De eerste keer naar de parenclub

pc

Wij zelf zijn ooit begonnen in een parenclub, het was een oude omgebouwde boerderij in Noord-Holland. We wisten totaal niet hoe je nou contact moest maken met andere mensen en vooral niet hoe je duidelijk kunt maken dat je een ander stel wel leuk vindt. We hingen wat aan de bar en kletsten, strak van de spanning, over koetjes en kalfjes. Na een tijdje zijn we verder gaan rondkijken op de bovenverdieping en we zagen wat mensen die elkaar aan het masseren waren, in een andere ruimte werd een dame omringd door meerdere mannen waar ze luidkeels van genoot, even verder lag een stel alleen…wij erop af…. en gingen dicht in de buurt liggen. Als snel gingen voorzichtig wat aaiende handen over en weer en het ijs was gebroken. We hadden ze niet eens gezien toen we aan de bar waren…

 

Er is geen “formule” om te beginnen met swingen. Het ene stel gaat eens op een naaktstrandje kijken, het andere stel doet partnerruil met een bevriend stel enzovoort, lid worden van een swingers datingssite kan ook natuurlijk.

Praat van te voren met elkaar en maak duidelijke afspraken.
Bijvoorbeeld tot hoe ver je wilt gaan:

  • Soft swap of full swap?
  • Zoenen?
  • Samen in 1 ruimte blijven?
  • Een woord afspreken wat “stop” betekent zodat jullie een onprettige situatie kunnen afbreken.
  • Alleen met een stel, groepje stellen of single mannen/vrouwen erbij?

Probeer je van te voren te oriënteren als je bijvoorbeeld naar een parenclub wilt gaan, op bepaalde avonden mogen geen single mannen naar binnen en op andere momenten zijn er juist thema avonden die je aan kunnen spreken. Wat ik wel adviseer is, om voor de eerste keer in een wat kleinere club te gaan kijken. Je moet een beetje handig zijn in contact leggen maar de tegenpartij ook, dus als je in de fun staat met 150 stellen dan kan het wat te druk overkomen waardoor de contacten moeilijker verlopen. Kies je daarentegen een wat kleinere club met 50-70 stellen dan voel je op je pumps aan dat het contact leggen wat rustiger en gemoedelijker zal verlopen.

Met deze tips beperk je je kwetsbaarheid een beetje voor de eerste keer, en heb je ietwat meer controle over de nieuwe situatie.

Fijne avond!

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Marv schreef op 24 februari 2020 om 23:13
22-02 bij Azzurra geweest. Wat een teleurstelling. Een boel eenzame mannen die zich te pas en te onpas lopen af te rukken op het beperkt aantal stellen dat er rond liep. Het typische jaag gedrag dat wij vaker hebben gehoord en gelezen. Wij zijn een relatief jong stel qua swingen maar hebben een aantal clubs van binnen gezien waarbij de sfeer gezellig was. Er werd gepraat, even een moment om het ijs te breken, om daarna tot actie over te gaan. Bij Azzurra is het helemaal anders. Er wordt geen woord gewisseld. Je wordt ijzig aangekeken, zelfs wanneer je een praatje probeert te maken om de wederhelft op haar gemak te stellen. Wanneer je met elkaar zoent staan er al zes man om je heen, hevig te rukken op wat ze zien van het blote lichaam. Kans-loos! Alleengaande mannen bij Azzurra op de gemenge dag, lees dit goed en prent dit goed in je achterhoofd. Een vrouw heeft tijd nodig, zij moet in de stemming komen met complimentjes, liefkozende woordjes. Je piemel vol in haar gezicht duwen werkt niet. Dat komt pas na het op het gemak stellen. Helemaal als zij nee zegt moet je haar niet gaan omhelzen en knuffelen in de bar (met je blote pik vol tegen haar aan). Azzurra is wat ons betreft afgeschreven. Wij zijn niet vies van een avontuurtje, maar dit was gewoon vies.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Jullie hebben het tenminste geprobeerd, ergens ben ik blij te horen dat jullie ook weten wat jullie wél willen. Ik veronderstel dat een club wellicht meer iets voor jullie is. Zoveel mensen zoveel wensen.
Even geduld...

 

 

3 reacties

  1. Sophie schreef:

    @Stiefpat Is al even geleden maar ik las je bericht over de Heuvelrug in Veenendaal. Onze favoriete sauna, zoeken daar zelf soms even een lege sauna op maar jullie zijn daar ook wel voor in?

  2. stroopwafel1965 schreef:

    wij, ik 53 en zij 47 willen graag een keer iets meer meemaken in het leven..
    hoe pak je zo iets nou echt precies aan ?

  3. M&m schreef:

    Gaan 16 maart naar Azzura,m 60 V 50, zijn er meer dames plus?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *