Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
samenplezier uit vught schreef op 11 september 2025 om 13:00
Oos @ Er zijn daar geen bokken meer. Wij hebben zelf gezien wie er was en hoe druk . We hebben veel stellen zien komen 7 sept. Ook dat er veel mannen op de pad stonden die stonden te kijken naar de stellen. Ja het is echt daar . Alleen de mannen zouden er beter aan doen op te gaan zitten of liggen. Dan valt het niet op. Ook een tip mannen die hier de berichten lezen moeten nu niet gaan denken dat het er altijd druk of iets te beleven is . Je moet gewoon geluk hebben . nee is nee dat snappen sommige mannen niks van helaas.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Oh maar ik ken heel veel vrouwen die Nee niet begrijpen hoor. Het is blijkbaar een levenshouding
Even geduld...