Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Wij zijn afgelopen vrijdag met 2 stellen naar Mystique geweest. Het was ronduit slecht! Geen DJ, overal echt bloedheet, chagrijnige medewerksters, halverwege de avond geen redbull meer en om 2.45 wordt de club schoongeveegd. Er wordt dan een zaklamp op je gericht en er wordt gezegd dat er een tijd van komen en van gaan. Nee, ik heb me hier absoluut niet op m'n gemak gevoeld. En dit was niet m'n eerste clubbezoek!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Wauw Floor, dit herken ik niet. Ik hoop dat diegene dit leest en je kritiek ter harte zal nemen. Dank voor je bericht.
Ray
Wie gaat er binnenkort naar club mystique.
Wij gaan eind november en half december er naar toe.
Voorkeur gaat uit naar een bi dame of jong stel.
Ervaring met trio vvm.
Zijn 32&43jaar oud.
Groetjes daisy
@Stiefpat, bedankt voor jullie hartelijke reactie. We hebben inmiddels contact via Kik.
@Duo44. Zijn jullie een stel die nog nooit naar Azzurra geweest zijn? Of al wel meer ervaring?
Steeds meer zin om eens te gaan kijken, vooral na het lezen van de meeste reviews en ervaringen! Ook al is het wel n drempel om te nemen.
Stefannoelle
uit
Noordholland 13 oktober 2019 om
02:01
Hoi allen wij waren een maandje geleden in onze vaste sauna azzura waar wel een bijzondere leuke dame tegenkwamen met wie we graag in contact zouden komen.
Intelligente jonge dame mooie lichte tint, brildragend en heerlijk recht voor zijn raap. Woont in Amersfoort met haar vriend maar was daar met een oudere vriendje+
Komen er normaal om de week maar door omstandigheden ligt het even stil. Fijn gekletst met haar in de stoomcabine en aan de bar alleen de klik was duidelijk tussen ons 3 wat vervolg lastig maakte.
Mocht iemand weten wie deze dame is of ben je haar horen wij dat graag! Niet geschoten is altijd mis 😉 kik is stelletjealmere al wonen we daar niet meer is oud account 🙂
Xx Stefan en noelle
Vandaag weer naar Azzurra even lekker relaxen en misschien dat er een leuk stel of vrouw op ons pad komt want mannen alleen kunnen wij prima zelf vinden 🙂
@Maartje je bent van harte welkom en als je het leuk vindt willen we je graag vrijblijvend rondleiden.
Er komen ook andere vrouwen alleen dus je bent niet de enige.
kik: Stiefpat (voor zolang het nog werkt).
Wie kan mij vertellen of Azzurra iets/geschikt is voor iemand die alleen komt als dame, 42 jaar.
Nul ervaring maar het idee fijn lijkt om met een net stel m/v of alleen met een andere dame te experimenteren?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Er komen meerdere liefhebsters bij Azzurra, al dan niet met hun man. Op de zaterdag zul je veel keus hebben.
Gisteren weer naar Azzurra geweest Wat is het toch een gezellige club mijn vrouw is weer flink verwend Ze heeft er van genoten Door 5 mannen genomen en ze is uitgeput en tevreden weer naar huis gegaan Eten was ook weer lekker. Volgende maand maar weer
Het lijkt mij ontzettend gezellig om een keer een leuk koppel hier te moeten die een extra man er bij willen... Mijn kik onenight60 ben een bi man en al een paar keer op gay dagen hier geweest
Ik wil graag een keer met mijn gewillige vrouwtje naar Azurra, extra mannen zeker leuk, als het maar met respect is. Wat zijn de beste tijden/dagen. onze KIK is funnystel
Wij al wat ouder koppel, gaan donderdag 10 oktober weer naar Azzurra. Welke man of koppel wil mijn vrouw daar weer lekker verleiden en verwennen? spreek haar aan aan de bar en bied een wijntje aan en de rest gaat vanzelf. Wij zitten naakt aan de bar. Hopelijk is er iemand die graag haar wil verwennen
@Roos, toevallig is er vrijdag een 'probeeravond' bij partyplayers. Wie weet een idee. Wij zijn er ook nog nooit geweest en gaan in de middag. Veel plezier.
Lieve B. uit Zwolle,
Graag zou ik weer in contact met jullie komen.
Ik ben die dame die jou een foto stuurde toen ik met mijn man op het naaktstrand van Bussloo lag. Ben benieuwd of jullie nog op de Azzura stellendag van september waren......wij waren er wel en volgens mij hadden we nog oogcontact buiten, maar je herkende me niet. KIK je me?
En anders zien we elkaar wellicht in oktober? Same place?
Stel Frako
H-oi stel Frako. Wij zijn beiden 57 jaar en komen uit omgeving Etten-Leur.
Misschien zin om eens contact met ons te leggen en wie weet een keer een date?. Wij hebben ook KIK, Benenp is daar onze profielnaam.
Tijger en Muis
uit
Denbosch 1 oktober 2019 om
14:07
Wij zitten morgen in het wellnes sport hotel in Sittard en gaan daar ook naar de sauna. Wie is/ zijn er ook en heeft zin in "plezier"....
Wie weet tot morgen
Vraagje..
Wij waren afgelopen zaterdag bij Azzura.. geweldige avond gehad..genoten, ontspannen.. heerlijk..
Er is ons een knappe jongeman met mooie ogen opgevallen die 'hele poos buiten en aan de bar zat. te kletsen.. Hij was van Marokkaanse komaf. We hebben even met hem gekletst ... maar zijn benieuwd of hij hier vaker komt.. willen hem graag nog een keer zien.. iemand enig idee
Hey Samira,
Dat lijkt ons misschien wel wat. Sekssauna is voor ons ook een optie eventueel. Wij zijn midden 20 (vrouw) en midden 30 (man). Stuur ons anders maar even een bericht op kik (eindhoven999)
privatdancers
uit
Rotterdam 29 september 2019 om
13:09
Wij kinky bi couple 50 lentes gaan donderdag naar club mystique voor een super geile G.B in een heerlijke ontspannen sfeer en met highheels en een heerlijk lichaam wie komen er ook
Op zoek naar een leuk stel die samen met mijn en me vriend mee willen naar een parenclub
Hoor graag als er een leuk stel is die het wel ziet zitten
Stuur gerust een email
Ray en Anita uit
Showboat, Zaandijk 28 september 2019 om
16:17
Vanavond vieren wij het feestje mee in club Showboat. Het wordt druk en heet! Leuke stelletjes spreek ons aan! Zij: itialiaanse schoentjes met diamanten hakjes en zwarte jurkje en ik in mn gele gaasbroekje met lekker wild mannelijk borsthaar and down below XL🙃 Lets partyyyyyyy
Kik: samenswingen.nl
Stoute, fijne natte tijd bij Azzurra in Beuningen 28-9-2019.
Wie gaan er mee of komen we er tegen?
Kik: Stiefpat (voor zolang het nog werkt).
💋💋💋
Stiefpat
Hallo, wij zijn een leuk bistel beide bi van 37 en 40 jaar. Wij willen graag een keer op de zaterdag gaan kijken in azzura. We zijn nieuwsgierig of er nog meer bistellen zijn die ook beide bi zijn in onze leeftijds catagorie vallen. Xxx
Naast bezoek aan Azzurra gaan we 28 september naar erotische beurs LOVERSLAND in de IJsel hallen in Zwolle. Mijn vrouw gaat er naakt op de beurs lopen. Wellicht is er iemand die ook gaat en gezellig in Swingerscafe met ons wil wat drinken. We zien wel.
Koppel 70 dank voor de reactie.
Zijn inmiddels ook zo'n 3x naar de couples only dag geweest, maar vinden het te druk worden.
We willen namelijk ook genieten van de sauna faciliteiten en dan met dat beetje extra 😉.
Maar de vrouw wil niet de enigste vrouw zijn, vandaar de vraag.....
Situatie wat jullie schetsen klinkt overigens erg goed
Afgelopen zaterdag heerlijk genoten met mijn vrouwtje bij Azzurra. Vandaag gaat man alleen eens kijken. Eens kijken of hij zich als man netjes kan gedragen...
Wij gaan ook meestal op Donderdag en moeten zeggen dat het er wel gezellig aan toe gaat. wij zitten eerst altijd naakt aan de bar zonder handdoek om. Moesten er meer doen. Wanneer er een alleenstaande man met mijn vrouw een praatje begint en ze er voor open staat, begint het in het bubbelbad en al snel zijn er andere mannen die haar ook willen betasten. Vind ze heel prettig. Binnenkort gaan we ook weer eens. Hopen dat ze weer aandacht krijgt. Ben zelf een voyeur en zie graag mijn vrouw met een ander.
Ouder stel
uit
Arnhem - Nijmegen 19 september 2019 om
10:39
Wij gaan met enige regelmaat naar de Couples Only dag van Sauna Azzurra in Beuningen. Wij zijn een leuk niet-rokend HBO-stel, allebei 72. We zoeken een fijne erotische en speelse vriendschap met een gelijk gestemd stel van ongeveer dezelfde leeftijd en bij ons in de buurt - regio Arnhem Nijmegen.