Thuisfeestje

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Jullie zijn misschien al eens in een parenclub geweest of bij een stel thuis geweest voor een date. Jullie hebben dan vast ook wel eens opgevangen dat er thuisfeestjes worden georganiseerd. Hoe kom je op zo’n feestje en wat kun je verwachten? Bij een parenclub kun je rondlopen en een stel uitkiezen wat je leuk lijkt, dat is vrijblijvend. Als je 1 op 1 afspreekt kan dat wel eens tegenvallen.

fileHoe zit dat met de klik op een thuisfeestje? Bepalen de gastheer en-vrouw wanneer iedereen in lingerie omkleedt, net zoals in de parenclub? Liggen de matrassen al klaar als je binnenkomt?

Op een thuisfeestje kom je niet zomaar, je moet hiervoor uitgenodigd worden want het is een besloten feestje. Degenen die het organiseren (hosts) zijn meestal mensen die dat wel vaker doen en proberen de gasten een beetje te laten matchen. Het is handig om op een datingsite te staan met een profiel want zo kunnen zij op basis van jullie profiel een keus maken of jullie erbij passen of niet. In je profieltekst of speeddate kun je aangeven op zoek te zijn naar feestjes. Ze zullen kijken naar leeftijd, type mensen, spontaniteit, druggebruik en jullie sexuele voorkeur. Het is bijvoorbeeld niet handig om in een groep van dertigers ook een stel van rond de zestig te laten komen, dat zul je zelf ook begrijpen. Dat gaat niet werken.

Feestjes vinden meestal spontaan plaats en er zijn ook mensen die een zolder hebben omgebouwd of zelfs een tuinhuisje met jacuzzi er op na houden, dit zijn de veeldaters. De mensen die komen zijn vaak bekenden of swingers die in een privé-whatsapp groepje zitten. Om de diversiteit te stimuleren nodigen ze dan naast de vaste groep wisselend, als extra, een paar nieuwe gasten uit via de speeddates.

Tip
Je kunt een presentje meenemen of een bijdrage in de kosten doneren aan de organisator, dat is niet verplicht maar wel zo netjes. Soms staat er een pot waar je geld in kunt stoppen. Een kado-idee is bijvoorbeeld enkele flessen wijn/cava en wat zoutjes, snoepjes, kant en klaar fruitbakjes, slagroompatronen of een fles Xman/Eros olie

Thuisfeestjes worden door veel mensen als intiemer ervaren dan een parenclub, het is ook een stuk goedkoper dan 120 euro aftikken in de parenclub en op een feestje zijn de mensen sneller intiem met elkaar. In een grote parenclub lopen de mensen als kippen in een hok langs elkaar heen en weten niet meer op wie ze hun aandacht kunnen richten, dat probleem heb je in de privésfeer veel minder.

Hoe verloopt zo’n avond dan?

1Jullie zijn uitgenodigd en hebben de badkamer thuis goed bezocht, zijn netjes geschoren op de juiste plekjes, nageltjes gelakt en hebben een weekend tasje ingepakt met eventuele lingerie, condooms, glijmiddel en/of speeltjes. Je glijdt in je mooie pumps en stapt in de auto. Je ziet er sportief gekleed uit maar niet veeeel te sexy. De buren van de hosts hoeven niet te weten wat er zich allemaal afspeelt en door de week moeten die mensen ook nog in hun eigen buurt kunnen wonen… Jullie bellen aan en de deur gaat open, in de deuropening staat een man die je herkent van de profielfoto’s en ietwat zenuwachtig begroeten jullie en na drie klapzoenen ga je de gang door. In de woonkamer staat de gastvrouw (god, wat is ze leuk) en op de bank zitten drie stellen relaxed met een wijntje. De mensen staan enthousiast op en stellen zich voor. Terwijl je groet voel je aan de warmte van het begroeten al met wie je meer en met wie minder een klik is. Geen nood, we moeten nog praten. Iedereen gaat rustig zitten en het gesprek gaat verder waar het gebleven was. Opeens stelt iemand van de bank een vraag aan jullie, jullie antwoorden en het ijs is al een beetje gebroken. Daarna gaat de bel en er komt een ander stel binnen. Je vraagt je af: hoeveel komen er eigenlijk? De host voelt dat al aan en zegt uit zichzelf al: “We verwachten hierna nog 1 stel”. Een mooi getal…schiet er door je hoofd. Op een gegeven moment is iedereen binnen en geacclimatiseerd, de gastheer vraagt dan of iedereen een klik heeft met elkaar. Het kan zijn dat iemand het totaal niet ziet zitten.

Tip
Als je weggaat zeg dan dat je de klik niet zo hebt, geef en-public niet de echte reden op: dit kan erg kwetsend overkomen.

 

Nadat iedereen overeengekomen is dat het een “gezellige avond” gaat worden met elkaar gaan vaak de dames zich eerst omkleden. Vaak heeft de host een logeerkamertje waar je je spullen kwijt kunt, laat echt waardevolle dingen in de auto of thuis. De mannen hoeven niet echt om te kleden dus die schieten een knappe boxer aan en eventueel een sexy gaashemdje. De host pakt een stapel matrassen van de eerste verdieping en de mannen bouwen vervolgens gezamenlijk de huiskamer om naar een groot matrassenparadijs.

