Ik spreek graag andere swingers wanneer ze in de club komen. Wanneer je mij op zo’n avond ziet rondsletten in Parenclub Mystique, en ik heb al 10 mensen gesproken in een uur tijd, dan weet je dat ik weer op zoek ben naar hèt antwoord op een van mijn vragen.
Deze vraag wordt overigens onderling nooit gesteld wanneer twee leuke stellen elkaar ontmoeten, misschien is de vraag te confronterend? Een turn-off?
De vraag is: Waarom swingen jullie eigenlijk?
Swingen is spannend en swingen is geil. Swingen is voor mij de uitlaatklep om de dagelijkse sleur te doorbreken, heerlijk even een ander te kunnen zijn dan iedereen van je verlangt. Niemand kent me hier uit het verticale leven, dus wat kan me gebeuren?
Op de een of andere manier is er ook minder onderlinge discriminatie wanneer iedereen half in z’n blootje in de club staat. Je bent ‘uniform ongekleed’, ook een leuke afwisseling. Ontwapenend…haha
Latex Vac Rack vacuum bondage bed
Aan de bar stond een knappe slanke dame met kort blond, sportief bobkapsel tegen een andere dame te praten, de muziek stond hard dus ze sprak zo hard dat ik het gesprek meekreeg, of ik het nu wilde of wel.
Deze blonde dame was in een zeer vrolijke stemming want ze was naar een club geweest in België. “En daar hebben ze een geweldige spreider op de sm afdeling, daar moet je echt naartoe!” vertelde ze vol vuur.
“Zo eentje die je ècht helemaal oprekt.” Ze stak haar armen weidgespreid in de lucht en met haar hoofd deed ze een ‘jezusje’ (hoofd opzij hangend). Ze werd alsmaar blijer van haar nieuwste ervaringen daar, je zag haar het erotisch momentum herbeleven. De smile ging van oor tot oor.
Door de hoofdbeweging die ze maakte, zag ze dat ik mee stond te genieten. Ze schrok hier een beetje van en maakte een snelle inschatting van wat ik gehoord kon hebben. Ik reageerde direct met een brede lach en zei dat ik het geweldig interessant vond, en begon haar wat meer vragen te stellen. Ik wilde wel wat meer weten eigenlijk.
Ik vroeg haar of ze wel eens in zo’n suction suit had gezeten met alleen een gat om door te ademen, voor mij het allerengste wat ik ooit heb gezien op een foto.
Opeens begon ze over de dont’s te praten, “niets over mijn hoofd en niks in mijn mond” zei ze. Verder was haar niks te gek eigenlijk. Terwijl haar ogen weer begonnen te stralen en ze verder begon te praten realiseerde ik me dat ze intens gelukkig is geworden dankzij deze uitlaatklep. Ik feliciteerde haar oprecht en zag een intens gelukkige, sterke vrouw. Het ultieme voorbeeld van transcedentie.
Daarna trok Anita me weer mee naar dat leuke stel dat we al een paar keer eerder ontmoet hebben. (Die van bij de stoeltjes buiten). Lekker ons eigen dingetje doen, gelukkig en genoegzaam met onze eigen sexuele voorkeur maar dan zonder spreidkruis.
En die vraag? Die stel ik ze niet, ik hoef het niet te weten, het is goed zoals het is…
Wauw, tis cool om swinger te zijn zonder te (hoeven) veroordelen. Een verrijking.
@vwjogen, wij komen woensdagmiddag naar Berckendonk. Beetje eind middag. Groot strandlaken op strandje. Genieten van de zon, elkaar en wie weet van anderen ondanks grote sociale controle 😉 groetjes E&R
Helaas...onder het motto...familie first enz...lukt het ons morgen niet om te komen. Rest van de week helaas ook niet. Balen....hadden er echt wel zin aan! Veel plezier en vertier voor wie wel gaan. 🏖🍍♠️👋😘
@Stralend Zonnetje: Bedankt voor je leuke reactie! Ja, het is voor ons even wennen…al die toekijkende single mannen. Maar inderdaad fijn als ze wel afstand houden. En ja, je kunt ze niet verbieden dat ze met zichzelf zitten te spelen, het is een vrij land 😉. Maar wij merken dat wij toch alleen maar contact zouden willen leggen met andere stellen. Als zij ons zouden aanspreken en vragen of ze naast ons mogen liggen, dan zouden we dat zeker spannend vinden, vooral als ze dan ook elkaar lekker maken. Alleen kijken en bekeken worden is dan al geil genoeg. Of we ooit een stap verder zetten, zullen we eerst op een donderdag in Azurro uitproberen, maar niet op een strand met al die mannen om ons heen…dat is voor ons nog een te hoge drempel. Maar spreek ons gerust aan, op Bussloo of in Azurro, lijkt ons spannend!
Lars29jaar
uit
Apeldoorn 26 augustus 2024 om
15:28
Dinsdag & woensdag naar Bussloo, welke stel of vrouw lijkt het leuk om een plons te wagen? Ik ben een goede masseur en neem mijn massageolie mee. Wie heeft er zin om lekker gemasseerd te worden? Groetjes, Lars!
Vwjogen
uit
Valkenswaard 26 augustus 2024 om
12:42
Goedemiddag,
Wij gaan aanstaande woensdagmiddag en donderdagmiddag naar het naaktstrand Berkendonk in Helmond. Welke leuke stellen of dames hebben zin om ook te komen? Niks moet, maar veel kan en mag.....
XXX
@Marian
Ik las je bericht en ik was er donderdag ook met m'n fwb, heerlijk samen gehad, veel genoten met anderen erbij wellicht, donderdag op de stellendag zin om samen te gaan,? Kunnen via sdc als je dat hebt verder contacten?
Mikeutrecht1971
Wie weet
@Volle Borsten
Slank, Sportief maar niet gespierd. 170m. Strak geschoren,
Ook dinsdagavond naakstrand Bussloo?
Kan jij wat meer vertellen over jou? hoe herken ik je?😜
Lars van 29
uit
Apeldoorn 25 augustus 2024 om
17:42
Woensdagmiddag/avond naar Bussloo naaktstrand, gaan er nog stellen die het leukt lijkt om een babbel en een plons te maken? Wellicht ga ik ook dinsdagavond als er animo is. Hoor het graag en wie weet tot snel! Groetjes, Lars
Goeiemiddag
Wij zijn een leuk geil stelletje
Wij gaan komende dinsdag en of woensdag naar het oude gedeelte van naaktstrandje meerwijk, om daar lekker te genieten.
Zijn er nog leuke stelletjes die we daar ontmoeten?
Laat maar weten. Dan kunnen we iets afspreken.
Veel liefs ons 💋💋
Mini Gangbang
uit
Rosmalen 24 augustus 2024 om
22:30
@Maik, denk dat je dinsdag niet binnen komt met je partner want dan is het gay only. Lees anders eens onze post van 22 aug. Wat jullie willen staan wij ook voor open. Milf hier ook bi- shierig en wie weet een groot feest.
Hi @ Houtzager
Ik kom vaak in Swoll. Inderdaad niet veel gezien nog daar maar er wordt wel degelijk gekeken. Ik ga vaak met gelegenheid vriendin en soms met haar vriend er ook bij. Zij vindt t heerlijk om bekeken te worden en haar beentjes regelmatig te spreiden. Nog niet echt in actie gekomen. Achterin het buiten terrein kan er van alles, Misschien een keer wat leven in de brouwerij brengen daar?
Hoi @Groningen 38
Na 3 weken weg met vakantie en even weg op dit forum. Heel geil teruggekomen naar heerlijke ontmoetingen in Italie. wel zin om naar sauna te gaan. zou ook vrijdag 30 kunnen Bussloo? Ik begin op naaktstrand . Ben benieuwd naar die borsten en volle billen
hi @ stralend zonnetje en stel 40+
net terug van vakantie en ga wee naar Bussloo:
ik wil vrijdag avond 30 vanaf ongeveer 18.00.
