Thuisfeestje

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Jullie zijn misschien al eens in een parenclub geweest of bij een stel thuis geweest voor een date. Jullie hebben dan vast ook wel eens opgevangen dat er thuisfeestjes worden georganiseerd. Hoe kom je op zo’n feestje en wat kun je verwachten? Bij een parenclub kun je rondlopen en een stel uitkiezen wat je leuk lijkt, dat is vrijblijvend. Als je 1 op 1 afspreekt kan dat wel eens tegenvallen.

fileHoe zit dat met de klik op een thuisfeestje? Bepalen de gastheer en-vrouw wanneer iedereen in lingerie omkleedt, net zoals in de parenclub? Liggen de matrassen al klaar als je binnenkomt?

Op een thuisfeestje kom je niet zomaar, je moet hiervoor uitgenodigd worden want het is een besloten feestje. Degenen die het organiseren (hosts) zijn meestal mensen die dat wel vaker doen en proberen de gasten een beetje te laten matchen. Het is handig om op een datingsite te staan met een profiel want zo kunnen zij op basis van jullie profiel een keus maken of jullie erbij passen of niet. In je profieltekst of speeddate kun je aangeven op zoek te zijn naar feestjes. Ze zullen kijken naar leeftijd, type mensen, spontaniteit, druggebruik en jullie sexuele voorkeur. Het is bijvoorbeeld niet handig om in een groep van dertigers ook een stel van rond de zestig te laten komen, dat zul je zelf ook begrijpen. Dat gaat niet werken.

Feestjes vinden meestal spontaan plaats en er zijn ook mensen die een zolder hebben omgebouwd of zelfs een tuinhuisje met jacuzzi er op na houden, dit zijn de veeldaters. De mensen die komen zijn vaak bekenden of swingers die in een privé-whatsapp groepje zitten. Om de diversiteit te stimuleren nodigen ze dan naast de vaste groep wisselend, als extra, een paar nieuwe gasten uit via de speeddates.

Tip
Je kunt een presentje meenemen of een bijdrage in de kosten doneren aan de organisator, dat is niet verplicht maar wel zo netjes. Soms staat er een pot waar je geld in kunt stoppen. Een kado-idee is bijvoorbeeld enkele flessen wijn/cava en wat zoutjes, snoepjes, kant en klaar fruitbakjes, slagroompatronen of een fles Xman/Eros olie

Thuisfeestjes worden door veel mensen als intiemer ervaren dan een parenclub, het is ook een stuk goedkoper dan 120 euro aftikken in de parenclub en op een feestje zijn de mensen sneller intiem met elkaar. In een grote parenclub lopen de mensen als kippen in een hok langs elkaar heen en weten niet meer op wie ze hun aandacht kunnen richten, dat probleem heb je in de privésfeer veel minder.

Hoe verloopt zo’n avond dan?

1Jullie zijn uitgenodigd en hebben de badkamer thuis goed bezocht, zijn netjes geschoren op de juiste plekjes, nageltjes gelakt en hebben een weekend tasje ingepakt met eventuele lingerie, condooms, glijmiddel en/of speeltjes. Je glijdt in je mooie pumps en stapt in de auto. Je ziet er sportief gekleed uit maar niet veeeel te sexy. De buren van de hosts hoeven niet te weten wat er zich allemaal afspeelt en door de week moeten die mensen ook nog in hun eigen buurt kunnen wonen… Jullie bellen aan en de deur gaat open, in de deuropening staat een man die je herkent van de profielfoto’s en ietwat zenuwachtig begroeten jullie en na drie klapzoenen ga je de gang door. In de woonkamer staat de gastvrouw (god, wat is ze leuk) en op de bank zitten drie stellen relaxed met een wijntje. De mensen staan enthousiast op en stellen zich voor. Terwijl je groet voel je aan de warmte van het begroeten al met wie je meer en met wie minder een klik is. Geen nood, we moeten nog praten. Iedereen gaat rustig zitten en het gesprek gaat verder waar het gebleven was. Opeens stelt iemand van de bank een vraag aan jullie, jullie antwoorden en het ijs is al een beetje gebroken. Daarna gaat de bel en er komt een ander stel binnen. Je vraagt je af: hoeveel komen er eigenlijk? De host voelt dat al aan en zegt uit zichzelf al: “We verwachten hierna nog 1 stel”. Een mooi getal…schiet er door je hoofd. Op een gegeven moment is iedereen binnen en geacclimatiseerd, de gastheer vraagt dan of iedereen een klik heeft met elkaar. Het kan zijn dat iemand het totaal niet ziet zitten.

Tip
Als je weggaat zeg dan dat je de klik niet zo hebt, geef en-public niet de echte reden op: dit kan erg kwetsend overkomen.

 

Nadat iedereen overeengekomen is dat het een “gezellige avond” gaat worden met elkaar gaan vaak de dames zich eerst omkleden. Vaak heeft de host een logeerkamertje waar je je spullen kwijt kunt, laat echt waardevolle dingen in de auto of thuis. De mannen hoeven niet echt om te kleden dus die schieten een knappe boxer aan en eventueel een sexy gaashemdje. De host pakt een stapel matrassen van de eerste verdieping en de mannen bouwen vervolgens gezamenlijk de huiskamer om naar een groot matrassenparadijs.

Eenmaal omgekleed komen de dames sexy de kamer binnenlopen en trekken degenen die elkaar al een beetje hadden uitgekozen naar elkaar toe. Sommige stellen vinden het prettiger eerst elkaar een beetje op te warmen en dan gaan al snel handen voelend over en weer en vindt er partnerruil plaats (dit heeft onze voorkeur overigens). Als de eerste ronde is geweest na een half uur tot een uur gaan meestal de mensen roken of drinken lekker wat, sommige dames kleden zich even om of gebruiken de badkamer om kort op te frissen. Daarna gaat iedereen het matras weer op en wisselt men vaak van partner. Sommige dames halen hun hart op met een dp-tje want er zijn meerdere mannen….overigens kan het zo zijn dat er ook naast alleen stellen ook single mannen zijn uitgenodigd, maar dat kun je vooraf even vragen als je daar liever niet mee wilt, dan ga je natuurlijk niet naar dat feestje, maar expliciet naar een stellenfeestje.

Dit brengt me ook op het feit dat single mannen vaak succes hebben als ze zelf een blokhut in de achtertuin bouwen of de zolder functioneel in te richten. Wanneer je op SDC zit en jij thuisparties organiseert komen daar genoeg stellen met een tekort aan feestruimte op af.

Hoe lang een feestje duurt kan ik je niet zeggen. We hebben ze om 1 uur zien eindigen, om 4 uur en de volgende dag pas. Dat ligt geheel aan de sfeer, het type mensen en het drank/drugsgebruik.

Voor thuisfeestjes kun je het beste lid worden van een goede datingsite zoals SDC. Exclusief via onze link krijg je 10 dagen toegang en kun je het even uitproberen.

Heel veel succes en misschien tot ziens!

 

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
10273 berichten.
E&B uit Eindhoven schreef op 29 april 2026 om 23:34
Zondag 3 mei gaan we (stel 50+) de hele dag naar sauna Valkenberg. Wie gaat er ook en zijn er spannende hoekjes?
Even geduld...
Geilstel86 uit Wijchen schreef op 29 april 2026 om 23:05
Wij (stel rond de 40) gaan morgen naar de sauna in Mill. Even ontspannen, maar toch zou ik daar mijn vrouw stiekem bezig zien met een andere man (Stoom cabine, bubbelbad, kruidenbad etc. Wie gaan er nog meer?
Even geduld...
J&g uit Friesland schreef op 29 april 2026 om 21:18
Hey hallo Hier een stel m36v30, wij gaan morgen (30 April) naar sauna Bussloo, zouden het leuk vinden om hier een leuk stel tegen te komen. Wij staan voor veel dingen open. Groetjes xx
Even geduld...
Man37 uit Bleiswijk schreef op 29 april 2026 om 20:46
Lieve Ray en Anita, Ik heb net een berichtje geplaatst, maar kwam erachter dat ik de verkeerde datum erin heb gezet. Zouden jullie hem kunnen aanpassen naar woensdag 6 mei? Alvast bedankt!!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je moeder
Even geduld...
Jaap uit Middelburg schreef op 29 april 2026 om 20:03
@KoppelM32V22 en G & S, ik ben van plan om zondag 3 mei naar Elysium te gaan. Wellicht kunnen jullie dan ook? Ik, man van eind 40, normaal postuur en spontaan, hou van een praatje en een spannende blik. Wie weet is er een klik om die blik om te zetten in wat meer. Zie ik jullie of iemand anders komende zondag? Groetjes Jaap
Even geduld...
Man37 uit Bleiswijk schreef op 29 april 2026 om 19:57
As woensdag 7 mei ga ik naar Elysium. Ik kom daar met regelmaat en zie daar vaak geile dingen ontstaan waar ik soms ook zelf bij betrokken ben. Welke vrouw of stel is daar ook in geïnteresseerd en gaat deze dag naar Elysium? Ik daag je graag uit om het net wat spannender te maken... Ik ben te herkennen aan mijn donkerblauwe badjas en zal het bandje om mijn enkel dragen. Ik zal veel in de jacuzzi of bij de waterval binnen te vinden zijn.
Even geduld...
Sportieve man 45+ uit Lemmer schreef op 29 april 2026 om 17:04
Hoi volgende week woensdag (6-5) wil ik blonde sportieve man (1.92) naar de Veluwse bron …. Even genieten en sta open voor een gezellige en/of spannende spontane kennismaking met een stel of dame 🙂 X
Even geduld...
Ramon uit Den Bosch schreef op 29 april 2026 om 09:44
Vanmiddag naar Engelermeer de bokkenweide, ik ben een spontane, Nederlandse man van begin 40 en zou het leuk vinden als er ook een stel zou gaan vanmiddag, heerlijk genieten van het mooie weer en wie weet meer!
Even geduld...
KoppelM32V22 uit Roosendaal schreef op 29 april 2026 om 08:34
Vrijdag 5 mei gaan wij lekker ochtend en middag naar Elysium. Vinden het geil om uitgedaagd te worden. Voor haar de eerste keer. Wie treffen we daar in stoomgrot? Mijn bandje zal om de enkel zitten
Even geduld...
G & S uit Den Haag schreef op 29 april 2026 om 07:26
Is er iemand die toevallig vrijdag (1 mei) of zaterdag (de 2e dus..) in de avond naar Elysium of een andere leuke sauna daar in de buurt gaat? Ik zie graag iemand die flirt met mijn vrouw (G.) en als jij of jullie dat goed doen, dan.. 🙂
Even geduld...
Nieuw uit Zuid holland schreef op 29 april 2026 om 01:15
Beste gastenboek-bezoekers... Ik lees nu al een tijdje mee... Ik zou graag een keer een uitgebreide sauna bezoeken. Ik lees veel verzoeken en bezoeken. Ik wil graag een dagje ontspannen, maar vind het erg spannend in m'n eentje. Ik sta zeker open voor contact om het iets laagdrempeliger en wie weet iets uitdagender te maken. Geen contact ook goed. Ik ben volledig onbekend. Vorig jaar voor het eerst naar het naaktstrand geweest (alleen) en dat was bevrijdend. Mijn vraag; als alleenstaande man; waar kan ik gewoon een lekker dagje genieten! Ik ben zelf een slanke man van midden 40, vriendelijk, leuk koppie (zeggen ze) en zeer sociaal. Nogmaals mijn vraag; welke sauna moet ik zijn?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Er is niemand die je kan vertellen hoe een koe een haas vangt. Je zult er echt zelf in moeten duiken en leren door vallen en opstaan. Mannen die aan het handje mee worden genomen zien er ook niet heel krachtig en seksueel aantrekkelijk uit. Dus hup je stoute slippers aan en schrijf een uitdagend berichtje.
Even geduld...
stel4041 uit Uden schreef op 29 april 2026 om 00:20
Heey @T&T, dan ben ik bang dat we elkaar gaan missen, maar wie weet besluiten we net lang genoeg te blijven jullie te treffen.
Even geduld...
H&H uit Zeist schreef op 28 april 2026 om 23:07
Heerlijk weer de komende dagen, dus Laakse naaktstrand in Zeewolde bezoeken allemaal, lekker ongestoord geilen, kijken en bekeken worden, of een vriendelijk praatje maken. Laat je eens verrassen in een ongedwongen sfeer.
Even geduld...
Spontaanstel uit Gouda schreef op 28 april 2026 om 22:48
Hallo Belgisch stel, gezellig dat jullie ook op 13 mei naar de sauna in Mill komen. Kijken en bekeken worden is natuurlijk altijd leuk, maar doe vooral waar je zelf zin in hebt en volg gewoon, net als wij, je gevoel dan komt het vast wel goed. Wij hebben het altijd naar ons zin in het kruidenbad en de twee kleine sauna’s bij het zwembad. Wie weet tot de 13e 😁
Even geduld...
Stel N & D uit Zwolle schreef op 28 april 2026 om 21:49
Hallo allen Vraagje is Azurra maandag open? We dachten misschein dicht ivm 4 mei
Even geduld...
Jaybee uit Rotterdam schreef op 28 april 2026 om 18:42
Hey v&;s vanaf hoelaat tot hoelaat hadden jullie aankomende maandag precies in gedachten? Groetjes Jochem,
Even geduld...
Nudisten stel uit Enschede schreef op 28 april 2026 om 15:23
Wij gaan morgen (woensdag middag) naar de pannenkoeken plas te Oldenzaal. Welk leuk stel vindt het ook leuk om bekeken te worden en wellicht bij wederzijdse klick iets meer.
Even geduld...
Wij2 uit Brabant schreef op 28 april 2026 om 15:15
Hi, vrijdag wordt het super lekker weer ☀️☀️ en nu zijn we opzoek naar spannende plekken in Limburg waar ook wel eens acties is. Naakstrand of zo is prima. Alvast bedankt voor jullie hulp. Gr, Wij2
