Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
@Sofie. Dan zijn jullie er al vrij vroeg inderdaad. Dan neem ik aan dat jullie er tegen 18.00 uur niet meer zijn. Jammer, want mijn vriend is ook bi. Hadden wij mooi kunnen kijken terwijl hun misschien wat uitspoken samen 🙂
SamJudith
uit Ysselsteijn schreef op 9 juli 2025 om 22:49
Nog andere leuke stellen die met ons een drankje willen doen aan de binnen pool bar, volgende week de zaterdag 19e in thermen berendonck? Erna een sauna pakken of een bubbelbadje nemen met zijn vieren ???
Parkingstel
uit Boxmeer schreef op 9 juli 2025 om 21:40
Hai stel uit tien, enig idee hoelaat jullie vrijdag van jullie stop genieten bij Venray in de bossen 😀, Wij komen ook met een zwarte volvo v90. Xxx
Rob
uit Tiel schreef op 9 juli 2025 om 19:24
Hoi wij zijn een stel en houden ervan om met dit mooie weer wat buiten te doen,wij zijn laatst een keertje toevallig in een bos achter een parkeerplaats beland in de buurt van Venray bij een ac restaurant..dit is ons zeer goed bevallen weliswaar alleen maar mannen maar het was respect vol en heerlijk, in het gesprek met een man die daar vaker komt komen er dus regelmatig stellen van jong tot oud .. vrijdag middag gaan wij weer richting het zuiden en nemen wij onze "koffie stop" en meer daar
Naughtyfourty
uit Rotterdam schreef op 9 juli 2025 om 18:09
Wij zijn de komende dagen op het naaktstrand van maasvlakte, we liggen in de duinpannetjes. We zijn begin 40 en houden van teasen en pleasen. Herkenbaar aan de ananas bikini
Stelzwolle
uit Zwolle schreef op 9 juli 2025 om 16:17
Hoi Samjudith, nee helaas niet dan hebben we vakantie en een andere avondje in gedachten
Komen er wel vaker
Sofie
uit Haarlem schreef op 9 juli 2025 om 14:21
@kijk. De bedoeling is dat we graag sex willen. Liggen daar verscholen op een kleedje . Tijd zal rond 12 uur zijn. Status ik hetero m’n partner bi (de man is bi ) vrouw hetero
Sofie
uit Haarlem schreef op 9 juli 2025 om 14:19
J&P wij zijn er overdag vanaf een uurtje of 12 al.. parkeren kan je daar perfect Einde van de dag word het daar wel wat rustiger. Wie een andere keer,we zijn er met het mooie weer vaker te vinden
Michael
uit Brabant schreef op 9 juli 2025 om 14:07
Hoi hoi, wij beide 37 jaar gaan zaterdagavond naar spa puur, wie daar ook voor spannend kijken en meer? Donderdag 17 juli ik of wij (ligt aan werk) in avond bij saunaboot Mill.
Hopelijk nog wat spannende momenten voor we op vakantie gaan!
SamJudith
uit Ysselsteijn schreef op 9 juli 2025 om 13:17
Stel Zwolle kunnen jullie het niet 1 weekje verzetten, wij gaan zaterdag de 19e en ik en mijn vriend willen graag een drankje doen aan de pool bar en “per ongelijk “ aan de praat geraken, om erna een bubbelbad of sauna met vieren te bezoeken. Wij zijn beide netjes en verzorgd, intelligent en ik laat graag net dat beetje meer van mezelf zien. Wellicht tot de 19e in thermen berendonck.
J&P
uit Alkmaar schreef op 9 juli 2025 om 12:04
@sofie. Waar is dat precies? Kun je een beetje makkelijk dichtbij parkeren? Tot hoe laat zijn jullie er? Ik en mijn vriend willen vanaf een uur of 18.00, maar weet niet of het er dan nog een beetje druk is en of jullie er nog zijn natuurlijk
SimonenAnne
uit Schijndel schreef op 9 juli 2025 om 11:50
Misschien lukt het om vanavond Steamworks te bezoeken . Is het noodzakelijk om vooraf tickets te kopen? Het blijft voor ons tot het laatste moment twijfelachtig of het lukt. Wie gaat er nog meer en zien we daar?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je hoeft vooraf geen tickets te kopen, je kunt bij de kassa gewoon kaartjes kopen. Zo druk is het nu ook weer niet dat het vol zal zijn.
Stelzwolle
uit Zwolle schreef op 9 juli 2025 om 11:11
Wij gaan zaterdag in de middag naar thermen berendonck.
Welk leuk stel komen we daar tegen
Wij bandje om de enkel heen.
J&C
uit T zand schreef op 9 juli 2025 om 10:06
Vandaag nog stellen aanwezig voor wat spanning op t naaktstrand Groote Keeten/Callantsoog/Sint maartenszee.
Kijkers
uit Noord-Holland schreef op 9 juli 2025 om 09:35
Groote Keeten.
Dit weekend word het goed strandweer.
Wij willen dus a.s zondag naar dit stuk strand gaan,om een uurtje of 1.
Voyeurs kom maar lekker kijken op gepaste afstand,
Wij liggen bij de grote inham ,
Kijk
uit Wijk aan zee schreef op 9 juli 2025 om 09:21
Sofie.
Wat is precies de bedoeling.
Graag een tijd en States
Sofie
uit Haarlem schreef op 8 juli 2025 om 22:19
Donderdag zijn ik en mijn partner in crime te vinden in de duinen bij wijk aan zee. Ik wil dat mijn partner in crime wat vrouwen gaat verwennen in de duinen terwijl ik toe kijk . We liggen bij de ingang noordpier voor dat je het strand opgaat naar links lopen…. Veras dat lekkere ding van mij
J&m
uit Kunrade schreef op 8 juli 2025 om 21:23
Vraagje
Wij aankomend weekend naar Zeeland , we willen naar naaktstrand Neeltje Jans .
Is daar wat te beleven ?
@stel40
uit Apeldoorn schreef op 8 juli 2025 om 19:54
Zondag word wel lastig voor mij, tenzij jullie er ook nog in de avond zijn. Denk aan 21.00. Mijn speelgoed is een goeie 17cm/18cm. Ik dus gespierd/slank/volslank, 172cm, kort haar, leuk jong koppie (ik zier er jonger uit dan 30). Lijkt me leuk eens kennis te maken!
Voyeur
uit Cuijk schreef op 8 juli 2025 om 12:17
@mae, twijfel je of vindt je t erg spannend 😀 tot aan de kraya del playa 👌
Dennis
uit Eindhoven schreef op 7 juli 2025 om 23:47
Gaat er iemand donderdag a.s. overdag naar het naaktstrand Berkendonk in Helmond? Ik ben benieuwd of daar die dag iets leuks te beleven valt met een dame of stel...
Stel40+
uit Twente schreef op 7 juli 2025 om 23:23
@Lars30.....denk wij op het naaktstrand wrs. op zondag..zeer benieuwd naar de cuckold ervaringen die je hebt gehad en hoe we samen avonturen kunnen beleven, als de klik er is. Waar ik nog wel benieuwd naar ben is hoe groot je geschapen bent....niet onbelangrijk uiteraard😊😊😊. En misschien iets meer over je uiterlijk? Ik slank...cup-b...lekker kontje....half lang haar. Jij? Groetjes ♠️🍍🏖😘
Paul
uit Eindhoven schreef op 7 juli 2025 om 22:21
Hoi Nathalie wanneer gaan jullie naar helmond en hoe kan ik jullie herkennen?
Michael
uit Brabant schreef op 7 juli 2025 om 21:58
@gelderlandstel wij hebben niet samen in stoombad gezeten. Vrouw houdt meer van (bubbel)baden en ligbedjes. Heeft veel in grote bubbelbad gezeten met zonnebril. Ik heb veel opgietingen gedaan en ook grote bubbelbad. Zelf vind ik stoombad zout altijd fijn.
Hebben jullie abonnement? Al keer iets spannends meegemaakt?
@stel40
uit Apeldoorn schreef op 7 juli 2025 om 20:19
Ontvangen van oraal is prima en geen probleem. Ik heb al wel ervaring mee om de cuck te plagen haha, kunnen hier samen wel lol in beleven denk ik! In overleg kan ik zaterdag richting Bussloo, gaan jullie dan overnachten in het hotel of alleen naar het naaktstrand?
Nathalie
uit Veldhoven schreef op 7 juli 2025 om 17:52
Hoi Paul!
Wij gaan naar Helmond 💗
Pim
uit Schiedam schreef op 7 juli 2025 om 17:11
Wij gaan zaterdag 19 juli op bezoek bij Club Mystique in Rucphen. Nog meer leuke stellen daar aanwezig ? Is het zowieso wel druk in deze zomerperiode ?
Paul
uit Eindhoven schreef op 7 juli 2025 om 15:05
Welk stel of vrouw alleen gaat deze week ook naar blue wellness in Helmond?
Voyeur
uit Cuijk schreef op 7 juli 2025 om 13:29
@mae, welke avonden schikken jou deze week om op een leuke plek te connecten, heb jij ook leuke locaties die voor jou prettig en vertrouwd zijn 😀 gr xxx
Motormuis 59
uit Beunigen schreef op 7 juli 2025 om 12:36
As donderdag 10 juli gaan wij weer eens genieten bij azurra wij zijn een verzorgd stel 50plus stel geen tatoeages maar dame is tatoed bij nature vitiligo met de juiste klik is er veel mogelijk veel mag niets moet wij zitten vaak buiten spreek ons gerust aan
Gelderlandstel
uit Nijmegen schreef op 7 juli 2025 om 11:10
@Michael uit Brabant, waar zaten jullie dan? Stoomcabine samen? Klopt vrouw zat op buitendek boek te lezen. Vertel eens wat meer over jullie van afgelopen zaterdag, gr van ons
Stel40+
uit Twente schreef op 7 juli 2025 om 10:23
@Lars30...klinkt goed hoor! Geef je alleen, of is ontvangen van oraal bijv. Ook een optie? Leuk om samen mijn man te domineren en plagen terwijl hij zijn kooitje om heeft. Ervaring mee? Wij ws komend weekend nog naar Bussloo. Jij? Groetjes🍍♠️👋
Michael
uit Brabant schreef op 7 juli 2025 om 08:21
@gelderlandstel dan weten we wel wie jullie zijn! Vrouw zat een boek te lezen op het buitendek en haar haren naar achteren. Ik Michael heb jullie eerder op donderdag ook gezien, zullen het de volgende keer gezellig maken! Denk dat we volgende week donderdag avond weer gaan, ik zeker vrouw moet kijken hoe laat ze klaar is met werken.
Gelderlandstel
uit Nijmegen schreef op 6 juli 2025 om 20:29
@Michael uit Brabant, wij hebben een prima dag gehad alleen de vrouw was ziekjes en heeft veel op de 1e etage op dat buitendek gelegen met zwarte badjas over zich heen en ik veel rond gelopen met rood/gele handoek en blauw witte slippers en heb jullie ook vast gezien. Jullie samen nog in de stoomcabine gezeten misschien want heb wel met een stel in de stoomcabine gezeten tegenover hun maar niks gebeurd hoor. Wij gaan vaak op de donderdag vanaf 13u tor sluitingstijd. Laat maar weten aan ons als jullie weer gaan! Gr van ons
Klaas
uit Cuijk schreef op 6 juli 2025 om 20:25
Hoi mae ben nette man van 38 1.87 blond
Zou van week wel keer kunnen voor wat spanning mocht je dat willen en kunnen
Gr klaas
SimonenAnne
uit Schijndel schreef op 6 juli 2025 om 17:30
Aanstaande woensdag 9-juli willen we naar Steamworks. Ik lees er hier weinig over. Wordt dat een beetje goed bezocht en goed ontvangen? Onze 1e keer, dus best spannend. Wie gaat ook, of kan er over vertellen? En dan met name de stellendag; woensdag. Wij 50+. Onervaren, maar oh zo benieuwd naar deze volgende stap. Vertel vertel.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Technisch gezien zijn Steamworks en Azzurra hetzelfde. Azzurra heeft meer de nadruk op leuke hottubs in verschillende vorm en grootte. Steamworks heeft slechts een rond warm bubbelbad en een koel groot zwembad. Dat knuffelt niet lekker, kan ik uit eigen ervaring zeggen. Sauna's allebei een beetje hetzelfde.
Het is bij erosauna Steamworks veel trappen en etages, terwijl erosauna Azzurra gelijkvloers is. Bovendien heeft Azzurra een tuin waar je makkelijk contacten legt, dat heeft Steamworks weer niet, bij hen is de wittebankenruimte op de 1e etage het meetingpoint, Steamworks is wel heel ruim, met ontelbare afsluitbare hokjes en ze hebben van die Zweedse gloryholes. Nu is het niet zo dat je bij de een een leukere dag zult hebben dan bij de ander, je zult maar net dat droomstel vinden...Dan maakt de omgeving niets uit.
Dus je kunt beide proberen en beslissen welke je leuk vindt. Weet wel dat Steamworks mogelijk omgebouwd zal worden tot appartementen, bij de bedrijfsbeeindiging en pensioneringen. Dus je hebt nu nog keus, en kunt een herinnering maken. Veel sucsex en wellicht willen jullie je ervaring hier delen, dan wordt er nog eens over geschreven haha
Michael
uit Brabant schreef op 6 juli 2025 om 09:58
@gelderlandstel we zagen jullie laatste bericht te laat helaas. Waren er van 11-17u dus hebben jullie vast en zeker gezien..alleen wie waren jullie nou! Ik had een kleurrijke oneill handdoek en vrouw een fel roze. Kom en komen vaak op donderdag avonden. Jullie leuke dag gehad en binnenkort weer?
tijdelijk
uit Maashorst schreef op 6 juli 2025 om 09:56
@Mae, ik zou vandaag wel kunnen en rondom de Kraaijenberge plassen is een leuke locatie. Ik ben een man van 41 met wat lichaamsbeharing en ook zonder tatoeages.
Adam
uit Nijmegen schreef op 6 juli 2025 om 09:33
@Mae @voyeur ik ben vandaag in de buurt. Ik ben 29 jaar, 175 lang, weeg ongeveer 65kg en ook sportief gebouwd. Misschien leuk om samen daar af te spreken en kijken of er een klik is! Zo ja, kunnen we de spanning opzoeken 😉
Voyeur
uit Cuijk schreef op 5 juli 2025 om 23:32
@mae, morgen ga ik niet redden ben nog onderweg met de motor in t buitenland maandag weer terug.
Ik ben zon gebruind openmind niet claimend verzorgd ondeugende kijkers sta ontdekken in t leven 188 lang 86kg verzorgd. Er kunnen altijd meer mensen zijn of komen is openbaar bij meer privé wensen kunnen we altijd ergens anders heengaan gr xxx
Mae
uit Gassel schreef op 5 juli 2025 om 23:15
Hi Voyeur, kun je iets meer over jezelf vertellen? En zou je morgen kunnen afspreken? Zijn er meerdere mensen in de buurt?
Voyeur
uit Cuijk schreef op 5 juli 2025 om 23:10
Mae ten eerste excuses voor verkeerde spelling van je naam, als je spanning zoekt kan ik je komende week keer savonds na t eten bij het vogelspothuisje tegenover de camperplek aan de krayenbergse plassen adviseren dan kom ik met de motor om te kijken of we matchen 😀 gr xxx
Voyeur
uit Cuijk schreef op 5 juli 2025 om 21:38
Mea uit Gassel rondom de krayenbergse plassen leuke en spannende plekjes durf je ze samen te ontdekken gr xxx
Mae
uit Gassel schreef op 5 juli 2025 om 19:45
Hi, op zoek naar wat leuks omgeving Gassel. Samenwonend met vriend maar op zoek naar spanning. Wie spreekt dit aan?
27 jr en sportief gebouwd. Geen tatoeages en lang rossig/blond haar.
M&M-Achterhoek
uit Doetinchem schreef op 5 juli 2025 om 15:43
A.s. donderdag gaan wij (V40, m 38) plezier maken bij Azzurra. Wie komen er ook? Wij zijn er vanaf 16:00 uur. Vrouw blonde krullen, volslank postuur. Man, blonde korte haren, sportieve bouw. We komen graag in contact met andere geile stellen, leeftijd maakt ons niet uit.
Groetjes, M&M
V24 m33
uit Heiloo schreef op 5 juli 2025 om 15:27
Morgen zijn wij de hele dag in bussloo.
Wie zien we daar nog meer, geïnteresseerd in bekijken en bekeken word.
Bij het juiste gevoel misschien nog een verdwaalde hand.
Wie maakt ons gek.
Gelderlandstel
uit Nijmegen schreef op 5 juli 2025 om 09:12
@Michael uit Brabant, wij zijn er ook de gehele dag in mill, vrouw bandje om de enkel en man om de pols omgedraaid tot zo? Gr xx
SamJudith
uit Ysselsteijn schreef op 4 juli 2025 om 23:11
Over 2 weken zaterdag 19 juli gaan mijn vriend en ik lekker de gehele dag naar berendonck wij vragen niet veel we zoeken een stel tussen de 20-45 jaar die net als ons gezellig willen bubbelen en een sauna in willen duiken. Gewoon kletsen een drankje doen aan de pool bar en eventueel een stapje verder gaan. Wij horen graag. X Judith
tattoo
uit Enkhuizen schreef op 4 juli 2025 om 17:56
Morgen ook weer gezellig Azzurra bezoeken ben benieuwd naar Indomilf....Zou graag haar strakke kutje willen proeven als ze squirt...💦💦😛
Michael
uit Brabant schreef op 4 juli 2025 om 17:47
Ik ga morgen een keer met de vrouw erbij naar sauna berendonck of Mill, nog andere leuke stellen of vrouwen, dat maakt onze keuze makkelijker! Wij beide 37 jaar.
Javali
uit Noordholland schreef op 4 juli 2025 om 15:59
Delano.
Kijk even op de site voor openings tijden en de dagen.,man/stellen/vrouwen en ook thema dagen.
Toni
uit Rosmalen schreef op 4 juli 2025 om 15:27
Wow indomilf. Alleen van jouw post wordt ik al super geil
Indomilf
uit Groningen schreef op 4 juli 2025 om 12:12
Zaterdag 5 juli ben ik getrouwde volle milf aanwezig in azurra ben 45 dikke zware hangtieten cup h Kale strakke natte kut die achter elkaar klaar blijft komen en squrten ik val op jonge jongens en Blacks zal me helemaal af laten gangbangen en volspuiten ook mag je mij er helemaal onder spuiten bukkake
Stel44
uit Haarlem schreef op 4 juli 2025 om 10:44
Wij, leuk sportief stel, liggen vandaag in de duinen bij naaktstrand voorbij Parnassia. De duintjes aan de kant van Bloemendaal en staan open voor leuk contact met single mannen. Spreek haar vooral aan voor een spontaan praatje en geef vooral wat complimenten over haar uiterlijk / lichaam 😉 Bij de juiste klik zijn we voor veel in X
JC
uit Den Bosch schreef op 4 juli 2025 om 10:22
Morgen , zaterdag 5 augustus naar de boot in Mill, welk leuk stel komt ook kijk graag en wordt graag bekeken. Man alleen 50 en een beetje , bandje uiteraard binnenste buiten
Delano
uit Leeuwarden schreef op 4 juli 2025 om 09:54
Hallo allemaal ik zou graag eens sauna javali willen gaan bezoeken als singel man zijn er misschien mensen die daar al zijn geweest en wat hun ervaring is komen er bijvoorbeeld ook alleen gaande vrouwen en of stellen graag zie ik de reacties tegemoet.
J&C
uit T zand schreef op 4 juli 2025 om 09:41
Vandaag einde middag begin avond nog spanningzoekende stellen aanwezig op het naakstrand Groote Keeten/Callantsoog?
@stel40
uit Apeldoorn schreef op 4 juli 2025 om 09:19
Leuk dat jullie al wat ervaring hebben. Ik ben in contact gekomen via een forum net zoiets als SDC. Ik ben ook man gericht inderdaad, bi gevend als je het zo wilt noemen. Wat betreft mijn looks ben ik 171cm, gespierd/vol slank, zwart kort haar.
Cruendel
uit Haarlem schreef op 4 juli 2025 om 09:14
@stel44 daar ben ik vandaag ook te vinden. Hoe kan ik jullie herkennen? En vanaf hoe laat liggen jullie er? Ik zou er rond 1400 zijn. Ik ben zelf 23, 178, fit en heb bruin haar.
K&L
uit Apeldoorn schreef op 4 juli 2025 om 07:29
@Stel2730 wij hebben geen sdc, zijn vrij nieuw hierin. Wij hebben al gereserveerd, vanaf 16.00 ongeveer.. horen graag of jullie ook gaan en waar we jullie eventueel aan kunnen herkennen.
Stel2730
uit Zwolle schreef op 3 juli 2025 om 21:29
@k&l Bussloo sauna dus. Hebben jullie toevallig ook iets van sdc? Wellicht valt het te overwegen dat we daar heen gaan. Of jullie naar het strandje er naast?
Brian
uit Wijchen schreef op 3 juli 2025 om 19:34
Gelderlandstel ik probeer zaterdagavond ook te komen zeker nu ik weet dat de knappe dame er ook is. Eens kijken of we samen wat spanning kunnen creëren
K&l
uit Apeldoorn schreef op 3 juli 2025 om 19:12
Wij (M30/V28) gaan morgen einde dag weer naar Thermen Bussloo. Opzoek naar gezellige stellen/vrouwen die we kunnen ontmoeten in de bubbelbaden. Zijn er meer van plan te gaan?
Stel2730
uit Zwolle schreef op 3 juli 2025 om 17:05
Van de week bij Bussloo geweest. Onze eerste keer maar wat een leuke ervaring! We (stel 27/30 jr)gaan morgen weer eind van de middag als het weer mee zit. En wellicht maken we het nog leuker samen
Bert39
uit Brugge schreef op 3 juli 2025 om 12:53
@Crevan, ben er deze week geweest en als je wat meer zoekt dan enkel zonnen zag ik wel wat actie rechts van de verste strandtent 'van Houten' vanaf de parking rechts houden.
Daar kan je in de duinen liggen. Tussen de strandcabines en het strand zijn er duintjes met helmgras. Laat hier zeker weten als er concrete plannen zijn!
Crevan
uit Roeselare schreef op 3 juli 2025 om 11:07
Zaterdag mss naar naaktstrand groede
Waar liggen we best qua beschutting en mogelijkheid tot actie
Zijn daar duinen of enkel een klein beetje helmgras?
Gelderlandstel
uit Nijmegen schreef op 3 juli 2025 om 09:09
Leuk spontaan 50+ stel a.s. zaterdag 5 juli naar de boot in Mill, welke leuke stellen en of mannen en vrouwen gaan er ook en hoe te herkennen? Hier de vrouw bandje om haar enkel en hij om zijn pols omgedraaid. Laat eens horen wie er nog meer gaan, we houden van kijken en bekeken worden en wie weet bijneen klik nog meer. Gr van ons x
Dennis
uit Eindhoven schreef op 2 juli 2025 om 23:59
Zijn er nog leuke stellen die zaterdag naar Berkendonk Helmond willen gaan? Hier een leuk goed uitziend stel stel van 51 en 46 die graag bekeken worden of een beetje willen teasen....
Stel40+
uit Twente schreef op 2 juli 2025 om 22:45
@Lars....ik heb ervaring, en mijn man ook...haha. maar wat leuk om hier een ervaren bull te treffen😊♠️. Hoe kwam je in contact met die stellen? Ben je ook man/hubby gericht? Hoe zie je er uit? Groetjes ♠️🌞🏖
SamJudith
uit Ysselsteijn schreef op 2 juli 2025 om 22:07
Stel uit Uden wij zijn ook van jullie leeftijd, sportief, goed uitziend en verzorgd uiterlijk. Wij gaan ook regelmatig naar de Berendonck of De wellnessboot in Mill. Ook voor de boot hebben we nog tickets dus kunnen we in augustus wel keer afspreken wellicht. Wat zeker is is dat wij over 2 weken op zaterdag de 19e naar berendonck Wijchen gaan. Om een uur of 10 tot 8 in de avond. Wellicht hebben jullie die dag nog geen plannen dan horen we het graag en zien we mekaar bv in het bubbelbad of aan de pool bar met een wijntje of biertje.
lars30jaar
uit Apeldoorn schreef op 2 juli 2025 om 20:02
@stel40+ Hallo, ik heb veel ervaring in de bull rol met cuckold stellen. Hebben jullie interesse om meer over cuckolding te weten of ervaring in op te doen?
Kaya
uit Tilburg schreef op 2 juli 2025 om 16:40
@lynn
Jou niet gezien vandaag?
Tot snel
Stel40+
uit Twente schreef op 2 juli 2025 om 14:30
@jef....ik was er wel. Heb ook nog naar jou uitgekeken. 😊 heb je ervaring met cuckold? Zijn er überhaupt mensen met cuckold ervaring hier? Groetjes👋😊😇♠️
stel3233
uit Uden schreef op 2 juli 2025 om 11:26
He, wij zijn een stel (m33, v32) uit Uden en gaan regelmatig naar de sauna. Geldrop, Spapuur en Veluwse bron doen we graag. Laatst is ons de boot in Mill ons goed bevallen. Waar het kan zitten we graag aan elkaar en soms wat meer.
We kwamen hier uit omdat we nieuwsgierig waren of andere mensen en stellen dit ook doen in de sauna. Als we zo eens lezen is onze vraag daarop al beantwoord. We horen graag andere ervaringen wat stellen doen in Mill bijvoorbeeld.
Wie weet als we de volgende keer naar Mill gaan of andere sauna dat we dat hier laten weten en zouden het leuk vinden een stel tegen te komen die met ons mee wil kijken en ook bekeken wil worden? Wie weet bij een klik spreken we er vaker mee af. Of wie weet durven we de sprong te wagen voor een erotische sauna. Liefs
Marc
uit Breda schreef op 2 juli 2025 om 09:20
Gaat er iemand vandaag naar het naaktstrand van de Galderse meren vandaag. Ik ben er over 2 uur ongeveer.
J&C
uit T zand schreef op 2 juli 2025 om 06:41
@stel..waar liggen jullie ongeveer en wat zijn jullie uiterlijke kenmerken? Ik zelf draag bijv veel een donkerblauw vissershoedje, denk dat we tussen 1 en 4 wel even naar t strand komen. (M'n vriendin is nog niet zeker of die meegaat)
Bas
uit Enschede schreef op 2 juli 2025 om 00:07
Zijn er mensen die donderdag naar Bussloo strandje gaan? Ik ben een man, 28 jaar oud en heb al meerdere malen wat mooie dames gezien die hun vriend of man lekker hebben geholpen.
Toni
uit Rosmalen schreef op 2 juli 2025 om 00:00
Hoor het graag als je naar het engelermeer gaat elise
Elise
uit Den Bosch schreef op 1 juli 2025 om 22:30
Morgen ochtend berkendonk gaat niet lukken, er is wat tussen gekomen. Hopelijk volgende week weer als het weer een beetje mee zit, dan laat ik weer van me horen
En ik kom inderdaad ook wel eens in Den Bosch, waar ik heen ga ligt aan waar ik in de buurt ben ivm werk.
Rick
uit Limburg schreef op 1 juli 2025 om 20:53
Hallo dames of stellen, wie gaat donderdag 3juli naar sauna Berendonck ?
Ik ben een 38jarige niet kale man (hoofd)met een sportief gebouwd lichaam. Ik zit graag in de jacuzzi en bij de voetenbaden. Eerst een gezellig praatje en dan mijn vingers op zoek naar het gaatje? Fout hè .
Wie durft?! Laat een bericht achter…
Tot donderdag! Groetjes Rick
Toni
uit Rosmalen schreef op 1 juli 2025 om 20:05
Hallo elise. Leuk dat je ook uit den Bosch komt. Kom je ook wel eens bij het engelermeer?
MAIKEL342
uit Eindhoven schreef op 1 juli 2025 om 19:12
IK ben morgen ook in de ochtend bij berkendonk, 41 leuk uitziende man (al zeg ik het zelf). 😇 Elise hoop dat je ook nog komt ( hoelaat ben je er?)
Agde
uit Kampen schreef op 1 juli 2025 om 19:04
Hey hallo,
Wij gaan weer lekker naar cap in augustus.
Wie gaan er nog meer? We hebben er super veel zin in.
Josh
uit Utrecht schreef op 1 juli 2025 om 18:08
Hi, zometeen na het werk afkoelen bij het Engelenmeer; ben 34, goedgebouwd en geschapen, ervaring, krullen, blauwe ogen. Misschien leuk stel of dame om samen te relaxen? X
Onbekend
uit - schreef op 1 juli 2025 om 18:04
Zijn er nog mensen op de maasvlakte nu? Verzorgde slanke jongen. Nieuw hier/met dit, eventueel geïnteresseerd in kijken. Of de vrouw aandacht te geven.
Kaya
uit Tilburg schreef op 1 juli 2025 om 16:33
@lynn
Morgen middag ? zou evt wel kunnen lijkt me leuk als jij mij een rondleiding geeft
Bob
uit Gilze schreef op 1 juli 2025 om 15:53
@Lynn ik kom regelmatig in Spa Puur.
Jammer dat ik ivm werk meestal alleen op vrijdagavond of in het weekend kan.
De verleiding om eens te proberen op maandag of woensdag te gaan wordt nu wel erg groot.
XXX van een zeer sportieve (42 jarige) jongen 😉
Lynn
uit Ehn schreef op 1 juli 2025 om 14:46
Morgen wellicht …. @Kaya
Naturistenkoppel
uit Rotterdam schreef op 1 juli 2025 om 14:30
@ontspanning We zijn benieuwd of je nog dezelfde tijd ook op de camping bent. Altijd welkom voor een drankje naakt en meer.
Bas
uit Enschede schreef op 1 juli 2025 om 13:55
Ik ben vandaag in Veluwse Bron te vinden. M28
Kaya
uit Tilburg schreef op 1 juli 2025 om 13:39
@Lynn
Moet je me die plekjes toch maar is snel een keer laten zien.. wacht op je uitnodiging
Bert
uit Groede schreef op 1 juli 2025 om 12:18
Nog iemand naar naaktstrand Groede in de late namiddag? Tot dan? M39
Pim017
uit Schiedam schreef op 1 juli 2025 om 11:47
@spannendstel VLD.
Aan de duinrand zitten jullie met een parasol ?
Blauw witte handdoek heb ik bij me. Man 49.
Cruendel23
uit Haarlem schreef op 1 juli 2025 om 11:28
Vandaag naar naakstrand in IJmuiden. Wie zie ik daar? Ik ben zelf 23, sportief en hou van gezelligheid. Te herkennen aan zwarte teenslippers, zwarte handdoek en zwarte zwembroek en bruin haar. Let me know!
Stel
uit Noordholland schreef op 1 juli 2025 om 11:20
J en c.
Jammer dat jullie niet kunnen.
Wij willen wel gaan,weet niet of er meer voyeurs zijn die naar Groote keeten gaan.
Kom maar lekker kijken op gepaste afstand.
Als je denkt hé daar liggen ze zwaai even zodat ik weet van die heeft de oproep gelezen.
Ik heb blauwe badlaken en vrouw een lichte.
Wij zijn er om ongeveer 13 uur.
DennisW
uit Amersfoort schreef op 1 juli 2025 om 10:48
@Stel2730 vanaf de parkeerplaats kom je langs de toiletten/kiosk. Loop dan naar rechts, na de eerste bomenrij, is het "swingersdeel". Loop je nog verder dan kom je op het men-only deel. Hoe zijn jullie evt te herkennen?
Nog mensen die deze week naar Thermen Bussloo of de Veluwse Bron gaan?
Ton en maria
uit Helmond schreef op 1 juli 2025 om 10:15
Ik maria misschien woensdag na t werk halverwege we middag ook ff naar berkendonk. Zonnen zwemmen. Misschien stiekem beetje ondeugend. Kan alleen niet zelf m'n rug insmeren met zonnebrand
Lynn
uit E’hvn schreef op 1 juli 2025 om 10:14
@kaya
Je ziet er goed uit!!
Ja mijn roze handdoek ☺️☺️
Was erg leuk
Ik kom er vaker op maandagen en woensdagen
Erg leuke plekjes /stille hoekjes daar in de sauna van Spa puur Tilburg
Alex
uit Houten schreef op 1 juli 2025 om 09:29
Hoi!
Ik ben Alex, 31 jaar, goed gebouwd, Nederlandse man uit regio Utrecht.
Vandaag (met het lekkere weer) zin in iets spannends en ben op zoek naar een stel of dame die een leuke plek weet – buiten, bij een strand of rustige spot – waar we samen kunnen genieten van een avontuur… of bekeken worden 😉
Ben jij (of zijn jullie) ook nieuwsgierig, open-minded en op zoek naar iets bijzonders vandaag?
Laat weten waar ik jullie kan vinden of stuur een locatie!
Tot snel?
Bullseye
uit Schagen schreef op 1 juli 2025 om 08:39
Wie treft ik vanmiddag ( stel vrouw) aan het naaktstrand bij grote keten / Callantsoog of Julianadorp? Ik bruine handdoeken sportief 50 vrije geest.
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Recente reacties