Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.
@sanlian, jullie post over azzurra is mooi omschreven over de stellendag en de keuzes die er zijn over wat de een wel wil en fijn vind en de ander weer niet. Er word ook veel geschreven over dat er op woensdagen veel mannen zijn die dan jagen op vrouwen en het woord " nee " niet kennen en daarom niet gaan.
Wij gaan juist wel als er mannen overschot is omdat wij hier wel van houden. Dat wil niet zeggen dat we iedereen accepteren die wat wil want wij kiezen zelf. Dus de woensdagen vallen wel mee als je je mannetje kunt staan. Overigens zijn niet elke woensdagen hetzelfde hoor er is altijd ander publiek.