Even geduld...
Leukstelbegin40 uit Epe schreef op 28 april 2026 om 15:12
Hoi wij zijn 15mei een dagje en nacht in Amsterdam Zijn hier mensen die ervaring hebben met de verschillende clubs daar. Tips zijn welkom.
Even geduld...
Jaybee uit Rotterdam schreef op 28 april 2026 om 15:06
Hey v&s vanaf hoelaat tot hoelaat hadden jullie aankomende maandag precies in gedachten? Groetjes Jochem,
Even geduld...
Jarno uit Enschede schreef op 28 april 2026 om 13:43
Donderdag eind van de middag eens kijken in sauna Bussloo. Voor mij eerste keer dat ik deze bezoek. Mochten er meer gaan dan hou ik me aanbevolen.
Even geduld...
Stel40+ uit Twente schreef op 28 april 2026 om 13:28
Vrijdag wordt het ruim 20 graden. Zijn er dan mensen die naar strand Bussloo gaan? Bij ons iig wel in de planning. Stel eind veertig. Zij bi. Groetjes🌞🏖👋
Even geduld...
Ton uit Nijmegen uit Nijmegen schreef op 28 april 2026 om 12:32
Hey Rob uit Boxmeer, spreek jij oo af op carpoolplaatsen in de buurt van Nijmegen?
Even geduld...
V&s uit Rotterdam schreef op 28 april 2026 om 10:43
Hi wij jong Hindoestaan stel 25 en 28. Gaan maandag naar de Elysium om te kijken en zelf bekeken te worden. Hopelijk zijn er ook andere stellen die er zijn , of een ander leuke idee hebben . Groet
Even geduld...
Dutchd uit Someren schreef op 28 april 2026 om 09:33
Hey mensen, ik lees al een paar keer een plek in Helmond om naar toe te gaan. Waar is dat precies? Ben nu nieuwsgierig geworden.
Even geduld...
Peter88 uit Eindhoven schreef op 28 april 2026 om 09:16
Hoi 'Wij43', ik ga vanmiddag ook naar Mill toevallig. Eerste keer 🙂 Zelf hou ik van kijken en bekeken worden. Ik ga alleen, dus als dat niet jullie 'cup of tea' is dan begrijp ik dat uiteraard! Ik ben eind dertig, en draag een lichtgrijze badjas. Ik ga rond vier uur, tot einde dag. Wellicht tot dan?
Even geduld...
Wij43 uit Mill schreef op 27 april 2026 om 15:41
Morgen onverwacht genieten in Mill.
Even geduld...
Belgisch stel uit Leuven schreef op 27 april 2026 om 14:52
Hallo spontaan stel , wij zullen er ook zijn op 13 mei . We zullen er voor het eerst zijn op de boot in Mill,het zal dus allemaal nieuw zijn voor ons. We verwachten er van een uur of 11 te zijn en hebben ook het hotel geboekt voor 's avonds. Jullie hebben alvast het plan om er een spannende dag van te maken,samen met D&C.wij hopen ook dat het een spannende dag en avond mag worden, één van ons zal ook het bandje omgekeerd rond de arm hebben. Wij willen zeker ook kijken en bekeken worden.😊
Even geduld...
Speelsstel uit Waalwijk schreef op 27 april 2026 om 14:34
Hey leuk stel 53 jaar uit Zwolle , ook wij vijftigers zijn komende donderdag 30 april vak 13.00 uur aanwezig bij Azzurra. Wie weet klikt t en maken we elkaar wegwijs 😎 ☀️ we lezen nu al overeenkomsten dus laten we daar op inzetten als t klikt. Wij zijn beiden lang, slank verzorgd , speels en…nieuwsgierig. Vooral allereerst als stelletje op onszelf gericht maar sluiten niets uit als t echt leuk is en klopt. 😘
Even geduld...
ROMEjoy uit Sittard schreef op 27 april 2026 om 09:42
Beste allemaal. We willen graag met een ander koppel een hotelkamer boeken. Maar we weten niet goed welk hotel hiervoor geschikt is. Zijn er mensen die hier ervaring mee hebben opgedaan? Heeft iemand goede tips? We horen het graag.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Fletcher swingers hotels, met wellness erbij. Eerst heerlijk stout bubbelen, en daarna met zn vieren op de hotelkamer aan de bubbels.
Even geduld...
Giel uit Doetinchem schreef op 27 april 2026 om 09:19
Hoi! Wie vandaag (Koningsdag) ook naar sauna Bussloo? Koninklijk genieten 😉
Even geduld...
Hans uit Veghel schreef op 26 april 2026 om 19:16
Wie is er vanavond in de sauna In helmond?of hetvrt dijk om te komen
Even geduld...
D&T uit Eindhoven schreef op 26 april 2026 om 14:27
@SofieJim dat kennen wij niet, ben wel benieuwd naar de locatie. Zelf komen wij wel eens aan het naaktstrand van Berkendonk in Helmond. Ook willen we weer eens naar het Engelermeer naar de bokkenweide als het mooi weer is. Zou zo leuk zijn als ook daar meer stellen naar toe zullen gaan.
Even geduld...
Stel53 uit Zwolle schreef op 26 april 2026 om 12:04
Wij zijn een verzorgd stel van 53 - ervaring met thuisdates maar willen de stoute schoenen aantrekken (of slippers?) en donderdag naar de stellen dag in Azzurra. Zijn er nog leuke stellen die ons op sleeptouw willen nemen en wegwijs willen maken? blonde dame hier actief bi . Liefs van ons X
Even geduld...
Mark uit Limburg schreef op 25 april 2026 om 21:56
Hoi Welke gezellig mensen gaan aankomende woensdag naar helmond. Ik ben er om 17 uur tot sluiting. Zou gezellig zijn om wat ongezien te ondernemen. Ik heb wat spannende ideeën, wellicht herkent dit iemand. Tot woensdag
Even geduld...
Twimbo uit Den Haag schreef op 25 april 2026 om 20:42
Zijn er mensen toevallig zaterdag in Elysium? Ben daar dan van 11 tot 16 met mijn vriendin, beide 28 iets gezet. Ik wil dan stiekem kijken naar mensen waar mijn vriendin niets van af weet...
Even geduld...
SofieJim uit Wijchen schreef op 25 april 2026 om 12:54
Zijn er mensen bekend met het openbare meer in aarle rixtel / Bakel hier gaan wij morgen en overmorgen naar toe om lekker te zonnen wij zoeken een stel tussen de 30-40 die net als ons van spanning houden. Ik ga lekker mijn vriend verwennen hopelijk treffen we een leuk stel langs de water kant.
Even geduld...
Spontaanstel uit Gouda schreef op 25 april 2026 om 11:06
Hallo B&C uit Gelderland, wat leuk dat jullie op onze oproep reageren en ook 13 mei naar de sauna in Mill gaan. Dan zijn er in ieder geval al twee stellen die er een spannende dag van willen maken. Ha ha, dan gaan we jullie vast wel herkennen want zeer herkenbaar 😊 Wij verwachten er rond 15.00 uur te zijn en in ieder geval een van ons heeft het bandje omgedraaid om de arm. Zeer benieuwd welke ondeugende stellen er nog meer gaan komen die dag. Wie o wie? Groetjes
Even geduld...