Eenmaal omgekleed komen de dames sexy de kamer binnenlopen en trekken degenen die elkaar al een beetje hadden uitgekozen naar elkaar toe. Sommige stellen vinden het prettiger eerst elkaar een beetje op te warmen en dan gaan al snel handen voelend over en weer en vindt er partnerruil plaats (dit heeft onze voorkeur overigens). Als de eerste ronde is geweest na een half uur tot een uur gaan meestal de mensen roken of drinken lekker wat, sommige dames kleden zich even om of gebruiken de badkamer om kort op te frissen. Daarna gaat iedereen het matras weer op en wisselt men vaak van partner. Sommige dames halen hun hart op met een dp-tje want er zijn meerdere mannen….overigens kan het zo zijn dat er ook naast alleen stellen ook single mannen zijn uitgenodigd, maar dat kun je vooraf even vragen als je daar liever niet mee wilt, dan ga je natuurlijk niet naar dat feestje, maar expliciet naar een stellenfeestje.

Dit brengt me ook op het feit dat single mannen vaak succes hebben als ze zelf een blokhut in de achtertuin bouwen of de zolder functioneel in te richten. Wanneer je op SDC zit en jij thuisparties organiseert komen daar genoeg stellen met een tekort aan feestruimte op af.

Hoe lang een feestje duurt kan ik je niet zeggen. We hebben ze om 1 uur zien eindigen, om 4 uur en de volgende dag pas. Dat ligt geheel aan de sfeer, het type mensen en het drank/drugsgebruik.

Voor thuisfeestjes kun je het beste lid worden van een goede datingsite zoals SDC. Exclusief via onze link krijg je 10 dagen toegang en kun je het even uitproberen.

Heel veel succes en misschien tot ziens!

 

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
11562 berichten.
Wijsamen uit Zwolle
4 mei 2024 om 08:45
Wij hebben geboekt naar Grancanaria (Playa del Ingles) voor begin juni. Ontzettend veel zin in om de warmte en gezelligheid op te zoeken. Zijn enorm fan van het strand met gelijkgestemden om overdag te genieten en leuke contacten op te doen en ‘s avonds lekker een gezellige club te bezoeken. Nog tips of gaan jullie misschien ook begin juni?, laat maar horen.
Even geduld...
M&J uit Eindhoven
4 mei 2024 om 02:26
Wij een stel van eind dertig zijn erg nieuwsgierig naar een erotische party. Een beetje in de light versie. Welke zijn dan het meest geschikt? We hebben nog geen ervaring en zouden graag in contact komen met mensen die dit wel zijn en ons misschien iets meer hierover kunnen vertellen.
Even geduld...
ED uit arnhem
2 mei 2024 om 20:20
Zijn er ook latex kleding liefhebbers ben zelf een nette man ca 50 met een fetisch voor latex kleding zoek en vrouw of stel om daarmee eens iets leuks te doen misschien eens in Azzura afspreken geheel vrijblijvend? vr grt
Even geduld...
Bi-stel 39/44 uit Wisselend
2 mei 2024 om 18:23
Zijn er nog swingers in de omgeving van Appelscha? Wij kijken uit naar gezellige stellen van tussen de 30-50 jr. Een (bi)man alleen is ook welkom. Discretie gevraagd en geboden.
Even geduld...
M&M uit Maastricht
2 mei 2024 om 15:52
Helaas kunnen wij zondag niet maar gaan woensdag 8 mei naar Blue wellness resort Helmond. Welk leuk stel komen we daar in de middag tegen?
Even geduld...
JimSofie uit Wijchen
1 mei 2024 om 22:34
Laatste oproep zijn er nog leuke stellen Max leeftijd 45 jaar die wij zondag as treffen in de sauna in wijchen. Wij stel m 34 v 31 verzorgd en slank, zoeken een koppel om wat te flirten s avonds in het zwembad of bubbelbad
Even geduld...
Lovers uit Zaandam
1 mei 2024 om 12:38
Hoi hoi, wie gaan er 2 mei naar Azzurra, we zijn nog beginners op dit gebied maar hebben er heel veel zin in. Beide bischierig en plus minus 59 jaar. Leuk en geil om door een ander stel op weg geholpen te worden.
Even geduld...
Danny & Lisanne uit Waalwijk
30 april 2024 om 23:01
@ H uit Limburg : donderdagmiddag 23 mei gaan we naar Azzurra Beuningen. We hopen dan op lekker speels weer ☀️ en fijn gezelschap 😋 zien we je dan !?
Even geduld...
AnderStelUtrecht uit Utrecht
30 april 2024 om 18:38
@Avonturenkoning......wij hebben geen sdc. We zijn er alleen op de vrijdagmiddagen, dus mocht je een keer in de gelegenheid zijn om toch in de middag te komen......het zal je zeker bevallen😊
Even geduld...
Jaap uit Utrecht
30 april 2024 om 10:06
Hallo, wie gaat er morgen naar gedoogd naaktstrand bij de maarsseveense plassen?
Even geduld...
Mafra mv uit Noordwijk
29 april 2024 om 23:22
Nog leuke spannende woensdagavond naar saunaboot Mill? Tips?
Even geduld...
Avonturenkoning uit Zevenaar
29 april 2024 om 22:04
Dag AnderStelUtrecht, Hier een 25 jarige goed verzorgde jongeman die daar wel oren naar heeft bij een klik. Ben nog nooit bij partyplayers maar ga er graag een keer naar toe. Azzurra ben ik al wel geweest. Echter kan helaas savonds pas bij partyplayers zijn. Op SDC ben ik onder de naam avonturenkoning voor eventueel meer info
Even geduld...
An46&Jo54 uit Eindhoven
29 april 2024 om 22:00
Donderdag overdag en avond in de Molenhoeve Ranst... Misschien nog anderen die dit complex kennen of er zelfs heen gaan? An vindt een speelse prikkel wel lekker maar alles hangt af van mogelijkheid en klik 😉 Man, vrouw, koppel?
Even geduld...
Rens uit Eindhoven
29 april 2024 om 20:19
Welke vrouw heeft er aanstaande zaterdag zin om samen met mij mee naar azzurra te gaan? Geen verplichtingen richting elkaar maar gewoon een leuke middag / avond van maken. Ik ben een sportieve man van 37.
Even geduld...
Lars uit Groningen
29 april 2024 om 12:03
Hé leuk stel uit Zwolle Wij zijn 51 jaar jong Hoe kunnen wij in contact met elkaar komen?
Even geduld...
Richard uit Maassluis
29 april 2024 om 08:59
Hoi hoi wie gaan er woensdag naar Azzurra? Ik ben al jaren niet meer in een club geweest maar toch wel weer toe aan een leuke avond. Al is het gewoon gezellig barhangen 😉
Even geduld...
Lisa uit Ede
29 april 2024 om 00:47
Hi, ik curvy dame 49jr met wilde bruine krullen, heb weer zin om vandaag, maandag 29 april naar Azzurra te gaan. Zin in leuke heren met goed gereedschap.
Even geduld...
trio uit Amsterdam
28 april 2024 om 17:14
waar kunnen we driehoek 2v 1m vanavond 28 april terecht voor public sex dogging omgeving adam ?
Even geduld...
H uit Limburg
28 april 2024 om 16:45
Hoi Danny en Lisanne, wanneer zijn jullie weer een keer in Beuningen?? Of ergens anders afspreken kan ook. Deze goedverzorgde (bi-oraal) Limburger wil graag kennis met jullie maken. Andere stellen of dames zijn ook welkom.
Even geduld...
AnderStelUtrecht uit Utrecht
28 april 2024 om 15:54
Welke leuke goedverzorgde (jongere) man zou het leuk en lekker vinden om op vrijdagmiddag PartyPlayers Lelystad te bezoeken, om de vrouw, lekkere slanke blonde rondborstige MILF, samen met haar man te laten genieten. Een nieuwe aanwas lekkere leuke vlotte goedverzorgde (jongere) mannen zijn meer dan welkom op vrijdagmiddag! 😜 Tot vrijdag!
Even geduld...
Stel-m29v26 uit Zwolle
28 april 2024 om 15:04
@lars. Hoe oud zijn jullie?:-) ook op sdc?
Even geduld...
RenJ uit Dordrecht
28 april 2024 om 14:59
Donderdag a.s. gaan wij (m53 en v44) weer naar Azzurra. Wie heeft er zin in een praatje in een warme omgeving? En bij een klik misschien wel meer.
Even geduld...
J&J uit Drunen
28 april 2024 om 11:41
Hallo allemaal, deze week/aankomende week nog een leuk stel dat ook op Gran Canaria verblijft, en de Duinen gaan bezoeken, net als wij!?
Even geduld...
Mafra mv uit Katwijk
28 april 2024 om 10:31
Woensdag 1 mei in de namiddag begin avond voor het eerst naar Mill. Iemand tips waar je wat spannends kan beleven? Xxx
Even geduld...
Lars uit Groningen
28 april 2024 om 09:51
Goedemorgen stel uit Zwolle Jullie mogen vandaag wel bij ons op visite komen voor een gezellige middag/avond Laat het ons maar weten Veel liefs ons 💋💋
Even geduld...
Stelnbr5859 uit Omgeving Breda
27 april 2024 om 17:43
Hoi @zininmeer, Wij bij mooi weer morgen Zondag in Zeeland te vinden, we houden wel van gezelschap van een stel, en staan voor veel open bij klik 🙂 Single heren graag zich onthouden van reactie. Gr stel
Even geduld...
JimSofie uit Wijchen
27 april 2024 om 13:38
Welk stel treffen wij volgende week zondag in Wijchen
Even geduld...
Libertin uit Zwolle
27 april 2024 om 11:53
Nog nooit stout geweest in Bussloo. ben benieuwd welke plekken dan!Koningsdag kan ik niet maar Zondag 28 of Woensdag? ik man alleen leuk om aan te haken bij stout stel of dame
Even geduld...
Stel-m29v26 uit Zwolle
27 april 2024 om 07:41
Vandaag hebben wij zin in een heerlijke avond. Welk stel van onze leeftijd haalt aan of nodigt ons uit. Sauna vinden wij ook leuk! En anders de zondag 😏
Even geduld...
Marloes en Tom uit Zwolle
26 april 2024 om 16:56
Wie gaat er Koningsdag naar Thermen Bussloo? Kijken, bekeken worden, stout, teasen en pleasen.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het is er wel weer voor! ☔⛈️💦🌧️
Even geduld...
will uit vught
26 april 2024 om 10:09
leuke sauna daar zijn daar ook leuke spannende plekken . Wil er met mijn nieuwe vriendin ook heen gaan . Weet alleen niet hoe ver ze durft te gaan .2e weken gelden voor het eerst in een sauna geweest samen. Hebben steeds voor elkaar gestaan met armen om elkaar heen vaak . Ja er groeide steeds iets . Lekker uitdagen bij een stel zou ze misschien wat opener worden . preuts is ze niet
Even geduld...
MenA uit Eindhoven
26 april 2024 om 09:52
Hoi, Wij gaan morgen, Koningsdag in de middag naar Azzurra. Gaan er nog andere leuke stellen? Heeft er iemand een verwachting of het op zo een middag druk is of zijn er juist heel veel mannen alleen?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het zal heel druk worden, genoeg stellen, mannen en vrouwen
Even geduld...
Zininmeer uit Zeeland
26 april 2024 om 08:44
Wij gaan zondag naar de wellnessboot. Willen graag genieten van een beetje meer.... Wie komt er nog en heeft zin om van elkaar te genieten? Liefs
Even geduld...
StelNBr5859 uit Omgeving Breda
25 april 2024 om 21:27
Hoi,hoi, Wij gaan morgen naar Wellness Mill. Welk stel mogen we daar ontmoeten voor een gezellig en mogelijk geil samenzijn. We zullen regelmatig in de whirlpool of hottub te vinden zijn. Misschien ontstaat er iets moois 😘 En kunnen we elders later op de avond voortzetten. Gr Stel
Even geduld...
Erik uit Amersfoort
25 april 2024 om 17:07
Wij leuk stel gaan koningsdag naar welness boot in Mill..wie.weet.......
Even geduld...
Alex uit Amsterdam
25 april 2024 om 15:11
@naturistenkoppel bedankt voor jullie tip! Wel Is deze camping iets te ver van mijn bestemming. Ik begeeft me meer in het binnenland. Groeten, Alex
Even geduld...
Stelletje 50+ uit Rosmalen
24 april 2024 om 20:13
Wie gaat er met ons (stel begin 50) Koningsdag vieren bij de wellness boot in Mill?
Even geduld...
Marcel uit Dordrecht
24 april 2024 om 13:38
@Stel4347 ik was er zaterdag ook voor het eerst. Ook jullie goed bevallen dus? wie weet treffen wij elkaar wel eens en krijgt ze wat extra mannelijke aandacht...
Even geduld...
Getintstel uit Rotterdam
24 april 2024 om 11:15
@Huib jullie vaker naar elysium geweest en geile dingen beleefd? Wij geile stel, vrouw lekker grote tieten en de man dikke besneden lul. We willen graag in mei Elysium bezoeken. Wij houden ook van teasen, bekeken worden, kijken en wellicht met een geile stel wel meer
Even geduld...
A en T uit Den Bosch
24 april 2024 om 10:49
Donderdag 2 mei weer een avond naar Azzurra. Welk spannend stel ook? Wij zijn 40-ers…..
Even geduld...
Mark uit Amersfoort
24 april 2024 om 10:45
Hoi allemaal, ik (33) ga morgen naar de sauna in Goirle. Welke vrouwen/stellen kom ik daar tegen?
Even geduld...
Wij uit Doetinchem
24 april 2024 om 08:26
Wij zijn morgen vanaf een uur of 16 in Azzurra. Zijn er nog leuke stellen tussen de 30-55 aanwezig? Een drankje aan de bar of een kennismaking in het bubbelbad. Bij ons is veel mogelijk met de juiste klik.
Even geduld...
Stel4347 uit Rotterdam
24 april 2024 om 02:25
Na enkele weken voor het eerst samen op een zaterdag naar Azzurra geweest en prima bevallen! Nu gaan we maandag 29 april weer. Zijn heel benieuwd of het druk is. Ze houdt wel van wat mannelijke aandacht erbij, dus hopen op gezelschap.
Even geduld...
Huib uit Rotterdam
23 april 2024 om 23:04
Hallo. Wij zijn een stel van 42/43. Beide intiem geschoren. Normaal postuur en lang. Vrouw mooi cup C. Vrijdag willen we naar Elysium om lekker rond te kijken. Vrouw vindt het leuk om met opengevallen benen in de sauna te liggen in de hoop dat mannen onbeschaamd kijken. Man vindt het heerlijk om te zien hoe anderen daarop reageren. En kijkt zelf graag naar mooie borsten. Wie gaan we ontmoeten en bij klik ik het bubbelbad misschien wel voelen?
Even geduld...
JimSofie uit Wijchen
23 april 2024 om 17:25
Wij willen wel graag een koppel ontmoeten geen man alleen. Wij zijn 5 mei de gehele dag in berendonck thermen.
Even geduld...
Henk uit Oosterhout
23 april 2024 om 14:07
Gewone man 63 jaar even voor ruimdenkend stel w&a ga zondag 28 april naar mystieke in ruchven een gezellige gewone club waar jullie je zekker thuis voelen hoop dat WE elkaar tegen komen groeten henk
Even geduld...
BDBB uit Amsterdam
23 april 2024 om 06:27
Hi, wij zijn een stelletje van beiden in de 30. We lezen op Joyclub dat er best veel 'Big Dick' party's zijn in Duitsland. Zijn die er niet in Nederland? En waarom niet eigenlijk? Heb jij een idee? Wij houden daar wel van maar willen niet 5 uur rijden ervoor...
Even geduld...
Naturistenkoppel uit Rotterdam
22 april 2024 om 23:32
ALEX wij nudistenkoppel gaan elk jaar naar Cap Agde naar de naturistencamping al meer dan 50 jaar. Je mag er ook als man alleen naar toe en er zijn voldoende mogelijkheden voor swingers We hebben inmiddels ervaring genoeg en elk jaar weer
Even geduld...
Fitte knul uit Gelderland
22 april 2024 om 22:47
Ik (M, 183cm, <30 jaar, gespierde bouw) was zondag in sauna Berendonck. Waren er toevallig mensen van dit forum aanwezig? Ik ben vaker bij Azzurra geweest, maar dit was mijn eerste keer in een normale sauna. Ben benieuwd wat er allemaal voor spannends mogelijk is!
Even geduld...
Stel twente uit Enschede
22 april 2024 om 21:12
Wij zijn binnenkort in de buurt van Heerhugowaard. Ons plan is misschien naar sauna javali te gaan. Ik kan geen goede reviews vinden over deze sauna. Zijn er mensen die de laatste tijd naar javali zijn geweest en hun ervaring willen delen?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Oh ik vond toch iets voor jou kijk hier eens
Even geduld...
Huub uit Lelystad
22 april 2024 om 20:40
@Marc en Lies, aanstaande donderdag heb ik een kamer in huize holterhof. Ik ben een potente man van 50 met goed gereedschap. Ik ben bi. Ik kik erop om vrouwen op en top te laten genieten en ben ook niet vies van een man. Ik zou het leuk vinden om jullie te ontmoeten. Waar herken ik jullie aan? Ik doe mijn polsbandje binnenste buiten. Ik heb ook een kralen armbandje. Liefs Huub
Even geduld...
Bi man uit Dussen
22 april 2024 om 17:55
Danny & Lisanne uit Waalwijk Het zou idd goed zijn om even ergens af te spreken. Liefs wo/do al ergens rond 17.30 uur? Doe mij een voorstel.
Even geduld...
André uit Beuningen
22 april 2024 om 14:24
@JimSofie Ik lees regelmatig jullie berichten en zou het ontzettend spannend vinden om jullie te ontmoeten. Ik ben een goed verzorgde man van 44. Ik draag mijn smartwatch aan de binnenkant van mijn pols. Hoe herken ik jullie? Zondagmiddag vanaf 16:00 uur zal ik er zijn. Ik ben regelmatig in de stoomcabine (lekker mistig 😜😛)
Even geduld...
Alex uit Amsterdam
22 april 2024 om 10:01
Beste Allemaal, Mijn naam is Alexander en ben 37 en kom uit Amsterdam. Ik zou graag deze zomer (eind Juni) een nudisten of swingers camping/vakantie plek willen boeken( wellicht in Frankrijk). En het liefst met mensen rond rond mijn leeftijd. Nu is mijn vraag of mensen leuke nudisten/swingers vakantie plekken weten en/of tips hebben? En of je als single man naar een singers camping/vakantie plek mag? Ik hoor jullie tips graag! Fijne dag iedereen . Groeten, Alexander
Even geduld...
Danny & Lisanne uit Waalwijk
21 april 2024 om 21:06
@Bi man Dussen: We zijn wel aanwezig geweest in Best aan de bar restaurant tussen 14.45 - 15.15 uur. Helaas. Mocht er nog interesse zijn dan horen we het hier wel. Een leuke bi-man is zeker een aanvulling en dat weten we nu ( nog) niet 😉. Mogelijk eerst wij samen een keer afspreken om kennis te maken.
Even geduld...
Papillon uit Zwervend bestaan
21 april 2024 om 17:25
Gister weer eens bezoekje gebracht aan Azzurra. Ik liep om 15.30u binnen en het was een gezellige drukte. Marco begroette me hartelijk zoals altijd. Kwam wat oude en nieuwe bekenden tegen. De Sling deed het als vanouds. Beetje gebubbeld en genoten. Blijft een leuke tent . Met Hemelvaart kom ik weer en neem dan een leuke dame mee. Graag tot dan! Papillon 🦋
Even geduld...
Marcel uit Dordrecht
20 april 2024 om 19:32
Heerlijke dag in Azurra gehad. Voor de dame uit Tilburg die ik ben tegengekomen, ik heb genoten samen met jou!
Even geduld...
Henk uit Zundert
20 april 2024 om 16:17
Hoi stel lies uit Zundert En hoe is jullie avontuur bij Azurra in Beuningen bevallen? Als jullie keertje iets willen afspreken zou ik wel leuk vind. Graag respons
Even geduld...
Stel40 uit Zaltbommel
20 april 2024 om 10:49
Wij gaan met Koningsdag naar sauna spabron in Drenthe. Zijn er leuke stellen of groot geschapen heren die dan ook gaan?
Even geduld...
JimSofie uit Wijchen
20 april 2024 om 08:19
Wij gaan zondag 5 mei naar de thermen berendonck zullen er s ochtends tot s avonds zijn. Beide verzorgd m 34 en v 30. Wij houden van samen wat te spelen en wellicht bij een klik wat verder te gaan. Ook kijken naar een ander stel in bv het zwembad buiten of in de sauna (er zijn in Wijchen immers veel opties) vinden wij erg spannend. Wie gaan er ook en hoe eventueel te herkennen?
Even geduld...
Jeroen uit Nieuwgein
20 april 2024 om 06:35
Woensdag 24 april weer eens kijken bij azzurra de sauna. Welke leuke dame / stel is er ook en mag ik bij klik aansluiten. Hier een sportieve man 33 jaar oud en in voor leuke contacten.
Even geduld...
Ton en maria uit Helmond
19 april 2024 om 19:53
Wij van plan om morgen eind van de middag naar azzurra te gaan. Liefst in bubbelbad of stoom cabine altijd in voor een praatje en bij een leuke klik wie weet.
Even geduld...
Stel30 uit Eindhoven
19 april 2024 om 15:35
Hoi, wij zijn een stel van beide 30 en gaan 10 mei naar spa sense Geldrop of de boot in Mill. Gaan er dan toevallig meer (liefst rond onze leeftijd) stellen naar een van deze sauna’s. Het lijkt ons spannend om eens wat verder te gaan dan alleen elkaar teasen. Wie weet kunnen we wat afspreken? X
Even geduld...
Bi man uit Dussen
19 april 2024 om 15:34
Danny & Lisanne uit Waalwijk De bar zit op -1 hopelijk redden jullie het nog. Ik ben er
Even geduld...
Wim uit Groningen
19 april 2024 om 11:47
Hé hallo Welk stel , man of vrouw heeft zin om zondagmiddag met ons mee te gaan naar sauna Midwolda. Om daar lekker le genieten van elkaar. Wij zijn intiem geschoren. De vrouw heeft een roze en de man een blauwe handdoek . Laat hier even een berichtje achter ,als jullie/jij zin hebben om elkaar te verwennen. Veel liefs 💋💋
Even geduld...
Marcel uit Dordrecht
19 april 2024 om 11:13
@jade Ik ga morgen ook voor de eerste keer en alleen naar Azzurra. Jij ook van plan om morgen te gaan? Of andere die morgen daar ook zijn? ben heel benieuwd na alle verhalen die ik gelezen heb...
Even geduld...
Mixstel uit Zwolle
19 april 2024 om 10:38
@Hugo, aan wat kunnen we jullie herkennen? En welke sauna kunnen we jullie vinden? We zullen jullie zeker benaderen als jullie daar lekker geil bezig zijn.
Even geduld...
GezelligStelEmmen/m39v40 uit Emmen
19 april 2024 om 10:28
Wij zijn een beginnend stel uit Emmen, hebben een tijd met het idee gespeeld eens een club te bezoeken en te kijken wat daar uit voortkomt, aanvankelijk voor de spanning van kijken en bekeken worden, en van daaruit kijken hoe we ons erbij voelen. We zaten te denken om een keer op een donderdag overdag naar Azzura te gaan. Heeft iemand hier nog tips voor? Is hier overdag ook wat te beleven, of is dit toch echt iets voor de avond?
Even geduld...
Hugo uit Zwolle
19 april 2024 om 07:10
Ha Mixstel ui Zwolle, wij zijn morgen vanaf eind van de middag en de avond in zwaluwhoeve en wel in voor wat spanning. Wij zijn hetero stel (M 46, V 43), normaal goed figuur, beide helemaal kaal. En wie zijn jullie en hoe herkennen we jullie?
Even geduld...
Danny & Lisanne uit Waalwijk
19 april 2024 om 06:43
Bi man Dussen : 14.30 uur aan de bar beneden , witte wijn , van boven 😎zwart gekleed. Onze eindtijd : 16.30 uur. 😞
Even geduld...
Kaan uit DenHaag
19 april 2024 om 03:02
Beste Azzurra bezoekers , heb best veel van deze erotische sauna gelezen her en der , het lijkt mij enorm leuk om een x bezoekje te brengen . Ben van plan om met Kingsday mijn koning eens flink te verwennen met allerlei heerlijke sauna’s en stoombaden 🙈hoe laat kan je het best binnenraken ben een goed uitziende sportieve man die in is voor vele erotische contacten en dates 😉 geïnteresseerde stellen of dames kunnen en mogen mij alles vragen en de rest komt helemaal goed 😉heel veel liefst mensen ❤️
Even geduld...
Stel uit ZH
18 april 2024 om 21:46
Stel MV gaat donderdag 25 april naar sauna Amstelland Uithoorn. Wel donker of getint stel lijkt het interessant om ons daar te komen bekijken en wie weet wat meer?
Even geduld...
Mixstel uit Zwolle
18 april 2024 om 17:52
Welke geile stel zin om morgen in zwaluwhoeve elkaar op te geilen en miss wel meer ?
Even geduld...
Erik uit Amsterdam
18 april 2024 om 14:54
@Jade Hoi Jade, kom maandag anders ook naar Azzura. Zijn we daar samen en toch alleen. Misschien wat minder spannend voor je?
Even geduld...
Erik uit Amsterdam
18 april 2024 om 09:59
Maandag de 22e ga ik voor de 2e keer naar Azzura. Wie gaat er nog meer? Ik ben er al vroeg (11 uur) en blijf tot een uur of 6. Hopelijk zijn er overdag ook leuke stellen 😄
Even geduld...
Bi man uit Dusse
17 april 2024 om 22:40
Danny & Lisanne uit Waalwijk, hoelaat kan ik jullie vrijdag verwachten? Kan ik jullie ergens aan herkennen? Ik ben er tussen 14.30 en 15.30 uur. Beneden aan de bar afspreken?
Even geduld...
Naturistenkoppel uit Rotterdam o
17 april 2024 om 20:06
Wij net terug van Azzurra was weer heel gezellig en vrouw heeft het naar haar zin gehad. In Jacuzzi door meerdere mannen betast en geneukt Ook heeft ze weer mannen gepijpt. En heeft genoten. Na drankje aan de bar, weer in bubbelbad verwend. Al met al was weer heel gezellig en zeker met de glazenwasser Voor herhaling vatbaar. Stef hebbe we gemist, maar liefhebbers genoeg Fijne sauna
Even geduld...
Jade uit Enschede
17 april 2024 om 19:59
Hallo, Ik ben een single vrouw en zou de sauna willen bezoeken. Is deze sauna voor mij geschikt?😉 Groetjes!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je zult snel aanspraak hebben en dan is het aan jou verder
Even geduld...
H uit Limburg
17 april 2024 om 19:18
Hoi Ray en Anita. Ok das jammer. Maar misschien kan Danny en Lisanne een voorstel doen voor aanstaande donderdag of vrijdag!! 😋😋 Helaas mag ik morgen in Beuningen niet alleen naar binnen. 😊😊
Even geduld...
Mark uit Rotterdam
17 april 2024 om 18:57
Wie kan indomilf Groningen die zaterdag ook de gehele dag in sauna azurra was ze had lang donkerblond haar grote tieten echt een mooie geile vrouw een vrouw die echt ook wat deed niet zoals andere stellen die maar zitten ze was met een stevige man met allemaal tatoeages indomilf liet zich echt overal neuken ik heb haar gehad zijn er nog meer ervaringen met haar hoop dat ze snel weer komt
Even geduld...
H uit Limburg
17 april 2024 om 16:34
Hoi Danny en Lisanne. Hoe komen we met elkaar in contact. Misschien kunnen jullie aan de beheerder mijn e-mail adres vragen. Kik mag hier geloof ik niet hè!! Eens kijken of onze wensen uit kunnen komen. 😋😋
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Helaas is het gastenboek geen datingsite...ergens afspreken, en vermelden wat voor kleding je dragen zult is prima. Of je maakt een gratis proefaccount aan bij sdc en je vermeldt alhier je sdc naam, kan ook.
Even geduld...
Pierre uit Apeldoorn
17 april 2024 om 16:18
Hoi M&L. Ik zit in in van de valk Apeldoorn voor paar dagen. Zondag tm donderdag ook nog volgende week. Ik nodig jullie van harte uit op mijn kamer met ruime douche/ bed en lekker bad! Gr Pierre
Even geduld...
john uit Malden
17 april 2024 om 15:22
HI @M en L , hotel Apeldoorn boek ik als jullie de datum hebben! Of nemen een luxe suite en verblijven er met zijn 3tjes. laat maar horen. Kunnen van te voren contact hebben nog. Groet john
Even geduld...
Marcel uit Dordrecht
17 april 2024 om 11:54
aankomende zaterdag mijn eerste bezoek aan Azurra. Heel benieuwd naar alle ervaringen! Ben man van 41, normale bouw, 1.87, verzorgd en netjes geschoren
Even geduld...
Paarveluwe uit Kootwijkerbroek
17 april 2024 om 09:13
Dag alle die donderdag naar Azzurra gaan. Om hier meer van ons te vertellen vinden wij niet zo prettig. Wij staan onder de zelfde naam ook op sdc voor meer informatie van ons. En de man hier draagt donderdag het polsbandje van Azzurra omgekeerd en de dame heeft geen bandje om. Xxx
Even geduld...
Pierre uit Apeldoorn
17 april 2024 om 00:09
Zijn er morgen nog mensen die naar azzurra gaan in de avond. Het is gemengde dag. Mijn eerste keer. Ben van plan te gaan… let know please. Jongen/ man 39 jr
Even geduld...
Danny & Lisanne uit Waalwijk
17 april 2024 om 00:08
@ Stef : wij waren er wel degelijk . Één van de zes aanwezige stellen. oa buiten aan een wit wijntje onder de warmtelampen. Donderdag a.s. stellendag gaan we in de middag. @ H uit Limburg : klinkt goed 😋 sluit wel aan bij onze wens.
Even geduld...
A en T uit Den Bosch
16 april 2024 om 23:51
Wij (stel 40ers) gaan 2 mei weer eens een avond naar Azzurra. Welk spannend stel ontmoeten we daar?
Even geduld...
William uit Vlaardingen
16 april 2024 om 23:05
Welk stel is binnenkort in thermen holiday (schiedam) en houd ervan een beetje te gluren en teasen met een bbc en mijn vrouw. Zijn van plan deze of volgende week te gaan.
Even geduld...
Naturistenkoppel uit Rotterdam
16 april 2024 om 22:58
Stef en anderen Wij 17 april weer naar Azzurra We zijn er om een uur of 3 in de middag en gaan naakt aan de bar zitten eerst. Als we wat drinken aan de bar, stel voor om vrouw te masseren en mee te gaan naar bubbelbad.
Even geduld...
Stef uit Nijmegen
16 april 2024 om 20:51
@danny en lisanne, jammer dat we elkaar niet gezien of gesproken hebben gisteren in Azurra. Ik was er en weet niet of jullie er waren. Maar hoop jullie zeker een keer tegen te komen daar. Wanneer gaan jullie eventueel weer?
Even geduld...
H uit Limburg
16 april 2024 om 18:47
Hoi Speelstel Danny en Lisanne uit Waalwijk. Ooit weleens met een (oraal-bi) ondeugende goedverzorgde Limburger spannende spelletjes gedaan?? Ben een goed verzorgde en geheel geschoren jong gebleven (52jr) spontane verschijning. Hoor graag van jullie waar we elkaar eens kunnen ontmoeten voor kennismaking en dan een kijken of de bekende klik er is!! Nou wie weet tot snel.
Even geduld...
jan de man uit putten
16 april 2024 om 18:39
wie gaat er a.s. vrijdag met mij mee naar de sauna hierden. Ik heb 2 toegangskaarten, dus iemand mag gratis mee! Ik ben een man van 42. Zie er verzorgd uit en alles netjes geschoren.
Even geduld...
Rob uit Limburg
16 april 2024 om 18:36
Hoi M&L, wat dachten jullie van een spontane Limburger. Ben 55, 1.78 en geheel geschoren,maar dan ook echt overal. Lijkt me wel spannend om met jullie ergens kennis te maken. Hou wel van ge(il)zelligheid bij de juiste klik. Wie weet tot snel. Groetjes Rob.
Even geduld...
Stelnbr5859 uit Omgeving Breda
16 april 2024 om 18:17
Goedeavond allemaal, Wij overwegen om a.s Vrijdag of volgende week naar de saunaboot te gaan. Welk stel of stellen hebben ook de intensie om te gaan? Laat maar horen, en mogelijk kunnen we iets afspreken samen, mochten we een klik hebben samen kan het mogelijk een mooi vervolg krijgen. We vernemen het graag Gr stel
Even geduld...
Maria uit Apeldoorn
16 april 2024 om 17:11
Ik ben net 65 geworden . Maar in doen en laten ben ik veel jonger zeg men. Ik ben op een leuke manier ondeugend en ik heb veel humor. Ik ben heel sociaal en wil zeker nooit iemand kwetsen. Heb ik geen klik dan zeg ik dat gewoon. In een jacuzzi mag je mijn grote borsten wel aanraken en ik kijk dan wel hoever ik ga. Mijn huisvriend is de 60 gepasseerd en hij is degene die graag eens contact zou willen hebben met andere dames. Mijn ervaring is dat hij heerlijk kan masseren, hij is groot geschapen, niet behaard en zeer vriendelijk. Rookt niet en zeer netjes op zijn lichaam.
Even geduld...
E B uit Middelstum
16 april 2024 om 15:04
Hé hallo Zijn er nog mensen die komende zondag naar een sauna gaan in de provincie Groningen. Laat maar weten waar jullie heen gaan. Dan zorgen wij dat wij er ook zijn. Wij hebben wel zin in iets spannends
Even geduld...
EenH uit Nijkerk
16 april 2024 om 12:58
Hallo Maria uit Apeldoorn. Wij (65 en 60) willen maandag ook naar Azzurra gaan. Misschien ontmoeten we elkaar daar. Wat is jullie leeftijd? Groetjes van EenH.
Even geduld...
Wij uit Doetinchem
16 april 2024 om 11:58
Hallo Paarveluwe, zo staan wij er ook in! Wat is jullie leeftijd?
Even geduld...
Stel Lies uit Zundert
16 april 2024 om 10:25
@paarveluwe, hier wss ook Azurra donderdag avond. Wel eerste keer 😬 Stel rond de 40. Nieuw in deze wereld. Mogelijks drinken we er samen eentje aan de bar.
Even geduld...

16 reacties

  1. Mathildus schreef:

    Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien

  2. D en P schreef:

    Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…

  3. Anoniem schreef:

    Zaterdag 9 12 gaan wij naar sauna woudfennen, met overnachting.
    Zijn er nog stellen die het weekend (met) ons willen delen?

  4. Henk O schreef:

    Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.

  5. Stel 30/42 schreef:

    Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??

  6. Dennis schreef:

    Zijn er ook feestjes waar intieme piercings centraal staan? Gelijkgestemden met een voorliefde voor metaal..

  7. E&R schreef:

    Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx

  8. Oorbel schreef:

    Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.

  9. Stelletje schreef:

    Hallo Bart,
    Wij zijn een stel van 44 en 36 en zijn ook op zoek naar een leuk stel voor swap. Misschien kunnen we contact leggen?

  10. bart schreef:

    Hoi allemaal ,
    Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
    Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant

  11. Bert schreef:

    wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
    het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
    we zijn in voor mmv vvm en mvmv
    we wonen zelf in regio Leiden
    groetjes B en J

  12. Jootanja@hotmail.com schreef:

    Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx

  13. Tayra schreef:

    Hallo,
    Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
    Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
    Groeten Tayra

  14. Rb schreef:

    Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.

  15. vertel ik nog schreef:

    Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.

  16. Marc v g schreef:

    Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *