Thuisfeestje

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Jullie zijn misschien al eens in een parenclub geweest of bij een stel thuis geweest voor een date. Jullie hebben dan vast ook wel eens opgevangen dat er thuisfeestjes worden georganiseerd. Hoe kom je op zo’n feestje en wat kun je verwachten? Bij een parenclub kun je rondlopen en een stel uitkiezen wat je leuk lijkt, dat is vrijblijvend. Als je 1 op 1 afspreekt kan dat wel eens tegenvallen.

fileHoe zit dat met de klik op een thuisfeestje? Bepalen de gastheer en-vrouw wanneer iedereen in lingerie omkleedt, net zoals in de parenclub? Liggen de matrassen al klaar als je binnenkomt?

Op een thuisfeestje kom je niet zomaar, je moet hiervoor uitgenodigd worden want het is een besloten feestje. Degenen die het organiseren (hosts) zijn meestal mensen die dat wel vaker doen en proberen de gasten een beetje te laten matchen. Het is handig om op een datingsite te staan met een profiel want zo kunnen zij op basis van jullie profiel een keus maken of jullie erbij passen of niet. In je profieltekst of speeddate kun je aangeven op zoek te zijn naar feestjes. Ze zullen kijken naar leeftijd, type mensen, spontaniteit, druggebruik en jullie sexuele voorkeur. Het is bijvoorbeeld niet handig om in een groep van dertigers ook een stel van rond de zestig te laten komen, dat zul je zelf ook begrijpen. Dat gaat niet werken.

Feestjes vinden meestal spontaan plaats en er zijn ook mensen die een zolder hebben omgebouwd of zelfs een tuinhuisje met jacuzzi er op na houden, dit zijn de veeldaters. De mensen die komen zijn vaak bekenden of swingers die in een privé-whatsapp groepje zitten. Om de diversiteit te stimuleren nodigen ze dan naast de vaste groep wisselend, als extra, een paar nieuwe gasten uit via de speeddates.

Tip
Je kunt een presentje meenemen of een bijdrage in de kosten doneren aan de organisator, dat is niet verplicht maar wel zo netjes. Soms staat er een pot waar je geld in kunt stoppen. Een kado-idee is bijvoorbeeld enkele flessen wijn/cava en wat zoutjes, snoepjes, kant en klaar fruitbakjes, slagroompatronen of een fles Xman/Eros olie

Thuisfeestjes worden door veel mensen als intiemer ervaren dan een parenclub, het is ook een stuk goedkoper dan 120 euro aftikken in de parenclub en op een feestje zijn de mensen sneller intiem met elkaar. In een grote parenclub lopen de mensen als kippen in een hok langs elkaar heen en weten niet meer op wie ze hun aandacht kunnen richten, dat probleem heb je in de privésfeer veel minder.

Hoe verloopt zo’n avond dan?

1Jullie zijn uitgenodigd en hebben de badkamer thuis goed bezocht, zijn netjes geschoren op de juiste plekjes, nageltjes gelakt en hebben een weekend tasje ingepakt met eventuele lingerie, condooms, glijmiddel en/of speeltjes. Je glijdt in je mooie pumps en stapt in de auto. Je ziet er sportief gekleed uit maar niet veeeel te sexy. De buren van de hosts hoeven niet te weten wat er zich allemaal afspeelt en door de week moeten die mensen ook nog in hun eigen buurt kunnen wonen… Jullie bellen aan en de deur gaat open, in de deuropening staat een man die je herkent van de profielfoto’s en ietwat zenuwachtig begroeten jullie en na drie klapzoenen ga je de gang door. In de woonkamer staat de gastvrouw (god, wat is ze leuk) en op de bank zitten drie stellen relaxed met een wijntje. De mensen staan enthousiast op en stellen zich voor. Terwijl je groet voel je aan de warmte van het begroeten al met wie je meer en met wie minder een klik is. Geen nood, we moeten nog praten. Iedereen gaat rustig zitten en het gesprek gaat verder waar het gebleven was. Opeens stelt iemand van de bank een vraag aan jullie, jullie antwoorden en het ijs is al een beetje gebroken. Daarna gaat de bel en er komt een ander stel binnen. Je vraagt je af: hoeveel komen er eigenlijk? De host voelt dat al aan en zegt uit zichzelf al: “We verwachten hierna nog 1 stel”. Een mooi getal…schiet er door je hoofd. Op een gegeven moment is iedereen binnen en geacclimatiseerd, de gastheer vraagt dan of iedereen een klik heeft met elkaar. Het kan zijn dat iemand het totaal niet ziet zitten.

Tip
Als je weggaat zeg dan dat je de klik niet zo hebt, geef en-public niet de echte reden op: dit kan erg kwetsend overkomen.

 

Nadat iedereen overeengekomen is dat het een “gezellige avond” gaat worden met elkaar gaan vaak de dames zich eerst omkleden. Vaak heeft de host een logeerkamertje waar je je spullen kwijt kunt, laat echt waardevolle dingen in de auto of thuis. De mannen hoeven niet echt om te kleden dus die schieten een knappe boxer aan en eventueel een sexy gaashemdje. De host pakt een stapel matrassen van de eerste verdieping en de mannen bouwen vervolgens gezamenlijk de huiskamer om naar een groot matrassenparadijs.

Eenmaal omgekleed komen de dames sexy de kamer binnenlopen en trekken degenen die elkaar al een beetje hadden uitgekozen naar elkaar toe. Sommige stellen vinden het prettiger eerst elkaar een beetje op te warmen en dan gaan al snel handen voelend over en weer en vindt er partnerruil plaats (dit heeft onze voorkeur overigens). Als de eerste ronde is geweest na een half uur tot een uur gaan meestal de mensen roken of drinken lekker wat, sommige dames kleden zich even om of gebruiken de badkamer om kort op te frissen. Daarna gaat iedereen het matras weer op en wisselt men vaak van partner. Sommige dames halen hun hart op met een dp-tje want er zijn meerdere mannen….overigens kan het zo zijn dat er ook naast alleen stellen ook single mannen zijn uitgenodigd, maar dat kun je vooraf even vragen als je daar liever niet mee wilt, dan ga je natuurlijk niet naar dat feestje, maar expliciet naar een stellenfeestje.

Dit brengt me ook op het feit dat single mannen vaak succes hebben als ze zelf een blokhut in de achtertuin bouwen of de zolder functioneel in te richten. Wanneer je op SDC zit en jij thuisparties organiseert komen daar genoeg stellen met een tekort aan feestruimte op af.

Hoe lang een feestje duurt kan ik je niet zeggen. We hebben ze om 1 uur zien eindigen, om 4 uur en de volgende dag pas. Dat ligt geheel aan de sfeer, het type mensen en het drank/drugsgebruik.

Voor thuisfeestjes kun je het beste lid worden van een goede datingsite zoals SDC. Exclusief via onze link krijg je 10 dagen toegang en kun je het even uitproberen.

Heel veel succes en misschien tot ziens!

 

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/links niet geplaatst.
7243 berichten.
leuke jongen uit apeldoorn schreef op 10 mei 2019 om 12:02
hoi Anna, de meeste leeftijden 25 tot 45 jaar (koppels en single man en vrouw) en tis zaterdag altijd goede zweer, je kan er prima heen als single vrouw, en respect is erg belangrijk nee = nee en anders worden mensen eruit gezet. je kan lekker in sauna's of bubbelbaden en dan met een man of stel seks hebben als beide willen.
Stef uit Brabant schreef op 10 mei 2019 om 08:08
Anne !! Ik vergeet te vermelden dat ik zelf 40jr ben. De leeftijd varieerd bij azzurra nogal. Het is er gewoon leuk , gezellig en ongedwongen. Morgen , hoelaat ? ..... 😊
Henk en s uit Amsterdam schreef op 9 mei 2019 om 20:36
Hoi David, Hoe zag de vrouw die je zo geil vond op woensdag er verder uit?
Anna uit Utrecht schreef op 9 mei 2019 om 19:25
Ik ben al enige tijd me zelf aan het overtuigen dat je ook best als single na een parenclub kan als vrouw zijnde. Maar ja voor de eerste keer is best spannend. Nu had ik Azzurra gevonden en dacht misschien is dit de eerste stap. Wie wil mij wat uitleg geven kwa drukte hoe het er aan toe gaat nee is nee dat weet ik. Maar ik ben 31 zijn er genoeg mensen van mij leeftijd kijk 40+ is niet erg maar niet 50+ of moet echt een hele lekkere vent zijn. Hoe is jullie ervaring en kunnen jullie mij overtuigen om as zaterdag te gaan. Groetjes Anna
Vikram uit Breda schreef op 8 mei 2019 om 09:47
Hallo Ik ben 34 jaar en ben nog nooit naar een plek zoals deze geweest Ik zit eraan te denken om later deze avond te gaan ik ben hetero maar ben wel nieuwsgierig naar alles Ben wel wat onzeker welke vrouw helpt mij hier doorheen Ohw en wat is gangbaar glad of gewoon au naturel
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Glad
David uit Leeuwarden schreef op 7 mei 2019 om 22:03
Morgenmiddag weer eens kijken bij Azzurra. Ik hoop dat er wat te beleven is. Enige tijd geleden was er elke woensdagmiddag een actief stel, man met een hele geile blonde vrouw, dat zou leuk zijn!
PenC schreef op 7 mei 2019 om 10:49
@StelDenBosch, condoomgebruik lijkt me zeker een aanrader :p En Azzurra heeft glory holes, geen idee hoe fanatiek die gebruikt worden eerlijk gezegd.
StelDenBosch uit Den Bosch schreef op 7 mei 2019 om 01:05
Hoi! Wij zijn v33 en m44, waarvan zij graag eens in een gloryhole ervaring wil opdoen en hij wil dat graag zien. Wat is een aanrader?
stel1985 schreef op 6 mei 2019 om 13:01
hoi hoi allemaal, wij hebben ons inmiddels aangemeld voor de foxy probeer avond in mistique op 5 juli. zijn er meerdere mensen die gaan? mailen mag op stel1985@gmail.com
bb6365 uit Nederland schreef op 5 mei 2019 om 11:46
@ Emmie uit Haarlem, Onze ervaring is op zondag in Fata, Mystique en, van horen zeggen, Fun en de 2de zaterdag van de maand (parenavond) in Monique, allerlei leeftijden, maar de nadruk op wat ouder. Als je met name 40+stellen bedoelt tenminste.
Erolovers schreef op 5 mei 2019 om 11:14
Heeft er iemand recente ervaringen met de gangbang woensdag bij Amourette? Staat op ons lijstje, maar wisselende verhalen her en der....
Lovely73 uit Tiel schreef op 4 mei 2019 om 15:32
Straks naar Azzurra in Beuningen. Wie zien we daar? XXX
stel1985 schreef op 4 mei 2019 om 13:59
hoi stel1984 wij hebben jullie een mail gestuurd 🙂 Groetjes ons
stel1985 schreef op 4 mei 2019 om 10:16
hoi stel1984, Wij zitten te denken om 5 juli of 6 september naar de foxy probeer avond in mistique te gaan. Zover wij lazen is dat de perfecte avond om eens kennis te maken met mistique. misschien is dat ook een optie voor jullie? zijn we in ieder geval niet alleen 😉 groetjes Stel1985
Bale 2730 schreef op 4 mei 2019 om 09:44
Hallo, Wij zijn een stel en zouden graag een parenclub willen bezoeken. Beide zijn we hierin onervaren en zouden graag willen weten welke club het meest geschikt is om voor het eerst heen te gaan. Het lijkt ons opwindend om bekeken te worden en om naar andere stellen te kijken die bezig zijn. Alvast bedankt voor jullie reacties. Groetjes van ons
Stel1984 schreef op 3 mei 2019 om 22:27
@ stel1985 bedoel ik. Stelzoekt2019 @***.com
Stel1984 schreef op 3 mei 2019 om 20:47
Hoi stel1984 misschien is het leuk om een keer naar mistique gaan samen wij ook stel en onervaren.
Stel1985 schreef op 3 mei 2019 om 18:13
hallo, wij zijn een stel van 30 en 34 en zijn op zoek naar spannende erotische uren.. nu zijn wij totaal onervaren maar enorm nieuwsgierig, waar zouden wij het beste kunnen gaan ervaren? Groetjes ons
stel1985 schreef op 3 mei 2019 om 15:34
hallo allemaal, wij zijn een stel van 30 en 34 jaar oud, die op zoek zijn naar een nieuw opwindende ervaring waarin alles mag en niks moet. Vrouw is een beetje verlegen dus zal niet snel op iemand afstappen maar waar denken jullie dat een goede is om eens te gaan ontdekken in het opwindende wereldje .
Stel schreef op 2 mei 2019 om 19:07
Wie gaat er 17/5/19 naar de zwaluwhoeven om lekker te ontspannen😁😁 horen het graag
Emmie uit Haarlem schreef op 1 mei 2019 om 23:14
Hoi ik zou graag willen weten Wanneer de wat ouderen ik noem het maar 40 plus in de fata zijn . Is dat ook op zaterdagavond of juíst de zondag...of adviseren jullie de fun en op welke dag. Het liefst dus niet tussen alleen 20 ers
RMTC uit Noord-Brabant schreef op 30 april 2019 om 10:31
@Wij jong stel. Die Foxy Probeeravond is een aanrader. Prima sfeer en je hebt zo aansluiting. Stap in de auto en ga gewoon. Er staat een verslag van de probeeravond op deze site.
50+stel schreef op 29 april 2019 om 09:22
Hallo!! Vanmiddag naar Steamworks, Genieten met hoofdletter !!
Wij jong stel uit Goes schreef op 29 april 2019 om 00:27
Hoi hoi Zijn er stellen die ook as vrijdag voor de eerste keer naar de foxy probeer avond willen?
bert uit oss schreef op 28 april 2019 om 11:19
ik was gisteren in de sauna heb er twee leuke mensen ontmoet de man was denk ik van indiese afkomst de vrouw was blank heel leuk stel weet niet waar ze vandaan komen wel 1uur rijden ik zou nog graag met ze in contact willen komen
Samen schreef op 26 april 2019 om 19:12
Wij hebben toch een hele andere ervaring van afgelopen donderdag 25 april in Azzurra. Was inderdaad rustig echter er was voldoende activiteit en best veel interactie tussen diverse stellen. Zo ook bij ons, heerlijke ervaring met nog twee stellen en later op de avond nog heerlijk genoten samen met een ander stelletje. Daarnaast genoten van van een aantal andere stellen welke heerlijk met elkaar bezig waren (We waren er trouwens pas vanaf 19:00 uur).
vr33m36 schreef op 26 april 2019 om 13:35
Hoi Goedstel. De meeste stellen die op dagen gaan dat er ook alleengaande mannen zijn, willen dan ook juist een man scoren. Je weet als er 15 stellen zijn dat de kans op een avontuur minder is. De mannen staan snel open voor iets spannends, de stellen zijn afwachtender. Kijk maar hoe vaak je 2 of 3 stellen in 1 bubbelbad ziet zitten. We zien wel vaak stellen in de rookruimte zitten kletsen, maar actief zijn ze toch minder. Wij gaan wel weer op zaterdag. En ja, mijn vrouw gaat wel voor de mannen.
Goedstel schreef op 26 april 2019 om 11:20
25 april in Azzurra geweest, was onze eerste keer een koppel avond te bezoeken. Op de zaterdagavonden, hebben we ervaren is het vooral druk met alleen gaande mannen. we moeten zeggen het was gister avond een rustige avond, ook wat betreft de activiteiten in de ruimtes. Iedereen is vooral met elkaar bezig terwijl het juist leuk en lekker is met een ander koppel intiem te zijn. Helaas is dat niet gebeurd en hebben vooral de indruk dat de koppels daar niet voor komen. Vele lopen de hele avond met een handdoek voor en zelfs een vrouw met BH aan. We vonden het eigenlijk tegen vallen.
Geilstelnh uit Haarlem schreef op 25 april 2019 om 22:08
Gaan er nog stellen zondag naar de bdsm middag in de Wilpenhof ? Wij beginnend stel zoeken ander stel om hier eens wat mee te experimenteren.
Dame uit Den haaj schreef op 25 april 2019 om 07:04
Weare... azzurra is koningsdag open
weareiandt uit Arnhem schreef op 24 april 2019 om 11:33
Hoi hoi, Weet iemand of er op koningsdag ergens een club/sauna open is of ergens een leuk feestje wordt georganiseerd? We hebben zin om overdag iets leuks te doen 🙂 Groetjes I&T.
Stiefpat uit Arnhem schreef op 23 april 2019 om 22:39
@Gerald en Syl we zijn lekker bijgebruind en er was weer genoeg te zien bij Bussloo 🙂 Stoomcabine moeten we inderdaad binnenkort eens proberen in Veenendaal.
Frael schreef op 23 april 2019 om 18:47
@Butterfly. Daar kan ik geen antwoord op geven mystique even bellen.
Gerald en Syl uit Omg. Zwolle schreef op 23 april 2019 om 07:37
@Stiefpat; ik ben benieuwd. Volledig verbrand of klaargestoomd? Vwb de stoomcabine achterin rechts, dat klinkt ook spannend.
wixxixx uit doetinchem schreef op 23 april 2019 om 03:20
Hoi, Mijn vriend en ik zijn 25 en 24 jaar oud. We zien er beide goed uit. We zijn nieuw in dit wereldje en zouden graag eens een wap party willen proberen volledige swap. Iemand tips? Onze kik is wixxixx
Samen schreef op 22 april 2019 om 21:04
Wij vandaag heerlijk op Bussloo genoten van de zon, elkaar en het lekkers om ons heen. Wat een heerlijke dag😃
Stiefpat uit Arnhem schreef op 22 april 2019 om 09:29
Wordt het vandaag Steamworks of gaan we toch naar het strand in Bussloo genieten van de zon op onze naakte lichamen? Wie helpt ons beslissen 💋❤️ Kik: Stiefpat
Butterfly uit Kaag en Braassem schreef op 21 april 2019 om 19:40
hallo Frael we kijken nog wel even we kunnen altijd in kabouterhuis of dat aparte hokje met een man erbij. mogen ze oo een maandag ook boven komen?
Eelink64 schreef op 21 april 2019 om 12:04
Samen, wij zullen er al om 13.00u zijn met een ander stel. Zal vast weer gezellig worden in Azzurra. Vermaken ons prima.
Frael schreef op 21 april 2019 om 09:32
Hallo Butterfly. We zijn bij mystique geweest met meer mannen. Op zich laten ze je met rust nee is nee. Wel staan ze soms met meer dan 10 man om je heen en trekken zich af als je lekker bezig bent. Daar moet je van houden en anders gaan als er alleen stellen zijn
Samen schreef op 19 april 2019 om 20:03
25 april de stellenavond in Azzura weer eens bezoeken, hopelijk wat drukker en actiever dan de laatste keer. Even heerlijk genieten van sauna, bubbels, gezelliheid en geiligheid. Wie zien we ook?
Stiefpat uit Arnhem schreef op 18 april 2019 om 22:14
@Sophie wij willen binnenkort weer gaan, wanneer gaan jullie? De stoom cabine achterin rechts hebben wij nog niet geprobeerd haha. @Carpediemxxx heel graag gedaan en tot snel 🙂 20-4 weer Azzurra, de rest van het weekend geen idee nog. Vind ons via kik en SDC met gebruikersnaam Stiefpat XXX
privatdancers uit rdam schreef op 18 april 2019 om 21:57
Wij harry en Chantal komen vrijdag naar mystique voor een heerlijke actieve gangbang hopelijk met mooie mannen en gezellige mannen wie komen er ook
Butterfly schreef op 18 april 2019 om 10:35
Hallo, wij twijfelen voor aanstaande maandag 2e paasdag, tussen Steamworks of Mystique in Ruchpen. wie heeft er ervaring op een maandag bij 1 van deze club/sauna? de man is niet Bi ik weet niet hoe de verhoudingen tussen mannen en stellen liggen? groetjes BeJo
Carpediemxxx schreef op 17 april 2019 om 22:54
Hey toetje T was zeker ook leuk om jou te ontmoeten! We komen snel weer xxxx En stiefpat, geweldig jullie rondleiding We hebben nog lang nagenoten van ons heerlijke bezoekje....-;) Tot gauw! X
Mdubai uit Breda schreef op 17 april 2019 om 16:22
Heey allemaal. Weet iemand een leuke feest of een leuke plek om heen te gaan als singel man.
Gerald en Syl uit Omg Zwolle schreef op 16 april 2019 om 23:47
@Sophie Wij zijn nog nooit in de Heuvelrug geweest. In andere sauna’s doen we allerlei opwindende spelletjes. Is dit in de Heuvelrug ook makkelijk te doen? Wellicht een idee om ergens iets af te spreken? X
Jeroen van d uit Arnhem schreef op 15 april 2019 om 09:23
Goede morgen, ik ben er nu als alleenstaande man 4x geweest. En heb het 4x als geslaagd ervaren. Ik snap sommige best wel die vinden dat mannen opdringerig zijn. Idd irritant kloppen op gesloten cabines of opdringen. Ik ga gewoon rustig zitten en dan word je wel of niet vanzelf meegetrokken in het spel. 3x wel gehad en 1x niet. Maar alsnog was die 1e keer geslaagd. Het is al genieten van het heerlijk naakt zijn toch. As woensdag middag ben ik weer van de party 17-4-2019
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Klinkt helemaal top Jeroen👍
Sophie uit Arnhem schreef op 14 april 2019 om 17:22
@Stiefpat Hahaha wij ook! Maar dan helemaal achterin rechts in de hamam stoomcabine. Sluiten de avond daar altijd graag af voor we naar huis gaan.
Joenma uit Zuid holland schreef op 14 april 2019 om 15:05
Dat klinkt als een sauna die we ook maar eens moeten bezoeken 😉
wij uit nl schreef op 14 april 2019 om 14:40
wij zijn hier gisteren voor de eerste keer geweest er waren veel op dringerege mannen die zich niet wisten te gedragen en bij de afgesloten ruimtes boven de reling stonden te kijken en op de deuren zaten te slaan
Stiefpat uit Arnhem schreef op 14 april 2019 om 02:49
Hoi Sophie Ja hoor daar zijn we zeker wel voor in mits de klik er is. Zo zijn we al eens betrapt door een mannelijke bezoeker in de grot onder de kelo 😂 Xxx Stiefpat Ps: we zijn te vinden via kik of sdc met dezelfde gebruikersnaam als hier.
stel schreef op 13 april 2019 om 19:20
hoi stel uit Almelo, naar welke club gaan jullie. wij komen zelf uit nijverdal en gaan naar partyplayers. misschien leuk om daaraf te spreken.
Stel uit Leeuwarden schreef op 13 april 2019 om 16:16
Wij stel willen ook wel eens kijken hier. We willen wel kijken en bekeken worden. Met een ander stel willen we absoluut niet. Is dit dan wel wat voor ons.
Sophie uit Arnhem schreef op 13 april 2019 om 14:13
@Stiefpat Is al even geleden maar ik las je bericht over de Heuvelrug in Veenendaal. Onze favoriete sauna, zoeken daar zelf soms even een lege sauna op maar jullie zijn daar ook wel voor in?
stel 50 uit xxx schreef op 13 april 2019 om 14:06
wij gaan straks ook voor de eerste keer wie zien we nog meer
Stel uit Almelo uit Almelo schreef op 13 april 2019 om 12:20
Hoi wij stel gaan vandaag ook voor de eerste keer komen er nog meer leuke stellen vandaag zij blond en hij donker haar tot zo zijn er rond 4 uur
Actiefbistel uit Xxxx schreef op 13 april 2019 om 11:41
Hoi sopa 7472 gewoon gasn straks het is harstikke leuk en gezellig wij waren voor 5 weken terug er ook voor de eerste keer en is ons goed bevallen
SoPa7472 uit Born schreef op 13 april 2019 om 08:33
Wij zijn voornemens vanavond (13 april) voor de eerste keer te komen. Totaal onervaren maar benieuwd. Moet zeggen we twijfelen nog enorm wie stelt ons gerust en helpt ons over deze drempel? Tot vanavond?
actief bistel uit xxxxx schreef op 13 april 2019 om 07:06
wij zijn er ook van af 5 uur ongeveer vanmiddag
Lovely73 uit Tiel schreef op 12 april 2019 om 22:06
Zaterdagavond 13 april gaan we naar Azzurra in Beuningen. Wie nog meer??
Butterfly uit Omgeving Leiden schreef op 12 april 2019 om 21:22
is er op 2e paasdag nog een club os erotisch sauna open
Sanne uit Den Bosch schreef op 11 april 2019 om 16:40
Vandaag in bubbelbad leuk stel tegen gekomen. Ik (Sanne) gezoend en gerommeld met de blonde vrouw.(rond een uur of 16.00) Zouden graag eens afspreken. Willen jullie dit ook?
lovestel assen uit assen schreef op 10 april 2019 om 23:30
Hallo wij zijn een leuk stel uit het noorden des lands en zoeken gezelligheid met ander leuk stel .Hier de dame vol bi en 33 jaar jong en man licht bi maar geen must en 44 jaar houden van gezelligheid reageer gewoon altyd bericht terug xxxx kim
NickyenSjaak schreef op 10 april 2019 om 13:11
Morgenavond 11 april willen we weer een bezoekje brengen! Hij 43jr en atletisch gebouwd, zij 38jr met heerlijke rondingen. Hopen dat er wat bi-stellen rondlopen voor een heerlijke avond 🙂 We gaan nu voor de 3e keer. Blijft een beetje spannend maar we hebben er heel veel zin in!
Tim 18jr uit Hoogvliet schreef op 10 april 2019 om 11:17
hey, ik en mijn vriendin zijn opzoek naar wat spanning. beide 18 jaar. Ik heb slank/strak figuur.
actief bi stel uit xxxx schreef op 10 april 2019 om 05:55
wij actief bi-stel zoude zaterdag hier graag heen willen gaan maar vragen ons af of dit wel wat voor ons is wij hebben totaal geen ervaringen met deze club zijn er lekkere mannen en dames voor ons
Niels uit Zwolle schreef op 7 april 2019 om 05:07
Wij stel van bijde 27 jaar oud zoeken Spanning
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Steek je vinger in het stopcontact🤣🤣
Dame uit Den haag schreef op 7 april 2019 om 01:50
Carpediemxxx was leuk jullie ontmoet te hebben.... hoop jullie gauw weer te zien xxxtoetje
Dame uit Den haag schreef op 6 april 2019 om 05:44
Carpedamexxx ik ben er vandaag ook...dus wie weet komen we elkaar tegen.... zit meestal in de buurt van stiefpat
eindhoven999 schreef op 4 april 2019 om 19:49
Carpediemxxx, Op zaterdag 20 april is er weer een couples only dag in Steamworks. Hier lukt het vooralsnog ook niet om op donderdag naar Azzurra te gaan, vandaar dat we afgelopen zaterdag voor het eerst naar de swingersavond in Steamworks zijn geweest en dat is zeer goed bevallen. Maar als je single mannen kunt waarderen is Azzurra op zaterdag natuurlijk prima
Stiefpat uit Arnhem schreef op 4 april 2019 om 18:59
Hoi Carpediemxxx, Wij zijn zaterdag weer aanwezig en willen jullie graag rondleiden. Zoals Ray al zei zijn we daar regelmatig aanwezig 🙂 Op SDC en kik zijn we te vinden onder de naam Stiefpat. Laat maar weten of jullie dat leuk zouden vinden. Gr Stiefpat
Joenma schreef op 4 april 2019 om 13:30
Hai carpediemxxxx, Wij hebben hetzelfde probleem met oppas en vorige week zaterdag ook voor het eerst een bezoekje gewaagd. Ons is het zeker bevallen, maar 2 weken achter elkaar oppas op zaterdag is voor ons niet te regelen. Veel plezier samen! Hoop dat het jullie net zo bevalt als ons!
Carpediemxxx uit Zuid Holland schreef op 4 april 2019 om 01:23
Welk stel gaat er zaterdag ook naar Azurra Beuningen? Wij, good looking stel, (37 en 39) willen wat meer spanning en opwinding zoeken. Ik blond, mijn man donker haar We zijn echt nog totaal onervaren, maar dat maakt t voor ons vast ook wel erg leuk deze nieuwe wereld voor ons eens mee te maken. We horen dan ook graag of er nog andere stellen zijn, die ons een beetje wegwijs kunnen maken en leuk contact te hebben. Wie weet is er zo n leuke klik, dan zijn wij wel bereid om wat te gaan experimenteren.....? Wel heel spannend, maar ik denk dat we daar wel voor open staan. We zien graag reacties tegenmoet Ps: ivm oppas, lukt t ons niet om de stellen dag op donderdag te doen -;) Vandaar de zaterdag 😊
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Wat leuk dat je de stoute pumps aantrekt! Het SamenSwingen welkomstteam StiefPat is vaak aanwezig, zij heeft een mooie vlindertattoo op de borst en anders is stel Toetje er ook om jullie wegwijs te maken. Veel plezier en geiligheid toegewenst. Ray&Anita
Johanbi uit Hattem schreef op 1 april 2019 om 09:08
Komende donderdagavond ben ik in Azzurra te vinden. Voor mij de eerste keer daar. Wie weet of mannen alleen achter vrouwen aanrennen of dat ze zich ook met elkaar bezig houden? De dresscode is een handdoek, maar geldt dat alleen in het restaurant? Ik mag toch hopen dat er verder geen hanndoek cultuur heerst... ik kom graag in contact met mensen om er een onvergetelijke avond van te maken! Ik hoop op een berichtje, want ik zou graag weten wat ik kan verwachten....
Joenma schreef op 1 april 2019 om 07:59
Bij deze, dank je wel toetje! Al mijn zorgen waren direct weg dankzij jou. Ik ga eens kijken op internet, dank je wel. En hopelijk tot de volgende keer 😉
Dame uit Den haag schreef op 31 maart 2019 om 21:25
Joenma...ik was die dame die die doek voor je haalde... ik weet zelf dat ik het zelf ook fijner vind...je kan hem altijd vragen bij de bar...en mocht je het echt handig vinden...ze zijn ook te koop op internet met knopen of klittenband....tot de volgende keer...toetje
eindhoven999 schreef op 31 maart 2019 om 21:02
Gisteren naar de swingersavond in Steamworks geweest. Het was de eerste keer voor m'n vriendin en in het begin was het erg wennen voor haar maar als snel was het vuur bij haar aangewakkerd. Voorzichtig begin in de sauna en daarna in een hokje en de avond wild geëindigd op de loungebanken en squirtend in het glazen hok. Ze vond het geweldig. Leuke sfeer en aardige, benaderbare bezoekers. Personeel was ook erg gastvrij. Overal was actie te beleven. Qua leeftijd liep het erg uiteen maar heel veel jonge stellen. En dat was voor ons als stel van 25/35 helemaal super! We hadden wel meer een wellnessbeleving verwacht zoals bij Azzurra maar in verhouding was het meer een soort swingersclub met wat wellnessfaciliteiten. Maar daar spelen we een volgende keer op in door ook lingerie mee te nemen. Die waren we nu vergeten omdat we meer een soort Azzurra saunabeleving verwachtten. M'n vriendin had ook volop aandacht van de dames. Heerlijk! Mocht het jonge stel meelezen dat we op het eind bij de bar tegenkwamen, meld je even! De dame gaf m'n vriendin een uitgebreide goedkeurende blik boven bij de sauna en beneden kwamen we jullie nog tegen bij de bar. Toen m'n vriendin me in mijn billen kneep zei ze voor de gein dat je vriend dat deed. Mocht je je hierin herkennen, mijn vriendin vond jou razend interessant en had gehoopt dat jullie zouden aansluiten in het bubbelbad voor een heerlijke vv ervaring. Onze kik is hetzelfde als onze gebruikersnaam hier.
Joenma schreef op 30 maart 2019 om 22:16
Nou! Dat was zeker de rit waard. Ik (vrouw) was erg nieuwsgierig na alle positieve en negatieve verhalen. Ik vind de rukkende mannen geen bezwaar. Ze waren allemaal zeer respectvol, er werd voorzichtig contact gezocht. Wij waren heerlijk samen in het bubbelbad bezig als een hand bij mn voet begint, mijn hand zoekt voor toestemming voor hij bij mn intieme zones terechtkomt. Erg netjes! Ook erg fijn personeel... En speciaal dank voor de lieve vrouw die een grote doek voor me heeft gehaald bij de bar omdat ze merkte dat ik me niet zo op mijn gemak voelde in de net te kleine handdoek. Dat was direct bij binnenkomst en voelde me daardoor direct prettig. Zeker voor herhaling vatbaar! Al ben ik ook wel heel nieuwsgierig naar de couples only dagen.
Joenma schreef op 30 maart 2019 om 11:53
Wij gaan vandaag denk ik eindelijk naar azzurra!!
Yuna uit Wijchen schreef op 30 maart 2019 om 08:56
Azzurra stellenavond paar maal bezocht. Alle leeftijden daar. Opwindende momentjes beleefd Donderdag 28 maart is tegen gevallen. Weinig actie en energie. Ingekakt zooitje. Wat is hier de oorzaak van en meer mensen dit opgevallen ? Het bleek helft minder druk. Wij gaan absoluut weer april want vorige keren waren fantastisch
eindhoven999 schreef op 28 maart 2019 om 12:15
We weten nog niet of we vanavond naar Azzurra gaan... Twijfelen namelijk tussen Azzurra en Steamworks. Gaan er nog leuke jonge stellen naar Steamworks zaterdag? Wij zijn midden 20 (zij) en midden 30 (hij). Onze kik is hetzelfde als onze gebruikersnaam hier.
vr33m36 schreef op 28 maart 2019 om 10:54
Wij hebben gemerkt dat juist de stellendag niets voor ons is. Bij ons is de vrouw actiever dan de man. Waar de vrouw graag met de mannen bezig gaat, kan ik er meer van genieten als mijn vrouw plezier heeft. Ik ben meer de politieagent die blijft kijken of de rubbers gebruikt worden. Wanneer de vrouw aangeeft dat het rustig aan einde van de dag is dan ga ik mij pas bemoeien in haar spel. Er zijn dus zeker wel stellen die voor de heren gaan.
Stiefpat uit Arnhem schreef op 27 maart 2019 om 22:10
28-3-2019 zijn wij weer te vinden bij de stellendag van Azzurra. We zijn er pas in de avond want we mogen eerst nog even werken overdag 🙂 Met wie gaan wij kennis maken? Stuur ons gerust een berichtje via KIK of SDC, gebruikersnaam Stiefpat. XXX Stiefpat
Gelegenheidsvriendin schreef op 26 maart 2019 om 10:01
Hallo. Ook ik/ wij worden doodmoe van al die stellen die zich zitten te beklagen over de mannen. Ga dan niet naar zo'n sauna! Ga naar een stellendag dan heb je daar geen last van. En dat de stellen komen voor een man erbij, dat is ook niet waar. De meeste stellen blijven bij elkaar en gaan meestal apart in een cabine. Stellen zijn alkemaal groepjes .
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je menig geven is wat anders dan klagen, wat iedereen doet of wil moet ieder zelf weten. Als er maar gelachen wordt!
Roos ( mich) wijstel9774 uit Duiven en didam schreef op 25 maart 2019 om 23:30
Hoi hoi allemaal roos hier Aanstaanden donderdag de 28ste Gaan wij na de stellen avond van azurra Wij hopen daar leuke stellen te ontmoeten K.i.k is wijstel9774 wie weet treffen we elkaar Groetjes roos en mich
Deventeractief uit Deventer schreef op 25 maart 2019 om 14:43
Welke stellen gaan er aanstaande donderdag allemaal naar azzura ? Wij willen er heen en graag leuke actieve stellen ontmoeten. Zijn midden 30 beide slank en goed verzorgd Hebben sdc profiel
Guusje en nico schreef op 25 maart 2019 om 07:24
6 april gaan we weer naar azzurra. Zal rond 19uur zijn dat we er zijn.
Jowi schreef op 24 maart 2019 om 18:36
@HenM6466. Eerst een gezellig gesprekje aan de bar is voor ons overbodig. We gaan niet naar een buurthuis. Ook wij komen al vele jaren in clubs, Al van voor de eeuwwisseling, dus weten intussen wel wat van het wereldje. Hebben al verschillende clubs van binnen gezien. Wat betreft de entree, ook die hebben we overal behoorlijk zien oplopen.Als we luxe willen uit eten gaan we naar een restaurant. Vooe een gezellig gesprek naar een normaal cafe. Voor sex gaan we naar een club of naar een sexsauna. Denk jij dat een verhoging van de prijzen echt zal helpen? Er zijn ook heel veel stellen die hierdoor zullen wegblijven. Daar waar wij eerst regelmatig naar de Fun of de Fata gingen is dit voor ons te gek geworden. Als je 125 euro per avond aftikt en dan nog een halve tank benzine dan zit het er voor ons niet in om dait elke maand te gaan doen. Dus voor velen is de sauna een geweldig betaalbaar alternatief. Ik denk dat de stellen als eerste zullen afhaken als ze de prijs van de sauna zullen verdubbelen. De mannen zullen juist wel blijven komen is mijn verwachting. Wil je de mannen vermijden dan moet je echt andere clubs bezoeken.
Henk en Els uit Amsterdam schreef op 24 maart 2019 om 11:07
Wij denken dat als je er geen prijs opstelt dat er single mannen zijn er genoeg clubs en avonden zijn waar deze niet zijn toegestaan. Wij vinden de single mannen juist fijn, omdat er dan veel actieve sex is. Onze ervaring is dat wanneer je aangeeft het niet te willen of iets niet te willen het ook direct stopt. Voor ons hoeven ze niet eerst een praatje in de bar te beginnen en op een uitzondering daar gelaten, springen ze echt niet meteen op je. Veelal raken ze je eerst even aan en als je daar geen bezwaar tegen hebt gaat het langzaam verder. Wil je het niet meer of niet verder dan zeg je gewoon nee of haal je de hand weg en stopt het. Wij hebben daar nooit gedoe mee gehad. Ook zijn er in Azzurra voldoende afsluitbare hokjes als je je ongestoord wilt afzonderen met iemand. Niet hoeft alles mag 🙂 Groetjes Els en Henk
HenM6466 uit Emmen schreef op 22 maart 2019 om 21:30
Kom nog al eens de tekst "wij komen toch voor de seks" tegen, ja dat klopt. Wij gaan naar parenclub, de benaming zegt het al "paren" Ook wij hebben in het algemeen niks met alleen gaande mannen. Zie ook staan 90 % heeft respect voor vrouwen. Vragen ons af waar dat dan is. Wij zijn nog van de oude garde en vinden het normaal dat je elkaar eerst in de bar aanspreekt en kennis maakt. Wij roken niet en zuipen niet en verwachten dat ook van een ander. Persoonlijk vinden wij de kwaliteit in clubs hard achteruit hollen. Denk dat een behoorlijke verhoging van de entree dit al voor een groot deel zou verhelpen. Veel plezier verder.
vr33m36 uit Almere schreef op 22 maart 2019 om 11:58
@wijsamens1976. Met die vieze mannetjes zoals jullie ze noemen valt het wel mee. Er zijn er altijd wel wat die heel gemakkelijk denken te scoren. Maar zoals wij het zien heeft een 90% van de mannen wel respect voor de dames. De meesten zullen een keer over je arm strelen om contact te leggen, en een nee is bij hun ook nee. Als je geen interesse hebt moet je het meteen afkappen. Volgens mij komt bijna iedereen daar voor sex, of gaan jullie daar heen om te kaarten?
Stiefpat uit Arnhem schreef op 22 maart 2019 om 09:25
23-3 lekker een dagje genieten bij Azzurra, welke leuke mensen komen wij tegen? Samen genieten van alle warme, hete en natte mogelijkheden. Stuur gerust een berichtje via kik of SDC (Stiefpat) XXX Stiefpat
RMTC uit Noord-Brabant schreef op 18 maart 2019 om 22:31
Wijsamens. Als je boven aan deze pagina de zoekfunctie gebruikt en daar “Steamworks” invult kom je twee verslagen tegen. Een van die verslagen gaat over zo’n stellenavond.
wijsamens1976 schreef op 18 maart 2019 om 19:29
he hallo allemaal, ook wij zijn wel eens in Azzura geweest en we zijn blij dat er een stellenavond is ingevoerd. op andere dagen veel viespeukjes die er rondlopen waar wij niks aan vinden. wie is er wel eens bij steamworks geweest op de stellendag en hoe moeten wij ons steamworks voorstellen, wat zijn de verschillen met Azzura?? bereik ons op wijsamens1976
Jowi uit Asten schreef op 18 maart 2019 om 13:03
Hoi Lovers. Er zijn zeker meer stellen van jullie leeftijd. Zelf zijn we ook al 50+. Contact is er wel zeker te maken, alhoewel er natuurlijk geen garantie is tot sex. Op gewone dagen is sex met mannen gemakkelijk te krijgen. Het merendeel van de stellen komt dan voor sex met mannen. Maar ook sex tussen stellen komt op overige dagen gewoon voor. Vooral op zaterdag zijn er veel stellen.
Joenma schreef op 18 maart 2019 om 12:46
Zijn er nog mensen van plan naar de kamasutrabeurs te gaan? Ja, nee? Wat zijn jullie redenen? En @lovers wij willen ook een keer gaan, nog steeds eerste keer (jaja) hij is 52 zij 32.
Stiefpat uit Arnhem schreef op 17 maart 2019 om 07:50
Vandaag een dagje sauna heuvelrug in Veenendaal. Wie komen we er tegen? Zijn er rond 12:30 tot later op de avond. Wie weet tot later. Xxx (kik en SDC) Stiefpat
Lovers schreef op 17 maart 2019 om 02:13
Wij zijn een stel van 55 jaar en willen graag een keer naar Azzurra gaan. Zijn er op de stellen avond meer gasten van onze leeftijd? Mag natuurlijk ook jonger. Is er interesse in onze leeftijd bij de overige gasten? Wij weten nl niet wat we kunnen verwachten, wordt voor ons de 1e keer.
RMTC uit Noord-Brabant schreef op 14 maart 2019 om 07:38
Sophie, in je woonplaats zit ook Steamworks, een sauna waar “iets meer mag”. Verschillende verslagen hier op de site. De 30e is er weer een avond voor stellen dus dan heb je geen last van jagende solisten. En je hebt gelijk, het leven is veel te kort. Nu doen.

15 reacties

  1. D en P schreef:

    Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…

  2. Anoniem schreef:

    Zaterdag 9 12 gaan wij naar sauna woudfennen, met overnachting.
    Zijn er nog stellen die het weekend (met) ons willen delen?

  3. Henk O schreef:

    Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.

  4. Stel 30/42 schreef:

    Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??

  5. Dennis schreef:

    Zijn er ook feestjes waar intieme piercings centraal staan? Gelijkgestemden met een voorliefde voor metaal..

  6. E&R schreef:

    Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx

  7. Oorbel schreef:

    Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.

  8. Stelletje schreef:

    Hallo Bart,
    Wij zijn een stel van 44 en 36 en zijn ook op zoek naar een leuk stel voor swap. Misschien kunnen we contact leggen?

  9. bart schreef:

    Hoi allemaal ,
    Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
    Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant

  10. Bert schreef:

    wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
    het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
    we zijn in voor mmv vvm en mvmv
    we wonen zelf in regio Leiden
    groetjes B en J

  11. Jootanja@hotmail.com schreef:

    Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx

  12. Tayra schreef:

    Hallo,
    Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
    Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
    Groeten Tayra

  13. Rb schreef:

    Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.

  14. vertel ik nog schreef:

    Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.

  15. Marc v g schreef:

    Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *