Spuiten en squirten

Leipe shit, ouwe! Dat is wat ik dacht toen ik voor het eerst met het begrip squirten in aanraking kwam. Het was op een van onze eerste swingers thuisfeestjes. We waren met een stel of vijf uitgenodigd via onze favo datingsite SDC. Er werden werkelijk emmers vol geproduceerd. No shit!

Maar wat is squirten nu eigenlijk? Is het een vorm van ejaculatie van de vrouw, net zoals mannen kunnen spuiten? Maakt het vlekken? Ruikt het? Welke kleur is het? Is het echt zoooo lekker?

Geen idee eigenlijk, haha geintjuhhhh….maar ik zal het proberen uit te leggen zoals ik het beleef met Anita, heb je even?

Squirten is iets op zichzelf. Het is geen klaarkomen maar een reactie, een reflex, van de vrouw op een bepaalde prikkeling in de vagina. Deze stimulans kun je als man opwekken door een ‘kom hier’ beweging te maken met enkele vingers binnen haar. Je veegt als het ware met je vingertoppen variërend tegen de boven-binnen-zijde van haar kutje waarna er (veel) blanco vocht uit haar komt terwijl ze schokt met haar lichaam. Het lijkt op geextaseerd klaarkomen.
Het vocht is niets meer dan urine, dus gebruik vooral veel handdoeken!

Van het squirten gaat een magisch effect uit, veel vrouwen hebben er wel van gehoord en willen het heel graag beheersen. En als ze het niet beheersen willen ze wel heel graag dat het hen overkomt. De een is er ‘beter’ in dan de ander. Maar toch, de een vindt het leuk en de ander vindt er totaal niets aan. Het is dus zeer afhankelijk per persoonlijkheid en kan een love or hate situatie opleveren, dus pas op.

Degenen die het kennen en dus niet leuk vinden zijn de dames die eigenlijk ooit door mannen mishandeld zijn met het squirten. Kan dat, mishandelen? Jazeker! Het squirten kan van geilheid gebeuren maar ook geforceerd plaatsvinden door het hard en snel uit te voeren op het juiste plekje. De spuitsessie treedt dan simpelweg op, en de man voelt zich koning terwijl hij eigenlijk de vrouw domweg op haar reflex te pakken nam. (dominante) Vrouwen kunnen daarna moordneigingen krijgen, dus pas op met circusactiviteiten, mister.

Zoals je leest kun je dus geforceerd en uit geilheid squirten. Als het bovenop klaarkomen wordt gedaan kan het werkelijk de hemel betekenen voor je partner. Dus ik concentreer me daar even op.

Het is de bedoeling dat je partner er klaar voor is. Je zult haar dus heerlijk het hof moeten maken en haar net zo geil proberen te krijgen als jij bent. Begin met haar lekker te likken en streel haar, zo laat je haar weten dat je haar bemint en het fijn vindt om samen intiem te zijn. Op een gegeven moment kun je aan haar vragen of ze wil spuiten. Dit moment is heel belangrijk omdat zij er klaar voor moet zijn. Zo kan zij naar dat geweldige hoogtepunt toewerken als zij ‘ja’ heeft gezegd.

Je vingert haar zoals je dat misschien normaal doet. Je andere hand leg je vlak op haar onderbuik en voer een klein beetje druk uit. Je gaat daarna met een extra vinger naar binnen (je zit nu op wijs en middelvinger) en begint langzaam en zachtjes die eerder beschreven komhier beweging te maken. Versnel niet naar turbo en blijf variëren.  Ga totaal niet aansturen op spuiten. Laat haar genieten. Versnel en ga weer langzamer, versnel en laat haar wat pauze nemen door naar een minder gevoelig plekje te gaan. Als je voelt dat ze weer wat meer kan hebben ga je misschien iets verder. Als je het goed uitvoert moet ze uit zichzelf beginnen met spuiten. De tekst “spuit maar lekker lieverd/schatje” kan enorm helpen.
Je handdoek wordt natter en ze gaat naar een hoogtepunt, als je haar kent en weet wat ze wil mag je er een schepje bovenop doen en haar een tandje verder naar een nieuw hoogtepunt toe leiden. Pas echter op dat je NIET in de mixerstand gaat. Daar knapt ze op af, verkloot het dus niet.

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Een tip voor de dames die het maar niet lukt om te squirten: Ga rechtop staan, billen iets achteruit en de benen iets uit elkaar. De man achter je en laat hem je helpen. Als je op een feestje bent en je ziet een leuke man die het goed kan, op een prettige manier, vraag aan hem en zijn vrouw of hij het even bij je voordoet. Je man hoeft hier niet persé bij te zijn dan onstaat misschien een genante situatie. Het gaat om het gevoel wat je moet krijgen om later zelf het knopje om te zetten voor die stimulans. Daarna ken je het gevoel en kun je samen met je partner verder oefenen. Geloof me, dat lukt.

Ik hoop dat ik hiermee een goede weergave heb kunnen geven van goed en fout squirten. Anita heeft in het verleden ook een stukje geschreven vanuit de vrouwelijke visie. Dit artikel kun je hier vinden.

Veel natte zomeravonden toegewenst iedereen!

xxx
Ray

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Thaimixcouple uit Elst schreef op 3 oktober 2024 om 16:21
Ik volg met aandacht het draadje over het gedrag van toch wel veel mannen op de gemengde dagen in Azzurra. We zijn er diverse malen geweest en het concept is prachtig. De eerste dag was Zaterdag, maar dan is het wel heel erg druk, maar het toch zeker naar de zin gehad. Daarna gingen we op maandagen en woensdagen, maar toen kregen we erg veel last van jagende opdringerige mannen die het woord nee niet wilden begrijpen. Ik ken de wet en regels niet genoeg om te weten hoe dit te voorkomen, maar voorkomen is wel beter dan genezen. De gastheren doen prima hun best, maar het is dan al wel mosterd na de maaltijd. Het zijn eigenlijk altijd groepjes mannen en, helaas constaterend, maar uit eigen ervaring sprekend, het zijn altijd allochtonen. Niet slechts moslims, maar ook Oost Europees. Ze gunnen je gewoon geen rust en gaan in een groep bij je zitten en aan je zitten, zonder een woord te zeggen. Nee willen ze niet horen, dus dan zoeken we maar weer een ander plekje op, helaas zonder langdurig resultaat. Ook als je je afzondert in 1 van de hokjes gaan ze over de rand hangen, roepen, proberen de deur te openen, dat is ook niet bevorderlijk voor een leuke experience (absurd gedrag). Als je het meldt worden ze er eventueel wel uit gezet, echter de sfeer is dan wel verpest en een volgende keer komen ze gewoon weer binnen, want er is geen blacklist mogelijkheid, zoals bv in een voetbal stadium. Ikzelf zou vele mogelijke oplossingen kunnen aandragen, maar ben niet de eigenaar. Dat over hokjes heen hangen zou bv met wat meer controle van het personeel meteen bestraft kunnen worden met vertrek, maar er is geen enkele controle. Het is natuurlijk ook gewoon geld en hoe meer klanten hoe meer geld. Mijn vrouw wil er niet meer naartoe, juist vanwege deze sfeer en dat is best wel jammer, want we hebben er ook best leuke momenten beleefd. Mocht er ooit een oplossing gevonden worden, gaan we zeker weer eens kijken.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Bij club Showboat hebben ze een caribisch ogende meneer in een beveiligingspakkie die rondjes loopt door het erotische gedeelte. Wanneer iemand zich niet wil gedragen wordt je er opgepakt en eruit gekwakt. De volgende keer word je dan echt in de gaten gehouden en preventief al aangesproken dat je weer gaat vliegen als je alleen maar de verkeerde kant op hoest. No mercy
Even geduld...

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *