Waarom swingen jullie eigenlijk?

Ik spreek graag andere swingers wanneer ze in de club komen. Wanneer  je mij op zo’n avond ziet rondsletten in Parenclub Mystique, en ik heb al 10 mensen gesproken in een uur tijd, dan weet je dat ik weer op zoek ben naar hèt antwoord op een van mijn vragen.

Deze vraag wordt overigens onderling nooit gesteld wanneer twee leuke stellen elkaar ontmoeten, misschien is de vraag te confronterend? Een turn-off?

De vraag is: Waarom swingen jullie eigenlijk?

Swingen is spannend en swingen is geil. Swingen is voor mij de uitlaatklep om de dagelijkse sleur te doorbreken, heerlijk even een ander te kunnen zijn dan iedereen van je verlangt. Niemand kent me hier uit het verticale leven, dus wat kan me gebeuren?

Op de een of andere manier is er ook minder onderlinge discriminatie wanneer iedereen half in z’n blootje in de club staat. Je bent ‘uniform ongekleed’, ook een leuke afwisseling. Ontwapenend…haha

Durf je nog?

Latex Vac Rack vacuum bondage bed

Aan de bar stond een knappe slanke dame met kort blond, sportief bobkapsel tegen een andere dame te praten, de muziek stond hard dus ze sprak zo hard dat ik het gesprek meekreeg, of ik het nu wilde of wel.
Deze blonde dame was in een zeer vrolijke stemming want ze was naar een club geweest in België. “En daar hebben ze een geweldige spreider op de sm afdeling, daar moet je echt naartoe!” vertelde ze vol vuur.
“Zo eentje die je ècht helemaal oprekt.” Ze stak haar armen weidgespreid in de lucht en met haar hoofd deed ze een ‘jezusje’ (hoofd opzij hangend). Ze werd alsmaar blijer van haar nieuwste ervaringen daar, je zag haar het erotisch momentum herbeleven. De smile ging van oor tot oor.
Door de hoofdbeweging die ze maakte, zag ze dat ik mee stond te genieten. Ze schrok hier een beetje van en maakte een snelle inschatting van wat ik gehoord kon hebben. Ik reageerde direct met een brede lach en zei dat ik het geweldig interessant vond, en begon haar wat meer vragen te stellen. Ik wilde wel wat meer weten eigenlijk.
Ik vroeg haar of ze wel eens in zo’n suction suit had gezeten met alleen een gat om door te ademen, voor mij het allerengste wat ik ooit heb gezien op een foto.
Opeens begon ze over de dont’s te praten, “niets over mijn hoofd en niks in mijn mond” zei ze. Verder was haar niks te gek eigenlijk. Terwijl haar ogen weer begonnen te stralen en ze verder begon te praten realiseerde ik me dat ze intens gelukkig is geworden dankzij deze uitlaatklep. Ik feliciteerde haar oprecht en zag een intens gelukkige, sterke vrouw. Het ultieme voorbeeld van transcedentie.

Daarna trok Anita me weer mee naar dat leuke stel dat we al een paar keer eerder ontmoet hebben. (Die van bij de stoeltjes buiten). Lekker ons eigen dingetje doen, gelukkig en genoegzaam met onze eigen sexuele voorkeur maar dan zonder spreidkruis.

En die vraag? Die stel ik ze niet, ik hoef het niet te weten, het is goed zoals het is…

Wauw, tis cool om swinger te zijn zonder te (hoeven) veroordelen. Een verrijking.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Joost uit Nijmegen schreef op 21 augustus 2025 om 15:51
Afgelopen dinsdag weer naar de Bisonbaai geweest. Ik kom daar voor het derde jaar op rij. Lekker naaktlopen langs de baai, achter de baai in de cruisingarea en op het swingersstrand langs de Waal. Er is daar voor elk wat wils. Dinsdag was het super heet en op het strandje lagen al genoeg mensen onder de grote boom in het middden. Lekker erbij gaan liggen, beetje met mezelf spelen en afwachten. Er kwam een leuke slanke dame bij enkele mannen liggen die haar kennelijk kenden. Wat volgde was een hete vingerpartij waarna ze mannen uitnodigde. Toen al twee mannen over haar heen hadden gespoten was het mijn beurt. Condoompje om en heerlijk gaan. Het was een super ervaring. Na mij kwamen nog anderen en zij genoot er zichtbaar van. Vlakbij lagen wat mannen met elkaar maar dat is niets voor mij. Ook al eerder daar andere heerlijke momenten gehad en veel gezien. Er wordt hier niet veel over de Bisonbaai geschreven dus ik dacht ik deel even wat van mijn ervaringen. Wie komt er ook ooit en wil dat hier delen? Hoe meer zielen daar hoe meer vreugd!
Even geduld...

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *