Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
De Showboat is een flink schip wat prachtig tussen de Zaanse molens te water ligt. De club is voor stellen, dames en heren. De gemiddelde wekelijkse prijs is 45 euro, de topavond van de week is de zaterdagavond, met zijn 60 euro per stel. Het zeer lekkere en healthy buffet is een aanrader. Tijdens de rest van de nacht worden er regelmatig hapjes neergezet want ‘op is op’ bij het buffet.
De fantasie gaat met me op de loop als we de overdekte loopplank oplopen, de deur zwaait open wanneer de portier ons opmerkt. Een boomlange nette Surinamer heet ons welkom. Het was zaterdagavond, de eigenaar achter de balie heet ons welkom. Al gezellig babbelend met deze twee heren rekenen we 60 euro all inclusive af. Op naar het vooronder, daar zijn de kleedruimtes en alle speel- en natte ruimten.
De kleedruimten zijn klein, maar het is te doen. De lockers zijn groot genoeg om twee jassen en een weekendtas erin te krijgen. Dat is fijn…toch krijg ik weer mijn militaire dienst shivers bij het zien van die metalen kleedkastjes…associaties…ik ga hulp zoeken, haha.
We liepen gelijk even een rondje langs de natte ruimten. Er is een Turks stoombad, sauna, rond bubbelbadje van max. 5 personen en een grote doucheruimte.
Hierna zijn er 4 afsluitbare sexruimtes, uitgebreide ruime SM ruimte welke af te sluiten is, een dungeon met traliehek, een sling en aardig wat open sexplekken. Er verblijft in het erogebied een medewerker, die continue in de gaten houdt of de single mannen zich ‘normaal’ gedragen. Hier zouden meer clubs aan moeten doen! Douze points.
De trap naar boven aan de andere kant van het schip komt uit bij een tweede rookruimte en gezellige doorlopende banken. Hier vandaan heb je goed uitzicht op de grote dansvloer met twee danspaalpodia. Loop je verder dan kom je bij de enorme ovalen bar uit, alle drank is ruim voorradig en de cappuccino komt uit een echte Italiaanse machine. Heerlijk!☕
Het publiek is gemêleerd, oudere swingers, jonge dansende chickies, strakke donkere jongens, leuke single dames die zaten lekker te keuvelen aan de bar en voor de liefhebbers zijn er voldoende single mannen om een keus uit te maken. Als je divers publiek van alle nationaliteiten wilt meemaken moet je echt gaan. Ik vond het leuk in ieder geval!
De DJ draaide fantastisch lekkere trance en dance, afgewisseld met een danceable top40 nummer. Leuk om zo de verschillende interessegroepen afzonderlijk of met elkaar op de dansvloer te zijn. De dansvloer wordt zeer goed gebruikt en stond regelmatig vol tot half vol. Het geluid klinkt superlekker!!
Kortom: de dansafdeling is goedgekeurd! 🎵🎶🎵
Het buffet gaat om 23:30 open en bestaat uit zelf klaargemaakt eten door de scheepskok. Ongeveer 20 rechauds met oa. Saté ajam en ketjap, shoarma, wokgroenten, rijst, patat, brood, koekjes, fruit, sla, aardappelsalade, ijs, knakworst, broodjes en noem het maar op. Dit is natuurlijk niet echt een super healthy menu maar het eten is zelf gemaakt, dus niet uit pakjes of opgewarmd supermarktvoer. Dit hebben we elders wel anders gezien…
Je gevulde bord kun je meebrengen naar de bar, hier gaat het barpersoneel dan iedereen af om een drankje aan te bieden, dat is zoooo klantviendelijk vind ik😀😀😀. Ze spreken je rustig en open aan om te checken of alles oké is. Ze menen dat hier ook echt, dat voel ik.
Gelijkwaardig en ondersteunend. Te gek.
De bar en eigenlijk al het personeel is netjes en vooral….klantvriendelijk!😎 De bezoekers die er zijn gaan respectvol met elkaar om en dat geeft een erg ontspannen totaalbeeld voor mij. Geen ruis.
We troffen een geweldige avond, iedereen was in opperbeste stemming en het was lekker druk. We hebben veel leuke mensen gesproken en heerlijk gegeten en gedanst. We zijn een goede ervaring rijker.
Wij gaan zeker nog eens terug, maar dan een keertje de bi-avond. Gaat ome Ray dat eens uitchecken!🌼
Conclusie:
De Showboat is een aantrekkelijke club met veel mogelijkheden, eigenlijk kan er meer dan je denkt. Als je het maar waardig doet…
De prijs is laag en de kwaliteit van het product is zeer goed. Er komt oud én jong, dik en dun, kinky en ingetogen.
Het verblijf op de boot gaat zeker met je fantasie op de loop, verken je comfortzone grenzen en misschien komen we elkaar nog eens tegen!!
Thermenvriend
uit Schijndel schreef op 1 oktober 2024 om 07:46
Goedemorgen
Wij gelegenheidsstel V 49 en M 59 zijn er as donderdag vanaf ca 13:30u hij te herkennen aan litteken op borst en zij een volle C cup.
Spreek ons maar aan we hopen leuke contacten op te doen kan al gezellig kletsen zijn in whirlpool en bij klik wie weet zijn beide hetero
Tot donderdag
Ray en Anita uit Hilverdorp schreef op 1 oktober 2024 om 02:34
JenN
uit HILLEGOM schreef op 30 september 2024 om 16:28
Afgelopen zaterdag voor het eerst naar Azurra geweest.
Erg genoten van de ontspannen sfeer en de extra aandacht welke wij hebben ontvangen van de aanwezige bezoekers.
We komen graag weer eens langs.
Wij2
uit Den Bosch schreef op 30 september 2024 om 16:03
Hi wij gaan as donderdag ook naar de stellen dag bij Azzurra. Zij 32, bruin lang haar, hij 46 kort bruin haar en sportief lichaam. Bij de juiste klik en stemming veel mogelijk. Zij is herkenbaar aan de tatoeage op haar voet en geschoren streepje. Hij aan schaafplek op de onderarm, en besneden penis.
We zullen veel bij de bubbelbaden zijn. Wie gaan we nog meer zien....
JenJ1990
uit Eindhoven schreef op 30 september 2024 om 15:30
Nee, wij kunnen helaas niet de volgende keer. Misschien de volgende weer, we gaan in ieder geval vaker aanwezig zijn op deze leuke avond
Wajo
uit Wijchen schreef op 30 september 2024 om 14:17
JenJ1990.. Ja was een super leuke en gezellige avond afgelopen zaterdag bij Ultimate Dream. Wat hebben we genoten van jullie. Waarschijnlijk zijn we er de volgende editie weer bij. Jullie? Kijken er alweer naar uit!
Ruud
uit Arnhem schreef op 30 september 2024 om 13:03
Zijn er dames die vanmiddag naar Azzura Beuningen gaan en het leuk vinden met mij (man van 60) wat re drinken ,kletsen en wie weet wat meer bij een klik?
aena
uit zwolle schreef op 30 september 2024 om 12:50
hoi hoi
wij stel zei 39 hij 54 gaan donderdag ook weer eens een kijkje nemen in azzurra.
Wie komen we daar tegen aan de bar of in het bubbelbad
F & A
uit Utrecht schreef op 30 september 2024 om 11:20
Aan de reacties te zien wordt het inderdaad een drukke dolle boel donderdag as in Azzura. Wij actief gemixed stel (zij donker getint)zijn donderdag 3 oktober weer vanaf circa 14:00 in Azzura. Wij zijn vaak te vinden in de bubbelbaden en de speelruimtes en staan voor veel open. Zij (A 36 volslank met heerlijke borsten)bij juiste klik bischierig en onverzadigbaar. Ik(F 45 normaal postuur met leuk gereedschap) kijk nergens meer op en sta voor veel open. Wij zoeken actieve stellen die met ons willen spelen en spreek ons gerust aan!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Dolle Donderdag @ Erosauna Azzurra ❤️
Mark
uit Amersfoort schreef op 30 september 2024 om 09:36
Morgen ben ik (31, fit) in de buurt van Tilburg en van plan naar thermen Goirle te gaan vanaf 1700. Zijn er hier nog vrouwen/stellen die ik daar tegen ga komen?;)
RenJ
uit Dordrecht schreef op 30 september 2024 om 09:23
Zo te lezen zijn er heel wat van plan om donderdag (3 okt) naar Azzurra te gaan. Wij (vr45/m54) hebben er veel zin in. Gezellig praatje en wie weet wat volgt.
Joshua
uit Cuijk schreef op 30 september 2024 om 08:43
@WenJ helaas geen ervaring mee, die dag kan ik normaal niet.
Ik ben een paar keer op een bij zaterdag bij azzurra geweest, vroeger op de dag. Zoals @bikerstel aangeeft zelfs op zaterdag vroeger op de dag meer “getrouwde mannen” waar ik zelf stiekem ook onder val. Fijne tijd gehad, juist door me rustig op te stellen, maar ja ik begeef me dan ook naar de plekken waar wat te beleven is.
Tom
uit Deventer schreef op 30 september 2024 om 01:12
@ES, Via SDC butterscotch
WenJ
uit Delft schreef op 29 september 2024 om 23:53
Vraagje, komende woe zijn wij voor t eerst v plan om buiten de stellendag naar Azzurra te gaan.
Ik lees ook v opdringerige jonge kerels.
Gaan wij die op die woe op de dag ook treffen?
Maw klopt dit of is dat op n doordeweekse middag niet t geval?
K&L
uit Amsterdam schreef op 29 september 2024 om 22:30
As vrijdag 4okt zijn wij, stel vrouw 25 man 32 in Thermen Berendonck! Hier eventueel andere stellen die het spannend vinden om te kijken en bekeken worden?
Laat maar weten:)
TE
uit Westland schreef op 29 september 2024 om 20:14
@szh: dat is lastig ja
Es
uit Noord Holland schreef op 29 september 2024 om 16:40
&tom. Ben vaak op woensdag vrij. *mod knip*wil ook wel met M beleven een filmpje pakken
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Lieve es, we willen geen reklame in verhaalvorm. Wil je daten, dan kan dat via sdc, niet via ons
StrandSaunaStel
uit Nijmegen schreef op 29 september 2024 om 16:03
We (m/v 50jr) gaan dinsdagavond naar de boot in Mill. Zijn daar sinds de verbouwing nog goede plekjes bijgekomen om ondeugend te doen? En zijn er nog andere stellen die dinsdagavond gaan? Discreet kijken en bekeken worden…
Emma&Tom
uit Deventer schreef op 29 september 2024 om 13:41
@Es&m, dat is een goed idee. Emma heeft ook van m genoten. XX
Es&m
uit Noord holland schreef op 29 september 2024 om 11:40
@Tom&Emma. Het lijk ons leuk om de volgende keer even kontaktgegevens uit te wisselen in azzurra of als Tom met Es eens naar club wil gaan. Ook wel benieuwd hoe Emma hier in staat, M heeft erg van haar kunnen genieten ook😉.. xx Es&m
Bikerstel
uit Den Bosch schreef op 29 september 2024 om 09:55
Afgelopen woensdag bij azzura geweest (stel) tot rond 1530.
Gaan bewust vroeg en ook weer vroeg weg omdat dan veel van die bepaalde vervelende types binnen komen.
Vantevoren zijn er meer "getrouwde" mannen die zich meestal wel netjes en respectvol gedragen.
Anyway, we zitten graag samen in een hokje met gloryholes.
Vrouw speelt graag met een lekkere pik en haar cadeau is als ze kreunen en lekker spuiten.
Man vind het heerlijk om dit te aanschouwen.
Nu was er een man die eerst zijn pik zonder condoom door het gat stak.
Vrouw heeft er lekker mee gespeeld.
Vervolgens deed hij een condoom om, vrouw heeft hem toen lekker klaar gezogen..
Dus mannen, doe een condoom om, heb je de meeste kans om door de vrouw gepijpt te worden of meer.
Anders blijft het alleen bij wat trekken.
Mannen geven het dan vaak op, jammer, maar bij ons is het alleen maar safe
JenJ1990
uit Eindhoven schreef op 29 september 2024 om 09:05
Gisteren tóch besloten om naar de club te gaan ipv azzura. Heerlijke avond weer gehad, we zijn bij ultimate dream geweest en heerlijk genoten met Wajo. Veel geteased, gevoeld en gelachen in het bubbelbad en meer uiteraard. Waren er nog meer die we misschien gezien of gesproken hebben hier? Contact kan ook via sdc, zelfde naam
Wajo
uit Wijchen schreef op 29 september 2024 om 07:49
Hallo, mijn vriendin en ik (V40 en M40) gaan vanmiddag naar SpaSense. Zijn er nog andere geile koppels die daar te vinden zijn vandaag? Xx
Remco
uit Omg arnhem schreef op 29 september 2024 om 00:08
@es.. ja zo'n ervaring heb ik beleefd bij Erotic Cinema in Arnhem. In de algemene ruimte zijn er veel alleenstaande mannen. Maar je kan ook wat rustige ruimtes opzoeken. Het is wel leuk om zo een film te kijken😉😊
Tom
uit Deventer schreef op 28 september 2024 om 20:51
@Es, ik vond het ook wel een aantrekkelijk idee, laat maar weten wanneer je kan en wil. 😊
Tom
uit Deventer schreef op 28 september 2024 om 20:50
Es
uit Noord Holland schreef op 28 september 2024 om 17:12
Zijn er mensen of stellen die ervaring hebben met een sex bios bezoekje # nieuwsgierige dame vraagt dit
Es
uit Noord Holland schreef op 28 september 2024 om 17:01
@tom. Klinkt aantrekkelijk 😏
Butterscotch
uit Hengelo schreef op 28 september 2024 om 13:15
@chickzoektvrijheid ik zou jou ook wel een x tegenwillen komen. Heb je ook een SDC account?
Tom
uit Deventer schreef op 28 september 2024 om 12:43
@Es als M een keer niet kan dan wil ik wel met je naar Azzurra of PP
An46&Jo54
uit Antwerpen schreef op 27 september 2024 om 20:25
Hallo allemaal,
Wij gaan zondag naar openbare sauna in Ranst.
Zij, 46, 1,76m, rubens 85kg, bi-schierig zonder ervaring.
Hij, 54, 1,95m, slanke 95kg, hetero-flex.
We zouden het leuk vinden contact te leggen met een leuk koppel of misschien een leuke relaxte man.
Wie zien we daar?
Ronald
uit Wijchen schreef op 27 september 2024 om 19:28
Ik blond haar en blauwe handdoek en vrouw zwart krullend haar, weet iemand goede plekken voor in de beerendonck voor meer privacy?
chickzoektvrijheid
uit Deventer schreef op 27 september 2024 om 18:16
@stel2730 Wij zijn zondagavond in de Veluwse bron, meeste tijd breng ik door in t warme vierkante zwembad midden in de tuin en de whirlpools daar. All the way hoeft niet maar vaak ben je te bang als t bevalt vooral even contact gegevens delen dan heb ik een mooi "werk" adresje in Zwolle erbij! Ik ben er met mijn kerel en ben er ook gewoon om te ontspannen dus ga geen tijden vastleggen. Bij duidelijk ook contact gewoon met je voet even "per ongeluk" mijn been aaien of andersom en dan weten we genoeg. Dan stuur ik mijn kerel weg naar een hete sauna zodat wij de vrijheid hebben. Tot zondag!
R&R
uit Omg arnhem schreef op 27 september 2024 om 17:49
@Lenv mss komen wij jullie wel tegen aankomende donderdag mijn vriendin is rond de 1.60, donkerbruin haar, normaal postuur en heerlijke borsten. Ik ben 1.91, normaal postuur, donkerblond haar. Als je "mini & maxi" ziet rondlopen zijn wij het haha. Wij zullen er rond half 12 zijn
Stel 23 & 22 jaar
uit Boxmeer schreef op 27 september 2024 om 17:22
Hey Ronald,
Wij zijn ook van plan naar een sauna te gaan morgen. Misschien dat we samen kunnen gaan of daar elkaar ontmoeten? Hoe kunnen we jullie herkennen?
Lenv
uit Naarden schreef op 27 september 2024 om 09:55
Het lijkt 3 okt lekker druk te worden, wij eind 40, zij de mooiste d cup, blond, strak lijf, hij bevooroordeeld met fiks gereedschap dat zij graag aan anderen toont, uitdaagt, kortom, wie komen er naast ons in jacuzzi?
R&R
uit Omg arnhem schreef op 27 september 2024 om 03:39
Volgende week donderdag gaan wij naar azzurra toe. Heerlijk genieten en benieuwd wie wij gaan tegenkomen daar😊 wij zijn een stel van 38 en 39 jaar
Ray en Anita uit Hilverdorp schreef op 27 september 2024 om 00:30
mixed stel
uit zoetermeer schreef op 26 september 2024 om 23:32
hoi! mijn vrouw is een mollige 30 jarige Afrikaanse met bolle gladde billen. We denken er aan om komende zaterdag naar de showboat te gaan. zij heeft heel weinig ervaring en misschien blijft het bij praten want ze is kieskeurig en een beetje verlegen, maar als je haar een beetje vriendelijk versierd , gaat ze waarschijnlijk wel mee naar het bubbelbad en kun je haar daar zachtjes en discreet vingeren, dit zou dan zomaar uit kunnen lopen op meer, ik doe niet mee maar geniet door te kijken, zijn er daar alleengaande mannen die houden van mollige Afrikaanse vrouwen of moeten we dan een andere club kiezen?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Waar bleven jullie zo lang! Er lopen altijd veel jongens met een tintje, maar noooooit dames met een tintje! Jullie zullen een top avond hebben. Vertel je ook hier hoe het was? Ben benieuwd!
Ronald
uit Wijchen schreef op 26 september 2024 om 23:05
Aankomende zaterdag willen wij, goed uitziend stel van 40 naar Beerendonck gaan, nog meer stellen die er dan zijn en ook bekeken willen worden?
Doublefun
uit Apeldoorn schreef op 26 september 2024 om 18:55
@ZLDstel. Wij zijn er donderdag 3 oktober waarschijnlijk weer. We matchen goed met wat jonger. 😉. Wie weet tot dan! Check ons op sdc yesdoublefun
Stel 2730
uit Zwolle schreef op 26 september 2024 om 14:01
@ chickzoektvrijheid wij zaten zelf te denken aan de Veluwse bron. Kijken beetje aftasten vinden we altijd ook leuk. All the way hoeft niet persee haha. Hebben zelf wel ervaring met clubs etc via sdc. In de sauna nooit met anderen nog hoor. Altijd spannend want het mag niet
KeesAn
uit Enkhuizen schreef op 26 september 2024 om 10:20
Hi , wij zijn op zoek naar een parenclub waar ook wat " ouder " publiek komt (50+)
Welke club is voor ons een absolute aanrader?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
50+ vind je overal wel hoor, ga vooral op zondag naar een club naar keuze, en je komt er echt veel tegen. Op vrijdag of zaterdag is het 1 op 3 schat ik in.
Erik
uit Zwolle schreef op 26 september 2024 om 10:19
@chickzoektvrijheid; Ik ben geen docent maar heb wel een vlotte babbel😉 En wie weet kan ik je wel wat leren😜
Als je een sdc account hebt laat maar weten, kunnen we daar wel ff contact hebben. X
chickzoektvrijheid
uit Deventer schreef op 26 september 2024 om 07:32
@stel2730 Welke sauna waren jullie van plan heen te gaan? 😊
W Biemans
uit Giesbeek schreef op 26 september 2024 om 00:27
Wie kent er nog een goed swingers café? We zijn al een tijdje op zoek naar een bar/café waar we andere swingers kunnen treffen. Dus niet meteen een parenclub maar gewoon relaxte vibes, drankje en beetje dansen🍻
chickzoektvrijheid
uit Deventer schreef op 26 september 2024 om 00:07
@Libertin, sorry maar ik zie je hier constant achter iedereen aan gaan, volgens mij was ik redelijk duidelijk met mijn leeftijdsgrenzen (die ik al iets ruimer genomen had)
@Erik zou nog binnen mijn plaatje kunnen passen met een leuke vlotte babbel. Erik ben jij toevallig docent in Zwolle? Ik had een docent van nu jou leeftijd long time ago die ik wel zag zitten. 😀 maar ja, de naam Erik komt vaker voor. haha.
@stel2730 ik ook, kom er morgen even op terug waar we heen gaan zondag. Trio's vind ik altijd moeilijk hoor om mijn aandacht goed te verdelen, met een vrouw is weer zo anders als met een man en dat is altijd wel een uitdaging om te mixen. nu al zin in dit weekend 😍
Tevens baal ik er nu al van dat welke sauna ik ook zeg er nu loopse hondjes op af komen. wellicht toch maar eens die sdc account aanmaken.
Stelletje ZH
uit Schiedam schreef op 25 september 2024 om 22:31
Hoi TE , sorry voor de late reactie was ff heel druk bij ons. In de avond moeten we verder weg plannen i.v.m. onregelmatige diensten van vrouw. Zelf ben ik overdag wel heel flexibel. We hebben geen SDC account.
Ramon
uit Almelo schreef op 25 september 2024 om 22:16
Hallo ?,
Dat was ik niet hoor.
Gr Ramon
Aan ramon
uit almelo schreef op 25 september 2024 om 21:14
Hey Ramon en Marjon sprak ik jullie afgelopen zondag op bussloo naaktstrand toe we gezamenlijk weggingen, mijn man zat al in de auto
Remco en Monique
uit Ede schreef op 25 september 2024 om 21:06
@JenJ1990 Nee, jammer, wij gaan alleen maar naar stellenavonden. Misschien komen we wel een keer wat zuidelijker naar Oase of Ultimate Dream, ook op de dagen voor stellen, moeten we nog even checken dan…
Thermen
uit Schijndel schreef op 25 september 2024 om 16:57
Hoi zld stel
Wij zijn wat ouder maar leuk om elkaar te ontmoeten in de bar hoe herkennen wij jullie
Ramon
uit Almelo schreef op 25 september 2024 om 16:43
Hallo,
Wij stel 50+ zijn morgen op de stellendag van Azzurra, we zullen er vanaf eind van de middag zijn.
Marjon&Ramon
Erik
uit Zwolle schreef op 25 september 2024 om 14:12
@Stel40+ uit Twente. Ik ben regelmatig alleen in Swoll te vinden. 45 jaar, slank en goed uitziend. Zin om elkaar dar eens te treffen? Hoor graag van je. Wie weet... X
ZLDstel
uit Middelburg schreef op 25 september 2024 om 13:52
Goedemiddag!
Leuk om te lezen dat er nog meer stellen naar Azzurra gaan volgende week donderdag (3 okt). Wij gaan voor de eerste keer, M37 V36. Nog wat verlegen als het gaat om contact leggen maar zeker in voor meer dan alleen een praatje haha. Man is 1m90/84kg/kaal/lichte ogen, Vrouw is 1m68/voller figuur/lang donker haar/bruine ogen. Plan is om halverwege de middag er te zijn tot....?
Stel 23 & 22 jaar
uit Boxmeer schreef op 25 september 2024 om 13:09
Hallo, Wij zijn op zoek naar een ander stel of vrouw (zelfde leeftijd of iets ouder) om te gaan ontdekken. Dagje sauna of iets anders leuks? Wij zijn beide sportief met een goed lichaam maar dat is bij ons geen must. 😉
Libertin
uit Zwolle schreef op 25 september 2024 om 11:08
@ chickzoektvrijheid en stel 40+
Ik ergens volgende week naar Swoll of Bussloo.
Voldoe niet 100% aan gespierde 40–er maar wel slank en atletisch en zeer in voor teasen en uitproberen. Ik
Man eind 50 maar wel geil. Heb ervaring! Welke dag gaan jullie?
Doe mij bandje om m’n enkel
Lekker chillen
uit Muiden schreef op 25 september 2024 om 06:54
Het wordt vrijdag weer kouder. Zijn er nog leuke mensen in Elysium?
Thermen
uit Schijndel schreef op 25 september 2024 om 06:43
Goedemorgen
Wij als gelegenheidsstel gaan donderdag 3 oktober naar stellendag bij azurra.
