Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Jullie zijn misschien al eens in een parenclub geweest of bij een stel thuis geweest voor een date. Jullie hebben dan vast ook wel eens opgevangen dat er thuisfeestjes worden georganiseerd. Hoe kom je op zo’n feestje en wat kun je verwachten? Bij een parenclub kun je rondlopen en een stel uitkiezen wat je leuk lijkt, dat is vrijblijvend. Als je 1 op 1 afspreekt kan dat wel eens tegenvallen.
Hoe zit dat met de klik op een thuisfeestje? Bepalen de gastheer en-vrouw wanneer iedereen in lingerie omkleedt, net zoals in de parenclub? Liggen de matrassen al klaar als je binnenkomt?
Op een thuisfeestje kom je niet zomaar, je moet hiervoor uitgenodigd worden want het is een besloten feestje. Degenen die het organiseren (hosts) zijn meestal mensen die dat wel vaker doen en proberen de gasten een beetje te laten matchen. Het is handig om op een datingsite te staan met een profiel want zo kunnen zij op basis van jullie profiel een keus maken of jullie erbij passen of niet. In je profieltekst of speeddate kun je aangeven op zoek te zijn naar feestjes. Ze zullen kijken naar leeftijd, type mensen, spontaniteit, druggebruik en jullie sexuele voorkeur. Het is bijvoorbeeld niet handig om in een groep van dertigers ook een stel van rond de zestig te laten komen, dat zul je zelf ook begrijpen. Dat gaat niet werken.
Feestjes vinden meestal spontaan plaats en er zijn ook mensen die een zolder hebben omgebouwd of zelfs een tuinhuisje met jacuzzi er op na houden, dit zijn de veeldaters. De mensen die komen zijn vaak bekenden of swingers die in een privé-whatsapp groepje zitten. Om de diversiteit te stimuleren nodigen ze dan naast de vaste groep wisselend, als extra, een paar nieuwe gasten uit via de speeddates.
Tip
Je kunt een presentje meenemen of een bijdrage in de kosten doneren aan de organisator, dat is niet verplicht maar wel zo netjes. Soms staat er een pot waar je geld in kunt stoppen. Een kado-idee is bijvoorbeeld enkele flessen wijn/cava en wat zoutjes, snoepjes, kant en klaar fruitbakjes, slagroompatronen of een fles Xman/Eros olie
Thuisfeestjes worden door veel mensen als intiemer ervaren dan een parenclub, het is ook een stuk goedkoper dan 120 euro aftikken in de parenclub en op een feestje zijn de mensen sneller intiem met elkaar. In een grote parenclub lopen de mensen als kippen in een hok langs elkaar heen en weten niet meer op wie ze hun aandacht kunnen richten, dat probleem heb je in de privésfeer veel minder.
Hoe verloopt zo’n avond dan?
Jullie zijn uitgenodigd en hebben de badkamer thuis goed bezocht, zijn netjes geschoren op de juiste plekjes, nageltjes gelakt en hebben een weekend tasje ingepakt met eventuele lingerie, condooms, glijmiddel en/of speeltjes. Je glijdt in je mooie pumps en stapt in de auto. Je ziet er sportief gekleed uit maar niet veeeel te sexy. De buren van de hosts hoeven niet te weten wat er zich allemaal afspeelt en door de week moeten die mensen ook nog in hun eigen buurt kunnen wonen… Jullie bellen aan en de deur gaat open, in de deuropening staat een man die je herkent van de profielfoto’s en ietwat zenuwachtig begroeten jullie en na drie klapzoenen ga je de gang door. In de woonkamer staat de gastvrouw (god, wat is ze leuk) en op de bank zitten drie stellen relaxed met een wijntje. De mensen staan enthousiast op en stellen zich voor. Terwijl je groet voel je aan de warmte van het begroeten al met wie je meer en met wie minder een klik is. Geen nood, we moeten nog praten. Iedereen gaat rustig zitten en het gesprek gaat verder waar het gebleven was. Opeens stelt iemand van de bank een vraag aan jullie, jullie antwoorden en het ijs is al een beetje gebroken. Daarna gaat de bel en er komt een ander stel binnen. Je vraagt je af: hoeveel komen er eigenlijk? De host voelt dat al aan en zegt uit zichzelf al: “We verwachten hierna nog 1 stel”. Een mooi getal…schiet er door je hoofd. Op een gegeven moment is iedereen binnen en geacclimatiseerd, de gastheer vraagt dan of iedereen een klik heeft met elkaar. Het kan zijn dat iemand het totaal niet ziet zitten.
Tip
Als je weggaat zeg dan dat je de klik niet zo hebt, geef en-public niet de echte reden op: dit kan erg kwetsend overkomen.
Nadat iedereen overeengekomen is dat het een “gezellige avond” gaat worden met elkaar gaan vaak de dames zich eerst omkleden. Vaak heeft de host een logeerkamertje waar je je spullen kwijt kunt, laat echt waardevolle dingen in de auto of thuis. De mannen hoeven niet echt om te kleden dus die schieten een knappe boxer aan en eventueel een sexy gaashemdje. De host pakt een stapel matrassen van de eerste verdieping en de mannen bouwen vervolgens gezamenlijk de huiskamer om naar een groot matrassenparadijs.
Eenmaal omgekleed komen de dames sexy de kamer binnenlopen en trekken degenen die elkaar al een beetje hadden uitgekozen naar elkaar toe. Sommige stellen vinden het prettiger eerst elkaar een beetje op te warmen en dan gaan al snel handen voelend over en weer en vindt er partnerruil plaats (dit heeft onze voorkeur overigens). Als de eerste ronde is geweest na een half uur tot een uur gaan meestal de mensen roken of drinken lekker wat, sommige dames kleden zich even om of gebruiken de badkamer om kort op te frissen. Daarna gaat iedereen het matras weer op en wisselt men vaak van partner. Sommige dames halen hun hart op met een dp-tje want er zijn meerdere mannen….overigens kan het zo zijn dat er ook naast alleen stellen ook single mannen zijn uitgenodigd, maar dat kun je vooraf even vragen als je daar liever niet mee wilt, dan ga je natuurlijk niet naar dat feestje, maar expliciet naar een stellenfeestje.
Dit brengt me ook op het feit dat single mannen vaak succes hebben als ze zelf een blokhut in de achtertuin bouwen of de zolder functioneel in te richten. Wanneer je op SDC zit en jij thuisparties organiseert komen daar genoeg stellen met een tekort aan feestruimte op af.
Hoe lang een feestje duurt kan ik je niet zeggen. We hebben ze om 1 uur zien eindigen, om 4 uur en de volgende dag pas. Dat ligt geheel aan de sfeer, het type mensen en het drank/drugsgebruik.
Voor thuisfeestjes kun je het beste lid worden van een goede datingsite zoals SDC. Exclusief via onze link krijg je 10 dagen toegang en kun je het even uitproberen.
Hallo John. Bedankt voor je berichtje,
Als wij het goed hebben , is het nieuwe zwembad nog helaas nog niet geopend . Jammer, want mijn vriendin word juist zo enthousiast van een zwembad ! Nog tips Groetjes Coen
B&C
uit Gelderland schreef op 15 juni 2026 om 14:35
Eindelijk komen er weer mooie dagen aan.
Wij zijn dan te vinden op het strand van Bussloo.
Als er leuke stellen ook een dezer dagen in Bussloo neer strijken lezen we dat graag misschien een kletsje maken drankje doen het leven leven.
Leonie en Harm
uit Doetinchem schreef op 15 juni 2026 om 13:23
Hoi, nog meer leuke stellen die morgen naar stroombroek gaan? Wij denken erover als de kids op school zitten om van 10-2 te gaan? Nog meer stellen morgen?
072koppel40/50
uit Alkmaar schreef op 15 juni 2026 om 13:12
Het mooie weer komt eraan en wij liggen altijd tussen schoorl en bergen aan zee in de duinen. Welke stellen komen hier ook. Tot nu toe nog niets meegemaakt maar hopen op meer.Wij zijn er rond het weekend zeker.
john
uit Nijmegen schreef op 15 juni 2026 om 13:05
@Coen, vragen over de verbouwing van Azzurra.... tja dat is een lang verhaal en schijnbaar heel moeizaam. Er is een nieuw bioscoop gedeelte al een paar maanden en nu wordt de keuken aan gepakt en veranderd. Daarna gaan ze langzaam verder met een grote sauna ruimte met haman bed erin, meer lockers en inderdaad een grote zwemjacuzzi maar dat zal wel eind van het jaar worden.
Groetjes
Johnnie
uit Brabant schreef op 15 juni 2026 om 11:39
Hoi hoi, wij stel eind 30 gaan donderdag naar Mill, man hele dag, vrouw helaas pas vanaf 17u ongeveer. Vorige keer lekker samen gespeeld in de bubbelbaden en stoomruimte, helaas geen gelijkgestemden gezien. Nu wel?
Rotterdammerts
uit Rotterdam schreef op 15 juni 2026 om 11:18
Hey lieve mensen
Met het prachtige weer in aantocht waren wij benieuwd waar in de omgeving Rotterdam er nog wat spannende dingen gebeuren in de buitenlucht? Noord-AA kennen we wel, maar dat is vast niet de enige plek? Waar moeten we zijn voor wat swingersactie? Vlietlanden misschien ook nog?
Bussloo, Azzurra etc zijn wat ver weg voor ons helaas
Tjeerd
uit Rotterdam schreef op 15 juni 2026 om 11:13
Zie dat meerdere berichten van o.a mij zijn verwijderd. Heb eigenlijk geen idee waarom, maar dat maakt ook niets uit. Morgen rond 12.00 uur Maasvlakte. Hopelijk komen er meer.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Dan heb je @iemand geschreven met ook nog een vraag, ik doe niet aan vragen van vrienden doorgeven, dat dus. Maar gezien je nieuwe berichtinhoud wist je dat zelf ook wel, maar toch er over beginnen. Dat zegt me opeens veel, en dan word je weggejorist.
Als er aan iemand een bericht is gericht met een mededeling, dan laten we dat wel door, dat leidt namelijk niet tot vraag-antwoord spelletjes. Want ik mag het Jorissen doen, en daar pas ik voor. Dat geldt ook voor dames en stellen, we houden het graag leesbaar voor algemeen belang
Milo33
uit Limburg schreef op 15 juni 2026 om 10:23
Hey koppel 52 53,
Ik ga dalijk ook naar hezemeer, als het jullie leuk lijkt kunnen we meeten. Ik man van 37 en sportief gebouwd. Misschien tot straks xx
Jeroen en Yvonne
uit Eindhoven schreef op 15 juni 2026 om 09:19
Hallo medeswingers,
Welke koppels gaan aanstaande donderdag naar Azzurra toe?
Lekker genieten. Fijne sfeer. En van het weer.
J is 55 en Y is 47.
Groetjes
Ik ga woensdag dagje alleen naar de sauna en Mill en vrijdag samen dagje met mijn manlief. Volgende week woensdag gaan we dagje naar wellness Helmond. Tref ik of wij nog iemand voor leuk gesprek
J en T
uit nijmegen schreef op 14 juni 2026 om 12:37
HI Wij zijn een gezellig stel en gaan woensdag middag naar Sauna boot Mill wie komen we tegen?
Zij een beetje bi schierig, hij een echte teaser en pleaser. 45/50 jr intiem glad en pretoogjes. Wie komt er mee uitdagen?
@kenneth, zonder te vragen zou dit zeker niet gewaardeerd zijn geweest😉 maar gelukkig niet gebeurd😊
@ onervaren koppel, nee we kunnen jullie niet herinneren sorry. 😊
Dinsdag 16juni ga ik na een lange tijd weer eens naar de saunaboot in Mill. Ik heb al veel leuke/spannende momenten mee mogen maken in verschillende sauna’s .
Welke leuke dame/stel gaat ook? Niks moet en alles met wederzijds respect.
Ik ben een sportief gebouwde man van 39 met een volle bos haar( hoofd).
Tot dinsdag in Mill?!
Koppel 52 53
uit Valkenswaard schreef op 14 juni 2026 om 07:23
Hoi, maandag Hezemeer. Wie is de man die heeft gereageerd en laat weten dat hij in de Hamam is. Als we in bubbelbad zitten, zitten we heel dicht bij elkaar. Hoe herkennen we jou. Zij een flinke cup D en een geile koppies. Ben je bi? Hoelaat, enzo.
Chantal
uit Lelysta schreef op 13 juni 2026 om 18:10
Vanavond gaat deze curvy blonde jongedame de slet uithangen in Showboat tijdens de Curvy&Fabulous. Ik mag vanavond alleen op jacht. Ik hoop dat er veel grootgeschapen blacks aanwezig zijn om mij te verwennen. Zaad mag in m'n mondje en over mijn grote borsten cup E
Lekkere volle meid sla ik ook niet over
Tot vanavond
Vandaag heerlijk dagje Mill geweest met een vriendin. Hoop oogjes weer voelen prikken, toevallig iemand van hier? Ik had een roze witte gestreepte handdoek en een (vind ik zelf) leuke piercing op een leuke plek. Heerlijk om als 2 vriendinnen lekker bij te kletsen❤️
Stel onervaren
uit Helmond schreef op 13 juni 2026 om 09:04
@ M30+ Wij misschien ook vandaag. Fantasien zijn er wel. Maar vr durft nog niet goed. Misschien langzaam opbouwen licht contact met been tegen been en steeds een stapje verder. Blijven ook slapen.
J&C
uit Den oever schreef op 13 juni 2026 om 08:53
@lekkerstel, je zou fort beemster kunnen proberen. Aardig grote sauna met hele goede stoomsauna en eiland klein bali waar het savonds rustig is. Zoeken jullie een stel of is man alleen ook welkom
Lekkerstel
uit Amsterdam schreef op 13 juni 2026 om 08:31
Lekker sportief stel, begin 40. Zijn een paar keer op een donderdag naar azurra geweest, beviel goed 😉
Welke reguliere sauna’s zijn ‘leuk’ op een dinsdag ? Zie er hier altijd een paar voorbij komen.
Zwaluwhoeve, Veluwse bron, saunaboot. Ja en we snappen dat het primair normale sauna’s zijn …..
Ook gekeken naar clubs , maar dat zijn alleen maar gangbangs op di, niet echt ons ding. Tips zijn welkom ! 😉
Hezemeer
uit Brabant schreef op 13 juni 2026 om 08:04
Hoi koppel 52 53 uit Valkenswaard, bedoelen jullie sauna Hezemeer? Hoe zijn jullie te herkennen? Ik ben te vinden in het bubbelbad binnen bij de Hamam.
Koppeltje
uit t, Harde schreef op 13 juni 2026 om 07:43
@Zwaluwkoppel Ja het was heel jammer dat jullie de seintje niet kregen 😳 jullie zagen er lekker uit 😳 Wij ziin meestal bij de Zwaluwhoeve, maar als we spannende dagje van kunnen maken beetje elkaar opgeilen van ver of met ze 4e in de jacuzzi zitten willen we best ook wel langs de Veluwse bron komen 😳
@Stelletje uit Meppel Dat zou goed kunnen we zijn af en toe bij de Veluwse bron, maar vaker bij de Zwaluwhoeve. Wij vinden het wel leuk om andere koppels op te geilen en van ver te pesten. Of dat nou in t bad is of sauna 😳 We zullen ook vaker opletten op stiekeme geile gedrag 😳
Laat het ons weten een keertje als jullie beide koppels weer eens gaan! 🥵 🥵
Zwaluwkoppel
uit Arnhem schreef op 12 juni 2026 om 23:27
@stelletje uit Meppel, wij herinneren jullie niet.. hoe kunnen we jullie herkennen? Wat is jullie leeftijd? Het klopt dat wij in de jacuzzi zaten ‘s avonds!
@koppeltje wij wisten niet zeker of jullie dit zo bedoelden!😳 Maar weten zeker nog wie jullie zijn. Wij zijn niet van plan om nog naar zwaluwhoeve te gaan. Wellicht Veluwse bron!
paar50/50
uit Gennep schreef op 12 juni 2026 om 20:32
Beste gastenboek lezers. Wij zijn enkele keren naar Azzurra geweest en vinden dat prachtig fijn. Nu zijn we aan het kijken of er nog zoiets in nederland is maar komen behalve steamworks( die inmiddels dicht is) niets in dit soort uitgaansgelegenheid tegen. Een parenclub is misschien iets te vroeg voor ons. Heeft iemand tips waar we de volgende keer naar toe kunnen gaan?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Azzurra is niet te vergelijken maar de zou erosauna Javali in Heerhugowaard kunnen overwegen. Helaas geen stellendag maar wat leuk is, dat Javali een beetje tussen sauna en parenclub inzit. Er zijn meerdere zitjes en kamertjes, hoekjes matrasjes massagetafels etc. Aan de bar kun je gratis massageolie verkrijgen. Niet duur met eten maar wel alles frituur
Defensie35
uit Enschede schreef op 12 juni 2026 om 19:50
Voor werk zit ik de komende tijd veel in Enschede.
Vraag aan de stellen / vrouwen in Enschede en omgeving. Welke sauna raden jullie aan?
Zelf opzoek naar (ont)spanning 😉
Stel52
uit Zwolle schreef op 12 juni 2026 om 16:02
@stel6061 & stel3237 & stel 4640: wij zijn ook van de partij de 18e. Beide 50-ers, dame actief bi. Hoe herkennen we elkaar ? Wij hebben wel zin in lekker bubbelen en meer X
Mike&Senna
uit Harderwijk schreef op 12 juni 2026 om 14:34
Wij gaan morgen (Zaterdag 13 Juni) naar de Veluwse Bron en zijn niet ervaren op het gebied van swingen. We hopen vooral een ander stel te kunnen spotten die bezig is (om te kijken) en misschien zelf ook wat te laten zien. We hebben geen zin in een man alleen, die zien we wel eens opdringerig voorbij komen en dat vinden we niks. Wij zijn te herkennen aan onze matching donker blauwe handdoek en bandje om de enkel. Geef maar een knipoog als je ons ziet.
Stelletje
uit Meppel schreef op 12 juni 2026 om 14:22
@zwaluwkoppel & @Koppeltje wellicht hebben wij elkaar ook gezien in de Veluwse bron, en hopelijk snel weer!
Wij hebben ook een ander heel leuk koppel gezien, we lagen vanuit het kleine badje buiten richting de jacuzzi’s te kijken ‘s avonds. En in het achterste bad zat een hele leuke blonde vrouw met een leuke jongen die bruin haar had! Wij probeerde ook te seinen, maar helaas. Hopelijk een volgende keer!🥵🥵
Als jullie mee lezen, we komen graag in contact!!
Koppel 52 53
uit Valkenswaard schreef op 12 juni 2026 om 11:25
Wij geil bij koppel gaan maandag naar het Hezemeer. We zijn niet vies van een verloren hand, en bij klik naar hotelkamer waar we verblijven. Beide bi, geschoren. Wie?
StelletjeNima
uit Nijmegen schreef op 11 juni 2026 om 22:25
Hé,
Wij zijn zaterdag bij concert in 013 en slapen in de buurt . Meer mensen die gaan? Of leuke adresjes in de buurt weten? We zijn ontdekkende en willen graag in contact komen met stellen met ervaring. 🔥(M+V rond de 40)
Koppeltje
uit t’ Harde schreef op 11 juni 2026 om 20:38
Hi Zwaluw Koppel!!
Wij zagen jullie in de buiten bad in de hoek. We keken nog naar jullie en gaven jullie kleine hints 😳 Wij zijn Jonge 28 en meisje 27. Allebei donker haar en paar tattoos! Bij jullie had de jongen een baard en donkere haren en meisje was blond 😳 We wouden jullie beetje uitdagen, maar kregen jammer genoeg geen reactie terug van jullie. Lekker zagen jullie eruit 😳 Nog van plan voor een nieuwe bezoekje aan Zwaluwhoeve of ergens anders?
Goeieavond, zijn er toevallig nog gezellige mensen die morgen naar de sauna boot in mill gaan. Lijkt me leuk om nieuwe contacten te leggen. Ben benieuwd of er iemand van hier aanwezig is. Groeten
Zwaluw koppel
uit Arnhem schreef op 11 juni 2026 om 19:00
Hoi Koppeltje uit T Harde. Wij zijn de blonde meid en jonge die afgelopen vrijdag 5 juni in de Zwaluwhoeve waren. Hoe zagen jullie eruit? Volgens ons hebben we jullie gezien.
Mistermenow
uit Lelystad schreef op 11 juni 2026 om 16:47
Hey rob hoe herken ik jullie ik ga vanavond ook naar veluwse bron.....
Ik ben slank.getint en heb lang haar in een knot....
Licht blauwe handdoek.....
Als jullie er zijn geef een bericht kan ik jullie makkelijker vinden misschien een plek of bubbelbad....
Ik ben onderweg....
AlexDenise
uit Eindhoven schreef op 11 juni 2026 om 12:29
@Stel40+ uit Twente, de ervaring met cuckold houdt op bij dat ik weet wat het is. Wij zitten sowieso in een ontdekkende fase. Waarin we nieuwsgierig zijn wat het met ons doet om of anderen aan te raken of aangeraakt te worden door anderen. Denise is daar terughoudender in dan ik (Alex). Wij zijn zelf 47 en 51 en hebben een slank/sportief uiterlijk. Dat is ook waar we naar op zoek zijn. In principe date ik niet alleen, iets wat in een latere fase mogelijk niet uitgesloten is.
Ik zou het nog steeds erg leuk vinden om jullie een maal te treffen, waarbij de voorkeur voor een sauna uitgaat, daar Denise ten eerste terughoudender is en niet een groot fan van naaktstranden is.
Mogelijk kunnen we een keer makkelijker praten, op het moment dat de chatbox hier weer open is. Als ik naar de weersvoorspellingen kijk vermoed ik dat dat niet heel lang gaat duren 😊.
Hoi!
wij (mijn vriendin 38 en ik 40) gaan vanavond sauna genieten bij de Veluwse Bron. Nu zijn wij een beetje ontdekkende en zouden het leuk/geil vinden wanneer wij vanavond iemand (stel, (bi)man, vrouw) treffen en sauna-avond helpt geil af te sluiten..
Stelletje7582
uit Amersfoort schreef op 11 juni 2026 om 06:31
Hey hallo daar!!
Vandaag, 11 juni zijn wij (51+44) te vinden in Azzurra. Zij is op zoek naar een stel waarbij ze haar kutje mag likken en de man mag haar neuken. Liefst in doggy. Hij kijkt toe of beft de vrouw (want impotent) dus jullie hebben geen last van hem. Pak haar. Neuk haar. Vul haar..... in ieder gat.
Hoi
Woensdag 17 juni, vanaf 16 uur ben ik van plan om naar de sauna in Helmond te gaan.
Vaak te vinden in het bubbelbad.
Zijn er gezellige dames tussen de 45 en 55 jaar die ook zin hebben in wat spanning tijdens de ontspanning ?
Laat maar weten, xxx mark
Stel40+
uit Twente schreef op 10 juni 2026 om 19:21
@alexendenise, zijn jullie bekend met cuckold? Waar zoeken jullie naar? Hoe zien jullie er uit? En date jij ook alleen Alex?
Idd leuk om elkaar keer te treffen in de sauna of strand Bussloo bijv. Groetjes👋👋👋
Wendy en Daan
uit Lelystad schreef op 10 juni 2026 om 17:05
Komende zaterdag naar Curvy&Fabulous om Showboat in Zaandijk
Wij actief stel 46/45 hopen op veel actieve stellen, vrouwen en mannen.
Zij is een volle blonde meid, en als ze goed is opwarmt voor heel veel in. Gangbang (BBC/BWC) is favoriet en zaad wil ze over haar hele geile lijf.
Hij is een lange gespierde man met kort grijs haar en goeie pik.
saymyname
uit Gorinchem schreef op 10 juni 2026 om 14:19
stel30-40
Ik heb een paar tatoeages op mijn armen en benen. Op de voorkant van mijn been staat opvallend het jaartal 1991 en op de achterkant een leeuw.
Hoe laat zullen jullie daar zijn? En hoe kan ik jullie herkennen?
stelwest
uit Amsterdam schreef op 10 juni 2026 om 09:49
Hoi allemaal,
We zijn nog steeds benieuwd naar jullie ervaringen met club luxoria en eroroma!
Zijn jullie daar al geweest? En hoe is het daar?
Heel benieuwd want we zijn daar binnenkort op vakantie 😀
Stel 48/45
uit Noordholland schreef op 10 juni 2026 om 09:35
Hi hi. Wij stel gaan donderdag naar azzura. Voor ons de eerste keer. Lijkt ons erg spannend om bekeken te worden. Misschien meer maar weet niet hoe ze reageert. Man herkenbaar aan tattoo op pols. Vrouw weet niet van deze site
AlexDenise
uit Eindhoven schreef op 10 juni 2026 om 08:37
@Peter90, wij waren er in de ochtend al en zijn denk ik tussen 20:30 en 21:00 weer vertrokken.
@Stel40+ uit twente, dat klinkt heel spannend, wel is het zo dat Denise niet bi is, dus het zou dan (grotendeels) jij en ik (Alex) zijn die starten. Los van het feit dat er een klik moet zijn, kijk ik er naar uit jullie ooit te treffen. Ben benieuwd of jullie daar ook zo tegen aan kijken 😃
Naaktstand chat app.
Spannend hoop dat de app werkt en serieus op word gereageerd.
In ieder geval wij liggen op ijmuiderslag t.h.v de 2e grote heuvel voor de duinen.
Lekker kijken genieten.misschien meld ik het wel op de app als er behoefte aan is.
Jongsittardskoppel
uit Sittard schreef op 9 juni 2026 om 01:41
Jong koppel hier (23&25). Wij gaan volgende week op een van de doordeweeks dagen naar blue wellness sittard. Hier zijn wij vooral in de stoomcabines te vinden. Wij hebben nog geen ervaring met andere koppels, maar zijn bereid nieuwe ervaringen op te doen.
Graag vernemen wij op welke dag wij het beste kunn gaan om anderen te ontmoeten die willen kijken en voelen😋
Ray en Anita uit Chillen in je blote billen schreef op 8 juni 2026 om 21:53
We hebben een leuke app op deze website gemaakt, en dat is de naaktstrand index. Dit metertje geeft aan hoe lekker het is, om op het naaktstrand te chillen in je blote billen. Wanneer de index 7 of hoger is, dan is voorlopig de chatroom (overdag ws in het weekend) ook weer geopend. Dus ik zou zeggen, laten we hopen op een heerlijke zomer en vele fijne contacten.
SofieJim
uit Wijchen schreef op 8 juni 2026 om 21:46
Als wij naar de aarlesche vijver gaan willen we wel een koppel treffen graag en geen man alleen. Als het weer warm word gaan we zeker weer, hopelijk kunnen we met een leuk stel tussen de 20-45 jaar afspreken daar om lekker topless te zonnen misschien zondag de 21e . 😊x Sofie
Steloverijssel
uit Almelo schreef op 8 juni 2026 om 17:50
Hallo wij stel uit Overijssel willen woensdag naar Azzuro. Zijn er nog andere stellen of misschien dames die die dag ook gaan?
Voor ons een nieuwe weg, wie helpt ontdekken?
Vrijzwemmer
uit Uden schreef op 8 juni 2026 om 16:08
He allemaal,
Vandaag, morgen en Donderdag doe ik mijn zwemrondje in de Aarlesche vijver tussen 15.00 en 16.00.
Bedankt voor de goede tip SofieJim!
Je mag altijd meedoen!
Jason
uit Rotterdam schreef op 8 juni 2026 om 12:58
Goedemiddag iedereen ik jason goeduitziend gespierd nu in de sauna thermen schiedam zijn er nog leuke stellen of dames die wat spannend willen kom naar het kleine huisje of het rust huisje groetjes jason
Wij 48-51
uit Zuid/West Friesland schreef op 8 juni 2026 om 11:43
@wij samen.
Wij gaan Donderdag ook in de namiddag/avond naar stellendag bij Azzurra.
Voor ons is dit de allereerste keer dat we zo iets doen.
We hebben het hier al heel lang over.
Voor ons dus allemaal heel spannend.
We gaan het beleven……😊😊😃😃
Stel4640
uit Zevenaar schreef op 8 juni 2026 om 09:20
Hoi allemaal, donderdag 18 juni gaan we weer eens naar Azzurra. Wij een stel van M46 en V40, normaal en wat voller postuur. Zijn voor veel in. Zijn er rond 15.30 uur. Zijn er nog andere leuke stellen die op die dag aanwezig zijn?
Stel40+
uit Twente schreef op 8 juni 2026 om 08:34
@alexendenise, wij zijn bezig met cuckold. Ik, vrouw, mag doen wat ik wil. Mijn man moet toe kijken en mag meedoen als ik het zeg. Dus bijv. Ik met jullie en als het van mij mag, mag mijn man mee doen. En jullie?
@mistermenow, niet gezien bij sauna Bussloo.
Was wel een heerlijke avond. Nog wel iemand die mijn tattoo ♠️ herkende. Helaas geen match. Wel leuk gesprek! Groetjes en een fijne dag allemaal
Levengenieters0499
uit Tilburg schreef op 7 juni 2026 om 20:08
Welke stellen gaan zaterdag de 13e ook naar Azzurra? Wij gaan voor het eerst en erg benieuwd. Helaas is de donderdag voor ons lastig, vandaar een zaterdag.
Wij samen
uit Zwolle schreef op 7 juni 2026 om 16:24
Donderdag 11 juni, lekker einde van de middag/avond naar de stellendag bij Azzurra, wel lekker stel komt ook?
We hebben zin om lekker te gaan genieten.
Hoi Donderdag 11-6 of woensdag 17-6 ga ik naar naar sauna Joure… misschien wel beide dagen.
Welke sexy slanke vrouw / stel gaat er dan ook?
Slanke gespierde hetero man, goed geschapen 45+ en vindt t leuk om elkaar te ontmoeten, te verleiden & verleid te worden 🍷🍴🔥🤩😘
Peter90
uit Gelderland schreef op 7 juni 2026 om 10:33
@AlexDenise van hoe laat tot hoe laat waren jullie er. Om 20.15 was ik(helaas) al weer weg. Heb er wel van geleerd om in het vervolg een herkenbaardere handdoek mee te nemen.
Mocht je me gezien hebben, beetje halflang(maar ook weer niet erg lang) donkerblond haar en had nog 2 handdoeken van de sauna zelf mee. Zat in het begin vaak in het stoombad(om de hoek van de opgiet sauna).
Wellicht tot een volgende keer, was wel leuk om rond te lopen met het idee dat er ook anderen waren die naar je op zoek zijn 😉
Hallo lieve dames in het mooie Sneek deze leuke bouwvakker is morgenochtend aan het werk in omg Hoogend Sneek en is op zoek naar een leuk koffie adres....Jij misschien interesse in een ondeugende 🙌 massage ...
Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien
Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…
Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.
Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??
Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx
Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.
Hoi allemaal ,
Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant
wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
we zijn in voor mmv vvm en mvmv
we wonen zelf in regio Leiden
groetjes B en J
Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx
Hallo,
Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
Groeten Tayra
Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.
Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.
Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien
Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…
Zaterdag 9 12 gaan wij naar sauna woudfennen, met overnachting.
Zijn er nog stellen die het weekend (met) ons willen delen?
Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.
Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??
Zijn er ook feestjes waar intieme piercings centraal staan? Gelijkgestemden met een voorliefde voor metaal..
Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx
Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.
Hallo Bart,
Wij zijn een stel van 44 en 36 en zijn ook op zoek naar een leuk stel voor swap. Misschien kunnen we contact leggen?
Hoi allemaal ,
Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant
wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
we zijn in voor mmv vvm en mvmv
we wonen zelf in regio Leiden
groetjes B en J
Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx
Hallo,
Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
Groeten Tayra
Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.
Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.
Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc