Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.
6538 berichten.
Vandaag lekker een dagje genieten bij Azzurra van alle lekkere speelruimtes en baden.
Tussendoor lekker genieten en bijkleuren in de tuin.
Wie gaan er ook? Spreek ons gerust aan.
XXX
Stiefpat
Goedemorgen,
Wij gaan vanmiddag naar de Couples Only, zijn vijftigers en gaan voor wat gezelligheid en meer.
Groetjes marjon&Ramon
Goedeavond
Wij gaan morgen , woensdag 4 augustus, naar couple only dag , ik Astrid bi en ramon hetero, hopen op een leuk geil koppel te ontmoeten en er een geile middag van te maken.
@lot. Ik ben een single vrouw (hetero) die ook heel nieuwsgierig is maar opziet tegen een eerste keer. Misschien kunnen we samen naar binnen om de drempel te verlagen?
Hallo, mooi weer, warmte.....wij gaan vanavond (woensdag) naar de Bisonbaai Nijmegen. Nog meer stellen die gaan? Liggen aan Waalstrandje.
Groetjes R&E
Hallo
Donderdag vrijdag en zaterdag ga ik samen met mijn vriendin de duinpannetjes bij het naaktstrand bloemendaal en ijmuiden verkennen. Welk stel m/v kunnen wij daar ontmoeten?
@Bart28 als je een leuke een fatsoenlijke vent blijkt, dan mag je best een beetje met ons mee doen. Wij zijn altijd op zoek naar normale jongens die weten hoe je een vrouw benadert en die ook nog een normaal gesprekje kan voeren. Gewoon even netjes vragen of je naast ons mag komen zitten en als we elkaar leuk vinden dan kan er veel en zal dat ook wel gebeuren. Helaas gaan we echter niet morgen al, maar volgende week woensdag. Maar misschien ben je er dan weer?
Wij gaan in Augustus heerlijk met z'n tweetjes naar Split in Kroatië. Begin 40, maar voelen ons jonger. Welke bar of club is aan te raden voor gezelligheid, leuke sfeer en om anderen te ontmoeten?
Hoi allemaal,
Ik wil komende woensdag voor het eerst naar Azzurra. Wat kan ik verwachten? Ben nog nooit naar zoiets geweest dus best spannend. Ik ben trouwens een single NL man van 28, zijn er ook mensen van mijn leeftijd?
Groetjes
Afgelopen donderdagavond 28 Juli, met mijn vrouw bij Azzurra geweest. Wij zijn een stel van V29 en M33. Rond 19.00 kwamen wij binnen.
Was voor ons de eerste keer dat we zoiets gingen doen. Vaak samen aan gedacht, maar nooit de stap durven nemen.
Thuis afgesproken dat het vooral rondkijken zou worden en ons laten bekijken.
De binnenkomst was inderdaad wel even schakelen omdat je gelijk in de bar staat, maar helemaal prima. Op naar de kluisjes, en daarna eerst een drankje zodat we allebei wat relaxter worden.
Daarna maar een rondje lopen. Nou eigenlijk hebben we weinig gezien. Er was vrij snel plek in de rechter jacuzzi, waar we lekker in plaats hebben genomen. Naast ons was een wat ouder stel dan ons lekker met elkaar bezig. Eerst een beetje onwennig naar ze kijken, en zelf lekker bij elkaar voelen. Ja dit was helemaal goed die vrije sfeer. Dit wind ons beide op.
Na enige tijd ging het oudere stel weg, en kwam er een jonger stelletje in het bad. Ook hun hadden het uitermate naar de zin, en we hebben elkaar dan ook een mooie liveshow gegeven.
Thuis veel situaties besproken, en dus besloten de eerste keer niks met anderen te doen. En toen gebeurde er iets waar we beide thuis, heel naïef niet over nagedacht hadden. De jonge blonde dame, vond mijn vrouwtje wel leuk! Terwijl de dames op schoot zitten te rijden, kussen ze elkaar. Dit uit zich in 2 mooie, knuffelende, kussende meiden, waarbij de andere dame mijn vrouw begint te vingeren. Ik vraag constant of ze zich goed voelt, en dat voelt ze zich. Ze is heel opgewonden van alles en kan wel genieten.
Na een tijdje toch besloten het bad uit te gaan, waarbij mijn vrouw ook verteld dat dit de eerste keer is dat we hier komen en überhaupt zoiets doen. De ervaring was toch even overweldigend voor der. We zijn samen even buiten gaan roken met een drankje en even rustig met elkaar gepraat. Alles was nog in orde en besloten dan ook verder te kijken.
We kwamen uit in de filmzaal, waar niemand was. Even lekker knuffelen met elkaar en daarna lekker met elkaar vrijen. We horen mensen binnen komen maar zien niet we het zijn. Heel even was ik te druk met luisteren en vergat ik waar we mee bezig waren. Maar he, dit is spannend, dit willen we en we gaan verder.
Even later zien we dat het jongere stel uit de jacuzzi degene waren die binnen kwamen. Ze lagen boven ons. Samen met mijn vrouw ook naar boven verhuisd, en der met haar gezicht naar hun toe gezet. Ik erachter, lekker in haar stotend, kijkend naar de sexy show van het andere stel. Wat vonden we het geil samen om dit te zien. En het andere stel vond het ook opwindend zat.
Op geven moment hield ik het niet meer, en kwam klaar in mijn vriendin. Gelukkig stond de papieren rol dichtbij. Het andere stel ging lekker verder. Toen ik me slippers pakte kroop zij bovenop hem, en zag ik nog hoe mooi ze over ze paal gleed. Heel sexy, maar we besloten even wat te drinken bij de bar, en gunde hun ook hun ruimte.
Tijdens dit drankje besloten we dat het goed was zo voor ons deze avond en we lekker naar huis gingen. Voor een eerste keer was het voor ons beide, spannend, leuk, en opwindend geweest. Waarbij het voor mijn vriendin ook nog overweldigend was geweest door het contact met de andere dame. Ze vond het enorm geil en lekker, maar we hadden hier dus beide niet aan gedacht dat dat ook kon gebeuren.
Wij komen zeker nog een keer terug! Alleen hebben we nu besproken dat we dan eerst eens proberen de hele boel te verkennen.
En ander stel, mochten jullie dit lezen. Wij willen jullie toch bedanken. Waarschijnlijk zonder het zelf te weten, hebben jullie ons een prachtige 1e ervaring bezorgd!
Wij zitten nu in Cap d’Agde Rene Oltra. Zijn er meer stellen momenteel daar die ook hier wel eens iets plaatsen?
PS @Marco fijn te lezen dat jullie wat aan de niet Nederlands sprekende mannen gaan doen 👍 Dan komen wij ook weer direct na onze campervakantie.
Hallo, we willen graag een keer naar De Vam plas. We wonen nogal ver er.vandaan. Een straatnaam is voldoende. We komen op Google niet echt verder. Zijn niet de jongsten meer, maar willen weer beginnen
Bvd
Gisteren met mn vriendin (beide 40) naar sauna azzurra geweest. Koppeltjes dag. Voor de eerste keer. We kwamen om 19u binnen en de voordeur ging open gelijk zie je hele tent vol blote lichamen, wow dat was even onwennig haha. Een soort tussenkamer zou beter zijn.
Maar nadat we een rondje hadden gelopen wende het heel snel. Het was er druk en overal actie. Ieder bad, kamertje, douche waren stelletjes bezig wauw dit was bijzonder om te zien, voor ons dan als newbies. Maar het maakte wel snel geil dus in de stoomcabine elkaar lekker verwend. En in de sauna, en in een afsluitbaar hokje.
Super ervaring!
Wat we minder vonden is het vele geklets door, ik denk vaste bezoekers. Wordt je lekker verwend door je vriendin, hebben ze het in het bubbelbad naast je over de week aanbiedingen van de jumbo 😩 en over tante met haar gluteallergie?? Weg geilheid, doe dat kletsen aub aan de bar.
Tegen half 11 naar huis, we hebben genoten van de sfeer en van elkaar, voor herhaling vatbaar!
Het was gister lekker ontspannen druk in Azzurra
Wij komen er met regelmaat en het is elke keer weer anders. maar we zijn nog nooit met een rotgevoel weg gegaan. We hebben lekker gespeeld voor de grote spiegel ,andere koppels onze hartelijke dank en we doen het graag een keer over. Xxx Jolanda en Wim.
Allemaal een hele goede morgen ☺️☺️.
Wat een dag gisteren weer heerlijk genoten met E en E uit Boxmeer wat een actie was er en daar waar wij rustig aan wilde doen toch 2 maal met ander stel helemaal los gegaan genoten met een super grote G ook de g van geil . Ook leuke gesprekken gehad ook over de opdringerige mannen naar het schijnt lopen er ook dames rond die het niet zo nauw hebben zitten en het fijn vinden om zo veel mogelijk mannen af te werken dus voor die is het super fijn als ze daar van houden.
Nou wij zijn er volgende week ook weer bij tot ziens en geile kusjes .marloes en peterxx
Zondag 24 zijn we naar Hoorse Plas geweest. Er was redelijk wat volk en veel stelletjes in een grote groep waarvan ik vermoed dat het swingers waren. Toen we lekker in de zon lagen, kwam er een man steeds opzichtig in de buurt en speelde stiekem met zichzelf. Totdat hij ging staan en bijna over ons heen wilde klaarkomen, werd hij weggestuurd door andere zonaanbidders. Kennelijk kan er veel, maar tot een bepaalde grens. (overigens het strand is allang geen gezinsnaaktstrand meer zoals ik het van vroeger ken).
We twijfelden over VAM plas, toen we daar op de parkeerplaats stonden. We zijn weer weggereden. Maar ik lees nu dat het best gezellig was. Nou ja volgende keer.
Vrijdag 27 juli, gaan we naar Flevonatuur voor het naturistenfestival. Ik draag een leren polsbandje als herkenning en Jus heeft mooie tepelpiercings. Als jullie een drankje willen drinken met ons, spreek ons dan aan. Misschien tot dan.
Hey Wij 2 uit Haps, dat is jammer! Vooral omdat we zo nieuwsgierig waren.. 😜. Maar hopelijk is manlief niet heel ziekjes. Laat maar weten wanneer jullie weer gaan naar Azzurra... Wie weet treffen we elkaar dan! 🍷🍺
Hallo F en M, tot onze grote spijt zijn we er vandaag niet. Manlief heeft corona. Jullie veel plezier en hopelijk treffen we elkaar snel aldaar of bij jullie op de bitterballen 😜
😚
Jullie lullen allemaal maar lekker over single mannen, maar over 2 weken ben ik d’r gewoon weer. Ik laat me niet tegenhouden. Doorgaans vermaak ik me er prima .
En barman Marco is sowieso blij om me te zien😁
Das alvast 1!
Inshallah, Papillon.
Jaaa wij zijn er morgen ook weer, heerlijk genieten van de fijne omgeving en mensen.
Wie gaan we nog meer tegenkomen ?
Liefs en tot morgen 😘
Zo'n zin weer in morgen en ook zo blij dat mijn eigen mannetje het ook leuk vindt en zowaar ook weer actief is in ons sex leven
En ook heel blij dat we samen de couple dagen kunnen bezoeken van wat ik zo lees en vorige week gehoord heb wat er met enige regelmaat gebeurd op de mixdagen mij niet gezien daar op die dagen pffff.
Maar morgen weer genieten met een grote G.😍.
Jammer Mickey dan zullen we elkaar wel nooit treffen
Tot .morgen lieve stellen 😘😘😘😘marloes pieter
Hoi hoi
Wij zijn een leuk en gezellig koppel wij gaan donderdagavond naar azurra....wij zoeken een vrouwtje die met ons wil genieten ...zijn er koppels waarvan de vrouw daar zin in heeft...lijkt ons heel gezellig 😃
Groetjes leuk koppel
@Lot#2, Het is echt niet onveilig in azzurra. Het gaat om mannen die ongemanierd zijn, niet betrokken bij de 'swingersgedachte' zijn. Dus het gaat er om of je voor jezelf kunt opkomen wanneer er iets gebeurt wat jij echt niet wilt. Maar dat is in alle clubs waar single mannen komen ook zo. Er zijn er die proberen en er zijn er die afwachten en er zijn actieve gesprekspartners. Mijn tip is om bij de bar of buiten bij de ligstoelen contact te leggen en met diegene(n) wat op te trekken bij de erotische ruimtes. Dan sta je niet zo alleen. Er komen veel stamgasten dus de keer daarna zal al weer minder spooky zijn. Dus vertrouwen kun je opbouwen.
@Lot dat is voor iedereen verschillend, veiligheid zal wel meevallen, maar de ongevraagde aandacht van mannen (belagers en ‘beschermers’) kan het lastig maken om te relaxen. Ik kan je aanraden om iemand mee te nemen en dan bedoel ik niet de mannen die zich misschien op dit gastenboek gaan aanbieden om je te ‘begeleiden’ maar iemand die je al ontmoet hebt in het echt.
Hallo Mixcouple,
Super leuk dat we elkaar via deze weg gevonden hebben.
22 augustus is wat mij betreft prima, kijk er nu al naar uit.
Ik kan er tegen 19.00 / 19.30 uur zijn.
Ik denk dat we elkaar binnen wel zullen vinden,
of buiten, zo groot is het niet.
Tot dan!
@ Ray Anita, is er een mogelijkheid dat Mixcouple en ik gegevens uit kunnen wisselen?
Groeten,
(H)
Hoi Bart (H), we hadden uiteraard je naam niet vermeld ivm privacy, maar klopt allemaal als een bus. Wat een toeval.
Ik geloof dat er via deze website geen enkele mogelijkheid is om contactdetails uit te wisselen en we dus wellicht alleen een datum en plaats kunnen bepalen. Aangezien we nog 3,5 week in het buitenland zitten en bij terugkomst vrijwel meteen op vakantie gaan, zou maandag 22 aug wellicht de enige optie zijn. Uiteraard dan op dezelfde plek.
Groet, mixcouple.
Hoi! Ik lees hier veel berichten over stellen of single mannen die Azzura bezoeken. Ik ben zelf een single vrouw, maar wel benieuwd. Is het als single vrouw te doen om hier een avondje naartoe te gaan of is dat niet handig/'veilig'?
Hoi mixcouple,
Bart is idd niet mijn echte naam.
Mijn echte naam begint met een H
Wij zaten in het bubbelbad de rechter richting de douches, er zat nog een man bij, en op het laatst gingen jullie wat drinken en/of roken toen ben ik naar huis gegaan omdat ik er weer vroeg uit moest.
Ik kon zien dat je vriendin dat jammer vond, dat vond ik eigenlijk ook. Je vriendin was 26 jaar en jij wat ouder, ze sprak engels. Ik dacht dat jij kaal was.
Heb ik jullie voldoende kunnen overtuigen?
Zie graag een reactie tegemoet.
Hoi Bart uit Uden. Als jij dat was, zou dat mooi nieuws zijn, maar we kregen toch echt een andere naam door tijdens ons gesprek in de Jacuzzi. Ben benieuwd of je die dan nog weet. Van ons mag iedereen zich anoniem voorstellen, maar voor we afspreken willen we graag zeker zijn dat je deze persoon bent. Je mag ons ook beschrijven, of de situatie beschrijven.
Hoi Ray en anita,
Jammer dat jullie ons bericht niet meer wilden plaatsen. Het is echt een serieus probleem, maar we kwamen ook met mogelijke oplossingen. Het is wat het is en laten we hopen dat ze met een goede oplossing komen.
Groet, mixcouple.
In de kwestie azzurra-arabië plaats ik geen berichten meer door. Azzurra heeft aangegeven hiermee aan de slag te gaan. Een aantal van de reactanten heeft zn zegje kunnen doen en er is beterschap beloofd. Heb vertrouwen in een goede afloop
@ Els , Oesterdam is 10 kilometer lang, dus lastig vinden als je niet precies weet waar. Aktie vind plaats bij het naaktstrandje , op de zuidelijke pier van Bergse diepsluis, vooraan gezinnen, verderop swingers ,en achterste stuk gay area. Door in een inham van de beplanting te gaan liggen hebbie meer privacy. Of tentje ,of windscherm mee. Succes en veel plezier daar.
Hallo Mixcouple,
Die 46 jarige man uit uden dat ben ik,
Ook ik zou jullie graag weer eens ontmoeten.
Komende week ben ik met vakantie, maar vanaf die week er op zouden we wat af kunnen spreken.
Ik hoor graag van jullie?
Hallo Wij 2 uit Haps, goed nieuws 😜. Wij gaan donderdag ook naar Azzurra. Benieuwd wie jullie zijn dus spreek ons aan... 👍😊
Wij Zijn een m/v koppel, waarvan de dame jong en aantrekkelijk. We zoeken een extra man en hebben 2 keer Azzurra geprobeerd. Op 15 juni was de laatste keer. Op zich een prima leuke plek, maar zeer veel allochtone mannen die, nadat je in een leeg bubbelbad gaat zitten, er meteen bijkomen, geen woord zeggen, alleen kijken en meteen bij de dame gaan voelen. Vrij intimiderend en met nee nemen ze geen genoegen. Een aantal malen gevlucht. Uiteindelijk wel een prive plekje gevonden. Daar ontmoetten we een leuke 46 jarige man uit Uden. Helaas is het er door een beginnersfout van ons niet van gekomen en de Thaise schone hier heeft het nog steeds over hem. Wellicht proberen we het nog een keer.
Veel verhalen over Azzurra lees ik en met name over verhoging
Entree voor single mannen !! Hier is totaal geen sprake van .. het enige wat wij (Azzurra) willen is het minimaliseren van niet Nederlands sprekende mannen die zonder rede lastig zijn en opdringerig tov onze vrouwelijke gasten !! Deze worden niet meer toegelaten om de sfeer weet optimaal te krijgen . En wij weten precies dit probleem de komende tijd aan te pakken !! Mvg Marco barman Azzurra
Klopt Dolf 👍wij waren er ook de hele dag
NYNKE
Gisteren hele dag Bussloo. Geen Boa of politie gezien. Erg druk maar erg relaxed. Hier en daar wat niet-opzichtige actie. Geen probleem dus.
Sluit me aan bij Jim en Papillon.
lk als alleengaande, respectvolle en regelmatig wel gewenste mannelijke bezoeker vind het erg jammer dat ik financieel de dupe zou moeten worden van een aantal heren die zich niet in kunnen houden, ze zitten mij soms namelijk ook danig in de weg.
Als je er OK mee bent dat er meer betaald zou moeten worden, kun je altijd nog naar een Parenclub toch? Azzurra is een plek waar single mannen welkom en gewenst zijn (en ja daar zitten af en toe wat nadelen aan), als je daar als stel niet mee kunt dealen is Azzurra denk ik niet je plek, of kom je voortaan naar de Stellendag.
Een extra stellendag (bijvoorbeeld op zondag) is misschien wel welkom.
Blijkbaar staan er trouwens ook stellen/vrouwen anders is, want als de opdringerige respectloze mannen nooit zouden scoren zou het snel opdrogen toch?
En als het dan toch moet is het wat mij betreft wel een optie om de dagentree te verhogen maar tegelijkertijd de abbonementsprijs te verlagen (op vertoon van ID kaart 😳 ?), hiermee ontmoedig je de gelukszoekers.
Overigens wil ik even toevoegen dat ik ook redelijk wat vervelende, opdringerige en respectloze witte oudere mannen tegen ben gekomen bij Azzurra en andere gelegenheden, en hoewel ze waarschijnlijk prima Nederlands kunnen komt hier meestal ook geen zinnig woord uit als ze op hun gedrag aangesproken worden.
Wij blijven ons verbazen over sommige berichten die over de bepaalde plekjes gaan waar mensen sexen. Het mag niet. Tenminste, het staat nergens in de wet beschreven behalve dan de aanstootgevend gedrag. (rukkende mannen eromheen) Maar nu zien wij steeds meer berichten waar wordt gezegd: daar moet je wezen want daar gebeurt. Zelfs nog hoe je moet lopen... maar als wij het lezen...zien andere mensen zoals boa's of politie het ook. Zeker op een openbare site als deze. Maar wellicht is dit alleen onze mening en denken mensen er anders over... maar wilden het wel even gezegd hebben.
Ik kom al bijna 10 jaar in Azzurra, en kan over deze sauna een boek schrijven. Leuke dingen mee gemaakt, maar ook mindere dingen en toch trouw terug blijven komen. Kwam eerst alleen de laatste 2 jaar, nu met Naomi. Vind het erg bijzonder jammer dat nu gesproken wordt om voor single-mannen de entreeprijs fors te verhogen en daarmee alles over 1 kam te scheren, terwijl er ook een boel zijn die zich netjes gedragen en niet opdringerig zijn hoor. Maar goed zo, das mijn mening hierover. Blijft jammer dat ze na al die jaren geen All-In prijzen doen, en niet reserveren van maar dat je zo maar binnen kunt wandelen, wat de verhoudingen kwa aantal gasten erg overhoop haalt. Ik blijf het keer op keer herhalen.
Vanmiddag heerlijk op het Waalstrand/Loenense Buitenpolder geweest. Was niet heel druk maar wel genoten.
Hoi gaitjan
Ik zie wel de VAMberg maar niet de VAMplas. Er liggen wel watertjes omheen. Welke moet ik hebben?
Vanmiddag bij de VAM plas bij Wijster geweest. Dit lijkt zich te ontwikkelen tot DE vervanger van Groot Moere,eindelijk. Veel stellen,ongeveer 15 stuks. Daardoor ook zeer veel sex. Hopelijk blijft dit zo. Voorziet wel in een behoefte. Is vooral druk in het weekend. Op het parkeerterrein links aanhouden. Even doorlopen.
@Kees, als je deze regel op de website zou zetten, komen ze gewoon met z'n tweeën ipv met meer, splitsen ze zich op. Prijs verhogen voor mannen-alleen is prima maatregel, denk aan dubbele van nu. Maar belangrijkste blijft consequent en zonder aarzelen verwijderen bij wangedrag.
Gisteren weer eens sinds een paar maanden bij Azzurra geweest. Van sommige gasten en de barmensen de verhalen gehoord van de opdringerige en respectloze buitenlandse mannen van de afgelopen tijd. Er zou een nieuw deurbeleid zijn ingevoerd, waarbij buitenlandse mannen die in groepjes van meer dan 2 binnen willen komen niet meer worden toegelaten. Goed initiatief denk ik maar wel lastig te handhaven voor de medewerkers. Wellicht een idee om deze nieuwe huisregel ook duidelijk op de site te vermelden om zodoende discussies aan de deur te vermijden. Ook zou het helpen denk ik om de entree voor single mannen fors te verhogen. Andere suggesties?
Ik was vanmiddag met mijn gezelligheidsvriendin in het bos tussen Best en Son (tegenover Rendac), we hebben heerlijk van elkaar en een voorbijganger genoten, maar misten toch wel wat andere hetero actie. Zijn er hier misschien andere stellen/dames die vaker daar op Safari gaan?
Dit jaar was er meer controle dan ooit door de politie en Leisureland op Bussloo en waren er minder stokstaartjes. En dan gaat die secretaris van behoudt Bussloo met zijn kop in de krant en vestigt extra de aandacht op die stokstaartjes en dat er seks plaatsvind. Hoe dom kun je zijn. Gisteren was er echt de hele dag controle en kun je er niet veel anders meer doen dan gewoon zonnen. Wij hebben nu als alternatief Rhederlaag want op Bussloo heb je als swinger niet veel meer te zoeken
Wij stel willen morgen voor de eerste keer naar bussloo naakt strand gaan en dan vooral het swingersdeel,waar is dat precies?hopen toffe stellen te ontmoeten die net als ons een geilgezellige middag willen beleven.spreek ons gerust aan,man is herkenbaar aan oranje cap met castorolie logo,groetjes m en i
Wij als stel willen morgen voor de eerste keer gaan kijken bij Azzurra. Wat zijn jullie ervaringen voor de zaterdagavond?
Hoi marloes
Ik kom er zelden of nooit op stellendag....ik ben single dus ik mag überhaupt niet binnen op do derdag en ik ben ook niet zo van de stellen ..ik ben er vnl op de woensdag of zaterdag als dat zo uitkomt.
@Jeroen, wij hebben daar ervaring. Er gebeurt vrijwel altijd wel wat nabij het hondenstrand. Meestal meer naarmate de middag vordert. Wij vinden dan een leuke aandachtige man, die respectvol kan zijn, fijn om nabij of erbij te hebben.
Hallo,
Hebben hier mensen ervaring als stel op Laakse strand? Gister op Bussloo geweest, wel leuk maar niet heel veel spanning. Ben bang dat Laakse strand misschien te opdringerig is.
Hallo wij gaan vanmiddag weer eens kijken of we de donderdag van vorige week kunnen overtreffen 😉enne Mickey ben jij jullie ook van de partij ben benieuwd wie je bent enof ik je al heb gezien .
We willen eigen condooms mee nemen mag dat ? Vetrouw die beter als daar
Nou tot vanmiddag wij zijn er helemaal klaar voor en zijn goed voorbereid xxx marloes en peter
Waarom kon dat in Tilburg, clubsauna Ibiza wel, alleengaande mannen binnen?
Omdat Menno&team een heel slim deurbeleid had/heeft. Menno&team laat geen groepen alleen gaande mannen binnen. En de sfeer was perfect !!! En men heeft online nog steeds contact met elkaar.
Menno&team heeft echt een unieke sfeer gecreëerd. Een warm bad.
Met uw welnemen !!!
Wij ook op bussl. Waar jullie?
hallo allemaal .. waar is rond Zwolle een leuke buiten sexlocatie ? alvat bedankt voor de antwoorden mvg Martin
Hoi hoi wij zijn nu in bussloo en wie vindt het leuk om te ontdekken of er meer dan gezelligheid in zit?
Wij zijn nu gezellig op bussloo. Zijn er nog meer stellen aanwezig ?
Hallo Inma, Nee helaas gaan we vandaag niet. We gaan vandaag naar Steamworks in Arnhem. (sexsauna). Zondag gaan we wel weer naar Bussloo.
Engelen strand Den Bosch
We horen wel eens dat er naast het officiële naaktstrand bij deze plas ook nog een.plek is waar het wel eens spannend kan zijn.
Wie weet hier wat meer over en kan wat info geven, o.a. hoe die plek te bekijken is.
We gaan wel eens naar de Waal bij Andelst maar het schijnt dat hier de laatste tijd regelmatig controle is.
Alvast bedankt
@Anma, goed idee om de entree voor single mannen te verhogen. Dan wordt het kaf van het koren gescheiden. Bij veel andere sauna's/clubs is dit al het geval. Zo niet dan blijven deze irritante, respectloze buitenlanders de sfeer verpesten. Erg jammer ook dat de eigenaar maar niet bereid is om hiervoor een oplossing te zoeken. Lijkt er toch wel heel sterk op dat de sfeer ondergeschikt is aan geld verdienen. Zal helaas niet snel veranderen vrees ik.
FenM gaan jullie morgen woensdag 20-7 toevallig ook naar Bussloo?
Nou, daar ben ik mooi klaar mee dan. Voel me trouwens niet aangesproken. Ik begrijp “nee”.
Groet Papillon
@koppel34/38 Wij zijn zaterdag 16juli voor de eerste keer naar fata morgana geweest. Sowieso onze eerste keer in een parenclub dus heb geen vergelijking materiaal of het druk was en dergelijke maar ik schat dat er zeker 50 stellen binnen waren misschien meer. Er was veel activiteit op de bedden dus hebben erg genoten van deze avond zeker voor herhaling vatbaar.
Ze kunnen beter bij azzurra op zaterdag stellen dag doen plus ze mogen voor alleen staande heren de entree verhogen het is triest dat de eigenaar naar zijn zaak terug moet komen om dat sommige geen nee kennen van de mannen i
@Els uit Zundert:
Wij komen geregeld op de oesterdam,indeling wijst zich vanzelf. Vooraan gezinnen,in het midden koppeltjes en achteraan het "mannengedeelte". In de inhammen geregeld actie meestal eind middag en 's avonds. Pas op: Ook nietsvermoedende wandelaars/hondenuitlaters dus alert blijven.
Hey Wij 2. We kunnen kijken of we dan ook kunnen komen. Laten het dan wel via hier weten... Fijne dag vandaag. 😊
(Wij gaan vanmiddag vertoeven op Bussloo.. heerlijk genieten van de zon)
Inderdaad wij bedoelde jullie, zij linker arm sleeve-tatoe. Zitten op geen site, maar misschien eerst bij azura kennis maken met drankje en evt .....zoen daarna wel verder wat betreft een keertje bitterballen eten. Gr wij 👍. Gaan 28 juli op donderdag weer tegen 16.00 uur
Hoi hoi,
Wij zijn een jong brabants stel 28M en 24V.
Zijn er hier toevallig nog meer gezellige stelletjes of single dames die a.s. donderdag naar de stellendag willen gaan?
Zo ja, hoelaat ongeveer die dag?
Zitten nog te twijfelen omdat we open staan voor een mvv trio maar niet voor full swap! Xxx
Afgelopen zaterdag zijn we weer naar Azzurra geweest.
Komen vaak op maandag maar wilden toch de zada een keer proberen.
Om 22.00 zijn we gillend weggelopen.
Het stikte van de irritante buitenlanders die niet snappen wat nee betekent.
Het was zelfs zo erg dat de eigenaar speciaal van huis is gekomen om 4 van die gasten buiten te zetten.
Helaas bleven er nog veel te veel over.
Kortom een door dit soort gasten totaal vergalde avond
Stel 40 ers.
Wij soms naar oesterdam.
Is daar soms wat actie. Wij kijken graag en worden graag bekeken.
Tips.
Waar op oesterdam.
Hoe laat meestal.
Gr.
Hallo Wij 2 uit Haps. We zagen het bericht over de bitterballen en dat kunnen alleen wij zijn 😊. We weten niet wie jullie zijn... er zaten dus best veel mensen buiten. Zitten jullie ook toevallig op andere swingerssite? We zijn natuurlijk nu wel nieuwsgierig wie jullie zijn.... 😳
Hi wij zijn een spontaan leuk stel midden 40 die woensdag naar bussloo gaan. Zijn er nog leuke andere stellen die een gezellige en misschien uiteindelijk wel een spannende middag van willen maken. Wij kijken erg uit naar spanning met een leuk stel voor plezier voor 4
Hoi allen, morgen ben ik van plan om naar Azurra te gaan en lekker te zonnen en bubbelen. Ik zoek nog een leuke dame om daar mijn rug en .. in te smeren.
Ben er al vroeg bij.
Groet , Rick
Zo nu een super leuke dag ervaring bij Azzurra .
Gister middag kwamen wij binnen ,ik en mijn man ,
Lekker drankje geklets met aanwezig stel even buiten in de zon heerlijk binnen terras daarna sauna weer een drankje waarna we een frisse douche genomen hadden.
We begonnen beide enorm opgewonden te raken in de donkere gang was volop actie dus we besloten om ook maar eens lekker te gaan genieten .op een wat groter matras gaan liggen en daar eerst wat liggen giebelen en uiteindelijk kwam er een stel bij liggen we hebben wat gevoeld en gezoend volgende week donderdag zijn wij er weer en gaan dan bij klik een stap verder .
Xxx marloes en peter
Hallo stel Arnhem, wij willen best een keer bij jullie bitterballen komen eten. Wij waren het stel wat achter jullie buiten stonden toen jullie met zun 6sen buiten zaten. Hopelijk weet je wie we zijn en horen graag of je een keer wilt afspreken met ons 💋
Morgen heerlijk Als stel dag ontspannen in spa veluwe middag en avond. Netjes kijken mag, alles met respect voor de bezoekers wie weet even spannend moment in bad.
Binnenkort ook kamasutra beurs, denken nog na over welke dag.
Demand tips wat de dag voor de wat rustiger swingerstellen is. Mega krioelen of over de houden lopen niet ons ideal. Jan en sophie
Wij stel boven de 50 uit duitsland komen, donderdag 14 juli 2022 om 11.15 uur. Hij bruin, zij blank. We zijn zo vroeg, moeten jammer genoeg vroeg terug. Vragen ons af, of er al zo vroeg ook andere stellen er zijn?
Hij houdt van masseren.
Groeten T en D
Wij gaan donderdag weer naar de stellendag in Azzurra. Met wie gaan we lekker drankje doen gezellig aan de bar.... of lekker in de bubbelbaden. Gaan jullie ook? Laat het ons weten...xxx FenM
Nieuw swingergedeelte van Bussloo naakstrand rechts van de kiosk is prima. Omdat je langs de waterkant een rietkraag hebt , heb je minder storend bekijks en aan de grasveldzijde zet je gewoon een scherm. Als je ook nog dichter naast elkaar gaat liggen met je bedje is de privacy optimaal voor (inter-)actie!
swingerstiel
ja wij hebben geresveerd, zou ik zeker doen met een camper
groet BeJo
Waarschijnlijk a.s. zaterdag naar het naaktstrand in Bussloo. Wie gaan er nog meer? Ben hetero en nieuwsgierig. Eerste keer voor mij.
Hallo, we kwamen zondag langs club Azura en zijn best wel nieuwsgierig geworden. Zijn er stellen die er al eens geweest zijn. Wat is hun ervaring.
lieve groetjes Henri en Barbara
Hallo,
We willen donderdag naar de sauna azzurra gaan welk koppel heeft zin om mee te gaan
Gr limburg
@BEJO
Zoals het er nu uitziet gaan we ook deze camping bezoeken. Waarschijnlijk 1-2 dagen na jullie aankomst. Hebben jullie gereserveerd? Kreeg dat als advies vanuit camping zelf.
Wij, slank stel v47-m53 willen zaterdag 16jul naar azzura. Vrouw bi-schierig wil graag ervaring opdoen met een vrouw. Zijn er leuke slanke bi-vrouwen, of een leuk stel voor een gezellige middag/avond? Wij zijn er vanf ca 13.00.
Zo even mijn ervaring delen .
Vandaag even geweest bij binnenkomst weinig uitleg.en raar om zomaar in bar binnen te vallen voelde mij daardoor al niet prettig maar het zag er leuk uit dus toch maar even omgekleed na een lekker drankje naar achter gelopen mooie en veel speel ruimte helaas liepen er gelijk 2 opdringerige types achter mij aan dus wist niet hoevkug ik weer naar de bar moest gaan, daar even een gangetje in gelopen bij groot scherm zag ik tot mijn verbazing 2 mannen elkaar pijpen en er zaten 2 mannen te kijken verder maar 1 stel gezien en 1 vrouw maar ben niet overal geweest. Na half uurtje maar weer vlug naar de omkleed ruimte .
Kom as donderdag met mijn man terug kijken hoe het dan is
@ Bigeilstel, donderdag de 28ste hebben wij in de agenda staan om naar Azzurra te gaan (vanaf een uur of 5), het lijkt ons leuk om jullie daar te treffen.
Groet R&I
Hallo leuk koppel uit Doornik,
Leuk bericht wij wonen in Limburg en hebben wel zin in een leuke spannende avond bij de juiste klik.
Wij zijn 43 en 47
Mochten jullie nog een koppel zoeken laat het weten.
Hallo, wij lekkur geil stel hebben zin in donderdag . Zijn er meerdere stellen met deze interesse. Zij lekker bi, en geil. Gr Y & H
Wij (36 en 41) zijn dinsdag en woensdag avond in regio limburg. We zijn op zoek naar een koppel voor een eerste ervaring.
😉
hoi stel Tiel
we hebben daar meer grote campers gezien, vanaf het stadje is het wel een smalle weg maar nergens zo smal dat je elkaar niet kan passeren.
maar ik kan niet bepalen hoe groot jullie camper is. ik heb zelf met vrachtwagens gereden en zou het wel aandurven.
leeftijd is heel diverse , onze leeftijd (75%)en ook wel jongere
groetjes BeJo
wij zijn er 23 julli voor een week
Zijn er ook mensen hier die op deze camping ervaring hebben opgedaan: Camping Libertin La Roseraie
Ziet er op papier ook prima uit.
Hallo BEJO, hoe is de weg er naartoe? Beetje berijdbaar? Camper is misschien wat asociaal groot 😜 De camping zegt wel dat vrachtwagen voor bevoorrading ook weg moet nemen maar we houden graag camper heel. Wat waren de leeftijden bij benadering die jullie 1e x aantroffen?
hoi stel uit Tiel.
wij gaan dit jaar voor de tweede keer naar Le Diamant Noir, met een tent dit keer
Hallo wij stel 40 en 52 sammy en Coen. Van woensdag naar Steamworks zij bi komen er nog meer leuke stellen ? Wij komen graag met jullie in contact 😉😉😉groetjes sammy en coen
Oh marloes het is zo relaxed daar binnen ....ik snap dat je zenuwachtig bent ...maar komt allemaal goed
Als reactie op het antwoord op de vraag van Bobris. Komen daar ook Marokkaanse of Turkse vrouwen?
Gaan er deze zomer nog meer mensen naar Le Diamant Noir? Wij zijn van plan om eind juli/augustus met de camper voor eerste keer daarheen te rijden. Ze hebben hier paar jaar geleden een verslag van gemaakt.
Misschien rijden jullie ook camper?
We hebben op AM een profiel als je direct zou willen reageren
Recente reacties