Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
JongstelmvGemert uit Gemert schreef op 13 december 2024 om 12:31
Hoi Dennis. Wij houden ook van de bubbelbaden en sauna’s zo nu en dan. Wij zijn er rond een uur of elf denk ik. Wij zijn 36 en 33 jaar oud. Fit, goed uitziend en alles in orde. Wij zijn nog niet vaak (2 x ) in de boot geweest. Waar kunnen we afspreken. Zijn jullie daar wel wat vaker geweest?
Even geduld...