Thuisfeestje

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Jullie zijn misschien al eens in een parenclub geweest of bij een stel thuis geweest voor een date. Jullie hebben dan vast ook wel eens opgevangen dat er thuisfeestjes worden georganiseerd. Hoe kom je op zo’n feestje en wat kun je verwachten? Bij een parenclub kun je rondlopen en een stel uitkiezen wat je leuk lijkt, dat is vrijblijvend. Als je 1 op 1 afspreekt kan dat wel eens tegenvallen.

fileHoe zit dat met de klik op een thuisfeestje? Bepalen de gastheer en-vrouw wanneer iedereen in lingerie omkleedt, net zoals in de parenclub? Liggen de matrassen al klaar als je binnenkomt?

Op een thuisfeestje kom je niet zomaar, je moet hiervoor uitgenodigd worden want het is een besloten feestje. Degenen die het organiseren (hosts) zijn meestal mensen die dat wel vaker doen en proberen de gasten een beetje te laten matchen. Het is handig om op een datingsite te staan met een profiel want zo kunnen zij op basis van jullie profiel een keus maken of jullie erbij passen of niet. In je profieltekst of speeddate kun je aangeven op zoek te zijn naar feestjes. Ze zullen kijken naar leeftijd, type mensen, spontaniteit, druggebruik en jullie sexuele voorkeur. Het is bijvoorbeeld niet handig om in een groep van dertigers ook een stel van rond de zestig te laten komen, dat zul je zelf ook begrijpen. Dat gaat niet werken.

Feestjes vinden meestal spontaan plaats en er zijn ook mensen die een zolder hebben omgebouwd of zelfs een tuinhuisje met jacuzzi er op na houden, dit zijn de veeldaters. De mensen die komen zijn vaak bekenden of swingers die in een privé-whatsapp groepje zitten. Om de diversiteit te stimuleren nodigen ze dan naast de vaste groep wisselend, als extra, een paar nieuwe gasten uit via de speeddates.

Tip
Je kunt een presentje meenemen of een bijdrage in de kosten doneren aan de organisator, dat is niet verplicht maar wel zo netjes. Soms staat er een pot waar je geld in kunt stoppen. Een kado-idee is bijvoorbeeld enkele flessen wijn/cava en wat zoutjes, snoepjes, kant en klaar fruitbakjes, slagroompatronen of een fles Xman/Eros olie

Thuisfeestjes worden door veel mensen als intiemer ervaren dan een parenclub, het is ook een stuk goedkoper dan 120 euro aftikken in de parenclub en op een feestje zijn de mensen sneller intiem met elkaar. In een grote parenclub lopen de mensen als kippen in een hok langs elkaar heen en weten niet meer op wie ze hun aandacht kunnen richten, dat probleem heb je in de privésfeer veel minder.

Hoe verloopt zo’n avond dan?

1Jullie zijn uitgenodigd en hebben de badkamer thuis goed bezocht, zijn netjes geschoren op de juiste plekjes, nageltjes gelakt en hebben een weekend tasje ingepakt met eventuele lingerie, condooms, glijmiddel en/of speeltjes. Je glijdt in je mooie pumps en stapt in de auto. Je ziet er sportief gekleed uit maar niet veeeel te sexy. De buren van de hosts hoeven niet te weten wat er zich allemaal afspeelt en door de week moeten die mensen ook nog in hun eigen buurt kunnen wonen… Jullie bellen aan en de deur gaat open, in de deuropening staat een man die je herkent van de profielfoto’s en ietwat zenuwachtig begroeten jullie en na drie klapzoenen ga je de gang door. In de woonkamer staat de gastvrouw (god, wat is ze leuk) en op de bank zitten drie stellen relaxed met een wijntje. De mensen staan enthousiast op en stellen zich voor. Terwijl je groet voel je aan de warmte van het begroeten al met wie je meer en met wie minder een klik is. Geen nood, we moeten nog praten. Iedereen gaat rustig zitten en het gesprek gaat verder waar het gebleven was. Opeens stelt iemand van de bank een vraag aan jullie, jullie antwoorden en het ijs is al een beetje gebroken. Daarna gaat de bel en er komt een ander stel binnen. Je vraagt je af: hoeveel komen er eigenlijk? De host voelt dat al aan en zegt uit zichzelf al: “We verwachten hierna nog 1 stel”. Een mooi getal…schiet er door je hoofd. Op een gegeven moment is iedereen binnen en geacclimatiseerd, de gastheer vraagt dan of iedereen een klik heeft met elkaar. Het kan zijn dat iemand het totaal niet ziet zitten.

Tip
Als je weggaat zeg dan dat je de klik niet zo hebt, geef en-public niet de echte reden op: dit kan erg kwetsend overkomen.

 

Nadat iedereen overeengekomen is dat het een “gezellige avond” gaat worden met elkaar gaan vaak de dames zich eerst omkleden. Vaak heeft de host een logeerkamertje waar je je spullen kwijt kunt, laat echt waardevolle dingen in de auto of thuis. De mannen hoeven niet echt om te kleden dus die schieten een knappe boxer aan en eventueel een sexy gaashemdje. De host pakt een stapel matrassen van de eerste verdieping en de mannen bouwen vervolgens gezamenlijk de huiskamer om naar een groot matrassenparadijs.

Eenmaal omgekleed komen de dames sexy de kamer binnenlopen en trekken degenen die elkaar al een beetje hadden uitgekozen naar elkaar toe. Sommige stellen vinden het prettiger eerst elkaar een beetje op te warmen en dan gaan al snel handen voelend over en weer en vindt er partnerruil plaats (dit heeft onze voorkeur overigens). Als de eerste ronde is geweest na een half uur tot een uur gaan meestal de mensen roken of drinken lekker wat, sommige dames kleden zich even om of gebruiken de badkamer om kort op te frissen. Daarna gaat iedereen het matras weer op en wisselt men vaak van partner. Sommige dames halen hun hart op met een dp-tje want er zijn meerdere mannen….overigens kan het zo zijn dat er ook naast alleen stellen ook single mannen zijn uitgenodigd, maar dat kun je vooraf even vragen als je daar liever niet mee wilt, dan ga je natuurlijk niet naar dat feestje, maar expliciet naar een stellenfeestje.

Dit brengt me ook op het feit dat single mannen vaak succes hebben als ze zelf een blokhut in de achtertuin bouwen of de zolder functioneel in te richten. Wanneer je op SDC zit en jij thuisparties organiseert komen daar genoeg stellen met een tekort aan feestruimte op af.

Hoe lang een feestje duurt kan ik je niet zeggen. We hebben ze om 1 uur zien eindigen, om 4 uur en de volgende dag pas. Dat ligt geheel aan de sfeer, het type mensen en het drank/drugsgebruik.

Voor thuisfeestjes kun je het beste lid worden van een goede datingsite zoals SDC. Exclusief via onze link krijg je 10 dagen toegang en kun je het even uitproberen.

Heel veel succes en misschien tot ziens!

 

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
10273 berichten.
Rick uit Friesland schreef op 19 juli 2021 om 17:34
Aankomende zaterdag van plan weer naar azzura te gaan heerlijk genieten flesje olie mee. Welke leuke dame stel tref ik daar. Of ga je ook gezellig Maureen je mag mee rijden. Liefs rick
Even geduld...
Lars uit Oss schreef op 19 juli 2021 om 10:37
Wij gaan donderdag voor de eerste keer naar de stellendag in Azzurra. Zeer benieuwd na de vele positieve ervaringen hier. Wij zullen er zijn iets na 14.00 uur. Zijn er nog meer stellen van plan te gaan?
Even geduld...
Leukstel uit Enschede schreef op 18 juli 2021 om 22:24
Wij willen 29 julli voor de eerste keer naar deze sauna is dit wel geschikt voor een eerste keer of zijn er dan ook alleengaande mannen waar we van hoorden Grxxx
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Alleen op donderdag stellendag, andere dagen gemengd of Gay only.
Even geduld...
Eric uit Boxmeer schreef op 18 juli 2021 om 15:15
Wij zijn destijds voor de allereerste keer bij Monique geweest. Nooit spijt van gehad. Heerlijk relaxed daar. Verschillende leeftijden. Geen haantjes, veel gelegenheid boven tot spannende spelletjes.
Even geduld...
Eerste keer uit Tilburg schreef op 18 juli 2021 om 08:09
Hoi allemaal, Mijn meisje en ik (M28/V29) willen komende week voor het eerst samen naar een parenclub. Heeft iemand tips voor leuke parenclubs waar misschien ook wat meer jongere stellen komen?
Even geduld...
Wijsamen uit Zwolle schreef op 16 juli 2021 om 21:26
Morgen voor een week richting Julianadorp aan Zee om heerlijk te gaan genieten van zon, zee, strand en natuurlijk heerlijke sex. Lekker samen genieten op het strand in een gezellig duinpannetje. Volgens ons genoeg mooie gezellige plekjes te vinden. Zijn er volgende week ook leuke stellen in de buurt of kunnen jullie ons vertellen waar we heerlijk op het strand kunnen genieten van elkaar en anderen om ons heen.......
Even geduld...
Fred&Linda uit Tiel schreef op 16 juli 2021 om 14:58
Naaktstrand Vrouwenpolder moet je een keertje proberen, daar is altijd wel actie met stellen. Vorige zomer was het wat minder omdat er normaal veel Belgische en Duitse gasten zijn, die door Corona niet konden komen. Camper op parkeerplaats 'Oranjezon' dan duinpad naar strand aflopen, eenmaal op het strand linksaf, eerste stuk naast Aloha Beach, daar zitten de gezinnen met kids, verderop is de actie tussen wat opgewaaide zandduintjes. Ook via Oostkapelle te bereiken, dan camper op parking 'de vier hoogten' duinpad naar strand weer aflopen, op het strand rechtsaf , doorlopen tot voorbij waar laatste strandhokjes staan. Er liggen houten vlonders in de zomer, zodat je makkelijk en stabiel loopt. Wij kiezen meest al voor Oranjezon, maar da's voor iedereen anders. Mooi en schoon strand met veel ruimte voor stoute dingen. Succes en veel plezier☀️
Even geduld...
C n C uit Utrecht schreef op 12 juli 2021 om 07:14
Wij zijn een m/v stel en van plan om op de gemengde woensdag voor het eerst Azzura te bezoeken. Heel misschien willen we wat met anderen erbij, misschien niet. Is dit aan te raden of worden we dan alleen maar opgejaagd ?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Opgejaagd word je niet, je opgejaagd voelen mss wel. Dat ligt aan je eigen houding denk ik.
Even geduld...
Remco uit Alkmaar schreef op 11 juli 2021 om 18:13
Gisteravond bij Azzura geweest,en het was een geslaagde avond,mede door 1 vrouw.. Een super mooie verschijning in het zwart,en je was er voor het eerst.. Lieve Suzanne uit Arnhem, als je dit leest,super bedankt voor de leuke,gezellige en spannende avond! Ik hoop je serieus nog eens te ontmoeten,en dat je hopelijk op dit bericht reageert...😇
Even geduld...
Patrick uit Eindhoven schreef op 10 juli 2021 om 23:04
Nog mensen aanwezig deze week bij oranjezon/vrouwenpolder?
Even geduld...
Utrecht stel uit Utrecht schreef op 10 juli 2021 om 14:45
Wij gaan vanavond naar amourette toe voor de eerste keer we zijn 38 en 39 en vinden het altijd leuk nieuwe mensen te leren kennen. Wie gaat er ook ?
Even geduld...
Inge uit Wageningen schreef op 10 juli 2021 om 00:21
Jee lieve mensen, wat een nieuws weer allemaal, Laten we zaterdag azzura of andere fijne plekken steunen, kom genieten, ik ben dat altijd iets te drukke blonde ding in lingerie en op hakken met die brede man ernaast met donkere krullen en groene ogen die (bijna) altijd rustig blijft😘💋
Even geduld...
Wijstel uit Arnhem schreef op 6 juli 2021 om 15:35
Hallo, wij gaan a.s. 10 juli naar Mystique. Ben benieuwd wie we gaan ontmoeten. Actief stel, 51 en 53, beiden bi.
Even geduld...
Maureen uit Arnhem schreef op 6 juli 2021 om 11:23
Afgelopen zaterdag bij Azzurra geweest. Heerlijk genoten van alle faciliteiten daar en alles was piekfijn voor elkaar daar. Eerst met Stief en Pat genietend van en met elkaar. Later in de middag eindelijk Ray en Anita weer in levende lijve ontmoet, werd hoog tijd! We vermaakten ons goed met elkaar en hadden een toevalstreffer met Rick erbij. Thnx allemaal, ik heb echt een geile dag gehad!😍
Even geduld...
Toetje uit Zuid Holland schreef op 5 juli 2021 om 19:55
Super leuke zaterdag gehad en leuk jullie ontmoet te hebben... tot gauw weer
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Toet, je bent een geweldig leuke actieve dame, en we zien je graag weer😗 kus mee
Even geduld...
Blond Stel M/V schreef op 5 juli 2021 om 12:03
Hallo, Wij zijn van plan om zaterdag 10 Juli, na 1,5 jaar, weer naar Azzurra te gaan, zijn er dan vanaf ±11uur tot ca 15uur. Wij lazen dat er e.e.a. veranderd is, kan men aangeven wat zoal?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Wij zijn er afgelopen zaterdag geweest. Ze hebben alle binnenmuren opgeknapt en in de vroegere rookruimte hangt een beeldscherm en staan er tafeltjes om te eten, dus er is nu voldoende plek om lekker te tjappen. Veel plezier, het is een heerlijke plek🌼
Even geduld...
Leukstel uit Horst schreef op 5 juli 2021 om 11:20
Hallo wijstel, wij liggen regelmatig op de Kraaijenbergse plassen en is een heerlijk naaktrecreatieplek. We hopen dat jullie het naar de zin hebben gehad. Helaas waren wij die dag niet aanwezig, maar wie weet.....
Even geduld...
Rick uit Friesland schreef op 4 juli 2021 om 10:53
Gister maar dagje azzura gepland 3-7-2021. Ik was er vroeg in de middag nog lekker rustig genieten van een heerlijk bad sauna en de vele bekenden. Later kwam ik uit bad was een stel en dame heerlijk bezig op de warme plaat, een genot om naar te kijken, er was plek over dus ging daar heerlijk kijken hoe de chemie was, prachtig. Tot de dame van het stel mij aansprak en zei hallo leuke man ik had jou buiten al gespot en begroette mij met een heerlijke zoen en dwaalde over mijn lichaam, mooie borsten en billen had ze. Ze ging verder en haar lippen vonden mijn penis en verwende mij heerlijk. En haar man was ondertussen bezig met de andere mooie jonge dame en duurde niet lang voor we met ons 4en heerlijk bezig waren. Na onze welverdiende pauze en douche sessie kwamen we elkaar weer tegen dit x maar heerlijk in een privé kamer de denkbeeldige puntjes maar op de i gezet en gezamenlijk naar heerlijke meerdere hoogte punten gebracht. Bedankt voor de fijne dag lieve Marleen, Ray en antita, was heel erg gezellig. Xxx Rick
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Rick, het was leuk je te ontmoeten. Je bent een geweldig leuke kerel met 'gouden handjes'. Zoals dat in de swingers wereld heet. We hopen je bij Azzurra nog eens tegen te komen!
Even geduld...
First timers uit Noord holland schreef op 3 juli 2021 om 23:18
Wij willen in de zomervakantie heel graag eens heen gaan. Het zou voor ons de eerste keer zijn dat we erheen gaan. Heel spannend dus. Maar wat kunnen we verwachten? En wat is een rustige dag om heen te gaan? Groetjes
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Azzurra is een flinke sauna met 4 baden erbij. Voor stoute dingen kun je in afsluitbare hokjes terecht, je kiest zelf of je deze afsluit. Soms laat iemand een deurtje open... Wat een rustige dag is kan ik je niet zeggen omdat ik andermans plannen niet kan voorspellen.
Even geduld...
Stel doetinchem schreef op 3 juli 2021 om 01:40
Iemand nog naar Bussloo morgenmiddag?
Even geduld...
Stel doetinchem schreef op 3 juli 2021 om 01:39
Idd wat is een mooie tijd? Avond of middag? En zijn er ook stellen? Ons eerste x voor geen stellendag.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
We kunnen niet voorspellen wie er zullen gaan komen maar stellen zijn er zeker!
Even geduld...
jeroen uit Nieuwegein schreef op 2 juli 2021 om 21:10
Hier een leuke jongen die morgen 3 juli naar Azzurra gaat. Wie zijn er ook.
Even geduld...
Dennis uit Nijmegen schreef op 2 juli 2021 om 18:13
Hoi wat is de beste tijd om op zaterdag morgen naar Azzurra te gaan?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Koffietijd?
Even geduld...
Dennis uit Nijmegen schreef op 1 juli 2021 om 22:39
Hoi hoi wie gaat der zaterdag naar Azzurra 🙂 38 jaar leuke jonge man met.....
Even geduld...
Stiefpat uit Arnhem schreef op 1 juli 2021 om 20:40
Wij zijn zaterdag ook weer aanwezig. Zijn wel weer toe aan een dagje ontspanning en inspanning 😍
Even geduld...
Waben uit Ede schreef op 1 juli 2021 om 12:53
Hallo ,geldt nog het maximum van 30 personen? Is het nodig om voor a.s. zaterdag te reserveren of kan dat sowiezo niet?groet.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik hoorde van Stiefpat dat zaterdag er geen groepsgrootte meer geldt. Dus zonder reserveren binnen, als je geluk hebt natuurlijk.
Even geduld...
Steldoetinchem uit Doetinchem schreef op 1 juli 2021 om 10:16
Heyy, helaas kunnen wij vandaag niet...maar zaterdag wel naar Beuningen...iemand anders nog? Nog nooit op een zaterdag geweest.....slank stel midden 40
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hoe zijn jullie te herkennen?
Even geduld...
CuckStel60 uit Arnhem schreef op 1 juli 2021 om 10:08
Mischa, je was weer heerlijk gisteren in Azzurra. Dank! x
Even geduld...
BenP uit Breda schreef op 1 juli 2021 om 00:01
Hoi, wij stel beiden 59 jaar willen zaterdag 10 juli naar Azzura gaan. Welke leuke stellen van onze leeftijd treffen we er nog meer? Wellicht kunnen we vooraf met elkaar al contact leggen. Wij zijn in 2019 voor het laatst geweest. Kan iemand ons vertellen wat er veranderd is bij de laatste verbouwing?
Even geduld...
Erwin uit Arnhem schreef op 30 juni 2021 om 17:28
Hai stel FenM en Tammy en Mart, Ik sta op het punt om ook richting Beuningen te gaan. Ben een echte BiMan. Lang en voorzien van een leuke kop met krullen (rest is goed bijgewerkt hoor ;-). Lijkt mij leuk om een praatje te hebben... en wie weet wat nog meer. Vind vrijen met meer (niet alleen focus op de vrouw) echt superlekker.... Dus mocht je die lange krullebol zien rondlopen.... proosten dan? Tik me vooral aan.... Wie weet tot zo Erwin
Even geduld...
FenM uit Arnhem schreef op 30 juni 2021 om 13:56
Woensdag 30 juni, dus vandaag, naar Azzurra. Met wie gaan we gezellig drankje doen aan de bar?......... we zijn er rond 17.00uur
Even geduld...
Stelutreg uit Utrecht schreef op 30 juni 2021 om 09:11
Donderdag gaan we weer naar stellendag in Azzurra. Lekker genieten van elkaar en van anderen. Zijn er al op tijd, zin in!!
Even geduld...
Tammy en Mart D uit Rotterdam schreef op 29 juni 2021 om 18:46
30-juni gaan wij als pasgetrouwd stel onze huwelijksreis eens aanvullen met een 'hopelijk' hele gezellige dag in azzura. Als we de recensies kunnen geloven dan moet dat helemaal goed komen. Wij houden wel van een extra man erbij zowel voor hem als haar.
Even geduld...
Paruno schreef op 29 juni 2021 om 18:09
Aanstaande donderdag gaan we weer naar azzura, nog meer enthousiaste stellen die ook gaan?
Even geduld...
Sophie uit Zwolle schreef op 28 juni 2021 om 16:14
Dag. Weet iemand misschien hoe het nu is op het naaktstrand van Bussloo? Heb gezien hoe het veranderd is maar nog niet geweest met mooi weer om te genieten. Is het 'swingergedeelte' nu elders?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hoi Sophie, het swingersgedeelte is er niet meer. Om je een idee te geven: wanneer je het naaktstrandje van Bussloo opkomt dan liggen de naturisten met kinderen recht vooruit en het swingersdeel lag links en de homoseksuelen liggen op het rechterstrandje. De swingers liggen nu veelal bij deze homosensuele heren. Ik lees dat dat goed blijkt te verlopen.
Even geduld...
CuckStel60 uit Arnhem schreef op 28 juni 2021 om 15:44
Woensdag zijn wij, slank senior stel met geile genotvolle vrouw, weer bij Azzurra. Mischa, ben jij er ook weer? Zou ze fijn vinden om jou er weer bij te betrekken, je vrijt zo heerlijk aandachtsvol ...
Even geduld...
Wijstel uit Arnhem schreef op 26 juni 2021 om 11:07
Hallo, wij willen morgen dagje vertoeven aan strandje....Kraaijenbergse plassen bijv. Beetje gemoedelijk daar? Wie treffen we
Even geduld...
PeeWeeJee uit Wilsum schreef op 26 juni 2021 om 08:11
Wij willen voor eerste keer naar Azzurra op zaterdag. Wat kunnen we verwachten en is er een beetje balans tussen mannen, vrouwen en stellen?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
De balans is goed omdat het best groot is geworden na de uitbreiding van het pand. Hou je niet van singles m/v kies dan de stellendag op donderdag.🌼
Even geduld...
Jeller uit Doetinchem schreef op 26 juni 2021 om 07:30
Heey zullen we op het naaktstrand in lathum afspreken?
Even geduld...
Stel doetinchem uit Doetinchem schreef op 25 juni 2021 om 14:36
Hi, wie gaat er morgen wat leuks doen en waar? Iemand nog naar Azurra?
Even geduld...
Wij Sa.en uit Overijssel hj schreef op 25 juni 2021 om 09:01
Aan Sim In NL kennen we alleen in Hilversum een sexbios. We gaan meestal naar onze Oosterburen. Daar zijn in het weekend zaaltjes alleen voor paren, je mag alleen iemand mee naar binnen nemen als jullie dat willen. Er wordt op toegezien Zoek eens op Live Erotico en El Brasi beide in het Ruhr gebied Schoon en Netjes veel plezier
Even geduld...
Jan schreef op 25 juni 2021 om 08:58
Hi Bistel uit Nijmegen, Het antwoord op jullie vraag is: Ja:) Wanneer en waar zullen jullie zijn?
Even geduld...
Wijstel uit Arnhem schreef op 25 juni 2021 om 07:34
Het was gisteren weer heerlijk in Azzurra. Niet druk, wel gezellig en activiteit. 😛
Even geduld...
Sim schreef op 24 juni 2021 om 20:11
Hallo kan je als koppel ook gewoon naar de koppelcinema gaan. om daar stout te zijn met elkaar tussen het bijzijn van andere, zonder dat je met andere koppels intiem bent? Of hoe werkt dit juist? Mvg Simon
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik heb nog nooit van een koppelcinema gehoord, wel van sexcinema's. Er zijn verschillende sekscinema's in Nederland en het leeuwendeel wat daar komt zijn homosexuele mannen, koppels zie je er sporadisch. Daarom besteden we er ook weinig aandacht aan, omdat er geen balans is, of komt.
Even geduld...
FenM uit Arnhem schreef op 24 juni 2021 om 08:26
Vandaag naar Azzurra. We zijn er rond 17.00/17.30uur.
Even geduld...
Bistel uit Nijmegen schreef op 24 juni 2021 om 07:58
Zijn er geile mensen op of rond het water bij de Kraayenbergse plassen?
Even geduld...
Wijstel uit Arnhem schreef op 23 juni 2021 om 23:42
Wordt vast gezellig morgen. Hebben er zin in. Jullie kunnen ons herkennen aan een wit badlaken 😂. Veel plezier voor die ook gaan.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Was een goeie tip!
Even geduld...
Stelutreg uit Utrecht schreef op 23 juni 2021 om 13:38
Wij gaan de 24e naar azzura, zijn er al op tijd. Lekker genieten van elkaar en van anderen. Benieuwd wie we tegen gaan komen
Even geduld...
robenmarjan schreef op 23 juni 2021 om 12:19
Wij gaan na een lange tijd morgen 24e weer eens naar Azzurra. Zijn er nog stellen die op de dag komen?
Even geduld...
Stelfrl uit Bolsward schreef op 22 juni 2021 om 21:08
Dag wijstel uit Arnhem, Leuk dat jullie gaan! Is hele leuke ervaring kunnen we wel zeggen, vorig jaar okt. Ook gedaan. Voor ons ook totaal nieuw. Wij gaan zeker weer eens! Helaas komende donderdag al wat andere stoute plannen 😉 Have fun! D en J
Even geduld...
Paruno uit Denekamp schreef op 22 juni 2021 om 21:04
Morgen 23 -6 eens ff kijken op bussloo en overmorgen met de camper door naar azzura. We hebben er zin in, alleen het weer laat ons een beetje in de steek.
Even geduld...
R&E uit Haarlem schreef op 22 juni 2021 om 18:41
Hey allen, Na twee jaar geleden voor het eerst te zijn geweest, smaakt het nog steeds wel naar meer. We vroegen ons af of iemand ervaring heeft met clubs waar er veel wat 'jongeren' rondlopen? Wij merken vaak toch wel de jongste te zijn (29jr) met een groot verschil. Lijkt ons ook andere stellen te ontmoeten in (of buiten) de clubs 😏 Tips zijn welkom! Liefs, R en E
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hoihoi, parenclub Showboat in Zaandam heeft de leukste actieve jongeren vind ik. Je komt ze ook in parenclub fun4two tegen maar dat is meer erotisch uitgaan (dansen en showen) aldaar. En als het lekker weer is kunnen jullie een kijkje nemen voor buitensex bij Spaarnwoude. Gaan wij dit jaar ook ontdekken!
Even geduld...
Wijstel uit Arnhem schreef op 22 juni 2021 om 05:24
Wijstel, gaan donderdag naar Azzurra, ff lekker genieten, eerste keer stellendag. Wie gaan we daar ontmoeten? Tussen 5 en 6 zujn we daar. Groetjes R&E
Even geduld...
Geil stel uit Boxmeer schreef op 20 juni 2021 om 13:06
Wij willen vanmiddag rond een uur of 5 gaan kijken in de bios bij Eroword. De man is bi ingesteld en pijpt graag, de vrouw word graag verwend en ondergespoten door meerdere mannen.
Even geduld...
Speels stel uit Apeldoorn schreef op 20 juni 2021 om 12:31
Hey, wie zijn er vandaag op het swingers gedeelte in bussloo? Wij waren er donderdag voor 't eerst en ontmoeten graag leuke mensen! 😍❤
Even geduld...
Wijsamen schreef op 20 juni 2021 om 08:52
Nu alle clubs al even open mogen zitten we met smart op de opening van de Fata te wachten echter op de website staat nog steeds gesloten en hebben verder ook niets meer vernomen over een eventuele opening. Wie weet en kan iets meer over de Fata vertellen?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Parenclub Fata Morgana in Muiden houdt de website mondjesmaat bij. We hopen ook dat de Fata Morgana snel weer open gaat, alles is top Quality daar! We houden jullie op de hoogte als we wat vernemen.
Even geduld...
Wijsamen schreef op 20 juni 2021 om 08:50
Goedemorgen allen, het beloofd na een onstuimige nacht vandaag toch nog een knappe dag te worden en dus gaan wij ook op Bussloo lekker genieten. Genieten van het zonnetje maar zeker van elkaar en wie weet van leuke geile stellen om ons heen. Komen elkaar er vast tegen........
Even geduld...
Patrick en Hinke uit Apeldoorn schreef op 19 juni 2021 om 22:55
Wij sexy stel zij 24 en bi slank cup c kaal kutje en hij 40 en hetero slank grote dikke kale pik van 20x6cm... Wij willen vanavond of morgen naar bussloo gaan en zijn opzoek naar sexy stellen of bi meiden die ook gaan?
Even geduld...
privatdancers uit rotterdam schreef op 18 juni 2021 om 22:00
HALLO ALLEMAAL het is juist heerlijk met iedereen erbij mannen en vrouwen en stellen en travestieten dat maakt de sfeer het leukst en gezellig wij houden van iedereen tot gauw allemaal
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Heerlijke sfeer bij jullie! Keep on Dancin' xXx
Even geduld...
StelSwollywood uit Zwolle schreef op 18 juni 2021 om 15:46
Zijn er nog mensen met plannen Bussloo? En is er daar de laatste dagen genoeg activiteiten? We horen graag. We gaan vanmiddag nog even. Kus G&J
Even geduld...
Stelutreg uit Utrecht schreef op 17 juni 2021 om 23:18
Vandaag een paar warme uurtjes beleefd met elkaar en met andere stellen. Vooral de Duitse dame was erg sensueel en lekker, dank jullie wel voor de heerlijke tijd, tot de volgende keer.
Even geduld...
Fries stel uit Noorden schreef op 17 juni 2021 om 19:31
Vandaag voor het eerst in Azzurra geweest bij de stellen dag. Wat een leuke sauna waar wat meer mag. Leuke stellen, veel "doeners" en een hele leuke ongedwongen sfeer. Gelukkig geen rukkende hitsige vrijgezelle mannen die nooit van het woordje NEE gehoord hebben. Voor stellen echt een aanrader. Tot een volgende keer.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Daar is de stellendag ook voor bedoeld, ik vind het toch jammer dat single dames er ook niet in mogen!
Even geduld...
FenM uit Arnhem schreef op 16 juni 2021 om 14:59
Wij gaan donderdag naar Azzurra. Weer zin in... Tot dan!
Even geduld...
Stel uit Hellevoetsluis schreef op 16 juni 2021 om 13:49
Wij willen een keer naar deze hoog aan geschreven sauna gaan, maar mijn vraag is of er veel kleurlingen komen. Mijn vrouw wil een keer een donkere groot geschapen man voelen, en als er meerdere donkere mannen zijn helemaal verwend worden door ze.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Natuurlijk worden deze mensen ook toegelaten, iedereen is welkom en gelijk. Daarom supporten wij Azzurra juist!
Even geduld...
Stelutreg uit Utrecht schreef op 14 juni 2021 om 09:52
Wij (m55,v49) gaan a.s. donderdag weer heerlijk genieten bij de Azzura parendag. Zijn er om 10 uur al😜
Even geduld...
Fries stel uit Noorden schreef op 12 juni 2021 om 17:14
Wij gaan aankomende week op vakantie richting de Achterhoek en het lijkt ons leuk en spannend om a.s. donderdag naar de stellen dag van Azzurra te gaan. Nog meer stellen die van plan zijn om donderdag 17 juni te gaan? Wij komen in de middag.
Even geduld...
BramBeer uit Eindhoven schreef op 12 juni 2021 om 01:43
Ik vroeg me af of de meeste koppels die naar Azzurra gaan, vooral opzoek zijn naar andere koppels? Ik zou eens willen gaan als bi-man maar ik wil niet rondlopen als 5de wiel.. Ik heb wel ervaring als bi-man in parenclub maar Azzurra ken ik nog niet. Bedankt alvast!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Alleen op de stellendag worden singles (m/v) niet toegelaten. Buiten deze tijden is Azzurra toegankelijk voor iedereen. Je succesrate hangt af van jouw houding, charisma, socialiteit, uithoudingsvermogen en humeur. Kortom, je moet zelf de balonnen ophangen🎈 en er een feestje van maken. Ik vind natuurlijke biseksualiteit juist een pre, het is een gaysauna after all.
Even geduld...
Wij Samen uit Overijssel schreef op 11 juni 2021 om 17:22
Jeroen, een vraag war ge naar toe in Beuningen. Wij zijn vaak in Andelst maar een andere omgeving met iets spannends in ook welkom. We kennen de veerboot wel maar Beuningen is nogal langgerekt lang de Waal Groet
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
In Beuningen zit Gaysauna Azzurra. Dat is je wellicht ontgaan?🌼
Even geduld...
Stiefpat uit Arnhem schreef op 11 juni 2021 om 17:05
Hoi R&M, Reserveren is niet nodig en er mogen 80 mensen tegelijkertijd binnen zijn. Wij gaan 12 juni ook we hopen alleen dat de zon zich nog even laat zien. De voorspelling is bewolkt maar wie weet. Misschien tot morgen. Stiefpat
Even geduld...
Lekker stel uit Hoogland schreef op 9 juni 2021 om 23:01
Hallo allemaal Even een vraag wij willen zaterdag 12 juni naar Azzura moet je reserveren of kun je gewoon binnen lopen?, en hoeveel mensen mogen er tegelijk binnen zijn? Groetjes R&M
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Een beller is sneller ☎️
Even geduld...
Jeroen uit Roermond schreef op 9 juni 2021 om 19:12
Hoi lezers, Ik ga morgen dagje genieten in Beuningen, wie heeft er zin om lekker te zonnen en beetje te zweten samen Groet Jeroen
Even geduld...
Toet uit Zuid Holland schreef op 6 juni 2021 om 11:57
Gisteren ging azzurra weer open....en wat was het weer gezellig en leuk....heerlijk om de vrolijke barmannen weer te zien en de leuke nieuwe aankleding aan de muren...op naar meer leuke dagen
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Geweldig Toet!
Even geduld...
GJ uit Arnhem schreef op 6 juni 2021 om 07:52
Benieuwd hoe de eerste gemengde avond weer was.... druk en geil? Wij stel 50 en beetje zijn van plan volgende week te gaan.
Even geduld...
Bert uit Kaag en braasem schreef op 5 juni 2021 om 17:00
bericht gekregen van Mistique, ze gaan pas open als er genoeg mensen naar binnen mogen. Groetjes
Even geduld...
Luc Cindy uit Hasselt schreef op 4 juni 2021 om 17:17
Nu de clubs nog gesloten zijn als die koppel privé feestje in Limburg Vlaanderen en Nederland
Even geduld...
Bejo uit Leimuiden schreef op 4 juni 2021 om 12:18
idreamofsailing Op sdc heb ik een groep aangemaakt voor stellen en singels met een zeil- of motorboot Groetjes BeJo
Even geduld...
robenmarjan schreef op 3 juni 2021 om 22:30
Succes met de opening. Heeft allemaal te lang geduurd. Take care
Even geduld...
Jasper schreef op 31 mei 2021 om 16:34
024 - 6841808 Bel ze 😛 Ik kan het nu niet voor je doen, zit in een werkmeeting 😉
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Gaysauna Azzurra gaat zaterdag 5 juni weer open voor swingers en singles
Even geduld...
Saunalovers uit Gelderland schreef op 30 mei 2021 om 22:36
Weet iemand of Azzurra Zaterdag ook weer open gaat? We kunnen op de site niets vinden daarover?
Even geduld...
idreamofsailing schreef op 30 mei 2021 om 10:14
Hallo! Deze vraag heb ik ook naar de Vraagbaak gestuurd maar ik heb het idee dat daar minder zicht op is dan hier in het gastenboek: We (m48/v47) hebben sinds kort een zeilbootje en zijn benieuwd naar leuke, spannende aanmeerplaatsen en ankerplaatsen in het gebied IJsselmeer, Ketelmeer en randmeren. Weet iemand leuke plekjes?
Even geduld...
Kris uit Rdam schreef op 24 mei 2021 om 19:26
Toetje..hou vol lieverd😘
Even geduld...
Toetje uit Zuid Holland schreef op 15 mei 2021 om 21:31
GOOI AZZURRA OPEN
Even geduld...
SNOEPIES 3952 uit Goes schreef op 22 april 2021 om 14:28
@Elien , eigenlijk kan je overal in de Duinen wel iets tegen komen. Maar de meeste swingers hier ontmoeten elkaar op Oranjezon bij Vrouwenpolder of bij de Kreekraksluizen op de parkeerplaats
Even geduld...
Elien uit Breda schreef op 6 april 2021 om 13:37
Is er iemand die kan bevestigen of er aan het Ritthemse strandje, in Ritthem (Vlissingen) swingers te vinden zijn? Het zou met name achterin de brede duinen te doen zijn, echter wijzelf hebben het nog niet gezien daar. Naakt wandelaars zijn er echter wel te vinden, maar nog geen actie gezien. Graag reacties.
Even geduld...
Peter uit België schreef op 28 maart 2021 om 14:37
Word tijd dat jullie weer open mogen Verheug me enorm om nog eens terugbrengen komen. Ook al vind ik het best spannend , zou toch graag eens een paar geile momenten willen meemaken met een rijpe dame of stel . Ann. Uit Horst ga jij vaker , lijkt me leuk om eens kennis te maken . Kom ook uit het Limburgse land Hopelijk tot snel
Even geduld...
stel R & i uit Rotterdam schreef op 22 maart 2021 om 15:23
hoop echt dat als wij straks naar sauna Azzurra dat er echt toch minimaal 2 tot 4 mannen zijn die groot geschapen zijn minimaal 21 cm die mijn vrouw de avond van haar leven gaan geven die haar overal helemaal opvullen 💘 ze is er aan toe dat ze genomen wordt en laat in de avond naar huis gaat met een vol gevoel en dat alles gevoelig is. Als je haar ziet dan wil je haar nemen
Even geduld...
stel R & i uit Rotterdam schreef op 18 maart 2021 om 10:07
Ik wil hier een keer met mijn vrouw heen, en hoop dat er dan 2 of 3 groot geschapen negermannen of groot geschapen blanke mannen zijn die haar heel veel aandacht geven. Weet dat mijn vrouw dit zeer spannend en uitdagend zal vinden, en door haar onderdanige aard aan alles zal toegeven.
Even geduld...
Ray en Anita schreef op 10 maart 2021 om 16:19
De z☀mer 2021 komt er weer aan! Dus het Buitenseks, dogging en naturisme seizoen gaat weer een opleving maken. Maximaal 4 personen lijkt me prima te passen in deze tijd. Daarom hebben we alvast maar op de Swingers Vraagbaak een buitenseks item aangemaakt. Heb je een tip over een mooi strandje of kondig je iets aan? Ik verwacht een zwoele zomer!😎Woohoooo
Even geduld...
Wij uit emmen schreef op 5 februari 2021 om 08:04
Wij missen met name Mystique inmiddels al ruim een jaar niet geweest. Hopen echt dat tweede helft dit jaar het weer een beetje normaal wordt.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Mystique is een heerlijke en vooral eerlijke club. Send them my love💜 Ray
Even geduld...
Michel uit Doetinchem schreef op 2 februari 2021 om 16:52
Ook ik kijk er naar uit om weer Azzurra te gaan.. hopelijk zo snel mogelijk. Groeten uit Doetinchem
Even geduld...
EsGe uit Achterhoek schreef op 15 januari 2021 om 13:56
In navolging van onze streekgenoten... sterkte en we komen zeker terug! Kunnen we carpoolen Firsttime 2015 😉
Even geduld...
Firsttime2015 uit Doetinchem schreef op 13 januari 2021 om 11:08
Beste Pero en team Azzurra, Wij hopen dat ook jullie diepe zakken hebben nu de COVID-19 maatregelen verlengd zijn. Sterkte en houd vol!! Wij komen.... terug zodra het kan, wij missen het!!! Maar met ons zo velen, toch?
Even geduld...
Coco schreef op 7 januari 2021 om 20:34
Dank R&A en Joenma! Fata en Fun zijn dus aanraders om eerst eens heen te gaan begrijp ik. Het gaat er denk ik wel van komen.
Even geduld...
Joenma schreef op 7 januari 2021 om 19:49
Hai coco, wij zijn nu een aantal keer in azura geweest. 1e keer is er wat actie geweest, maar merkte dat ik (v) daar nog niet helemaal aan toe was. Ook omdat dat eenzijdig was op een gemengde dag. Daarna nog wel een aantal keer terug geweest waarin we inderdaad keken en bekeken werden. Je kunt het zo ver laten gaan als je zelf wilt. Je grenzen worden echt (wat mij betreft) heel goed gerespecteerd!
Even geduld...
Coco (m/v) schreef op 7 januari 2021 om 18:34
Leuke site, veel info 🙂 Voor ons (haar) gaat het swingen wat te ver. Wel sex in sauna, op het strand, in het bos, overal. We hebben beide onze fantasie uitgesproken dat het ons geil lijkt sex te hebben in één ruimte met anderen of dat er iemand toekijkt. Hier is het helaas nog niet van gekomen. Een parenclub gaat haar te ver. Ze denkt dat iedereen daar opdringerig is. Wellicht gaat het er nog een keer van komen.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
De praktijk van een parenclub is dat mensen respectvoller met elkaar omgaan dan in een dorpskroeg. In de kroeg gebeurt het nog wel eens dat een man die er zogenaamd even langs wil, haar probeert aan te raken met hand of kruis. In een parenclub zal echt niemand dit flikken. Dat is een beetje het verschil. Ook maakt het uit of er alleen stellen of ook singles komen. Niet dat deze mannen zich opdringen, maar ze spreken je altijd aan met van die 'niks-gesprekken'. Daar heb ik nooit zin in. De Parenclub Fata Morgana en de Parenclub Fun4two zijn couples-only trouwens.
Even geduld...
Heinz (niet m'n echte naam) uit Mijdrecht schreef op 4 januari 2021 om 14:37
Hallo Lockdowners, Deze tijd biedt je mooi de gelegenheid eens eens een boek ter hand te nemen. Fictie of non-fictie, zoals Het Penisboek van Aaron Spitz. Ik vond het bij toeval in de bibliotheek bij de Nieuwe Aanwinsten. Het complete handboek over de penis. Op het binnenblad staat: Dit boek is voor iedereen die een penis heeft of iemand kent die een penis heeft. Het is een boek met om en nabij de driehonderd bladzijden. Het heeft twintig hoofdstukken. Enkele hoofdstuktitels: Komt u maar: ejaculatie en orgasme/De grootte doet er wel degelijk toe: hoe sta jij ervoor/Sex, lies and videotape:de harde feiten over porno/Pennispillen/Lege tank: laag testosteron/Sexercise:flex je seks. En nog een x-aantal hoofdstukken. Ik kwam er leerzame dingen in tegen. Het boek is geschreven door een uroloog en liefhebber. Deze week breng ik het boek weer terug naar de bibliotheek, dus als je in of in de buurt woont van Amstelveen ..... Groetjes, Heinz
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Heb je ook stiekem een klein briefje in het boek achtergelaten? hahaha
Even geduld...
Coco (m/v) schreef op 3 januari 2021 om 06:52
Weet iemand wat, vanaf Utrecht, de dichtstbijzijnde campings zijn waar net even wat maar mag en kan. Waar kan ik meer informatie vinden? Kom je al snel in Frankrijk zeker hé?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het zal inderdaad een 'Camping Libertine' in Frankrijk worden. Er zijn in Nederland wel naturistencampings maar die willen niks met swingers te maken hebben. Het gaat om het blootlopen en denken aan sex is not done volgens degene die ik aan de telefoon heb gehad. Over Frankrijk hebben we wel informatie. Volg dit onderwerp hier
Even geduld...
Bert uit Kaag en braasem schreef op 2 januari 2021 om 16:33
Allemaal de Beste wensen voor 2021 we gaan er vanuit dat 2021 een heerlijk jaar gaat worden waar knuffelen zoenen en veel meer ....weer kan en mag groetjes BeJo❤💋
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Wat leuk om weer van jullie te horen! Ik denk ook dat het snel weer wat intiemer wordt. We kijken er zoooooo naar uit! Als alles dan goed gaat hopen we in de zomer 2021 het eerste SamenSwingen feestje te gaan organiseren! Xx
Even geduld...
Ann uit Horst schreef op 23 december 2020 om 13:04
Ja ....ergens in dit verhaal klopt er idd iets niet....want ik ben die bewuste dame...en heb geen idee wie het is....en in coronatijd 1 uurtje naar de sauna gaan terwijl de wachttijd vaak al langer is snap ik niet zo goed...maar dat kan ook aan mij liggen😉
Even geduld...
Stiefpat uit Arnhem schreef op 20 december 2020 om 22:03
@Will missen wij iets misschien? Je schreef op de 15de namelijk "Ik had het geluk de bekende dame te mogen verwennen. Nou dat was de moeite waard, ik heb de smaak weer te pakken ,.hoop je weer te zien ..." Op de 19de schrijf je dat je maar een uurtje geweest bent en haar wel gezien heb maar dat ze even druk was. Of je jokt in je eerste bericht of in het 2de bericht. Wij zijn benieuwd wat er nu waar is 😜
Even geduld...

16 reacties

  1. Mathildus schreef:

    Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien

  2. D en P schreef:

    Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…

  3. Anoniem schreef:

    Zaterdag 9 12 gaan wij naar sauna woudfennen, met overnachting.
    Zijn er nog stellen die het weekend (met) ons willen delen?

  4. Henk O schreef:

    Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.

  5. Stel 30/42 schreef:

    Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??

  6. Dennis schreef:

    Zijn er ook feestjes waar intieme piercings centraal staan? Gelijkgestemden met een voorliefde voor metaal..

  7. E&R schreef:

    Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx

  8. Oorbel schreef:

    Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.

  9. Stelletje schreef:

    Hallo Bart,
    Wij zijn een stel van 44 en 36 en zijn ook op zoek naar een leuk stel voor swap. Misschien kunnen we contact leggen?

  10. bart schreef:

    Hoi allemaal ,
    Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
    Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant

  11. Bert schreef:

    wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
    het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
    we zijn in voor mmv vvm en mvmv
    we wonen zelf in regio Leiden
    groetjes B en J

  12. Jootanja@hotmail.com schreef:

    Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx

  13. Tayra schreef:

    Hallo,
    Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
    Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
    Groeten Tayra

  14. Rb schreef:

    Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.

  15. vertel ik nog schreef:

    Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.

  16. Marc v g schreef:

    Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *