Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Hallo allemaal
Morgen ga ik om 10 uur naar het thermaalbad en sauna in arcen.
Zijn er mensen die ook gaan.
Ik heb zin in een gezellige dag met veel spanning tijdens de ontspanning.
Hoor het graag 😚
Wij willen komende week eens een kijkje nemen bij Sweet Lake Wellness in Zoetermeer.
Hebben al wel wat geile en sexuele ervaringen met elkaar in reguliere sauna's. Iemand ervaring met deze sauna? En eventueel gelijkgestemden man/vrouw of koppel wat komende week ook gaat?
Wij zijn nieuwsgierig!
Zondag 16 Aug Bisonbaai, is daar nog wat te beleven of actie, is voor mij de 1ste keer om daar te gaan kijken. Welk BI-(schierig)stel gaat daar ook heen?
Zijn er nog gezellige mannen of stellen die morgen naar het Goffertpark Hollandse Zomer gaan? Wij slank sportief stel waarvan de man bi ontdekkend is zijn wel in voor wat spannends na het festival verblijven we in een hotel.
Hopelijk komen we ooit in contact met het spelende koppel met de kapotte zetel van op Bussloo mochten er beide zijn en ik en het vrouwtje hebben goed gefantaseerd tijdens de sex savonds
Maasvlakte
uit
Rotterdam 15 augustus 2026 om
13:11
Straks lekker een duinpannetje opzoeken met mijn meissie op het Maasvlakte strand.
Mocht je ons aantreffen, geniet lekker mee van een afstandje. We zitten niet echt op contact te wachten.
Hoihoi mede genieters, wij voor het eerst in dit gastenboek, waarom?
We zijn eigenijk op zoek naar een camping in Nederland om volgend jaar naar toe te gaan, een naaktcamping waar net iets meer gebeurd.
We weten van de Libertijnse campings in Frankrijk etc, maar wij vinden het juist leuk als het een "gewone" camping betreft.
Iemand ervaring met leuke naakt campings waar (stiekem) meer gebeurd?
We kijken uit naar jouw reacties 😁
Afgelopen vrijdag hier geweest.
Er lag wel een stelletje lekker te spelen maar kon het helaas niet allemaal volgen,tentje,tas en afstand was iets te groot.
Eind van de middag kwam er nog een ouder stel voor mij liggen ,steeds kijken maar dat werd ook niks.
Mijn vrouw nog watsup gestuurd die had het druk druk ben dus maar om half vijf naar huis gegaan.
Zo even een terug koppeling misschien word dit opprijs gesteld of als mensen zich herken in het verhaal reageer,fijn weekend
Hey John uit Arnhem, precies wat jij omschrijft heb ik al heel vaak mogen meemaken. Fantastisch bij de juiste klik, lekker en mega geil😉
Er zijn wel wat ruimtes daar die zich ervoor lenen...
Denk aan de infrarood sauna, de rustruimte, het bubbelbad, de kleine sauna's buiten en uiteraard de stoom.
Zo heeft elke locatie heerlijke plekjes 😉
Ik ben wel weer toe aan Mill, zin in...☺️😘
As woensdag een overnachting in cantharel Apeldoorn. Lekker samen in de welnesstuin. Misschien een leuk stel wat we daar tegenkomen en wie weet wordt het nog gezellig en heet!😋. Wij zijn er na etenstijd. De sauna cabines zijn klein maar knus 😊. Hij lang en normaal postuur. Zij wat kleiner met heerlijk grote borsten, beiden kleine tatoo
We staan op Bijela Uvala.
Vanavond naar Funtana.
Is dat in de buurt . Stel Utrecht?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Wannneer je van een visrestaurant houdt kun je naar Konoba Bare gaan, schijnt erg goed te zijn. De Funtana is tot 01:00 open dus je avond zit goed gepland!
Wijk aan zee.
Vandaag wil ik eens naar dit orginele naaktstrand.
Ik man ga voorbij de grote inham liggen.
Ik hoor dat het hier meestal lekker rustig ligt,dus mocht er iemand willen teasen m,v of stel als het goed is komt vrouw ook nog langs dus wie weet.
Flyingdutchstel
uit
Zaltbommel 14 augustus 2026 om
08:38
Wow! Gisteren een heerlijke dag beleefd in Erotische sauna Azzurra in Beuningen. Wat was het druk! Zoveel geile mensen bij elkaar! Het was af en toe dringen in de jacuzzi’s…. Matrassen volop bezet en heel veel actie!
De stellendag in Beuningen is voor ons een blijvertje!
In een normale sauna begint het altijd met kijken dan vaak een gesprekje en soms met een voorzichtige aanraking. Ik had het zelf laatst met een dame in Mill. Ik kwam het kruidenbad in en ging tegenover haar liggen, we hadden wat oogcontact en soms raakte mijn been of voet die van haar. Daar ontstond de spanning wat het gebeurde te vaak totdat onze benen elkaar aan het strelen waren. Ze zag dat ik naar haar borsten keek en zij naar mijn pik. Toen ben ik naast haar gaan zitten en voelde ik al snel een hand onder mijn rug kriebelen. Toen vroeg ik haar of ze mee wilde zwemmen en samen de stoomcabine in wilde, we hebben daar heerlijk genoten en zijn beiden meerdere keren klaargekomen in de kleine sauna naast de nooduitgang. Het is jammer dat je in Mill niet zoveel plekjes hebt waar je je echt terug kan trekken maar dat maakt het aan de andere kant ook weer spannend. Was echt supergeil die dag.
Hoi hoi,
Wij stel 38/39, nieuw in het wereldje.
Vroeg me af hoe zoiets gaat als je elkaar ontmoet in de sauna bijvoorbeeld of wil ontmoeten, hoe spreek je elkaar aan etc, hoe ziet zo een avond eruit en wat zijn de ongeschreven regels.
Bedankt alvast
Hi, aanstaande dinsdag zijn van in de ochtend tot begin middag bij de Veluwse Bron. Wij, 35 en 38, normaal/sportief en houden van bekijken en bekeken worden. Wie een voorzichtige aanraking.
Gaan er nog meer mensen de 18de?
Groetjes
Stel uit noordholland.
Ik of wij zouden elkaar kunnen treffen op de kermis, woensdag,tent café,tijd.
Misschien iets waar we jullie aan kunnen herkennen.
En wat verwachten jullie.
Hi, Wij (Jong stel 20ers) zijn momenteel in slovenië en zoeken een camping in deze omgeving slovenië noord italië of oostenrijk… Zijn er mensen in deze omgeving die leuke campings kennen waar spannende dingen gebeuren? Typische swingers campings oid!
Stel noordholland
uit
Noordholland 13 augustus 2026 om
01:58
Hi allemaal. Gaan er 3 september nog leuke stellen richting de kermis/paarsenkoers in Heemskerk. En die nog een borrel gaan drinken in het dorp. Laar maar weten, misschien leuk om elkaar daat te treffen
@anita en Ray is het dan toch zo duidelijk bij het warme weer want ik ben ook al alleen geweest en toen niet zo veel gemerkt ja toch niet open en bloot
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het is je kans om het gesprek open te gooien naar meer...Zeg dat jij het spannend vindt, terwijl jullie wandelen, luister naar de reactie of stel de 'ham'vraag...
Ik zie de spannende momenten op Bussloo heel graag maar de vriendin is dit niet gewoon
Word het spelen op het swingers gedeelte opzichtig gedaan of valt het mee
Mss dat ze na een tijdje het wel spannend gaat vinden
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je zou samen op het familiegedeelte kunnen gaan liggen, en dan vragen of ze zin heeft om het strand verderop, via de waterlijn, eens te 'verkennen'. Dan kom je er al heel snel achter denk ik!
Ik ben een bloedgeile man van 43 en 1 meter 93 lang en 85 kilo en ik logeer van zaterdag op zondag in het DELETED hotel in DELETED en heb daar een kamer.Welke vrouw heeft zin in een blind date ontmoeting en om daar zaterdag te genieten?Mag een vluggertje zijn maar ook wat uitgebreider of eerst een drankje in de lobby.Bij goede klik mag je uiteraard blijven slapen
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik denk dat je beter een dame kunt inhuren, wij 'hebben' namelijk geen geile vrouwen voor jouw vluggertjes.
Steldrenthe37
uit
Drenthe 12 augustus 2026 om
12:36
Aanstaande zondag nog leuke stellen/ vrouw( liefst een vrouw alleen) die wat spannends gaan doen in omgeving Drenthe en of veder weg? Wij sportief 37 jaar stel (vrouw wil graag met een andere vrouw proberen) man 100 procent hetero staan open voor leuke spannende ontmoeting sauna, strand, privé sauna/welness etc en houden van relaxte sfeer niks moet alles mag! En alleen kijken en of bekeken worden vinden wij ook prima.
Wij staan voor veel open als de vibe goed is.
Dian&Mike
uit
Terschelling 12 augustus 2026 om
09:52
@Terso, 8 uur was een beetje te vroeg (en te koud) voor ons. Wij gaan rond een uurtje op 11 die kant op (Hoorn) en liggen eerst met badkleding aan en als we meer mensen uit de kleren zien gaan doen wij waarschijnlijk mee. Hetzelfde geldt voor spelen, wij worden vaak opgewonden van andere stellen en dan doen we gezellig mee (alleen kijken en bekeken worden). Wij zijn te herkennen aan onze matching handdoeken. Hoe herkennen we jullie?
@dirtyharry we zoeken stellen zoals we aangaven. We zijn er donderdag en zaterdag als het weer het toe laat. Op zoek naar stellen van onze leeftijd. M32v28 voor een sexy stranddagje aan Bussloo. Roze groene parasol met een wit gestreept laken. Voor stelletjes die zin hebben, spreek ons aan vooral als jullie zin hebben 🤭
Wij 20ers gaan aanstaande vrijdag naar Elaisa en volgende week donderdag naar Thermen Bussloo! Nog andere gelijkgestemde daar te vinden en te herkennen?
Groetjes
Gezellig stout stel
uit
Alkmaar 12 augustus 2026 om
00:52
@b&s. Vlak na Zilte Zucht kun je al lekker naakt liggen. Wij zijn er as zaterdag. Het is even lopen over het strand naar Zilte Zucht maar geloof ons na 100 meter kun je al naar boven in de duinpannetjes liggen. Wat J&C zegt klopt dus niet
@Dian&Mike Wij liggen woensdag en donderdag op het strand rechts van de strandopgang bij Formerum. Stukje lopen en daar waar het wat rustiger wordt zoeken wij vaak een duinpannetje op. Heerlijk de warmte van de zon op je naakte lichaam voelen. Houden ook van kijken en bekeken worden. Liggen jullie ook met de billen bloot?
@b&s, bij Callantsoog moet je echt wel een stukje verder lopen voorbij zilte zucht. Zeker nog 10 min. Groote keeten heeft meer duinpannen alleen komt daar meer ons kent ons publiek. Ook daar wat verder lopen
Goededag wie gaat er morgen na azurra probeer er morgen rond 11.00 /11.30 daar te zijn.
Zou fijn zijn als er leuke vrouwen zijn of een stel waar de man ook bi is dus ik sta voor alles open.
Je kunt me herkennen aan mijn horloge aan de linkerpols en wat grijs haar 😊😊
Spreek me maar gewoon aan hoor ik bijt nog niet 🤣🤣🤣
Ben benieuwd tot snel knuffel en kus
Dian&Mike
uit
Terschelling 11 augustus 2026 om
16:13
Zijn er toevallig nog andere stellen die op Terschelling zijn de komende dagen? Wij liggen woensdag en donderdag op het strand bij Hoorn. We zijn de herkennen aan onze matching handoeken en gaan waarschijnlijk beetje afgelegen liggen (links vanaf de strandopgang). Zijn nog niet heel ervaren, zal dus waarschijnlijk alleen bij kijken blijven. Mannen alleen liever niet.
Donderdagmiddag naar het strand omgeving Groote Keeten/ Callantsoog.
Waar is er meer te beleven, bij Zilte Zucht of Groote Keeten? En moeten we dan de duinpannen inlopen, of gebeurt het ergens anders? Zin in leuke stellen.
Jeroen
uit
Brouwershaven 11 augustus 2026 om
14:47
Nu op het naakstrand Brouershaven. Wie ontmoet ik hier. In het midden richting de duinen. Net uit het zicht. Rechts van een gekleurde geel, roze, blauwe parasol. Ik man midden 30.
Nog lieve, gezellige, mooie mensen op het naaktstrand van nieuw haamstede/westenschouwen deze dagen??
Ben een man 35, atletisch gebouwd.
Hoor graag van jullie!!
Enjoy the sun!!☀️
Zaterdag 15/8 zijn wij een ganse dag in Mill.Welk leuk koppel spreekt ons aan ?kijken en bekeken worden en wie weet....je kan ons herkennen aan de blauwe ombind handdoeken.Geen mannen alleen.
@flyingdutchstel, @A&M55153 en @Wij48-51, @TenN ook wij gaan donderdag de 13de naar Azzurra, wij zijn weer heel benieuwd! Wij hopen er tussen 11.00-11.30 uur te zijn. Wij zijn midden 50 en echte genieters ! José en Huub
Wij gaan vanmiddag uit ons werk even naar Nooder A in Zoetermeer.
Wie ontmoeten we daar??
Zitten op het veldje waar altijd wat gebeurt.
Beschutte grasveldje dus.
Wie ontmoeten we daar.
Dame lang krullend haar hij grijze kop.
Misterxlife
uit
Lelystad 11 augustus 2026 om
12:09
Hey ik lig op ellerstarnd en een vriend van mij komt straks ook rond 16 00 komt er een koppel om hem te verrassen hij is een beetje nieuw in koppelsex en wil hem een nieuwe ervaring geven met een koppel man/vrouw hij wilt graag kijken en als het mag ook meedoen...... Ik wil ook wel meekijken ik hoef niet per se mee te doen ...
Er zijn hier ook meerdere stellen.....
Wij (gelegenheidstel) gaan morgen weer eens naar azzura. 12-8
We zullen er rond 15:00 zijn.
Leeftijd M50+v40+.hij kaal zij blond.
Welke leuke dame of stel gaan we ontmoeten?
As vrijdagmiddag gaan we weer in de buitenlucht op veldje heerlijk sex hebben,locatie barendrecht
Welk stel komt ons betrapoen/bekijken en wellicht meer.
Hoi hoi. Zijn er vandaag of morgen nog spannende en ondeugende mensen in Tropical Island in Berlijn?? Ik ben er nog 2 dagen. Wie zin in wat ondeugends?? 😉😉
Hee wij zijn een stel M36 V33 komen uit Rotterdam en lezen over het naaktstrand in Bussloo en dat daar wel wat actie is. Daarom willen wij morgen (woensdag 12 aug) die kant op gaan. Alleen waar op het naaktstrand gedeelte moeten wij precies zijn/liggen om andere stellen te ontmoeten? Gr. Stel36&33
@stel2832
Ik ben er donerdag ook.. ik ben alleen, man 43 atletisch en zowiezo in voor gezelligheid. Weet niet of julle op solo man zitten te wachten of niet.. als dat okay is kom wel naar jullie roze/groene parasol toe😉 misschien tot donderdag.
X
Goedemiddag, dinsdag 11-8 in de middag te vinden op naaktstrand Falga/Grote Keeten of Callantsoog. Welk mooi stel/vrouw is daar aanwezig die het niet erg vind om bekeken te worden bij spannende en ondeugende handelingen en wie weet. Ik, man, sportief type, kaal boven en onder
@flyingdutchstel, @A&M55153 en @Wij48-51, as donderdag de 13de gaan wij ook naar Azzurra, het is onze eerste keer dus wij zijn heel benieuwd! Wij hopen er tussen 11.00-11.30 uur te zijn. Wij zijn 33 (man) en 29 jaar (vrouw).
Groetjes T en N
Helaas vandaag in Mill geen gelijkgestemden tegen gekomen. Wel een leuk stel gezien in het zwembad maar die hadden geen bandje om de enkels. De dame had kort haar en ze lagen bij het achterste bad op een ligbedje nadat wij ze in het zwembad zagen spelen. Wij hebben in het bubbelbad en zwembad gelegen maar het was ook best druk om wat te frunniken. J&e we hebben jullie helaas ook niet gezien.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ja het is en blijft moeilijkheidsgraad 12, in een gewone sauna. De aanhouder wint SofieJim!
Jeroen
uit
Brouwershaven 10 augustus 2026 om
14:46
Goedemiddag, dinsdag 11-8 en woensdag 12-8 eind van de middag, rond 16u te vinden op naakstrand Brouwersdam. Welk leuk stel ontmoet ik daar. Ik man midden 30, verkennend en nieuwsgierig. Man alleen mag, niet te opdringerig. Vrouw alleen mag ook. Wie zie ik dan. Draag een zwart petje, aanspreken mag. Groetjes
Wijk aan zee.
Wij willen a.s woensdag weer eens naar wijk aan zee.
In tegen de duinen naakt zonnen.
Kijkers gluurders t.h.v 3e windmolen.
Zwaai of maak een praatje.
De laatste keer dat wij er waren lagen er meerdere stellen,houd hier rekening mee.
Wij zijn bijde smooth slank,slank normaal postuur.
Hallo ,
Wij gaan volgende week ook naar Bussloo
De spannende momenten gebeuren die laat op de dag of soms ook door de dag
Zalig om mensen te zien genieten
Gister was het genieten op Bussloo, veel jongeren en seksende stelletjes op het swingersstrand, wij hebben ook heerlijk genoten van alles wat er gebeurde. Aanstaande donderdag weer van de partij. Wij zoeken leeftijdsgenoten die daar ook zin in hebben. Roze/groene parasol met bloemetjes. En een grote witte gestreepte handdoek. We liggen tegen de rand bij de het zand op het swingersgedeelte. Wij zijn m32v28.
Is er misschien een stel die de komende tijd naar azzurra gaat en een trio willen,en waarvan de vrouw ook even prive wilt met een andere man,of de man even prive wilt met een man.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ja die zijn er, en daarom gaan ze naar Azzurra. Omdat deze mannen daar gewoon al aanwezig zijn. Elke dag, zonder afspreken. De meesten doen het om de anonimiteit, en willen helemaal niet afspreken. maar ik kan me vergissen natuurlijk. Veel succes daar
Dag @parkeerplezier, er valt genoeg te genieten in Voorne aan Zee én omgeving. Zo kun je heerlijk in de duinen van het naaktstrand Maasvlakte of Rockanje van elkaar en anderen genieten. Maar ook in de omgeving zijn genoeg andere ‘verscholen’ parkeerplaatsen waar je lekker aandacht kunt krijgen. Bijvoorbeeld op parkeerterrein bij de Steen aan de Wolvendijk in Spijkenisse. Hier vaker d*ggingactie!
Hoi j&e hoe kunnen we jullie herkennen morgen in Mill? Wij zijn er tot een uur of 4 in de middag, ‘s ochtends lekker zwemmen en bubbelen denk ik. Wat willen jullie graag van ons weten? Wij zijn beide blond en verzorgd. En vinden het leuk om in het zwembad of jacuzzi te knuffelen/friemelen. Wellicht zien we elkaar morgen, wij dragen het bandje aan de linker pols.
Koppel 45/48
uit
Krommenie 9 augustus 2026 om
08:32
Hallo allemaal. Vandaag net na de zilte zucht in de duinen. Lekker kijken en bekeken worden. Nog meer leuke stellen of dames aanwezig vandaag. Geile groetjes van ons
Parkeerplezier
uit
Deventer 9 augustus 2026 om
00:33
Wij staan komende 2 weken op een camping om de regio voorne aan zee, we houden van beetje actie op parkeerplaatsen. Zijn er nog actieve parkeerplaatsen rondom voorme aan zee/rotterdam? Wij zijn zelf een stel tussen de 30/40
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Nou inderdaad, die brandstofprijzen rijzen de pan uit, dus hup parkeer dat ding en ga iets leuks doen. Ik ben helemaal voor! Ray
Hallo allemaal
Morgen ga ik naar thermen 2000 in valkenburg.
Ik ben benieuwd of in deze drukke reguliere sauna ook mensen zijn met ervaring.
Zou leuk zijn morgen gezellige mensen te ontmoeten met de zelfde intresse.
Fijne avond allemaal
Hallo, nog een laatste berichtje. Wij zijn er uit, komende maandag wellnessboot Mill. Wie zien wij daar? Zie vorige posts. Horen graag van jullie.
X Sofie.
Vraagje het spannende gedeelte
Voor stellen op bussloo is dat nu
Links tegen terma aan .of helemaal
Rechts. Alvast bedankt de laatste keer
En tevens onze eerste keer zijn we in
Het midden beland. Willen morgen weer een poging wagen. Gr S&M
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
helemaal rechts, gezellig bij de homosensuele mannen.
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.