Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Tim uit Rotterdam schreef op 4 december 2024 om 20:14
Afgelopen maandag helaas niet gelukt om naar Azzurra te gaan, maar komende maandag nieuwe poging. Zie trouwens bij steamworks dat het BDSM dag is. Zijn er mensen die aan kunnen geven welk publiek er dan is? Heb zelf geen BDSM fetish (wel watersport) en vraag mij af ik daar dan een leuke middag zal hebben of dat het volledig draait om bondage etc. Hoor het graag en ben benieuwd of er meer stellen en vrouwen zijn met plannen voor maandag de 12e. xx tim
Even geduld...