Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Stelletje8782
uit Zuid Holland schreef op 2 december 2025 om 20:42
Hallo allemaal, wij gaan vrijdag de 12ste naar Mill de saunaboot , we zijn een leuk, hygienisch, fris en fruitig stel, van begin en net onder de 40. Welke stellen gaan ook? En zien wij daar?
Stel41
uit Den Bosch schreef op 2 december 2025 om 16:37
Mijn meisje en ik gaan morgen weer eens naar azzurra. Welke leuke kerels zijn er ook? Zij slank, donker haar en erg ondeugend
Hurricaneman
uit Wijchen schreef op 2 december 2025 om 12:31
Wie kom ik vanavond tegen in de thermen Berendonck?
Kijken en bekeken worden, ontspannen en een wijntje aan de buitenbar. Ik ben begin 50
Rick
uit Limburg schreef op 2 december 2025 om 10:58
Deze sportief gebouwde gast van 38 gaat morgen naar de sauna in Geldrop. Hopelijk een lekker dagje genieten.
Tattoo sleeve op mijn linkerarm en een flinke bos haar op mijn hoofd;)
Wie tref ik daar?@ Flirtgirl ?
Groetjes Rick
J&J
uit Drunen schreef op 2 december 2025 om 00:32
Hallo allemaal, wij gaan Vrijdag 5 december de gehele dag naar de Veluwse bron en zullen daar blijven tot sluitingstijd, we zijn een leuk, hygienisch, fris en fruitig stel, van begin 40, waarvan de vrouw een mooi strak figuur heeft, heerlijke borsten, en een strak kontje, welke leuke stellen, man of vrouw gaan er ook? De vrouw hier wordt graag uitgedaagd, wie durft me te komen uitdagen, geil maken, en.... wij houden niet van schaamhaar/okselhaar, graag fris geschoren. Dus wie gaan we zien aankomende Vrijdag?
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 1 december 2025 om 18:43
A.s. woensdagavond weer even genieten in Spasense. Wie is er ook?
@D&T er zijn daar nooit badkledingdagen!
@Lars uit Weert, ik heb je gisteren helaas niet gezien.
@Kalegast toevallig kwam ik je tegen zonder te weten dat jij er was, maar wat was gezellig met je! Voor herhaling vatbaar!
Stelsauna
uit Bergen op Zoom schreef op 1 december 2025 om 17:36
Donderdag lekker naar sauna boot mill zijn er gehele dag en avond wie komen we er nog meer tegen
James
uit Callantsoog schreef op 1 december 2025 om 15:11
As woensdsag ontspannen in Fort Beemster vanaf 17:00 ongv. Nog leuke stellen of single dames aanwezig om de sauna dag nog ontspannender te maken? Donkerblauwe badjas met grote bruine strandhandoek
R&F
uit Nijmegen schreef op 1 december 2025 om 12:16
Wij gaan binnenkort weekendje naar Haarlem. Ik heb wel zin om iets spannends te doen. Zit er bijvoorbeeld een leuke erotische bioscoop ofzo?
Sauna
uit Breda schreef op 30 november 2025 om 21:57
Hoi, dinsdag 2 december met overnachting gaan wij naar Thermen Bussloo. Zijn er nog meer die gaan? Wij (m47, v43) zijn redelijk goed uitziende veertigers (niet meer zoals toen we 20 waren). Maar wel verzorgd, kaal en hygienisch. We gaan vaker naar de sauna, maar lijkt ons leuk met andere stellen in contact te komen. Witte badjas en blauwe en roze handdoek. Wie weet tot dan!
Spontaanstel
uit Gouda schreef op 30 november 2025 om 21:15
Hallo sauna liefhebbers, wij zijn een leuk en spontaan stel van begin 50 die zaterdag 6 december naar de sauna in Mill gaan. Wij zijn er vanaf de middag tot in de avond, zij krullend haar, hij kort grijzend haar. Wij teasen elkaar graag in bubbelbad, stoomcabine of in de kleine sauna’s bij het zwembad en vinden het leuk en spannend als een ander koppel dat ook doet. We hebben ook een hotelovernachting geboekt en drinken graag nog een drankje in de bar van het hotel rond sluiting sauna. Wellicht zijn er nog andere leuke mensen die dat ook van plan zijn? We zijn benieuwd wat de dag gaat brengen en wie we in de sauna of aan de bar gaan tegenkomen. Wie weet tot zaterdag 6 december 😁
The boat
uit Mill schreef op 30 november 2025 om 12:32
@Orienterend stel kom gezellig 4 dec naar mill sauma welness boot een knusse schone sauna met opties zoals jullie wensen ontspanning en een bepaalde spanning..... gr ons stel 50plus
leuk stel
uit vught schreef op 29 november 2025 om 21:38
Wel heel veel azzurra hier.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het liep gewoon zo
Kalegast
uit Roosendaal schreef op 29 november 2025 om 21:20
Morgen lekker naar spasense
Beetje kijken en bekeken worden , en heerlijk ontspannen natuurlijk !!
Welke leuke geile dames of koppels kom ik daar tegen ?
Ik zelf ben eind 40 geschoren tatoo onderarm en goed geschapen
Xxx tot morgen
D&T
uit Eindhoven schreef op 29 november 2025 om 13:23
@Flirtgirl Wij zagen dat Spa Sense zondag 30/11 badkledingdag heeft. Wij gaan morgen daarom gezellig naar Blue Wellness in Helmond. Mochten er meer mensen iets spannends willen doen... Wij stel V51 M47 te herkennen aan een licht groene en licht roze hamamdoek met witte strepen. 😍
Erik
uit Alkmaar schreef op 29 november 2025 om 07:35
Woensdag 3 december ga ik weer eens naar de gemengde dag bij Azzura in Beuningen. Hopelijk wordt het net zo leuk als de vorige keren. Zijn er vrouwen of stellen die al weten dat ze dan ook gaan? Ik graag een praatje met jullie maken in het bubbelbad!
M&V
uit Capelle ad ijssel schreef op 29 november 2025 om 00:34
Hallo iedereen, we gaan zondag de 30ste de hele dag naar de Thermen Bussloo en blijven daar tot de sluitingstijd. We zijn een leuk, hygienisch, fris en fruitig stel van begin 30, waarvan de vrouw een prachtig strak figuur heeft, heerlijke borsten en een strak lichaam. Welke leuke stellen, man of vrouw, zijn er ook aanwezig? De vrouw hier is bereid om uitgedaagd te worden; wie durft ons uit te komen dagen, wij houden niet van schaamhaar of okselhaar, maar we houden van fris geschoren. Wie gaan we ontmoeten komende zondag?
Jan46 en kim45
uit Zetten schreef op 28 november 2025 om 19:39
Wij zijn nog nooit in een swingersclub geweest en willen graag voor de 1e keer azzurra bezoeken voor onze 1e ervaring. Het zou op een donderdag een keertje kunnen! M hier is bi en v niet maar staat open voor vv. En we houden van leuke actieve stellen. Vooral actieve vrouwen zouden fijn zijn!! Paar thuisdates gehad .maar zat alleen maar passieve vrouwen bij en veel te hitsige mannen.. hoop hier wat andere vrouwen te ontmoeten voor ons beide genot. En ook sexy mooi geschapen mannen die wel raadt met kim weten. We zijn voor heel veel in!
B&G
uit Utrecht schreef op 28 november 2025 om 13:35
Dinsdag 2 december willen Giulia (V40) en Brian (M41) na werk weer heerlijk ontspannen in de sauna. Wij zijn van plan om naar Thermen Soesterberg te gaan. Welk slank en spannend stel gaat ook? Wij hebben zin om elkaar uit te dagen en wie weet wat er allemaal kan gebeuren 😉 Voor een date in een prive sauna zijn wij ook zeker te porren!
Inkted29
uit Ehv schreef op 28 november 2025 om 10:49
Wie gaan er zaterdag 29 november nog lekker naar azzurra??
Kast1234
uit Zwolle schreef op 28 november 2025 om 09:36
Wij willen graag zaterdag naar Azzurra. Wij zijn midden 50. Zij 1.80 blond en slank. Hij 1.80 en donker haar en wat voller. Welk stel wil samen met ons lekker bubbelen?
AlexDenise
uit Eindhoven schreef op 28 november 2025 om 08:36
Heel jammer V43m49 uit Nijmegen, was leuk geweest anders. We gaan vandaag sowieso genieten en hopelijk maken we nog iets spannends mee...
V43m49
uit Nijmegen schreef op 27 november 2025 om 21:56
@AlexDenise,
Sorry, we hebben jullie bericht helemaal over het hoofd gezien. Helaas gaat het ons vrijdag niet lukken.
Wel heel leuk dat jullie nog aan ons dachten!
Veel plezier bij Bussloo 😊
J&J
uit Drunen schreef op 27 november 2025 om 19:24
Hallo allemaal, wij gaan Zaterdag de 29ste de gehele dag naar de Veluwse bron en zullen daar blijven tot sluitingstijd, we zijn een leuk, hygienisch, fris en fruitig stel, van begin 40, waarvan de vrouw een mooi strak figuur heeft, heerlijke borsten, en een strak kontje, welke leuke stellen, man of vrouw gaan er ook? De vrouw hier wordt graag uitgedaagd, wie durft me te komen uitdagen, geil maken, en.... wij houden niet van schaamhaar/okselhaar, graag fris geschoren. Dus wie gaan we zien aankomende zaterdag?
M&M
uit Limburg schreef op 27 november 2025 om 16:38
@CindyHarm wij waren het Limburgs stelletje met navelpiercing 😊. Jullie zijn een leuk stelletje samen en mochten we binnenkort nogmaals gaan dan laten we het weten. Jammer dat we inderdaad niet uitvoerig hebben gekletst met elkaar.
B&T
uit Amersfoort schreef op 27 november 2025 om 14:35
Hi allemaal, wij gaan vrijdag 28 nov vanaf uurtje of 5 tot sluit naar Veluwse bron of sauna Bussloo. We twijfelen nog een beetje. Vinden het leuk om te kijken en bekeken te worden. Iemand voorkeur en ervaring met de mogelijkheden in die genoemde sauna's? Eerder veel in Berendonck maar met komst van het Hotel is dat veeeel te druk geworden helaas......wie weet tot morgen? 😊
Johnie
uit Brabant schreef op 26 november 2025 om 23:22
Hoi hoi, hier ook 4 dec in sauna Mill in de avond. Te herkennen aan felgroene handdoek en zwarte slippers met rode letters.
38 jaar en slank/gespierd..vrouwen of stellen geïnteresseerd in…?
Stelsauna
uit Bergen op Zoom schreef op 26 november 2025 om 22:29
@the boat wij eind veertig vr bi en blond beide grijze badjassen tot 4 dec
The boat
uit Mill schreef op 26 november 2025 om 19:24
Stel sauna, wij zijn 50 normaal gebouwd hij kalend geschoren waar nodig zei lang zwart haar en ook verzorgd waar nodig beide blauwe sauna slippers , jullie?
Tot 4 dec
Ray
uit Leusden schreef op 26 november 2025 om 16:57
Morgen lekker voor het eerst een dagje naar SpaSense. @Flirtgirl, lijkt me leuk je daar te ontmoeten! Ik hoop dat je me kunt laten zien welke sauna's het heetst zijn ☺️. Ik ben er vanaf begin van de middag.
Smeis
uit Limburg schreef op 26 november 2025 om 13:26
@ Lekkerstel. Ook wij zijn er en maken jullie graag ‘wegwijs.’ Zij draagt haarklem (omgedraaide ananas). En jullie?
Saunastel
uit Breda schreef op 26 november 2025 om 12:34
Hoi, dinsdag 2 december met overnachting gaan wij naar Thermen Bussloo. Zijn er nog meer die gaan? Wij (m47, v43) zijn redelijk goed uitziende veertigers (niet meer zoals toen we 20 waren😜). Maar wel verzorgd, kaal en hygienisch. We gaan vaker naar de sauna, maar lijkt ons leuk met andere stellen in contact te komen. Witte badjas en blauwe en roze handdoek. Wie weet tot dan!
orienterend stel
uit zoetermeer schreef op 26 november 2025 om 11:26
goedemiddag
wij gaan regelmatig naar de sauna.
we komen daar voor ontspanning maar merken datvwe ook een bepaalde spanning zoeken.
alles is nieuw wat is de leukste sauna en wie kan ons helpen ontdekken.
stel m47 / v 43 beide goedverzorgd
Stelsauna
uit Bergen op Zoom schreef op 26 november 2025 om 09:58
@m&m wij gaan op donderdag 4 dec ook naar mill
Lekkerstel
uit Venlo schreef op 25 november 2025 om 22:38
We willen donderdagavond graag naar Beuningen komen voor onze de eerste keer
O&O
uit Overijssel schreef op 25 november 2025 om 21:38
wij stel 30ers waren 14 nov in bussloo, leuke relax avond gehad. er waren wel wat stelletjes intiem met elkaar, wat blikken over en weer. Zondagavond 14 dec gaan we weer, lekker ontspannen
AlexDenise
uit Eindhoven schreef op 25 november 2025 om 21:25
@V42M43, zonde dat jullie niet een dagje later gaan. Wij gaan komende vrijdag, de 28e, naar Bussloo en hebben dezelfde behoefte, net dat beetje extra spanning.
Zijn er andere stellen die komende vrijdag gaan? Wij V46 en M50, slank/sportief uiterlijk en zoeken dat ook.
Hopen eindelijk eens op een leuke klik.
James
uit Alkmaar schreef op 25 november 2025 om 20:49
Woensdag 3 december vanaf 17:00 aanwezig in fort beemster. Welke leuke dame of koppel tref ik hier voor een nog hetere sauna ervaring?;)
M&M
uit Limburg schreef op 25 november 2025 om 20:32
@CindyHarm dan hebben we bijelkaar in het bubbelbad gezeten. Had je roze nagellak op je vingers en gouden oorbellen in? 21 december en 3 januari lukt ons helaas niet. Er waren zeker leuke jongere stellen aanwezig.
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 25 november 2025 om 16:52
@Lars helemaal mee eens, heb wel zin in een privé opgieting ☺️
Ik ben er al vroeg in de middag (vanaf 13 uur)... jij?
G&M
uit Utrecht schreef op 25 november 2025 om 16:29
Lieve mensen, donderdag de 27e gaan we lekker dagje naar Azzura. Veel zin in om te genieten van alle bubbelbaden en de sauna. Wie o wie kunnen we daar nog meer verwachten. Wij zijn vijfigers, fit slank sportief en verzorgd.
Wie komt er met ons bubbelen?
G&M
Stelsauna
uit Bergen op Zoom schreef op 25 november 2025 om 15:34
Hoi the boat wij zijn er ook 4 dec vanaf middag tot sluiting en overnachten daar.
Hoe herkennen we jullie daar?
The boat
uit Mill schreef op 25 november 2025 om 12:45
Donderdag 4 dec gaan we chillen in mill van start middqg tot avond. Stel begin 50 goed verzorgd , welk leuk stel gaat mee de kleine buiten sauna in of lekker chillen in zoutbad beneden 🙂
Tot donderdag m & m xx
M&M
uit Limburg schreef op 25 november 2025 om 12:13
@CindyHarm Volgens mij hebben wij elkaar een aantal keer vluchtig aangekeken in het bubbelbad beneden en bij het restaurant. Wij vonden het druk in de sauna en hebben helaas in de bubbelbaden opgepropt gezeten. In de sauna zijn we helaas niet met een leuk stel alleen geweest. Had de man het bandje om de linker enkel en gedraaid?? Jullie zagen er leuk uit 😊.
Bottie
uit Cadzand schreef op 25 november 2025 om 07:55
@Rob&Marjan,
Ik ga op 1 december ook naar Azzurra vanaf 13 uur ongeveer. Waarschijnlijk met gelegenheidsvriendin, mogelijks ook alleen.
Ik ben 50+, heel verzorgd, geschoren en getrimd, soms met cockring.
Hoe herken ik jullie ?
Beste groet
Bottie
V42M43
uit Bussloo schreef op 24 november 2025 om 21:57
Wij, sportief, verzorgd stel gaan donderdag 27-11 naar Thermen Bussloo. Misschien wel op zoek naar wat extra spanning… wie gaat er donderdag ook en zoekt ook wat extra spanning?
Tim
uit Rotterdan schreef op 24 november 2025 om 21:40
Leuk dat jullie woensdag gaan @tjeerdenkim. Misschien zien we elkaar. X Tim&Sanne
Goed uitziend koppel
uit Utrecht schreef op 24 november 2025 om 11:50
Hoi, zijn er nog koppels die vandaag naar sauna in Bussloo gaan? Wij gaan daar vandaag heen en zoeken extra spanning 😉
Stel
uit Bussloo schreef op 24 november 2025 om 11:48
Zijn er nog mensen die vandaag naar Thermen Bussloo gaan?
Adonis
uit Schijndel schreef op 24 november 2025 om 10:40
Zyn er as woensdag naar ochtend /middag nog dames op leeftijd om mee te knuffelen
Lars
uit Weert schreef op 24 november 2025 om 09:57
Zoals je weet had ik Mill nog op m'n lijstje staan. Als ik de berichten hier lees dan valt Mill toch af. Spasense lijkt dan toch de betere keuze qua aanbod en buitensauna's met behoorlijk wat privacy/gelegenheid. Zondag 30 nov maar eens gaan opwarmen en afkoelen. Diverse opgietingen vinden er plaats , maar de stiekeme zijn de leukste!
DennisV
uit Beugen schreef op 24 november 2025 om 08:11
Hoi Cindy en Harm en stel43,
Ik denk dat het het makkelijkste is om concreet wat af te spreken en wellicht via hier.
Het bespaard je de teleurstelling terwijl de opties er zeker wel op een leuke dag of avond.
Ikzelf een leuke vent van 46, naar mijzelf inziens een gezellige man en prima uitziend. De hele avond of dag rond lopen met de hoop kan frustrerend zijn. Dus in de wetenschap en met zekerheid wetende dat er op de dag dat jullie gaan ook iemand is die van gezelligheid houdt. Dat zorgt net voor wat meer ontspanning om te genieten van de welness. En daarnaast van wat extra's wellicht.
Gr x Dennis
Stelsauna
uit Bergen op Zoom schreef op 23 november 2025 om 22:47
Wij koppel veertigers vr bi gaan op donderdag 4 dec gehele dag naar mill sauna boot zijn benieuwd of er nog meer van hier gaan we verblijven ook een nachtje in hotel daar wij te herkennen beide grijze badjassen
Stel43
uit Mill schreef op 23 november 2025 om 17:10
Afgelopen vrijdag een dagje Mill gehad. Weinig spannends gezien. Dus op wat samen spelen na terug naar het hotel en daar met wat online speelgenoten plezier gehad. Sorry buren 😉 Voor ons de volgende keer weer een andere plek. Wellicht toch eens naar Azzura.
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 23 november 2025 om 06:45
A.s. Donderdag (27-11) en Zondag (30-11) beide dagen vanaf de middag tot het einde naar SpaSense. Wie zie ik daar?
@Lars uit Weert het was erg gezellig, kom je ook?
Heb nu al weer zin in die heerlijke warmte, wie zorgt ervoor dat ik het heet krijg? ☺️
J&J
uit Drunen schreef op 23 november 2025 om 00:01
Hoi Stel 30+, Nou leuk hoor, en zijn jullie er ook tot in de avond/sluitingstijd of..!!???
En wij houden zeker ook van een beetje spanning, en hoe te herkennen, man blauwe slippers/blauwe badjas, en vrouw, roze slippers en aparte badjas, als jullie goed opletten, dan makkelijk te herkennen!
En hoe zijn jullie te herkennen?
En inderdaad hopelijk tot morgen, veel liefs J&J
Stel30+
uit Emst schreef op 22 november 2025 om 17:48
Hoi J&J.
Wij gaan morgen als stel ook naar de Veluwse Bron en houden wel van een beetje spanning.
Hoe zijn jullie te herkennen en waar zijn jullie naar op zoek?
Wij houden van vrouw vrouw contact en een verdwaalde hand slaan we ook zeker niet af in 1 van de bubbelbaden...
Hopelijk tot morgen.
Veel liefs stel30+
J&J
uit Drunen schreef op 22 november 2025 om 14:15
@CindyHarm, wij hebben gereserveerd voor de veluwse bron, dus gaan we ook daar naar toe haha, maar we vinden Mill wel een leuke sauna maar niet echt iets voor wat spanning, en is ook vrij klein, maar uiteraard een heerlijke fijne [ont]spannende dag gewenst!
Smeis
uit Limburg schreef op 22 november 2025 om 12:39
@ Levensgenieters0499
Jammer dat jullie (als stel) nooit op een donderdag kunnen. Dat zou jullie waarschijnlijk in meerdere opzichten prima bevallen. Op een gemengde dag is de verhouding mannen vrouwen echter totaal scheef. Heel veel mannen en niet allemaal even respectvol. Echter…..als jullie zoiets (vóóral als vrouw) speciaal zoeken, zit zij ‘op een heerlijke wolk’. De drukte is afwisselend, maar gezellig druk is het op zaterdag altijd. Je moet alles een keer meemaken. Dus gewoon maar eens proberen. Wij kennen daardoor het verschil en onze keuze staat altijd vast. Veel plezier!
Pim
uit Schiedam schreef op 22 november 2025 om 12:34
Nog leuke gezellige stellen die as zaterdag naar Club Monique gaan. Amazing winter party is daar dan.
Stefan
uit Oldenzaal schreef op 22 november 2025 om 10:14
Hi allemaal, zijn er nog leuke dames of koppels die later vanmiddag en vanavond gaan genieten in de sauna in Oldenzaal saré sauna… plekjes voor iets leuks vinden we wel… tot straks. (M, 43 verzorgd, spontaan en altijd op zoek naar spanning)
Weavell
uit Helmond schreef op 22 november 2025 om 09:59
Goedemorgen,
A.s. dinsdag of woensdag overdag weer naar Spasense geldrop.
Ik man, 34, zwarte slippers met oranje accent.
Welk stel of vrouw zie ik daar?
StelM49V45
uit Alkmaar schreef op 21 november 2025 om 17:22
Vanavond (21 nov) en morgenavond (22 nov) zijn we in Fletcher Nunspeet en zullen we ook lekker van het zwembad en de sauna genieten.
Wie weet een ander stel dat het spannend vindt om een beetje te kijken en teasen?
Debby
uit Bolsward schreef op 21 november 2025 om 16:16
Hey lieve mensen,
Vrijdag 5 december gaan wij naar de Veluwse Bron. Zijn er nog meer die gaan? Wij zijn redelijk goed uitziende vijftigers (denken we zelf). We gaan wel vaker naar de sauna, maar als ik bedenk dat er misschien mensen naar me kijken met andere ideeen dan vind ik dat best geil maar ook spannend. Ik hoop dat daar (we zijn daar nog nooit geweest) wat prive plekjes zijn om met mijn man (en misschien) anderen wat te kunnen friemelen :).
Levensgenieters0499
uit Best schreef op 21 november 2025 om 15:53
Wij zitten er aan te denken een keer naar Azurra in Beuningen te gaan op een zaterdag. Donderdags kunnen wij helaas nooit. Hoe is het op zaterdsgen voor heterostellen en hoe lang blijven mensen gemiddeld?
Erik
uit amersfoort schreef op 21 november 2025 om 14:27
Zijn er nog dames die zin hebben om vanavond (vrijdag) naar de sauna te gaan? Midden van het land,.. Putten, soesterberg of onder leuk voorstel? Of stel die het fijn vind beetje spannend en ondeugend te doen?
Tim
uit Heemskerk schreef op 21 november 2025 om 11:11
Ik ben van plan om zaterdag 29 nov voor het eerst naar Azzurra te gaan (alleen). Zijn er mensen die willen afspreken, die tips hebben of ook gaan? Ik hoor het graag.
D&T
uit Eindhoven schreef op 21 november 2025 om 09:36
Hi @Flirtgirl wat leuk om te lezen dat je lekker spannend bezig bent. Zelf houden wij hier ook van zo een beetje teasen en spelen in de sauna's Wij komen regelmatig Mill, Helmond en Spa Sense. Het lijkt ons leuk, mocht je dat spannend lijken om samen met ons als stel wat te teasen of iets meer. Zoek anders even in het gastenboek op D&T en T&D naar wat verhalen. Mocht je dat leuk lijken dan haken we graag een keer aan als je weer gaat.
Hans
uit Sneek schreef op 21 november 2025 om 09:25
Welke M/V gaat wel eens voor spannende/ondeugende dingen naar de veluwse bron? Ik man 61 met goed lijf, geschoren/getrimd lichaamshaar.
Stel43
uit Mill schreef op 21 november 2025 om 09:04
Vanmiddag en avond in Mill! Wie is er ook?
Gelderlandstel
uit Nijmegen schreef op 21 november 2025 om 07:58
Leuk 50+ stel vandaag vrijdag 21 november vanaf 10u tot sluitingstijd bij de veleuwse bron en houden van kijken en bekeken worden, overdag ook apart aan het rondlopen en ook samen.
Hij heeft grote grijze handdoek en blauwe witte slippers met woordje sport er op en zij zwart kort haar en heerlijke grote borsten E cup.
Spreek gerust de man aan als hij alleen is of de vrouw of als we samen zijn vinden we het spannend in bijvoorbeeld de zoutsteensauna of andere sauna samen te zijn en aan elkaar te zitten of uitgedaagd te worden. Ook in de hamam wachtruimte zijn we soms om elkaar lekker in te zepen. Welke leuke stellen , mannen en of vrouwen zijn er ook en hoe te herkennen? Gr van ons x
Ondeugd
uit Nederweert schreef op 21 november 2025 om 05:07
Hey flirtgirl hoop je eens te ontmoeten bij spa sense😏. Hoe kan ik je herkennen?
Rick
uit Zoetermeer schreef op 21 november 2025 om 01:47
Leuk om al deze verhalen te lezen!
Vraag ; ik denk er aan om maandag voor het allereerst in mijn eentje naar een sauna te gaan, liefst een beetje uit de buurt van mijn woonplaats. (geen must) Ik ga voor ontspanning, Maarr... beetje spanning zou ik leuk vinden. Zijn er sauna's die jullie mij aanbevelen? Ik lees hier recent veel over spa-sense. Of zijn er leuke dames of stellen die maandag ook al sauna plannen hebben en het misschien leuk vinden om mij beetje wegwijs te willen maken? Ik ben een jeugdige, verzorgde man halverwege 40
TjeerdenKim
uit Rotterdam schreef op 20 november 2025 om 23:16
Wij gaan woensdag 26 nov. naar Thermen Holiday in Schiedam. Wij zijn daar al vanaf ca 10 uur tot in de middag. Had in een eerdere bericht al aangegeven hoe makkelijk wij te herkennen zijn. Hopelijk komen wij andere stellen tegen om elkaar een beetje te plagen en wellicht een verdwaalde hand voelen.
Danny van Strien
uit Tiengemeten schreef op 20 november 2025 om 22:26
Succes met het Gastenboek
DJ en Tekstschrijver Muziek Single.s Danny van Strien Ik heb Geleefd Dan ben je Beroemd
Vriendelijke groeten Danny van Strien
J&J
uit Drunen schreef op 20 november 2025 om 19:53
Hallo allemaal, wij gaan Zondag de 23ste de gehele dag naar de Veluwse bron en zullen daar blijven tot sluitingstijd, we zijn een leuk, hygienisch, fris en fruitig stel, van begin 40, waarvan de vrouw een mooi strak figuur heeft met heerlijke borsten, welke leuke stel, man of vrouw gaan er ook? De vrouw hier wordt graag uitgedaagd, wie durft me te komen uitdagen, geil maken, en.....[mijn kutje is al kletsnat bij de gedachten hmmm]!?!? wij houden niet van schaamhaar/okselhaar, graag fris geschoren.
Dus wie gaan we er ook?
D
uit Arnhem schreef op 20 november 2025 om 15:26
Hi,
Vanavond vanaf een uur of 18.00 in Blue Wellnessboot Mill. Vooral buitensauna, jacuzzi buiten of in de stoomcabine. Nog leuke stelletjes/vrouwen aanwezig die op zoek zijn naar een gezellige babbel, spanning en bij een juiste klik wat meer?😉
Ik ben een sportieve man, 37 jaar, blond, 183 cm en draag een donkerblauwe badjas.
Weavell
uit Helmond schreef op 20 november 2025 om 13:50
Helaas dat we elkaar dan zijn mis gelopen @flirtgirl.
Goed om te horen dat jij ook weer een leuke dag hebt gehad. En wellicht zien en spreken we elkaar de volgende keer.
J&C
uit Callantsoog schreef op 20 november 2025 om 12:48
Wie treffen we einde middag tot avond in fort beemster? Staan altijd open voor wat spanning en meer in het bubbelbad of de stoomsauna. Zij lichtgetint met witte slippers. Hij kaal goed gebouwd en tattoo op de rug
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 20 november 2025 om 09:57
@Weavell ik heb je wel gezien, maar zag daarna nog iemand met dezelfde slippers, dus twijfelde.
Fijn dat je mooie middag hebt gehad!
@Erik ik denk met je gesproken te hebben, zelfs samen in de sauna te hebben gezeten en in het bubbelbad einde van de avond, klopt dat?
Ik heb verder een heerlijke middag en avond gehad. Smiddags een man heerlijk van de lust voorzien, beide klaargekomen. En in de avond nog even leuk intiem contact gehad met een beetje meer.
Het was weer een heerlijke ontspannen dag ☺️
Johnie
uit Brabant schreef op 19 november 2025 om 23:36
Hoi hoi morgen vanaf namiddag naar de sauna..Mill, Helmond of Geldrop, waar is het morgen leuk en spannend? Te herkennen aan knalroze handdoek, zwarte slippers met rode letters. M, 38 jaar in voor gezelligheid en meer..
Erik
uit Pesse schreef op 19 november 2025 om 23:33
Wij (stel m/v midden 40) gaan vrijdag eind vd middag naar Soesterberg. We vinden het leuk om bekeken te worden door een man...wie weet wat nog meer...
Weavell
uit Helmond schreef op 19 november 2025 om 18:41
Vanmiddag spaSense geweest. Flirtgirl helaas mis gelopen..
Verder wel een ouderstel elkaar een handje zien helpen in het bubbelbad.
Zelf een prachtige vrouw een handje mogen helpen in het bubbelbad.
Was weer een mooie middag.
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 19 november 2025 om 09:19
Vandaag, woensdag vanaf 13-14 uur in Spasense.
Als je een beetje spontaan bent dan zal je mij ongetwijfeld opvallen. Ik hou wel van een praatje, en wie weet daarna die hete sauna ☺️
Dus @Erik / @Weavell wie weet...
Stelll
uit Arnhem schreef op 19 november 2025 om 01:58
@V kom gezellig naar stellendag as donderdag in azzurra! Wij zijn er ook overdag, vaak op donderdag wel jongere stellen, en zeeeeer gemoedelijk!
V.
uit Arnhem schreef op 18 november 2025 om 22:13
Bedankt Ray en Anita! Hier kan ik wat mee. Ga maar eens beginnen met aanmelden op sdc.
Ik begrijp de berichten over de gewone sauna’s hier niet zo goed. Wij slaan nooit een spannende afsluiter over na een sauna dag, bussloo (favoriet), Veluwsebron, heuvelrug, overal wel een plek te vinden maar hoe je anderen daar ontmoet is mij een raadsel.
V.
uit Arnhem schreef op 18 november 2025 om 20:31
Hulp gevraagd.
Hi, al jaren lees ik mee op dit soort pagina’s. Inmiddels 35, man 39. We zijn zo nieuwsgierig maar weten niet waar te beginnen. Trio of kwartet hier en daar wel gedaan met bekenden, echter zouden we graag een keer naar club of sauna gaan samen. De reviews zijn alleen zo wisselend, fun4two, fata morgana, mystique. Overal lees ik vergane glory of alleen maar 50+ (vergeef me, ik hou het voorlopig graag even bij mijn leeftijd ongeveer).
Hebben jullie tips wat wel leuk voor ons kan zijn?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Op sdc zit bijvoorbeeld de organisatie party40down, er zijn verschillende clubs die ook zoiets aanbieden zoals ultimate young van club Ultimate Dream. Beide feesten zijn alleen toegankelijk voor swingende stellen.
Weavell
uit Helmond schreef op 18 november 2025 om 15:42
Hey @flirtgirl.
Morgen (woensdag) middag wil ik gaan. Tussen 13-17:00
Hoop je daar te zien.
M 34 zwart met (subtiel) oranje havanna slipper.
Erik
uit Uden schreef op 18 november 2025 om 15:30
@flirtgirl ik ben er morgenmiddag ook vanaf 3 uur tot …Gr Erik
G&M
uit Amsterdam schreef op 18 november 2025 om 14:48
@stel wij gaan 27e weer. Jullie?
Paar
uit Groningen schreef op 18 november 2025 om 12:41
Hallo leuke stellen en dames,
Wij , paar m/v , 62/55 gaan donderdag naar de Veluwse bron…….
Zijn er dan leuke stellen m/v , v/v of dames die het ook leuk willen hebben. In de sauna een een beetje flirten en en subtiel opgeilen, hapje, drankje, daarna zien we wel of het een leuke nacht wordt……
Marc
uit Venlo schreef op 18 november 2025 om 11:38
Hallo
Wie heeft er zin om de temperatuur flink te laten stijgen?
Donderdag ben ik van 10 tot 14 uur in spasense.
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 18 november 2025 om 10:46
Wie heeft er zin en tijd om a.s. woensdag (middag en avond) of donderdagavond naar SpaSense te gaan? Buiten is het koud, maar binnen kan de temperatuur zomaar heel warm worden bij de juiste klik!
Ik heb wel zin in een gezellige hete sauna ☺️
AlexDenise
uit Eindhoven schreef op 18 november 2025 om 08:56
Volgende week vrijdag 28 november gaan wij naar Thermen Bussloo. V46 en M50 beiden slank, sportief uiterlijk. Wij vinden het leuk om te kijken en bekeken te worden en een verdwaalde hand slaan we niet af bij de juiste klik. Duidelijke voorkeur voor ook slank/sportief uiterlijk. Ik weet dat er in dit gastenboek veel voorbij komen met dezelfde behoefte. Nu hopen dat we eens tegelijk op het zelfde moment op dezelfde plek kunnen zijn.
@San en Vince en/of
Stel V43 M49 uit Nijmegen, jullie hebben beiden aangegeven te kijken of de 28e uitkomt. Wij hopen nog steeds dat dat zo is 😊
Laat het vooral weten, we zijn heel nieuwsgierig!
Lars
uit Weert schreef op 17 november 2025 om 21:18
Ondertussen een bezoek gebracht aan spasense. Laatste tijd valt hier wel eea over te lezen. Flirtgirl bestaat echt. Ze is vrouwelijk en spontaan! Ben benieuwd wat ze recent allemaal heeft meegemaakt. Ze is ook zo'n goede schrijfster. Het is plotseling een stuk drukker in Geldrop.
Have fun !!
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 17 november 2025 om 21:16
Gisteren weer een heerlijke avond beleeft in Geldrop, Spa Sense. Het was een fijne herfstdag met de aanwezigheid van een gezellige man. Na een leuk gesprek in het dompelbad samen onze weg vervolgd. We hebben ons met een heel goed kennismakingsgesprek vermaakt in de kleine sauna. Daarna samen het bubbelbad in voor een heter gesprek met weer een vervolg in een andere kleine sauna. Daar was het relaxed en er hing een heerlijke geile spanning. We hebben elkaar lustig vermaakt en zijn beide geweldig klaargekomen. Wat een topavond.. hopelijk snel weer ☺️
Tim
uit Rotterdam schreef op 17 november 2025 om 20:04
@tjeerd & Kim, wij komen regelmatig in Schiedam en houden van een beetje uitdagen. Je moet de juiste mensen treffen, maar dan kun je het ook saar best wat spannend maken. Mijn vrouw houdt er van om mannen te teasen. Regelmatig al stellen getroffen die het spel meespelen of mannen die hun erectie moesten verbergen.
Wij, beide begin 40 en normaal postuur, moeten in principe volgende week werken maar lijkt ons ook leuk jullie te treffen. Hoor graag of jullie gaan, proberen wij vrij te krijgen 😉
J&C
uit T zand schreef op 17 november 2025 om 17:40
Nog liefhebbers aanwezig donderdag einde dag tot avond in fort beemster? Zij donker haar, goede stevige c cup. Hij kaal koppie getrained lichaam en herkenbare tattoo op de rug. Welk koppel of vrouw treffen we daar?
Tjeerd en Kim
uit Rotterdam schreef op 17 november 2025 om 14:15
Wij zien dat Mill geliefd is. Maar zijn er ook stellen die weleens naar Schiedam ,Leiden, Barendrecht of Bleiswijk gaan. Woensdag 26 nov willen wij dagje sauna doen.
Wij zijn wel vaker naar de sauna geweest en wat met elkaar gespeeld. Maar altijd heel stiekem zonder betrapt te worden door mensen die het misschien niet willen zien, terwijl kijken en bekeken worden wel een fantasie is wat ons erg opwindt.
Graag lezen wij jullie ideeën en ervaringen, zodat wij snel kunnen reserveren. Wij gaan dan wel van 's morgens tot middag.
Vrouw : Kim is begin 40, Aziatisch, normaal(slank)postuur. Man : Tjeerd nadert de 49, normaal tot sportieve postuur.
Op zich zijn wij dus wel snel te herkennen.
Man: Tjeerd
Stel
uit Zwolle schreef op 17 november 2025 om 13:52
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Recente reacties