Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Erik uit Helmond schreef op 9 augustus 2025 om 17:39
@theo: ik ben er zelf gisteren na 17u geweest en toen was het bijna leeg. Wel heb ik eerder die week een stoet aan mannen in draf naar dit gedeelte zien lopen. En bijna al deze heren zijn zo gefocused dat groeten niet bij hun in het woordenboek staat. Of er stellen of dames komen: geen idee. Mogelijk loop ik in mn lunchpauze komende week nog een keer een rondje.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik denk dat je het zo moet zien: op zonnige warme dagen komen er recreanten, en op de mindere dagen komen de stouterds? En sommige dagen, iedereen? Oeh ik word een dichter nu...take care buddy
Even geduld...