Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
De Showboat is een flink schip wat prachtig tussen de Zaanse molens te water ligt. De club is voor stellen, dames en heren. De gemiddelde wekelijkse prijs is 45 euro, de topavond van de week is de zaterdagavond, met zijn 60 euro per stel. Het zeer lekkere en healthy buffet is een aanrader. Tijdens de rest van de nacht worden er regelmatig hapjes neergezet want ‘op is op’ bij het buffet.
De fantasie gaat met me op de loop als we de overdekte loopplank oplopen, de deur zwaait open wanneer de portier ons opmerkt. Een boomlange nette Surinamer heet ons welkom. Het was zaterdagavond, de eigenaar achter de balie heet ons welkom. Al gezellig babbelend met deze twee heren rekenen we 60 euro all inclusive af. Op naar het vooronder, daar zijn de kleedruimtes en alle speel- en natte ruimten.
De kleedruimten zijn klein, maar het is te doen. De lockers zijn groot genoeg om twee jassen en een weekendtas erin te krijgen. Dat is fijn…toch krijg ik weer mijn militaire dienst shivers bij het zien van die metalen kleedkastjes…associaties…ik ga hulp zoeken, haha.
We liepen gelijk even een rondje langs de natte ruimten. Er is een Turks stoombad, sauna, rond bubbelbadje van max. 5 personen en een grote doucheruimte.
Hierna zijn er 4 afsluitbare sexruimtes, uitgebreide ruime SM ruimte welke af te sluiten is, een dungeon met traliehek, een sling en aardig wat open sexplekken. Er verblijft in het erogebied een medewerker, die continue in de gaten houdt of de single mannen zich ‘normaal’ gedragen. Hier zouden meer clubs aan moeten doen! Douze points.
De trap naar boven aan de andere kant van het schip komt uit bij een tweede rookruimte en gezellige doorlopende banken. Hier vandaan heb je goed uitzicht op de grote dansvloer met twee danspaalpodia. Loop je verder dan kom je bij de enorme ovalen bar uit, alle drank is ruim voorradig en de cappuccino komt uit een echte Italiaanse machine. Heerlijk!☕
Het publiek is gemêleerd, oudere swingers, jonge dansende chickies, strakke donkere jongens, leuke single dames die zaten lekker te keuvelen aan de bar en voor de liefhebbers zijn er voldoende single mannen om een keus uit te maken. Als je divers publiek van alle nationaliteiten wilt meemaken moet je echt gaan. Ik vond het leuk in ieder geval!
De DJ draaide fantastisch lekkere trance en dance, afgewisseld met een danceable top40 nummer. Leuk om zo de verschillende interessegroepen afzonderlijk of met elkaar op de dansvloer te zijn. De dansvloer wordt zeer goed gebruikt en stond regelmatig vol tot half vol. Het geluid klinkt superlekker!!
Kortom: de dansafdeling is goedgekeurd! 🎵🎶🎵
Het buffet gaat om 23:30 open en bestaat uit zelf klaargemaakt eten door de scheepskok. Ongeveer 20 rechauds met oa. Saté ajam en ketjap, shoarma, wokgroenten, rijst, patat, brood, koekjes, fruit, sla, aardappelsalade, ijs, knakworst, broodjes en noem het maar op. Dit is natuurlijk niet echt een super healthy menu maar het eten is zelf gemaakt, dus niet uit pakjes of opgewarmd supermarktvoer. Dit hebben we elders wel anders gezien…
Je gevulde bord kun je meebrengen naar de bar, hier gaat het barpersoneel dan iedereen af om een drankje aan te bieden, dat is zoooo klantviendelijk vind ik😀😀😀. Ze spreken je rustig en open aan om te checken of alles oké is. Ze menen dat hier ook echt, dat voel ik.
Gelijkwaardig en ondersteunend. Te gek.
De bar en eigenlijk al het personeel is netjes en vooral….klantvriendelijk!😎 De bezoekers die er zijn gaan respectvol met elkaar om en dat geeft een erg ontspannen totaalbeeld voor mij. Geen ruis.
We troffen een geweldige avond, iedereen was in opperbeste stemming en het was lekker druk. We hebben veel leuke mensen gesproken en heerlijk gegeten en gedanst. We zijn een goede ervaring rijker.
Wij gaan zeker nog eens terug, maar dan een keertje de bi-avond. Gaat ome Ray dat eens uitchecken!🌼
Conclusie:
De Showboat is een aantrekkelijke club met veel mogelijkheden, eigenlijk kan er meer dan je denkt. Als je het maar waardig doet…
De prijs is laag en de kwaliteit van het product is zeer goed. Er komt oud én jong, dik en dun, kinky en ingetogen.
Het verblijf op de boot gaat zeker met je fantasie op de loop, verken je comfortzone grenzen en misschien komen we elkaar nog eens tegen!!
Hallo Xander en Benthe
Wij zijn een leuk stel uit de provincie Groningen.
Wij zijn gek op spannende avonturen. Ook in de sauna of parenclub wagenborgen.
Wij zijn ook gek op sex in de vrije natuur
Jullie zin in een spannende ontmoeting met ons?
Groetjes en veel liefs ons 💋💋
Hey G & J uit Apeldoorn. Sauna in Lunteren een enkele keer wat intimiteit gezien. Ben er diverse keren met mijn fwb geweest voelen in bb ben er nu al lang niet meer geweest.
Xander en Benthe
uit
Groningen 5 januari 2025 om
19:57
Zijn hier nog sauna gangers met een ondeugende fantasie? Wij maken van het nieuwe jaar een lekkere start….. Hebben jullie ervaring met een sauna waar we onze ondeugende fantasieën tot uiting kunnen laten komen? En treffen we jullie daar in februari?
HI Afgelopen donderdag 2 januari waren wij in een bomvolle Azurro sauna, Zaten toch om 15.00 uur met zijn tweetjes heerlijk in het bubbelbadje richting de douches. Een paartje vroeg of ze erbij mochten komen. Het was heerlijk en met nog een derde stel erbij werd het heel erg gezellig. Wij horen graag wie deze stelletjes waren en wanneer ze weer gaan. Mijn vrouw met bril heeft genoten en wil graag nog een keertje kennis maken. groetjes J en S
Wij willen aan het einde van de maand weer eens naar Azzura - donderdag alleen stellen. Zijn er nog stoute stellen die samen met ons heen willen? Liefs van ons x
Hoi Johan uit Moerkapelle. Waar ben je naar op zoek om die mega Pik van je lekker te laten verwennen?!?! 😉😉
Ik speel graag met zo’n PAAL!! 😋😋
Morgen 6 januari Azzurra??
Ik lees het graag van je!! Of ander voorstel kan ook.
M/V 38-39 jaar slank en netjes gaan zaterdag 15 februari een dagje naar thermen Berendonck. Wij zijn nog onervaren maar wel een stout stel. Gaan lekker in de sauna’s wat kijken en bubbelen in de buiten en binnen baden. Wanneer het rustig is kan mijn vriendin wat meer van zichzelf laten zien. Welk stel ook een beetje van onze leeftijd gaan er ook die dag? Tim en Zoe.
Op woensdag 8 Jan’25 het nieuwe jaar inluiden bij sauna Azzurra.. leuk dagje ontspanning.. nog leuke geilzinnige mensen die komen? wie weet tot dan!! mijn sdc Thinkvision
Hallo, gaan er morgen middag/avond 4 januari nog leuke stellen naar Elysium? Wij (V48, M50) vaak te vinden in stoombad en bubbelbaden buiten. Wie weet tot morgen 😁
Hey goede middag, allemaal de beste wensen voor 2025.
Wij zijn benieuwd hoe de ervaringen zijn in Spa Veluwe in Lunteren (gebeurt hier ook wel wat Erotice 😉)
Wij zijn van plan hier keer op een zondag heen te gaan.
Horen het graag 😘
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hey, jullie ook een mooijaar. Ik kan je als tip meegeven als je een stel zoekt in de sauna, laat je vrouw eerst even kletsen met de andere vrouw en join dan als mannen dat gesprek. Hou het centraal en maak toespelingen op swingen in de sauna. Zoals, weten jullie of het hier toegestaan is om te knuffelen, zien jullie dat wel eens? Let daarna op glimmende oogjes of ze kijken elkaar kort en stout aan… dan weet je al heeeeeel veel! Succes met de jacht op leuke stelletjes
Wij leuk stel van 30 hij lang donker haar zij lang blond haar mooi figuur.
Zijn morgen in berendonk en zaterdag in Mill.
Welk ondeugende andere stel zien we daar?
Welk leuk stel gaan wij (m/v) morgen 2 januari treffen in Azzurra? Een babbeltje vooraf aan de bar of in de jaccuzi en dan zien waar het op uit kan lopen? We zijn er al in de middag en erg benieuwd wie we gaan treffen daar.
Onze planning is om zaterdag de 4e naar azzurra te gaan. Houden wel van een praatje en wie weet wel meer. Maria houdt wel van een lekkere massage. Wie weet tot zaterdag
Hey leukstel48,
Oke klinkt leuk, wij ook voor het eerst. Als we jullie herkennen zullen we proberen duidelijk te maken dat wij het zijn. Wij vinden het leuk om bekeken te worden en misschien meer…
Hey hallo Stel33&32 , Hij is te herkennen aan blauwe badslippers normale bouw kort bruin haar. Zij bruine krullen en een mooie D cup. Wij komen voor de eerste keer dus we laten ons verrassen.
Iedereen de beste wensen en veel geluk en liefde.
Ik denk er over na om morgen naar Steamworks in Arnhem te gaan, zijn er meerdere die daar heen willen/ gaan?
Lijkt me leuk om daar af te spreken met iemand/ een koppel.
X Peter 26 lang slank
@Ray en Anita, als eerste de beste wensen voor 2025 en dat er maar veel mogen uitkomen. Bedankt dat jullie dit mogelijk maken en jullie positieve energie in/op deze site.
Lieve lezers, bedankt dat jullie ons afgelopen jaar zo gesteund hebben door jullie reacties en positieve input. We gaan in 2025 echt die podcasts maken, we hebben een zware tijd achter de rug in het privéleven, dat kostte wat tijd en tranen, maar de belangrijkste reden is dat ‘we er nog zijn’. En daar wil ik graag iets meegeven en dat is, als je een goed voornemen kiest, dat niet hoeft te gaan over iets niet meer of juist wel gaan doen, ook kan gaan om iets juist ánders te doen. Soms denk ik dat de kunst van het leven is om met veranderingen om te leren gaan. Niet kop in de wind maar lekker mee veren, let it be.
Tot aan de andere kant van het jaar, make love, not war
Xxxx
Ray&Anita
Hey leukstel48,
Hij is te herkennen aan zijn rode badslippers, goede bouw, kaal, goed geschapen. Zij is te herkennen aan haar kleine borsten, groene badjas en lang. Hoe zijn jullie te herkennen? Zijn jullie al vaker bij bussloo geweest en zijn er plekjes waar we misschien kunnen afspreken?
Ramon
uit
S'Hertogenbosch 31 december 2024 om
13:57
Hallo @Petra, lijkt me leuk om een keer met je af te spreken bij Bussloo voor wie weet een spannend sauna bezoek, ben een man van begin 40 en enkele dingen die mij aanspreken en zeker van toepassing zijn, hygiene, humor, enige zelfspot, respect, en gewoon recht door zee, want niets zo ongemakkelijk als inhouden wat je eigenlijk wil zeggen of doen haha, dus ben je het daar mee eens, dan zou een reactie leuk zijn, en wie weet tot snel in Bussloo!
Ben nieuw hier en lees met veel belangstelling de berichtjes, lijkt mij als vrouw ook leuk om een spannende sauna bezoek af te spreken.
Gezien mijn woonplaats lijkt mij sauna Busseloo meest logische plek om te bezoeken!! Zijn er nog meer mensen die daar heen gaan??
@Tom&Emma; Leuk om te lezen dat jullie misschien de 30e ook wel naar Azzurra willen, we kijken er erg naar uit om nog eens een bubbelbad te delen en te swappen. We zijn ook benieuwd of azzurra al uitgebreid is met extra ruimte van het naastgelegen pand, heeft iemand misschien een update hoe het daar mee staat?
Afgelopen maandag naar Mill geweest (13:00/17:00) helaas geen interactie kunnen vinden met een ander stelletje. Het was dan ook wel aardig druk. Nu maar genieten van ons hotel met sauna faciliteiten in de nabije omgeving☺️
Ontdekkendstel
uit
Rotterdam 30 december 2024 om
21:52
@29jaarApeldoorn, alvast gefeliciteerd!
Wij zijn erg nieuw hierin en willen veel ontdekken op een rustige manier.
Zijn zeker in voor wats spannends, een verdwaalde hand bijv.
Onze sdc is RDAMCOUPLE
29JaarApeldoorn
uit
Apeldoorn 30 december 2024 om
19:40
@Ontdekkendstel, ik ga af en toe. Denk aan 1x per 2 maanden. Ik zie dat jullie 25 januari gaan, dan kan ik helaas niet (ben op die dag jarig) Wie weet eens afspreken? Kan ook ergens anders dan Bussloo, ligt er ook maar net aan wat jullie zoeken.
Er zijn best veel stellen die gemeld hebben dat ze vandaag naar Mill zouden gaan. Wij zijn benieuwd wat er allemaal gebeurd is aangezien wij hier nieuw zijn en nog alles moeten ontdekken. Zijn er koppels vandaag gegaan die willen delen welke ervaringen ze hebben gehad? X A&J
Het was vandaag erg druk in Mill wij zijn rond 17.00 uur gegaan maar helaas niemand gezien die aan de kenmerken voldeed, kan ook door de drukte komen natuurlijk. Wel een leuk stel in de beneden stoom cabine maar die waren snel weer weg. Man wat voller vrouw kleiner dan man, en slanker met een groene handdoek. Helaas hebben wij niks spannends kunnen doen al had Ilse in de sauna nog wel even bekijks met een jong koppel. In januari of februari komen er weer terug.
Ook wij zijn vandaag van de partij in Mill. Helaas wel pas in de avond dus hopelijk zijn jullie er dan ook nog!
Hoe kunnen we jullie herkennen. Al een paar keer meegemaakt dat we niemand gezien of herkend hebben namelijk.. blijft lastig om signalen op te vangen dat iemand hier voor open staat. Iemand tips?
Hi @IlseHarm, klinkt goed, wij zijn er om een uurtje of 13:00 wij zijn niet voorzien van lichaamsversiering haha. Jullie wel? Wie weet tot morgen, en mochten er nog andere stellen zijn. We zijn benieuwd.
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Hoi hoi, wij zijn een knap en geil stel (zij 28 jaar, bi met een latina figuur) hij easygoing en respectvol. Wij zijn benieuwd of er een leuk koppel of vrouw alleen op maandag 13 september naar de showboat gaat. Om ongeveer 13:00 uur binnen, we horen het graag, liefs Xx Rik en Kim
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.
Hoi hoi, wij zijn een knap en geil stel (zij 28 jaar, bi met een latina figuur) hij easygoing en respectvol. Wij zijn benieuwd of er een leuk koppel of vrouw alleen op maandag 13 september naar de showboat gaat. Om ongeveer 13:00 uur binnen, we horen het graag, liefs Xx Rik en Kim
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Hallo allemaal,
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
Leuk verslag Ray,
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.