Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Besloten om vandaag naar Zwaluwhoeve te gaan. Stel 50+. Lijkt ons heerlijk om bekeken te worden en t geilen met andere koppels. Leeftijd maakt niet uit. Wij zijn vrije genieters. Respect boven alles. Ga lekker bezig en zorg dat wij het zien. Wij zullen terug mee bewegen.
Koppeltjekoppeltje
uit
Huissen 28 juni 2026 om
05:49
Hoihoi!!
Wij zijn een jong koppel eind 20! We gaan vandaag (zondag) naar Zwaluwhoeve! Zou leuk zijn als er meer stellen komen. Wij vinden het leuk om bekeken te worden als we bezig zijn. Geef ons signalen kunnen we elkaar bekijken stiekem!! Misschien wel meer wie weet als t automatisch gaat!
@Stellimburg Wij hebben besloten om aan het einde van de middag naar Isabellagriend te gaan. Interesse om daar ook heen te komen? Wij liggen meestal rechts van het middenstuk (dus op de landtong). Waarschijnlijk vanaf een uur of 16, of net na het eten. Hoe herkennen we jullie?
Jen en J uit Eindhoven , dank voor je bericht . Hoe kan je zien of een stel belangstelling heeft in een man alleen. Ik ben wel in Parenclubs geweest en daar gaat het vrij soepel.
Je wil niet overkomen als een opdringere man , maar de spanning vindt ik dan ook wel eer heel leuk.
Naturisten stel
uit
Enschede 27 juni 2026 om
15:01
Wij gaan morgen (zondag) naar naaktstrand Busslo. We zullen pas in de middag zijn en gaan altijd links liggen. Het zou mooi zijn als een stel bij ons naast komt liggen . Het zou erg geil zijn elkaar te bekijken en bij een klick wellicht iets meer. Je kunt ons herkennen aan de parasol en strandtentje. Even groeten en of een praatje maken biedt opening tot iets meer.
JenJ1990, zeer herkenbaar. Wij weigeren bijna altijd de mannen en gaan naar clubs in Duitsland met afsluitbare kamers. Wat jammer is, is dat wij een leuke man ook waarderen, maar aan de neus niet kunnen zien wie wel en wie niet. Mannen die de moeite nemen voor een praatje vooraf met een drankje worden zelden door mijn vrouw geweigerd.
Dus mannen kom op doe eens je best.
Het is zeker niet zo dat mannen ongewenst zijn bij ons tenminste. Integendeel zelfs, we vinden dat juist erg leuk! Alleen wat Ray en Anita zeggen klopt helemaal, communiceren en een nee kunnen accepteren is vaak erg lastig waardoor het met stellen onderling wat makkelijker klikt.
Ik vraag me af er mannen alleen gewenst zijn of dat de stellen alleen iets met stellen willen doen.
Volgens mij kunnen mannen alleen beter naar een saunaclub gaan.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Dat is niet zo dat mannen per definitie ongewenst zijn, het ene stel wenst wel mannen, maar de ander niet. Het gaat er dus om dat je leert communiceren en aangeven wat je zoekt. We zoeken allemaal naar spanning maar je kunt jouw keuze/wens niet opdringen. En dat is wat er gebeurt zogauw je je broek laat zakken. Dus gewoon nee dankje, of spullen oppakken en weglopen als ze niet meegeven in het gesprek.
Gisteren nog op de Galderse meren geweest. Ik had het geluk dat er een heel mooi koppel in het water bezig was. Ik mocht op gepaste afstand toekijken en heerlijk met mezelf spelen. Ik kom regelmatig op de galderse meren, maar er komen niet zo heel vaak stellen die echt bekeken willen worden. Gisteren had ik dus geluk.
Vandaag probeer ik er met mijn vrouw naar toe te gaan. Wij gaan altijd 1 keer per jaar naar Agde en daar vind ze het heerlijk om op het strand met elkaar bezig te zijn, maar op een normaal naaktstrand is ze altijd wat terughoudender.
Ik ben een sportieve gast met atletisch lichaam. Mijn vrouw een beetje mollig met mooie grote borsten.
Hallo wij willen eind juli weekje in de buurt van laakse strand op vakantie gaan welk stel heeft intresse om met ons t laakse strand te verkennen(dagje) en samen een leuke en gezellige tijd te hebben daar op t swingers gedeelte natuurlijk🤗
@maasvlakte; wij gaan morgen ook nog einde middag richting Maasvlakte. Lekker in de duinen. Zijn jullie daar ook te vinden? Wij beide sportieve veertigers.
@DenI ergens op een rustige locatie waar we van elkaar kunnen genieten, kijken en bekeken worden. Verder staan we open voor contact met het stel als er een klik is. Wat zouden jullie graag willen ervaren?
@stelsittard in de thermen Maastricht moeten we ons “gedragen” en de sauna’s zijn best open en zichtbaar.
Maandagavond vanaf uur of 18 zijn we in Spa One Oosterhout te vinden en genieten graag door te kijken en bekeken te worden. Wie?
Zij heeft lang krullend haar, mooie rondingen en hij polsbandje om linkerenkel
Xxx
Morgen lekker naar het naaktstrand Maasvlakte met mijn vriendin.
Lekker seksen in de zee. Zijn er meer stellen die dit graag doen morgen.
Afgelopen weekend zat het water vol met kwallen. Was niet zo aantrekkelijk om seks te hebben.
@d&i @stellimburg. Morgen een dag je in de thermen in Maastricht. Wij slank stel v eind 30 m midden 40. Volledig nieuw maar vinden het spannend om te kijken en bekeken te worden. En wie weet?
@stellimburg wij staan hiermee voor open. Zijn een leuk, slank stel van middag 40 uit regio Roermond. Waar zijn julie van plan heen te gaan en hoe ver willen jullie gaan? Wij zijn nog vrij nieuw in deze ‘scene’
Vandaag naar het naaktsstrand bij Noordwijk, langevelderslag. Zijn er stellen of vrouwen die zin hebben in een gezellige middag? Lekker kletsen en genieten van de natuur en deze mooie dag!
Ik zelf, 2 meter, atletisch gebouwd.
Cheers!
@Wendy en Daan, gezellig! Loop vooral een goed stuk door op het naaktstrand. In het begin liggen vooral de normalere nudisten, dan krijg je ook een paar grote duinpannen..sla deze ook over en loop nog een goede 1,5km verder waar het aannemelijk rustiger wordt. Zij herkenbaar aan witte handdoek met streepjes. Hij blauw vissershoedje, tattoos en donkerbruine handdoek
@stel 28 en 34
Als je op de parkeerplaats van het naaktstrand staat heb je rechts van de kiosk het swingersstrand. Als stel is het ook leuk om helemaal links tegen thermen Bussloo aan te liggen.
Hi allemaal,
Morgen Zijl we weer te vinden op het Laakse naaktstrand in Zeewolde, altijd gezellig en ondeugende dingen te doen, Kom dus gezellig in de schaduw liggen op het Gras, Lekker in het water afkoelen.
Beetje spelen en bekeken worden. Veel plezier.
Hi,
Wij, (zij 28 en hij 34) willen morgenvroeg, voor de echte warmte komt, nog een paar leuke uurtjes beleven op Bussloo. We zijn er alleen nog nooit geweest. Kan iemand ons vertellen waar we het best kunnen liggen. Willen graag andere stellen ontmoeten en kijken en bekeken worden.
Wij zijn er rond 10:00 uur. Wie weet tot morgen.
@vrijzwemmer. Dat kunnen wij best geweest zijn, we zijn er niet zo lang geweest omdat we het mannen aanbod niet echt leuk vonden en zijn toen richting het openbare naaktstrand gegaan
Vrijdagavond gaan wij een duikje nemen bij het Engelermeer, misschien ook wel meer. Alleen als er meer leuke koppels zijn die ook graag bekeken willen worden. Geen mannelijke kijkers want dan is het een go
He allemaal,
Dinsdag ben ik bij het engelermeer geweest tussen 14.00 en 15.00.
Er waren heel veel wat oudere soms ongure mannen vond ik.(ben zelf begin 30)
Heb wel ontzettend genoten van een stel begin 40 denk ik zij rode haren, hij beetje grijzend allebei lekker postuur!
Heb even nieuwsgierig op hun stekje plaats genomen om het van een afstandje te bewonderen!
Als jullie ook actief zijn hier hoor ik het graag, had een witte pet met groene cap.
Verder vraag ik me af of er meer mensen van mijn leeftijd daar komen of op een andere plek.
Geniet van het stralende weer allemaal!
Spread the love!
Wij, mv begin 30, gaan aanstaande maandag naar Thermen Berendonck. Lekker in het bubbelbad of te vinden bij de infrarood sauna. Zijn er leuke stellen die ook gaan?
@Bottie
Ons lijkt het ook leuk om bekeken te worden, maar dan wel door een ander stel.
Wij zijn nieuw en als er dan direct allemaal mannen dichtbij staan te loeren helpt dat niet voor ons. Was ook niet echt gluren maar van dichtbij loeren.
Wellicht kunnen we in de toekomst een andere ervaring op doen, want we zoeken wel echt de spanning
@frank. Bedoel je dat jullie voorbij de strandtent lopen. En dan ergens een plekje zoeken. Hoe zijn jullie te herkennen. Ik ben zelf bijna 2 mtr en kale kop. Vrouw blond. Groetjes
JongstelNijmegen
uit
Nijmegen 25 juni 2026 om
09:25
Hoi allemaal,
Zijn er nog andere stellen die met ons willen afspreken? Wij zijn vrij nieuw “in dit wereldje” maar staan open nieuwe mensen te leren kennen en kijken waar het naar toe leid. Eén naakt strand lijkt ons leuk! Maar een keer op een parkeerplek afspreken en elkaar bekijken ook. Ik ben 31 jaar oud en mijn man 32.wij zijn vaak te vinden in lent, Elst Arnhem en Nijmegen.
Groetjes van een jong stel.
Baaiengat.
A.s vrijdag wil ik ,man weer eens in Oostzaan.baaiengat bezoeken.
Ik ga op het grote veld liggen dicht bij de stijger.
Ben benieuwd of daar ook iets spannends gebeurt.
Ik ben er om een uurtje of 11,
@koppel45/48 wij zijn waarschijnljk vanmiddag op Callantsoog, wel pas later in de middag. Zijn een stel, zin in zonnen, wandelen aan de kustlijn, kijken en wie weet bekeken worden in een duinpan (of meer)
Lopen ca 300 voorbij de strandtent en zoeken een rustige plek. Dus wie weet...
@stel40ers en @stel88,
Het hangt er natuurlijk van af of jullie graag kijken of bekeken worden. Wij vinden het leuk om bekeken te worden. Mijn vriendin laat soms wel eens een extra man toe om mee te doen als hij maar slank, verzorgd en beleefd is. In Groede inderdaad niet echt gebrek aan interesse. We zijn ook naar Oranjezon geweest, langere tijd geleden. Toen was daar echt veel actie. Maar dan is er veel controle gekomen en kreeg je boete als je in de duinen ging liggen. Weet niet hoe het nu is.
In Groede lijkt er meer en meer te doen maar dat stukje duinen is toch redelijk klein.
@stel40ers : zijn jullie in om iets samen te doen ?
Wij zijn een leuk stelletje van midden 40. We komen uit een andere regio, maar willen vanmiddag naar het naaktstrand bisonbaai of berendock. We vinden het leuk een beetje met elkaar te spelen en ‘betrapt’ te worden door een ander stelletje. Waar kunnen we het beste heen en waar precies op deze strandjes moeten we zijn? We zijn er vanaf een uur of 18.00
Goedemorgen allen. Zijn er vandaag nog leuke koppels of dames die richting callantsoog/groote keeten gaan. Azzura was het plan voor vandaag maar met de warmte slaan we even over. Als dr temperatuur wat is gezakt gaan wij donderdag 9 juli weer naar azzura. Maar vandaag is het strand de planning. Groetjes van ons. Xxx
Wijtwee, sodeju 36 graden word een zeer warme dag je kan me herkennen aan zwarte slippers zwarte badjas en een groot wit handdoek met aan de zijkant links en rechts zwarte strepen ik ga even een uurtje zonnen dan indd afkoelen in het zwembad en bubbelbad beetje rondlopen rondkijken rond 4 uur even de stoomgrot in X
@wendy en daan. Wij gaan waarss zaterdag ook heen naar t naaktstrand. Houden allebij wel van iets spannends. Vanaf hoelaat zijn jullie er? Wij liggen meestal iets verder het naaktstrand op
Genieter30+
Ah we hadden nog de hoop dat we je toch stiekem tegen zouden komen vrijdag ☺️
Benj37 Gezellig! Wij zijn er rond 10:30 uur, het wordt heet vrijdag (😁) dus waarschijnlijk veel afkoelen in het bubbelbad. Hoe herkennen we je?
Wijtwee ik denk dat ik wel even kom hoor ben er ook al een aantal jaar niet geweest dus rond een uur of 1 a 2 in de middag ben ik aanwezig is de stoomgrot nog spannend ?
Stel88 groede staat er wel om bekend in de duintjes altijd mannelijke gluurders wij hebben daar ook al wel wat meer gedaan met ander koppel toen ook veel kijkers.
Wij vinden het altijd wel leuk in groede.
oranjezon zijn wij nog niet geweest weten ook niet of daar meer gebeurt.
Groetjes x
As zaterdag gezellig met vrouw naar naaktstrand Hoek van Holland. Hoop en verwacht dat er nog wel meer spannende stellen of singles zullen gaan.
Wij liggen vrij in het begin, gezien van vanaf de recreatiewoningen, tegen de duinen aan.
Goedemiddag,
Gisteravond zijn we voor het eerst op het strand in Groede geweest.
Was heerlijk met deze temperatuur vooral wat later op de avond.
We zijn nog even de duinen ingegaan en voordat we een handdoek hadden neergelegd waren er al 3 mannen aan het loeren.
Dit vonden we niet zo prettig en zijn maar weer doorgegaan.
Graag ontmoeten we koppels die we wederzijds kunnen begluren.
Misschien later in de week naar oranjezon
Is daar nog activiteit
Groetjes
Wij kwamen aan op de pannenkoeken plas in Oldenzaal. Ineens stond de handhaving er en waarschuwde jongeren . Een andere volwassen man werd helaas bekeurd.
Nederland wordt steeds prutserig.
Nog wel een ander stel getroffen maar die liepen toch door of zijn naar de overkant gelopen.
Jammer we hadden ons verheugd op een leuke middag.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
We merken het steeds meer, clubs verdwijnen, parties is nog maar 30% van over, gaysauna's verdwijnen, en nu mag je je lijfrecht niet meer uitoefenen. Zeer moeilijke situatie waar advocaat Spong persoonlijk mee bezig is geweest. Hij is bekeurd tijdens naaktliggen nét naast het naaktstrand. Hij heeft de zaak gewonnen. Deze zaak geldt echter voor naaktliggen, openbare seks is sowieso verboden. Neem daarvoor een klein tentje mee. (neem wat te drinken voor die boa's mee, ze hebben het al zwaar genoeg in die hitte)
@P&I gezellig dat jullie morgen ook naar Azzurra komen. Wij zijn er ook vanaf 11u.
Zal vast een lekkere dag worden.
Wij, beiden vijftigers. V: heerlijk lichaam, lang en tatoo op onderrug. M: 188cm, stoppelbaardje en alles op de juiste plaats en proporties aanwezig. Spreek ons gerust aan als je ons uit beschrijving herkend.
We hebben er zin in!!
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam 24 juni 2026 om
15:54
@erwin&chantal Wij regelmatig naar AZZURRA en vinden het erg prettig daar. Voordeel geen badjassen en overal naakt. Wij meestal op woensdagmiddag. Mijn vrouw geniet altijd van de mannen daar. Buiten piijot ze vaak andere mannen op de bank. Vind niemand gek. Dus kan er allemaal. Als minder warm, gaan we binnenkort weer.
Zaterdag gaan wij van een dagje naaktstrand genieten bij Grote Keeten (Julianadorp) een in de avond gaan we naar Club Monique in Wieringerwerf.
Zij volle blonde meid met heerlijke borsten en lekkere dikke kont en zalig nat kutje. Het lijkt haar geil om in de duinen met meerdere mannen te spelen zodat ze goed opwarmt los kan gaan bij club Monique
@stel020. Sorry, wij zijn toch niet geweest gisteren. Jammer, hadden jullie graag zien spelen. We komen er regelmatig dus zodra we gaan houden we jullie op de hoogte 😊
Goedemorgen,
Wij gaan morgen naar Azzurra, leuk gezellig stel van begin 50, zijn knap lekker blond, hij grote lieve knuffelbeer van 196, we zijn er om ongeveer 11 uur . We starten meestal in bubbelbad, kom er gerust bij ziiten. Wie komt er ook?
Gr p&i
@erwin&chantal gezellig dat jullie ook willen komen naar Azzurra voor de eerste keer.
Er zijn zeker mogelijkheden om buiten te seven. Daar kijkt niemand raar van op. Alleen binnen bij de bar en restaurant is t niet toegestaan. Voor de rest is Azzurra een geweldige plek om je " uit te leven" met respect voor alle andere gasten.
Vandaag heerlijk in sauna wellness Helmond, bij het Fletcher hotel. Zijn er nog medegangers, een spannend gesprek gaan we zeker niet uit de weg. En bij klik is de verloren hand zeker leuk en een stoomcabine nooit ver weg😉
Gistermiddag zijn wij bij het engelermeer geweest, er waren zeker 50 mannen en 0 stellen/vrouwen. We vinden mannenoverschot helemaal niet erg maar dit was té. We zijn naar het gewone naaktstrand gereden en gaan over 2 weekjes bussloo proberen, hopelijk bevalt dat beter.
Het gebied is inderdaad erg dichtgegroeid met hoog gras en het mooie zwemwater is er inderdaad, maar de plekjes om er in of eruit te gaan vallen erg tegen. Zeker vergeleken met het normale naaktstrand wat er zeer netjes bij ligt.
@steven. Verwachten rond de middag. Waarschijnlijk gaan we naar de galderse meren horen we ook goede verhalen over en wat minder hop. We zoeken in eerste instantie gewoon een fijne middag met misschien een extra randje
@Stel Nieuw hier;
Nope, geen zandstrand. Verwacht doorgeschoten grasland met daardoorheen. Looppaadjes die uitkomen bij intieme ligplekjes, dit omzoomd met bomen en mooie natuur. Je ziet eigenlijk vanwege het hoge gras de meeste mensen niet zitten, Je kan helemaal aan het einde het fijnere zwemwater in.
Hoe gaat het er aan toe, vragen jullie.
Het terrein is een HOP, homo ontmoetingsplek, dus die zijn meestal in de meerderheid. Afgelopen zondag bijvoorbeeld zijn er , over de hele dag bekeken, 200 mensen geweest schat ik. Maar dat was zondag, elke dag is anders. Contact maken gaat zoals dat overal gaat; je groet mensen, maakt een praatje, informeert bij hen over hun ervaringen, drink n biertje, whatever jullie stijl is. Je loopt wat rond zwemt wat, eigenlijk heel gewoon strand dus. Intussen zal je sex zien, dat gebeurt vrij openlijke, niemand kijkt daar van op. Realiseer je dit: Iedereen is daar voor hetzelfde als jullie. Doe lekker waarvoor jullie gekomen zijn…. Als je wil heb je publiek zoniet doe je je ding wat minder openlijk. Als je gaat rondlopen, kijken mag, consent is belangrijk. Even vragen of je mag kijken komt meestal goed aan. Men is niet brutaal vind ik, maar ook niet verlegen. Als jullie spelen zal men openlijk kijken en op uitnodiging meespelen… niets moet, veel kan.
Bij vertrek wel je eigen rommel meenemen en de natuur respecteren, maar spreekt dat nit voor zich?
Haven fun daar. Misschien ontmoeten we elkaar. Wanneer gaan jullie ?
Is het totaal jullie ding niet, ben je met 2 autominuten op het normale naturistenstrand Engelermeer.
Ik noem dat strand het “zonnebloem strand”. Vanwege het soort bezoekers, leuk voor hun maar mij te braaf
.
@leukstel uit Zaandam waren jullie nog geweest bij het Twiske.
Wij hebben een heerlijke dag gehad.
Zijn lekker op het naaktstrandje geweest en hebben een beetje in het water gespeeld.
We zagen wel een leuk stel rond 20.00 die links van ons lagen net naast het doorgangetje naar het veld en vlakbij het zand gedeelte.
Wij zaten in het hoekje bijna aan het water.
Waren jullie dat toevallig.
We zijn op de Maasvlakte geweest, was erg leuk en spannend de loerende mannen. Een paar leuke stellen gezien maar we hebben verder geen sex gezien. Wij hebben een beetje liggen spelen dat was heel leuk.
@stel88,
Wij zijn er niet meer om 20 uur. Met dit mooi weer denk ik dat er wel nog mensen komen, maar minder dan in het weekend.
Ben benieuwd hoe het gegaan is en wat jullie hebben meegemaakt. Maar maar eens een verslagje 😊.
Misschien tot later. Wij komen er regelmatig.
Ontdekkend stel
uit
Eindhoven. 23 juni 2026 om
18:29
@ervaren swingers. Wij zoeken een naaktstrand bij voorkeur in Brabant of in de buurt daarvan. Omdat we nog geen ervaring hebben op dit gebied zoeken we een strand waar het swingersgedeelte vast zit aan het recreatieve gedeelte. Dat we eerst kunnen recreëren en als we meer willen wat kunnen doorlopen/opschuiven. Berkendonk in Helmond voldoet hieraan maar hier hebben we geen fijne ervaring. Wie heeft een goede tip voor ons. Zodat we zaterdag kunnen gaan. Thanks alvast
@Genieter30+ uit Rotterdam Dat is heel jammer, we keken er naar uit! ☀️ Voor ons jammergenoeg de enige optie nog… hopelijk vind je toch een klein gaatje vrijdag 😇
@Hindoestaans stel.
Noord AA in Zoetermeer , Hoek van Holland en Maasvlakte zijn plaatsen waar vaak stellen komen. Wij gaan ook regelmatig naar 1 van deze plaatsen. Waarschijnlijk gaan wij volgende week weer ergens heen. Mijn vrouw is Aziatisch en ikzelf Nederlands en vinden het fijn om in het openbaar of sauna met elkaar te spelen. Als jullie ergens heen gaan de komende tijd plaats het hier, doen wij ook. Wie weet komen wij elkaar tegen. Vrouw is trouwens midden 40 en ik eind 40, beide sportief. Velen schatten ons jonger in.
Hi @leukstel uit Zaandam.
Wij zijn nieuw hier, maar komen geregeld bij naaktstrandje in het Twiske.
Wie weet vanavond ook wel even.
Hoelaat zijn jullie er en hoe kunnen we jullie herkennen.
Ps: complimenten aan de beheerder van deze site.
@Bottie
Bedankt voor de tip
Wellicht vanavond even langs
Jij/jullie ook van plan om te gaan vandaag
Lees wel dat er veel mannen zijn
Maar weet niet of dat klopt of dat het oude berichten zijn
Hindoestaans stel
uit
Rotterdam 23 juni 2026 om
14:18
Wij jong stel 27v man 33. Vragen zich of of er in de buurt van rotterdam locaties zijn waar wij naar andere koppels kunnen kijken of zelf ook bekeken kunnen worden.
@Stel88
Groede in Zeeland is een leuke plaats. Rechts van de strandtent de duinen ingaan. Naaktstrand is nu wel
Wat korter geworden maar verder gaan mensen ook bloot. Vrij veel te doen daar bij mooi weer in de namiddag. Gaan jullie deze namiddag ?
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.