Wij zelf zijn ooit begonnen in een parenclub, het was een oude omgebouwde boerderij in Noord-Holland. We wisten totaal niet hoe je nou contact moest maken met andere mensen en vooral niet hoe je duidelijk kunt maken dat je een ander stel wel leuk vindt. We hingen wat aan de bar en kletsten, strak van de spanning, over koetjes en kalfjes. Na een tijdje zijn we verder gaan rondkijken op de bovenverdieping en we zagen wat mensen die elkaar aan het masseren waren, in een andere ruimte werd een dame omringd door meerdere mannen waar ze luidkeels van genoot, even verder lag een stel alleen…wij erop af…. en gingen dicht in de buurt liggen. Als snel gingen voorzichtig wat aaiende handen over en weer en het ijs was gebroken. We hadden ze niet eens gezien toen we aan de bar waren…
Er is geen “formule” om te beginnen met swingen. Het ene stel gaat eens op een naaktstrandje kijken, het andere stel doet partnerruil met een bevriend stel enzovoort, lid worden van een swingers datingssite kan ook natuurlijk.
Praat van te voren met elkaar en maak duidelijke afspraken.
Bijvoorbeeld tot hoe ver je wilt gaan:
Een woord afspreken wat “stop” betekent zodat jullie een onprettige situatie kunnen afbreken.
Alleen met een stel, groepje stellen of single mannen/vrouwen erbij?
Probeer je van te voren te oriënteren als je bijvoorbeeld naar een parenclub wilt gaan, op bepaalde avonden mogen geen single mannen naar binnen en op andere momenten zijn er juist thema avonden die je aan kunnen spreken. Wat ik wel adviseer is, om voor de eerste keer in een wat kleinere club te gaan kijken. Je moet een beetje handig zijn in contact leggen maar de tegenpartij ook, dus als je in de fun staat met 150 stellen dan kan het wat te druk overkomen waardoor de contacten moeilijker verlopen. Kies je daarentegen een wat kleinere club met 50-70 stellen dan voel je op je pumps aan dat het contact leggen wat rustiger en gemoedelijker zal verlopen.
Met deze tips beperk je je kwetsbaarheid een beetje voor de eerste keer, en heb je ietwat meer controle over de nieuwe situatie.
Afgelopen zaterdag ben ik met mijn partner voor het eerst in thermen binnenmaas geweest. War fijn daar en wat een hoop plekken waar je ongemerkt hele stoute dingen kunt doen!
Aanstaande woensdag (22-07) einde middag / avond ga ik (m, 33, slank, sportief en verzorgd uiterlijk) naar Mill.
Nog meer mensen die zin hebben in wat (ont)spanning?
Wij gaan as woensdag heerlijk genieten in Azzura. Zullen er rond 12 uur zijn tot laat.
Zij een heerlijke volle geile dame met grote borsten en dito kont. Hopen op leuke stellen en veel single groot geschapen mannen voor haar.
Erg benieuwd naar de nieuwe cinema ruimte.
Wij.
Wij willen deze week iets leuke doen met museum kaart,in Den Haag.
Wij weet daar een gezellige kleine leuke sauna
Om mee af te sluiten.
P.s ik laat het hier weten..
Welke meid zo graag met mij en me heerlijke man een trio willen
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Weinig, want je hebt zelf een seksuele fantasie. Dus zonder de opponent te bevragen wat in haar fantasierijke straatje ligt, kom je niet ver. Dus ten eerste ben je door met je wens, maar wat hebt jij te bieden?
Xander en Benthe
uit
Groningen 18 juli 2026 om
19:11
Nog een weekje dan gaan wij naar Azzura, donderdag 30 juli gaan we heerlijk genieten. Welke stellen gaan ook heen en lijkt het jullie leuk samen met ons te genieten? Dan ontmoeten we elkaar in het bubbelbad ❤️
Hoi Rob hopelijk kom je morgen zondag ook kan er niet op wachten wil ook in de sling proberen en ik sta voor alles open wat je maar graag wilt hoe kan ik je herkennen laat maar weten groetjes m
Hallo allemaal wij koppel 36-34 willen graag zaterdag of zondag 8/9 augustus naar thermen berendonck of Mill gaan. Wellicht zijn we wel heel vroeg erbij maar we horen het graag als er koppels van onze leeftijd naar een van de locaties gaan die dag. Ik vind het leuk om mijn vriend op te hitsen, en we houden ervan als anderen daarin meegaan? Hopelijk is het lekker weer een van die dagen, buiten in het zwembad of in een sauna. Zei blond, normaal postuur, intiem, 1.70 en hij normaal postuur blond haar en kaal van onder. We horen het graag met evt een hint hoe jullie te herkennen zijn… X Sofie.
Wie gaan er vandaag naar Mill of Azzurra ?
Je kunt mij herkennen aan mijn blonde haar en blauwe ogen , lang sportief postuur . Ik zit nog te twijfelen welke het word , spreek mij gerust aan als je mij denkt te herkennen
Zijn de ganse dag in thermen Bussloo.Wie komen we tegen? Zijn een Belgisch koppel. Zijn vaak in bubbelbaden te vinden .houden van kijken en bekeken worden. Knipoog maar eens als je denkt ons te herkennen.
Dinsdag de 21ste gaan wij met z'n tweetjes m/v lekker naar Elysium Bleiswijk. Zijn er nog leuke, aantrekkelijke koppels of vrouwen alleen, in de leeftijd tussen de 30 en 45 die ook gaan?
Als jullie vanmiddag in Vlaardingen liggen, naaktstrand gedeelte, kom ik jullie graag betrappen hoor.
Morgen gaan wij naar Sameplace in Amsterdam.
Nog mensen met dezelfde ideeen of recente ervaringen aldaar ?
Zal voor ons de eerste keer zijn.
Ijmuiderslag.
Mocht het a.s zondag lekker strandweer worden dan zijn wij op dit stukje strand te vinden.m/v/stel wij liggen gier lekker open en bloot zien en gezien worden lekker.
Hoop dat de chate ook open is ,wie
hoihoi, hier een leuk koppel of een vrouw die zaterdagavond wellicht naar spazuiver of fort beemster gaat? 🙂 hier een single nederlandse man van 34 jaar, gespierde bouw met donkere baard. groetjes!
@M uit Limburg. Kun jij vrijdag 17/7/2026 toevallig niet naar Azzurra?? Heb wel zin om met een lekkere grote Pik te spelen!! Olie erop!! Heerlijk die Paal bewerken. Komen er meer liefhebbers met groot dik gereedschap??
Hoi hoi wij gaat er aanstaande zondag na azurra ik sta voor alles open
En hoe kan ik je herkennen
Laat maar even weten dan kunnen we een leuke middag hebben groetjes m
Wat heerlijk om te lezen de stiekeme spannende activiteiten ideeen. Mag ik er een toevoegen? Is er ervaring om een keer op achterste rij bioscoop een ondeugende spannende avond te beleven? Zijn er dames die daarvoro open staan of die die guilty pleasure delen?
Gisteren in Mill geweest. Heb jullie niet kunnen ontdekken E&E.. wel hele leuke mannen gezien, gesproken en meer... het was weer een heerlijke dag vol mooie momenten!
Zeker voor herhaling vatbaar daar!
Toch blijft ook de nieuwsgierigheid naar een leuk koppel open staan.. 😉
Dus wie weet, een volgende keer!
Fijne zomer allemaal 😎
Goedemiddag op deze mooie zomerse dag ik ben aanstaande Dinsdag 21 Juli aanwezig bij de wellness boot in Mill.
Fitte verzorgde jonge man bandje binnenste buiten.
Rond 14:00 uur in het bovenste bubbelbad wie weet treffen we elkaar mar 😉
Hey suprise stel lijkt me leuk om jou vrouw te verrassen we kunnen ergens afspreken en kom ik erbij en kunnen we wel een leuke ervaring beleven........
Lijkt me ook wel spannend.....
Ik ben rond 40 en ben getint ik heb half lang donker bruin haar.... Donker bruine ogen....
Ik hoop tot gauw.....
@M&M
@Mayn
en @Stelletje7582
Wij (F en S) komen vanmiddag ook naar Azzurra, dat zal rond 15u zijn. Voor ons is het de eerste keer. Heel spannend allemaal, een beetje eng zelfs. Misschien willen jullie ons een beetje wegwijs maken in het wereldje. Met "knikkende knieën" maar toch ook best zelfverzekerd komen wij straks jullie kant uit.
@Mayn en @Stelletje7582 leuk dat we niet het enige stel zijn vanavond, wordt het toch een stukje spannender van. Wij zullen er pas tegen 19:00 uur zijn. Om ons te herkennen: Zij heeft een vrouwelijk, wat steviger figuur, halflang blond krullend haar (ze draagt een gouden haarclip). Hij is sportief gebouwd en heeft een korte blonde coupe (beiden rond de 40 jaar oud). Je zult ons vanavond vast vinden rond de jacuzzi's of bij de matrassen. Hoe kunnen we jullie herkennen?
Goedemorgen,
Wie gaat er dinsdag naar de wellnes boot in Mill.
Ik ben er vanaf 1330 tot sluit.
Laat me graag verwennen in het bubbelbad of stoom sauna.
Hoor het graag.
@Heleen, dat is idd de juiste plek! Wij waren helaas niet van de partij vandaag. Echter is daar regelmatig genoeg actie te vinden. Helaas blijf je die ouwe stokstaartjes starende vooral oude mannen houden. We hopen je de volgende x daar te treffen. Laat het vooral optijd weten als je gaat;)
@Heleen..nee dat is precies de juiste plek. Ik ben er ook nog geweest. Wel pas rond 19:30..vermoedelijk was je toen al weg? Laat het volgende x vooral weer weten en misschien treffen elkaar kan. Gr een fitte jonge (36) man;)
Weet iemand een leuk plekje in de buurt van leiden om eens te bezoeken. Een keer eerder in een club geweest en dat was erg leuk. Zijn erg benieuwd naar andere plekjes. Man 45 en vrouw 42 (bi)
Goedeavond allemaal, gaan er morgen overmorgen ( donderdag of vrijdag ) nog stelletjes naar de duinen bij hoek van Holland of de Maasvlakte ? Eventueel noord aa is ook een optie. Ik ben een blonde man met blauwe ogen van 37 met leuk speelgoed en vind het geil om naar jullie te kijken of mee te doen. Daarnaast vind ik het gezellig om te kletsen en interesses te delen. Hoor graag van jullie , fijne avond
Hallo
Woensdag 22 juli ga ik naar de sauna in Helmond, lekker genieten van de eerste vakantie dag.
Welke bekende komen ook.
Ik heb zin in een gezellige geile middag.
Ben er om 16 uur.
Laat even wat weten, dat is goed voor de spanning op te bouwen.
Voor iedereen een fijne vakantie, geniet van het leven
Morgen ben ik vanaf 12/13h in sauna Mill. Bruine slippers, oranje handdoek. Zijn er leuke stellen of vrouwen die ook komen en zoeken naar wat meer meer? Spreek me gerust aan
Hallo lieve swingers en sexy mensen. Vandaag ben ik bij het naaktstrand op Callantsoog. Buiten hier en daar wat glurende *vooral oudere mannen. Ik ven na de laatste strandtent nog even verder gelopen en heb een plekje gezochg aan de duinrand. Ik heb gelaas niets spannends gezien. Al voelde ik me heerlijk vrij en opgewonden met de zon op mn blote lijf, had ik stiekem gehoopt om geile stelletjes of wat jongere mannen te "betrappen". Zit/zat ik op de verkeerde plek? Help this girl out!
Stelletje7582
uit
Amersfoort 15 juli 2026 om
17:58
Hi M&M uit Doetinchem.
Ondanks de hitte zijn wij morgen begin in Beuningen hoor. Schatting is rond 15.00 uur... tot? Liefst héél lang. Spreek ons gerust aan. Hoe herkennen we jullie? Hebben jullie ook SDC?
Wij zitten meestal buiten of in de jaccuzzi's... tot morgen!
Gisteravond voor 't eerst bij het Engelermeer geweest en een leuk stel ontmoet (uit Helmond).
Alleen maar wat gekletst en veel info gehoord. We waren daar gewoon te laat op de avond.
We zouden jullie graag nog een keer ontmoeten.
Vandaag lekker met zijn 2en naar de saunaboot in Mill. We zullen vaak te vinden zijn in het bubbelbad boven of de stoomcabine links achterin. Bandje om de pols binnenste buiten dragen. Wie weet zien we elkaar.
@stelgeffen, leuk dat jullie ook komen! Wij hopen meer stellen te treffen. Parkeren bij het engelervisserspad. Dan links af lopen langs water en HSV, alsmaar door blijven lopen. Dan kom je een hek tegen daar ga je doorheen en dan loop je nog een stukje door. Kan niet missen als je de waterlijn aanhoudt. Tot morgen xx
@stelgeffen; filter het gastenboek ff met mijn naam. Dan vind je snel de info die je zoekt. Ik heb een tijdje geleden een paar berichtjes geschreven over de locatie, hoe er te komen en wat je gemiddeld ksn verwachten. Veel plezier
@M&M,
Wij zijn er aanstaande donderdag ook. Rond 11 uur zijn we er.
We hebben er zin. We zijn allebei voor veel in
Het is altijd weer een verrassing hoe de dag verloopt.
@ stel Oss en @ HenJ Den Bosch wij willen morgenmiddag ook eens naar het stoute gedeelte van het engelermeer gaan. Het is voor ons de 1e keer maar we weten niet precies waar we moeten zijn. Kun je ons misschien zeggen waar we precies moeten zijn. Wij 55 en 58 zij bbw. groetjes en alvast dank...
Leukstelnh uit zaanstad.
Altijd leuk een naturisten koppel te ontmoeten.
Wij gaan graag naar ijmuidenslag,aan de noordkant gaan wij het strand op,dan gelijk links t.h.v de 2e heuvel liggen wij meestal.
Dus als jullie eens zin hebben,
Het begint weer te kriebelen om Azzurra weer eens te bezoeken dus 18 juli gaan we weer heen... Neem mee gezelligheid massage olie voor een leuke dame die interesse heeft in een ondeugende 🙌massage....Begin lekker aan de bar met een drankje en herkenbaar aan tatoeages op mijn benen
Hallo stel HenJ Den Bosch wij denken erover om morgen ook naar engelermeer te gaan. Naar het stoute gedeelte, normale naaktstrand eens een keer overslaan. Morgenmiddag nog meer stellen die komen om het evenwicht tussen mannen een beetje gelijk te trekken? Wij beide 41, zij blond hij donker en een klein streepje
@ikke. Er zijn vaak veel mannen daar. Meestal ook wel wat bedrijvigheid. Ik ga donderdag na het werk even. Rond een uur of half 5. Misschien ben je er dan ook? Weet niet of een man je interesse heeft.
@leukstel020. Ja, toen waren wij er nog. We lagen aan de andere kant op het grote veld. Zijn wel even wezen zwemmen aan die kant, maar toen lagen jullie er denk ik nog niet. Wel een ander knap koppel. Die lagen op het strandje. @leukstelnh. Kom eens gezellig naar het naakstrandje op Oostzaan.
Hallo allemaal,
A.s. donderdag (16-07) zijn wij van plan om in de avond naar Azzurra te gaan. Zijn er met dit mooie weer nog andere stellen te vinden of zoekt iedereen de spanning in de buitenlucht op?
Wij zijn een stel van 39 en 40 jaar oud en hopen veel anderen te ontmoeten!
Pim jammer jullie zondag gemist te hebben. Vandaag ook gezandstraald maar in de duinen goed te doen. Ik ben er morgen weer om 15:00. Kijk graag en zal zoeken naar blauwe en blauwwitte parasol. Ik blauwe handdoek en zwarte rugtas. Hopelijk tot morgen
Hoi mede swingers, wij zijn nieuw met stranden. Daarom hier de vraag aan jullie.
Wij willen vrijdag 17 juli in de middag samen of met meer relaxen. Contact met een leuk stel zouden wij waarderen. Waar kunnen wij terecht of wie nodigt ons uit om samen te genieten. Hoeft niet perse een strand te zijn. Rob is slank, 51. Anke is 33 en een bbw. Beide bi. We horen graag van jullie
Hallo mede swingers. As woensdagmiddag kinderen naar school en Bso willen wij naar het ondeugende gedeelte van engelermeer. Wij in de 30, alles strak en kaal geschoren. Komen er nog meer stellen laat het ons weten, anders misschien Berkendonk.
Pim@ jammer jullie zondag gemist te hebben. Vandaag ook gezandstraald maar in de duinen goed te doen. Ik ben er morgen weer om 15:00. Kijk graag en zal zoeken naar blauwe en blauwwitte parasol. Ik blauwe handdoek en zwarte rugtas. Hopelijk tot morgen🤗
Stelletje7582
uit
Amersfoort 13 juli 2026 om
17:39
Azzurra 16 juli 15.00 uur....
Welk spontaan en ontdekkend stel komt bij ons in de jaccuzzi zitten en komt ons lekker betasten en...wie weet? Is de klik er? Dan kan er héél veel. Zij bi, hij bi-ontdekkend. Liefst een geil stel dat spaghetti sex ook héél geil vindt. Tot donderdag?
Wij 51 m & 44 v....
@leuk stel uit Zaandam, wij waren er ook.
Helaas pas rond 19.00 tot 20.15 want hadden een drukke dag gehad.
Waren jullie er toen nog?
We hebben wel wat stellen gezien, wij lagen waar de slingers opgehangen waren bij het vaste groepje vlakbij.
Jongstel Nijmegen
uit
Nijmegen 13 juli 2026 om
15:54
Hoi Ton,
Sorry voor de late reactie wij willen alleen met koppels afspreken niet met single mannen.
Wij zijn een jong stel van 31 en 32. Meerdere malen bij azzura geweest en willen nu graag voor het eerst een club bezoeken. Het liefst niet te commercieel/kijk ons kijk mij vibe.
Wie gaat ons wat aan?
Dankjewel alvast
Liefst mevrouw P 31 jaar
Geesterambacht.
Morgen wil ik eens op geesterambacht kijken of daar nog spannnende dingen gebeuren.
Waar moet ik gaan liggen om de meeste kans te hebben,lees er weinig over.
Ik lig op een licht groene handdoek wil ‘s morgens vroeg gaan, m,v,stel spreek mij maar aan.
Heeey H&H, zeker lekker genieten! kom er ook regelmatig Laakse strand. Was er gister niet en wil niet opdringen daar zijn er al genoeg van. Komen jullie regelmatig? Heerlijk stiekem genieten!!! Wie weet volgende keer.
Hey ik ga naar laakse strand zijn er nog meer stellen die daar zijn of gaan lijkt me lekker om erbij te liggen en te kijken..... Ik heb half lang haar in een knot en ben donker getinte.... Geef maar een zwaai als je me ziet of een teken dat ik erbij kan...... Ik ben er zo rond 15.00 ....
@B&C hoe zijn jullie te herkennen? Ik lig ook op Bussloo nu, ‘t is gezellig druk. Ik ben een jonge man, 38 en licht gespierd. Leuk om te kijken en bij de juiste klik open voor meer. Heb een camo tas en grijze handdoeken.
Gisteren op het naaktstrandje in het Twiske geweest. Nog nooit zo druk gezien. Super gezellig en lekker kijken naar de mensen. Ook gelukkig veel koppels.
J en c.
Ik wil wel even op je reactie reageren.
Als wij melden dat we er voor open staan,word er misschien gelijk iets van verwacht,en dat willen wij niet, misschien niet ….wat je verwacht
Dus lekker kijken geilen en wie weet.
Even goeie vrienden wij bekijken het iets anders.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Mee eens, je bepaalt zelf je output. Goed dat je dat even zegt.
Net terug uit Hoek van Holland. Letterlijk gezandstraald op het naaktstrand. Zijn de duinen in gegaan met een blauwe en een blauw witte parasol. Daar samen heel geil gedaan. Wel wat mannen voor zien lopen, echter niemand bleef ‘hangen….gemiste kans heren.
Dinsdag gaan we weer…..
@Bizonbaaaaaaai
Door draaihek en doorlopen om de baai heen. Halverwege of aan de Waalstrandjes is actie (nu ook). Ik lig zelf halverwege baai, 2 grijze handdoeken en camo tas. 38 jaar, blond, geschoren en altijd in voor wat gezelligheid of meer. Spreek me gerust aan 😊
Hoi Allemaal,
Het is weer heerlijk genieten op het Laakse naaktstrand in Zeewolde.
Steeds meer ondeugende stelletjes, zodat wij ongestoord kunnen genieten van elkaar op mooie ruime strand.
Beetje afgelegen maar dat is juist prettig.
Groetjes geilstellig stel.
Goedemiddag. Morgenmiddag zijn wij (stel 34 en 30) van plan om naar Neeltje Jans te gaan. Houden wel van een beetje aandacht, vooral van andere stellen/vrouwen. Gebeurt er daar nog wel eens wat spannends?
@Stiefpat Is al even geleden maar ik las je bericht over de Heuvelrug in Veenendaal. Onze favoriete sauna, zoeken daar zelf soms even een lege sauna op maar jullie zijn daar ook wel voor in?
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
@Stiefpat Is al even geleden maar ik las je bericht over de Heuvelrug in Veenendaal. Onze favoriete sauna, zoeken daar zelf soms even een lege sauna op maar jullie zijn daar ook wel voor in?
wij, ik 53 en zij 47 willen graag een keer iets meer meemaken in het leven..
hoe pak je zo iets nou echt precies aan ?
Gaan 16 maart naar Azzura,m 60 V 50, zijn er meer dames plus?