Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Bottie uit Cadzand schreef op 20 juni 2025 om 17:15
Een leuk naaktstrand in het zuiden van Nederland is Groede bij Cadzand in Zeeuws Vlaanderen. Rechts van de strandtent in de duinen is een leuke plaats. Veel gays maar ook veel actieve stelletjes. Zeker in de late namiddag. Wij gaan zondag as. Wie zien we nog daar ?
Even geduld...