De eerste keer naar de parenclub

pc

Wij zelf zijn ooit begonnen in een parenclub, het was een oude omgebouwde boerderij in Noord-Holland. We wisten totaal niet hoe je nou contact moest maken met andere mensen en vooral niet hoe je duidelijk kunt maken dat je een ander stel wel leuk vindt. We hingen wat aan de bar en kletsten, strak van de spanning, over koetjes en kalfjes. Na een tijdje zijn we verder gaan rondkijken op de bovenverdieping en we zagen wat mensen die elkaar aan het masseren waren, in een andere ruimte werd een dame omringd door meerdere mannen waar ze luidkeels van genoot, even verder lag een stel alleen…wij erop af…. en gingen dicht in de buurt liggen. Als snel gingen voorzichtig wat aaiende handen over en weer en het ijs was gebroken. We hadden ze niet eens gezien toen we aan de bar waren…

 

Er is geen “formule” om te beginnen met swingen. Het ene stel gaat eens op een naaktstrandje kijken, het andere stel doet partnerruil met een bevriend stel enzovoort, lid worden van een swingers datingssite kan ook natuurlijk.

Praat van te voren met elkaar en maak duidelijke afspraken.
Bijvoorbeeld tot hoe ver je wilt gaan:

  • Soft swap of full swap?
  • Zoenen?
  • Samen in 1 ruimte blijven?
  • Een woord afspreken wat “stop” betekent zodat jullie een onprettige situatie kunnen afbreken.
  • Alleen met een stel, groepje stellen of single mannen/vrouwen erbij?

Probeer je van te voren te oriënteren als je bijvoorbeeld naar een parenclub wilt gaan, op bepaalde avonden mogen geen single mannen naar binnen en op andere momenten zijn er juist thema avonden die je aan kunnen spreken. Wat ik wel adviseer is, om voor de eerste keer in een wat kleinere club te gaan kijken. Je moet een beetje handig zijn in contact leggen maar de tegenpartij ook, dus als je in de fun staat met 150 stellen dan kan het wat te druk overkomen waardoor de contacten moeilijker verlopen. Kies je daarentegen een wat kleinere club met 50-70 stellen dan voel je op je pumps aan dat het contact leggen wat rustiger en gemoedelijker zal verlopen.

Met deze tips beperk je je kwetsbaarheid een beetje voor de eerste keer, en heb je ietwat meer controle over de nieuwe situatie.

Fijne avond!

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Koppel 34/38 uit Zuid-Holland schreef op 21 september 2021 om 10:55
@ Twentsstel Wij zijn vorig jaar voor het eerst op een vrijdag naar Fata Morgana geweest. Het was toen heel rustig, maar prima om voor de eerste keer kennis te maken met een club. Wat ons daar aansprak is dat er geen alleenstaande mannen worden toegelaten wat al voor rust zorgt. De sfeer was uiterst vriendelijk, ongedwongen, geen zien en gezien worden gehalte, er loop inderdaad van alles wat rond. De vrijdag is daar mede voor nieuwe stellen, op de zaterdag zouden er meer ervaren stellen zijn, maar hebben wij vooralsnog geen ervaring mee. Vraag het mij komende zondag en ik kan het je vertellen haha.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
De parenclub Fata Morgana is zeker een rustige en vooral veilige swingersclub. De Fun4two is ook grotendeels voor stellen. Wij zijn zelf ook begonnen in deze parenclubs en komen er nog steeds graag. Eventueel de stellendag bij gaysauna Azzurra of Steamworks wanneer jullie van warmte en water houden. Wellicht een nachtje hotel erbij en de afterparty organiseren😄
Even geduld...

 

 

3 reacties

  1. Sophie schreef:

    @Stiefpat Is al even geleden maar ik las je bericht over de Heuvelrug in Veenendaal. Onze favoriete sauna, zoeken daar zelf soms even een lege sauna op maar jullie zijn daar ook wel voor in?

  2. stroopwafel1965 schreef:

    wij, ik 53 en zij 47 willen graag een keer iets meer meemaken in het leven..
    hoe pak je zo iets nou echt precies aan ?

  3. M&m schreef:

    Gaan 16 maart naar Azzura,m 60 V 50, zijn er meer dames plus?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *