Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.
11086 berichten.
Goedemorgen Maas en Elle @ Sarò lì venerdì haha,
Ik zal er zo rond 16.00 uur zijn, en dan ga ik jullie wel vinden, wat spreken we af als ik jullie gevonden heb, dat ik een paar keer mijn bandje op en neer draai, uiteraard dat jullie het goed kunnen zien!?
Vandaag weer heerlijk naar de stellendag in Azzurra. @B&GM uit Heerenveen: Onze tip, neem slippers mee!
Reminder,
Hallo, Woensdag 18 September is mijn mooie slanke blonde vrouwtje jarig, en dan gaan wij naar Azzurra om haar eens heerlijk te (laten) verwennen door een paar mooie jongemannen. Wie zien we daar, zijn er tussen 11 en ca 14uur
Vraagje; wij gaan zaterdag weer naar Azzurra. Is er nog de / een goeie masseur aanwezig?
Wij gaan zeker weten. We hebben al geboekt. Je herkent me aan een tatoeage op mijn linker zij mee de tekst : Oggi sono io !
Hallo welke vrouw wil samen naar parenclub.
Nederland of België.
Ben Hetero man nl 55j
Ben nieuwsgierig . Nog nooit geweest.
Groetjes
Zijn er vanavond nog vrouwen of stellen die naar Azzurra in Beuningen gaan?. Ik twijfel nog even of ik ga nadat de vorige keer de man/vrouw verhouding niet helemaal optimaal was.
Hallo Maas en Elle,
Ja dat zou zeker nog kunnen, alleen ben ik er dan wel waarschijnlijk eind van de middag, dus als jullie zeker naar Berendonck gaan, zeg ik leuk, gaan we doen!
Donderdag as gaan we voor de 1e keer naar de stellendag bij Azzurra in Beuningen.
Nog tips waar we rekening mee moeten houden??
Hallo allemaal
Wij gaan morgen naar sauna in Putten wie gaan er nog meer? Wij zijn rond 11uur in de grot sauna
@Mini Gangbang hoe herken ik jullie buiten het feit dat jullie ergens in de middag in de bios liggen.
Is de man van het stel toevallig ook bi?
Hier goed gevulde zak met warm zaad voor over de borsten. Tot vanmiddag.
Ramon, kun je vrijdag 13/9 ook naar Berendonck Wij hem komen ? Wij zijn daar !! Leuk.
13 september middag en avond in Sauna BERENDONCK.
Wie fluistert er iets geils in ons oor. ?
@mini gangbang: leuk, tot morgen. Ik ben er vanaf 14:00. Hoe zijn jullie te herkennen?
@Wij2. Leuk, ik ben daar morgenavond ook. Hoe zijn jullie te herkennen? Ik ben een goed verzorgende man, 27 jaar en groot geschapen.
Zaterdag 14-9 breng ik voor het eerst een bezoek aan Azzurra. Zijn er wellicht stellen die dan ook gaan? Ik ben regelmatig bij andere clubs geweest maar ga nu voor het eerst naar Azzurra. Ben benieuwd!
Morgen 11 sept. in azzurra mooi geschapen en verzorgde mannen die veel zaad spuiten gezocht.
Zie ons bericht van 22 aug. J.l.. we zijn benieuwd.
Wij2 gaan woensdag 11/9 een dagje naar sauna Thermen Barendrecht,.
Het lijkt ons spannend om hier stellen met elkaar of zichzelf te zien spelen.
Wij2 meiden met grote borsten.
Goedemorgen allemaal,
Ik wil deze week bv morgen of vrijdag naar een sauna gaan, waarschijnlijk Mill, zijn of gaan er ook een leuke vrouw/stel die ook zin hebben in wat kijken/bekijken en wie weet bij een klik meer!? ik ben een Nederlandse goedlachse man van 42 waarbij hygiene, eerlijkheid en respect wel de belangrijke dingen zijn, een ander leuk idee van een vrouw/stel, ik zou zeggen, laat het maar eens weten dan, want sta er zeker voor open!
Zijn er aanstaande zaterdag nog leuke vrouwen of stellen in Thermen Soesterberg voor een gezellig praatje 😉 Ik ben een sportieve goed uitziende man van 44. Zijn daar plekken waar net even iets meer kan dan alleen een praatje?😇
Woensdag a.s (11-9) ga ik naar Azzurra. Welke leuke dame of stel ga ik treffen?
Hallo iedereen,
Zijn er mensen/stellen met ervaringen met de feesten van Little Sins?
@groningen38 wanneer ga je weer naar sauna Peize?
@emma dank je wel. En jij ook lekker genieten op je vakantie 😊
Wij zijn van plan om binnenkort naar fata morgana te gaan voor de eerste keer.
We zijn zeker niet flauw en voor veel in. Niet onervaren in de swingerswereld alleen nog nooit in een dergelijke club geweest. Iemand tips of ervaringen over deze club? Aanraders voor een andere club wellicht?
Wij jong stel m27 en v22 willen het ook wel een proberen met swingen maar wat zijn de dingen waar we op moeten letten. Willen niet een random stel hebben moet goed klikken. Wat zijn de do and donts?
Hoi Es&M,
Goed idee, zodra er een mogelijkheid is zullen we een datum prikken. Het was spannend en zeker gezellig xxx Es veel plezier in Spanje en geniet lekker, ga ik ook doen☀️ Tot dan
Kunnen R&S en S93 niet beter een eigen gastenboek beginnen ??
Hoi @Emma&Tom. Was zeker een heerlijke geile middag. 😏. Lijkt ons super spannend en leuk,alleen ivm werk en vakantie hebben wij voorlopig geen tijd. Zullen we dmv een berichtje laten weten wanneer we er dan een gezellig geile dag van maken ☺️
Goedemiddag @S93 EN R&S,
Wij hadden er voor gekozen om naar de Maasvlakte te gaan, maar dezelfde ervaring als jullie, zon weg, mega bewolkt, en zelfs mot regen, dus wij zijn ook vrij snel weer weg gegaan helaas, want een ontspannend/spannend dagje strand/duinen kan best leuk zijn!
@R&S: is vaker bij de Hoek ja dat het ineens dicht trekt. Heb jij het nog leuk gehad gisteren?
@Es&M, bedank voor de bijzondere geile middag, we hebben van jullie genoten. As jullie weer een x willen afspreken, dan staan we daar zeer zeker voor open. Misschien kunnen we dan in een grotere bubbelbad of in de bioscoop het een x overdoen. Dikke x
@ray en Anita: Ja klopt haha. Maar op mijn eten zat nog een deksel. Dat mormel zat helemaal erin te pikken...en het had over de handdoek van mijn man geplast. Denk als mensen langs liepen en dat zagen dat ze dachten wat heeft die gedaan haha.
Hoi s93 , ja daar kwam ik ook achter toen ik van Rotterdam af kwam , daar scheen de zon nog en hoe dichter bij de kust hoe meer bewolking. Hebben jullie binnenkort nog iets in de planning?
@R&S: we waren al weg helaas. Begon al wat frisjes te worden.
@J&J: waren jullie er ook vanmiddag?
Als je iemand hoorde schelden tegen een meeuw dan was ik dat haha.
S93 ik ben onderweg , hoe zien jullie eruit?
Met zn tweetjes.
Hoi
Het zou hier vast en wel is gevraagd zijn.
We zijn zondag in de buurt van Enschede.
Is daar ook iets in de buurt waar iets meer spanning te vinden is.
Zoals sauna’s/naaktstrand.
Of iets aan de grens in Duitsland.
Gr
Hoi J&J , vanmiddag kan ik misschien wel maar wel alleen , vinden jullie dat ook goed? Hoe kan ik jullie herkennen?
S93 ga je alleen of met zijn tweeën?
@R&S: wellicht vanmiddag ff hvh of Kijkduin. Als planning goed loopt.
S93 ik ben nu wel al nieuwsgierig geworden hoe jullie eruit zien. Kan je een beschrijving geven?
Vanmiddag aan het einde van de middag zijn wij op het oude naakstrandje van Meerwijck. Wij vinden het leuk met andere stellen in contact te komen.. Kijken en bekeken worden en bij een wederzijdse klick iets meer.
Hallo R&S,
Ja hoor, wij gaan ook regelmatig naar het naaktstrand/duinen van Hoek van Holland,
maar meer mannen, dan stellen/vrouwen,
dat zal altijd zo blijven, oh ja wij zijn een Nederlands stel van begin 40, en kijken/bekijken kan heerlijk zijn, vrijdag 6 sept gaan we ook heerlijk naar het strand/duinen!
@R&S: dat kunnen dan behoorlijke afknappers zijn ja!
Oeh, dat was leuk zeg vanavond in de jacuzzi in Azzurra. Rechtsachterin bij de sauna zaten we met een heel jong stel. Een beetje subtiel spelen en aftasten. Heel fijn! Totdat 2 luidruchtige stellen, mid 30, de sfeer doorbraken. Mochten jullie dit lezen: we zouden het leuk vinden het nog eens af te maken..... vindt ons op sdc: yesdoublefun. Mid 50 en nog fris en fruitig...😜
Hoi, woensdag 11 september zijn wij stel van 11.00 tot 16.00 uur in azzurra om te genieten. Graag willen we ook genieten samen met een ander stel. Donderdagen. Lukt ons helaas niet wellicht zijn er andere stellen die dit ook zoeken en ook niet op donderdag kunnen. Zie onze andere berichtjes zoeken in zoekbalk Naughty Couple.
Hoi S93 , wij zijn een aantal keren naar Elysium geweest , lekker in de bubbelbaden buiten spelen. Ook in de binnenbaden lekker bezig geweest. Maar de laatste tijd vonden we het erg tegenvallen , bubbel baden buiten werden uitgezet en binnen bij het grote bad was heel de sfeer weg. Felle verlichting en al de decoratie van het plafon was weg.
Wij gaan vaak naar Thermen Holiday of Binnenmaas. Soms ook Elysium. Jullie? Ene x kan je meer doen dan andere keer haha.
Morgen wordt het waarschijnlijk de laatste warme dag van deze zomer. Wij gaan daar morgen in de loop van de middag/begin van de avond nog van genieten op het standje bij Bussloo, ik ben van plan om er een hete middag van te maken met @Genoten van de zon.
Welke leuke dame of stel is er vanavond te vinden in sauna Peize. Ik draag het polsbandje binnenstebuiten, spreek me gerust aan en misschien hebben we een hele toffe spannende avond
Nog leuke dames of stellen die vanvond naar de saunaboot in Mill gaan en die een leuke vent willen ontmoeten😃
Aan het eind van de dag gaat het zonnetje schijnen, dus ideaal om nog eens te gaan ontspannen bij de bisonbaai. Vorige week mocht ik kijken hoe een vrouw haar man pijpte, dus ik hoop weer op spanning! Zijn er meer mensen die gaan?
S93 welke sauna gaan jullie meestal naar toe? Hebben jullie daar leuke ervaringen mee?
Hey hallo allemaal! Zijn er wel eens gezellige stellen van hier in Sauna Swoll in Zwolle te vinden? Altijd leuk om een gezellig praatje te maken...... Ik ben een verzorgde fitte man van 45 jaar. Ook op sdc te vinden: manov79
Wie weet, ik ben benieuwd! X
@R&S: Ja het is nog even een opleving en dan klaar he? Ach daarna weer tijd om naar de sauna te gaan!
Nog leuke stellen hier die morgen ook in Azzura te vinden zijn? Zijn er nog bepaalde tijden dat het normaal wat drukker wordt en je dus beter voor een bepaalde tijd binnen kan zijn op de donderdagen?
Wie was de leuke dame vanmiddag bij ons in het bubbelbad in de sauna in Mill? Oranje handdoek als ik mij niet vergis, wij kwamen bij je zitten en daarna hebben we nog wat naar elkaar gekeken. Ik schat de dame 30-40 jaar oud en ze was alleen. Wij moesten helaas gaan om 17.00 uur.
S93 dank je , jammer dat jullie niet kunnen. Het weer zal daarna niet meer beter worden om elkaar te ontmoeten denk ik.
@R&M:
Nee vrijdag gaat helaas niet lukken.
Hele dag werken. Veel plezier alvast!
@Will, op stellen dag in Azzurra (donderdags)
Zijn jullie zeker geen uitzondering, er zijn verschillende leeftijden etc aanwezig al is dit natuurlijk nooit van te voren te voorspellen.
Gewoon gaan zonder verwachtingen en lekker genieten 😉
Wij gaan a.s Zaterdag omdat het op donderdags lastig is vrij te nemen met werk)
Grt J&G
Hey S93 wij gaan als het weer het toelaat en als mijn vrouwtje kan. Vrijdag ga ik alleen omdat vrouw aan het werk is? Gaan jullie vrijdag nog?
@R&S:
Best apart...maar genoeg diversiteit aan mensen. Wat stokstaartjes in de duinen en verder viel het wel mee. Gaan jullie vaak? Wij zijn 40 en 38.
@s93 hoe beviel het als vrouw alleen op het strand? Nog spannende dingen gezien? Wij zijn 42m en 38v en jullie? Zelf ga ik ook vaak alleen omdat mijn vrouw onregelmatig werkt. Misschien leuk om elkaar te ontmoeten.
Vraagje, ben samen met mn vrouw van plan naar n parendag op donderdag in Azzurra te gaan. Komen er dan ook stellen v eind 50 jr oud of ben je dan n uitzondering?
Vrijdag word het lekker weer, gaan er nog stellen of dames naar Bussloo naaktstrand? Ik neem mijn massage olie mee voor geïnteresseerden😜.
REMINDER voor potente geile veel zaadspuiters.
11 september a.s. azzurra. Lees onze post in dit gastenboek van 22 augustus j.l.
Aanstaande zondagmiddag naar Club Monique in Wieringenwerf. Ik lees hier weinig over in het gastenboek. Niemand ervaring? Of toch ook lezers die zondagmidag ook gaan?😌
Goedemiddag!
Gaan er aanstaande donderdag (5 september) of zondag (8 september) nog dames of (dames van) stellen, die open staan voor een nog (ont)spannendere sauna sessie, naar één van onderstaande sauna's?
Thermen Soesterberg, Thermen Bussloo, Veluwse Bron of Zwaluwhoeve. Andere suggesties zijn ook welkom!
Tijdje geleden een leuke welness ervaring gehad met een vrouw die +- 10 jaar ouder was (zij eind 30, ik eind 20) in één van de genoemde resorts. Dit sauna avontuurtje smaakt zeker naar meer!
Leeftijd is overigens voor mij niet belangrijk, zolang het uiteraard maar meerderjarig is. Age is just a number 😉 Ben zelf dus eind 20, verzorgd, boven gemiddeld qua lengte en sportief gebouwd.
Hopelijk tot donderdag of zondag!
Je kunt sinds kort ook Zoeken in het gastenboek, voor de smartphone-gebruiker: scroll wat naar beneden en voor de pc-gebruikers: kijk in de rechter kolom.
He! Nog leuke stellen of dames welke naar donderdag naar een sauna gaan in noorden van het land?
@Emma&Tom, heel leuk om te lezen dat jullie er ook open voor staan om te swappen, spannend ook en we kijken er naar uit. De kleine donkere ruimte met jacuzzi is erg leuk, er is er zelfs 1 waarbij de deur op slot kan🫣. We starten even met een drankje bij de bar, en komen jullie dan vast ergens tegen. Xxx Es&m
Gaan er morgen woensdag de 4e nog leuke koppels naar de sauna boot mill?
Ik ben benieuwd naar het naaktstrand Berkendonk in Helmond. Zijn er leuke dames of stellen die hier wel eens komen voor wat meer dan alleen zonnen en het leuk lijkt om aanstaande donderdag af te spreken met een man van 45.
@Es&M, exact durven we niet te zeggen. Maar we komen zsm, dan kunnen we lekker lang genieten. Wij staan ook open voor soft/full swap. Volledig in elkaar op gaan en af en toe ruilen.
De laatst x dat wij jullie zagen wouden we dat namelijk ook al wel. ☺️ Welke bubbelbad spreken we af? Die in de kleine ruimte waar t donker is of die bij de douches?
Hoi mjam uit zeist.
Kom je ook weleens in soesterberg?
Wie weet kunnen we daar keer afspreken.
Jonge man 34 jaar
Slank van postuur.
Groetjes
@R&S
Ik was er vandaag voor het eerst.
Binnenkort ga ik mijn man eens meenemen.
Zijn afgelopen weekend voor het eerst naar een naaktstrand geweest en dat is wel bevallen.
Nog dames zin in wat spanning regio Arnhem Nijmegen
Ben zelf man ca 59 jaar netjes verzorgd en geschoren
Mogelijk keer Azura?
Hallo, wij stel van 33/34 gaan vrijdag 20 september weer een heerlijk dagje Elysium Bleiswijk doen. Houden van spanning en kijken en bekeken worden. Ook interesse in goed uitziende jongen man. Vrouw krijgt graag aandacht van andere. Nog meer hier die wat gepland hebben staan?
Goedemiddag Allen,
Wellicht wat vroeg maar wie weet. Welk stel komen wij woensdag 25 september tegen bij Thermen Maastricht? Kijken en bekijken maar vooral gezelligheid 😉.
Goedemiddag!
Zijn er ook mensen die wel eens naar de sauna in Haarlem gaan zoals Sauna van Egmond of Sauna Ridderode.
Ik ben er zelf regelmatig, en wat gelijkgestemd gezelschap is altijd leuk!
@Jessica en Wouter Voor een stel met geen interesse in "losse mannen" is de vrijdagavond in Kasteel Westerloo niet geschikt weet ik na een aantal bezoeken daaraan. Ik heb geen stel gezien die alleen/exclusief actief was...
Als jullie (of iemand anders) een ander naaktfeest weet, houd ik mij aanbevolen voor suggesties.
Hallo,
Woensdag 18 September is mijn mooie slanke blonde vrouwtje jarig, en dan gaan wij naar Azzurra om haar eens heerlijk te (laten) verwennen door een paar mooie jongemannen.
Wie zien we daar, zijn er tussen 11 en ca 14uur
Goedemiddag,
Gaan er ook wel eens stelletjes naar naaktstrand hoek v Holland die van kijken en bekeken houden? Wij hebben het idee dat er voornamelijk mannen alleen zijn.
Ik ben benieuwd of er ooit dames of stellen komen op het naaktstrand Enode in Nuenen voor iets spannends?
Hey chickzoektvrijheid!
Altijd leuk om familie/bekenden tegen te komen 🤪 ga je vandaag toevallig ook nog?
Gaat er iemand naar naaktstrand hoek v Holland?
@J&o, nee dat waren wij niet. Maar fijn dat jullie een mooie tijd en daarna fantasie hebben gehad.
Lijkt ons ook wel deel van de spanning, het aftasten.
Zetten hier wel een paar berichten, maar een “hé hebben jullie een bericht gezet?” is niet echt tof.
We gaan een dagje relaxen en de rest zien we wel.
Zijn ook nieuw met alles 😉
Wij, stel 40ers gaan 3/10 weer eens een avondje naar Azzurra…… welk ander stel treffen we daar? Beetje uit de buurt zou leuk zijn….
Wooohoooo Bussloo was hot vandaag! sorry wat een drukte wat een keuze! Thnx iedereen voor de fijne middag . Ook altijd gezellig directe familie tegen te komen.... :S interesting....
Tot snel weer!
@jongstel Land van Cuijk,
Waren jullie toevallig twee weken terug vrijdagavond ook in Mill?
Daar zaten wij met nog twee stellen ontzettend gezellig te kletsen boven in t bubbelbad (zonder bubbels).
Wij vonden t contact echt leuk en onze fantasie ging achteraf met ons aan de haal.😂
Tja want hoe leg je contact als je niet weet of het andere stel er voor openstaat.
Vrijdag wordt het zeer waarschijnlijk Mill 😏
Overdag zullen we daar lekker relaxen, en onze ogen openhouden 😜
@lars29jaar genoeg mensen in het water om te plonsen🌊😜
Stralend zonnetje en Genoten van de zon: @Stel40+ wij zijn in oktober naar de Kamasutrabeurs geweest. De sfeer viel ons tegen, de shows waren mwoh en toegang tot 'de hotspots' zoals het doolhof en het swingers café waren schreeuwend duur.
Ik voel meer erotische sfeer op Bussloo dan toen op de beurs.
Lekker in de zon bij bussloo, andere mensen ook? Wie komt er een plons doen ☀️
Het is al flink druk op bussloo⛱️. Wij hopen op een gezellige en spannende dag vandaag. Aan het weer zal het in iedergeval niet liggen☀️.
@Tom&Emma, wij kijken er ook erg naar uit! Hoe laat komen jullie dan ongeveer? Wij kunnen langer blijven deze keer😀. Lekker genieten van de zon in de tuin, en samen met jullie spelen in het bubbelbad, we staan open voor een soft of full swap eventueel. Xx Es&m
Alleenstaande man, groot geschapen. Vandaag te vinden in sauna Devarana in Den Bosch.. wie zie ik daar voor een beetje spanning
Zijn er wel eens mensen op de Kamasutrabeurs geweest, is het een aanrader? Groetjes en een hete dag gewenst🍍👋🏖🍍♠️😇
@ruben en @JongStelvC
Klinkt geinig! Komende vrijfag 6 september sowieso een saunadagje gepland, misschien dit keer met wat extra's? Ja we hebben al vaker geswingd/geswapt...
38 en 39 jarig stelletje uit alphen aan den rijn