Wil graag aanhaken en niet de opdringerige man uithangen.
Vorige week in Italie heel geile ervaringen gehad op naaktstandje. Aangesloten bij geil stel en heerlijk trio gehad terwijl andere stellen toekeken en hier en daar ook aan de slag gingen. Heb de smaak te pakken.
Wie komen er vrijdag?
Wie komt er as dinsdag naar Azzurra? Ik kom met gelegenheidsvriendin die eens lekker hard aangepakt wil worden door meerdere mannen (en vrouwen) tegelijk. Wie doet met ons mee? Ik ben 45, Zij is 50+ , donker kort haar, bril. Spreek mij/ons gerust aan en wie weet maken we er samen wat leuks van!
Hallo Marian uit Gelderland ga je alleen of heb je een partner om naar Azzurra te gaan ik zou anders graag met je mee gaan ik ben een leuke vent die je zeker zal bevallen Gr Marco
Zo leuk om dit forum (weer) te lezen. Aantal jaren geleden veel op Bussloo strand geweest met toenmalige vriendin, heerlijke middagen/avonden gehad. Ook aantal keer Fata gedaan… dat was beetje teveel van het goede, hoewel het sexen terwijl anderen toekeken wel mooi was.
Tegenwoordig vaak in sauna Swoll met huidige vriendin, maar daar is nog niet zoveel stouts te beleven volgens mij. Of heeft iemand daar andere ervaringen mee? Let me (us) know… 😊
Hallo allemaal! A.s. maandag de 26e ben ik (32, fit) vanaf een uur of 1700 in Soesterberg te vinden, polsbandje binnenste buiten.. Niet perse op zoek naar actie, maar een leuk gesprek / kijken en bekeken worden is altijd leuk;) Welke stellen of vrouwen ga ik tegenkomen?
Hallo iedereen,
Bussloo is een superleuk strand; alleen wat ver als je het zuiden woont.
Waar het ook heel leuk is, is in Groede bij Cadzand. Als je rechts van de strandtent op het naaktstrand gaat is het erg leuk om daar in de duinen te liggen. Bij warme dagen redelijk veel koppeltjes en ook gays. In de namiddag vaak actie.
Wie kent dit of wil eens afspreken ?
Bottie
Rukkendratje
uit
Rosmalen 23 augustus 2024 om
10:35
Donderdag 29aug kom ik tussen 12 en 15u met m'n vriendin naar azzurra. Om te kijken en bekeken te worden.
Een fantasie die we samen hebben: We gaan samen in een gloryhole hokje zitten, wie komt er in het naastgelegen hokje zitten??
Groetjes RR 38 en 35jaar
@lekkere dame uit Breda, zullen we woensdag nog eens gaan genieten? Azurra vanaf 11:00?? Andere koppels of dames natuurlijk gezellig als we jullie daar treffen
@ stralend zonnetje, dan hebben we jou ws wel gezien laatst. Klinkt goed...wie weet spreken we elkaar een keertje. Vrouw hier wil wel graag een keer ingesmeerd worden door een vrouw😇😊.....vandaag wij toch maar niet naar Bussloo...beetje fris wel😶🌫️🥶.
31 augustus misschien wel.....en volgende week wordt het sws lekker warm. Groetjes 😊😊😊
Mini Gangbang
uit
Rosmalen 22 augustus 2024 om
13:00
Hoi, het is nog drie weken tot 11 sept. maar toch alvast deze aankondiging. Wij stel zijn dan in Azzurra rond de middag en willen smiddags in de bios een mini gangbang doen met enkele goed verzorgde en mooi geschapen heren. Trefwoorden o.a. pijpen vingeren beffen neuken met condoom maar als afsluiter proberen gezamenlijk klaar te komen op haar borsten lichaam of mondje. Dit vinden we beiden super opwindend geil. Zij mooie milf van 51 Jr. D - cup. Zullen t.z.t hier nogmaals dit bericht posten. Hopelijk voldoende Nederlandse mannen. Tot dan.
Stralend zonnetje
uit
Apeldooorn 22 augustus 2024 om
11:51
☀️ als het weer op zaterdag 31 aug zo mooi is als nu in de weersverwachting staat, gaan wij einde van de middag/begin van de avond naar Bussloo.
Ik ben eind 40, half lang haar, vrouwelijk rond en vol, niet dik.
Wij gaan maandag naar de thermen Soesterberg en donderdag naar de thermen berendonck.
Weet iemand of er in de Soesterberg nog spannende plekjes zijn? Of zijn er wellicht meer mensen die ook daar zijn op een van de twee dagen.
Hey stralend zonnetje, helemaal herkenbaar wat je schrijft in je berichten. Wij ook eerst een beetje gekeken. En uiteindelijk de smaak te pakken idd😇😊. Hiervoor al wel wat ervaring met een man of vrouw erbij. Maar sfeertje....op opdringerige mannen na....hartstikke leuk! Hoe zie je er uit stralend zonnetje? Wij morgen nog even kijken qua weer....maar idd in de avond ws meer actie. Groetjes 👋🍍😊
Lars @stralendzonnetje
uit
Apeldoorn 21 augustus 2024 om
19:39
@stralend zonnetje, ik ga meestal rond 14.00 tot 19.00. Ben benieuwd of er na 19.00 veel actie is, laatst was er een groepje een feestje vieren. Die gingen toen ik weg ging nog wel even door met van alles. Ben zelf nog nooit tot laat geweest als in tot 22.00.
Stralend Zonnetje
uit
Apeldooorn 21 augustus 2024 om
17:24
Hoi Stel40+ uit Twente, ik lees dat jullie donderdagmiddag naar het strand bij Bussloo gaan. Als ik met D ga, gaan we eigenlijk altijd 's avonds omdat we het idee hebben dat de bezoekers die er overdag zijn, 'gewone zon recreanten' zijn en niet voor de spanning en het avontuur komen. Is er 's middags ook van alles te zien en euh.... te doen?
Stralend Zonnetje
uit
Apeldooorn 21 augustus 2024 om
17:04
Hoi Remco uit Ede, ik ben benieuwd of je met je vriendin op Bussloo geweest bent en wat je/jullie er van vonden?
Ik ben er samen met mijn vriend D geweest. De eerste twee keer hebben we een beetje rondgekeken en het sfeertje geproefd. Het viel ons toen op dat er veel mannen rondlopen, op zoek, op jacht, zeg het maar. Sommige mannen zagen we de hele avond heen en weer lopen, op zoek naar spanning.
De laatste keer hebben D en ik met elkaar gespeeld. Vingeren, pijpen, aftrekken. Binnen no time stonden er mannen om ons heen. Eén zat eerst op een afstandje te kijken en schoof steeds dichter bij.
Hij zat op een gegeven moment bijna naast ons en vroeg of hij mee mocht doen.
Hoewel ik weet dat het een swingers strand is, vond ik dat wel een dingetje. Onze insteek is: kijken mag (graag zelfs!!) aankomen of meedoen niet. Maar wie weet veranderen we van gedachten?
De rest van de mannen (toen we klaar waren zagen we dat her er een stuk of 8 waren) stonden op een afstandje mee te kijken en met zichzelf te spelen. Dat vond ik wel geil.
Als ik er nu aan terug denk, krijg ik al weer zin om te gaan ♡
Hi,
Zijn er nog vrouwen of stellen die zaterdag in Azurra met een sportieve hetero man willen spelen van 29 jaar? Ik wil zaterdag weer eens naar Azurra gaan, ben al maanden niet geweest. Ben benieuwd hoe druk het gaat wroden 🙂