Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
SenG1992 uit Helmond schreef op 22 maart 2025 om 10:42
Hallo allemaal, Voor de tweede keer dit bericht… 🙂 wij stel van 33 v 35 m, beiden netjes verzorgd en een normaal postuur gaan op zaterdag 26 april naar thermen berendonck in Wijchen. Wij houden van spanning opzoeken en de grenzen op te zoeken. Wij zoeken een koppel tussen 20-40 jaar die net als ons verzorgd zijn en met ons een drankje willen doen of “per abuis” aan de praat willen raken in het zwembad. Wij zijn hier al twee keer eerder geweest en vinden de Panorama sauna ook leuk en de bubbelbaden binnen en buiten. We horen het graag wie er evt willen “afspreken” om een x bepaalde tijd aan de bar. Het zal wel druk zijn, maar we herkennen elkaar vast en zeker met wat hints. We zullen er van 10 tot een uur of 7 zijn.
Even geduld...