Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Miekskie&Johan uit Delft schreef op 14 februari 2024 om 13:19
Hallo mede swinger, wij (gelegenheidsstel) V42/M55 zijn inmiddels 2x naar de stellendag bij Azzurra geweest en dat bevalt ons erg goed. De 1e keer hebben wij de kat een beetje uit de boom gekeken. De 2e keer hebben wij heerlijke seks gehad met 2 andere stellen. Aangezien de stellendag bij Azzurra alleen op de donderdag is en onze agenda's dat vaak niet toe laten zijn wij opzoek naar andere gelegenheden waar wij andere koppels kunnen treffen. Wij zijn opzoek naar meer dan alleen kijken en bekeken worden. Wat kunnen jullie ons aanraden. Wij zien in dit gastenboek regelmatig de boot in Mill voorbijkomen, sluit dat aan bij onze verlangens? Tevens zien wij op TripAdvisor veel negatieve reviews over Mill, wat is jullie ervaring?
Even geduld...