Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Ik had afgelopen donderdag, 30 oktober, een heel fijn contact met Bart en Anouk uit Utrecht. Ik zou graag in contact met hen komen en hoop dat dit wederzijds is. Indien jullie dit bericht leen mogen jullie het telefoonnummer van Winny bij het management opvragen en ons bellen! Ik hoop dat het gaat lukken. Groetjes van Theo & Winny.
Henk en Els
uit
Amsterdam 1 november 2019 om
18:01
We snappen jullie opmerkingen. Het is natuurlijk ook persoonlijk wat je leuk vindt in een club. Zo geven wij meer de voorkeur aan een man erbij dan met een stel erbij. Het is overigens niet zo dat je verplicht met iemand iets te doen. Het staat wat ongelukkig omschreven op hun site, maar in de club is die sfeer er helemaal niet. Wij zijn ook al vele malen met plezier in Azzurra geweest, maar eerlijk gezegd gedragen de mannen zich in club Amai veel respect voller wat wel veel relaxter is. Ze zijn daar juist helemaal niet opdringerig. We wilden graag onze ervaring delen zodat anderen daar ook van kunnen profiteren.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het staat er zowat met hoofdletters, dus ongelukkig is een understatement. Heel raar vind ik het.
Henk en Els
uit
Amsterdam 31 oktober 2019 om
18:41
Een tipje voor iedereen die een actieve club zoekt, waar de single heren zich niet meteen boven op je storten als je in een open ruimte ligt, probeer dan eens club Amai net over de grens in België. Ze laten het aantal single heren toe op basis van het aantal stellen en handhaven streng ongewenst gedrag. Wij sexen graag met een man of meerdere erbij maar wel respectvol. Dat vinden we in deze club prima in orde. Het is er ook heel netjes met veel leuke speelruimtes. Zeker eens het proberen waard.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Bij club Showboat of Partyplayers word je ook niet besprongen. Toch ben ik er geen fan van, mannen in een club. Starende nietszeggende zombies die met hun hand in de broek zitten. Brrrr horrible!
Overigens is stel-man contact daar zo ongeveer verplicht bij Amai. Dat bepalen we ook liever zelf.
Dave en Anna
uit
Heerenveen 28 oktober 2019 om
19:25
Wij geil stel 53 jr uit Heerenveen gaan zaterdagmiddag/avond naar Azzurra. Beiden bi schierig en enige ervaring. Welke leuke bi vrouw of stel komen we tegen. K.k is duikie1.
Afgelopen zaterdag naar Azzurra geweest. Reuze gezellig vooral in de avond. Een stel had een doos geurtjes bij zich voor het opgieten, heerlijk. Avonds met 30 man buiten zitten onder de heaters, lekker kletsen en lol hebben. Binnen was het druk met stellen die zich vermaakte met bubbelen, liggen en stomen. Voor mij zelf vond ik het moeilijk om aansluiting te vinden. Miste een vrouw om me heen om samen te genieten van al dat alles wat Azzurra te bieden heeft.
Daarom een oproepje aan een spontane vrouw om samen op een zaterdag naar Azzurra te gaan. Ben geen sociaal media figuur, houdt nog bij een mail adres. Mail me wouterjansen567@outlook.com
Fijn als je contact met me wil opnemen. Hartelijke groet Wouter.
Wij zijn een stel van midden 40 en zijn toch wel erg nieuwsgierig geworden naar de zaterdagavond bij Azurra. Hoe is de verhouding mannen/vrouwen/stellen?
Hier een spontaan vrolijk slank spannend stel (wij daten beide ook apart)van eind 40 gaan ook regelmatig naar de erotische sauna azzurra of naar de lovely girls avond in parenclub Mystique ( 13 December weer). Zijn er ook nog ondeugende dames stelletjes of gelegenheidstelletjes die doordeweeks overdags of op vrijdagavond willen daten? Voor meer info Kik Bigeilrdam
Hé hallo, morgenavond (26 oktober dus) zijn wij in Amsterdam. Wie weet er een leuke tent waar ook nog eens erotische dingen worden uitgespookt? Roep maar, misschien kunnen we elkaar treffen ... 😉
Vraagje, is deze site samenswingen.nl van Azzurra? Ik zie in het gastenboek vrijwel alleen maar die naam staan? En bv. niet de naam van iets anders ? Goed bedoeld hoor, maar viel ons dus op 😉
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Samenswingen heeft geen relatie met clubs of sauna's. Het is toeval.
Zaterdag 9 november begin van de middag gaan wij weer heerlijk genieten in Azzurra. is voor ons de 3e keer. Wij mooi blond stel van midden 40. Komen er nog meer mooie stellen of mooie jonge mannen?
Groetjes blon stel.
ik ben op zoek na een stel die er afgelopen zaterdag waren (19/10) zij was wat gezet met donker haar en een aantal tatoeages wat ik me ook nog herinner van haar ze had zwarte nagellak op haar teentjes hij was wat getint en ze kwamen uit Den Haag. En haar naam was volgens mij Maaike mochten jullie dit toevallig lezen we hebben die dag 2x van elkaar mogen genieten en ik hoop dat we in contact kunnen komen met elkaar misschien herkent iemand dit leuke stel en kan je me helpen of lezen jullie het zelf.
Volgende week donderdagavond 31-10 een heerlijk avondje ons vermaken op de stellenavond bij Azzurra. Hopelijk een gezellige avond met veel leuke stelletjes om van en misschien wel van elkaar te genieten.
Wie gaan we daar ook tegenkomen?.......
Groetjes van ons samen 😉
Gisteren eind van de middag voor de eerste keer naar sauna Azzurra geweest.
Totaal onervaren en alleen als dame was het natuurlijk best eng.
Maar afgesproken met Stief en Pat, zonder hun was ik ik rechtsom keert gegaan. Zij hebben mij zo gerustgesteld en een uitgebreide rondleiding gegeven.
Iedereen is daar heel hartelijk en vriendelijk. Het personeel zie je kei hard werken en ook nog met een lach op hun gezicht.
Zoveel verschillende sauna gasten, ik durfde nog niet heel goed gericht rond te kijken maar wat ik zo zag veel mooie stellen gezien. Ook mannen alleen maar daar was ik niet naar op zoek.
Genoten met Stief en Pat. Moest alweer vroeg naar huis maar het smaakt naar meer!
Hoop dat jullie ons inwijden Frans, is onze 2e keer maar 1e keer te verlegen om echt wat te doen. Waar herkennen we jullie aan of hoe krijgen we contact met jullie?
Hoi, wij zijn 24 en 25 oktober in regio Heerlen. Beiden zijn we 51, bi, intiem kaal, verzorgd, goed uitziend en hebben de nodige ervaring. We zoeken voor 's-avonds geile (club, sauna of thuis) date met verzorgde bimensen in die regio. Iemand tips??? xx
StelZHGLD
uit
Rotterdam/Arnhem 16 oktober 2019 om
23:22
Stel van 48 en 41 jaar oud,zijn op zoek naar volslanke bi-dame of stel waarvan de dame volslank is...zijn net lekker uitgerust in Spanje, en hebben zin in een leuke avond. Kunnen ontvangen, en moeten tzt echt eens naar club of sauna toe... serieuze reactie mogen naar kik: stelzhgld
@PenA, wij stel 58 en 54 zijn 28 november ook bij Azzurra. We zijn er smiddags al, is voor ons de 1e keer, wij vinden het ook spannend.
Misschien treffen we elkaar.
Leuklangslank STEL ( vm ) 51/60 willen “ het diepe in ” , op 28 nov middags , tijdens de dag voor alléén mv couples ....!!
we houden nl niet van opdringerige solo rukkers om ons heen ...
Komen meer leuke goodlooking stellen die middag ??
Wij willen het ervaren ... spannend voor ons
Verhouding op zaterdag bij Azzurra is ongeveer 50% Man alleen, 40% Stel en 10% vrouw alleen maar dat kans soms net even anders uitvallen.
Het is maar net hoe de maan staat en wat de glazen bol aangeeft 😀
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Dankjewel StiefPat, wij krijgen ook wel de vraag of het ergens lekker druk gaat worden, dat is natuurlijk ook niet te voorspellen.
Ik ben 56 jaar en heb al langere tijd de wens weer eens een sauna als Azurra te bezoeken.
Mijn vriendin ziet dit samen niet zitten dus dan alleen.Ben al eens bij een club geweest en een gangbang meegemaakt Dit is inmiddels een paar jaar geleden.
Ik denk er aan om a.s.donderdag 17 okt.in de middag een paar uur te komen naar Azurra.
Zijn er misschien mensen die donderdagmiddag ook van plan zijn om te gaan en mij over de drempel willen helpen.Vind het nml.best spannend. om de stap weer te zetten.
Ik ben volledig hetero.
Zaterdag samen naar Azzurra geweest. Een heerlijk geile avond gehad. We hebben nog twee andere stellen leren kennen en samen in de achterste grote afsluitbare ruimte lekker bezig geweest. Was wel warm, knus en klein met 7 mensen maar dat kon de pret niet drukken! Vrouwtje is nog heerlijk verwend door twee heerlijke mannen. Zelf met een van de stellen nog heerlijk in de whirlpool liggen spelen, was verrukkelijk! Het was super gezellig in Azzurra en hebben de lampen nog uit gemaakt, hahaha.
Hallo,wij stel joro die regelmatig naar mistique gaan,zijn benieuwd wat sauna azurra te bieden hebt voor ons of kan iemand dat uitleggen.We zijn op ishotmyself te vinden onder joro,regioswingers onder joro6765 en sdc onder joro6765.......kik is m49v51
Genoeg plekken om te reageren.Geef onderwerp azurra door we deleten veel op de sites.xxx Joro
Hoi Daisy, wij hopen morgen aanwezig te zijn vanaf een uur of 16:00.
We zijn een ervaren koppel die graag in Mystique komt. We zijn vaak te vinden in de whirlpool😄
Heb jij, of anderen, vragen dan kan je via kik een bericht sturen. Groet, JsvdN