Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Will63 uit vught schreef op 12 oktober 2024 om 09:05
Ik ga samen met een stellen op 24-10 naar azzurra . Het is dan stellendag. Ook als man mag je volgens mijn niet met 3e naar binnen. Nu vragen wij of er een dame met mij mee wil om samen met 4e naar binnen kunnen. Het stel ken ik goed zien elkaar meer, Ben jij die dame die mee wil laat het dan maar horen. Ik haal je op als je wil . Stel heeft een SDC account en Ik ook . Will63
Even geduld...