃 Donderdag gaan wij waarschijnlijk ook weer naar Azzurra. Hoe kunnen we jullie herkennen?
Sven&Es
uit Zwolle schreef op 14 maart 2023 om 15:27
Zijn door jullie site en al jullie berichten best nieuwsgierig naar jullie geworden 😄 Donderdag gaan wij waarschijnlijk ook naar Azzurra. Hoe kunnen wij jullie herkennen?
Stiefpat
uit Arnhem schreef op 14 maart 2023 om 12:57
Donderdag 16 maart weer lekker genieten op de stellendag bij Azzurra.
Wie gaan er ook en treffen wij?
Spreek ons gerust aan donderdag 💋
Ed
uit Arnhem schreef op 13 maart 2023 om 21:44
Snel maar weer eens gaan kijken bij Azzura of er nog leuke dames zijn voor een leuke avond
Zelf ca50 jaar netjes verzorgd en geschoren
Hoor graag
Grt
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 13 maart 2023 om 17:15
Heerlijk paar uurtjes azzurra geweest . Leuke man ontmoet .niet waar ik mee afgesproken had haha die was ineens weg ..jammer geen gedaggezegd voor je weg ging , John..( was ook leuk )maar heb me wel vermaakt haha ik heb je nr B .
kom helemaal op naar volgende week
Benny
uit Utrecht schreef op 13 maart 2023 om 12:56
Wie? vandaag naar Steamworks gaat? 13/03 Rond 18:00, ik Marokkaanse man 35 jaar, lichaam Atletisch, heteroseksueel, actief en geil. Welke stel of vrouw kom vanavond? Kom samen een spannende avond beleven
Maurice
uit Goes schreef op 13 maart 2023 om 12:07
Welk waddeneiland?
Wij (stel m/v) willen in het voorjaar naar een van de waddeneilanden.
Iemand ervaring met een naaktstrand voor spanning en sensatie met stelletjes m/v of enkel m ? Waar moeten we zijn? Graag tips!
An
uit Apeldoorn schreef op 13 maart 2023 om 08:50
Hoi!
Mijn vriend en ik (50/40 jaar) slapen vanavond (13/3) in Apeldoorn, een mooi en luxe hotel!
Welke dame mogen wij verwennen met een drankje, een leuk gesprek, en een lekkere douche (vv en vvm).. wie weet volgt er meer!
Xx
StagVixen
uit Amsterdam schreef op 12 maart 2023 om 15:50
Hi, gisteren gezellige avond meegemaakt in Javalli.
Niet megadruk maar wel gezellig druk.
Nu schreven veel stellen eerder hier te gaan, maar wie zijn nou uiteindelijk geweest?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hoihoi, wij zijn zaterdag geweest, ben nog bezig met ons verslag! groetjes Ray
klik hier voor de review
https://samenswingen.nl/getest-swingersday-erosauna-javali-heerhugowaard/
J&J
uit Utrecht schreef op 12 maart 2023 om 15:00
Afgelopen vrijdag naar Fun4wo geweest het was weer een heerlijke avond. Heerlijk avond gehad met bisex vrouwen.
@Leuk Stel, jullie ook nog geweest!
Tim
uit Rotterdam schreef op 12 maart 2023 om 13:01
Hi, ik ben Tim, normaal postuur begin 40. Komende woensdagmiddag ga ik weer eens naar Azzurra. Enkele weken geleden leuke middag gehad en hoop deze woensdag ook op een spetterende middag 💦😉
Lijkt me leuk als de dame uit Rheden die ik in het bubbelbad sprak er ook is (mocht je dit lezen 🤗)
John
uit Rotterdam schreef op 12 maart 2023 om 09:56
@ Rijpje
Ik zorg dat ik ook om 11.00 naar binnen ga , brildragend kort haar normaal postuur.
Draag bij binnenkomst geel
Jack 😉
Kijk ernaar uit gezellig !
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 11 maart 2023 om 22:15
Heyy John uit Rotterdam ben ook benieuwd naar jou ..hoe herken ik jou maandag, ik. blijf tot ong 15.00 in azz kijk er naar uit gezellig !..🙃🙂
Ronnie
uit Tilburg schreef op 11 maart 2023 om 14:31
Hoi goeduitziende man komt vanavond ook naar azzura rond 5/6 uur ben 27 jaar groot geschapen zoek mooie stel jong of dame alleen ik heb tattoo op me borst en handen spreek me gerust aan
Bram en lauren
uit hengelo schreef op 11 maart 2023 om 12:02
Hoi afgelopen donderdag een leuke ontmoeting met een bi stel gehad uit het zuiden van het land bij azzurra.
smiddag rond een uur of 3 hebben we het heel gezellig gehad en we willen graag met jullie in contact komen. Wij komen het oosten. Als jullie dit lezen dan horen wij dat graag, een beginnend bi-stel 😊
Andy
uit Den Haag schreef op 11 maart 2023 om 03:40
Hi All, going to Azz on 11 March. Looking for fun couples. There from 11 till 16:00. Looking forward to seeing you.
Stel90
uit Nijmegen schreef op 10 maart 2023 om 22:40
Hii wij jong stel gaan morgenavond naar azurra
Welke geile stellen/mannen zien we nog meer vrouw wilt graag verwend worden maar niet door te oudere mannen we zijn zelf begin 30
Belle
uit Haarlem schreef op 10 maart 2023 om 20:40
Hoihoi stel 33-35 wij gaan morgen ook naar Javali, we zijn er ook nog nooit geweest. Vinden het lekker spannend, we hebben er zin in. Zij blond, en zwart doorschijnend lang jurkje en hij is die bikkel die je niet kunt missen! Tot dan xx
Stel33-35
uit Hoofddorp schreef op 10 maart 2023 om 18:13
Hey allemaal.
Wij willen morgen de stellen avond proberen bij Javali.
Zijn er hier nog andere stellen die heen gaan? En nog interessanter, iemand ervaring daar met de stellenavond? De faciliteiten/sfeer worden ons niet echt duidelijk op de website. Wat voor speel/stoute mogelijkheden zijn er? GH, TGH, megabed, kijkgaten, ruimtes, jacuzzi ed? We zijn erg benieuwd. Zien we jullie daar? Groetjes E en M.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Pas op dat je de kijkgaten niet met de gloryholes verwart! Dat doet enorm pijn aan je oog!!! lolololol groetjes Ray!! Veel plezier
Gert
uit Gouda schreef op 10 maart 2023 om 16:51
Morgen op tijd naar de Azzurra sauna even lekker opwarmen....
Wie ga ik morgen treffen?
Saunakoppel
uit Winkel schreef op 10 maart 2023 om 13:05
Hallo Belle, wij gaan ook naar de koppeldag van Javali. Mijn dame heeft een wit rokje aan en ik een stoere boxershort. Voor ons eerste keer bij Javali, we hebben wel al ervaring met stellendag van Azzurra en Steamworks. Tot zaterdag! 💝
Boy2005
uit Amsterdam schreef op 10 maart 2023 om 13:01
Hey, wie zie ik zaterdag de 11de in azzurra? Ik ben er rond 19:00. Ik ben een sportieve 18 jarige hetero jongenman. Tot zaterdag!
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 9 maart 2023 om 22:30
Hoi John ...ben er om 11 uur ..blond krullend kort haar ..met bril we treffen elkaar binnen of op parkeer terein ,azz ga pas 11uur open dus .kom goed tot maandag 😘
Belle
uit Haarlem schreef op 9 maart 2023 om 22:01
Wij, stel begin 50, gaan komend weekend naar de stellendag bij sauna Javali in Heerhugowaard. Wie komen wij tegen? Lekker de warmte en gezelligheid opzoeken.
John
uit Rotterdam schreef op 9 maart 2023 om 16:23
@rijpje
Ik ben er rond 10.45 op de parking maandag , hoe ga ik je herkennen.
Tot maandag x gezellig
Suja
uit Hellendoorn schreef op 9 maart 2023 om 14:11
Hallo waar gaan jullie de zaterdag of zondag doorbrengen ? Iemand een spannend idee gezellige club/sauna ?
Wij stel 40+
Ronnie
uit Tilburg schreef op 8 maart 2023 om 16:14
Hoi ik ben single man 27 jaar uit Tilburg ik ben goed geschapen 23 cm zoek heerlijke mooie koppel of dame alleen spreek me gerust aan ik heb tattoo op je borst en armen ben er rond 18:00 vandaag
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 8 maart 2023 om 08:23
Dat is wederzijds John.. kom goed 😊x kijken of het klikt en dan gewoon gezellige uurtjes wie weet ...tot de 13e
John
uit Rotterdam schreef op 8 maart 2023 om 05:58
@Rijpje
Leuk 🙂 ….. ben er om 11.00 uur en benieuwd hoe uitje ga herkennen ! X
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 7 maart 2023 om 21:20
Hey Johnuit Rotterdam lijk me gezellig ...doen we !😊
Rijpje
uit Amersfoort schreef op 7 maart 2023 om 20:24
🤣🤣🤣is vrij nieuwe auto pappilon maar is weer top gemaakt gelijk een beurtje gehad ( de auto) ..haha dus mijn beurt kom as maandag wel in azz 😁
Navigatie door de gastenboek-lijst←1...5152535455...79→
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Recente reacties