Zijn er vanaf ca 14u
Wie gaan we ontmoeten
Ro....
uit s'Hertogenbosch schreef op 25 september 2024 om 00:58
Hi, ik (30 jaar, gespierd(denk ik dan), 1,88) ga volgende week naar sauna Devarana in Den Bosch (week van 30 sept) . Opzich wel opzoek naar wat spanning en flirten en mocht het klikken, zien we het wel. Vooral de spanning en de opbouw ergens naartoe vind ik spannend. Heb je als dame of stel interesse en ga je daar ook heen. Laat weten wanneer en dan ben ik er ook.
Stel40+
uit Twente schreef op 25 september 2024 om 00:05
@chickzoektvrijheid/Stel27/30.....vrouw hier 47 bi slank....ervaring ook. Ga af toe alleen naar Swoll. Maar misschien net te "oud"......hahaha.
Wajo
uit Wijchen schreef op 24 september 2024 om 21:44
@ JenJ1990. Dat is wel toevallig inderdaad. Wij hebben er zin in. Bezoeken regelmatig andere clubs, maar Ultimate Dream is nieuw voor ons. Jullie hier al eerder geweest? Misschien treffen we elkaar daar. Hoe kunnen we jullie herkennen, mochten jullie openstaan om gezellig wat te drinken en mogelijk meer.. Tot zaterdag?
Stel2730
uit Zwolle schreef op 24 september 2024 om 21:31
@chickzoektvrijheid. We wilden vorige week naar een sauna. Niet van gekomen. Wij passen wel in je plaatje. Hij 30, zij 27. Wij zijn eigenlijk wel nieuwsgierig 🙂
LenV
uit Naarden schreef op 24 september 2024 om 20:52
Hallo dan, de vakanties weer achter de rug, wie zien, of nog beter, voelen we de 3e in azzurra? Wij zijn er begin middag, kom naast ons in jacuzzi, zij blond, de aller mooiste borsten, hij een bovengemiddeld gereedschap hetgeen zij graag toont, na diverse positieve ontmoetingen met dito stellen, benieuwd hetgeen we volgende week tegen komen gaan.
chickzoektvrijheid
uit Deventer schreef op 24 september 2024 om 18:21
zondag 29 september vanaf eind vd middag t/m avond ga ik met mijn kerel ergens rondom de veluwe naar de sauna, hij weet niets van mijn eigen vrije leven. Dus enige vorm van discretie is handig. Wij gaan vaak onze eigen weg in de sauna dus ik kan redelijk makkelijk onopvallend verdwijnen bij een flirt.
Gezocht: Knappe gespierde man, een mooie vrouw of een leuk aantrekkelijk stel van tussen de 25 en 40 die zin heeft om met mij tussendoor het 1 en ander te ontdekken? Je bent goed in tactisch teasen zodat ik door heb dat jij meer wilt en ik me van mijn vent kan losmaken. Wil gerust mijn polsbandje aan mijn enkel doen om wat meer op te vallen, of binnenste buiten als dat zichtbaar is. Verder ben ik in de 30, donker haar met gewoon mooi formaat borsten 80C en strakke billen. Ik heb best wel wat ervaring en kan ook erg goed met vrouwen overweg!
Laat even weten of er iemand toevallig in een sauna rondom de Veluwe aanwezig is die interesse heeft in meer. Dat maakt mijn avondje ook een stukje spannender! Naar welke sauna we gaan laat ik even over aan de reacties hier! (wij denken nu aan Veluwse bron, Bussloo, Zwaluwhoeve, Putten of Sauna Swoll)
Stellelystad
uit Lelystad schreef op 24 september 2024 om 14:25
Wij stel vrouw 34 en man 45 gaan 26 okt nar sauna drome putten. Zijn er nog andere leuke stellen die gaan.
Martijn
uit Middelharnis schreef op 24 september 2024 om 14:03
Welke vrouw heeft er zin om met een vrijgezelle man van 41 in een hotelkamer seks te hebben?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Mand
Bas42
uit Utrecht schreef op 24 september 2024 om 08:29
@leukstel34; jullie niet gezien zondag in Veluwse Bron helaas. Waren jullie er wel?
beginnendstel
uit arnhem schreef op 24 september 2024 om 05:31
Morgen naar Veluwsebron, en ik vroeg me af of er meer stellen of mannen alleen gaan.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
En wie is Ik?
TE
uit Westland schreef op 23 september 2024 om 21:11
@stelletje zh: Ahh jammer zeg. Ik wil woensdagavond ook misschien gaan maar dan kan man niet mee vanwege verplichtingen helaas. Hebben jullie sdc? Misschien dat we via daar even contact kunnen houden? Mensen hier op gastenboek worden gek denk ik van ons haha. Wij hebben daar een tijdelijk account voor paar dagen om alleen even email ofzo uit te wisselen (een apart emailadres voor dit)
JenJ1990
uit Eindhoven schreef op 23 september 2024 om 20:57
@remco en monique, Donderdagen passen ons niet met werk. Vandaar dat we naar zaterdag keken
Remco en Monique
uit Ede schreef op 23 september 2024 om 20:13
@wajo en @JenJ1990: dan kun je toch beter op de donderdag gaan naar Azzurra, want dan is het stellenavond. Wij gaan er deze donderdag heen, ook voor de eerste keer. Zien we jullie daar?
Es
uit Noord Holland schreef op 23 september 2024 om 19:59
@emma en @tom. Heerlijk vooruitzicht we laten weten wanneer we of in azzurra zijn of evt PP
Stelletje ZH
uit Schiedam schreef op 23 september 2024 om 18:20
Hoi TE , ik zit in het buitenland voor het werk op 2 oktober dus dat gaat niet lukken om erbij te zijn.
Henk
uit Zundert schreef op 23 september 2024 om 15:09
Hoi
@es de laatste keer dat wij daar waren was op een vrijdag met ons viertjes.
Dat is paar maanden geleden vorig daar geweest op zaterdag goed druk op de speelkamers. Mijn vrouwtje voelde als aangeschoten wild zo opdringerig. En op de vrijdag was er bijna niks loos een vrouwen en een paar mannen toen wij daar waren met ons vier viel tegen. Wij gaan daar voorlopig niet meer heen
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Wij horen ook niets positiefs over kasteel waterloo. Ik denk dat het begrip parenclub is ingehaald door het begrip swingersclub. Dus zijn single mannen het verdienmodel geworden en mogen de swingers deze mannen vermaken. Het wordt tijd voor keiharde looneisen van de swingersbond! De SNV!
TE
uit Westland schreef op 23 september 2024 om 12:16
@stelletje zh: hebben jullie zin om woensdag 2 oktober ook naar sauna te komen in avond?
Es
uit Bergen schreef op 23 september 2024 om 11:13
Iemand ervaring met de paren avonden bij kasteel Waterloo. Lijkt erg leuk en mooi daar, maar heb er nog nooit iemand over gehoord.
JenJ1990
uit Eindhoven schreef op 23 september 2024 om 10:29
Hoi Wajo, dat is wel toevalig van ultimate dream. Wij hebben ons afgelopen week ook op de bezoekerslijst gezet van parenclub ultimate dream, via sdc. Dus wij zijn daar zaterdag ook, de vele berichtjes van azzura op zaterdag lijkt niet ons ding te zijn. Wie weet tot zaterdag😊
Emma&Tom
uit Deventer schreef op 22 september 2024 om 20:21
@Es, wij spreken graag weer een x met jullie af.
Peize
uit Peize schreef op 22 september 2024 om 17:54
Hallo levensgenieters! Wat een mooi weekend dit, nog ff genieten van die zonnestralen ☀️🤗 Welk leuk stel of dame gaat er deze week weer naar sauna Peize, lekker achter in de tuin in het bubbelbad of de kleuren sauna. Sta je er open voor, dan bandje binnenstebuiten dragen of om je enkel. Voor nu nog ff lekker genieten van deze dag 👍🏻
Stel34
uit Eindhoven schreef op 22 september 2024 om 13:33
Weet iemand een leuke sauna tussen Maastricht en Eindhoven? Wij zoeken wat meer spanning.. een prive sauna zijn we bekent mee, maar wat meer verleiding valt ook te vinden bij bijv de zwaluwhoeve. In elk geval bij grote sauna complexen.. en echt een sauna voor swingers durf ik nog niet zo goed..🙈 Iemand een tip?
Es
uit Noord Holland schreef op 22 september 2024 om 12:30
&tom en @emma. Na onze vakanties kunnen we er in azzurra wel weer een geile dag van maken met z’n 4e
Tom
uit Deventer schreef op 22 september 2024 om 11:36
@Es, geil was het zeker. Ik laat mij graag door jou uitnodigen.
Es
uit Noord Holland schreef op 22 september 2024 om 09:32
@emma en @tom. Na de vakanties met z’n 4e afspreken? Dagje azzurra
Es
uit Noord Holland schreef op 22 september 2024 om 08:26
@tom we hadden ons zeker wel vermaakt samen. Was laatst ook heerlijk geil met jou. Wie weet na de vakantie dagje azzurra 😏
Wajo
uit Wijchen schreef op 22 september 2024 om 08:22
@M&S.. bedankt voor je reactie en eerlijkheid. Ik denk dat het in dit geval beter is dat we wachten tot we een keer op donderdag kunnen. Veel plezier zaterdag
@JenJ1990.. Wij passen voor deze keer, en hebben er uiteindelijk voor gekozen om voor de eerste keer naar Ultimate Dream te gaan. Jullie daar ervaring mee? Mochten daar ook stelletjes heengaan, let me know..Misschien kunnen we afspreken en er een gezellige/geile avond van maken.
TE
uit Westland schreef op 22 september 2024 om 04:25
@szh: Hoi! Het lijkt ons echt heel geil als er nog ander stel met elkaar bezig is in de sauna en we het kunnen horen en zien. Super spannend.
Afgelopen week in jullie woonplaats geweest en daar flink genomen in de sauna 😄
Tom
uit Deventer schreef op 21 september 2024 om 21:52
@Es, jammer ik had me graag nog eens met jou vermaakt. Gr. Tom
Patryk
uit Harderwijk schreef op 21 september 2024 om 21:47
Hi everyone , I’ve never been at Azzurra, but I definitely need some more exciting moments in my life . It’s time to try something different. And here’s the chance 🙂 Any of single woman would like to go with me ? I’m 194 , 41 years old handsome single man , who loves to discover new things and collecting good memories 🙂
Stelletje Zh
uit Schiedam schreef op 21 september 2024 om 21:25
Hoi Te , we zijn af en toe in Elysium geweest maar de laatste keer was de entourage echt een stuk minder geworden. En jullie? Waar zijn jullie naar op zoek?
Leukstel34
uit Arnhem schreef op 21 september 2024 om 17:47
@bas42 ja die weggestopt zit vlak naast het zout water bad en de koude douches
Es
uit Noord Holland schreef op 21 september 2024 om 15:18
@tom@emma. Helaas Tom ben ik dan ook op vakantie 😏.
Bas42
uit Utrecht schreef op 21 september 2024 om 13:25
@leukstel35; bedoel je dat bubbelbad bij de panoramasauna en de koude douches?
TE
uit Westland schreef op 21 september 2024 om 08:50
SZH: Hmm klinkt al best geil. We hebben dan zeker wat gemist. Jammer dat het seizoen er weer op zit. Gaan jullie wel eens naar de sauna?
JenJ1990
uit Eindhoven schreef op 21 september 2024 om 08:27
Hoi Wajo, wij zijn ook in twijfel om er heen te gaan 28e, naar azzura. Maar wij staan er precies hetzelfde in als jullie, open voor wat extras maar niet voor bosjes. Door de berichten hier (en op sdc) toch in twijfel geraakt of we niet liever kiezen voor een fijne clubavond.
M&S
uit Leiden schreef op 21 september 2024 om 08:13
Hoi Wajo, Wij zijn meerdere keren op de zaterdagmiddag geweest. Hou er inderdaad rekening mee dat er veel single heren zijn t.o.v. stellen waardoor het lastig is om ook even rustig samen in het bubbelbad te zitten. Toch is het ons ook wel gelukt om een leuk stel of een aantrekkelijke kerel te treffen. Wie weet treffen we elkaar zaterdagmiddag😉.
Will
uit Delft schreef op 21 september 2024 om 07:48
@wajo, wij gaan don 26e voor t eerst als stel naar de parendag in Azzurra. Schijnt dat je dan idd minder last hebt v 'vliegen'. Wellicht is dat n idee voor jullie?
Leukstel34
uit Arnhem schreef op 21 september 2024 om 07:41
@bas42 leuk! Tot zondag in het bubbelbad of stoomgrot.
Johnny
uit Gorinchem schreef op 21 september 2024 om 01:26
Ik ben Jonny van 45 een Nederlandse man en ik ben op zoek naar een vrouw die met mij mee wil naar het strand in Zeeland lekker samen wat drinken bij aankomst en dan lekker samen in de duinen gaan liggen en heerlijk sex te hebben met elkaar grjohnny
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Maar hoe zie je er uit, wat is je levensmotto? Who's johnny?
Stelletje ZH
uit Schiedam schreef op 21 september 2024 om 00:06
Haha TE vrouw is zeker mooi , en ik dan .
Je hebt een mooi figuurtje, zag je naar de prullenbak lopen . Ik zag je man lekker met je borsten spelen.
Jammer dat jullie niet gezien hebben dat we bezig waren. Spuitend klaar gekomen op een paar meter afstand
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Hallo allemaal,
Wij zijn een leuk aktief stel van eind 40 en gaan donderdag 9-12 naar de Showboat. Onze eerste keer daar.
Zijn er nog meer leuke stellen of dames die gaan?
HOi allemaal
Ik ben een jongen van 38 jaar normaal postuur netjes en verzorgd wil ik via deze weg met wat oudere dames in contact komen. Leeftijd geen issue maar wel hygiene en schoon. In woon in de buurt van amsterdam sloterdijk/dus laat het maar weten ook stellen die een triotje willen ervaren, ik ben zelf hetero (top) straight. Ik hoor het wel
MVG kik Costaslol
Ram_amsterdam@yahoo.com voor een afspraak onderweg…:)
Komende vrijdag 13 juli (oeps) rij ik naar limburg in de ochtend en einde middag weer terug naar Amsterdam, welke vrouw of stel vind het spannend om mij te ontmoeten om sex te hebben en wellicht met elkaar?
Leuk verslag Ray,
wij komen al in de Showboat zo lang als deze bestaat. Eigenlijk iets langer, want we zijn bij de verbouwing al wezen kijken. We zijn destijds eigenlijk mee verhuisd vanuit een andere club waar we tot die tijd vaak kwamen. Als je ergens zo lang komt dan heb je geen echt objectieve blik meer. Goed te lezen dat jullie de klantvriendelijkheid ook zo ervaren hebben.