Man 31 uit Gelderland schreef op 24 april 2026 om 18:47
Vanavond (vrijdag 24 april) relaxen bij thermen Berendonck Nijmegen. Wie kan ik aanspreken voor een gezellig gesprek of eventueel meer 🫢?
Even geduld...
T&T uit Noord-Limburg schreef op 24 april 2026 om 16:52
@stel4041 uit Uden Wij stel m52 en v49 zijn ook van plan (kleine slag om de arm) om 29 april naar Mill te gaan. Wij nemen dan een avondentree en verwachten er tussen 17.00-17.30 uur wel te zijn. We zullen de opgieting van 18.30 uur (als die er is) meepikken en daarna gaan dineren. We dragen beiden Superdry slippers. @Spontaanstel uit Gouda wij gaan 13 mei vanaf 16.00 uur tot sluitingstijd ook naar Mill en hebben voor die avond al een overnachting geboekt.
Even geduld...
Knappegast36 uit Veghel schreef op 24 april 2026 om 16:34
@R &F ik ben op koningsdag ook in Mill, ik hoop dat een verdwaalde hand van een single man ook geen probleem is? Ik ben er tot ongeveer 1600h. Witte handdoek en bruine slippers
Even geduld...
Jongstel uit Groningen schreef op 24 april 2026 om 14:43
Zijn er morgen, zaterdag ook stellen bij Veluwse Bron? Wij zijn daar de hele dag. We zijn eind 20, beide blond en even lang.
Even geduld...
Don uit Mill schreef op 24 april 2026 om 13:58
N.a.v. bericht van: B@C uit Gelderland schreef op 13 april 2026 om 15:06 Ja dat waren wij. Stalker was er idd. Verder erg spannende sfeer.
Even geduld...
Ricky uit Medemblik schreef op 24 april 2026 om 10:56
Heyy allemaal Ik wil vanavond voor het eerst naar een parenclub gaan er is een leuke avond voor iedereen maar alleen heen gaan vind ik toch wel een dingetje ik dacht misschien is er iemand die mee wil die uit de buurt van medemblik komt of uit west-Friesland gr
Even geduld...
B&C uit Gelderland schreef op 23 april 2026 om 22:49
Hoi Spontaanstel uit Gouda wij gaan de 13e Mei ook naar Mill. Leuk jullie uitnodiging om er een spannende dag/avond van te maken. Mijn vrouw draagt het bandje om haar enkel maar we stralen vast ook wel wat uit.
Even geduld...
Stel43 uit Lisse schreef op 23 april 2026 om 22:31
Wij stel beide 43 zijn morgenavond in sauna warmond. Welk spannend stel ontmoeten we daar?
Even geduld...
Wij2V44M44 uit Genk schreef op 23 april 2026 om 21:57
Zijn er stellen die morgen een PV sauna met ons willen doen? Of naar naaktstrand Isabellagriend?
Even geduld...
Beginner uit Limburg schreef op 23 april 2026 om 18:06
Hello, Ik zou graag met een aantal ervaren Swingers in aanraking willen komen. Het is voor mij iets nieuws en ik wil het gaan ontdekken. Ook wil ik graag naar feesten als Crazyland gaan met een dame die daar voor open staat. Misschien dat er mensen zijn die mij een beetje wegwijs willen maken?
Even geduld...
Maarten uit Barendrecht schreef op 23 april 2026 om 16:54
Maandag (koningsdag) ga ik naar schiedam. Bandje om enkel, gekleurde handdoek. Gaan er nog leuke vrouwen en stellen die ik handje kan helpen? Hoe wil je aangesproken worden?
Even geduld...
D&T uit Eindhoven schreef op 23 april 2026 om 14:16
@AlexDenise Jammer inderdaad dat die plekken zo weinig te vinden zijn voor stellen. Als het straks mooier weer is gaan we weer eens richting Engelermeer naar de bokkenweide. Dat is wel een ervaring, ook daar zou het leuk zijn als er meer stellen zouden komen trouwens 🙂
Even geduld...
M37F31 uit Eindhoven schreef op 23 april 2026 om 13:16
Wij zijn een getrouwd stel en gaan morgen, vrijdag, naar de sauna bij SpaSense in Geldrop. Mijn vrouw zou het leuk vinden om in een buitensauna of jacuzzi aangesproken te worden door een willekeurige hand, van een man of een vrouw. Is er iemand geïnteresseerd?
Even geduld...
JayBee uit Rotterdam schreef op 23 april 2026 om 12:13
@flirtgirl dat is goed, ik hoor van je 🙂
Even geduld...
Fitboy uit Brabant schreef op 23 april 2026 om 12:05
Gisteren een heerlijke dag gehad in blue welness Helmond met @flirtgirl en @v30+ Wat hebben we genoten van elkaar. Wie weet tot een volgende keer dan zullen mijn “gouden vingers” zoals je het zelf omschreef weer aan het werk gaan. 😜
Even geduld...
R &F uit nijmegen schreef op 23 april 2026 om 11:35
hoi wij stel gaan koningsdag na saunaboot mill en lijk ons spannend on daar een ander stel te ontmoeten en wie weet mmmm man heeft tatoo op borst
Even geduld...
AlexDenise uit Eindhoven schreef op 23 april 2026 om 10:48
@D&T, zeker is dat spannend, ik heb helaas Denise daar alleen nog maar 1 keer toe weten te verleiden. Kan dan ook geen standaard plekken of zo aanbevelen, maar deel wel de spanning cq opwinding 🙂
Even geduld...
Sanlian uit Zwolle schreef op 23 april 2026 om 01:23
@Eric en Vera, helaas moeten we onze plannen wijzigen 🫤. We laten weten wanneer dat gaat worden. We lezen graag jullie ervaringen
Even geduld...
Peter uit Twente schreef op 22 april 2026 om 23:55
Goedendag. Ik ben van plan om volgende week naar de veluwse vron te gaan. Zijn er nog vrouwen die er volgende week ook zijn, dan kan ik mijn planning hierop aanpassen.
Even geduld...
Flirtgirl uit Brabant schreef op 22 april 2026 om 23:20
Hey Mark, leuk dat je aan mij denkt (in je fantasie)... 😉 Maar ik kan dan helaas niet. Ik laat het hier wel weten wanneer ik weer naar de sauna ga! Xxx 😘
Even geduld...
Mark uit Limburg schreef op 22 april 2026 om 20:09
Hoi Afgelopen week een leuke ervaring rijker. Maandag, koniningsdag zou weer een mooie dag zijn voor een ontmoeting. Geregeld ben ik in een sauna te vinden, nu heb ik de mogelijkheid om elders af te spreken. In mijn fantasie komt flirtgirl voorbij. ( ook de enigste weet op welk park ik verblijf) In ieder geval , ik zou het leuk vinden om maandag iets te ondernemen. Kus mark
Even geduld...
Klim uit Limburg schreef op 22 april 2026 om 18:36
Morgen namiddag en/of avond iemand in Thermen Maastricht? Ik (M,33) heb wel zin in wat (ont)spanning.
Even geduld...
J&C uit Den oever schreef op 22 april 2026 om 15:02
Vrijdag 15 mei een leuke, spannende en hopelijk nog hetere sauna ervaring in de woudfennen. Welk stel of vrouw treffen we daar
Even geduld...
Rob uit Noord-Limburg schreef op 22 april 2026 om 13:02
Hoi Robbie uit Boxmeer. Ja wat is verstandiger?? Alleen of met iemand anders gaan?!?! Deze Bi-gast is de eerste keer ook alleen gegaan en moet je zeggen dat het niet tegenviel. Wel spannend maar ook heel geil. Wel wat lekkers mogen proeven!! En je kunt natuurlijk doen wat je wil,en met wie je wil. Vaak denken mensen als je met iemand gaat dat je dan verplichtingen hebt wat zeker niet zo hoeft te zijn. Maar ik snap jou twijfel. Nou ik wil dinsdag (28/4) gaan. Mocht je niet alleen willen dan zou ik je wel wegwijs willen maken en wie weet bij de juiste klik………!! 😋😋 Ik lees het graag van je. Op naar een ge(il)zellig dagje Azzurra. Tot dinsdag. Nog meer liefhebbers??
Even geduld...
stel4041 uit Uden schreef op 22 april 2026 om 12:02
Heey allemaal, we hebben eerder gepost, volgende week woensdag de29e gaan we samen naar de boot in Mill. Zijn er nog andere stellen die ook komen? Hij heeft een tattoo achter op z'n schouder. We hopen niet dat we het enige geile stel zijn die die dag komt. We zijn er in ieder geval tot dinner, daarna weten we nog niet.
Even geduld...
J en M uit Leiden schreef op 22 april 2026 om 09:47
Hoi wij gelegenheids stel van 59 en 57 gaan 1 mei naar elysium. Ik man lang 193 en grijs kort haar en de vrouw 170 kort bruin haar. Wij zijn er om 10.00 meteen tot een uur of 16.00
Even geduld...
Erik uit eindhoven schreef op 22 april 2026 om 07:29
A.s. donderdag vanaf 16:00 in berendonk. M38 V36 allebei bi sportief en slank. gelijk gestemden die ook gaan?
Even geduld...
John uit Arnhem schreef op 21 april 2026 om 23:35
Morgen 22/04 genieten in Mill zijn er nog leuke dames die ook gaan? Ben er rond 14uur bubbelbad..donkere handdoek. @flirtgirl volgende keer pak ik Helmond weer ik zal het wel melden hier..Have fun!
Even geduld...
Angel uit Breda schreef op 21 april 2026 om 23:08
Wij willen graag zaterdag aanschuiven bij een thuisfeestje We zijn spontaan, gezellig en respectvol. Man, 49 jaar, 185 en 82 kg, groot geschapen Vrouw 48 jaar, 168 en 62 kg, cup D
Even geduld...
Flirtgirl uit Brabant schreef op 21 april 2026 om 18:27
Hey Fitboy, ik ben er al eerder, 14 uur ongeveer. V30+ sluit later aan. 14.30 bubbelbad? Kijken of er een klik is.. dan volgt de rest vanzelf...🤭 Tot morgen 😘 JayBee, soms op zondagmiddag en avond. Maar de komende weken niet helaas..ik laat het hier wel weten als ik ga 😉
Even geduld...
wij2 uit Overijssel schreef op 21 april 2026 om 13:59
Het lijkt er op dat we aanstaande vrijdag naar de sauna in Epe (D) gaan. Heeft iemand hier ervaring met deze sauna (En is er aanstaande vrijdag ook?)?
Even geduld...
D&T uit Eindhoven schreef op 21 april 2026 om 13:40
Zijn er mensen die ook wel eens spannende dingen doen op buiten plekken? Wij vinden het tijdens een wandeling wel eens spannend om samen lekker wat te doen. Zijn er mensen die dit delen in de omgeving Eindhoven of weten jullie plekken daar waar stellen en of hetero's komen om geile dingen te doen?
Even geduld...
JayBee uit Rotterdam schreef op 21 april 2026 om 11:24
hey flirtgirl klinkt goed, ik kan meestal alleen in het weekend ik woon wat verder heb je al in de planning staan ergens in het weekend te gaan? Groetjes Jochem,
Even geduld...
Stel38 uit Zwolle schreef op 21 april 2026 om 10:47
Goedemorgen! Wij willen donderdag graag naar Azzurra maar zijn meer van MMV. Heeft iemand de ervaring dat er ook voldoende mannen van stellen /gelegenheidsstellen zijn die zich bij een stel willen voegen of is het vooral gebaseerd op swingen en MVMV?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het is zeker mogelijk, als iemand dat zelf ook fijn vindt. Kom je echt alleen maar voor mannen dan kun je beter op een woensdag of zaterdag gaan. Je zult er dus flexibel mee om moeten gaan en dat betekent dat je met je neus in de boter kunt vallen, maar ook dat er geen animo is op dat moment. Anita zou het geen probleem vinden als ik even met een ander stel bezig zou zijn, maar dat ligt dan weer aan haar plan op dat moment. Het is dus nemen én geven, dat swingen
Even geduld...
Fitboy uit Brabant schreef op 21 april 2026 om 10:37
Hey goedemorgen flirtgirl, had nog een voucher openstaan en heb die zojuist ingeleverd voor morgen. Willen jullie eventueel op een specifieke plek in de sauna afspreken bijvoorbeeld op een bepaalde tijd buiten in de hottub? Laat maar weten dan maken we er een gezellige middag/avond van (ook het weer is morgen prachtig). 😋
Even geduld...
Jos uit Groningen schreef op 21 april 2026 om 09:47
Hallo allemaal, Wie gaan er donderdag 23 april naar sauna Peize of Zevenhuizen? Ik m31 ben van plan om te gaan.
Even geduld...
Robbie uit Boxmeer schreef op 21 april 2026 om 05:52
Hoi, ik 40jr bi en nog nooit naar een gay sauna geweest en zou dit graag willen. Alleen twijfel ik erg of ik dit wel alleen moet doen lees verschillende berichten online dat je dit beter met iemand samen kunt doen. Wat is jullie mening ? Ik zou deze week eind van de week graag willem gaan. Of wil iemand samen met mij gaan hier om mij kennis te laten maken ?
Even geduld...
John uit Wateringen schreef op 20 april 2026 om 22:08
Morgen ook een dagje naar thermen binnenmaas, misschien zie ik v en m uit Rotterdam wel, ik ben halverwege de 50, 2 meter lang, te herkennen aan een grijze handdoek en grijze badjas, spreek mij gerust aan
Even geduld...
Flirtgirl uit Brabant schreef op 20 april 2026 om 21:54
Hey lieverds, ik en V30+ gaan a.s. woensdagmiddag en avond weer heerlijk naar Blue wellness in Helmond 😊 Wij zijn wel in voor een heerlijke geile middag en avond.. lekker bubbelen, handje erbij, beetje voelen en wie weet wordt het een heerlijke hete, spannende, natte avond☺️ Wij hebben er enorm veel zin in, wie ook? Je herkent ons wel als je ons aankijkt...wij zijn beide ondeugend.. spreek ons gerust aan. Xxx Flirtgirl en V30+😘
Even geduld...
Eric en Vera uit uden schreef op 20 april 2026 om 16:23
@sanlian misschien wel prettig een eigen handdoek 🙂 wel heel onoverzichtelijk allemaal witte. Hebben geen specifieke kenmerken maar blond en grijs 🙂 zeg maar peper en zoutstelletje
Even geduld...
Eric en Vera uit uden schreef op 20 april 2026 om 16:21
@ton en maria kunnen het julle vrijdag vertellen 🙂 maar benieuwd wat er dan veranderd is
Even geduld...
Stel35/38 Achterhoek uit Lochem schreef op 20 april 2026 om 14:01
Goedemorgen wij lazen hier vorige week iets over de sauna’s in de Achterhoek. Bahia Bocholt of Palestra stroombroek Doetinchem . Wij willen morgenochtend gaan, welke is de beste en heeft de meeste mogelijkheden en zijn er nog meer stellen van hier die komen? 💋
Even geduld...
Henk uit Breda schreef op 20 april 2026 om 09:40
Hoi V en M uit Rotterdam Ik ben morge ook aanwezig in Sauna Binnenmaas omstreeks 11 uur. Heb wel zin in avontuurtje met jullie ben licht bi. Herkenbaar aan bonte badjas en bandje aan linkerborst omgedraaid. Ben man alleen met tweedagenbaardje redelijk slank 185 lang begin 60 er. Misschien tot morgen in bubbelbad of stoomsauna waar ik veel te vinden ben. Gr H
Even geduld...
Flirtgirl uit Brabant schreef op 19 april 2026 om 21:54
Knappegast36/knappeman35, dan had je vandaag in Helmond moeten zijn.. ik kan helaas niet elke dag.. 😉 Vandaag was weer een lekkere dag... geil, spannend en heet, thanks Mark ☺️
Even geduld...
Mark uit Limburg schreef op 19 april 2026 om 21:50
Hoi allemaal Wat een mooie dag vandaag. Ik ben nieuw in dit wereldje maar kan je nu al vertellen dat dit goed voelt. Vandaag mijn eerste ervaring opgedaan, veel gevoelens zijn voorbij gekomen deze dag. Het begon met het te laat komen, mijn schuld. Na aankomst een tijdje aftasten want " de dame waarmee ik had afgesproken blijft ook niet wachten uiteraard " Uiteindelijk hadden we elkaar vrij snel in het vizier, maar ja wat dan. Lekker algemeen gepraat en van het een kwam het ander. Een heerlijke dag, super gezellig dame, lekker kletsen, en iets meer ... Bedankt flirtgirl 😋
Even geduld...
Wij43 uit Deurne schreef op 19 april 2026 om 21:17
Nieuwe wending dan naar een sauna gaan. Morgen een nachtje in Fletcher Deurne. welke bi man heeft interesse?
Even geduld...
Maarten uit Barendrecht schreef op 19 april 2026 om 20:48
Hoi V&m, ik ben er ook waarschijnlijk. Ben ws veel in zoutwaterbad of hamam/stilteruimte... hoe willen jullie benaderd worden? Ik ook bandje om linkerenkel
Even geduld...
Knappeman35 uit Veghel schreef op 19 april 2026 om 20:15
Welk leuk stel of vrouw is er morgen in de sauna in Helmond of son? Rond 12h? Helmond word mijn eerste keer..
Even geduld...
Knappegast36 uit Veghel schreef op 19 april 2026 om 18:22
Morgen 1200h @flirtgirl sauna Helmond? Bubbelbad
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je moet nog wel ff aan je tekst werken hoor...
Even geduld...
Ton en maria uit Helmond schreef op 19 april 2026 om 17:44
Ik hoorde dat het nieuwe gedeelte van azzurra open is. Iemand die er sindsdien geweest is? Wat is er bijgekomen? Ik denk dat we zaterdag gaan kijken
Even geduld...
Dutchflashing uit Harderwijk schreef op 19 april 2026 om 17:34
Hoi hoi, Aankomende zaterdag (25e) wil ik graag voor het eerst naar azzurra, ik ben namelijk erg benieuwd hoe het daar is 🙂 ik ben een single man van 28, lang slank en met een mooie en leuke pik. Zijn er nog meer die daar dan zijn of lijkt het iemand leuk om samen te gaan? Ikzelf sta voor veel open en ik zou graag willen experimenteren. Ik zie graag een berichtje tegemoet:)
Even geduld...
V&M uit Rotterdam schreef op 19 april 2026 om 15:26
We, stel begin 50, zijn dinsdag vanaf 11 tot uur of 18 in Thermen Binnenmaas en vinden het leuk om jullie daar te ontmoeten, te kijken en bekeken te worden. Zij bandje om linkerenkel. Wie O Wie?
Even geduld...
Ohoh-couple uit Amersfoort schreef op 19 april 2026 om 15:10
Zijn er de 21e ook koppels rond 40/45 die naar berendonck gaan, zien en gezien worden 😉
Even geduld...
Peter slanke sportieve man uit Lemmer schreef op 19 april 2026 om 15:00
Hoi zijn er as donderdag stel(len) of dame(s) die naar sauna Joure gaan … ik 45+, 1.92 sportief lijf, wil overdag gaan tot ca 19.00. Even lekker relaxen & genieten van warmte + 😉 en wie weet n gezellig gesprek of borrel en/of spannende ontmoeting Xx
Even geduld...
Mac en Ci uit Rotterdam schreef op 19 april 2026 om 14:05
Hey wij gaan als vrienden dinsdag om 10u naar Sweet Lake, eerste keer. Allebei 45. Zij is geblondeerd met grote borsten. Zien we elkaar daar?
Even geduld...
Stel30ers uit Overijssel schreef op 19 april 2026 om 12:52
S&f wij gaan wel geregeld naar bussloo maar deze week helaas niet. Wat zoeken jullie?
Even geduld...
S&F uit Amersfoort schreef op 19 april 2026 om 09:39
Zijn er vandaag nog Stellen in Thermen Bussloo. Wij m34/v30 houden wel van kijken en bekeken worden.
Even geduld...
Stelsauna uit Bergen op Zoom schreef op 19 april 2026 om 01:36
Bigast Dordrecht niet gezien in sauna spa puur Was leuk maar jammer genoeg niets meegemaakt daar
Even geduld...
ROGI uit Rotterdam schreef op 18 april 2026 om 11:22
vandaag gaat Gi naar op Holiday in Schiedam met vriendin. die vriendin weet van niks maar GI heeft de opdracht om een sleutel of kettinkje om haar enkel te dragen zodat een leuke man naast haar in t bubbelbad contact kan en mag maken van mij. hoop dat ze met een leuk verhaal thuis komt vanavond!
Even geduld...
Mobydick uit Sliedrecht schreef op 18 april 2026 om 11:02
Hallo, ik ben single en zoek een leuke, vriendelijke vrouw. Ik ben een sportieve, gecultiveerde man van 33 jaar, met een blauwe handdoek, Crocks slippers en een tattoo op mijn been. Ik ga aanstaande zaterdag naar Azzurra of Puur in Tilburg. Wie heeft zin om mee te gaan? ❤️
Even geduld...
D uit Uden schreef op 18 april 2026 om 10:32
Zijn er vandaag nog openminded mensen in Mill te vinden? Ik ben er vanaf 13.00. Bandje om linker enkel Ik hoor graag wie ik daar zal treffen
Even geduld...
M30+ uit Brabant schreef op 17 april 2026 om 23:31
Zijn er morgen mensen in Mill? Ik ben er vanaf 13.00 bandje omgedraaid, blauwe handdoek
Even geduld...

16 reacties

  1. Mathildus schreef:

    Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien

  2. D en P schreef:

    Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…

  3. Anoniem schreef:

    Zaterdag 9 12 gaan wij naar sauna woudfennen, met overnachting.
    Zijn er nog stellen die het weekend (met) ons willen delen?

  4. Henk O schreef:

    Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.

  5. Stel 30/42 schreef:

    Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??

  6. Dennis schreef:

    Zijn er ook feestjes waar intieme piercings centraal staan? Gelijkgestemden met een voorliefde voor metaal..

  7. E&R schreef:

    Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx

  8. Oorbel schreef:

    Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.

  9. Stelletje schreef:

    Hallo Bart,
    Wij zijn een stel van 44 en 36 en zijn ook op zoek naar een leuk stel voor swap. Misschien kunnen we contact leggen?

  10. bart schreef:

    Hoi allemaal ,
    Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
    Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant

  11. Bert schreef:

    wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
    het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
    we zijn in voor mmv vvm en mvmv
    we wonen zelf in regio Leiden
    groetjes B en J

  12. Jootanja@hotmail.com schreef:

    Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx

  13. Tayra schreef:

    Hallo,
    Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
    Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
    Groeten Tayra

  14. Rb schreef:

    Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.

  15. vertel ik nog schreef:

    Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.

  16. Marc v g schreef:

    Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *