Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Bottie uit Cadzand schreef op 21 mei 2025 om 11:40
Hi iedereen, Even terugkomen op het bericht van Teo van 8 mei. Had geen geluk denk ik. Ik was er al 2 keer op een gemengde dag en er was zeker meer variatie. 2 of 3 dames alleen : best geile meiden en zeer actief. Eentje koos af en toe een mooie man uit om sex te hebben. Een ander ging het bubbelbad in om deel te nemen aan een trek en pijpsessie. Ook enkele koppeltjes. Ik kon van 1 dame haar poesje strelen en ze vingeren. Laatste keer een jong koppelnmet een supermooie dame die zich liet beffen aan de rand van het bubbelbad en ook in de sauna. Actie aan de bar : pijpen of beffen nog niet gezien. Weet ook niet of dat eigenlijk mag aan de bar. Misschien weet iemand dat ? Ik vind Azzurra heel ontspannde plaats, ook op gemengde dagen.
Even geduld...