Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
johan
26 mei 2019 om 20:26
Hallo, ik ben Johan en bezoek regelmatig clubs en zo ben ik ook een paar keer bij Azzurra geweest. Ik ben van nature wat terughoudend en ben dan ook niet van het haantjes gedrag. Als een koppel of dame alleen gaat wandelen dan ben ik niet degene die er direct achter aangaat. Ben meer van het oogcontact. beetje proberen te teassen leuke babbel en als het klikt kan veel. Durf van mijzelf te zeggen dat ik uiterst verzorgd ben. Gespierd geheel geschoren en licht gebruind. Klein baardje mogelijk dat iemand mij herkent... ( dame met opgeschoren haar en spannend tattoo, koppel waarvan de dame mooie tattoo heeft ( 2 weken geleden samen gespeeld in de afsluitbare jacuzzi), Koppel die mij herkent als wielrenner en sexy wat vollere dame die ik eens in belgie heb ontmoet. KIk johan010020
Even geduld...