Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
SamJudith uit Ysselsteijn schreef op 30 september 2025 om 18:58
Hallo saunagangers dat klinkt goed alleen weten we nog niet tot hoe laat wij blijven. Omdat het een zondag is en wij maandag weer vroeg aan het werk moeten :-). Wij zijn er iig zeker van 9 tot 18.00 uur. Wij zullen in de panorama sauna aan het meer zitten, en in de zwem en bubbelbaden. In het zwembad zijn we ook n beetje stout maar ook gewoon lekker wat drinken vinden we erg leuk. Wellicht kunnen we jullie laat op de middag tegenkomen…?
Even geduld...