Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
D&T uit Eindhoven schreef op 20 juli 2025 om 00:30
Wij stel van (zij 50) en (hij 47) gaan zondag 20 juli naar de de sauna in Mill. Zij mooi slank figuur hij normaal postuur. Het lijkt ons opwindend om wat spannends te doen in het bijzijn van een ander stel of dame in de stoomsauna, bubbelbad of wat te teasen en of anderen bezig te zien. Beide 1.70 blond en mooi grijs haar. Wij zijn niet bekend met deze sauna maar lezen hier vaak dat er leuke stellen komen. Wij gaan vanaf een uurtje of 14 tot sluitingstijd als het gezellig is. Zijn er leuke stellen of een dame alleen die aan willen haken. 😊 je kan ons herkennen aan een groene en roze hamamdoek en omgedraaid bandje. Graag even hier een reactie. 😍
Even geduld...